Schoutenstraat het meest hittebestendig A Twaalf leerlingen halen E-diploma SV Bato huldigt beste turnsters Prima prestaties meisjes Blauw Wit Uit buiten Holten Triathlonkoorts slaat alweer toe Winst op Canadastraat in finale Gemeente Toneel op podium SGH Toernooi TTV Okia HOLTENS NIEUWSBLAD Mix-toernooi bij SV Holten VRIJDAG 29 MEI 1992 Het sportieve gehalte van de leer lingen van de Holtense basisscho len ligt nog steeds hoog. Dat bleek wel weer bij de jaarlijkse school sportdag op sportprak Meermans kamp. Van de bijna vierhonderd leerlingen uit de groepen 5 tot en met 8 haalden er twaalf de aller hoogste onderscheiding: het E-di ploma. Overigens vormt het halen van een diploma slechts een onderdeel van de dag. Daarnaast werd er aan slagbal en lijnbal gedaan en werd er ook een achtkamp afgewerkt. Als afsluiting vond weer de altijd spannende estafetteloop tussen de zeven scholen plaats. De organise rende scholensportcommissie had er dus maar weer druk mee, maar kon rekenen op een groot aantal vrijwilligers onder wie de leer krachten, veel ouders en vier jury leden van de afdeling atletiek van de SV Holten. Voor het diplomagedeelte moes ten de kinderen vier onderdelen afwerken: 60 meter sprint, ver springen, balwerpen en een hinder- nisbaan van vijf oefeningen. Het E- diploma werd behaald door Lee Jung Baltes, Martijn Breuker, Pa trick Piechnick en Stefan Paalman van de Haarschool, Jacob Pieffers, Rik Koetsier en Frank Sletterink van de Dorpsschool, Laurens Jan Stam en Hannah Beldman van de Schakel, Rinka Knapen en Wietse Wansink van de Kolschool en Theodoor Kuster van de Bos- school. Voor de estafette had iedere school de snelste vier jongens en meisjes geselecteerd voor de 8 x 60 meter. Dat het er fanatiek aan toe ging bleek wel door de foutieve wissels waardoor het als eerste over de streep komende Schakel-team moest worden teruggezet naar de tweede plaats en het bij een van de wissels gevallen estafettestokje, waardoor de Kolschool 'slechts' als vierde eindigde. Door dit alles won de Dorpsschool de wisselbe ker De uitslag 1. Dorpsschool, 2. de Schakel, 3. Haarschool, 4. Kol school, 5. Kompas, 6. Dijkerhoek, 7, Bosschool. In de gymzaal aan de Tuinstraat in Holten hebben de afdelingen gymnastiek voor junioren en de selectiegroep turnen van SV Bato de jaarlijkse onderlinge wedstrij den gehouden. Sabine de Roos kwam als beste gymnaste bij de recreanten uit de bus, Henrieke Beltman was de beste bij het se- lectieturnen. Beiden kregen van SV Bato-voorzitter G.J. van 't Holt een fraaie beker uitgereikt. Daar Henrieke Beltman al meer malen clubkampioene is gewor den, was er voor haar een extra verrassing. De oude wisselbeker, die ze al eerder had gekregen, mocht ze nu definitief een plaats thuis in de prijzenkast geven. Iede re turner kreeg na afloop een diplo ma met daarop vermeld het pun tentotaal. De uitslag van da wadstrijden luidt als volgt: Gym: (6 - 7 jaar) 1. Agneta Keler; 2. Sacha Koerhuis; 3. Moniek Schoppers. Gym: (8 - 9 jaar) 1. Ellen TeeselinluKim Ariens; 2. Daphne Schipper; 3. Marian Bronsvoort. Gym: (9 - 10 jaar) 1. Hester Paalman; 2. Annelieke Beukenkamp; 3. Brenda Manen- schijn. Gym: (10-11 jaar) 1. Sabine de Roos; 2. Joanne Spakman; 3. Jeanette Markvoort. Oudsten: 1. Elsbeth Dul; 2. Bertine Bel tman; 3. Maaike Aaftink. Selectie (jongeren): 1. Nynke Scholten; 2. Ren'e Kolkman; 3. Sigrid Dul. Selectie (ouderen) 1. Henrieke Beltman; 2. Kirsten Vogel; 3. Leonie Wegstapel/Eve- lien Hauptmeyer. De meisjes-junioren van Blauw Wit hebben de afgelopen wéken deelgenomen aan tournooien in Borne en Eefde. Was de concurren tie in Borne zwaar, in Eefde had den de jonge dames het ritme snel te pakken en behaalden een prima twee plaats. In Borne moest eerst tegen het sterke Centrum worden gespeeld. Een zware wedstrijd die kansloos met 3-0 werd verloren. Echter te gen RV zat er duidelijk meer lijn in en werd werd er gelijkgespeeld. Voor de tweede maal tegen 't Cen trum werden de mouwen opge stroopt en de nul werd vastgehou den, wat tot grof gescheld bij de tegenpartij leidde. Tegen RV werd door die krachtsinspanning nipt met 1-0 verloren. De strijd om de vijfde en zesde plaats werd gewon nen met strafschoppen schieten. Dit leverde nog net een beker op die een week later ruimschoots werd overtroffen door in het tour- nooi bij Eefde te schitteren. Tegen de Sprinkhanen werd het 0-0, waarna tegen Eefde met 1-0 werd gewonnen, na een doelpunt van José. Tegen Ratti werd het on danks enkele enorme goede kan sen weer 0-0. Tegen Colmschate was de koek op. Na een achter stand van 2-0 leek Blauw Wit nog even terug te komen, maar de paal stond in de weg na een prima vrije trap van Yvonne. Er werd uiteinde lijk met 3-0 verloren, maar de twee de plaats was reeds veilig gesteld. Deventer Schouwburg Vrijdag 29 mei spelen Bob, Frank Zussen Vlaamse middeleeuwse folkmuziek en brengt Mowaisda Westafrikaanse volksmuziek ten gehore. Aangepaste kassatijden in de maand mei: ma t/m vrij 11.00-13.00 uur. Kaartverkoop: kassa tel. 05700-83500. Speelgoed- en Blikmu seum Tot en met 21 juni is in het mu seum de tentoonstelling De stille wereld van Peter Koning te zien, naar aanleiding van het boek 'De stille wereld van Peter Koning. An ders omgaan met doofheid'. De moeder van Peter, beeldend kun stenares Mini Peters wendde al haar artistieke en creatieve vermo gens aan om Peter de taal te leren (lip)lezen. Daarvoor maakte zijn ondermeer talloze tekeningen om nieuwe begrippen duidelijk te maken. De openingstijden zijn dinsdag t/m zaterdag 10.00-17.00 uur; zon en feestdagen 14.00-17.00 uur; le pinksterdag gesloten. Museum De Waag De venter Historische museum De Waag toont tot en met 8 juni in de ten toonstelling Curiosa een collectie voorwerpen, die cultuurhistorisch niet belangwekkend zyn, maar hun waarde meer ontlenen aan het feit dat ze curieus zijn. In de ten toonstelling is gekozen voor een grote variatie aan materialen. De meeste Curiosa zijn persoonlijke gebruiksattributen, zoals pijpen, horloges en haarkammen. Andere Curiosa zijn vooral als decoratie bedoeld, zoals vaandels, schilderij- SportBin Holten De Schoutenstraat toonde zich af gelopen zaterdag het meest hitte bestendig en werd daardoor kam pioen van het zestiende straat voetbaltoernooi op sportpark Vletgoor. De sportiviteit stond hoog in het vaandel tijdens dit toernooi, waarbij er slechts één speler tijdens de 36 gespeelde wedstrijden het veld werd uitge stuurd. In poule I liet Het Kieftenbelt ie dereen de hakken zien. De Kieften- belters haalden acht punten uit vier wedstrijden. In poule 2 was er de Canadastraat, die al zijn poule wedstrijden won, hoewel deze club slechts voor spek en bonen mee mocht doen... De kampioen van 1991, Dijkerhoek, moest in poule 3 in de Schoutenstraat zijn meerde re erkennen. In poule 4 tenslotte was het de ploeg van 'good old' Johan Veneklaas uit de wijk Look, die in deze groep de bovenste plaats bezette. Afleggen In de eerste halve finale moesten dus de spelers van Het Kieftenbelt aantreden tegen de Canadastraat. Het Kieftenbelt, dat onder aanvoe ring van voetbalkenner Gerrit Wel ing het kampioenschap wel even tjes dacht binnen te halen, moest het afleggen tegen het team van de Canadastraat, dat onder leiding van Ome Joop met 3-0 won. In de twede halve finale ging het tussen de Schoutenstraat en Look. De eerstgenoemde straat, onder lei ding van een patatverkoper, won met 3- 0 van Look, dat op een gegeven moment door zijn wissel spelers heen was. In de strijd om de derde en de vierde plaats waren de leiders en spelers van Look en Het Kieften belt eensgezind in het nemen van strafschoppen, waarin Look met één doelpunt meer de beste bleek te zijn. De finalewedstrijd tussen de Cana dastraat en de Schoutenstraat werd er een, die door beide ploegen op karakter werd gespeeld. De spe lers van de Schoutenstraat wisten de wedstrijd met 3-1 te winnen. Alle vier poulewinnaars kregen een beker. De Sporthuis Beltman trofee werd door Jan Beltman aan de aanvoerder van het team uit de Schoutenstraat aangeboden. Het bestuur van de organiserende Stichting Straatvoetbal tenslotte is zeer te spreken over de inzet van alle medewerkers van de kantine van Sportpark Vletgoor tijdens dit toernooi. Hoewel de Holtense triathlon pas voor zaterdag 15 augustus op de kalender staat, is menig Holte- naar nu al in de ban van deze combinatiesport van zwemmen, fietsen en hardlopen. Vorige week donderdag bezochten zo'n 35 spor ters de door de tri athlon-organisa- tie georganiseerde informatiebij eenkomst en deze week gingen ook de gezamenlijke trainingen van start. Het enthousiasme waarmee de in leiders Peter Corstanje (trainer), Hans Tutert (fysiotherapeut) en Bennie Goossen (fietsoloog) hun specifieke kennis overbrachten, sloeg duidelijk over op de aanwezi gen waarvan zich al meteen twin tig opgaven voor de gezamenlijke training die afgelopen maandag van start ging in het zwembad. Met name het zwemonderdeel is voor veel deelnemers de 'bottleneck' in en, haardpoppen en uithangbor den. De openingstijden zijn: di t/m za 10.00-17.00 uur. Zon- en feestdagen 14.00-1~7.00 uur. Eerste Pinkster dag gesloten. Rijssens Museum Jaap Kooiman, de 'schrijfmonnik' uit Hattem zal tot en met 11 juni in de tentoonstellingsruimte van het Rijssens Museum een beeld geven van zijn kunnen op het gebied van historische schriftkunst. Kooiman beheerst feilloos 250 verschillende lettervariaties. Op de zaterdag middagen van 16, 23, 30 mei en 6 juni is Kooiman aanwezig in het museum vor het geven van instruc ties en demonstraties. Het Rijs sens Museum is gevestigd in Have zate De Oosterhof en is geopend ma t/m vrij 10.12 en 14-17 uur; za 14- 17 uur; zondags gesloten. Op woensdag 10 juni is er gele genheid voor alle gemeentele den die de fam. Visser een warm hart toedragen, hen te groeten. De kerkeraad stelt zich een lo pende receptie voor, zodat een ieder vrij is om lang of kort te blijven. Belangstellenden worden ver wacht tussen 19.30 uur en 21.30 uur in Irene, alwaar om 20.15 uur het cadeau van de gemeente zal worden aangeboden. Daarnaast zal de officiële af- scheidsdienst worden gehouden op zondag 14 juni om 10.00 uur in de Ned. Herv. Kerk. Het VW-theaterbespreekbu- reau in Holten kan kaarten ver zorgen voor de volgende evene menten: Joe Cocker (24 juni in Arnhem, 9 juli in Rotterdam); Clouseau (22 augustus in Barne- veld); Jazzfestival Breda (28 mei t/m 31 mei); Flevo Totaal Festi val (20 augustus t/m 23 augus tus); Int. Taptoe Sneek (20 juni); Chippendales (31 juni in Gro ningen); Roxette (28 juni inDen Bosch); Bospop Den Bosch (20 en 21 juni); Pinkpop (8 juni); BZN (19 juni in Valkenburg); Diana Ross (12 juni in Rotter dam); Eric Clapton en Elton John (19 juni in rotterdam); Mi chael Jackson (30 juni en 1 juli in rotterdam); Lee Towers (25 september in Rotterdam). De voorverkoop is telkens vanaf heden tenzij anders vermeld. Nadere gegevens by de VW, Dorpsstraat 27 Holten. De kaar ten zijn uitsluitend verkrijgbaar aan de balie tegen contante be taling. Telefonisch bespreken is niet mogehjk. Woensdag 3 en donderdag 4 juni brengen leerlingen van de Scho lengemeenschap Holten het blij spel 'Het spel der vergissingen' van William Shakespeare op de plan ken. De produktie is in de afgelo pen maanden onder leiding van muziekdocent J. Kuiper en docent Engels M. Hüsslage grondig voor bereid. De toneelvoorstellingen zyn toegankelijk voor leerlingen en ouders en worden opgevoerd in de aula van de school. De voorstel ling die om 20.00 uur begint (zaal open 19.30 uur) duurt tot 22.30 uur. De toegangsprijs (kaartjes vooraf door leerlingen te kopen) is f 2,00. de af te lêggfen kwart- df achtste triathlon. De fietstrainingen staan voor de dinsdagavond op het pro gramma, terwyi het lopen waar schijnlijk naar de donderdag avond gaat. Belangstellenden kunnen zich voor dit initiatief van de Wielervereniging Holten, de SV Holten afd. atletiek en ZPC Twen- haarsveld nog opgeven. De kosten bedragen f 20,00. Wedstrijd Ondertussen hebben de Holtense toppers na het voorseizoen met Run-Bike-Run wedstrijden hun eerste triathlonwedstrijd er alweer opzitten. In Breda startte Janny Vasters goed met tyden van 28.34 (1500 meter zwemmen) en 1.06,26 (40 kilometer fietsen), maar op de tien kilometer hardlopen werden de nieuwe loopschoenen haar fa taal. Met bebloede voeten kwam zij toch nog uit op een totaaltijd van 2.25,39 hetgeen het nodige be looft voor de komende wedstrij den. Han Muizebelt merkte in Breda dat de zwarte blessure van vorig seizoen hem nog steeds parten speelt. Vooral bij het fietsen en lopen ondervond hij daar hinder van. Desondanks wist hij (dit jaar vor het eerst in de leeftijdsklasse H50) de eerste plaats te behalen in een tijd van 2.31,19. Zondag 31 mei heeft TTV Okia een thuiswedstrijd wanneer op het ei gen veld op sportpark 't Vletgoor het vierde toernooi voor de zomer competitie op het programma staat. In verschillende klassen zal er weer verwoed worden gestreden voor punten voor het eindklasse ment. De wedstrijden in de jeugd-, dames-, 680- en 720 kilo-klasse be ginnen om 10.15 uur. 's Middags komen vanaf 13.00 uur de deelne mers in de 640 A- en B-klasse in het strijdperk en ook de vrije klasse. Voor die laatste klasse kan men zich tot zaterdagmiddag 12.00 uur opgeven by G. Sluiter, tel. 05483- 63402. Het geplande mix-toernooi van de SV Holten gaat zondag 31 mei ge woon door. Daarover was enige twijfel ontstaan door de nacompe- titieverplichtingen van het eerste elftal. De wedstrijden op Meer manskamp beginnen om 10.00 uur. De deelnemers moeten om 09.30 uur aanwezig zyn en een rood en een wit shirt meenemen. 1. Bouwvergunning verleend aan: - M Valster voor de bouw van een woning Erve Broekhuis 23. - Autobednjf Schuppert voor bouw luifel tankstation Oranjestraat 28-30; W Hebeis voor vergroten keuken en bouw dakkapel Bessinkpasstraat 1 - J. B Bruggeman voor bouw carport bij Reilinksweg 6. 2. Kapvergunning verleend aan: - Mevr A Bekkernens. Verzetstraat 103 (1 berkeboom), - R van de Laan. Korhoenderweg 2 (2 berken en 7 dennen). - mevr D H Baltus-Luggenhorst. Oranjestraat 31 (10 dennen aan de Heideweg). - J. H. Horn, Schoutenstraat 47 (2 dennen. 5 coniferen en een coniferenhaag) 3. Voorts vergunning/ontheffing verleend aan: - Okia voor een touwtrektoernooi op 31 mei a s Voor het inwinnen van informatie over een zaak of over eventuele mogelijkheden tot het indienen van een bezwaar-of beroepschrift kan men zich wenden tot de afdeling algemene zakeri ter ge meentesecretarie Wijziging huisvuilinzameling In verband met de komende feestdagen zal de regeling van het huisvuil als volgt worden gewijzigd het huisvuil van maandag 8 juni (2e Pinksterdag), te weten groene container, wordt ingezameld op dinsdag 9 juni; het bedrijfsafval van 9 juni (grijs met bruin deksel) wordt ingezameld op woensdag 10 juni, de gemeentewerf is gesloten op 29 mei en 8 juni a s. Commissie voor woonruimtezaken De eerstvolgende zitting van de commissie voor woonruimteza ken vindt plaats op maandag 1 juni 1992 van 19 30-20 30 uur in het gemeentehuis (ingang Kerkstraat) Openbare commissievergaderingen De commissie voor ruimtelijke ordening en woningbouwzaken vergadert op woensdag 3 juni 1992 om 8.30 uur in kamer 9 van het gemeentehuis. De agenda vermeldt o a. van 8 30-ca 16.00 uur: horen reclamanten ontwerp- bestemmingsplan „buitengebied". om ca 16.15 uur: concept-raadsvoorstel inzake nadere be sluitvorming en uitvoering (voorjaarsnota) verkeersstructuur- plan. De commissie gemeentewerken vergadert op maandag 1 juni 1992 om 13 30 uur in kamer 1 van het gemeentehuis De agenda vermeldt o a inrichting speelterrein in het plan Dijkerhoek, wijziging toegang fietsenstalling Meermanskamp; vervanging boilers en aanpassing warmwatervoorziening kleedlokalen Meermanskamp; vervanging douchekranen sporthal Mossink; vaststellen meerjarenprogramma restauratie monumenten nadere besluitvorming en uitvoering (voorjaarsnota) verkeersstructuurplan; verkoop strook grond in plan De Beuseberg en herberekening grondprijs voor reeds verkochte grond. huurverhoging per 1 juli 1992 voor gemeentepanden. De commissie financiën vergadert op dinsdag 2 juni 1992 om 16.30 uur in kamer 9 van het gemeentehuis. De agenda vermeldt o a krediet voor de inrichting van een speelterrein in het bestem mingsplan Dijkerhoek; krediet voor de wijziging toegang fietsenstai'mg Meermans kamp, krediet voor de vervanging van boilers enz. in kleedlokalen Meermanskamp. krediet voor vervanging douchekranen in de sporthal. vaststelling meerjarenprogramma restauratie monumenten; nadere besluitvorming en uitvoering verkeersstructuurplan (zgn. Voorjaarsnota). vaststelling bekostigingsbesluit voor het bestemmingsplan Beuseberg ten behoeve van de heffing van een bouwgrond- beiastmg Degenen die van het spreekrecht gebruik wensen te maken, kunnen dat tot uiterlijk 4 uur voor de aanvang van de vergadering opgeven bij de secretaris van de commissie Afvalstoffenverordening Burgemeester en wethouders van Holten maken bekenddat ge- durende drie maanden ter gemeentesecretar e. kamer 6 (lees zaal/bibliotheek) voor een ëder ter inzage ligt het besluit van de raad van die gemeente van 23 maart 1992. kenmerk 40/Um/A. tot vaststelling van een „Afvalstoffenverordening gemeente Holten" Deze verordening is door gedeputeerde staten van Overijssel, voor zover daarin bepalingen zijn gesteld krachtens artikel 2 van de Afvalstoffenwet, goedgekeurd bij besluit van 16 april 1992. kemmerk MMI 92/1560 De verordening treedt ingevolge artikel 43 van de verordening in werking op de 3e dag na die waarop zij is afgekondigd Op dat tijdstip vervalt de verordening vastgesteld bij raadsbesluit van 26 augustus 1985. met inbegrip van latere besluiten tot wijziging van d e verordening. Tegen betaling der kosten is bovenvermelde verordening ter gemeentesecretarie, afdeling algemene zaken, algemeen ver krijgbaar Holten, 29 mei 1992. Uitvoering afvalstoffenverordening Burgemeester en wethouders maken ter voldoening aan het be paalde m artikel 15 van de „Afvalstoffenverordening gemeente Holten" bekend, dat zij ter uitvoering van die verordening op 19 mei 1992 besluiten hebben vastgesteld inzake: de aanwijzing van de mzameldienst. belast met het ter uitvoe ring van het bepaalde in de Afvalstoffenwet en de Afvalstoffen verordening inzamelen van afvalstoffen (artikel 2). het vaststellen van een formulier voor het aanvragen van een vergunning als bedoeld m artikel 36 of 38 van de Afvalstoffen verordening (artikel 3. lid 3). het bepalen van de percelen ten behoeve waarvan een verza- melcontamer wordt geplaatst voor het overdragen of ter inza meling aanbieden van huishoudelijk afval (artikel 24). de mogelijkheid tot het op afroep aanbieden van huishoudelij ke afvalstoffen aan de inzameldienst (artikel 25); de aanwijzing van huishoudelijke afvalstoffen die afzonderlijk aan de inzameldienst aangeboden moeten waden en de wijze waarop (artikel 30 en 31); het bepalen van de frequentie waarop grof huisvuil op verzoek aan de inzameldienst kan worden aangeboden (artikel 33), het aanwijzen van afvalstoffen die aan de inzameldienst dienen te worden overgedragen (artikel 37, lid 1) Holten. 29 mei 1992. Vaststelling bestemmingsplan „Look 1990". De burgemeester van Holten maakt ter voldoening aan het be paalde 'n artikel 26 van de Wet op de Ruimtelijke Ordening bekend, dat met ingang van 1 jum 1992 gedurende een maand ter gemeentesecretarie, kamer 6 (leeszaai/b-biotheek) voor een ieder ter inzage ligt het bestemmingsplan „Look 1990". zoals dat plan door de raad van die gemeente bij zijn besluit van 27 april 1992 Nr 54/IJm/A is vastgesteld Bij de vaststelling :s het plan ambtshalve gewijzigd, in die zin dat de breedte van het op de ontwerp-piankaan aangegeven bebou- w ngsviak ..eengezinshuizen Ea" ten noordwesten van de zuidelij ke kruising van de Korhoenderweg met de Fazantenweg is va- groot tot 40 meter het aangrenzende ais ..eengezinshuizen Eb" bestemde bebouwingsvtak in zuidelijke richting is opgeschoven en m relatie daarmede de bestemming „tuinen" langs de Fazantenweg is aangepast Zij die zich tijdig met bezwaren tot de gemeenteraad hebben gewend kunnen gedurende bovengenoemde termijn van tennza- geleggmg bij Gedeputeerde Staten van Over.jssel, Post bus 10078.8000 GB Zwolle, bezwaren tegen het bestemmings plan indienen Gelijke bevoegdheid komt toe aan een ieda. d e bezwaren heeft tegen de wijzigingenwelke bij de vaststelling van het plan in het ontwerp zijn aangebracht. Holten, 29 mei 1992 De burgemeester voornoemd. W L. F. C. van Rappard Vaststelling bestemmingsplan „Lukensveld" De burgemeesta van Hotten maakt ta voldoening aan het be paalde m artikel 26 van de Wet op de Ruimtelijke Ordening bekend, dat met ingang van 1 juni 1992 gedurende één maand ter gemeentesecretarie, kamer 6 (leeszaal/bibliotheek) voor een ieder ter inzage ligt het bestemmingsplan „Lukensveld", zoals dat plan door de raad van die gemeente bij zijn besluit van 25 me» 1992. Nr 81/IJm/ra, is vastgesteld. Bij de vaststelling zijn geen wijzigingen in het plan aangebracht, zodat alleen zij die zidi iijdig met bezwaren toi de gemeente-raad mingsplan kunnen indienen. Holten, 29 mei 1992. De burgemeester voanoemd, W L. F. C. van Rappard. Voorbereidingsbesluit gedeeltelijke herziening bestemmingsplan „Holten Kom Noord" De burgemeester van Holten maakt ta voldoening aan het be paalde m artikel 22 van de Wet op de Ruimtelijke Ordening bekenddat de raad van die gemeente in zijn vagadering van 25 mei 1992 heeft verklaard, dat gedeeltelijke herzieningen van het bestemmingsplan „Holten Kom Noad waden voorbaeid ten behoeve van. a. verbouw van het pand Dorpsstraat 31 ten behoeve van de uit oefening van een horecabedrijf; b. de invulling van het tarem van de voamalige uitbreiding van het oude gemeentehuis en het voamalige tarem van de Men- gunie aan de Dorpsstraat, een en ander voor zova omvattende de gebieden zoals met rode kieur op de bij de desbetreffende besluiten behaende en als zo danig gewaarmerkte tekeningen zijn aangegeven De voorberei- dmgslaesiuiten treden in werking met ingang van de dag der be kendmaking De raadsbesluiten met bijbehaende tekeningen :iggen van de dag der inwerkingtred ng af ta gemeentesecretar e, kamer 6 (leeszaal/bibliotheek), voa een ieder ta inzage. Hotten. 29 mei 1992. De burgemeester voornoemd. W L. F C. van Rappard. Toepassing artikel 19 WRO ten behoeve van de verbouw van het pand Dorpsstraat 31 De burgemeesta van Holten maakt bekend, dat bij burgemees ter en wethoudas doa Schuppert Behea BV. Dapsstraat 31 te Holten, een aanvraag om bouwvagunmng s ngedend voor de verbouw van de winke: op het perceel kadastraal bekend ge meente Holten secte F nr. 2256, plaatselijk bekend als Daps straat 31tot restaurant Het mged'ende bouwplan is niet in ovaeenstemming met de in gevolge het bestemmingsplan .Ho ten Kom Noord" voa ge noemd paceel ge-'dende bestemming „bijzondae doeleinden, katega e R (religieuze voorzieningen)". Het vazoek om bouwvagunmng kan daarom slechts worden m- gewiiiigd na verlening van een vrijstelling ais bedoeld m artikel 19 van de Wet op de Ruimte'jke Ordening Aangezien het bouwplan in overeenstemm ng is meteen voorgenomen partiële herziening van genoemd bestemmingsplan, zijn burgemeesta en wet houdas voanemens bedoelde vrijstelling te verlenen a smede de gevraagde bouwvergunning met toepassing van artikel 50, lid 8. Woningwet In verband hiermede i«gt het verzoek om vrijstelling (de aanvraag om bouwvagunmng) gedurende 14 dagen ingaande 1 juni 1992. ta gemeentesecretarie, afdeling algemene zaken, voa een ieda ta inzage Gedurende de termijn van tainzagelegging kan een >eda schr f- te jk bezwaar tegen het verlenen van vrijstelling ten behoeve van bovengenoemd bouwplan indienen bij burgemeesta en wet houdas van Holten. Smidsbelt 6. 7451 BL Hotten. Holten. 29 mei 1992 De burgemeester voornoemd, W L. F. C. van Rappard Hertaxatie O.G.B. Zoals u wellicht weet moet de heffingsgrondslag voa de onroe rende zaakbelastingen (voa de inwerkingtreding van het nieuwe burgerlijk wetboek onroaend-goedbelastingen geheten) om de vijf jaar opnieuw waden vastgesteld De werkzaamheden die hia verband mee houden zijn uitbesteed aan de Stichting KAFI te De venter Begin juni zullen de taxateurs van de KAFI beginnen met het hertaxeren van de onroerende zaken in deze gemeente, zij zuiien daarbij alle percelen bezoeken De waarde zai vastgeste-d worden naar het prijsniveau van 1-1-1992. De vastgestelde waarde zal met ngang van het belastingjaar 1993 worden ge bruikt voor de belastingheffing. De medewerkas van de KAFI kunnen zich uitaaard leg:timaen en wij vazoeken u ze voor een vlotte afdoening van de werkzaam heden zoveel mogelijk ter wille te z jn. Voa uw medewerking zeggen wij u reeds bij voorbaat dank Voor eventuele vragen of nadae informatie kunt u zich wenden ta de afdei ng fma-beiastingen ter seaetarie a teiefonisch, nr 616 66 tst. 633

Holtens Nieuwsblad | 1992 | | pagina 5