M. HAGELS f Yj Record-opbrengst rayon Berg Dal Weinig problemen voor BCH 2: 8-0 Derde plaats in schaakzeskamp fotografie henk mulder TUINCENTRUM Tienerkoor Between in oprichting Najaars- kledingbeurs Dorpshuis aangepast Blauw Wit naar Daarle Resultaten Blauw Wit Opbrengst collecte Aandacht voor filatelie voor jeugd Cuno Moormann SENSIM cursussen knippen en haarverzorging 30 violen 10.- 100 violen w 0 1 \N DONDERDAG 8 OKTOBER 1992 nu 7 - '**v Holten 2 - La Premiere 2; Holten was in het KSOC scoorde na goed komomatie voetbal begin zeer fel, wat binnen 10 minuten haar eerste goal Daarna gelijk na aftrap resulteerde in een 2-0 voorsprong door een eigen goal van Holten en werd de goals van Van Beek en Jager. Na de rust ruststand 2-0 voor KOSC. Na de thee kreeg werd het goede spel gelijk weer opgepakt, KOSC nog enkele kansen, maar toen was Wie graag Zingt en van LngeiS- en maar na 15 minuten moest de laatste man het dan toch Holten, wat het wedstri|d- Nederlandstalige muziek houdt, is het veld verlaten, wat ernstige gevolgen beeld bepaalde. Door een penalty benut harte welkom op woensdag 14 had voor de organisatie van de verdedi- door Erik Reijlink en een afstandsschot van „„nn.. b-,„art vnnr ging. Door concentratieverlies werd de in- Jacob Pieffers kwam Holten langszij. Ze Oktober S avonds van kwart VOO middels 3-0 (Leusink) voorsprong door een hadden zelfs kans om de wedstrijd win- acht tot kwart VOOr negen m ge- sterk spelend Lap teniet gedaan. De eind- nend af te sluiten maar een gelijke stand houw Irene. Daar wordt dan het stand werd 4-4 door nog een goal van was voor beide ploegen verdiend. 2-2. Leusink. Holten 5 - De Zweef 7; In een matige De Zweef C3-Horten C2: Een rommelige wedstri|d van zowel Holten als De Zweef wedstrijd tussen twee gelijkwaardige ploe- wist Holten niet tot scoren te komen. De gen, waarbij de Holter defensie geen kan- Zweef nam een 2-0 voorsprong en gaf deze sen weggaf, maar ook haar voorhoede niet meer uit handen. Hoewel Holten aan- weinig scoringsmogelijkheden kreeg On- vallend bleef spelen, waarbij Tonnie Leu- danks dat, gelukte het toch Björn Rustebiel rink een hoofdrol speelde, verzuimde het zijn ploeg op een 1-0 voorsprong te zetten de tweede helft om de kansen die ze kregen |n de tweede helft bleef de strijd spannend te benutten. en omdat Koen de Vries uit een vrije trap Hotten 6 - SOS 4; Het zesde ging sterk van van ca. 25 meter een wonderschoon doel- start tegen een zwak spelend SOS. Met punt maakte wist Holten toch nog een aanvallend voetbal wist men al gauw op verdiende 2-0 zege mee naar huis te ne- voorsprong te komen door een penalty, men. genomen door H.Jansen. R.Egberts en H.Bronsvoort wisten de voorsprong uit te Holten DVExcelsior D2: Voor de pauze breiden naar 3-0. Ook in de tweede helft wist Holten reeds drie maal het doel van de kreeg SOS nagenoeg geen kansen, en tegenstander te doorboren door schoten werd de voorsprong uitgebouwd. Weer Van Wilfred Stegeman (2x) en Theodoor scoorden een sterk spelende Bronsvoort (3 Kuster. Excelsior wist door een onacht- keer) en Jansen 1 keer). SOS wist tenslot- zaamheid in de Holter defensie de stand te te nog de eer te redden. Eindstand: 8-1 bepalen op 3-1Na rust zetten de Holterna- RKSV 4 - Holten 9; De score werd geopend ren hun aanvallende spel voort en uit de door 'pinda' Jansen, die 1-0 liet aanteke- vele kansen wisten Jan Deijk en Mark Ven nen. Zowel de eerste als tweede helft was negoor er elk één te benutten en zette Holten, naar eigen zeggen, veruit de bete- hierdoor hun ploeg op een 5-1 voorsprong, re. Het was al met al een zeer eenzijdige Hierna liet de thuisclub de bezoekers wat wedstrijd waarin RKSV alleen bij kon blij- terugkomen, wat resulteerde in een tegen- ven door fouten aan Holten-zijde, bijvoor- doelpunt, zodat uiteindelijk de score op 5-2 beeld eigen doelpunten. Men benoemde terecht kwam. Freddy Haan als 'Man van de Wedstrijd', vanwege uitstekend keeperswerk. De eind- Haarle D1-Holten D2: Holten speelde een stand was 2-2. prima wedstrijd gedurende het eerste SDOL 5- Holten 11; Na twee dikke nederla- kwartier. Via Jeffrey en Berry kon Leon een gen stond er nu een heel ander elftal in het fraai doelpunt scoren. Maar door onderling veld. Er werd voor elke meter gevochten, Van posities te gaan wisselen kwam er Tr en niet op medespelers gekankerd. Adrie behoorlijk het klad er in. Zelfs na rust twintig cent per stuk. Van de ver- Nijland schoot Holten op ludieke wijze naar wisten de spelers nog niet goed waar ze koopprijs wordt twintig procent 1-0, tevens ruststand. Na de thee kwam moesten voetballen, waarvan Haarle flink ingehouden Ondergoed dames- SDOL op een 2-1 voorsprong, maar Jan kon profileren. Gelukkig was het een oe- A k, L, daan!„. Rozendom wist toch nog een punt binnen fenwedstrijd, waarvan we een heleboel en nereriKieuuig wurui mei d<mge te halen. Wanneer men in de komende hebben kunnen leren. 6-1. weken zo blijft voetballen zullen er ook wel weer overwinningen komen. Einstand:2-2 Holten E1-SWN ElIn het eerste gedeelde Holten 12 - Omhoog 7; Eindelijk wist het was Holten de betere ploeg en na de pauze twaalfde twee punten te pakken, door goed deelde SVVN de lakens uit. Na een mooie voetbal. Het werd al gauw 1-0 door Graads pass van Henk Jan kwam Laurens in vrije (gastspeler). Daarna werd Jan Weyers in positie voor de doelman van SWN en op het strafschopgebied omvergekegeld, en beheerste wijze omspeelde hij deze keeper wist Freek Lubbersen door een koel geno- en tikte de bal in het verlaten doel. In de kan worden afgehaald dinsdag- men penalty de stand op 2-0 te brengen, tweede helft verhoogde SWN het tempo Omhoog wist even later na wat gerommel en was Holten niet attent genoeg. Een in de achterhoede van Holten 2-1 te scoren, hoog ingeschoten bal werd niet goed ver maar nog in dezelfde minuut maakte Gerrit werkt en uit de rebound wisten de Nijver- Nikkels een steekballetje van gast- en ster- dallertjes de stand in evenwicht te bren- speler van Mullum op zeer fraaie wijze af: gen. Even later kwam Holten op achter- - - - J - stand, toen uit een hoekschop van SWN de bal via een been van één der Holten spelers in eigen doel verdween. Vlak voor het einde zat de verdiende gelijkmaker er nog wel in, maar het nodige geluk ontbrak deze keer de Holtense ploeg. 1-2. 3-1. Na rust bleef Holten nog even aandrin gen, waarbij weer Gerrit Nikkels de 4-1 wist te scoren. Een schot van afstand van Jan Weyers viel nog boven op de lat. Dat het toen nog niet bekeken was wijst de eind stand 4-3 uit, wat zeker te wijten is aan conditietekort. nieuwe tienerkoor Between ten doop gehouden. De opzet van dit koor wordt georganiseerd door de gereformeerde en hervormde kerk. Het koor staat open voor jeugd die de basisschool achter zich heeft. Voor meer informatie kan men bel len met Rik Aangeenbrug, tel 64739 of Tjallie Dorlas, tel 63530. Dinsdag 13 oktober is er weer een kledingbeurs voor gedragen kin- der- en tienerkleding. Dit keer is de winter- en najaarskleding aan de beurt. Zomerkleding graag be waren tot de voorjaarsbeurs. Kleding - schoon en van goede kwaliteit - kan maandag 12 okto ber op afspraak worden ingele verd. Voor een afspraak kan met bellen: 05483-61199, na 17.00 uur. Men mag twaalf stuks kleding inle veren. Het bewaarloon bedraagt nomen. Wel mag men inleveren: fietszitjes, fietsmanden, autostoel tjes, roller skates e.d. De verkoop vindt plaats dinsdag 13 oktober van 09.30 tot 11.30 uur en 18.30 tot 19.30 uur. Niet verkochte kleding avond of woensdagochtend voor tien uur. Kleding die voor woens dags tien uur niet is afgehaald gaat naar de stichting Dorkas. F. Meester overhandigt de cheuqe aan voorzitter G. Kraay van de Stichting paardrijden Gehandicapten Holten. Vorige week kon de balans wor den opgemaakt van de opbrengst van het liefdadigheidsconcours, dat jaarlijks door het rayon Berg en Dal wordt georganiseerd. De postduivenvereniging de Berg- vliegers uit Holten, die deel uit maakt van dit rayon, had dit jaar de organisatie op zich genomen. De opbrengst van de vlucht was dit jaar bestemd voor de Stichting Paardrijden Gehandicapten Hol ten. Tijdens de prijsuitreiking in Rijs sen werd een symbolische cheque uitgereikt aan de voorzitter G. Kraay van de stichting. Het daar op vermelde bedrag, 7000 gulden, werd diezelfde avond nog met dui zend gulden verhoogd. De heer Kraay reikte tevens de beker uit aan de winnaar van het concours, A. Grooten uit Rijssen. Zijn duif was het snelste vanuit Beringe op het thuishok teruggekeerd. Bloe men ontving de winnaar al eerder van J. Aaftink uit Holten. In het dankwoord van voorzitter Ten Bolsscher, werd de Bergvliegers Overzicht Junioren SV-Holten V -nuucii Horten E2 SVVN Holten kwam in het Met a]ieen de WD tegen heeft de Holten Al-SOS Al: De eerste helft speelde va^lwi^enleeT eïn baUe^n'de commissie gemeentewerken zich A1 niet al te best. SOS speelde beter en de bovenlat schoten en één bal teben de doel- achter het voorstel geschaard Holter verdediging moest alle zeilen bijzet- paa| Hierna nam Holten het heft in handen 120.000 gulden beschikbaar te Stel ten om erger te voorkomen. Dankzij uitste- en het was Bas van 8e0k, die na twee man aannassineen aan dorns- kend keeperswerk van invaller Mark ten omspeeldte hebben, de bal beheerst intik- }en vo°r aanpassingen aan dorps Wolthuis bleef de nul gehandhaafd. Toch te Even |ater deed hij hetzelfde, maar nu huis De Boschkamp. Alleen de kwam de thuisclub voor de thee nog op een bood Bas aan Bart Markvoort de kans, die WDer Rensen zag de noodzaak 1-0 voorsprong dankzij een mooi doelpunt ^jer dankbaar van profiteerde en beheerst van verbouwingen niet in nu de van Eelco Jager. In de tweede helft pakte inschoot. Het derde doelpunt kwam vlak u -i i i Holten de zaken energieker aan. Het spel voorcje rust, en wederom was het Bas, die Lathmer geen gebruik zal maken werd na enige technische aanwijzingen de stand naar 3-0 schoot. In de tweede helft van extra ruimten, stukken beter en ook het doelpunten kwam SWN hee) sterk terug Jammer dat maken werd niet vergeten. Achtereenvol- de Holtensd E2-ploeg haar verdedigende gens scoorden weer Jager, Aart Sletterink jaak verwaarloosde, waardoor de Nijver- en Jeroen Hendriks, waar tegenover SOS dallertjes kans zagen twee keer te scoren. Socuwe komt een vouwwand, wat slechts één goaltje tegenover zette. 4-1. Vjak voor tijd leek SVVN nog de gelijkma- de geluidsoverlast in de ontmoe- ph B2-Holten B,He, „raptrtsvrschil ros- K Teepero- «ngsruimtc zal doen verminderen, sen beide ploegen was zo groot, dat er van werk van Geert Bannink werd verder onheil echte strijd geen sprake was. Toch verdient v00rk0men 3-2 het elftal van Holten lof omdat men on- E3.„olten E4; De E.vi(mjes leden een danks de weinige tegenstand iich metliet neder|aag tegen het sterke DES E3. verleiden tot te veel solistisch wert Men 9^ ,huisclub 0®erk|aste Holten E4 op alle bleef gedisciplineerd combineren en ver- spelertjes van Holten waren schafte ochte f daardoor legro kansen dan mB, voe,bal. ein^itslag 0-14 s daarvan het overtuigen- verliespartik, hiermede wel de bewijs. Erik-Jan was daarin met 5 tref- 'kl--rhaar is 8.0 fers de meest produktieve spits. Lokaal drie zal verbouwd worden tot keuken en bij het kantoor van Voorts wordt het ventilatiesys teem aangepast en komt er een tweede uitgang vor de donkere ka mer in de kelder. Hnlfn B2DES B2- Hoewel de thuisclub Holten F1-VESOS Fl: Een spannende wed- s,e,'k's,aroeDen a^spS door ZTc^'it^rnverdSnT:,?'^0 oSh" dê punt van Voerman de leiding nam. het ook kracEtsverhoudi„g 9goed ween Holten de tegenstander och met onbetu gd Er aanvallend maar in de eerste helft ontspon zich een gehjkopgaande strijd en R doe|punten maken niet erg vlot- vlak voor de pauze gelukte DES om de a||een Bjjma w|j( Mn gelijkmaker te fabriceren, zodat de rust Holler, te fabriceren. In de tweede ingmg meteen 1-1 stand. In de tweede helft ,anva|ton be,e, afgewefk, inging met scoorde Holten vrij vlot na de aftrap, door Gerson Dasmaseli. Doordat Holten en wist Remon Muller zelfs drie maal, de bal achter de VESOS doelman te schieten. k^e.^E^steedsmèenoveiwi'chtZetwas °»k VÉSÏÏShe?^olronse ^0° ï'l69?vE?iï.ef,? ™ert'°^n °,hi "SroÏÏ "'St ie vinden moesten beide ploegen ge- dan ook niet verwonderlijk dat de bezoe kers in staat bleken om nog twee maal te scoren, zodat zij met een kleine zege huis waarts keerden. 2-3. KOSC C1-Holten Cl: Voor rust speelde Holten een zeer rommelige wedstrijd. noegen nemen met één puntje. Holten F2-VESOS F2: Een strijd, waar wei nig over te vertellen is, want de F-tweetjes van VESOS waren veel te sterk voor Hol ten, die er dan ook helemaal niet aan te pas uur. kwamen. 0-10. Zaterdag aaanstaande moet Blauw Wit op bezoek bij Sp. Daar le, dat afgelopen zaterdag nipt met 1-0 bij koploper SW56 verloor. Sp. Daarle kent een competities tart met 3 punten uit 4 wedstrij den. Door de enorme inzet is Daar le altijd een moeilijk te bespelen ploeg. Het is daarom voor Blauw Wit zaak om deze tegenstander niet te onderschatten. De wed strijd in Daarle begint om 14.30 Blauw Wit MA1 - Almelo MA1; De meisjes junioren van Blauw Wit beginnen zich steeds beter thuis te voelen op het grote veld. De score wordt steeds dragelijker en het voetbal gaat goed vooruit. Echter de dames kunnen best nog wat versterking gebruiken. Dus als er nog belangstellen den zijn die in zich in het team willen spelen, dan zijn zij van harte welkom. Met een paar extra speelsters erbij zullen de resultaten alleen maar nog beter worden. In de wedstrijd tegen Almelo stond men bij rust met 0-2 achter en in de tweede helft moesten nog drie treffers worden toege staan. Dus kom het meisjes A1 team van Blauw Wit versterken' Blauw Wit C1 - Eversberg C1Tegen Evers- berg werden de mouwen flink opgestroopt en door goed voetbal en een uitblinkende keeper Arjan werd nipt gewonnen. Na een goede pass van Hazar scoorde Nisander 1 - 0. Na rust kwam Blauw Wit in moeilijkhe den door een aanvallend Eversberg. De verdiende gelijkmaker bleef dan ook niet uit. Toch was het opnieuw Nisander die voor de voorsprong zorgde. Tot het eind bleef het spannend. Het bleef echter 2-1. Blauw Wit D1 - Enter D1; Lange tijd ging het gelijk op en bij rust was het dan ook gelijk 1-1. Na rust bracht het kwalitatieve overwicht van Enter de beslissing 1-3. On danks de inbreng van de weer herstelde Niek bleef de inzet in de tweede helft onder de maat en kon Enter te makkelijk beide punten meenemen. 3-1. SDOL E1 - Blauw Wit ElBeiden begonnen met aanvallend voetbal, waardoor er voor beide doelen kansen kwamen. Het op en neer gaande spel leverde echter geen doel punten op. Na rust opende SDOL de score. Blauw Wit E1 speelde niet meer zo goed, maar wist via een daverende knal van Wilbert toch voor 1-1 te zorgen. In de slotfase moesten ze toch de winst aan SDOL laten. 2-1. Enter E2 - Blauw Wit E2; In het begin van de eerste helft kwam Enter makkelijk op voorsprong door twee maal te scoren. Blauw Wit kwam steeds beter in haar spel en kwam knap terug. Door goede combina ties konden Mark en Herbert voor 2-2 zor gen. Na rust werd er goed gevoetbald en straalde de ploeg veel werklust uit. Herbert scoorde 2-3. De ploeg uit Enter was hier door niet uit het veld geslagen en kwam op 3-3 en even later zelfs op 4-3. Via een goed opgezette aanval scoorde Arnoud de ge lijkmaker en vlak hierna was het Herbert die voor 4-5 zorgde. Enter kreeg hierna nog wel kansen, maar E2 liet zich niet meer verrassen in deze spannende en gelijkop- gaande partij. 4-5 Blauw Wit F1 - MW' 69 F1; Blauw Wit F1 speelde zeer aanvallend en kreeg veel kan sen, waaruit ook gescoord werd. Voor rust waren het Jurgen, Jan Henk en Bror die voor de 3-0 ruststand zorgden. Na rust scoorde Gert Jan 4-0, voordat de koploper iets terug deed. Hierna was het weer Blauw Wit F1 dat het spelbeeld bepaalde en via Erwin 5-1, Gert Jan 6-1 en nogmaals Gert Jan voor de 7-1 eindstand tekende. Eversberg F2 - Blauw Wit F2; In een gelijk- opgaande wedstrijd kwam Blauw Wit hal verwege op een 0-1 voorsprong. Rutger scoorde na een lange solo vanuit een moei lijke hoek. Eversberg kwam sterk terug en scoorde snel gelijk 1-1. Nog voor rust werd het 2-1 voor Eversberg. In de tweede helft kreeg Blauw Wit veel kansen die allemaal werden gemist. Eversberg scoorde uit een corner 3-1. F2 probeerde het hierna nog wel, maar wist niet meer tot scoren te komen. 3-1. Blauw Wit 2 - SWN 3; Blauw Wit begon stormachtig. Binnen enkele minuten stond de ploeg met 1-0 voor door een score van Theo Kloet. De ploeg kreeg nog drie opge legde mogelijkheden om de score uit te bouwen, doch die werden niet benut. Hier na ging het steeds minder met de ploeg van Johan Stam. SWN kwam sterk terug en scoorde voor rust 2x. Na rust werd het snel 1-3 en werd het spel steeds slechter. SWN profiteerde van het slechte spel en kwam makkelijk aan een 1-6 overwinning. Hulzense Boys 4 - Blauw Wit 3; In een sportieve, maar vooral ook energieke wed strijd had Blauw Wit twee problemen. Eén hiervan was de snelle spits van de gasten en de andere was de uitblinkende Hulzen doelman. Tot de rust had Blauw Wit de beter uitgespeelde kansen die niet verzil verd werden. Invaller doelman Gerrit Bronsvoort wist de nul vast te houden. In de tweede helft werd Hulzen de voor sprong cadeau gedaan 1-0. Blauw Wit moest nu aanvallen en de verdediging kreeg hierdoor steeds meer moeite met de snelle spits wat uiteindelijk uit een straf schop 2-0 opleverde. Blauw Wit kreeg ge weldige kansen, maar de doelman hield met kunst en vliegwerk en het nodige geluk zijn doel schoon, in de slotfase werd de wedstrijd definitief beslist 3-0. SVZW 4 - Blauw Wit 4; SVZW begon veel energieker dan Blauw Wit. De ploeg had te veel ontzag voor de thuisploeg. De gasten kregen bijna geen kansen, terwijl de gast heren met één doelpunt wat te weinig kregen voor de rust. 1-0. Na de thee ging het beter met het vierde. De score ging echter naar SVZW. Hierna werd een zuiver doelpunt van Blauw Wit afgekeurd. Jan Stam scoorde toch de verdiende 2-1. De gastheren hadden aan een fout in de Blauw Wit verdediging voldoende om de score op veilig te zetten 3-1. Blauw Wit 5 - Hulzense Boys 6; Blauw Wit 5 speelde één van zijn betere wedstrijden. Hulzen scoorde echter 0-1. Nu werd er echter voor een eervol resultaat gestreden. Uit een goede pass van Eddy scoorde Jan Koning de gelijkmaker 1-1. Na rust met Werner in de ploeg kwam de voorsprong. Werner miste eerst, maar even later teken de hij toch voor 2-1. Hulzen kwam snel terug doordat Blauw Wit conditioneel te kort kwam. Toch leek de ploeg een punt aan de wedstrijd over te houden. De laatste minuut was echter nog niet verstreken en daarin scoorde Hulzen alsnog 2-3. Excelsior 12 - Blauw Wit 6; Ondanks dat de thuisploeg maar iets lager op de ranglijst stond was de ploeg van Henri Stam toon aangevend. Vier maal dook een Blauw Witter alleen voor de Rijssense doelman op, maar de ploeg moest wachten tot de twintigste minuut voordat de score werd geojjend door Geert. Even later zette Harrie voor en scoorde Jan 0-2. Na rust ging het mis en scoorde Excelsior binnen vier minu ten twee doelpunten. 2-2. De winst werd veilig gesteld na doelpunten van Harrie en Kees 2-4. Den Ham 6 - Blauw Wit 7; Het zevende staat weer met de benen op de grond. In de lakse opening kon Den Ham 2x scoren. Hierna liep het zevende achter de feiten aan en kreeg nog twee goals om de oren. Rust 4-0. Na rust een andere opstelling en een andere instelling. Via Martin werd het 4-1, maar uit een strafschop werd het 5-1. Door Hans en Martin werd de score nog wat dragelijker, maar de eerste helft had Den ham de zege al bezorgd. 5-3. Het tweede team van de Badmin tonclub Holten had weinig proble men in de thuiswedstrijd tegen Netwerk I. Hoewel Gea Stam en Hermanna Boode meenden dat ze conditioneel niet op peil waren, wonnen ze toch vrij simpel hun enkelspel. Ook de heren hadden daarmee weinig moeite. In de da- mesdubbel waren weliswaar drie games nodig, maar ook die werd gewonnen terwijl Eddie Willemink en Pieter Aarsen probleemloos hun dubbel binnenhaalden. Aan gezien ook de gemengde dubbels naar BCH gingen, werd de eind stand 8-0. Voor BCH 3 verliep de derde wed strijd, thuis tegen Kwiek 2, wat minder florissant dan de voorgaan de twee. Vooral ook omdat de te genstanders nogal wat kritiek had den op de puntentelling. Theo Aar sen verloor zijn partij met 4-15 en 9- 15. Peter Daane speelde een zeer lange en slopende partijmaar wist uiteindelijk in drie games toch de winstpunten binnen te halen. De damesenkel was minder inspan nend zodat Yvonne Beuker en Diny Broekmate vrij makkelijk wonnen. De herendubbel ging naar Raalte terwijl de Holtense dames weer een puntje pakten door in drie games te winnen. Bij de ge mengd dubbels werden de punten vervolgens verdeeld zodat de eind uitslag 5-3 voor Holten werd. Het vierde team van BCH moest naar Kampen voor de uitwedstrijd tegen Juventa 5. Harry Knuiman was nog niet optimaal in conditie en moest zich na twee games ge wonnen geven. Jos Dorresteün had weinig moeite met zijn tegenstan der en ook Marijke Offenberg en In het verleden won de schaakaf deling van de SV Holten regelma tig de Salland Schaakzeskamp in Raalte, maar die tijden lijken defi nitief voorbij. Bij de zestiende edi tie was er 'slechts' een derde plaats voor de Holtense schakers. Toch was Holten dichtbij de eindzege. Daarvoor zou een overwinning in de laatste ontmoeting tegen ENO voldoende zijn. Dick van der Knaap stond daarin gewonnen, maar hij vergat een zet te doen en belandde prompt in een verloren positie. In plaats van een 3,5-2,5 overwinning verloor Holten toen met deze cijfers. De eindstand werd: 1. ENO(12),2. Raai te (11,5), 3. Holten (11), 4. DS'72 (9,5), 5. HWP (7), 6. Gemengd team (3). Topscorers voor het Holtense team waren Gerrit Stevens en Han Romp met elk 2,5 punten uit drie wedstrijden. In de strijd om de SBO-Cup leed Holten een 2,5-1,5 nederlaag tegen DS '72 uit Dalfsen. Dick van der Knaap zorgde voor de enige winst partij terwijl Gerrit Luggenhorst voor het halfje zorgde. Karl Heinz Leisten en Erik Mondeel konden het niet bolwerken tegen hun Dalf- se opponenten. In de interne competitie gebeurde eer weinig schokkends. Gerrit Lug genhorst bouwde door een over winning op Cees Olij zijn voor sprong uit. De belagers Ton van Oyen en Dick van der Knaap ble ven echter goed volgen. bedankt voor haar grote inspan ningen om de vlucht tot een succes te maken. „Als kleinste vereniging zo'n bedrag bij elkaar brengen; klasse!, aldus Ten Bolsscher. Spe ciaal werd H. Vondel in het zonne tje gezet vanwege zijn enorme bij drage ieder jaar. Tenslotte be dankte G. Kraay alle duivenlief- hebbers voor hun geweldige steun en nodige hen namens het aanwe zige bestuur van de stichting uit, een kijkje te nemen op de open dag die in het voorjaar zal plaatsvin den. Het bestuur van de Nierstichting afdeling Holten wil iedereen heel hartelijk dank zeggen, voor de bij drage die men heeft gedaan. Gaar- na wil men alle collectanten be danken met wiens hulp het mooie bedrag van 5982,15. gulden werd ontvangen. Eugenie Roekevisch zorgden voor winst zodat de tussenstand 1-3 voor Holten werd. In de dubbelpar- tijen en ook in de gemengd dubbels boden de Kampenaren weinig te genstand zodat BCH 4 met een 1-7 overwinning huiswaarts kon. De Holtense Postzegelclub houdt op maandag 12 oktober haar jaar vergadering. Op de agenda onder meer de aandacht die de club be steedt aan het filatelistisch jeugd werk. Na de ruilmiddagen in De Bosc hkamp wil de club nu proberen om de jeugd voor filatelie te interesse ren. Bij voldoende interesse bij de jeugd wordt overwogen een afde ling jeugd op te richten. Voor die jeugdclub zal dan een programma ontwikkeld worden. Een van de leden heeft inmiddels via Jeugd Filatelie Nederland een speciale jeugdleiderscursus gevolgd. Sa men met de kennis en het enthou siasme van andere leden kunnen jeugdige filatelisten dan opgeleid worden voor een van de diploma's van Jeugd Filatelie Nederland. De Holtense jeugd is elke tweede maandag van de maand van 18.45 tot 20.00 uur welkom in de kelder van de Boschkamp. SPECIALIST IN WILD _J WILD ZWIJN Zwijnsvlees 500 gram 12.75 Zwijnsrollade 500 gram 9.75 Zwijnspoulet 500 gram 8.00 ■i Goor, Grotestraat 70. Tel. 05470-7 38 21 In november starten wij in tal van plaatsen in Oost-Nederland weer met onze In acht avonden leert u de beginselen van knippen, permanenten en coupe soleil. Cursusprijs f 140.— De cursussen worden onder meer gegeven in; ALMELO, maandagavond HENGELO, woensdag- en donderdagavond EIBERGEN, dinsdag- en woensdagavond ENSCHEDE, dinsdag- en woensdagavond MARKELO, dinsdag- en donderdagavond ENTER, woensdagavond DEVENTER, woensdagavond VARSSEVELD, ochtendcursus op de maandag Schrijf nu in en ontdek hoe u 15 gulden op het inschrijfgeld kunt besparen. Inl. en opgave: cursusbureau Trudy Buter Tel. 05725-16 47 HOVENIERSBEDRIJF Holterstraatweg Rijssen (aan de bedieningsweg Rijssen- Holten) e Sier- en haagconiferen, heesters, klimplanten, vaste planten, vijverplanten en meststoffen, terracotta potten. Geopend: maandag t/m zaterdag van 8.30 tot 17.00 uur. Tel. 05480-1 26 69; b.g.g. 05470-7 58 20 of 05470-7 60 69. T.T.L. DENTAL C0MB Vennekesgaarden 67 7462 EA Rijssen Tel. 05480-2 00 30 natuurlijk biologisch Het systeem voor een hygiënische verzorging van de gebits prothese GRATIS hygiënische controle voor gebits- pröthese u MINI MAXI POSTERS Waar iedereen even stil van wordt' Tijdelijk extra voordelig van eigen negatief of dia formaat 30x45 cm 7.95 formaat 40x60 cm 15.95 formaat 50x70 cm 22.501 Bij inlevering van I een volle fotofilm j ALTIJD GRATIS een nieuwe film Oranjestraat 29, tel. 05483-6 18 89, Holten

Holtens Nieuwsblad | 1992 | | pagina 7