Blauw Wit bijt zich stuk op de koploper sport M agenda Beter Holten toch op verlies gezet Erna Bronsvoort clubkampioene LR Bergruiters Clubkampioenschap voor Gerrie Jager Puzzelrit van de MAC Karate bij sv Bato HOLTENS NIEUWSBLAD Eerste periodetitel naar SVV Tweede plek voor zwemmers Twenhaarsveld De Rietvoorn huldigt leden Schaaktopper onbeslist Resultaten Blauw Wit Gemeente DONDERDAG 22 OKTOBER 1992 5 Het is Blauw Wit niet gelukt kop loper SW '56 uit Sibculo een ne derlaag toe te brengen en zodoen de de eerste periotitel te verove ren. Na een zeer spannende wed strijd moesten de Holtenaren genoegen nemen met een 0-0 ge lijkspel, waardoor SW periode kampioen werd. Blauw Wit probeerde direct op de aanval te spelen, maar moest al gauw constateren dat de verdedi ging van de gasten, die dit seizoen nog geen tegentreffer heeft moeten incasseren, goed in elkaar zat. Voorts was het oppassen geblazen voor de snelle counters van de gas ten. De verdedigingen overheer sten zodanig dat zich in feite in de eerste helft nauwelijks kansen voordeden. Bij de thuisclub ont brak het vooral aan zuiverheid in de combinaties. Blauw Wit kreeg wel mogelijkheden uit vrije trap pen, doch zowel Gerald Jansen als Hans Stam hadden hun vizier niet goed staan. Kort voor rust riep Blauw Wit om een strafschop toen Jacco Schuppert in een kopduel fors werd weggeduwd, doch de goed leidende scheidsrechter de Jonge zag er terecht geen straf schop in. Even later ook Gerwin De Velde Harsenhorst onverwacht nog een mogelijkheid, maar de SW-doelman kon nog net zijn vin gertoppen tegen de bal krijgen. In de tweede helft, met al spoedig Wim Barvelink voor de licht ge blesseerde Jacco Schuppert, pro beerde Blauw Wit met nog meer inzet en een hoog tempo de Sibcu- loërs op de knieën te krijgen, doch de gasten gaven geen krimp. Blauw Wit moest attent blijven voor counters. Uit één daarvan le ken de gasten toch de leiding te nemen toen doelman Uilko Spij ker, die ook deze. wedstrijd Hans Bekkernens verving, een hard in geschoten bal niet ineens onder controle kon krijgen. De goed spe lende voorstopper Henri Thalen kon de bal echter nog juist voor een aanstormende SW-er tot hoek schop verwerken. Aan de andere kant schoot Gerald Jansen de bal uit een vrije trap hard langs de voor Blauw Wit verkeerde kant van de paal. Trainer Middelburg bracht twintig minuten voor af loop Dirk-Jan Beldman in de spits in voor Gerwin de Velde Harsen horst. Voorts probeerde Blauw Wit in de slotfase met wat meer risico de beslissing te forceren, doch de aanvallen waren te ondoorzichtig om succes te hebben. In de laatste minuut mocht Blauw Wit nog van geluk spreken dat de bal uit een ten onrechte aan de gasten toegekende vrije trap na eerst in de muur geschoten te zijn, rakelings naast vloog. In de eerste wedstrijd van de on derlinge winterzeskamp behaal den de recreatiezwemmers van ZPC Twenhaarsveld een tweede plaats. In het overdekte bad in Brummen bleek alleen AZC Steen deren sterker. De uitslag: 1. AZC Steenderen (105 pnt.), 2. ZPC Twenhaarsveld (101 pnt.), 3. Dui kelaar Laren (96 pnt.), 4. ABS Bathmen (89 pnt.), 5. Brummen (78 pnt.), 6. Vorden (76 pnt.). Op maandagavond 26 oktober houdt HSV De Rietvoorn de jaar lijkse prijsuitreiking in zaal Vos man. Vanaf 19.30 uur worden zowel de senioren als de junioren gehul digd. Daarna vindt de wedstrijd vergadering plaats. De zesde ronde van de interne schaakcompetitie van SV Holten eindigde onbeslist en kende geen verrassingen. Het topduel tussen koploper Gerrit Luggenhorst en Dick van der Knaap eindigde on beslist, echter niet nadat Van der Knaap een gewonnen stelling uit handen had gegeven. Erik Mondeel wist door een schit terend loperoffer zijn party tegen jeugdspeler Han Romp volledig de wedstrijd volledig naar zijn hand te zetten en behield daarmee zijn ongeslagen status. Diane Aaan- stoot, de tweede jeugdspeler in de competitie, wist veteraan Jaap Schipper daarentegen wel schaak mat te zetten. De uitslagen: Gerrit Luggenhorst-Dick van der Knaap remise; Cees Oly-Bertus van Beek remise; Theo van Lindenberg-Karl Heinz Leisten 1-0; Eric Mondeel-Han Romp 1-0; Hans van Oijen-Henk van Beek 0-1; Hendrie Koetsier-Jan van Calcar 0-1Diane Aanstoot-Jaap Schipper 1-0; Ab Modde- jonge-Gerrit Stevens 0-1. Zondagmiddag 25 oktober houdt MAC De Holterberg een puzzelrit door de omgeving van Holten. De route is zodanig uitgezet dat ieder een kan meedoen. De start is om 14.00 uur bij 't Stuurhuus aan de Beusebergerweg 27a. De inschrij ving start een half uur eerder. SV Holten SENIOREN: Holten 2-TVC 2,10.00 uur; Holten 3-Wierden 2,10.00 uur; Holten 4-De Zweef 4, 10.45 uur; Holten 6-De Zweef 6, 09.00 uur; TVC 5-Holten 7,10.45 uur (vertrek 09.45 uur); Haarle 4-Holten 8,10.45 uur (09.45 uur); PH 13-Holten 9, 09.00 uur (vertrek 08.00 uur); Hol ten 11-SOS 8,10.45 uur; Holten 12- De Zweef 11,09.00 uur; Omhoog 7- Holten 13 09.00 uur (vertrek 08.00 uur). JUNIOREN Holten Al-Omhoog Al, 14.30 uur; Holten A2-Twenthe A2, 14.30 uur; Omhoog Bl-Holten BI, 14.30 uur (13.30 uur); Holten B2-DES B2, 11.00 uur; Tukkers Cl-Holten Cl, 13.00 uur (vertrek 12.00 uur); Hol ten C2-Blauw Wit Cl, 12.30 uur; Excelsior D2-Holten Dl 10.00 uur (vertrek 09.15 uur); Hector D2-Hol- ten D2, 11.00 uur (vertrek 10.15 uur); SWN.El-Holten El, 10.00 uur (vertrek 09.15 uur); SWN E2- Holten E2, 09.15 uur (vertrek 08.30 uur); Holten E3-SWN E3, 10.00 uur; Holten E4-DES E3,11.00 uur; Vesos F1-Holten F1,11.00 uur (ver trek 10.15 uur); Vesos F2-Holten F2, 09.15 uur (vertrek 08.30 uur); Holten F3-Vesos F3,11.00 uur. ZAALVOETBAL Donderdag 22 oktober: Blauw Wit 1 - De Zweef 1MOT 2 - Blauw Wit 2, 21.00 uur, vertrek 20.00 uur. Woensdag 28 oktober: Rietvogels 1 - Blauw Wit 1, 21.00 uur, vertrek 20.00 uur. Badminton Maandag 26 oktober: BCH 3-Har- denberg 3; BCH 5-Kwiek 3. Woens dag 28 oktober: BCH 1-Netwerk 1. Blauw Wit SENIOREN Donderdag 22 oktober: Blauw Wit 1 - SOS 1, 20.00 uur. Zaterdag 24 oktober: Blauw Wit 2 - DES 3, 12.30 uur; Vesos 2 - Blauw Wit 3, 12.45 uur, vertrek 11.45 uur; BZSV 4 - Blauw Wit 4, 14.30 uur, vertrek 13.30 uur; Blauw Wit 5 - SWN 7, 12.30 uur; DES 6 - Blauw Wit 6,14.30 uur, vertrek 13.30 uur; MW '69 4 - Blauw Wit 7,12.30 uur, vertrek 11.15 uur; Hulz Boys 7 - Blauw Wit 8, 14.30 uur, vertrek 13.30 uur. JUNIOREN Centrum MA - Meisjes MA, 12.30 uur, vertrek 11.30 uur; Blauw Wit BI - Zwenderen V. BI, 12.30 uur; Holten C2 - Blauw Wit Cl, 12.30 uur. Enter Dl - Blauw Wit Dl, 10.00 uur, vertrek 09.15 uur; Blauw Wit El - SDOL El, 10.00 uur; Blauw Wit E2 - Enter E2. 10.00 uur; MW '69 F1 - Blauw Wit Fl, 10.00 uur, vertrek 09.00 uur; Blauw Wit F2 - Evers- berg F2, 11.00 uur. Een actief spelend Holten wist het in Fleringen tegen de ploeg met dezelfde naam niet te klaren. On danks een voortdurend veldover- wicht kwamen de Holtenaren al lereerst in de twintigste minuut op een 1-0 achterstand te staan door een ver afstandsschot van Mors- kieft. Keeper Martin Scheperman, die de zieke Erwin Stukker deze middag foutloos verving, had het nakijken bij een schot precies in de kruising. Een goed combinerend Holten wist vele kansen te creeeren, maar het laatste zetje ontbrak. Direct na de thee kreeg Fleringen een corner en werd de bal niet voldoende weg gewerkt. In het tumult vlak voor de goal was het Erik Broekmaat, die de tegenstanders behulpzaam was door via het hoofd de bal niet naast maar in het doel te koppen. De stand kwam daarmee op 2-0. Toch lieten de Holtenaren het hoofd niet zakken en zag het toch Sporthal Programma voor de week van 24 t/m 30 oktober. Zaterdag: 10.00-13.00 NHV; 19.00- 20.00 Aanstoot; 20.00-21.00 Haan. Maandag: 19.00-23.00 BCH. Dinsdag: 16.30-17.30 Mintonette (halve hal); 17.30-22.30 Mintonette; 22.30-23.30 Blauw Wit (zaal). Woensdag: 19.00-22.30 BCH; 22.30- 23.30 J. Wegstapel. Donderdag: 16.00-22.00 SV Holten handbal; 22.00-23.00 SV Holten All Stars. Vrijdag: 18.15-23.30 Mintonette; 23.30-24.00 Mintonette (halve hal). Voor reservering van nog vrije uren in het bovengenoemde weekeinde kan men zich a.s vrijdag van 12.00 tot 22.00 uur wenden tot de beher- der van de sporthal (tel. 63180). Overige reserveringen uitsluitend via het gemeentehuis (afd. Welzijn, tel. 61666, tst. 722). Erna Bronsvoort is afgelopen zon dag als overwinnaar tevoorschijn gekomen uit de clubkampioen schappen van Landelijke Rijvere- niging De Bergruiters. 's Morgens werd er gesprongen en 's middags werd de dressuur verreden. Bij het eerstgenoemde onderdeel won Zwennie Vincent, bij de dressuur Joyce Kraayenzank. De uitslag bij het onderdeel sprin gen is als volgt: 1.Zwennie Vincent; 2.Willy van Coeverden; 3.Herman Lodeweges. Dressuur In de klasse dressuur was de uit slag als volgt: l.Joyce Kraayen zank; 2.Erna Bronsvoort; 3.Ber- dien Paalman. De uitslag algemeen is: l.Erna Bronsvoort; 2.Zwennie Vin cent; 3.Herman Lodeweges; 4.Ri- kus Bronsvoort; ö.Erik Kappert; ö.Marije Staman; 7.Willy van Coe verden; 8.1da Vincent. Ook de recreanten namen deel aan de wedstrijd. De beker ging naar Gerrit-Jan Meyer. De nummers 2 en 3 waren weggelegd voor Nol v.d. Steen en Stefan Sikking. Gea Sluiter behaalde tijdens het onlangs in Almelo gehouden con cours een derde prijs met haar paard Rocco. Ze wist 127 punten te vergaren in de klasse B-dressuur. talrijke Holtense publiek de ploeg aanval na aanval op het doel van Fleringen afwerken. Het ontbrak de Holtenaren evenwel aan een klein beetje geluk. Na een kwartier spelen scoorde Rob Somer uit een scherpe corner van Mark Nijland de tegengoal en aan de zijlijn dacht het publiek dat de beer los was. Uitval Furieus ging ook daarna het spel in een eenrichtingsverkeer voort. Doelpunten bleven verder uit. En, zoals het dan zo vaak gaat, scoorde de tegenstander uit een van de weinige tegenaanvallen de voor hen verlossende goal. Bij een uit val over rechts scoorde Fleringen- speler Nijland, waarmee de stand op 3-1 kwam. Donderdag 22 oktober speelt Hol ten I een oefenwedstrijd tegen Raai te, aanvang 19.30 uur, op de Meermanskamp. Op zondag 1 no vember spelen de Holtenaren thuis tegen Heracles. Blauw Wit 2-Den Ham 3 Na de puntendeling tegen de koploper kwam het tweede ook nu goed voor de dag. In de openingsfase zorgde Coen Beuken kamp voor een 1-0 voorsprong. Den Ham kon hierna de eerste helft controleren en Blauw Wit moest ver terug. Uit een terech te strafschop en na een enorme blunder in de verdediging hadden dc gasten bij rust de beste papieren. Na rust kwam Blauw Wit terug met een goede instelling. Den Ham moest terug en via Johan Stam werd het 2-2. Dirk-Jan Beldman scoorde 3-2 en 4- 2. Erik-Jan Stam wist de score nog verder uit te bouwen 5-2. Den Ham bracht in de slotfase de score nog op 5-3. Sportclub Rijssen 4 - Blauw Wit 3 Tegen een geroutineerd Rijssen hield Blauw Wit onverwacht toch nog een punt over. De wedstrijd speelde zich voorname lijk af op de helft van Rijssen, maar Blauw Wit kreeg maar één goede kans die werd gemist. De ploeg uit Rijssen had aan een goedkope strafschop voldoende om de uit stekende André Aanstoot te passeren. Na rust kreeg de scheidsrechter duidelijk pro blemen met zijn inconsequente fluiten. Dit deed hem wellicht besluiten om in de slot fase ook Blauw Wit een strafschop cadeau te doen: 1-1. Excelsior 5 - Blauw Wit 4 Tegen de kampioenskandidaat bij uitstek had het vierde weinig in te brengen. Met een uitblinkende keeper Bert Rietman viel de schade uiteindelijk nog mee, maar de 5- 1 uitslag had veel hoger kunnen zijn. 5-1. Blauw Wit 5 - Enter Vooruit 5 Het vijfde blijft maar moeilijk presteren in deze competitie. De stemming binnen deze jonge ploeg lijkt elke week toch opperbest, maar de resultaten zijn verre van goed te noemen. Ook tegen Enter Vooruit moesten veel treffers worden geïncasseerd en zelf kon de ploeg maar eenmaal scoren. 1-9. Vesos 4- Blauw Wit 6 Het zesde blijft het goed doen in deze competitie. Ook tegen Vesos 4 had de ploeg weinig moeite om beide punten bin nen te halen. De 0-5 overwinning gaf de krachtsverhoudingen goed weer. Vesos 7 - Blauw Wit 7 In een zeer slechte wedstrijd moest het zevende beide punten aan Vesos. Halver wege de eerste helft kwam de thuisploeg op voorsprong, maar tien minuten later bracht Renger Veldhuis de ploegen weer in evenwicht. In de laatste minuut voor de pauze namen de gastheren opnieuw de leiding 2-1. Na de thee maakte Vesos het karwei vak kundig en met de regelmaat van de klok af: 5-1. Des 8 - Blauw Wit 8 Des 8 was een tegenstander van het zelfde kaliber. Het was Herman Dijkink die met een prachtig lobje over de keeper de score opende. Blauw Wit kreeg hierna nog enke le prachtige kansen om de score uit te bouwen, maar het doelpunt viel aan de andere kant na een taxatiefout van de doelman. Nico Beldman bracht de score opnieuw in het voordeel van Blauw Wit 1-2. Na rust met de straffe wind in de rug bracht J.P. de derde treffer binnen, na goed aan geven van Albert Nijhuis. De wedstrijd was hierna gelopen en Blauw Wit kwam via Tonnie Beldman en Albert Nijhuis zelfs op 1-5. SVZW C2 - Blauw Wit C1 Tegen SVZW had Blauw Wit weinig kan sen. De Ploeg uit Wierden was veel te sterk. Rust 3-0. In de tweede helft was Blauw Wit wat feller, maar SVZW maakte de doelpun ten. 7-0. Blauw Wit E1 - De Zweef E2 Blauw Wit E1 heeft het op dit moment duidelijk moeilijk. Uit werd nog van De Zweef gewonnen met 0-5, maar thuis ging het heel anders. De Zweef kreeg veel kan sen en scoorde voor rust twee maal. Na rust herstelde Blauw Wit zich licht. Uit een inzet van Gijsbrecht verlengde Jurrian de bal (1-2), maar uit de counter scoorden de gasten 1-3. 1. Bouwvergunning verleend aan: - G. J. A. Tuitert voor bouw mestopslagplaats bij Beumersteeg 17; - M. van Campen voor vergroten zomerhuis Postweg 90; - A. Volkerink voor bouw mestopslagkelder bij Raalterweg 38; - J. H. Schöppers voor plaatsen dakraam en kozijn in woning Van Holtenserf 33 2. Voorts vergunning/ontheffing/toestemming verleend aan: 3. Kapvergunning verleend aan: - J. Koning, Canadastraat 5 (1 berk); - G. J. H. Boers, Glanerbrug (10 dennen en 2 eiken bij Heideweg 5); - H. Koopman, Raalterweg 9 (5 eiken, 1 den en 1 berk); - H. Lodeweges, Borkeldsweg 16 (3 populieren); - G. H. Roessink, Markelo (4 dennen bij Heideweg 64); - D. J. Steensma, Fazantenweg 14 (7 dennen); - J. H. W. van Zuiden, Canadastraat 103 (1 lijsterbes). Voor het inwinnen van informatie over een zaak of over eventuele mogelijkheden tot het indienen van een bezwaar- of beroepschrift kan men zich wenden tot de afdeling algemene zaken ter ge meentesecretarie. Ontwerp-wijzigingsplan artikel 11 WRO bestemmingsplan Burgemeester en wethouders van holten maken bekend, dat zij voornemenszijn met toepassing van artikel 14 van de „Voorschriften bestemmingsplan Dijkerhoek", gebaseerd op artikel 11 van de Wet op de Ruimtelijke Ordening, genoemd bestemmingsplan te wijzigen ten behoeve van de bouw van een woning op een gedeelte van een perceel grond met de bestemming „agrarische doeleinden, categorie AG ^agrarisch gebied)", gelegen aan de Hakkertsweg. Het ontwerp-wijzigingsplan artikel 11 WRO, vervat in toelichting en plankaart, ligt ingaande 26 oktober 1992 gedurende één maand ter gemeentesecretarie, kamer 6 (leeskamer/bibliotheek), vooreen ieder ter inzage. Op deze planwijziging zullen de voorschriften van het geldend bestem mingsplan „Dijkerhoek" van toepassing worden verklaard. Belanghebbenden worden hierbij in de gelegenheid gesteld gedurende bovengenoemde termijn van éen maand schriftelijke bezwa ren tegen het ontwerp-wijzigingsplan bij hun college in te dienen. Holten, 21 oktober 1992. Burgemeester en wethouders voornoemd, de I.-secretaris, H. de Blaauw De l.-burgemeester, H. J. Westerik Wegenwet Onttrekken gedeelte Dikkerspad (voetpad) aan het openbaar verkeer en bestemmen ver vangende gedeelten tot openbaar voetpad. Burgemeester en wethouders van Holten maken bekend, dat zij voornemens zijn de raad der ge meente Holten voor te stellen over te gaan tot: a het onttrekken aan het openbaar verkeer van gedeelten van het Dikkerspad (voetpad), weg- nummers 84 en 114 van de Wegenlegger, respectievelijk lopende vanaf de Motieweg en Erica- weg naar het Hoogeheipad; J 4 b. het bestemmen tot openbare weg (voetpad) van de verlegde gedeelten voetpad, welke dienen ter vervanqing van dé aan het openbaar verkeer te onttrekken gedeelten, lopende over de kadastrale percelen sectie A, nrs. 1810,1813,1814,1815 en 1842, gelegenten zuiden van de Motieweg, een en ander overeenkomstig de ter inzage gelegde tekening. Belanqhebbenden worden in de gelegenheid gesteld bezwaren tegen deze onttrekking binnen 30 dagen na heden schriftelijk in te dienen bij de Raad van de gemeente Holten, Postbus 13, 7450 AA Holten. Door een aantal eigenaren van bospercelen met daarop gebouwde woningen aan de Motieweg en Ericaweg is een voorstel gedaan tot verlegging van het openbare voetpad Dikkerspad, welk voetpad over hun eigendommen loopt. Het voorstel omvat het verleggen van gedeelten van het openbare voetpad in oostelijke respectievelijk zuidelijke richting, waardoor er een verbinding (voetpad) blijft bestaan tussen het Hoogeheipad met de Motieweg en de Ericaweg. Met net voor stel kunnen wij instemmen. Daartoe is het op grond van de Wegenwetprocedure noodzakelijk de te vervallen gedeelten aan het openbaar verkeer te onttrekken en de vervangende gedeelten te bestemmen tot openbare weg (voetpad). Bedoelde wijzigingen zijn nader aangegeven op de hierop betrekking hebben tekening, welke tekening ter gemeentesecretarie, afdeling Algemene Zaken, ter inzage ligt gedurende genoemde periode van 30 dagen. Holten, 23 oktober 1992. Burgemeester en wethouders voornoemd, de secretaris, J. P. Stegeman de burgemeester, W. L. F. C. van Rappard Hinderwet Terinzagelegging ontwerp-beschikklngen Op de afdeling Algemene Zaken van de gemeentesecretarie van Holten liggen vanaf 26 oktober 1992 tot en met 9 november 1992 op werkdagen van 9.00 tot 12.30 uur, alsmede op dinsdag avond in de sporthal 't Mossink, Keizersweg 22 (kantoor beheerder) van 19.00 tot 22.00 uur, ter inzage de ontwerp-beschikkingen ingevolge de Hinderwet van: 1. Firma Rietberg, Schuppertsweg 4 te Holten tot het uitbreiden en wijzigen van het rundveemelk- en varkensfok- en vermeerderingsbedrijf c.q. vleesvarkensmestbedrijf; 2. G. J. Ulfman, Oude Deventerweg 51 te Holten tot het uitbreiden of wijzigen van een mestkuikenstal. 3. J. A. Aanstoot, Evertjesweg 9 te Holten tot een nieuwe, de gehele inrichting (melkrundvee-, jongvee- en mestvarkensbednjf annex opslag van dieselolie) omvattende vergunning. 4. J. A. Paalman, Evertjesweg 9 te Holten tot een nieuwe, de gehele inrichting (melkrundvee- en mestvarkensbednjf annex opslag van dieselolie) omvattende vergunning. 5. J. Klein Teeselink, Kosmansweg 2 te Holten tot het oprichten en in werking hebben van een rundvee- en mestvarkensbednjf annex opslag van dieselolie. 6. G. H. Paalman, Jeurlinksweg 3 te Holten tot het oprichten en in werking hebben van een mestvarkensbednjf op het perceel Oude Deventerweg 6 te Holten. 7. Maatschap W. M. Nijland, Schapendijk 11 te Holten tot het uitbreiden en wijzigen van het rundveemelk- en rundveefokbedrijf. De ontwerp-beschikkingen omvatten het verlenen van de vergunning onder voorwaarden, welke ertoe dienen om gevaar, schade of hinder voor de omgeving te voorkomen. Gemotiveerde bezwaren tegen de ontwerp-beschikkingen kunnen schriftelijk worden inge bracht door de aanvrager en degenen, die reeds schriftelijk of mondeling bezwaar hebben ge maakt tegen het verzoek om vergunning en hen, die redelijkerwijze niet (tijdig) in staat zijn ge weest daartoe bezwaar in te dienen. Het bezwaarschrift moet worden ingediend voor 9 november 1992 bij Burgemeester en Wet houders van Holten, Smidsbelt 6, 7451 BL Holten. Blauw Wit E2 - MW '69 E1 Blauw Wit begon zwak. Het geluk was dat de gasten er net zo over dachten en dus werd het een slechte wedstrijd. Blauw Wit wist voor rust twee maal te scoren en MW éénmaal. Rust 2-1 Na rust was het al niet veel beter, maar Blauw Wit was duidelijk beter in de afwerking. Herbert was de grote man in deze wedstrijd, want hij nam vijf treffers voor zijn rekening: 5-1 Nijverdal F1 - Blauw Wit F1 In de eerste helft was Blauw Wit duidelijk beter. Erwin wist al snel 0-1 te scoren en hierna scoorde Gert-Jan nog drie maal. Rust 0-4. In de tweede helft hadden de Nijverdallers zich goed aangepast. Keeper Arjan moest nu een paar keer in actie komen, maar kon een tegentreffer niet voorkomen. Verder liet de ploeg het echter niet komen.Via Gert-Jan werd het 1-5 Blauw Wit F2 - Holten F3 Twee gelijkwaardige teams maakten er een leuke wedstrijd van. Blauw Wit opende de score door een prachtig afstandsschot van Stefan. Vlak voor rust kwam Holten op gelijke hoogte door een doelpunt van Maarten die keeper Milad kansloos liet. Rust 1-1. Het eerste deel van de tweede helft speelde zich voornamelijk af voor het doel van Holten. Milad bekroonde dit of fensief met 2-1 voor Blauw Wit. Na een ongelukkig moment van de goed keepende Rutger scoorde Holten 2-2. Hierna viel Hol ten sterk aan en via Wouter werd het 2-3 voor Holten. Gerrie Jager is clubkampioen ge worden tijdens het jaarlijkse club kampioenschap van PC De Berg- ruitertjes, afgelopen zondag, 's Morgens werd er twee maal gedres- suurd en 's middags gesprongen, in verschillende klasses. Na afloop werden in de kantine de prijswin naars bekend gemaakt en toen bleek ook dat Gerrie Jager club kampioene was geworden met haar Mark. Bij de beginners werd Jeanet Markvoort eerste, met Monika. Zij ontving voor haar prestatie de Her man Vincent beker. De Dresuurbo- kaal van Vosman ging naar Justin Koster en zijn pony Pluto. De kam pioensbeker was voor Gerrie Ja ger. De uitslagen luiden verder als volgt: Beginners: 1.Jeanet Markvoort; 2.Sabine de Roos; 3.Joanne Spakman. Bij' de rest van de deelnemers was de uitslag als volgt: 1.Gerrie Jager; 2.Brenda Kappert; 3.Henk- Jan Markvoort; 4.lnge Koster; 5.Claudia Voseljrian; 6.Chantal Sluiter; 7.Marleen de Roos; 8.Damelle v.d. Kaap; 9.Justin Kos ter; 10. Daniel Sluiter; II.Diederik v.d. Plas; 12.Louis Bak; 13.Hens Jansen; 14,Marjan Noteboom; 15.Erwin Note- boom; 16.Nicole Vree Egberts; 17.Nanda Kraaneveld; 18.Wendy Kraaneveld. Sedert enkele jaren heeft sv Bato een afdeling Karate voor jongens en meisjes in de leeftijd vanaf veer tien jaar. De lessen worden gege ven op de dinsdagavond van 19.15 tot 20.15 uur in het gymlokaal aan de Tuinstraat en staan onder lei ding van de heer Draaijer. Ook de afdeling fitness staat onder zijn lei ding. Karate is een sport waarbij beheer sing, concentratie en zelfdicipline een belangrijke rol spelen. Het is een sport waarbij door het aanle ren van defensieve zefverdedi- gingstechnieken gewerkt wordt aan het verkrijgen van een grote zelfvertrouwen. Opgave van nieuwe leerlingen aan de zaal. Nadere inlichtingen zijn verkrijgbaar bij het secretariaat van sv Bato, M G. Eggink-ten Vel de, tel. 62000, b.g.g. 05700-82243.

Holtens Nieuwsblad | 1992 | | pagina 5