UNIVÉ Voetbalpromotie voor Holten en Blauw Wit Holten - Heracles: maar snel vergeten Marieke Mulder's grote wens komt uit bill's bar enthousiaste medewerkers m/v Weer geen winst voor handbaldames In SI STUKKER ijst tjoea HOLTENS NIEUWSBLAD Blauw Wit naar DVO Verlies voor polo-dames TV %rzen[)o(tef Uw woning verkopen? Onze vraag overtreft het aanbod! makelaardij o.g. taxaties j markelo Bill's Bar zoekt voor de zaterdagavonden nog enkele jonge Resultaten sv Holten Wand- en vloertegels O Badkamers, sanitair A. v.d. Noort Bouwstraat 35, Rijssen 05480-1 33 80 Vierde plaats Twenhaars veld DONDERDAG 5 NOVEMBER 1992- Marieke Mulder de nieuwe Nederlandse kampioene. Marieke Mulder uit Holten is met haar pony Equipe's Romeo Nederlands kampioen Samengestelde wedstrijden (SGW) gewor den. De wedstrijden werden zaterdag 31 oktober gehouden in Diepen- heim. De deelnemers waren afgevaardig doro de drie Nederlandse basisorganisaties, de Koninklijke Nederlandse Federatie (KNF), de Nederlandse Katholieke Bond (NKB) en de Nederlandse Pony club (NPC). Marieke had zich bij de KNF geplaatst voor dit kampioenschap door een eerste plaats op de provinciale kampi oenschappen te Bathmen en door een verdienstelijke plek op de KNF kampioenschappen te Nijeberkoop. Het eerste onderdeel van de SGW, de dressuur, sloot Marieke met haar pony Equipe's Romeo winnend af. Het zwaarste onderdeel, de cross-county, was uitgezet op het zelfde traject als in 1991, toen in Diepenhein het Europees kampioenschap voor pony's werd verre den, maar meerdere hindemissen bleken flink wat verzwaard. De cross verliep voor Marieke en Romeo uitermate goed: foutloos en ruim binnen de toegestane tijd. Het afsluitend springconcours bleek geen probleem en daarmee werd Marieke's grote wens werkelijkheid: Nationaal kampioen van alle Nederlandse pony-organisaties. Zaterdag staat er voor Blauw Wit weer een uitwedstrijd op het pro gramma en wel in Almelo tegen het op de laatste plaats staande DVO. Een plaats die bepaald niet past bij de Almeloërs. De resultaten van de laatste wedstrijden geven dat ook duidelijk aan. Een 5-1 zege tegen Sp. Daarle en een krappe 2-1 neder laag bij SVV'56. Resultaten die voor Blauw Wit aanleiding moeten zijn DVO niet te onderschatten. De wedstrijd begint om 14.30 uur en staat onder leiding van scheids rechter Boerstra uit Overdinkel. Blauw Wit B1 - Eversberg BI; Ineen bijzon der onplezierige wedstrijd heeft B1 beide punten thuisgehouden. De ploeg uit Nij- verdal was duidelijk niet naar Holten geko men om te voetballen, maar om de tegen stander het spelen onmogelijk te maken. Desondanks scoorde Blauw Wit tweemaal, maar even zo vaak maakten de gasten gelijk. Na de pauze liep een beter Blauw Wit uit naar4-2, alvorens Eversberg in een alles of niets offensief naar voren ging Toen Hans Stam hierna 5-2 scoorde leek alles beslist. Met onfatsoenlijk spel werden ver dere Blauw Wit doelpunten voorkomen. Duidelijk geïmponeerd door het Nijverdal- se geweld gaf de verdediging wat kansen weg, waardoor het in de laatste minuut nog 5-4 werd. Een letterlijk zwaar bevoch ten zege die wellicht nog een staartje krijgt. 5-4. Wierden C2 - Blauw Wit C1; C1 wist tot de rust redelijk stand te houden. Na een 3-0 achterstand kwam C1 via Arjen tot 3-1 terug. Na rust bleek Wierden toch beter te voetballen en liep regelmatig uit naar 9-1. Blauw Wit D1 - SWN D2; Ook met mooi weer en een gelijkwaardige tegenstander kwam D1 niet aan goed voetbal toe. Rust 0- 2. Na de rust werd het spel beter en scoor de Eelco een doelpunt. Ook SWN scoorde nog een keer. Misschien moet de ploeg wel eens enkele spelers op een andere plaats proberen om zodoende toch de punten te kunnen pakken in gelijkwaardige wedstrij den. 1-3. Enter Vooruit E1 -Blauw WitE1; BlauwWit was kansloos. Enter speelde veel feller en speelde de bal ook veel beter rond. Deinzet bij Blauw Wit was onvoldoende, waardoor de 3-0 ruststand duidelijk was. Na rust een zelfde beeld met opnieuw te weinig inzet aan Blauw Wit kant. Enter profiteerde ook nu met twee doelpunten. 5-0. Nijverdal E1 - Blauw Wit E2; E2 heeft een puntje laten liggen. In het begin was de ploeg beter en maakte een doelpunt door Bennie, maar hierna werd Nijverdal snel sterker en de verdediging van Blauw Wit kwam onder druk. 1-1. Deze stand bleef tot de rust gehandhaafd. Na rust dacht E2 er te makkelijk over en Nijverdal leek sterker te worden Toch kwam Blauw Wit aan de leiding nadat Herbert via een counter scoorde Hierna kreeg Nijverdal veel kan sen om gelijk te maken, maar scoren was mede door goed ingrijpen van de Blauw Wit doelman, moeilijk. Toch werd de ver diende gelijkmaker gescoord, zodat de punten werden gedeeld. Blauw Wit F1 - Eversberg F1; Koploper Eversberg had vanaf het begin een sterker middenveld. De aanval van Blauw Wit kreeg hierdoor maar heel weinig kansen. Bij een aanval van Eversberg kwam de bal via de keeper in de kluts en rolde over de lijn 0-1In de tweede helft een zelfde beeld. Alleen Jurgen kreeg na een goede voorzet van Gert-Jan nog een kans. Ondanks de goede inzet kwam Eversberg halverwege de tweede helft op 0-2, waar het bij bleef. Excelsior F4 - Blauw Wit F2; Tegen de ongeslagen koploper wist Blauw Wit lang stand te houden. Mede door enkele reddin gen van keeper Jasper. Aan scoringskan sen kwamen de Blauw Witten echter nau welijks toe. Pas halverwege de tweede helft slaagde Excelsior erin de score te openen. Een van richting veranderde bal was onbereikbaar voor keeper Rutger. Tot vlak voor tijd wist Rutger erger te voorko men, toen maakte Excelsior 2-0. Excelsior 4 - Blauw Wit 2; Tegen het op de tweede plaats staande Excelsior heeft het gehandicapte tweede een geweldig resultaat neer gezet. De wed strijd werd van beide kanten met veel inzet gespeeld, waarbij de scheidsrechter me nigmaal moest ingrijpen Meestal is het zo dat Blauw Wit dan de punten aan de tegen stander laat, maar dit keer was het tweede dubbel gemotiveerd en wist met 1-2 de zege naar zich toe te trekken. Blauw Wit 3 - Deto 6; Blauw Wit had het maar moeilijk met de gasten. In het score- verloop bleek dit echter niet. Blauw Wit nam na goed voorbereidend werk van Eddy Kruk via Harry Paalman de leiding. Jaap Kruk nam voor rust nog twee treffers voor zijn rekening. Rust 3-0. Na rust speel de de ploeg nog slechter dan voor de pauze Deto had de wedstrijd onder contro le maar leek met tot scoren te kunnen komen. Pas 15 minuten voor tijd scoorde de ploeg vanaf 11 meter 3-1. Blauw Wit kwam hierna sterk in de problemen en leek met nog een paar minuten te gaan toch nog een punt te moeten inleveren, toen Deto tot 3-2 terug kwam en bleef aanvallen. In de slotfase leek de gelijkmaker toch te vallen, maar met veel geluk werd de bal voor de doellijn weggewerkt en behaalde het derde toch beide punten. Blauw Wit 4 - Sp. Rijssen 3; Blauw Wit 4 kwam al snel aan de leiding via Marcel van Engbrink. Even later scoorde Gerrit Bekker- nens uit een strafschop 2-0 Blauw Wit liet zich hierna terugdringen en Rijssen maakte dankbaar gebruik van het overwicht en kwam voor rust op gelijke hoogte 2-2 Na rust namen de gasten zelfs een voorsprong 2-3. Wim Meilink bracht de ommekeer in de wedstrijd, door met een prachtige lob over de iets voor het doel staande keeper, 3-3 te maken. Blauw Wit kwam hierna op 4-3, nadat Jaap Kruk en Marcel van Engbrink de buitenspelval ontliepen. Jan Stam maakte in de slotfase aan alle onzekerheid een einde en scoorde 5-3. Juliana 9 - Blauw Wit 5; Blauw Wit speelde in de openingsfase flitsend de verkeerde kant op. Het gevolg was een eigen doel punt 1-0. Hierna ging men met veel inzet naar het juiste doel op zoek en Jan Koning scoorde 1-1. Na dit doelpunt bleef de ploeg van de afwezige Henk-Jan Meyermk goed doorgaan en scoorde 1-2. André Aanstoot was als doelman het voorbeeld voor de ploeg en toonde de juiste inzet en mentali teit Toch moest de ploeg in de tweede helft nog een doelpunt incasseren, maar be haalde wel het eerste punt in een uitwed strijd. Blauw Wit 6 - Deto 7; De teams waren aan elkaar gewaagd. Blauw Wit was echter over de linker kant gevaarlijk via Harrie Kolkman. Uit diens voorzet wist de uitste kend spelende Henri Stam te scoren 1-0. Even later zorgde Harrie Kolkman voor 2-0. Deto kreeg ook kansen en profiteerde van een fout bij Blauw Wit 2-1. Sensatie in de tweede helft. Deto ontwikkelde een waar offensief en kreeg corner op corner. Blauw Wit stond onder grote druk en had geluk dat een treffer van Deto wegens duwen werd afgekeurd. Hierna kwam Blauw Wit weer beter in de wedstrijd. Uit een ingooi werd Jan ten Hoeve bereikt die Henry Stam zag vrij staan en die scoorde langs de kansloze keeper 3-1. Blauw Wit 7 - Excelsior 16; De uitgestippel de tactiek van de leider werkte in het begin prima. De toegekende strafschop werd echter met benut. Blauw Wit bleef sterker en kreeg veel kansen, maar scoren was dit keer het moeilijkste onderdeel. Na een half uur deed de tegenstander voor hoe dit wel moet 0-1. Nog voor rust liep het aangesla gen zevende tegen een tweede tegentref fer op 0-2. Na rust probeerde Blauw Wit het nog wel, maar na de derde treffer van Excelsior was de tegenstand gebroken en liet men de Rijssenaren alle ruimte Deze scoorden dan ook nog vier maal, voordat de thuisploeg de nul kon wegwerken. 1-7. Blauw Wit 8 - Excelsior 11; Excelsior was een leuke tegenstander waar het 8e tegen kon voetballen Beide ploegen waren ge lijkwaardig, maar de gasten openden de score 0-1 Even later in de wedstrijd mocht het 8e een terecht toegekende strafschop nemen die door 'Niets' twee maal geno men moest worden. Hij scoorde beide ke ren, maar telde maar voor één. Na rust was Blauw Wit in het eerste kwartier sterker, maar opnieuw nam Excelsior de leiding 1 - 2 In de slotfase scoorde Nico Beldman de gelijkmaker. In de laatste seconden was het dezelfde speler die zelfs voor de onver wachte winst zorgde. 3-2. Het damesteam van ZPC Twen- haarsveld heeft de wedstrijd tegen Maarkei in Markelo verloren met 8- Het zag er veelbelovend uit, want reeds in de eerste minuut van de wedstrijd scoorde Twenhaarsveld, maar al snel kwam er een tegen doelpunt van Maarkei. Na een vrouw-meer situatie voor Markel werd het 2-1. Het eerste kwartje werd besloten met 2-2. In het twee de kwartje werd het al snel 3-2 in een vrouw-meer situatie, maar Twenhaarsveld liet zich niet ken nen en scoorde 3-3. Uiteindelijk werd het tweede kwartje afgeslo tenmet een 4-4 gelij ke standIn het derde kwartje kwam Twenhaars veld voor te staan met 5-6. In het laatste en beslissende deel van de wedstrijd kwam Maarkei weer te rug en zo eindigde de wedstrijd in een 8-6 nederlaag voor Twenhaars veld. Let op! SPAAR NU GRATIS ZEEPJES BIJ „DE ROZENBOTTEL" Bij besteding van f 10.- of meer ontvangt u een gratis zeepje! (schelpzeepjes, hartenzeepjes, poezenzeepjes, kerstmanzeepjes, enz.) - „De Rozenbottel" heeft meer dan 100 verschillende soorten kruiden op voorraad - „De Rozenbottel" is producent van meer dan 100 kruidentincturen (echina-force o, valeriaan 0, Hop 0, Viscum Album 0 enz. - „De Rozenbottel" heeft tevens specerijen, veel soorten thee, Oud Hollands snoep - „De Rozenbottel" heeft 0 a. produkten van: Henna Plus, Kneipp, Jacob Hooy, Kal, Vitalia „De Rozenbottelstelt zelf cadeau-artikelen samen en verpakt ze op een zodanige manier dat ze uniek zijn. Dus altijd leuk om te geven en te ontvangen! *(de aktie geldt t/m 24 dec. '92 zolang de voorraad strekt) „Karin's kruidenwinkel" HOGEPAD 22C, RIJSSEN TEL. 05480-1 85 38 (T.O. INGANG PARKEERGARAGE „DE WALGAARDE") Maak vrijblijvend een afspraak met ons als u van plan bent uw woning (snel) te verkopen. Boomkamp 18-20, 7461 AX Rijssen Telefoon 05480-1 52 90 Inlichtingen: tel. 05476-12 88. INBOEDELVERZEKERING Kom even langs, wij regelen het snel voor u! ONDERLINGE MARKELO Tel: 05476-2020 Kerkplein 7 7475 AR Markelo VERZEKERINGEN M J Overzicht resultaten jeugdwedstrijden SV Holten 31-10-1992 SWN A1-Holten A1 3-1 In een matige wedstrijd moest Holten lan ge tijd met 10 spelers opereren, omdat na 25 min. spelen Holtens laatste man - Vin cent Rustebiel - uit het veld werd gestuurd. Na een klein kwartier nam Holten resoluut de leiding, doordat Harry Klein Horstman de bal onhoudbaar inschoot Voor de pau ze was Holten sterker, maar na de thee moest het tiental steeds meer in de verde diging en nam SWN het heft in handen en scoorde toen twee maal. Ten slotte bleek de druk te groot en wist de thuisclub met een fraai doelpunt Holten op een 3-1 ach terstand te zetten. PH A3-Holten A2 2-11 In de eerste helft boden de PH-ers nog eni ge tegenstand en de ruststand was toen dan ook „slechts" 3-2. De Holtense doel man werd na een half uur spelen ten on rechte uit het veld gestuurd, maar gelukkig bleek Holten over een uitstekende reserve keeper te beschikken in de persoon van Nico Leeftink. De doelpuntenmakers wa ren: Erik Paalman, Omar Regoort, Daniel Sezen (4x), Jack Saamangun (2x), Dinant Plekkenpol (2x) en Anne Dibbits. Holten B1-Excelsior B2 6-1. Na een van Hol tense kant bedroevende eerste helft, die met een stand van 1-1 werd afgesloten, kan achteraf bezien trainer v.d. Velde de man van de wedstrijd worden genoemd. Hij gaf in de pauze op een niet mis te verstane wij ze uiting aan zijn ongenoegen en wisselde tevens 2 spelers Dit laatste zal waarschijn lijk niet direkt de oorzaak zijn geweest van het feit, dat Holten ineens wel wist hoe er goals gemaakt moesten worden. Vlot ach ter elkaar werd er resp. door Maarten 2x, Victor, Rob en Bas gescoord. Holten B2-RKSV BI 3-8. Ook dit keer moest Holten B2 weer optornen tegen een fysiek sterkere tegenstander uit Rijssen. De veelal oudere spelers hadden meer kracht en hiertegen waren de veel lichtere en jongere spelers niet opgewassen. De ruststand was dan ook al 5-1 voor de stérke tëgerïstander uit Rijssen. Na de thee ging de strijd meer gelijk op getuige ook de doelpunten van Dinant Veerman en Terry Labobar RKSV wist nog eens drie keer te scoren. Holten C1-PH C2 4-1. Met grote inzet van het hele elftal (Martijn Breuker na blessure weer terug) kwam Holten al snel tot 2-0 voorsprong door goals van Jacob Pieffers en Franc Sletterink. Na de rust hetzelfde spelbeeld, al scoorde PH toch nog tegen. Even later maakte Jacob Pieffers 3-1. Lee bracht ten slotte de eindstand op 4-1 Holten C2-SVZW C2 6-2. In de eerste helft ging de strijd gelijk op en was de ruststand in evenwicht 2-2. De Holtense doelpunten kwamen op naam van Roddy Gierman en Björn Rustebiel. Door een wisseling van een speler - Bram Boode kwam in de wei - kreeg Holten meer overwicht en werden er ook meer kansen gecreëerd en benut. Bram scoorde zelf twee maal, hetgeen Ar jan ter Stal hem nadeed. Een schot van ca. 20 meter afstand werd door Bram in de kruising van het doel geschoten. De Zweef D2-Holten D1 0-4. Een nuttige zege van Holten D1behaald op een zwakke tegenstander, die waarschijnlijk lichtelijk werd onderschat. Hoewel de zege ten slot te zeer verdiend genoemd mag worden, had er voor de ploeg meer ingezeten dan vier doelpunten. De tweede plaats op de ranglijst bleef in ieder geval in handen. Twenthe D2-Holten D2 3-1. Twenthe be gon de eerste helft zeer sterk. Door goed te combineren wisten ze maar liefst drie maal te scoren, maar toen vlak voor rust onze tweede spits het veld betrad, leken de kan sen gekeerd. Dinant wist al na twintig se conden een prima doelpunt te maken. Toen na rust ook John in het veld stond, speelde Holten als vanouds, alleen de doel punten bleven uit. Eversberg E1-Holten E2 0-0. Aanvankelijk zat Holten goed in de wedstrijd en de ploeg schiep zich enige fraaie kansen, die helaas niet in één goaltje konden worden omge zet. Nog voor de rust kwam Eversberg be ter in de wedstrijd en werd de strijd bijzon der spannend. De stand bleef dubbel- blank. Om alsnog kampioen te worden, zal er zaterdag een zege moeten worden be haald. Holten E3-Enter Vooruit E2 0-5. In een ma tige wedstrijd tegen het sterke Enter Voor uit E2 kwam Holten er totaal niet aan te pas. De thuisclub moest zich voornamelijk be zig houden met verdedigend spel om de snelle voorwaartsen uit Enter niet te veel kansen te geven De Enterse jongens scoorden voor rust drie keer en na de rust nog eens twee maal, zonder dat Holten de „eer" kon redden. Holten E4-Enter Vooruit E3 6-1 De E-vier- tjes tracteerden het bezoekende Enter Vooruit wederom op een 6-1 nederlaag Hoewel het er voor de rust nog met naar uitzag, dat de zege zo groot zou worden, want de ruststand was nog maar 1-1. Na een mentale injectie zocht de E4-ploeg de aanval op en scoorden de jongens er regel matig op los en stuurden zodoende de be zoekers met lege handen huiswaarts Enter Vooruit F1-Holten F1 0-5. Holten F1 was te sterk voor de Enternaren en slaagde er zelfs in om de zaak achterin dicht te hou den, zodat de Enterse spelertjes geen kans kregen om maar één goaltje te scoren Hol ten kon dit echter wel en met goed samen spel werden er enige leuke spel combina ties op de mat gelegd, die resulteerden in vijf doelpunten, Remon Muller, Ruud Eg berts (2x), Arjan Schorfhaar en Paul de Rooy. Enter F2-Holten F2 4-0. De F2-pups konden geen revanche nemen tegen de Enterse F2- pupillen en leden een nederlaag. Het sco ren schijnt voor deze jongetjes nog een te groot probleem te zijn, terwijl de verdedi ging er steeds beter inkomt. Holten F3-Eversberg F1 1-5. Waren het de vorige keer de Hoitenaren die de toon aan geven, nu was het vooral na rust Eversberg dat over alle linies beter was. Bij rust was de stand nog maar 1-0 in het voordeel van Eversberg, maar in het tweede gedeelte was het met Holten F3 gedaan en - hoewel geflatteerd - was de overwinning van Eversberg verdiend. Wouter redde de Hol tense eer. Omhoog 3 - Holten 3; T.Geerling scoorde al in de eerste minuut van de wedstrijd. Hierdoor dacht Holten 'We zijn er al' Men probeerde dit vocaal te ondersteunen wat resulteerde m twee tegendoelpunten, 2-1 Hierna werd men wakker, en voor rust scoorden zowel T Brands als T.Geerling, rust 3-2. Onmiddelijk na rust scoorde Om hoog echter weer de 3-3. Er volgde een boeiende strijd, waar D.Saamangun zich aanvallend en spelverdelend goed mani festeerde. Invaller W.Schooien scoorde 4- 3, en met deze wel verdiende uitslag kon den de twee punten naar Holten worden genomen. Luctor 6 - Holten 5; Ondanks dat B.Knapen een uitstekende wedstrijd speelde ver zuimde een matig spelend Holten de kan sen te benutten, terwijl Luctor met gevaar lijke uitvallen de 1-0 op het scorebord bracht Holten was niet bij de les, waardoor de twee punten in Almelo moesten blijven. 1-0. Holten 7 - Sportlust 3; Ondanks de afwe zigheid van Jetje, de Holtense John de Wolf, speelde het zevende een goede wed strijd Hoewel eerst de achterstand opliep tot 1-3. In de eerste helft werd gescoord door Gerard, Willem en Snoek Na rust werd het karwei afgemaakt door de terug kerende Theo Deyk, die het winnende doel punt maakte 4-3 Holten 8 - SDOL 3; Een sterk Holten speel de 90 minuten lang met SDOL. maar ja, het balletje moet er natuurlijk wel in De ene aanval was nog mooier dan de andere, maar het leek of Marmx en Michel een onderlinge wedstrijd 'wie-de-meeste-kan- sen- mist' speelden Het was reeds ver in de tweede helft toen Koeweit zichzelf maar eens voor de goal meldde, en dat resulteer de prompt in twee doelpunten, 2-0. Holten 9- SDOL 4, Het negende speelde een zwakke wedstri|d Hoewel Eertjes in de eerste helft de score opende (1-0), kwam SDOl via een penalty langszij (1-1) Ver volgens drukte SDOL door, en met de rust was de score 1-3. Na rust hielp Dekker de tegenstander op de goede weg liet 1-4 aantekenen. SDOL liep snel uit naar 1-6. En weer was het Dekker die door een penalty de stand op 2-6 bracht. Dat G.Meilink toen ook aan de verkeerde kant scoorde mag de pret niet meer drukken, 2-7. Holten 11 - RV 2; Het elfde wist in een zeer aanvallende wedstrijd niet tot winst te ko men. Na een zeer snelle 3-0 achterstand werd echter snel de draad weer opgepakt, en Henk Nikkels wist 1-3 te scoren. Na rust kwam de spanning weer geheel terug, toen Adrie Nijland 2-3 liet aantekenen. Door een aantal blunders kwam RV echter weer met 6-3 voor. Het bleef echter een aantrekkelij ke wedstrijd Henk Nikkels wist de schade tot 4-6 te beperken. Enter 9 - Holten 12; Dat er in Enter niet veel eer was te behalen was reeds vroeg m de wedstrijd te zien, hoewel er zeker in de eerste helft wel een paar kansen tot scoren waren Enter wist echter ook niet te scoren, pas laat in de eerste helft moest het twaalf de een tegengoal incasseren Dat dit zo laat gebeurde was zoals vanouds weer voor een groot deel de verdiendste van keeper Wilco. In de tweede helft wist Enter, weer na veel aandringen nog twee goals te sco ren, wat de einduitslag op 3-0 bracht. De afdeling Twenthe van de KNVB komst woensdag 11 november sa men met een aantal spelers van de FC Twente naar sportpark 't Meer manskamp om voor de D en E spelers van Blauw Wit en Holten en het kader van beide verenigin gen een demonstratie te geven. Om 16.15 uur worden de D en E pupillen van beide Holtense vere nigingen door spelers van FC Twente getraind. Hiervoor om 16.00 uur geeft Jan Morsing, lid van de technische staf van de FC Twente een inleiding over het pro gramma. Voor het kader van Hol ten en Blauw Wit is er om 16.15 uur een didactisch practicum. De trai ning is om 17.15 uur afgelopen. In de kantine is dan een videofilm te zien met aansluitend voor de jeugdleden een vragenronde aan de spelers van de FC Twente. Hier na krijgen alle spelers een promo tiepakket uitgereikt met daarin o.a. een toegangsbewijs voor een thuiswedstrijd van de FC Twente op 15 november. Voor het kader is er aansluitend nog een forumdis cussie, waarna om 18.30 uur de promotiebijeenkomst wordt be ëindigd. Alle D en E pupillen van Blauw Wit worden verzocht om 15.45 uur aan wezig te zijn op sportpark 't Meer manskamp. Ook de leiders en trai ners worden verzocht zich zo vroeg mogelijk te melden op 't sportpark. Indien men door werkzaamheden niet direct aanwezig kan zijn, is de aanwezigheid later ook bijzonder gewenst. Alleen bij een grote op komst heeft een promotieproject als deze succes. Voor de D en E spelers van sv Holten krijgt de promotie nog een vervolg, namelijk een bezoek aan de competitiewedstrijd van FC Twente-Roda JC op zondag 15 no vember. Uit tegen HHZD 2 konden de hand baldames van Holten weer niet tot winst komen. Na een goede eerste helft waarin Holten met 3-4 voor kwam, wilde het na de rust niet meer zo vlotten. HHZD kwam sterk terug en aangezien Holten niet meer tot scoren kwam, werd het een 9-4 nederlaag. Junioren A blijft het goed doen. In een makkelijke eerste helft nam Holten tegen Voorwaarts een ver diende 4-8 voorsprong. Gemak zucht bracht Holten vervolgens even in de problemen, maar in de spannende slotfase stelde men met 13-14 de benauwde winst toch vei lig. Scores: Annemarie van de Maat 9; Judith Tiekink 3;, Wendy Wissink, Margot ter Schure 1. Junioren B had een lastige uitwed strijd in Bathmen. In de eerste helft had Holten weinig vat op een van de Bathmense hoekspeelsters, resulterend in een 7-3 achterstand bij de rust. Een betere dekking in de tweede helft resulteerde in een keurig 11-11 gelijkspel. Jeugd Meisjes A kwam duidelijk te kort tegen V en K. De gastvrouwen wa ren sterker en stonden bij de rust al met 7-0 voor. Ook daarna kwam Holten er niet aan te pas: 13-1. B1 trof in Olst DSC dat met slechts vijf veldspeelsters kon aantreden. Voor de rust wist Holten daar nog niet goed raad mee (1-2) maar in de tweede helft tekende de winst zich toch wat duidelijker af: 2-5. De welpen speelden in Heeten ge- lijk tegen Nieuw Heeten (0-0) en Dalfsen (1-1). Het 6-3 verlies tegen het sterke Boerhof Heeten was al leszins verdienstelijk. levering van topkwaliteit tegen haarscherpe prijzen! Bezoek onze ruime showroom met diverse badkameropstellingen in de nieuwste kleuren (najaar 1992) In de thuiswedstrijd tegen Hera cles was het duidelijk eenrich tingsverkeer op het Holtense doel. Reeds vanaf het begin van de wed strijd was het Heracles dat het spel dicteerde. Al na drie minuten bracht Tamate Heracles op een 1-0 voorsprong door keeper Bert Wis sink simpelweg te passeren. Holten probeerde vat te krijgen op de tegenstander, doch het initi atief bleef bij Heracles, die vele kansen wist te creëren. Toen Hol- ten's keeper Bert Wissink vlak voor rust de bal bij de 16-meterlijn niet goed beoordeelde en mistrap- te, was het weer Tamate die daar van profiteerde. (2-0). Direct na rust was Tamate we derom van de partij en hij scoorde 3-0. De hattrick was compleet en de Heracles-supporters wisten in middels dat de punten binnen ge haald zouden worden, of er moest nog een wonder gebeuren. En dat bleef uit, want zonder gevaar van Holtens zijde speelde de Almeloërs de wedstrijd uit. De stand werd in de 67e minuut nog in 4-0 omgezet, terwijl uitblinker Tamate er in de 87e minut nog 5-0 van wist te maken. Een eindstand die zelfs nog hoger had kunnen zijn en waarop niets viel af te dingen. Thuis tegen Dinkelland Komende zondag speelt Holten de thuiswedstrijd tegen rode lan taarndrager Dinkelland. Aanvang 14.30 uur. Daarbij zullen de Holte naren duidelijk uit een ander vaat je moeten tappen, anders zal er toch weer sprake zijn van degrada tievoetbal. De ploeg van Zwemclub Twen haarsveld heeft tijdens de finale zwemwedstrijd om de Tijeraantro- fee, georganiseerd door de Raalter Zwem- en poloclub Oostdobbers, in Raalte een verdienstelijke vier de plaats weten te behalen. Zwem club Twenhaarsveld stond bij de tussenstand op de vierde plaats en wist deze plaats ook te behouden bij de einduitslag. De uitslag was: 1. TippeHeno. 183.5 pnt.; 2. ZPA Almelo, 127 pnt.; 3. Oostdob bers Raalte, 122 pnt.: 4. Twen haarsveld Holten. 112.5 pnt.; 5. Olde Vechte Ommen, 106.05 pnt.; 6. De Whee/Goor, 91.5 pnt.

Holtens Nieuwsblad | 1992 | | pagina 7