Eindejaarsprijs Postcode Loterij: de laagste inleg... de grootste prijzen A WIN-TWEE-MILJOEN-BON leder kwartaal een miljoen - iedere maand een ton en tienduizenden andere prijzen - Extra: iedere week meerdere prijzen van 25.000 gulden Hoe het werkt: Eindejaarsprijs 1992: twéé miljoen gulden! Iedere week nóg meer kansen bij Hitbingo Meedoen is heel makkelijk... ...winnen ook! Een extra lot, een extra kans Hitbingo: iedere week een nieuw blok En zo wint u de weekprijs vde*"*"/, dit 1 9 10 11 14 16 18 23 -25- -36 -38- -39 41 43 44 Heeft u niet kunnen kijken naar Hitbingo? Bel de uitslagenlijn 06-9799 (50 cent per minuut) Winnen met je eigen postcode En: u steunt mens en natuur! W, P®§TF(§(Q)!d)[! Caroline Tensen: de nieuwe presentatrice van het programma Hitbingo. Kijk elke dinsdagavond om 20.30 uur naar RTL4 en win! Het wordt elke week spannender bij de Nationale Postcode Loterij. 1. Tot nu toe had u iedere week kans op 25.000 gulden bij Hitbingo. Dat blijft: als de thuisbingo valt en u heeft uw bingo- blok vol, dan wint u 25.000 gulden. 2. Heeft u uw bingoblok nog niet vol als de thuisbingo valt? Blijf dan kijken. Want vanaf 13 oktober is er iedere week een extra trekking van getallen. Heeft u uw bingoblok dan vol? Dan wint u in ieder geval 5 gulden én u maakt kans op een plaats in de zaal de volgende week. Als u tot de gelukkigen behoort krijgt u automatisch bericht. In de zaal speelt u mee voor de nieuwe zaalbingoprijs van 25.000 gulden. 3. Ook nieuw is het Pingospel. Een span nend spel waarbij u maximaal 25.000 gulden kunt winnen. Heeft u uw bingo blok vol en wilt u kans maken om mee te doen aan het Pingospel? Bel dan 06 - 300 404. Uit de bellers trekt de notaris 90 deelnemers. Zij worden uitgenodigd voor de volgende uitzending en doen mee aan de voorronde van het Pingospel: het Hitbingo-Selectie-Spel. Met de winnaars speelt Caroline Tensen het Pingospel. Hoe dat werkt kunt u zien bij Hitbingo, elke dinsdag op RTL 4 om 20.30 uur! De Postcode Loterij sluit 1992 feeste lijk af met een eindejaarsprijs van twee miljoen gulden. Op oudejaars avond zal Henny Huisman de win naar van deze bijzondere hoofdprijs verrassen met een bezoek. Wie weet staat hij wel bij u voor de deur. Is 31 december 1992 de dag dat u miljonair wordt...? Nieuw in Hitbingo: het spannende Pingospel. Wie krijgt de juiste kaart en wint 25.000 gulden? Hitbingo is een spannende quiz waarbij u de grote winnaar kunt zijn. Drie kandidaten beantwoor den vragen, leder goed beant woorde vraag levert een door de computer bepaald nummer. Hebt u dat nummer op uw bingoblok, dan kunt u dit aan kruisen. Kaart vol? Dan heeft u prijs! SS* 75 cent per minuut Is uw bingoblok vol binnen de tijd en vóór de sirene gaat? Dan hebt u thuisbingo een prijs van maar liefst 25.000 gulden. Maar alleen ais u deelnemer bent van de Postcode Loterij kunt u de prijs ook echt in ontvangst nemen. Laat die leuke extra kans op een grote geldprijs niet lopen. Is uw bingoblok vol aan het eind van de uitzending? Dan heeft u in ieder geval 5 gulden; en u maakt kans om de volgende week in de zaal te zitten en 25.000 gulden te winnen. De winnaars van het miljoen van september kunnen hun geluk niet op. U hoeft alleen de WIN-TWEE-MILJOEN-BON hieronder in te vullen en op te sturen. Daarmee machtigt u de Postcode Loterij om eens per drie maanden 30 gulden - dat is dus 10 gulden per maand - van uw rekening af te schrijven. Uw postcode plus twee door de computer toegevoegde cijfers - dus niet uw huisnummer - wordt uw unieke lotnummer. Dat nummer staat op uw giro- of bankafschrift en weet alleen. Per postcode kunnen maximaal 99 loten meedoen. Heeft u de bon ingevuld en op de post gedaan? Dan hoeft u verder niets te doen. De uitslagen van de maandelijkse trekking en van Hitbingo vindt u op NOS Teletekst pagina 525 en RTL 4 Text, pagina 525 en 349. Verder vindt u de uitslagen op alle postkan toren in Nederland en in deze krant. Grote prijzen worden ook bekend gemaakt in Hitbingo. U hoeft uw prijs niet op te vragen. Prijzen worden automatisch op uw rekening overgemaakt. U kunt uw kans om te winnen vergroten door meer loten te nemen. Met twee loten maakt u ook een dubbele kans. Dat overkwam de winnaar van het Zomer Miljoen van dit jaar. Bijna anderhalf jaar had deze geluksvogel met één lot meegespeeld. Twee maanden nadat hij zijn tweede lot had genomen, won hij het miljoen. En: op het andere lot de troostprijs van 3.000 gulden Met meer loten maakt u ook meer kans op de speciale PostcodeStraatprijs. Dat bewees de deelnemer met 23 loten die in augustus deze prijs won. De PostcodeStraatprijs van 3.000 gulden per lot kreeg hij 23 maal uitgereikt! Een totaalbedrag van maar liefst 69.000 gulden. Bent u nog geen deelnemer? Vul dan snel de bon in en doe mee! U bent dan nog op tijd voor de trekking van de speciale eindejaarsprijs van twéé miljoen gulden. Die kans laat u toch niet liggen! Deelnemers van de Postcode Loterij krijgen elk kwartaal auto matisch een nieuwe set bingo kaarten thuisgestuurd. Deze speelkaarten zijn uniek. Er is geen tweede van in heel Nederland. Iedere week weer speelt u mee met een nieuw bingoblok. Met iedere week een nieuwe cijfercombinatie. Kijk naar Hitbingo, elke week op dinsdagavond op RTL 4 om 20.30 uur. Kijk hoe de nummers van uw bingoblok volraken. Is uw bingo blok vol, bel ons dan snel op het volgende nummer 06-300404. Met goedkeuring van het Ministerie van Justitie rekeningatschi vvangen bent u deelnemer aan de loterij. Deelname implict mgafschnft van bank of jen afschrgving hebt aanvaarding van het reglement Maximaal 99 loten per postcode Als u het met opdracht geven het bedrag terug te boeken Opzeggen kan ieder moment. Hiervoor kunt u zich wenden tot het secretariaat van de Nationale Postcode Loterij, Van Eeghenstraat 81. 1071 EX Amsterdam 1 rekking is iedere maand en wordt verricht door Notaris mr P.J.N van Os te Amsterdam Trekkmgsli|sten en reglement zgn verknigbaar bij het secretariaat Prijzen worden automatisch op uw bank- ot girorekening gestort. Prijzen boven de 1000 gulden worden belast met 25% kansspelbelasting De loterij is goedgekeurd door de staatssecretaris van Justitie onder nummer LO 890/098/177 89 d.d. 20-10 1989 Er is maar één loterij waar u voor één tientje twéé miljoen kunt winnen en wekelijks gratis 25.000 gulden. Waarbij u zelfs kunt winnen doordat uw buurman wint. Een loterij waarbij u echt rijk kunt worden met uw postcode. Voor maar één tientje! Dat kan als u meedoet aan de Nationale Postcode Loterij. Door mee te doen in de Nationale Postcode Loterij geeft u niet alleen uzelf kans op een mooie prijs! Met de op brengst steunt de Postcode Loterij vele goede doelen voor mens en natuur. In 1991 ging een bedrag van 42 miljoen gulden naar projecten van Natuurmo numenten, Novib en Vluchtelingenwerk en vele andere goede doelen. Ik wil meedoen aan de Postcode Loterij en Hitbingo en kans maken op éen van de vele prijzen. jj Ik machtig u hierbij tot wederopzegging eenmaal per drie maanden het aangegeven bedrag van t onderstaande rekening af te schrijven Deelname aan de Nationale Postcode Loterij impliceert aanvaarding van het regiement. Het reglement is verkrijgbaar bij het secretariaat van de Nationale Postcode Loterij. Hot 10,-1 per maand loten (a 10,-) per maand De loten worden voor dne maanden tegelijk geïnd A.u.b. uw keuze aankruisen en verder invullen met blokletters Naam: Adres: Postcode: L dhr. mevr. dIl Plaats: Postbanknummer Banknummer: Datum: Handtekening: I NATIONALE i LOTERIJ Bon invullen, uitknippen en opsturen in een enveloppe (zonder postzegel) naar: Nationale Postcode Loterij, Antwoordnummer 19503, 2501 ZV Den Haag

Holtens Nieuwsblad | 1992 | | pagina 11