Jota voorproefje op integratie van scouts Verrassend succes heren 2 Mintonette Uit buiten Holten Asielzoeker thema NBvP Dijkerhoek Zaalteams Blauw Wit in het nieuw Resultaten sv Holten Jaaragenda Landbouw en natuurbeleid Musky zoekt vrijwilligers Voor de thee werd de Holtense zege al praktisch veilig gesteld en leidde de thuis club met 3-1. De Holtense treffers kwamen op naam van Eelco Jager, Pascal Brinkers en Jeroen Hendriks. Een bijna zeker doel punt werd door keeper William van Zon met een prachtige zweefvlucht uit het doel gehouden. In de tweede helft ging de strijd meer gelijk op, doch in de Holtense verde diging had Vincent Rustebiel er goed het oog in en wist menige DOS-aanval te on derscheppen. Het waren nogmaals Jeroen en Ivo Dijkerman, die hun goede schoten achter de DOS-goalie zagen belanden. Twenthe A2-Holten A2 2-6 De A2-boys zijn in hun nieuwe competitie indeling maar meteen goed van start ge gaan. Voor de rust ging de strijd gelijk op en bleef de stand nog in evenwicht 2-2; de twee Holtense treffers kwamen op naam van wie anders dan Nico Leeftink, waarvan één uit een strafschop. In de tweede helft werd het Holtense tempo en de aanvals drift enigszins verhoogd en het was Jack Saamangum, die met een heel mooi schot zijn ploeg op voorsprong zette. Mee door het goede verdedigende werk van Anne Dibbits kreeg Twenthe nog weinig reele mógelijkheden om te scoren. Ook het spel- verdelende werk van Anne mocht er zijn en met nog drie goals (van Omar Regoort, weer Jack en een penalty van doelman Mark ten Wolthuis) werd de eindstand be paald op 2-6. DES Bi-Holten B1 2-3 Misschien geen mooie, maar wel een span nende wedstrijd waarin Holten zich de eer ste helft op het middenveld liet overklas sen. Tegen de verhouding in scoorde Vik tor Stukker met een snoeihard schot van afstand 0-1. Na vele hachelijke situaties voor het Holtense doel scoorde DES uitein delijk de verdiende 1-1. Een tactische wis sel zorgde na rust voor meer evenwicht op het middenveld. De 2-1 die DES al snel scoorde, gaf even wat onrust, maar Holten werd naar mate de wedstrijd vorderde ster ker. Een gelukkige omhaal van Viktor bracht de stand op 2-2. Terecht werd Viktor de man van de wedstrijd, want hij zorgde met een schuiver voor een moeizame over winning van 2-3. SWN B2-Holten B2 5-2 Hoewel Holten aanvankelijk erg aanvallend speelde, was het toch SWN dat met enige counters twee keer tot scoren kwam en zo doende een 2-0 voorsprong nam. Direct in de tweede helft was het Winand Haupt- meijer die Holten weer enige moed gaf met een goed doelpunt, doch even later was het weer SWN dat het verschil op twee goals bracht. Michaël Koopman bracht nog de stand op 3-2 maar toen de Nijverdalse clubscheidsrechter als twaalfde man ging fungeren was het met de Holtense ploeg gedaan en gingen zij met 5-2 de boot in. Twenthe C1-Holten C1 5-3 Koploper Twenthe C1 startte voortvarend en nam snel een 3-0 voorsprong. Holten kwam echter sterk terug door treffers van Jacob Pieffers (2x) en Ramon Eshuis. Na de rust werd Holten in de verdediging gedron gen en kreeg praktisch geen kansen meer. Bij de stand 4-3 voor Goor kreeg Holten nog wel de kans, maar ook deze aanval liep op niets uit. Twenthe scoorde nog een vijf de goal en bleef ongeslagen. Excelsior C3-Holten C2 0-0 De C2-jongens zijn ook in hun nieuwe, ster kere indeling, goed van start gegaan. Im mers in een uitwedstrijd tegen veelal sterk thuisspelende Excelsior-ploegen één punt je halen, is zonder meer goed. Indien de voorwaartsen van Holten meer gebruik hadden gemaakt van de geboden kansen, had er beslist méér in gezeten dan deze bril-stand. De meest opvallende speler aan Hotter zijde was ditmaal keeper Victor van Riemsdijk. Vesos Dl-Holten D1 0-3 De D1-pupillen nestelden zich stevig op de tweede plaats en wisten ook de returnwed strijd tegen VESOS winnend af te sluiten. De eindstand was al met de rust bereikt, want in de tweede helft zakte het tempo en ging de strijd meer gelijk op. In de eerste helft was Holten sterker en scoorde cen trumspits Theodoor Kuster een hattrick. Door de computerstoring van vo rige week is ook de door ons opge bouwde jaaragenda verloren ge gaan. Voor zover mogelijk worden de daarin vermelde activiteiten hieronder weer gepubliceerd. Zijn er verenigingen die hun eer der gemelde activiteiten niet te rugvinden, dan wordt men ver zocht even contact op te nemen met het de redactie van het Hol- tens Nieuwsblad (tel. 63803). OKTOBER 24 oktober: Speelgoedbeurs peu terspeelzaal Tuinstraat. 26 oktober: raadsvergadering 31 oktober: Diepe Hel-Holterber- gloop. NOVEMBER 14 november: Najaarsconcert HMV. 18 november: Bazar Diessenplas. 23 november: raadsvergadering. 28 november: Intocht Sinterklaas. DECEMBER 21 december: raadsvergadering. JANUARI 1993 16 januari: Espelo-toemooi in sporthal. MAART 20 maart: SV Bato show. 27 maart: Voorjaarsconcert HMV. JULI 24 juli: Triathlon Holten. Holten D2-WW D2 2-2 John wist na 10 minuten een vrije trap van 20 meter fraai in de hoek te schieten. Maar WW liet het daar niet bij zitten, ze wisten tot tweemaal toe onze sterk spelende ach terhoede te passeren en te scoren. Na rust nam de druk aan de Holtense kant weer toe, Rien kwam van achteruit meerdere malen gevaarlijk naar voren, waardoor er mooie doelkansen werden gecreëerd, maar toen uiteindelijk Daniël een scherpe bal aan Leon gaf, waardoor hij alleen voor de keeper kwam, wist Leon deze goal af te maken. En door een altijd in prima vorm zijnde Johan, bleef het bij een gelijk spel. Holten E1-SVZWE1 3-0 In een goed gespeelde match werden de bezoekertjes uit Wierden weinig kansen gegeven. Bovendien was keeper Erjan Hol- legien goed op dreef. Voor rust werden er enige leuke combinaties op de grasmat ge lego en wist Laurens Dekker hiervan twee keer te profiteren. In de tweede helft zakte, zoals gebruikelijk bij dit team, het tempo wat, waardoor de „Zwaluwen" meer in de aanval kwamen. Toch was het Holten dat scoorde, toen na een mooie schijnbewe ging en een prachtige voortzet van Arthuro de bal werd doorgeschoven naar Freek Knapen, die onhoudbaar voor de grootste doelman in deze E-competitie, de bal kei hard inschoot. Holten E2-SOS E1 8-3 In een doelpuntrijke wedstrijd is nu ook E2 er weer in geslaagd om veel doelpunten te scoren. SOS probeerde voor de pauze om iedere keer terug te komen en ook toen Deventer Schouwburg Donderdag 22 oktober: concert J. J.Helder als opening van Deven ter Muziek Totaal. Vrijdag 23 oktober: Blinde cabare tier Vincent Bijlo met zijn tweede programma 'De knal van hlaf ze ven'. Zaterdag 24 oktober: Callas, solo voorstelling door Sigrid Koetse (uitverkocht). Woensdag 28 oktober: het gratis toegankelijke maandelijkse Schouwburg Café met dit keer de Gebroeders Martina, Moiwaisda, New Nonsense Theatre en het De venter Swing Koolektief. Donderdag 29 oktober: Vladimir Mischuk speelt pianowerken van Brahms, Schumann, Ravel en Pro- kovjev. Vrijdag 30 oktober en zaterdag 31 oktober: de operette The Desert Song van Sigmund Romberg door de Deventer Opera en Operette Vereniging. Kaartverkoop: 05700-83500. Lochemse Schouwburg Donderdag 22 oktober: Nationaal Folkloristisch Muziek- en Dansen semble Lietuva uit Litouwen. Het optreden op vrijdag 23 en za terdag 24 oktober van Waarden- berg en De Jong is verplaatst naar dinsdag 26 en woensdag 27 januari 1993. Zondag 25 oktober: The Oom Maw Maw, a capella zang van Liesbeth Harting, Gabriel Oostvogel, Hans Cassa en Winanda van Vliet. Telefonisch reserveren vanaf 14.00 uur, tel 05730-51081. Rijssens Museum Tot en met 19 november exposeert het Foto Collectief Nij verdal in het Rijssens Museum in havezathe de Oosterhof. Te zien is werk van de fotografen Jan Slijkhuis, Ely Pica- nussa, Jan van Aartsen, Marianna Oosterhuis en Bert Wolbers. Het ging de strijd gelijk op, getuige de rust stand van 3-2. In de pauze kregen de pupil len van hun leiders Nijland en Van der Pluym enige goede aanwijzingen en wa rempel toen begon de doelpuntenmachine goed te draaienDe goalgetters waren dit keer Alrik-Bas (3x) - Bart (2x) en Robert Jan (2x). SVZW E3-Holten E3 2-0 Was het de vorige keer Holten dat zegevier de, dit keer was het SVZW dat de puntjes thuis hield. Twee counter-aanvallen van de thuisclub leveren evenzoveel doelpunten op. Hoewel Holten veelvuldig in de aanval was, hadden de jongens de goede richting dit keer niet in hun voetbalschoenen zitten. Holten E4-Excelsior E5 5-1 De E-viertjes toonden zich goede gasthe ren en lieten Excelsior het eerst scoren al vlak na het beginsignaal. Ook later was dit geval, maar na rust wist Holten E4 steeds terug te komen. De verdediging werd op het slot geduwd en de voorwaartsen wer den goed aangemoedigd. Het kon daarom niet uitblijven en zeer regelmatig scorend werd de zege opgevoerd tot 5-1 Enter F1-Holten F1 16-1 Tegen de aanstaande kampioen in deze klasse Enter F1 had Holten geen schijn van kans. Ondanks de vele doelpunten, die hij om de oren kreeg was keeper Remon Mul ler de ster van het veld. Voor rust viel de score voor Holten nog mee, n.l. 4 doelpun ten tegen, maar na de pauze wist Enter nog maar liefst 12 keer te scoren. De Holtense eer werd gered door Jeroen Lubbersen. Holten F2-Enter Vooruit F2 0-5 Het bezoekende Enter Vooruit F2 heeft in Holten een goede indruk achter gelaten en wist met leuk aanvallend spel een nette zege te behalen. De veelal kleine Holten- spelertjes zijn nog niet sterk genoeg om te gen wat grotere jongens op te boksen. museum is geopend maandag tot en met vrijdag van 10.00-12.00 urn en van 14.00-17.00 uur e. Zaterdag en zondag gesloten. Het Nijenhuis Tot en met 8 november is in kasteel het Nijenhuis bij Heino een exposi tie ingericht van 80 werken die recentelijk door de Rijksdienst Beeldende Kunst werden verwor ven. De expositie Beauty of the last minute, geeft een beeld van de veelzijdige ontwikkelingen binnen de hedendaagse Nederlandse beel dende kunst. Museum De Waag Tot en met 15 november is in Mu seum De Waag in Deventer een tentoonstelling ingericht met als de titel Psychiatrie 1900: een onbe wogen beeld. De tentoonstelling vindt plaats in het kader van het 100-jarig bestaan van Psychia trisch Ziekenhuis Brinkgreven. Het toont een beeld van de krank- zinnigenzorg in Nederland en de verandering die zich daarin voor deden rond de eeuwwisseling. Op de tentoonstelling ondermeer te keningen van H.M. Krabbé in 1897 gemaakt in het gesticht Meeren- berg in Bloemendaal (het voorma lig Provinciaal Ziekenhuis Sant poort) De openingstijden zijn dinsdag-za terdag 10.00-17.00 uur; zondag 14.00-17.00 uur. Speelgoed- en Blikmu seum 'Sport in Spel* heet de expositie van oude bordspelen, kwartetten, puzzels, houten en mechanisch speelgoed, kinderboeken en kin dertijdschriften die tot en met 8 november in het Deventer Speel goed- en Blikmuseum is te zien. De openingstijden zijn dinsdag t/m zaterdag 10.00-17.00 uur; zon en feestdagen 14.00-17.00 uur. Tekeningen van H.M. Krabbé over het dagelijkse leven in een krankzin nigeninrichting zijn te zien in museum De Waag. De Plattelandsvrouwen in Dijker- hoek hebben op 14 oktober tijdens hun bijeenkomst uitleg gekregen over asielzoekers in ons land. Te gast bij de NBvP waren de heer Eijpe, directeur van het asielzoe kerscentrum Klompjan in Marke- lo, en Wilma Achterkamp, onder wijzeres op de basisschool in dit centrum. De heer Eijpe vertelde dat er van de ongeveer veertigduizend asiel zoekers in ons land er rond de drie honderd in Markelo verblijven. Meestal blijven ze daar acht tot tien maanden. Er zijn in Markelo tussen de vijftien en twintig natio naliteiten aanwezig. Mensen uit verschillende culturen, hetgeen wel eens onderlinge problemen geeft. De mensen in het centrum wonen in caravans en krijgen maaltijden en zakgeld. De mensen kunnen beschikken over een arts, rechtshulp, en ondermeer activi teitenbegeleiding. Wilma Achterkamp vertelde iets over de problemen die kinderen in 'haar'school kennen om te leren lezen en rekenen. Ze probeert de kinderen vooral ook kennis van regels bij te brengen die het hen in de Nederlandse samenleving ma kelijker maken. Kinderen funge- renb vaak als tolk voor de ouders, aangezien die de taallessen niet zo vaak bezoeken. De NBvP afdeling Dijkerhoek komt op 18 november weer bij el kaar om te praten over het onder werp In de weer met het weer. Op de wekelijkse trainingsavond verrasten Ada en Kerst Keulen het tweede en derde zaalteam van Blauw Wit met een prachtige nieu we outfit voor de net gestarte zaal competitie. Beide teams presteren veel beter dan het vorig seizoen en misschien was dit wel mede een reden voorde fam. Keulen van Bar sporthal 't Mossink om de teams in het nieuw te steken. Op de pas gehouden ledenvergadering werd het shirt aan de andere leden van de vereniging getoond. Het is een moderne versie van het traditione le Blauw Wit tenue, maar de club kleuren blijven overheersen. Zo wel spelers, als begeleiding zijn zeer content met de verlengde sa menwerking met de sponsor. Na mens het dagelijks bestuur was voorzitter Gerhard Kolkman aan wezig om dit nog eens extra te accentueren. Op de foto staan v.l.n.r. Gerhard Kolkman voorzitter) Ada en Kerst Keulen (Bar sporthal 't Mossink Gerrit Dikkers, Gerrit Stam, Ge rard Kolkman, Rinus Bekkernens, Eric Mondeel, Rikus Kremer, Jan Avezaath, Wim Aanstoot, Gerrit Paalman, Harrie Kolkman en Des- mond Vorst. Zittend v.l.n.r. Dirk- Jan van Zon, Andre Aanstoot, Wim Hebeis, Arie Stam, Mannes Wol- ters, Andre Schuppert en Henk Bronsvoort. op te leveren. In een door de moe ders schoongemaakt en gezellig aangekleed troephuis was het een komen en gaan van geïnteresseer den waaronder opmerkelijk veel oud-leden van de Waardenborch die toch weer even de vertrouwde sfeer wilden opsnuiven. Onder het genot van een kopje koffie luisterden zij mee naar de gesprekken over de verschillende amateurbanden. Met name de 15 meterband bleek geschikt voor in ternationale verbindingen, toch al tijd weer de grootste uitdaging. Om de contacten te bevestigen werd na afloop van elk gesprek een kaartje ingevuld en verstuurd naar degene met wie men zojuist radio- De Sallandse Landbouw Organisa ties gaan op donderdag 22 oktober in debat met Gedeputeerde H.J.M. Kemperman over het Natuurbe leidsplan, dat een dag daarvoor zal zijn vastgesteld voor Provinciale Staten. De heer Kemperman" zal een inleiding houden over De toe komst van de landbouw na het natuurbeleidsplan. De bijeenkomst, waar veel belang stelling voor wordt verwacht, wordt gehouden in de Leeren Lam- pe in Raalte, aanvang 20.00 uur. Met vier punten uit drie wedstrij den ligt het tweede herenteam van Mintonette verrassend goed in de race. De kansen van de 'oud jes' op een hoger niveau waren aanvankelijk niet al te hoog inge schat, maar met name in de eerste wedstrijd tegen het gevreesde Rivo 4 en afgelopen vrijdag uit tegen WVC Volley werd goed ge speeld. Alleen kampioenskandi daat Rac 2 bleek nog een maatje te groot. In de eerste set uit tegen Rivo 4 kwam Mintonette sterk terug. De pass bleek goed verzorgd en de aanval over links met Rob van Zoelen en de 'boomlange' Aard Borghuis erg trefzeker. Setwinst met 11-15 was het gevolg. In de tweede set zag Rivo alle hoeken van het veld (3-15) en met Jos Kamphuis en Herman Scholten als uitblinkers werd Rivo ook in de derde set kansloos verslagen: 2-15. Thuis tegen Rac 2 ging het heel wat moeizamer. Aanvankelijk scoorde Mintonette via Pim Grui- ters, Jan Voogt en Wim Hartkamp er nog lustig op los, resulterend in 15-11 setwinst. Daarna bleek dat de Almeloers hun hoofdaanvaller nog op de bank hadden gehouden, iemand die normaal op divisieni veau acteert. Dat scheelde een slok op een borrel want in de tweede en derde en vierde set werden de Hol tenaren finaal weggeslagen. Met Cees Brussée weer in de gele deren werd bij WVC Volley gecon centreerd begonnen resulterend in een 15-5 setwinst. Ook daarna kre gen de tegenstanders geen kans in de wedstrijd te komen. Lepe prik- ballen van Jan Voogt en daverende smashes van Wim Hartkamp en Herman Scholten betekende al snel 15-6. Een getergd WVC kwam daarna sterk terug met 7-15 in de derde set, maar in en spannende vierde set trok Mintonette toch de 15-11 winst naar zicht toe. Met name de reddingen in het achter veld van Rob van Zoelen, de ge- tructe ballen van Pim Gruyters en de bloedvorm waarin Aart Borg huis verkeert gaven de doorslag. Dames I Na winst op het eveneens uit de promotieklasse gedegradeerde Exped/Vic uit Enschede, was er teleurstelling bij het eerste dames team van Mintonette dat tegen Saasveldia met 3-1 klop kreeg. Van het fantastisch goede spel van de vorige wedstrijd was niets meer terug te vinden. Mintonette miste concentratie, rust, scherpte en zelf vertrouwen en in de eerste set wer den met pijn en moeite maar acht punten bijeen gesprokkeld. In de tweede set werd er wel goed ge speeld resulterend in een 4-15 over winning, maar daarna was het weer mis. Saasveldia rolde Holten met 15 -5 op ondanks de time-outs van coach Yvonne Wielaard en de aanmoedigingen van het driekop pige Holtense publiek. Ook een ge lijkspel was de Holtenaren niet ge gund, want de thuisclub eiste ook de vierde set op (15-8) waardoor Mintonette (onnodig) met lege handen stond. In de thuiswedstrijd van vrijdag 23 oktober kan Mintonette zich her stellen tegen Dynamo, aanvang 20.15 uur. Verdere programma: Dames 2- WVC Volley 21.30 uur; Dames 3- WVC Volley 5 21.30 uur (Vrijheids laan); Dames 4-WVC Volley 6 21.30 uur; Heren 1-WVC Volley 3 20.15; Heren 2-Krekkers 4 20.15 uur; He ren 3-WVC Volley 5; Meisjes B- WVC Volley 18.45 uur; Meisjes C- Medusa 18.45 uur; Jongens C-Rivo 2 18.45 uur. Tienersoos Musky is nog steeds op zoek naar vrijwf'Mgers tussen de twaalf en zesuen jaar. De soos komt iedere vrijdagavond tussen zeven en negen bijeen in de kelder van het dorpshuis. Behalve de we kelijkse disco worden regelmatig avonden rond een speciaal thema georganiseerd, zoals onlangs de 'tropische' beachparty. Voor de liefhebbers is er ook film op groot beeld. De tienersoos wordt bege leid door een vaste groep vrijwilli- gers/sters. De begeleiders zijn bij toerbeurt aanwezig. Hun activitei ten lopen uiteen van het voorberei den van de soosavonden, de in koop ervoor en werkzaamheden achter de bar. Ben je geïnteres seerd, neem dan contact op met de Stichting voor Sociaal en Cultu reel Werk in De Boschkamp, tel. 62755. tal van internationale contacten De scouts van de Waardenborchgroep luisterden met aandacht naar de berichten vanjamborie on the air. Juliett, Oscar, Tango, Alpha. Ofte wel Jota. Afgelopen weekeinde werd er aan de Liezenweg interna tionaal gespeld. Scoutinggroep De Waardenborch deed mee aan de Jamboree on the Air (Jota) en legde van zaterdagochtend tot zondagmiddag via de radiozender contacten met collega-scouts over de hele wereld. Van Japan tot Su riname en van Argentinië tot Bah rein. Nog juist op tijd was de zendmach tiging van de PTT afgekomen an ders was het hele radiofeest niet doorgegaan. Dankzij Dick van der Knaap (verwoed zendamateur en sinds kort vaandrig bij de Waar denborchgroep) kon ook Holten weer eens meedoen aan eep, Jota. Daarvoor was aan de Liezenweg een reuze zendmast van twaalf me ter lengte opgericht die de berich ten voor de wat kortere afstanden feilloos uit de lucht plukte terwijl voor de internationale contacten verbinding had. Op die manier kon een heel bestand aan contacten worden opgebouwd. Uitbreiding Scouting blijkt ook in Holten nog springlevend. Op korte termijn zal Scouting De Waardenborchgroep bijvoorbeeld de uitbreidingsplan nen presenteren voor het clubhuis aan de Liezenweg. Daar krijgt im mers ook de St. Jorisgroep Overijs sel met haar gehandicapte scouts onderdak zodat de bedrijvigheid alleen maar zal toenemen. Waar- denborchgroep-voorzitter B.M. Gerritsen bükt dan ook met opti misme naar de toekomst. „We heb ben duidelijk de stijgende lijn weer te pakken na en wat mindere perio de. Vooral voor de leiding is de belangstelling toegenomen." Ook met het bedrag van f 1225 dat on langs met de jaarlijkse flessenactie bijeen werd gebrachte is hij erg blij. Daarmee wordt het arsenaal spelmaterialen uitgebreid. Wie af gelopen weekeinde rondom het clubhuis zijn ogen de kost gaf, zag dat de gehandicapte en niet-ge- handicapte scouts zich ook nu al kostelijk vermaakten. Met name de elektrische rolstoelen van hun gehandicapte leeftijdgenootjes bleken voor de Holtense scouts een onuitputtelijke bron van inspiratie voor weer een spannend nieuw spel met achtervolgingen en al. Over integratie gesproken! Holten 3-SDOL 2 Holten trad tegen koploper SDOL gecon centreerd en aanvallend aan. R. Oolbek- kink, die ook verdedigend goed op dreef was, scoorde de openingstreffer (1-0). Na rust weer een aanvallend Holten, dat door T.Geerling en D.Saamangun, die ieder twee keer scoorden, met 5-1 voorkwam. T. Brands maakte de overwinning, die zeker verdiend was, compleet (6-1). Holten 5-Rietvogels 3 In een harde, maar faire wedstrij wist Hol ten door treffers van B.J Vincent (3x), uit blinker Wilfried Schutte en Johan Venek laas al in de eerste helft op voorprong te komen. Holten speelde als een hecht col lectief een tactisch goede wedstrijd. Drie doelpunten na de rust, van weer Vincent (2x) en Kwintenberg, resulteerden in een 8-3 over winning. Holten 6-Twenthe 8 Het enige wat over deze wedstrijd te zeg gen is, is dat Twenthe de score opende (0- 1), maar daarna waren de goals niet meer te tellen: 19-1. Voor de goede orde nog de doelpuntenmakers: Bronsvoort(1-1), Ve- neklaas(2-1), Warrink(3-1), Schoolen(4-1), Bronsvoort(5-1), Schoolen(6-1), Warrink(7- 1), Bronsvoort(8-1), Schoolen(9-1,10-1), Bronsvoort(11-1), Jansen(12-1, 13-1), Me- kenkamp(14-1), Schoolen(15-1), Venek- laas( 16-1Scholten(17-1), Udink( 18-1) en Veneklaas(19-1). Nijverdai 3-Holten 9 Het negende moest naar Nijverdai, waar aan een harde wedstrijd werd begonnen. Alweer was er een hoofdrol voor spits Freddy Haan, die uitstekend werk leverde door in de eerste helft en tweede helft twee goals te maken. Nijverdai wist door een penalty in de eerste helft de achterstand nog beperkt te houden (1-2), maar toen F. Haan in de tweede helft weer twee maal toesloeg was de weerstand gebroken. Eg- bert Wegstapel scoorde met een kopbal nog de 1-5, waardoor Holten met een mooie overwinning en twee punten naar huis ging. SOS 6-Holten 11 Door een onnodige handsbal van Geert Nijland, die via een penalty een achter stand opleverde, zette Holten de achtervol ging in, waarbij de mooiste kansen voor de "oudjes" van SOS waren. Na de the scoorde SOS weer (2-0). Daarna was het P. van Heun die de "Anschlusstreffer" scoorde na een prima opgezette aanval. Helaas bleven de twee punten bij SOS: 2-1. Holten 12-SDOL 7 Na een moeizame start was het de Keet die als een echte goaltjesdief een misser van de SDOL doelman genadeloos afstrafte (1- 0). Hierna bleef het een spannende wed strijd. In de tweede helft werd het midden veld versterkt, en weer was het de Holten- aanval die doel trof (2-0, Gerrit Nikkels). Dat het daarna weer spaans benauwd werd, en SDOL zelfs terugkwam tot 2-2 is inmiddels een wekelijks terugkerend fenomeen. Hol ten kwam uit dit dal, en Steunenberg scoorde de verlossen de 3-2. Nu was het hek van de dam, en binnen 15 minuten was de voorsprong uitgebouwd tot 5-2, door Gerrit Nikkels en good old Rob On- stenk. Holten A1-DOS '37 A1 5-1 In een goede, doch te harde wedstrijd is Holten A1 wederom ongeslagen gebleven. een draadantenne werd ingezet. Nadat vrijdagavond de appara tuur geïnstalleerd was en het proefdraaien lukte, bleek vooral de zaterdag dankzij het goede weer

Holtens Nieuwsblad | 1992 | | pagina 8