Schakers winnen van Rijssenaren 23e Nacht om Holten Resultaten Blauw Wit Voorlichtingscampagne over rampen DONDERDAG 1 OKTOBER 1992 HO 5 Vroomshoopse Boys 3 - Blauw Wit 2; Het door blessures geplaagde tweede elftal zit echt in de hoek waar de klappen vallen. Tegen het niet overtuigende Vroomshoopse Boys werd een onnodige nederlaag geleden. Blauw Wit had de gehele wedstrijd het betere van het spel, maar kon uit de vele goede kansen niet tot scoren komen. Vlak voor tijd wisten de Boys uit een klein kansje wel het net te vinden en de volle winst te pakken. 1-0. Blauw Wit 3 - Eversberg 2; Het derde kwam met vier invallers bin nen de lijnen. De verdediging zat goed in elkaar en gaf geen kansen weg. Voorin kreeg Blauw Wit enke le zeer goede mogelijkheden, maar gescoord werd er niet. Na rust zak te Eversberg weg en kwam Blauw Wit via Richard Beldman op voor sprong. Toch kregen de gasten uit een strafschop de gelegenheid om naast de thuisclub te komen. Ed win Aaftink was echter niet te pas seren en hield de nul voor het der de. Uit de counter scoorde Robert Tromop na een fraaie solo 2-0. Hier na drong Eversberg nog wel aan, maar echt gevaarlij k werd de ploeg niet. 2-0. Blauw Wit 4 - DVO 2; Voor rust ging de wedstrijd op en neer. De ploegen waren aan elkaar gewaagd. Hans Stam scoorde voor de thuisploeg 1-0, maar de gasten wisten voor rust nog langszij te komen. 1-1. Na rust was Blauw Wit feller en scoorde een fraai doelpunt via Eddy Kruk. Toch kwam DVO weer terug en 2-2 was het gevolg. Toch was het vierde in staat om beide punten te pakken. Via op nieuw Eddy Kruk, die een lange solo knap afrondde, kwam de ploeg op een beslissende voor sprong. In een spannende slotfase kansen voor beide teams, maar Bert Rietman wist met knap kee perswerk de score vast de te hou den. 3-2. Blauw Wit 6 - Markvogels 4; Blauw Wit startte bijzonder goed en scoorde zeer fraai twee maal. Markvogels nam hierna het initia tief over en met effectief spel werd Blauw Wit bij rust op een 2-3 ach terstand gezet. Na rust met enkele omzettingen ging het beter met het zesde. Met rustige, maar over tuigende aanvallen, werd de score in het voordeel omgebogen tot 7-3. Blauw Wit 7 - Deto 10; Blauw Wit had het in het begin erg moeilijk met Deto. Toch kwam de thuis ploeg op voorsprong. Deto wist snel het antwoord te geven 1-1. Langzamerhand trok Blauw Wit het spel naar zich toe en na een afgekeurd doelpunt scoorde Blauw Wit nog twee maal voor rust. 3-1. Na rust was Blauw Wit de ploeg die makkelijker speelde dan de gasten. De score werd tot 6-2 uitgebouwd. Misschien wat royaal tegen een niet slecht spelend Deto. 6-2. Blauw Wit BI - Hulzense Boys BI; Van meet af aan was Blauw Wit de sterkere ploeg en via Maarten werd het 1-0. De gasten hadden een moeilijke wedstrijd en moesten toestaan dat Blauw Wit voor rust nog drie maal scoorde. Rust- 4-0. Na rust liep Blauw Wit verder uit tot 7- 0. Hierbij soms geholpen door de niet al te sterke doelman van Hul zen. Hierna werd de concentratie minder en Hulzen profiteerde di rect met twee knappe treffers. 7-2. Wierden Cl- Blauw Wit Cl; Tegen de veel grote spelers uit Wierden had Cl weinig kans. Met hard wer ken werd van alles geprobeerd om de ploeg van scoren af te houden, maar het effect was helaas niet erg groot. Wierden was veel sterker en scoorde elf maal, na bij rust met 5-0 voor te staan. De ere treffer kwam op naam van Jan die uit een corner fraai tegenscoorde. Blauw Wit El - Hulzense Boys El; Blauw Wit liet het er voor rust lelijk bij zitten. Er werd wel aange vallen, maar met weinig overleg, waardoor de kansen niet verzil verd werden. Hulzen had aan enke le counters voldoende om bij rust met 0-1 voor te staan. In de rust werden enkele zaakjes flink door gepraat en kwam er een gemoti veerd team binnen de lijnen. Via Maarten werd het 1-1 en 2-1, waar na Niek met een daverende knal 3- 1 scoorde. Richard maakte nog 4-1 en Jurrian bepaalde de eindstand toch nog ruim op 5-1. Blauw Wit E2 - Haarle E2; Voor het eerst trof E2 een tegenstander van formaat en na één minuut stond de ploeg achter met 0-1. Hierna ging het beter en werd ge lijk gemaakt. Voor rust scoorden beide teams nog een keer in een spannende en gelijkopgaande wedstrijd. Na rust kwam Blauw Wit fel uit de startblokken en werd Haarle overlopen. Dit leverde twee doelpunten op. 4-2. Door zwak ver dedigen van met name de midden velders kwam Haarle sterk terug en via de knappe counter werd drie maal gescoord en kwam de ploeg op voorsprong 4-5. Dit werd uitein delijk ook de eindstand. 4-5. RKSV F1 - Blauw Wit Fl; In het begin een overwicht van Blauw Wit dat niet in doelpunten werd omgezet. RKSV had aan twee uit vallen voldoende om ook twee maal te scoren. Gert Jan wist voor rust één maal tegen te scoren. Rust 2-1. In een gelijkopgaande tweede helft was de ploeg uit Rijssen op nieuw effectiever en scoorde nog drie maal. Blauw Wit wist via op nieuw Gert Jan nog één maal te scoren 5-2. Blauw Wit F2 - Vesos F3; Het mooie weer leek Blauw Wit vleu gels te geven. Binnen drie minuten scoorde Bennie twee maal. Stefan scoorde 3-0, voordat Bennie zijn derde treffer scoorde. Jan Henk wist hierna de bal en zijn team genoot in het doel te werken 5-0. Jasper scoorde het zesde doelpunt wat ook de ruststand was. Na rust ging de ploeg verder met scoren en via Harald en Stefan werd het 8-0. Vesos scoorde hierna de ere treffer, voordat Bennie met drie treffers voor 12-1 zorgde. Keeper Milad moest hierna nog een keer hande lend optreden, toen een speler al leen op hem af kwam. Bennie be paalde hierna de eindstand op 13- 1. In de nacht van 3 op 4 oktobei houdt MAC De Holterberg voor de 23e keer de Nacht om Holten ge houden. Deze nachtelijke puzzelrit is eenvoudig van opzet, zodat iede re enthousiaste puzzelaar kan deelnemen. De lengte van de door E. Klein Teeselink, G. Agterkamp, H. Bekkernens en H. Paalman uit gezette rit is ongeveer 80 kilometer die met een gemiddelde snelheid van 24 kilometer per uur moeten worden afgelegd. Bij de start (om 20.00 uur bij het MAC-clubgebouw aan de Beusebergerweg 27a) krijgt men een routebeschrijving met ei gen reglement. Gepauzeerd wordt er met een kopje koffie in 't Stuur- huus waar de rit ook eindigt. Zoals gebruikelijk kan men fraaie prijzen winnen. Inschrijving is mogelijk vanaf een half uur voor de start. Uiteraard ontvangt men dan een ralleybord met jaarschildje. Holten 7 - Tukkers 5; Onder de bezielende leiding van Jetje, de Hol tense John de Wolf, ging het zevende voortvarend van start. Dit mondde uit in een snel doelpunt uit een penalty van Hans. Voor rust bracht Willem met een listig balletje de stand nog op 2-0. Na rust denderde Holten vrolijk door, wat na een sublieme 1-2 van Hans en Snoek 3-0 op het scorebord bracht. Willem slalomde de verde diging vervolgens nog even dol en gunde Wilco de eer om 4-0 te maken. De ellende voor de Tuk kers was nog niet ten einde, want Snog maakte er nog een vijfde Hol- tens doelpunt bijJ al ving en Suvee hebben hun mannen goed op het spoor, wat vertrouwen voor de toe komst geeft. Eindstand 5-0. De Zweef 12 - Holten 12; De instel ling van de Holtenaren was goed, wat ook in de wedstrijd naar voren kwam. Men deed alles wat moge lijk was. Alleen de technische kwa liteiten bleek men niet voldoende in bezit te hebben. Ondanks de nieuwe aanwinst (Sluiter) waren het de Nijverdallers, die het beste van het spel hadden. Na een 3-0 ruststand werd de eindstand gelijk aan de wedstrijd voor het zevende, te weten 5-0. Holten 7.- Tukkers 5; Onder de bezielende leiding van Jetje, de Hol tense John de Wolf, ging het zevende voortvarend van start. Dit mondde uit in een snel doelpunt uit een penalty van Hans. Voor rust bracht Willem met een listig balletje de stand nog op 2-0. Na rust denderde Holten vrolijk door, wat na een sublieme 1-2 van Hans en Snoek 3-0 op het scorebord bracht. Willem slalomde de verde diging vervolgens nog even dol en gunde Wilco de eer om 4-0 te maken. De ellende voor de Tuk kers was nog niet ten einde, want Snog maakte er nog een vijfde Hol- tens doelpunt bij. Jalvingen Suvee hebben hun mannen goed op het spoor, wat vertrouwen voor de toe komst geeft. Eindstand 5-0. De Zweef 12 - Holten 12; De instel ling van de Holtenaren was goed, wat ook in de wedstrijd naar voren kwam. Men deed alles wat moge lijk was. Alleen de technische kwa liteiten bleek men niet voldoende in bezit te hebben. Ondanks de nieuwe aanwinst (Sluiter) waren het de Nijverdallers, die het beste van het spel hadden. Na een 3-0 ruststand werd de eindstand gelijk aan de wedstrijd voor het zevende, te weten 5-0. Enter Vooruit Al-Holten Al 1-4. De derde zege op rij voor Al tegen een matig spelend Enter Vooruit. Voor de rust kwam Holten heel goedkoop aan een 2-0 voorsprong, doordat de Enterse verdediging, weliswaar zwaar onder druk gezet door de Holter voorwaartsen, haar eigen doelman twee keer het nakij ken gaf. Na de pauze liet een veel sterker Holten de thuisclub weer in de wedstrijd komen, met als resul taat een onnodig doelpunt van EV (1-2). Toch slaagde Mark v.d. Pluym erin om de score op 3-1 te brengen, mede ook door het goed verdedigde spel van Robert Jan sen. Het was tenslotte Jeroen Hen driks, die met een wondermooie directe vrije schop enkele minuten voor afloop, de eindstand op 4-1 bepaalde. Holten A2-Twenthe A2 4-2 Het waren de bezoekers, die het eerst de leiding namen, maar nog voor de thee wist Mark Lammer- tink met een mooi schot de stand op gelijke hoogte te brengen. In de tweede helft was het omgekeerd en was het Daniël, die Holten de lei ding deed nemen maar de jongens van Twenthe maakten al spoedig gelijk. Hierna zette Holten een felle eindsprint in en na twee doelpun ten, één uit een strafschop door Erwin Nijland en een mooie kopbal van de blonde Nico Leeftink. Holten Bl-TVC BI 5-0 Bas opende de score met een kogel, 1-0. Een lange pass vanuit de Hol- tense verdediging, wist Viktor na goed doorzetten, te bekronen met 2-0. De enkele uitvallen, die TVC daar tegenover stelde, waren zeker niet zonder gevaar, maar vooral de immer hardwerkende Ruud wist erger te voorkomen. Na een ten onrechte afgekeurd doelpunt, was het Martij n, die bewegens door gaan op de keeper. Martijn en Bas completeerden de 5-0 uitslag. Excelsior B4-Holten B2 8-7 In een doelpuntrijke wedstrijd leed Holten B2 haar eerste nederlaag tegen het nog puntloze Excelsior B4. Het was van de Hol tense junio ren een matige partij voetbal. Voor de rust speelden zij veel te aanval lend met als gevolg dat de dekking in de achterhoede werd verwaar loosd en de thuisclub met een rian te voorsprong van 5-1 kon gaan genieten van de thee. Na de thee pauze en een "donderspeech" van de leiding kwam een herboren B2 in de wei en al spoedig werd de ■achterstand tot 5-4 teruggebracht. Hierna ontspon zich een spannen de strijd, met Excelsior als win naar. Holten Cl-Den Ham Cl 2-2 In de eerste helft overklaste Holten haar tegenstander en het was voor namelijk aan de lange, doch uitste kend spelende keeper van Den Ham te danken, dat de score bleef beperkt tot 1-0 voor Holten door een hard schot van Lee Young Bal- tus. Ook zochten de Holter voor waartsen veelal het doel veel te hoog! In de tweede helft ging de strijd meer gelijk tegen elkaar op en scoorde Den Ham zelfs drie keer, waarbij één eigen doelpunt, zodat beide ploegen de buit deel den met allebei één puntje. Het eerste schaakteam van de SV Holten begon de externe competi tie uitstekend met een 5-3 overwin ning op Rijssen. Ondanks het ge mis van twee van de drie topspe- lers werd er goed gepresteerd. De beide invallers, Teun Scheurwater en Bertus van Beek haalden bei den de volle winst binnen. Gele genheids-eerste bordspeler Dinant van Beek en Karl-Heinz Leisten op het vierde bord verloren welis waar, maar daar tegenover ston den winstpartijen van Dick van der Knaap, Gerrit Luggenhorst en de al genoemde Scheurwater en Bertus van Beek. Henk van Beek (nog nooit verloren van een 'Ries- senaar') bevestigde op het tweede bord zijn faam en schoof keurig naar remise. Hans van Oyen zorg de voor het tweede 'halfje'. In de interne competitie werd het eerste topduel gespeeld tussen Dick van der Knaap en Ton van Oyen. Dick wist een pion te winnen die hij echter later weer moest te rugofferen. Beiden kwamen ver volgens in tijdnood zodat remise het logische resultaat was. Gerrit Luggenhorst bleef ongeslagen door een overwinning op Teun Scheurwater en is nu de fiere lijst aanvoerder. De uitslagen: Teun Scheurwater- Gerrit Luggenhorst 0-1; Cees Olij- Dinant van Beek remise; Ton van Oyen-Dick van der Knaap remise; Jaap Schipper-Bertus van Beek 0- 1; Erik Bosman-Theo van Linden- berg 0-1; Jan van Calcar-Karl Heinz Leisten remise; gerrit Ste- vens-Erik Mondeel 0-1Han Romp- Jan ten Velde 1-0; Henk van Beek- Ab Moddejonge 1-0. 1. Bouwvergunning verleend aan: - M. C. Linnemeijer voor bouw schuurtje bij Vianenweg 114; - G. H. Egberts voor vernieuwen/vergroten schapenstal/berging bij Broensweg 5; - G. J. A. Maatkamp voor verbouw woonhuis-boerderij Pasmansweg 6. 2. Voorts vergunning/ontheffing/ toestemming verleend aan: - mevr E Muskee t.b.v. het laten opstijgen van een hete-luchtballon. Voor het inwinnen van informatie over een zaak of over eventuele mogelijkheden tot het indienen van een bezwaar- of beroepschrift kan men zich wenden tot de afdeling algemene zaken ter gemeentesecre tarie. Commissie voor woonruimtezaken De eerstvolgende zitting van de commissie voor woonruimtezaken vindt plaats op maandag 5 oktober 1992 van 19 30-20 30 uur in het ge meentehuis (ingang Kerkstraat). Openbare commissievergaderingen De commissie gemeentewerken vergadert op maandag 5 oktober 1992 om 14.00 uur in het gemeentehuis. De agenda vermeldt o.a - krediet t.b.v. vernieuwing vloer gymnastieklokaal Tuinstraat; - krediet t b.v diverse aanpassingen dorpshuis, - krediet t.b.v. aanbouw werkruimte en aanpassen ventilatie in de sporthal; - voorstel tot vaststelling verordening „voor verzuring gevoelige gebieden"; - begroting 1993. De commissie welzijn vergadert op maandag 5 oktober 1992 om 19 30 uur in het gemeentehuis. De agenda vermeldt o.a - voorstel inzake aanschaf alarmsets t.b.v. Stichting Welzijn Ouderen; - begroting 1993. De sportcommissie vergadert op maandag 5 oktober 1992 om 20.30 uur in het gemeentehuis. Op de agenda staan voorstellen inzake: - de concept-sportbegroting voor 1993; - tarieven en gebruiksvergoedingen voor 1993; - verlenen van subsidie t.b v. kerst-zaalvoetbaltoernooi voor pupillen. De commissie algemene en bestuurlijke zaken vergadert op dinsdag 6 oktober 1992 om 16 00 uur in het gemeentehuis. De agenda vermeldt o.a.; - begroting 1993. De commissie onderwijs vergadert op woensdag 7 oktober 1992 om 16.00 uur in het gemeentehuis. De agenda vermeldt o a.: - krediet voor de vervanging van gymnastiektoestellen in diverse gymnastieklokalen; - voorstel inzake sollicitatiecode openbaar onderwijs; - begroting 1993. De commissie financiën vergadert op woensdag 7 oktober 1992 om 19.30 uur in het gemeentehuis. De agenda vermeldt o.a.: - krediet voor de vervanging van gymnastiektoestellen in diverse gymnastieklokalen; - krediet voor vervanging van de vloer in het gymn.lokaal Tuinstraat; - krediet voor het opstellen van een bestemmingsplan voor de aanleg van de zuidelijke verbindingsweg; - krediët voor de aanschaf van alarmeringsapparatuur t.b.v. de stichting Welzijn Ouderen; - krediet voor diverse aanpassingen van het dorpshuis; - krediet voor de aanbouw werkruimte aan de sporthal en aanpassing van de ventilatie; - voorstel tot deelneming aan het project „Stichting ondernemerscentrum Midden-IJssel (SOMIJ); - begroting 1993. De commissie voor ruimtelijke ordening en woningbouwzaken verga dert op donderdag 8 oktober 1992 om 16.00 uur in het gemeentehuis. De agenda vermeldt o.a.: - concept-raadsvoorstel inzake opstellen bestemmingsplan t.b.v. zuidelijke verbindingsweg (zgn. Maisweg-B&W); - behandeling begroting 1993. Degenen die van het spreekrecht gebruik wensen te maken kunnen dat tot uiterlijk 4 uur voor de aanvang van de vergadering opgeven bij de secretaris van de commissie. Bouwverordening Burgemeester en wethouders van Holten maken bekend, dat geduren de drie maanden ter gemeentesecretarie, kamer 6 (bibliotheek/lees zaal), voor een ieder ter inzage zal liggen het besluit van de raad van die gemeente van 28 september 1992, nr. 153/IJm/A, tot vaststelling van een (nieuwe) Bouwverordening Ingevolge het bepaalde in artikel 12.6 van de verordening treedt deze verordening in werking op de dag, waarop zij is afgekondigd. Bij de inwerkingtreding van deze verordening vervallen de bouwveror dening, vastgesteld bij raadsbesluit d d. 5 juli 1968 en laatstelijk gewij zigd bij raadsbesluit d.d. 27 oktober 1986 (inclusief deel II Verordening op de seizoenwoonverblijven), en de brandbeveiligingsverordening, vastgesteld bij raadsbesluit d.d. 5 oktober 1976 en laatstelijk gewijzigd bij raadsbesluit d.d 8 augustus 1978, voor zover deze brandbeveili gingsverordening eisen aan het brandveilig gebruik van bouwwerken stelt Tegen betaling der kosten is bovenvermelde verordening ter ge meentesecretarie, afdeling algemene zaken, algemeen verkrijgbaar. Holten, 1 oktober 1992 Burgemeester en wethouders voornoemd, W. L. F. C. van Rappard, burgemeester J. P. Stegeman, secretaris Rectificatie i.v.m. onjuiste vermelding huisnummer Bestemmingsplan „Buitengebied" De burgemeester van Holten maakt ingevolge het bepaalde in artikel 26, lid 1, van de Wet op de Ruimtelijke Ordening bekend, dat met ingang van 5 oktober 1992 gedurende één maand ter gemeentesecre tarie, kamer 4 (naast de hoofdingang) voor een ieder ter inzage zal liggen het bestemmingsplan „Buitengebied", vastgesteld door de raad van die gemeente bij zijn besluit van 27 augustus 1992, nr. 111/IJm/A. Bij de vaststelling van het plan zijn enige wijzigingen in het ontwerp aan gebracht. Deze wijzigingen strekken enerzijds ter tegemoetkoming aan de tegen het ontwerp ingebrachte bezwaren en anderzijds tot het alsnog ambtshalve in overeenstemming brengen van de plankaart en/of voorschriften met de werkelijke situatie c.q. de i plansystematiek. Deze ambtshalve wijzigingen zijn: de bestemming „agrarische bedrijfsdoeleinden" voor de percelen Aaltinksweg 5, Dijkerhoekseweg 12, Evertjesweg 3, 9, Patrijzen- weg 4 en veenweg 3 en 4 is alsnog van de aanduiding „Gr" voor zien; de aanduiding „Gr" op de bestemming „agrarische bedrijfsdoelein den" voor de percelen Dijkerhoekseweg 10, Haarlerweg2. 2a/4, Helhuizerweg 13, Landuwerweg 9a/1112/12a en Meutgeerts- weg 4/6 is vervallen, het bouwperceel met de bestemming „agrarische bedrijfsdoelein den" voor het perceel Beusebergerweg 40 is aan de westzijde ver groot en aan de zuidzijde verkleind; De situering op de plankaart van het fietspad van de Valeweg naar de Koeweideweg is, ter hoogte van het perceel Koeweideweg 1in overeenstemming gebracht met de feitelijke situatie; de op de kaart aangegeven oppervlaktemaat bij de percelen Espe- lodijk 17 en Weustenweg 1, met de bestemming „bedrijfsdoelein den", is respectievelijk gewijzigd in „450 m2" en „575 m2"; het beloop van de parallelweg ter plaatse van het horecabedrijf Deventerweg 87 (Het Bonte Paard) is in overeenstemming ge bracht met de plaatsgevonden reconstructie, in artikel 3, lid B, onder 2, is achter de zinsnede „ten hoogste 1 bedrijfswoning mag worden gebouwd" toegevoegd „tenzij anders op de kaart is aangegeven"; in artikel 9, lid B, sub 1onder g zijn vervallen de woorden „opper vlakte van het grondvlak". Gedurende genoemde termijn van terinzagelegging kunnen zij die zich tijdig met bezwaren tot de gemeenteraad hebben gewend, bezwaren indienen tegen het bestemmingsplan. Gelijke bevoegdheid komt toe aan een ieder, die bezwaren heeft tegen wijzigingen, welke bij de vast stelling van het plan in het ontwerp zijn aangebracht. De bezwaarschriften dienen te worden ingediend bij Gedeputeerde Staten van Overijssel, postbus 10078, 8000 GB Zwolle. Holten, 1 oktober 1992 De burgemeester voornoemd, W. L F. C van Rappard. Bestemmingsplan „Bedrijventerrein De Haar 11-1992" De burgemeester van Holten maakt ingevolge het bepaalde in artikel 26 van de Wet op de Ruimtelijke Ordening bekend, dat met ingang van 5 oktober 1992 gedurende één maand ter gemeentesecretarie, kamer 6 (leeszaal/bibliotheek) voor een ieder ter inzage zal liggen het bestem mingsplan „Bedrijventerrein De Haar II -1992", zoals dat plan door de raad van die gemeente bij zijn besluit van 28 september 1992, nr. 152/1 Jm/A is vastgesteld. Aangezien niemand zich met bezwaren tegen het ontwerp-plan tot de gemeenteraad heeft gewend en het ontwerp-plan ongewijzigd is vast gesteld, is niemand bevoegd bij gedeputeerde staten van Overijssel bezwaren tegen het bestemmingsplan in te dienen. Holten, 1 oktober 1992 De burgemeester voornoemd, W. L. F. C. van Rappard Ontwerp-bestemmingsplan „De Borkeld, herziening 1990" De burgemeester van Holten maakt ingevolge het bepaalde in artikel 23 van de Wet op de Ruimtelijke Ordening bekend, dat met ingang van 5 oktober 1992 gedurende één maand ter gemeentesecretarie, kamer 6 (leeszaal/bibliotheek) voor een ieder ter inzage zal liggen het ont werp-bestemmingsplan „De Borkeld, herziening 1990", vervat in toe lichting, voorschriften en plankaart. Het bestemmingsplan heeft betrekking op een gebied, dat wordt be grensd door de Landuwerweg, Borkeldsweg, Postweg, Winkelberg weg, Heideweg en het agrarisch gebied ten noordoosten van de Mar- keloseweg, gelegen tussen de Heideweg en de Landuwerweg. Het ontwerp-plan omvat een herziening van het vigerend bestem mingsplan „De Borkeld (recreatiewoonverblijven)", voor zover betrek king hebbende op het eigenlijke zomerhuisjesterrein De Borkeld Delen van het vigerende plan, waaronder het agrarisch gebied tussen het zo merhuisjesterrein en de Markeloseweg, het gebied ten oosten van de Winkelbergweg en het manegeterrein aan de Borkeldsweg, zijn in het ontwerp-plan niet meer opgenomen doch hebben een regeling gevon den in het bestemmingsplan „Buitengebied". Gedurende genoemde termijn van terinzagelegging kan een ieder schriftelijke bezwaren tegen het ontwerp-bestemmingsplan indienen bij de gemeenteraad van Holten, postbus 13, 7450 AA Holten. Holten, 1 oktober 1992 De burgemeester voornoemd, W. L. F. C. van Rappard. Huis-aan-huis verspreiding folder met kaart In de afgelopen week zijn door de PTT-post huis-aan-huis bezorgd de folder met kaart betreffende de voorlichting over rampen Het betreft hier een gezamenlijke voorlichting over rampen door de gemeentebes turen deel uitmakende van het Gewest Midden-IJssel en het Samen werkingsorgaan Oost-Veluwe, welke voorlichting staat in het kader van de landelijke voorlichtingscampagne over rampen. Geen gele folder met kaart ontvangen? Degenen, die geen voorlichtingsmateriaal in de vorm van de gele folder met kaart hebben ontvangen worden verzocht dit door te geven aan de Gemeentesecretarie van Holten, de heer A. Vincent, telefoon 6 16 66, toestel 416. Daarna zal de folder met kaart u alsnog worden toegezonden. Waar vindt u de regionale rampenzender? Op de toegezonden rampenfolder is aan de achterzijde niet vermeld de frequentie waarop de regionale omroep kan worden ontvangen De reden hiervan is gelegen in het feit, dat het hier gaat om een geza menlijke voorlichtingscampagne van Gelderse en Overijsselse ge meenten, zodat de frequenties per provincie of zelfs in een bepaald gebied niet dezelfde zijn. De gemeenten hebben afspraken gemaakt of zullen nog afspraken maken met respectievelijk Omroep Gelderland en met Radio Oost om te fungeren als „rampenzender" en de inwoners op de hoogte te houden indien zich bij hen in de buurt een ramp voordoet. Voor de gemeente Holten dient men af te stemmen op RADIO OOST frequentie FM 95,6 MHz frequentie FM 99,4 (gewoon - antenneradio -) (kabel - indien aangesloten) U wordt verzocht deze frequenties te noteren aan de achterzijde van de u toegezonden folder.

Holtens Nieuwsblad | 1992 | | pagina 5