Veulenkeuring slaat aan bij Holbatheo l ii Team 'Rammelaars' beste cafésporters Veel kalveren op eindkeuring KOC Kerkdiensten Medische diensten van dag tot dag ft il HOLTENS NIEUWSBLAD Goede kwaliteit bij paardenfokdag Uit het politierapport BERICHT STICHTING WELZIJN OUDEREN Fancy fair Kakelbond Gevonden voorwerpen Burgerlijke stand -*- VJ Vriendenschaar puzzeltocht E. Veneklaas winnaar St. Quentin Laatste week interkerkelijk recreatiewerk DONDERDAG 20 AUGUSTUS 1992- m Op dinsdag 11 augustus tuimelden weer enkele fietsers van de Holter- berg. Deze keer gebeurde dat in de buurt van de Plaggenweg. Toen een man zag dat zijn dochtertje, die voor hem reed, in de problemen kwam, wilde hij ingrijpen. Daarbij kwam hij zelf ten val. Op zijn rug vervoerde hij een baby. Door de val werden vader en baby gewond en werden beiden per ambulance overgebracht naar een ziekenhuis te Deventer. Vader bleek een zware hersenschudding te hebben en de babie een scheurtje in de schedel. Vrijdagavond ontstonden enkele problemen in een plaatselijk café. Een lastige klant veroorzaakte moeilijkheden bij andere klanten, zodat hij de straat werd opgezet. Op een gegeven moment kwam deze man weer binnen met terras- meubilair om verhaal te halen Wat er daarna zich heeft afgespeeld is de politie niet geheel duidelijk. Wel bleek dat de betreffende man op een gegeven moment op de grond lag met een gebroken arm. Volgens getuigen was dit veroorzaakt door dat de man was gevallen. De man zelf verklaarde dat hij was mishan deld. Op 17 augustus geraakte op de Borkeld een auto in brand. Toen de bestuurder de auto startte, sloegen de vlammen onder de motorkap vandaan.' De brandweer wist de brand met poeder te blussen. De motor van het voertuig is vernield. Op de Lichtenbergerweg werd een ree aangereden. Het dier was op slag dood. De auto kreeg enige schade. Voor het eerst werd bij Holbatheo een veulenverkoop gehouden. De 42e paardenfokdag van Hol batheo, die traditiegetrouw ge houden werd op het terrein van het Bonte paard trok afgelopen zaterdag wat minder bezoekers dan in vórogaande jaren. Dat was ook niet verwonderlijk, want de pardenliefhebbers konden zater dag kiezen uit fokdagen in Ambt Delden en Enschede, terwijl de een aantal eigen leden de voor keur gaf aan de fokveedag Espelo. Het aangevoerde materiaal was volgens de mening van de jury was van goed niveau en was wat verbeterd in vergelijk bij voor gaande jaren. Voor het eerst was er op de keuring een bont veulen te bewonderen met als eigenaar hoe kan het anders - Aalderik Paalman, de eigenaar van Het Bonte Paard. De trekpaarden ontbraken dit keer. Daarvoor in de plaats werd een veulen verkoop gehouden, waarvoor elf kampioensveulens .werdén aangeboden. De belang stelling daarvoor was groot en veel veulens véranderden dan ook van eigenaar. Het ledental van de warmbloed- paardenfokvereniging Holbatheo zit nog steeds in de lift, zo vertelde vice voorzittster mevr. N. Brou wers- Vosman, Nog vorige week konden een drietal nieuwe leden worden gentoeerd. Ook de actvi- teiten die de vereniging organi seert, slaan goed aan. Aan een be zoek aan paardenfokkerijk stal Warendorf van Paul Schockemölle in duitsland, namen maarliefst 125 leden van de vereniging deel. De uitslagen: Rubriek 12, merrieveulens type tuigpaard: 1 e pr.1a. Karlina.A.W. Kogelman, Marien- heem (kamp.); 1b. Kelly, A.J. Dirksen, Let- tele. Rubriek 1, Hengstveulens type Rij paard: 1e pr.: Kick, H.A.G. Kolkman, Hee- ten (kamp.) Karst, G. van Gurp, Heeten, Koraal, A. Schippers, Holten, Kadans, J A. J. Verschoor, Nijverdal. 2e pr N.N., H.J.M Huis in 't Veld, Lettele; Klavier, R. Reuting, Haarle. Rubriek 13: 1 jarige merries type tuigpaard: 1e pr.: Jovanca, A.J. Leeftink, Holten. Rubriek 14: 2 jarige merries tyoe tuigpaard;: 1e pr.: Imonica, B. Stegeman, Markelo. Rubriek 15, 3 jarige merries type tuigpaard: 1e pr.: Herma, A.E. Hondeveld- v. Bemmel, Heeten. Rubriek 16: ster mer ries type tuigpaard, 1e pr.: Cifria, G.H. Morsink, Markelo; Fokelyn, W.G. Meule- man. Holten. Rubriek 17, keurmerries, type tuigpaard: 1e pr.: Wendy, A.J. Dirksen, Lettele. Rubriek 2, merrieveulens, type rij paard: 1e pr.: Koliante, J.G.M. Jansen, Heeten; Kendy, A.v.d. Pol, Bathmen; Kim- berly, H. Klein Koerkamp, Heeten; Karola, G. Paalman/H. Buitenhuis, Holten; Kristel, H. Tepperik, Heeten, Kelian, W. Klein Koer kamp, Heeten, Karaat, A. Harmelink-Flier- man, Diepenveen; Kemery, G.A. M Jans man, Luttenberg, Kiona, Gebr. Morsink, Rijssen; Kim, G. Morssink, Bathmen. Ru briek 10, keurmerries type rijpaard 1e pr. Zinda, gebr. Morssink, Rijssen; Elian, W. Klem Koerkamp, Heeten; Emery, G.A. M. Jansman, Luttenberg; Anet, H. Tepperik, Heeten. Rubriek 22, merries met tenm. 2 afst. type rijpaard, Ie pr. Berdy, v. Due. de Normandie; Goldy v. Volaire, Heidi v. Vol taire; Justy, v. Voltaire; Kendy, v. Zeoliet, A. v.d. Pol, Bathmen Kampioenskeuring; 1 en 1 jarigen type tuigpaarden, kampioen 2 jr, Ironica, B. Stegeman, Markelo. Oudere merries type tuigpaard, kampioen 3 jr. Her- ma, A.E. Hondeveld-van Bemmel, Heeten. Kampioen oudere basis-paarden, keurmer- rie Zoliante, J.G.M Jansen, Heeten. Kam-, pioen 1 en 2 jaar merries type rijpaard, llonka, YH.J. Deeten, Holten. Kampioen 3 jr en oudere merries rijpaard, Gamara, gebr. Morsink, Rijssen. Rubriek 24 aangespan nen bombinaties: 1. Herma, eig. A.E. Hon- develd.-v. Bemmel, Heeten, ber. A W Ko gelman, 2 Arlina.eig. A.W. Kogelman, ber. mw. E. Kogelman; 3. Cifria, eig/ber. G H. Morsink, Markelo. Rubriek 25, zadelrubriek (zonder springen) 1. Emery, eig. G.A. M. Jansman, ber. Joke Veltmate; 2 Humarilla, eig. A. Kogelman, Marienheem, ber. G. Lorheers, Bathmen; 3. Berdy, eig A. v.d. Pol, Bathmen, ber. D. v.d. Pol; 4. Holiante, eig. J.G.M. Jansen, Heeten, ber. Harold Haarman; 5. Concurrent, eig/ber. A.v.d. Pol, Bathmen; 6. Evelien, eig/ber. H. Kleine Koerkamp, Heeten; 7. Heidi, eig. J.G.M. Jansen, ber. Francis Vulink. Zadelrubriek met springen: 1. Finesse, H,J.M. Huis in 't Veld, Lettele, ber. Harold Haarman; 2. Eli an, W. Klein Koerkamp, Heeten, ber. Huub KI. Koerkamp; 3. Diamant, A. v.d. Pol, Bath men, ber. G.J. v.d. Pol. Voor wie het wellicht vergeten is: aanstaande zondag wordt de jaar lijkse fietpuzzeltocht van CJV De Vriendenschaar gehouden. Men kan inschrijven tussen 13.00 en 13.30 uur bij gebouw Irene aan de Boschkampstraat. De kosten be dragen 2,50. Voor de afstand van 350 km vanaf St. Quentin werden.201 duiven in- gekorfd. De lossing geschiedde om 08.00 uur. De eerste duif, die ge klokt werd om 12.40 uur was van Erik Veneklaas. De gemiddelde snelheid van deze duif bedroeg 75 km per uur. De uitslag was: I.5.6.8.9. E. Veneklaas; 2.10.12.20.31. G.J. Koetsier; 3.25. F. Meester en zn; 4.18.22.27.29. T. Schuppert; 7. H.J. Aaftink; II.13.14.21.36. Comb. Juijens; 16.37. H. Wansink; 17.24. G. Kwin- tenberg; 23.34.35. M. Lodweges; 33. H. Jansen. Pijltjes gooien was een van dee onderdelen van het cafésportkampioen- schap. Op de achtergrond de tent, waarin het kaarten en dobbelen werd afgewerkt. Het eerste cafésportkampioen- schap, dat dinsdag 11 augustus werd gehouden in het kader van de Pimpelavond en dat in de plaats kwamen van het spuitvoet- bal (dat door een verbod van de WMO moest worden afgelast) werd een overwinning voor het gelegenheidsteam de Ramme laars. Tweede werd het viertal van Het Klavier, derde De Schure, vierde café Jansen en hekkeslui- ters werden deelnemers van cam ping De Prins. De vijf teams, stre den op de onderdelen klaverjas sen, dobbelen en dart. De avond was georganiseerd door Jos Kamphuis van het Klavier en jon- gerencafé De Schure. Bakker Nij- kamp zorgde ervoor, dat de jeugd gratis kon draaien in de Draaimo len van Espelo. Ondanks de deelname van slechts vijf teams, waren de organi satoren tevreden over de opzet van deze Hooltér Oamd, die bewust kleinschalig was gehouden, omdat Kantoor De vakantie is weer voorbij, zodat het kantoor van Stichting Welzijn Ouderen op de gebruikelijke tijden bereikbaar is. Maandag- en don derdagmorgen van 9.00 - 13.00 en dinsdagmiddag van 13.30 - 17.00 uur is de projectleidster aanwezig. Afwezigheid vanwege een vergade ring of bespreking elders kan mo gelijk zijn. De telefoon geeft dan aan wanneer het kantoor weer be reikbaar is. Telefooncirkel Een mannier voor onderlinge con trole en een mannier voor een ge zellig gesprek. De telefooncirkel van ouderen, die elkaar regelmatig opbellen biedt dit beide. Deze cir kel, uitgaande van het Rode Kruis in Holten, bestaat al meerdere ja ren. Helaas stond in ons PLUS In formatieboekje niet het juiste tele foonnummer aangegeven. Dat moet zijn: 64588, dat is van mevr. Dollekamp. Is zij niet thuis, dan kunt u bellen naar mevr. Jacobs, telefoon 61844. Dementie Steeds meer mensen krijgen te maken met een partner, familielid, of vriend die dementerende is. Het is een ziekte, die van de verzorgen de partner, familie en kennissen veel vraagt. Een ziekte die ook veel vragen en onzekerheden met zich meebrengt. Het erover kunnen spreken met mensen, die in een soortgelijke situatie verkeren, het uitwisselen van ervaringen en pro blemen kan voor de direct betrok kenen heel prettig zijn. Het RIAGG in onze regio gaat een aantal bijeenkomsten organiseren voor mensen die direct betrokken zijn bij de verzorging van demente rende ouderen. Tijdens een achttal groepsbijeenkomsten van kleine groepjes wordt door een deskundi ge over verschillende thema's in formatie gegeven en kunnen de deelnemers met elkaar spreken. Thema's die aan de orde zullen komen zijn o.a. 'dementie, wat is het en hoe ga je ermee om?', 'hulp verleningsmogelijkheden' en 'het toekomstbeeld voor de demente rende en zijn/haar omgeving'. Deze serie van bijeenkomsten start op donderdagmiddag 1 okto ber en vindt eens in de veertien dagen plaats. De gesprekken wor den gehouden op het kantoor van het RIAGG aan de Pikeursbaan 3 in Deventer. Aan de deelname aan deze bijeenkomsten zijn geen kos ten verbonden. Voor meer informatie kan men bel len naar het RIAGG en vragen naar mevr. E. Smeets, telefoon 05700 - 83999. Aanmeldingen die nen te geschieden voor 14 septem ber bij de afdeling Ouderen van het RIAGG. Op iedere aanmelding volgt een uitnodiging voor een per soonlijk gesprek met een van de groepsleiders. Dan kan ook wor den gesproken over eventuele pro blemen van het alleen laten van de dementerende partner/ouder tij dens de groepsbijeenkomsten. Met behulp van een grote broer bracht een van de jonge deelnemers zijn kalfje in de ring. Niet minder dan 41 inzendingen, waaronder een achttal zwart-bon- ten, waren dit keer ingezonden voor de eindkeuring van de Kalve ren Opfokclub Holten, die tradi tiegetrouw gelijkertijd werd ge houden met de fokveedag Espelo. De eindkeuring vormt de afslui ting van een jaar lang verzorging van het kalf. De jury bepaalt zich niet alleen op deze keuring, maar komt ook drie maal per jaar thuis bij de jongeren kijken hoe ze daar het hun toevertrouwde kalf verzor gen. Daarnaast wordt de kennis van de veeverzorging en voeding getest. Op de eindkeuring wordt gelet op ondermneer de presenta tie, de verzorging, het uiterlijk en de wijze van voorbrenging. De jon- ste deelnemer was dit jaar Dirk Jan Aaftink (Cents) die op bewon derenswaardige wijze tijdens de keuring het kalf rustig rond liet stappen. „Daaraan zie je dat hij een goede band heeft opgebouwd met het kalf', aldus een van de juryleden. Niet alleen zonen en dochters van boeren kunnen lid worden van de Kalveren Opfok club, ook jongeren, die liefde en belangstelling hebben voor het verzorgen van jongvee kunnen zich aanmelden. De uitslagen: Algemeen kampioen senioren: 1. Henk Jan Markvoort; 2 Harry Ebrecht; 3. Anita Bronsvoort. Algemeen kampioen junioren: 1Jos Steegink; 2 Rob Steegink; 3. Sander Marsman en Jan Willem Wegstapel. Kam pioen bedri|fskeuring senioren: Monique Podt. Kampioen bedrijfskeurmg junioren: Remco Rensen. Kampioen toilet senioren roodbont. Monique Podt. Kampioen toilet junioren roodbont: Sander Marsman. Kampioen toilet zwartbont: anita Brons voort. Kampioen voorbrengen senioren: Bennie Reilink. Reserve kampioen voor brengen senioren: Henk Jan Markvoort. Kampioen voorbrengen junioren: Joanne Aaftink. Reserve kampioen voorbrengen junioren: Jan Willem Wegstapel. Kam pioen exterieur roodbont: Rob Steegink met Marina 2 van mts Boode-Steegink. Reserve kampioen exterieur roodbont: Monique Podt met Lissy 8 van mts Stee gink Kampioen exterieur zwartbont Anita Bronsvoort met Dora 112 van fam. Brons voort. volgens Kamphuis Holten zo lang zamerhand een beetje feestmoe wordt. „Alweer een een bekende Nederlandse artiest op het podi um, zag ik niet zo zitten. Dit was meer bedoeld als een gezellige dorpsavond, waar men een kaartje kan leggen, een biertje kan pakken en even lekker bij kan kletsen". Van dat laatste kwam weinig te recht, want de band The Family Members op het podium - dat om het Smidsbelt niet helemaal leeg te laten lijken - niet voor het ge meentehuis was geplaatst, maar halverwege het plein, had de ge luidboxen op volle sterkte open gezet. Het darten werd binnen re delijke tijd afgewerkt. Langer duurde dat met het kaarten en dobbelen, waar enkele ploegen de tijd voor namen. Pas tegen elf uur kon Jos Kamphuis de beker aan de winnaars overhandigen. De laatste week van het Interker kelijk recreatiewerk gaat al weer in. Het programma ziet er als volgt uit: Zaterdag 22 augustus: 20.00 uur, open avond met eieren bakken. Zondag 23 augustus: 10.00 uur, kampdienst, voorganger de heer Wiegers, thema: 'kleurbekennen'. Maandag 24 augustus: 14.30 uur, slagbal tot 14 jaar; 20.00 uur, soft bal vanaf 14 jaar. Dinsdag 25 augustus: 14.30 uur, textielverven voor jong en oud (on der voorbehoud); 19.00 uur, barbe cue, opgave voor 10.00 uur 's och tends. Woensdag 26 augustus: 06.00 uur, ochtendwandeling. Opgave voor dinsdagavond 22.00 uur; 11.00 uur, picknick; 14.30 uur, knutselmid- dag. Donderdag 27 augustus: 22.00 uur, spooktocht. Vrijdag 28 augustus: 14.30 uur, fo tospeurtocht. Zondag 30 augustus: kampdienst, voorganger ds. v.d. Brink, thema 'tijd'. Van maandag tot en met vrijdag is er 's morgens vanaf 10.00 uur een kinderochtend. Woensdag om 11.00 uur gaan de kinderen pich- nicken met zelf meegenomen bo terhammen. Kinderdagverblijf Kakelbond en Papillon organiseren in samenwer king met alle kinderdagverblijven van de regio Almelo zaterdag 22 augustus op het terrein van kin derdagverblijf Kakelbond. Lage- weg 2 in Holten een fancy-fair/rom- melmarkt. Voor jong en oud is er wat te doen en ook voor de inwendige mens is er het een en ander te vekrijgen. Wie nog overtollige spullen wil in brengen voor de rommelmarkt, kan dit zaterdag meebrengen. An ders kan met telefonisch even con tact opnemen het kinderdagver blijf tel. 05483-61887. NED.HERV. KERK 09.30 uur: ds. H. W. Berkhof; nevendiensten. 19.00 uur: ds. A.J. Leerink. Oppasdienst: mw. Koopman- Korterink, Mariana Schooien, Mariska Noordman. Uitgangscollecte: Zendingsbus- senzondag. Diessenplas: woensdag 26 au gustus 19.00 uur: ds. Berg. GEREF.KERK 09.30 uur ds. M. Berg. 19.15 uur: ds. M. Berg. Kindemevendienst groep 3 en 4 O.I.V. T. Overkempe-Locht; groep 5 en 6 o.l.v. Ciska van Engbrink. De eerste collecte is voor kerk en de tweede voor rente en aflos sing. Oppasdienst: 0-3 jaar: Lianne Meijerink-z.v. Zwaag, Emmy Aanstoot-Kluyt, Anke Aan stoot; 4-6 jaar: Wendy Rietman, Anneke Scheurwater, Klary Of- fringa-Werkman. R.K KERK 10.00 uur: H. Mis in gebouw Ire ne. DIJKERHOEK 09.30 uur: ds. A. J. Leerink; uit gangscollecte: Zendingsbus- senzondag. EVANGELIE GEMEENTE Geskesdijk 2 Holten; Samen komst 10.00 uur; Bidstond 19.00 uur. OKKENBROEK 09.30 uur: ds. H. Rijksen, Wel- sum; uitgangscollecte: Zen dingsbussen bij de uitgang. NIEUW HEETEN Zaterdag: 19.00 uur: H.Mis. Zondag 8.00 uur: H. Mis; 10.00 uur: gebedsdienst. KERKTELEFOON Uitzendingen elke laatste vrij dag van de maand van 10.30 uur tot 11.30 uur en van 16.00 uur tot 17.00 uur (herhaling). ARTS: Weekenddienst: Huisartsen maatschap Holten, Keizersweg 32, tel. 6 35 53. Spreekuren uit sluitend voor spoedgevallen: 11.00 uur en 16.00 uur (zonder afspraak). APOTHEEK: Vrijheidslaan 7, tel. 6 39 75. Za terdag en zondag voor spoedre- cepten geopend om 11.00 uur en 16.00 uur, tijdens het spreekuur van de huisartsen. Buiten deze uren eerst bellen: tel. 6 39 75. TANDARTS: 22 en 23 augustus: N. Bakx, Reggestraat 14 Enter. Tel. 05478-2774. Behandeling na te lefonische afspraak. DIERENARTS: Dierenartsencombinatie Hol ten, Houtweg 18, tel. 6 20 04. Spreekuur: zaterdag 8 00-9.00 uur. Daarbuiten: tel. 6 20 04 Dierenartsenpraktijk Holten, S. Minnema. Larenseweg 54, tel. 62835, bgg 05480-21629. WIJKVERPLEGING: Kruiswerk Zuidwest-Overijssel, Gaardenstraat 29-31, tel. 6 14 36. Spreekuur en uitleen magazij nartikelen: maandag t/m vrij dag van 13.30-14.30 uur; 24-uurs bereikbaarheid, enkel voor noodgevallen: tel. 05700-1 52 97. Diëtiste: spreekuur volgens af spraak tijdens spreekuur wijk verpleegkundige. Kleuter- en zuigelingenbureau: volgens afspraak. ZIEKENVERVOER: Alarmnummer: 06-11 of dienst doende arts: tel. 6 35 53. FYSIOTHERAPIE: Centrum voor Fysiotherapie Holten, Gaardenstraat 31, tel. 6 22 99. Dagelijks geopend van 8.00-17.30 uur. Behandeling vol gens afspraak. Praktijk voor fysiotherapie mevr. H. Versnel-Graaff, Oran jestraat 73a, tel. 6 42 51. Behan deling volgens afspraak (ook voor ziekenfondspatiënten). ZIEKENFONDS: Spreekuur: vrijdag van 8.30- 10.00 uur en volgens afspraak in het Kruisgebouw, Gaarden straat 29-31, tel. 6 14 36.. STICHTING MAATSCHAPPELIJKE DIENSTVERL. MIDD.OVERIJSSEL: Maatschappelijk werk, gezins- en bejaardenverzorging, Gaar denstraat 29-31, tel 6 27 84. Spreekuur: maandag t/m vrij dag van 8.30-9.30 uur en volgens afspraak. STICHTING WELZIJN OUDE REN: Gaardenstraat 29. Inlichtingen: 6 49 10 SLACHTOFFERHULP Elke eerste dinsdag van de maand van 9.30-10.30 uur in het rijkspolitiebureau, Reilinksweg 2, tel. 6 44 44. POLITIE: Alarmnummer: 06-11 (dag en nacht bereikbaar); overigens: tel. 6 44 44. BRANDWEER: Alarmnummer: 06-11 (dag en nacht bereikbaar). ENGERGIEVOORZIENING: N.V. Energiebedrijf IJsselmij, Industriestraat 1. Tijdens kan tooruren: 0 38-26 77 54; buiten kantooruren: tel. 038 - 22 45 45. WONINGBOUWVERENIGING ONZE WONING: Spreekuur Holten in gemeente huis: iedere le dinsdag van de maand 's morgens van 10.15- 12.15 uur; iedere 3e dinsdag van de maand 's middags van 14.15- 16.15 uur. BIBLIOTHEEK. Rörikstraat 3, tel. 6 24 87. Maan dag en vrijdag 14.00-17.30 uur en 18.30-20.30 uur, woensdag 9.30- 12.30 uur en 14.00-17.30 uur. OUDHEIDKAMER HOOLT'N: Dorpsstraat 27, Holten. Ge opend vrijdag- en zaterdagmid dag van 13.30-16.00 uur. CONTACTPERSONEN FNV: Industriebond (tel. 62734); Hout- en Bouwbond (tel. 63012); ABVAKABO (tel. 61793); Voe dingsbond (tel. 61057); Horeca- bond (64467); Vervoersbond (63060); ABOP (62690). Vrijdag 21 augustus: 19.30 uur, "Splo lót zich wier hom". Zaterdag 22 augustus: School en Volksfeest Espelo; 11.00- 15.00 uur, fancy fair Kakelbond, Lageweg 5; 15.00-17.00 uur, re ceptie 40 jaar schietver. De Een dracht. Zondag 23 augustus: 11.00 uur, Fruhshoppen in feesttent Espe lo; 13.00-13.30 uur, start Fiets- puzzeltocht CJV de Vrienden schaar bij gebouw Irene. Maandag 24 augustus: 19.30 uur, Raadsvergadering. Donderdag 27 augustus: 20.00 uur, Belgische bierbrouwer in Het Klavier. Zaterdag 29 augustus: Tenni- suitwisseling Winterberg. Zondag 30 augustus: Tennisuit- wisseling Winterberg. Vrijdag 4 september: Open huis De Boschkamp. Zaterdag 5 september: Vrije markt op Smidsbelt. Donderdag 10 september: Wijn avond, Smidsbelt; auto-presen tatie Kalfs termans weide. Vrijdag 11 september: Keune- feest. Zaterdag 12 september: Keune- feest. Zondag 13 september: Keune- feest. Gevonden: een Smima-tafel- kleedje; een pauw; grijs konijn; goudkleurige schakelarmband; blauwe linnen boodschappen tas. Verloren: rose zwempak met bruine/gele badhanddoek; zwarte poes met vlooienband; 4 caravansleutels aan rode label; bruin/zwarte portemonnale met inhoud; groene portemonnale met o.a.jongerenkaart; zwarte werktas met autopapieren en broodtrommel; geel/bruine ak tetas met o.a. autopapieren; zwart étui met fototoestel; Zon nebril merk Sunjet; fotocamera merk Olympus AZI. Geboren: Mamiquw Peter Mi chael zv P.S. van der Duin en S.L.M. Morsink; Dennis zv A. Tuenter en J.J Kolkman. Overleden: J.E. Reijlink-Scho- neveld, oud 92 jaar.

Holtens Nieuwsblad | 1992 | | pagina 3