Mwwm Handballers blijven meedoen om derde plek Vervelende van Blauw misstap Wit: 1-2 Winst schakers op Vriezen veen WV Holten start met nieuw seizoen Heren Twenhaarsveld gaan kopje onder Blauw Wit naar ASV Mintonette wint van De Zwaluwen Atleten in de sneeuw HOLTENS NIEUWSBLAD - Instuif van Mintonette op 9 maart Resultaten sv Holten Jeugdschakers naar Bathmen DONDERDAG 4 MAART 1993- Tegen koploper De Olde Vechte gingen de waterpoloheren van ZPC Twenhaarsveld in het Raai ter zwembad De Tijenraan met 5-8 kopje onder. Al na twee minuten kwam De Olde Vechte aan de lei ding en die snelle voorsprong werd niet meer uit handen gegeven. Na een 0-3 voorsprong halverwege de wedstrijd werd het in de derde pe riode wat spannender. Twenhaars veld opende met een tegendoel punt en hoewel De Olde Vechte meteen weer terugsloeg stond het toch opeens 3-4. De koplopers lie ten Twenhaarsveld echter niet dichterbij komen en brachten met een de marge terug tot twee doel punten: 3-5. Nadat beide ploegen vervolgens nog scoorden, brak het laatste kwart aan met de stand 4-6. Daarin bouwde De Olde Vechte de voorsprong uit naar 4-8, waarna Twenhaarveld met een schot van afstand het laatste woord had: 5-8. Sportsin Holten SV Holten Holten-Reutum, 14.30 uur; De Zweef 3-Holten 2,10.00 uur (vertrek 09.00 uur); Nijverdal 2-Holten 3, 10.00 uur (vertrek 09.00 uur); Luc- tor 4-Holten 4, 10.45 uur (vertrek 09.45 uur); Wierden 3-Holten 5, 10.00 uur (vertrek 09.00 uur); Enter 5-Holten 6,09.00 uur (vertrek 08.00 uur); Holten 7-Luetor 5, 09.30 uur; Holten 9-Wierden 5,09.00 uur; Hol ten 10-Wierden 6,10.00 uur; Haarle 9-Holten 11, 09.00 uur (vertrek 08.00 uur); Holten 13-Holten 12, 09.00 uur. JUNIOREN Luctor Al-Holten Al, 14.30 uur (vertrek 13.30 uur); Holten A2-PH A3, 14.30 uur; Holten Bl-Rietvo- gels BI, 14.30 uur; Excelsior B3- Holten B2,11.00 uur (vertrek 10.15 uur); Holten Cl-GFC Cl, 14.30 uur; Holten C2-Spc. Rijssen Cl, 12.30 uur; Holten Dl-DES Dl, 11.00 uur; DES D2-Holten D2,10.00 uur (ver trek 09.15 uur); Omhoog El-Holten El, 10.00 uur (vertrek 09.15 uur); De Zweef E3-Holten E2,10.15 uur (ver- trek 09.30 uur); Holten E3-De Zweef E4, 10.00 uur; Holten E4- SOS E2, 11.00 uur; Excelsior F 2- Holten Fl, 11.00 uur (vertrek 10.15 uur); Excelsior F4-Holten F2,11.00 uur (vertrek 10.15 uur); Holten F3- Blauw Wit F2, 11.00 uur. Blauw Wit ASV-Blauw Wit, 14.30 uur (vertrek 13.00 uur); Dos '37 3-Blauw Wit 2, 14.30 uur (vertrek 13.15 uur); Blauw Wit 3-Dos '37 5, 12.30 uur; Blauw Wit 4-Rietvogels 3, 14.30 uur; Ex celsior 9-Blauw Wit 5, 12.45 uur (vertrek 11.45 uur); Blauw Wit 6- SV^W 5, 14.30 uur; Blauw Wit 7- ASV 4, 12.30 uur; Blauw Wit 8- Excelsior 13,14.30 uur. JUNIOREN Heracles Bl-Blauw Wit BI, 13.00 uur (vertrek 11.45 uur); Blauw Wit Cl-Excelsior C3, 11.00 uur; Vesos Dl-Blauw Wit Dl, 10.00 uur (ver trek 09.00 uur); Hulzense Boys El- Blauw Wit El, 10.00 uur (vertrek 09.00 uur); Blauw Wit E2-MW El, 10.00 uur; Blauw Wit Fl-SWN Fl, 11.00 uur; Holten F3-Blauw Wit F2, 11.00 uur. ZAALVOETBAL Donderdag 4 maart: Blauw Wit 1- Rietvogels 1, 22.00 uur. Maandag 8 maart: Eversberg 2- Blauw Wit 3, 21.00 uur (vertrek 20.15 uur); Blauw Wit 2-Excelsior 2 (in Hellendoom), 21.45 uur (vertrek 21.00 uur); Blauw Wit 1-PH 1 (in Almelo), 19.00 uur (vertrek 18.00 uur). Handbal Zaterdag 6 maart: MB doet mee aan de spelregeltesten in Haarle; Welpen D thuis tegen WSV '38. Zondag 7 maart: Heren uit tegen Swift '64 om 14.10 uur (vertrek 12.30 uur); Dames Suit tegen Haar le om 11.00 uur (vertrek 10.15 uur); Dames junioren B uit tegen Kar wei/Kwiek om 14.45 uur (vertrek 13.45 uur). Sporthal Programma voor de week van 6 t/m 12 maart: Zaterdag: 10.00 uur tot 13.00 uur: NHV; 13.00 uur tot 17.30 uur: KNGB regio Overijssel. Zondag: 11.30 uur tot 14.00 uur: WV Holten (kleedkamers). Maandag: 18.00 uur tot 19.00 uur: P.C. van Heun; 19.00 tot 22.30 uur: BCH. Dinsdag: 16.30-17.30 uur. Minto- nettte (Va); 17.30-22.30 uur, Minto- nette, 22.30-23.30 uur, Blauw Wit zaal). Woensdag: 19.00-22.30 uur BCH; 22.30-23.30 uur J. Wegstapel. Donderdag: 16.00-22.00 uur, sv Hol ten handbal; 22.00-23.30 uur, sv Holten All Stars. Vrijdag: 18.15-23.30 uur Mintonet- te. Voor reservering van nog vrije uren in het bovengenoemde weekeinde kan men zich a.s vrijdag van 12.00 tot 22.00 uur wenden tot de beheer der van de sporthal (tel. 63180). Overige reserveringen uitsluitend via het gemeentehuis (afd. Welzijn, tel. 61666, tst. 722). Het schaakteam van Holten I won tijdens de onlangs gehouden schaakwedstrijden van Vriezen- veen I met 1-0. Hans van Oijen wist een belangrijke wintspartij te boe ken, waardoor de Holtenaren op voorpsomg kwamen te staan. Ook bij de jeugd van Holten wer den enkele wedstrijden gespeeld. De uitslagen waren: Roel Roele-Egbert Bouwmeester 1-0; Bart Lubberdink-Emile Snip pert 1-0; Jonathan Teoh-Roel Roe- Ie 0-1. Rein Ymker gaat ruim aan de lei ding met 7 punten uit 8 wedstrij den. Tweede staat Bart Lubber- dink met 4,5 uit 7. Bij de senioren wist Dick van der De Holtense basisschooljeugd kan op dinsdagmiddag 9 maart kennis maken met de volley- balsport. Dan houdt W Minto nette namelijk van 16.00 uur tot 18.00 uur in sporthal 't Mossink een instuif voor de groepen 5,6,7 en 8. Ook jongere kinderen zijn echter welkom, evenals leerlingen uit het voortgezet onderwijs. Een deel van de middag wordt besteed aan het bijbrengen van de belangrijkse volleybaltech nieken. Daarna kunnen die in een partijtje worden toegepast. Naast de praktijk kan er ook allerlei informatie worden in gewonnen over de volleybal- sport. Wie mee wil doen, moet zelf sportkleren meenemen. In de thuiswedstrijd tegen LHC heeft Holten in de zevende achter eenvolgende wedstrijd de punten gepakt. De dames senioren speel den een prima wedstrijd en ook de junioren deden het deze keer goed. Tegen LHC - altijd een lastige te genstander voor Holten - startte Holten met een achterstand. Via scores van Rob Vos en Meino van Beek kwam Holten met 2-2 gelijk te staan en nam het direct daarna een voorsprong die bij rust 7-5 be droeg. Direct na de rust ging Hol ten goed door en kwam het zelfs met 13-6 voor te staan. Holten ver zuimde toen, de aanvallen goed uit te spelen en met rommelig spel maakte Holten het zichzelf moei lijk. LHC zag in deze fase kans om terug te komen tot 13-11. In de slotfase hield men echter het hoofd koel en werd de voorsprong vastge houden. Holten won met 15-13 en kreeg daarmee - gezien het spel- beeld verdiend - de twee punten. Door het onvérwachte verlies van Tyfoon tegen Raalte wordt de spanning, om de derde plaats steeds groter. Tyfoon komt nog naar Holten toe en heeft ook nog een andere lastige uitwedstrijd voor de boeg. In principe heeft Hol ten bij een verdere misstap van een van de ploegen boven zich nog kans op een derde plaats. De sco res: Meino van Beek 7, Rob Vos 3, Andy de Jong 2, Erik Kraan, Mark Wander Drent en Erwin Konijnen berg 1. Dames De dames senioren van Holten speelden een prima wedstrijd te gen kampioen Boerhof/Heeten. Na een kansloze nederlaag eerder dit seizoen, moesten de gasten nu alle zeilen bijzetten om de punten mee te kunnen nemen. Bij rust leidde BoerhofTHeeten slechts met 1-2. Daarna leken de gasten in rustiger vaarwater te kunnen komen, door het nemen van een 2-7 voorsprong. Holten wilde zich daarbij niet neer leggen en kwam sterk terug. Jam- mergenoeg werden niet alle kan sen benut. Daardoor kwam Heeten alsnog met 6-8 met de schrik vrij. De scores: Marieke Nijland 2, Ger- da Busschers, Harriet Barvelink, Joke Markvoort en Diny Heijda 1. Junioren De juniorenteams deden het goed. Beiden boekten prima overwinnin gen met ruime cijfers. Junioren A speelde thuis tegen Voorwaarts. Al vlot in de wedstrijd leide Holten met 7-1. Voorwaarts kwam voor de rust terug met 10-5, maar zag een snelspelend Holten na rust weer uitlopen naar de verdiende 19-10 overwinning. De scores: Monique Plantinga 7, Annemarie v.d. Maat 6, Christel Louws, Wietske Schooi en, Petty Schoemaker, Monique v.d. Molen 2, Margot ter Schure 1. De junioren B walsten over Actief. De gasten hadden niets in te bren gen en werden met soms fraaie aanvallen zoek gespeeld. Via een 10-2 ruststand won Holten met 18- 5. De scores: Yvonne Plantinga 10, Wendy Meerman 5, Marieke Grave 2, Wietske Schooien 1. Jeugd De meisjes A speelden tegen het hooggeplaatste Tyfoon. De gasten waren duidelijk sterker en wisten vooral na rust (2-5) goed door te gaan. Holten had aanvallend wat pech met de schoten en verloor met 3-12. Meisjes B speelde tegen kampioen SDOL. Na de rust (1-4) ging Holten uit een ander vaatje tappen. Het werd nog spannend, maar in de slotfase wist SDOL toch weer uit te lopen naar de 5-7 winst. De welpen speelden thuis een toer nooi. Winst op Haarle (7-1) en een gelijkspel tegen Overwetering (2-2) waren de resultaten. 1 Blauw Wit beging in de eerste wedstrijd na de winterstop een llelijke misstap door thuis met 1-2 'ran het eveneens hooggeklasseer- de Sp. Denekamp te verliezen. De 'wijze waarop deze nederlaag tot <>tand kwam was voor de thuis club bepaald sneu. Toen iedereen •,rich al met een gelijkspel had ver doend, trokken de gasten in de allerlaatste minuut toch nog de volle winst naar zich toe. Een fik se tegenvaller voor Blauw Wit, dat nu twee punten achterop is geraakt bij het niet spelende SW '56. Met de harde wind in de rug begon Blauw Wit aanvallend. De eerste aanval van de bezoekers na vijf minuten resulteerde in een hoek schop. De laag ingezette bal ca ramboleerde daaruit op fortuinlij ke wijze achter doelman Uilko Spijker (0-1). Blauw Wit was duide- lij k aangeslagen en moest het initi atief aan Sp. Denekamp laten. Spijker voorkwam een grotere ach terstand. Blauw Wit speelde te ti mide en met te weinig inzet om het de fors ingrijpende Denekamp-de fensie lastig te kunnen maken. De voor de zieke Leo Aanstoot als laatste man spelende Hans Stam probeerde het met afstandscho ten, doch daaraan ontbrak de juis te richting. Vooral de middenvel ders Jan Vrugteveen en Gerald Jansen zaten bij de thuisclub niet goed in de wedstrijd, waardoor er veel terecht kwam op de schouders van aanvoerder Gerwin de Velde Harsenhorst, die als één van de weinige Blauwwitters kon terug zien op een goede wedstrijd. In de aanval was aan Johan Bolink en Jacco Schuppert te merken dat zij na een blessureperiode wedstrij dritme misten. Toch leek Johan vlak voor rust gelijk te maken, doch de Denekamp goalie wist zijn schuiver nog net tot hoekschop te verwerken. In de tweede helft kwam er een agressiever Blauw Wit uit de start blokken. Jacco Schuppert kreeg een goede mogelijkheid, doch hij mikte naast. De gasten leken daar na met een counter succes te heb ben toen Meijer alleen doorbrak, doch alleen voor doelman Spijker schoot hij hoog over. Halverwege de tweede helft liet trainer Bert Middelburg achterin één op één spelen. Jan Vrugteveen maakte plaats voor de jeugdige Dirk-Jan Beldman die naast Jo han Bolink in de spits ging spelen. Laatste verdediger Hans Stam schoof door naar het middenveld. In de tachtigste minuut had dat succes toen de hard werkende Wim Barvelink vanaf rechts naar bin nen kwam en met een boogbal de doelman van de gasten vrij fortuin lijk kansloos liet (1-1). Denekamp was even van slag en Blauw Wit ging door. Barvelink dook vrij op voor de doelman, maar miste met zijn zwakke linkerbeen. Toen even later De Velde Harsenhorst nog rakelings naast had geschoten leek de wedstrijd in een terecht gelijkspel te eindigen. In de aller laatste minuut moest de Blauw Wit-verdediging echter het ant woord schuldig blijven op een goed uitgevoerde Denekampse aanval, die door spits Meijer beheerst werd afgerond. De Wielervereniging Holten start zondag 7 maart het nieuwe seizoen met de Omloop van Holten. De rit over 50 kilometer is de eerste van een lange rij tochten. De Omloop van Holten voert de deelnemers over rustige weggetjes in de drie hoek Holten-Markelo-Rijssen en bevat ook wat 'klimmetjes'. Star ten is mogelijk tussen 10.00 en 11.30 uur bij sporthal 't Mossink. Na afloop is er gelegenheid te dou chen. Het afgelopen jaar was erg succes vol voor de WV Holten. Bijna drie duizend sportievelingen namen deel aan evenementen van deze negentig leden tellende vereni ging. Daarbij ging het om de Om loop van Holten, de fietpuzzeltocht op Koninginnedag, de Holterberg- toer, de Fietsvierdaagse, de Hol- terberg-herfsttoer en de Beemd- en Bergtoer. Daarnaast werden tal van andere activiteiten ontwik keld zoals een lezing door plaatsge noot Theo de Rooy, een cursus fietsonderhoud, de fietstrainingen voor de Holtense triathlon en deel name aan meerdaagse buitenland se fietstochten. Zo reden de broers Luggenhorst in juni '92 de mon- stertocht Trondheim-Oslo over 540 kilometer. De Toertochten-tro fee was, evenals vorig jaar voor de boomlange NS-er Gerard Efftink die bijna alle clubritten reed. Ook voor dit jaar heeft de WV Hol ten weer een druk programma. Na de Omloop van Holten zondag wordt op 30 april de Koninginne- dag-fietspuzzeltocht gehouden, op 1 mei de Holterbergtoer op 15,17,21,23 en 25 juni de jaarlijkse Fietsvierdaagse en op 25 septem ber de Holterberg-herfsttoer. Bo vendien wordt op 24 april het derde lustrum gevierd. Belangstellende Knaap Ton van Oyen te verslaan en heeft nu een ruime voorsprong. Gerrit Luggenhorst deed goede za ken in de strijd om de derde plaats door van Bertus van Beek te win nen, terwijl Cees Olij en Dinant van Beek remise speelden tegen elkaar. Het werd trouwens een slechte schaakavond voor de ge broeders Van Beek, want Henk verloor van Gerrit Stevens. De overige uitslagen waren: Diane Aanstoot-Karl Heinz Leis ten 0-1; Han Romp-Erik Mondeel 1-0; Ab Moddejonge-Teun Scheur water 0-1; Hendrie Koetsier-Jan ter Velde 0-1; Erik Mondeel-Jan ten Velde 1-0. Blauw Wit 2 - Des 3: 2-1 Des 3 is degradatiekandidaat nummer één. Dit was aan het voetbal echter niet te zien. Des ging sterk van start en scoorde al na tien minuten vanaf elf meter. Blauw Wit moest hierna in de aanval. André Schup pert scoorde nadat hij twee man had uitge speeld: 1-1. Blauw Wit ging op jacht naar meer en de voorsprong kwam nog voor rust. Uit een pass van Gert-Jan Ulfman scoorde Dirk-Jan Beldman 2-1 uit eer. moeilijke hoek. Na de pauze ging het spel peil omlaag. Des moest het spel maken, maar kon het niet. Blauw Wit kon uit de weinige (levensgrote) kansen, ook niet tot scoren komen. Theo Kloet schoot op de paal en Gerben Smid reageerde te laat na een goede aanval. In de stand kwam zo geen wijziging meer: 2-1. Des 4 - Blauw Wit 3: 0-0 in dit inhaalduel kwamen beide ploegen elkaar voor het eerst tegen. Blauw Wit had veel invallers en kon in de eerste helft toch redelijk veldspel laten zien. De sportieve wedstrijd kende voor de rust echter nauwe lijks hoogtepunten. Daarna waren de ploe gen wat meer aan de slechte condities gewend. Er vielen voor elke ploeg drie uitgelezen mogelijkheden te noteren, maar gescoord werd er niet. Enter Vooruit 6 - Blauw Wit 6: 2-2 Het was weer Enter Vooruit dat Blauw Wit een punt afsnoepte, zij het dat het nu om het zesde elftal van de Entenaren ging. Blauw Wit begon met tien spelers, omdat André Aanstoot de ploeg pas later kwam versterken. Dat leverde wel direct een doel punt op: 0-1. Enter Vooruit kwam nog voor rust fortuinlijk op gelijke hoogte: 1-1. Met de wind in de rug ging het in de tweede helft iets makkelijker. Ton Veldhuis, inge vallen voor Henry Stam, had in de eerste helft al gescoord en speelde als rechtsach ter een goede wedstrijd. Uit een aanval over links werd het 1-2 voor de gasten. Blauw Wit verloor hierna de greep op het middenveld. Twee minuten voor het einde scoorde Enter Vooruit uit buitenspelpositie de gelijkmaker. Blauw Wit D1 - De Zweef D2: 1-6 Blauw Wit had niet de wind in de rug eerst een groot overwicht. De ploeg speelde goed samen en kreeg kansen, waarvan Alfred er één benutte. Blauw Wit verzuim de verder afstand te nemen en kreeg hier voor de rekening gepresenteerd. De Zweef kwam in de slotfase van de eerste helft sterk terug en scoorde twee keer. Na de rust profiteerden de gasten van de wind en scoorden nog vier keer. De 1-6 uitslag was duidelijk vertekend. Blauw Wit E1 - Haarle E1: 5-3 E1 begon sterk. Aanval na aanval ging richting Haarle-doel, maar zoals zo vaak scoort dan de tegenstander: 0-1. Via Jurri- an werd het 1-1. Maar ook nu was Haarle alert en nam opnieuw een voorsprong 1-2. Voor de rust kwam Blauw Wit nog op gelijke hoogte door Niek. Daarna viel de thuisclub nog feller aan en kreeg men veel kansen. Uit een knal van Gijsbrecht kwam E1 voor het eerst op voorsprong: 3-2. Maarten scoorde hierna voor Haarle 3-3 Met een groot slotoffensief wist Blauw Wit uiteindelijk toch de winst te pakken. Wil- bert en uitblinker Wilco scoorden beiden nog één keer. 5-3. txcelsior E4 - Blauw Wit E2: 1-6 Blauw Wit begon goed en na een goede combinatie werd gescoord door Herbert. Beide teams speelden slecht positiespel. Dus waren er veel spelers rond de bal te vinden. Na een eigen doelpunt van Excel sior scoorde Herbert nog een keer. Rust 0- 3. Daarna werd het positiespel veel beter. Gerrit scoorde 0-4. Excelsior kwam hierna wat terug en scoorde tegen: 1-4. Na dit doelpunt werd de draad weer opgepakt en scoorde Blauw Wit nog twee keer: 1-6. Enter Vooruit F1 - Blauw Wrt F14-1 In de eerste helft ging de wedstrijd gelijk op. Er waren weinig kansen. Halverwege echter, een uitbraak van Blauw Wit, waar uit Gert-Jan kon scoren. In de tweede helft werd Enter Vooruit veel sterker Blauw Wit kwam nauwelijks meer over de middenlijn. Al snel werd het 1-1. Blauw Wit kon het niet bolwerken en moest nog drie treffers toestaan. Blauw Wit F2 - Des F2: 0-0 Een spannende wedstrijd tussen twee ge lijkwaardige ploegen. In de eerste helft wist Blauw Wit bijna op voorsprong te komen, maar Leon trof de paal Keeper Ruiger was in goede vorm en hield zijn doel schoon. In de tweede helft beleefde de verdediging van Blauw Wit enkele hachelijke momen ten. Echter, Arian en keeper Milad bleven overeind. Ook Blauw Wit kreeg enkele kan sen, maar wist die niet te benutten. voor deze tak van sport kunnen contact opnemen met Jaap van. Doominck, tel. 62988. Komende zaterdag trekken, ook vanuit Holten, weer tal van jeugdi ge schakers naar Bathmen waar schaakvereniging Het Witte Paard voor de elfde keer het 'Jan Leije- naar-toemooi' houdt. Deelname is mogelijk tot 20 jaar en men hoeft geen lid van een schaakclub te zijn. De deelnemers worden ingedeeld naar leeftijd en/of speelsterkte en spelen zeven ronden van 15 minu ten per persoon per partij. Deelna mekosten zijn f 5,00 per persoon. De eerste ronde in dorpshuis Braakhekke aan de Schoolstraat begint om 12.00 uur. De prijsuitrei king is rond 16.30 uur. Zaterdag staat voor Blauw Wit de zware uitwedstrijd tegen ASV in Aadorp op het programma. Na de teleurstellende nederlaag op eigen terrein tegen Sp. Denekamp is het zaak dat de ploeg deze wedstrijd ongeschonden door komt. De steun van de supporters kunnen de Blauwwitters daarbij goed gebrui ken. De Aadorpers wisten in het begin van de competitie Blauw Wit op 't Vletgoor al een gelijkspel af te dwingen en zijn na de winterstop goed begonnen met een 1-3 zege bij DVO. De wedstrijd begint om 14.30 uur en staat onder leiding van scheidsrechter Baars uit Ootmar- sum. Holten Al-Vroomshoopse Boys Al: 1-1 Holten Al ging voortvarend van start en Jeroen Hendriks schoot in de eerste minuut al tegen de paal. Na een redelijke eerste helft, waar in Holten met een formidabele goal van Rik Oolbekkink op 1-0 kwam, kreeg de tegenstander in de twee de helft meer greep op de wed strijd. Holten werd in de verdedi ging gedrukt en twee minuten voor tijd scoorde Vroomshoopse Boys de verdiende geliijkmaker: 1-1. Sp.Rijssen B2- Holten B2: 7-2 Door vakanties en de griepepede- mie ging B2 gehavend naar Rijssen voor de strijd tegen Sp. Rijssen B2. In de eerste helft had Holten flinke tegenwind en een blunderende achterhoede, zodat de ruststand al 5-0 was voor Rijssen. De tweede helft ging gelijk op. Holten kreeg meer scoringskansen en Erik Bos- scher en Martijn Louws scoorden elk één keer. Toch moest Holten nog twee tegendoelpunten incas seren: 7-2. Mintonette heeft op 26 februari te gen De Zwaluwen een overwinning behaald. De eerste set tegen de Almelose Zwaluwen ging vrij mak kelijk naar Mintonnete. Na een paar goede, snelle en harde aanval len op het midden van Elly Tijhuis en Anke ten Kampe, werd het al snel 6-15. De tweede set werd door Mintonette enigszins te laconiek ingezet; de speelsters kwamen dan ook achter te staan met 5-2. Door een goede servicebeuert van Fen ny Ebrecht kwam Mintonette ech ter weer op voorpsrong te staan. Karin Hauptmeijer maakte in deze set in de verdediging haar debuut. Ondanks de vele prikken van De Zwaluwen werd het toch nog 12-15. Op naar de derde set kon het spel voor Mintonette niet meer stuk. Na veel capriolen in het achterveld en een mooie redding van Elly Tijhuis (mede dankzij Anja Mooiweer) werd ook deze set afgesloten met een overwinning. De eindstand van deze set was 3-0. Holten C2 - SOS C2: 8-3 Na een enerverend begin waarbij Holten twee keer op voorsprong kwam, kon SOS weer langszij ko men. Door een tactische omzetting in de achterhoede werd het pro bleem snel in de kiem gesmoord. Hierdoor nam Holten het heft in handen en werd onder leiding van de uitblinkenede Romario Roddy Gierman de ene na de andere we reldgoal gescoord. De eindstand werd dan ook zeer verdiend 8-3. Holten Dl - Eversberg Dl: 3-4 In een goede wedstrijd van twee aanvallende ploegen was Evers berg een sterke tegenstander die alles op de aanval gooide. Holten bleef hier niet bij achter en trok van tijd tot tijd eveneens massaal in de aanval. Voor Holten scoorde Jan Deijk één keer en Leon Schol ten twee keer, maar de gelukkigste ploeg ging met de winst naar huis en dat was Eversberg: 3-4. Mark vogels Fl - Holten F3: 6-4 Fl van Markvogels was een maatje te groot voor Holten F3. Alleen via snelle counters kon Holten tegen- scoren in de eerste helft door Mat- thijs (2x) en Maarten (2x): rust 4-4. De tweede helft werd op conditie verloren, maar het goede spel van de eerste helft geeft hoop voor de wedstrijd van zaterdag a.s. tegen plaatsgenoot Blauw Wit. Tijdens de Herikerberg-cross in Markelo kregen de Holtense atle ten voor het eerst in twee jaar weer eens sneeuw onder de voeten. Af gezien van de fraaie plaatjes die dat opleverde, was het ook gevaar lijk want boomstronken en andere obstakels waren amper te zien. Toch presteerden enkele Holtense deelnemers goed. Bennie Mom- berg werd achtste op de 10 kilome ter in 41.44 en Gerrit Stevens raakt steeds beter in vorm gezien zijn twaalfde plaats in 43.32. Zondag 7 maart staan in Deventer de Daventria-prestatielopen op het programma over 1,4V2, 6, 9,12 en 18 kilomter.

Holtens Nieuwsblad | 1993 | | pagina 7