Tennisclub Holten blijf top goede pad Cjroot voordeel in kenkencomforti Massale deelname Holterbergtoer 'Oudere jongeren' op de dansvloer Kampioenschap voor Holten 8 VERLICHTING OVERDAG het nieuwe wonen rM-Mmtmn&i voortman keukens Olympisch hockeyster traint jeugd Prijzen voor Bergruiters Plekkenpol superieur in viswedstrijd SPECIALE AANBIEDING SLAGERIJ A. TRAANMAN 9.00 1.65 1.98 1.25 2.35 1.69 1.90 SLAGERIJ BRANDS Vanaf 1 sept, is het verplicht ook overdag uw verlichting aan te hebben. Daarom hebben wij een set ontwikkeld waarbij uw verlichting na het starten automatisch aan gaat en na het stopzetten ook automatisch weer uit gaat. Dus geen lege accu als u de verlichting vergeet. Kennismakingsprijs 175 incl. BTW. Compleet geïnstalleerd. Maak snel uw afspraak. DRIES WILLEMS KUNSTSTOF RAMEN EN DEUREN MERKKEUKEN 4 SHOWROOMKEUKENS MET 50% KORTING HO 11 De Volksdangsgroep Holten met reiking ervan gebeurde door de leidster Joke van Doom iot Deven- gastheer van het Ponypark Tonny ter ontving ter herinnering aan het Leerink optreden een mooie beker. De uit- Circa tweehonderd 'oudere jonge ren' hebben woensdag 29 april een geweldig fijne dansmiddag gehad in het Ponypark Slagharen. De groepen waren afkomstig uit: Don gen, Joure, Heerenveen, Heeg, Hol ten en Dedemsvaart. Talrijke dansen werden - onder lei ding van leidsters - getoond en het was hartverwarmend om te zien met hoeveel enthousiasme zelfs de oudste jongeren de dansvloer op gingen om te laten zien hoever men gevorderd was. Regelmatig komen 'jongere oude ren' naar het ponypark om er een fijne dag te beleven samen met leeftijdsgenoten uit andere plaat sen. De volksdansgroep uit Holten oe fent regelmatig in dorpshuis De Boschkamp; het wordt georgani seerd in het kader van Meer bewe gen voor ouderen. In de derde competitieweek (van de zeven) hebben twaalf van de 28 teams van de TC Holten gewon nen. Ongeslagen zijn er nog zeven teams, te weten twee van de elf jeugdteams en vijf van de zeven tien seniorteams. Woensdag mix-2 speelde thuis te gen Nijverdal-3. Jidde Wessels, Nynke Scholten, Karlijn Zuethoff, Roel Roele en Emiel Snippert won nen ook deze keer, alleen de mix werd verloren, uitslag 4-1. Zaterdag meisjes-1 speelde uit te gen Veenhorst-3 en het team met aanvoerster Maaike Zuethoff pak te ook deze keer weer de volle winst, ze hebben nog geen punt tegen, uitslag 5-0. Dinsdag dames-1 5e klas uit tegen Schapekolk-1. M. van Dijk, S. de Roos, G. Klein-Velderman en I. Berghuis hadden er wel bijna een hele dag voor nodig om de vijf partijen te spelen. Ze hadden maar een baan en moesten regelmatig van de baan af omdat het te hard regende en bij gravelbanen moetje dan wachten. Om 8.30 van huis en thuis om 16.00, maar wel met winst, uitslag 3-2. Zaterdag mix-1 3e klas thuis tegen Heeten-1. Het team met aanvoer der H. Tutert wist ook deze keer weer te winnen, alleen de herenen kel ging verloren, uitslag 4-1. Vol gende week wordt het spannend, want dan spelen ze uit tegen Eier- huisje, dat ook nog ongeslagen is. Zaterdag heren-1 4e klas uit tegen Veldmaat-1. Dit team met aan voerder E. Ladiges won ook deze keer, nu werden twee herendub- bels verloren, uitslag 3-2. Zaterdag heren-2 5e klas uit tegen P Braband-3. Deze keer wist het team met aanvoerder M. Schip pers de volle winst te pakken, uit slag 5-0 Zaterdag heren-3 6e klas uit tegen Enter-3. Voor de derde keer wist dit team met aanvoerder W. Tuller de volle winst te pakken, ze hebben nog geen punt tegen, uitslag 5-0. Dinsdag dames: Holten 1 -Schapekolk 2 3-2 (ongeslagen); Holten 2-Bathmen 7 5-0; Holten 3- Colmschate 5: 0-5 Woensdag jeugd mix: Holten 2-Nijverdal 3 4-1 (ongeslagen); jongens Holten 1-Park Braband 1 1-4. Donderdag dames: Holten 1-Lucky 1 1-4; Holten 2-MTV 1:1-4. Vrijdag heren: Holten 1-Goor3 3-2; Holten 2-Mossendam 3 5-0. Zaterdag jeugd mix 15 jr: Holten 1-ZLTB 1 1-4; Holten 2-Drijvers 2 1-4. Meisjes 15 jr: Holten 1-Veenhorst 3 5-0 (ongeslagen); Holten 2-Drijvers 1 0-5. Mix 17 jr. Holten 1-Drijvers 1 2-3; Holten 2- Wijhe 1 4-1; Holten 3-Smash 1 2-3. Zaterdag senioren mix- Holten 1-Heeten 1 4-1 (ongeslagen); Holten 2-Drijvers 3 0-5; Holten 3-Salland 2 3-2; Holten 4-Slagvaar- dig 1 1-4; Holten 5-de Mors 2 2-3. Heren: Holten 1-Veldmaat 1 3-2 (ongesla gen); Holten 2-Park Braband 3 5-0 (onge slagen); Holten 3-Enter 3 5-0 (ongeslagen); Holten 4-Colmschate 4 5-0; Holten 5-de Mors 4 1 -4. Carina Bleeker, de keepster van het Olympische hockeyteam, geeft de Holtense hockeyjeugd op zater dag 9 mei een gasttraining. Dat gebeurt vanaf 13.00 uur op hockey veld Het Sportdal. Samen met haar trainer zal Carina het meisjes B- en het jongens C team trainen. Bij wijze van extra uitdaging verdedigt de bekende hockeyster rond 16.00 uur haar doel tegen strafballen. Een mooie kans voor alle jeugdleden om de Olympische doelvrouwe te ren. De Wielervereniging Holten kan terugkijken op een uitstekend ge slaagde Holterbergtoer want afge lopen zaterdag kwamen maar liefst 840 wielrenners en -rensters naar de flanken van de Holterberg. Dat was vooral te danken aan het onverwacht goede weer, dat menig deelnemer op het laatste moment over de streep trok. Ondanks het grote aantal deelne mers uit nabije en verre regio, maar ook uit de noordelijke pro vincies en de Randstad verliep de tocht vlekkeloos. Natuurlijk fiet sten ook veel eigen leden mee, ter wijl menige wielervereniging com- pelte delegaties had afgevaardigd. De eerste toerfietsers raasden al vanaf acht uur 's morgens door de nog stille Holtense straten. Voor zien van een routebeschrijving vond iedereen zijn eigen weg, waar bij men elkaar af en toe tegen kwam op die punten waar de rou tes voor de 100-, de 150- en de 200- kilometerrijders elkaar kruisten. De 100 kilometer leidde via de Hol terberg naar Nijverdal, Lutten- berg, de Lemelerberg, Vilsteren, de Boswachterij Ommen, opnieuw de Lemelerberg en de Hellendoomse- berg terug naar de Holterberg en de verdiende douche in de sport hal. Voor de 150 kilometer vertrok men eerst naar Rijssen en Markelo om vervolgens vanaf de 10% steile afdaling in de Motieweg de route van de 100 kilometer te volgen. De echte fanatiekelingen, die ook voor het klimmersbrevet meekoersten, gingen vanaf Markelo richting Exel, Lochem en Laren en vervolg den na ongeveer 100 kilometer via de Motieweg de andere routes. Op de goed bepijlde routes deden zich geen ongelukken voor. Ineke Bronsvoort behaalde zon dag 26 april op een concours in Markelo met Debuut een vijfde prijs in de B dressuur met 120 pnt. Herman Lodeweges behaalde met Calos een vijfde prijs in de L2 dres suur. Op 3 mei behaalde herman Lodeweges in Eibergen de elfde prijs in het M. springen. Met nog drie wedstrijden te gaan, stelde Holten 8 afgelopen zondag al de titel veilig. Tegen Heracles 4 was daarvoor een puntje genoeg: 1- 1. Het was overigens een matige wedstrijd waarin de Almelose thuisclub de beste kansen had. Dankzij enkele formidabele red- Bijna in z'n eentje wist Jan Willem Plekkenpol de zege veilig te stellen van de onderlinge jaarlijkse vis wedstrijd tussen Bathmen en Hol ten, zodat de wisselbeker voor een jaartje meeging naar Holten. Met 37 deelnemers en 20 kilo vis lijkt het een redelijke vangst, maar Plekkenpol nam alleen al bijna de helft voor zijn rekening. Met ook een uitschieter aan Bathmense kant, was er voor de rest slechts een zeer matige vangst. De uitslag was: 1. J.W. Plekkenpol, Holten, 7310 gr.; 2. Theunissen, Bathmen, 4540 gr.; 3. Voogdgeerts, Bathmen, 1090 gr.; 5. H. ter Harmei, Holten 920 gr. dingen van doelman Wilco Ooster kamp bleef het tot aan de rust 0-0. In de tweede helft kwam Heracles uit een hoekschop en de daarop volgende doelworsteling gelukkig op 1-0. Holten 8 was even aangesla gen en leek nog een weekje op de titel te moeten wachten. Tien mi nuten voor tijd verzond midden velder Bert Knapen echter een pass op Bert-Jan Vincent die op zijn beurt fraai Hans Hofman be diende die de niet te missen kans gretig benutte: 1-1. Na het eindsig naal kon de champagne worden ontkurkt. Enter F2 - Blauw Wit F2; In de kampioenswedstrijd tegen Enter liet Blauw Wit er geen twijfel over bestaan wie de sterkste in de klas se was. In het begin was het alle maal wat moeilijk, maar nadat Bennie voor 0-1 had gezorgd, scoorde Blauw Wit enkele malen achter elkaar. Rust 0-2. Vlak na de rust werd het 0-3 en 0-4. Hierna liet Blauw Wit het er een beetje bij zitten en kwamen de Entemaren terug tot 2-4. Hierna scoorden bei de ploegen nog een keer eindstand 3-5. Hiermee werd de ploeg met 60 doelpunten voor en 7 tegen afgete kend kampioen. Vrijdag 8 - zaterdag 9 mei Kuikenbouten g gQ Leverworst <i on (stuk) 200gramI m^L\J Bacon q 100gram ,t Viaduct-tel. 6 13 66-b.g.g. 6 11 98 Bieflappen 500 gram Boerenschnitzels 100 gram Varkensfilet 100 gram Zure zult 100 gram Asperge ham salade 100 gram Ham mousse heerlijk op stokbrood en toast 100 gram Pekelvlees 100 gram Vanaf heden zijn wij donderdag, vrijdag en zaterdag tussen de middag ook geopend. Aanbiedingen gelden van 7/5 t/m 13/5 zolang de voor raad strekt. Kerkstraat 1 - Holten - Tel. 6 13 79 Keizersweg 68-70 Holten, Industrieterrein „De Haar". Tel. 05483-6 19 00. naam adres: postcode: woonplaats: toepassing bij renovatie en nieuwbouw in één dag geplaatst snelle levering vrij van onderhoud hoge isolatiewaarde lage investeringskosten Bel of stuur bon in voor documentatie SERBO B.V. - Nijvertieidsweg 1 - 7442 CH Nijverdal Telefoon 05486-1 8686 Voortman keukens bewijst deze keer eens te meer dat zij niet alleen uitmunten in kwaliteit maar ook in prijs! Kijkt u, voor de bevestiging, even met ons mee! DEALER VAN O.A. X Rational X Bulthaup X Hacker X Bruynzeel X Schroder X Ballerina X Rotpunkt X Beeck o.a. keukenbladen van het merk Erbi-form. En Philips Whirlpool apparatuur. Een schittei Voorzien van alle noodzakelijke com-( fort en apparatuur. Modelkeuze in 4 kleuren leverbaari 270 cm. Elke uitbreiding mogelijk! Een ruime en complete keuken van eerste klas kwaliteit. Voorzien van alle apparatuur. Modelkeuze in 4 kleuren leverbaar! 300 cm. Elke uitbreiding moge lij kV ALLE OPSTELLINGEN MET oven koeler vlakinb.spoelbak multiplex werkblad kookplaat wasem kap bovenkasten 57 cm tegels voor achterwand Bekende Merkkeuken van onderhouds- vriendelijke kunststof. Voorzien van alle apparatuurei leverbaar in 4 1 kleuren. Een juweeltje. 270x230 cm. Elke uitbreiding mogelijk! Een hele ruime en complete keuken. Alle apparatuur en doordachte de tails maken het tot een fijne en doordachte keuken. 240x300 cm. Elke uitbreiding mogelijk! fbeeldingen kunnen iets afwijken. 3HTC= Rijssen: Nijverheidsstraat 40. Tel. 05480-15055. Industrieterrein De Mors'. Dagelijks geopend. Donderdags koopavond. Zaterdags tot 16.00 uur. Ook in: Heemstede Apeldoorn, Zeist en Steenwjk

Holtens Nieuwsblad | 1992 | | pagina 11