Mauw Wit verliest jpnieuw een punt A Hard werken levert Holten punten op Muzikaal besluit Wippert-toernooi WV Holten gaat het terrein in "1-elftal SV Holten errassend kampioen Te hard spel kost handballers punten De Eik start competitie Wedstrijd Overijssels Landschap Zegereeks schakers houdt aan HOLTOIS NIEUWSBLAD Sylvester-party van Toga-club Resultaten sv Holten Kerstgebak supporters SV Holten Resultaten Blauw Wit DONDERDAG 12 DECEMBER 1991 or de wedstrijd tegen SWN leek t er eigenlijk niet meer op dat jlten F1 kampioen zou worden, ps stond immers nog steeds bo- fiaan met een veel beter doelge- !ddelde. Maar wie schetst ieders rbazing toen na de daverende 8-0 erwinning op de Nijverdalse leef- dsgenoten, eenmaal terug in de htine op sportpark Meermans- mp bekend werd dat DES had rloren en dat het kampioen- hap dus binnen was. Grote iugde bij de Holtense voetballer- s die na hun regelmatige over winning nog eenmaal weer hun voetbalkleren aan moesten om zo op de foto te worden gezet. Uiter aard volgde daarna een traktatie van het jeugdbestuur en werden de jongens ook door de supporters vereniging gehuldigd. Op de foto staand v.I.n.r. Matthijs Meerman, Bastiaan van Beek, Henkjan Kettelarij en Jacco Kar- sten. Zittend v.I.n.r. leider Rinus Bekkernens, Micheil Bekkernens, Geert Bannink, Arthuro Dalhui- sen en leider Geert Karsten. v Holten SNIOREN Dlten-RSC, 14.30 uur; Holten 2- BC 3, 10.00 uur; La Première 2- ilten 3, 11.00 uur (vertrek 10.00 r); Holten 4-SDOL 2, 10.45 uur; 12-Holten 5, 11.00 uur (vertrek 00 uur); Holten 6-Enter 5, 10.45 r; Enter 4-Holten 7, 11.00 uur rtrek 10.00 uur); Almelo 4-Hol- 18,10.45 uur (vertrek 09.45 uur); ilten 9-PH 14, 09.00 uur; Nijver- 1 3-Holten 10, 10.00 uur (vertrek 15 uur); Holten 11-SOS 6, 09.30 r; Haarle 5-Holten 12, 10.45 uur •rtrek 10.00 uur); Holten 13-RV 3, 00 uur. fUGD ilten Al-Vroomshoopse Boys i, 14.30 uur; Holten A2-Enter A2, .30 uur; De Zweef BI-Holten BI, .30 uur (vertrek 13.30 uur); Vesos -Holten B2, 12.45 uur (vertrek t00 uur); Holten Cl-WW Cl, 0 uur; Holten C2-Haaksbergen 11.00 uur. auw Wit 1NIOREN iuw Wit-Sportlust ZV, 14.30 uur; iuw Wit 2-Dos '37 3, 12.30 uur; iuw Wit 3-SWN 6, 12.30 uur; 5-Blauw Wit 4, 12.45 uur irtrek 11.45 uur); Eversberg 3- uw Wit 5, 14.30 uur (vertrek 10 uur); Enter Vooruit 7-Blauw 6,12.45 uur (vertrek 11.45 uur); ;os 6-Blauw Wit 7,12.45 uur (ver- k 11.45 uur). UGD bantia A2-Blauw Wit Al, 12.00 (vertrek 10.45 uur); Vrooms te Boys MB-Blauw Wit MB, DO uur vertrek 11.00 uur)Blauw D2-GFC D2, 10.00 uur; Blauw El-Vesos El, 11.00 uur; Blauw E2-Enter E3, 10.00 uur. ZAALVOETBAL Donderdag 12 december: 21.00 uur DVO 2-Blauw Wit 3 (vertrek 20.15 uur). Handbal Zaterdag 14 december: meisjes A uit tegen Nw. Heeten om 15.15 uur (vertrek 14.30 uur); meisjes B thuis tegen Schalkhaar om 13.15 uur; jongens B thuis tegen CVO om 12.30 uur; welpen uit tegen Kwiek om 16.00 uur (vertrek 15.00 uur). Zondag 15 december: dames J1 uit tegen Zwolle om 12.10 uur (vertrek 11.10 uur); dames J2 uit tegen HHZD om 10.00 uur (vertrek 09.00 uur). Sporthal Zaterdag: 11.00 uur - 14.00 uur NHV; 19.00 uur - 20.00 uur: Aan stoot; 20.00 uur -21.00 uur Haan; 21.00 uur - 22.00 uur Nijenhuis. Zondag: 08.30 uur-10.25 uur WV Holten; 20.00 uur - 21.00 uur Bies- ters; 21.00 uur-22.00 uur: Hofstede. Maandag: 18.00 uur-19.00 uur SV Holten voetbal; 19.00 uur-23.00 uur BCH. Dinsdag: 16.30 uur -17.30 uur Min- tonette (halve hal); 17.30 uur - 22.30 uur Mintonette; 22.30 uur - 23.30 uur Blauw Wit. Woensdag: 19.00 uur - 22.30 uur BCH; 22.30 uur -23.30 uu J. Wegsta- pel. Donderdag: 16.00 uur-22.00 uur SV Holten handbal; 22.00 uur -23.00 uur SV Holten All Stars. Vrijdag: 18.30 uur - 24.00 uur Minto nette. Voor reserveringen van nog vrije uren in het komende weekeinde kan men zich vrijdag wenden tot de beheerder (tel. 63180 van 12.00 uur tot 22.00 uur). Overige reserve ringen uitsluitend via het gemeen tehuis (afd. Welzijn, tel. 61666 toe stel 722). Reeds voor het begin van de wed strijd tegen SOS Hellendoorn kre gen de Holtenaren een tegenvaller te verduren. Tijdens de warming up werd Hans Schoenmaker ge veld door spit. Desondanks sleep te de ploeg van trainer Cees Rie- mers met hard werken een 0-2 overwinning uit en wordt de situ atie op de ranglijst er weer wat rooskleuriger op. Het betere spel was de eerste helft voor de thuisspelende club. Hard maar goed spel leverde Holten ech ter de eerste kans op. Uit een hoek schop van Geert Brands kwam Jan-Herman ten Velde in een unie ke scoringspositie, die hij echter niet wist te verzilveren. Vooral de spelhervattingen leverden enige spectaculaire situaties op. De laat ste kans voor rust was voor Van Zon, maar ook hij wist de bal niet in het doel te krijgen. Na de thee kreeg Holten het betere van het spel. Technisch niet hoog staand maar stevig werkvoetbal gaf de toon aan in het veld. Na een aanvaring met de scheidsrechter verdween de SOS-aanvoerder in het boekje. Via een weergaloze vol ley in de tachtigste minuut vanuit Manege Stal de Eik reed zondag de eerste wedstrijd in de wintercom petitie. De senioren starten in dres suur klasse A tot en met L2. Uitslagen: Klasse A; 1. Dirk Grigoleit met Sanny,2. Carmen Biesot met San- ny. Klasse B2; l.Bianca de Boer met Bonaparte, 2. Pieter de Boer met Bonaparte en 3. Elly Blankert met Glory. Klasse L; 1. Dries Nij- zink met Paraat, 2. Elly Sloet met Sonate, 3. Kees Tromp met Rocco. Eigen of lesase paarden in handi cap klasse; 1. Anneke Koopman met Melaina, 2. Ivonne Coppoolse met Amalgaam, 3. Gea Sluiter met Rocco. De ondertussen vermaarde Sylves- ter-party van de Toga-club heeft de komende jaarwisseling als the ma: beesten. Een Animal-party dus onder het motto 'Tekeer gaan als een beest'. Uiteraard zorgt de organiserende Toga-ciub weer voor een aparte invulling van dat thema. Uiteraard past daarin ook een optreden van huisartiest Rein Towers. Kaarten kosten f 7,50 en zijn alleen in de voorverkoop verkrijgbaar bij café Maats, bar-dancing De Waag, Eet café 't Klavier en Foto Ten Velde. k in dc uitwedstrijd tegen ASV iet Blauw Wit niet gelukt dc le winst te behalen. Voor de rde keer op rij moest genoegen ïomen worden met een gelijk- 1: 0-0. Gelet op de kansen in de eede helft had de ploeg ook nu er de volle winst binnen bereik, de eerste helft viel er voor het iliek weinig te genieten. Beide ms speelden vrij afwachtend, lat zich nauwelijks kansen voor- len. Hans Bekkernens moest keer gestrekt naar de boven- :k om een schot van de gevaar- e rechterspits Richard Pikke- at (ex-DETO), die overigens id in bedwang werd gehouden >r de geconcentreerd spelende dré Stam, onschadelijk te ken. Blauw Wit speelde te mat het de bepaald toch niet zekere V-verdediging lastig te kunnen ken. Er dreigde alleen echt ge- tr voor ASV als vrije verdediger ns Stam, deze wedstrijd weer de ite Blauwwitter, mee naar voren k. De eerste kans ontstond toen ns met een fraaie pass Johan sschers in stelling bracht, maar door Johan te zacht ingescho- i bal kon door een ASV-verdedi- ger nog juist voor de doellijn wor den achterhaald. Even later had Blauw Wit duidelijk pech, toen Hans Stam na snel opkomen een afstandschot waagde, dat buiten bereik van de ASV-goalie op de paal belandde. In de tweede helft ging Blauw Wit direct in het offen sief. Dat leverde een aantal hoek schoppen op, doch geen echte kan sen. Na een goede aanval over links wist Jacco Schuppert wel tot sco ren te komen, doch ASV had geluk, dat de matig leidende scheidsrech ter Kleine de goal afkeurde. Hal verwege de tweede helft leek de thuisclub na een snelle counter te gen de verhoudingen in de leiding te nemen, doch Hans bekkernens wist met een uiterste inspanning de goed ingeschoten bal tot hoek schop te verwerken. Blauw Wit bleef de aanval zoeken, doch de steeds harder optredende ASV- verdedigers - vooral Wim Barve- link moest het ontgelden -wisten de situatie meester te blijven. In de slotfase kreeg Blauw Wit nog twee riante mogelijkheden om tot sco ren te komen, doch de goed op dreef zijnde ASV-doelman wist zijn ploeg voor een achterstand te be- een hoekschop opende Erik Kna pen de score en gooide hiermee de wedstrijd open. Ondanks het extra schepje dat SOS er nog eens boven opgooide, kregen de voetballers uit Hellendoorn geen doelrijpe kansen. Slechts uit een vrije trap zeilde de bal net over het Holtense doel. Via een vreemde scrimage Tijdens de feestavond van het Wip- pert Volleybal toernooi op zater dag 22 december treedt de Veld- hoekse formatie Why Not op. Why Not speelt onder meer nummers van Brian Adams, Rolling Stones en The Romantics, afgewisseld door eigen nummers. Speciale attractie is de regionale artiesten parade waarin ook Joke Vruggink uit Holten en de Loo- Splo-Dijkerhoek Girls aan mee doen. Inschrijfformuilieren voor het vol leybal toernooi dat om 18.00 uur begintzijn verkrijgbaar bij De Wip- pert. Kosten per team komen op dertig gulden. Een team moet uit minimaal zes en maximaal acht spelers bestaan. Prijzen onder meer voor de meest originele aan kleding. Naast volleybal houdt men ook andere spel-onderdelen. Inschrijving open tot 15 december. hoeden. Eerst door een kopbal van Gerwin de Velde Harsenhorst - die ook deze wedstrijd duidelijk bene den zijn niveau bleef - te stoppen. Enkele minuten voor afloop ver scheen Johan Bosschers na een verre uittrap van Hans Bekker nens, volkomen vrij voor de kee per, doch deze wist met veel geluk de van dichtbij zwak ingeschoten bal tot hoekschop te verwerken. Doordat ook bijna alle andere kop lopers punten lieten liggen - alleen Achilles E. won - terwijl Sportlust en Markvogels tegen elkaar gelijk speelden (3-3) en DVO zeer verras send met maar liefst 5-0 klop kreeg bij De Esch, blijft voor Blauw Wit de schade van dit puntverlies be perkt. Sportlust Zaterdag staat voor de Holtenaren op 't Vletgoor de belangrijke ont moeting met Sportlust Glaner- brug op het programma. Uit won Blauw Wit met 0-2 van de ex-vier deklasser. De wedstrijd die om 14.30 uur begint, staat onder lei ding van scheidsrechter Lohuis uit Ootmarssum. Haarle Al-Holten Al Ondanks een 0-2 voorsprong in de rust moest Holten Al toch nog bakzeil halen tegen Haarle Al. Na de rust kwamen de voetballers uit Haarle als herboren uit de kleedka mer en wisten de Holtenaren via drie doelpunten met lege handen naar huis te sturen. Holten Bl-Tubanters BI De BI jeugd moest het opnemen tegen de Tubanters. Zij hadden lering getrokken uit de uitwed strijd en wisten dat de Tubanters pas na het laatste fluitsignaal zijn verslagen. Na een ruststand van 1- 1 wist Edwin via een snelle aanval de volle winst binnen te halen. Juliana Cl-Holten Cl Tegen het op de tweede plaats staande Juliana zou Cl vooraf te kenen voor een punt in deze zware uitwedstrijd. Goed en geconcen treerd voetbal resulteerde tot de laatste minuut in een voorsprong van een doelpunt. Een verkeerd beoordeelde buitenspelval deed de jongens uit Holten de volle winst geheel onnodig weggeven. Holten D2-SWN D2 Holten D2 won ook de laatste wed strijd voor de winterstop van SWN. Samen met VESOS wordt de koppositie gedeeld. Na de nieu we indeling gaat D2 voor het kam pioenschap strijden. Enter Vooruit El-Holten El Met maar liefst 10-0 werden de El pupillen van Enter Vooruit opge rold. Holten El eindigt hiermee met 11 punten uit tien wedstrijden op een keurige middenpositie. Excelsior E7-Holten E2 Met min of meer dezelfde cijfers kregen de jongens van Holten E2 om de oren. Excelsior E7 was dui delijk nog een maatje te groot. Overige uitslagen: Holten B2-ON B2 11-2; Rood Zwart C2-Holten C2 0-3; SOS Dl-Holten Dl 0-3; Holten F3-Enter Vooruit F3 3-1. Holten 7-PH 11 Holten 7 met Prins Coen aan het roer had een zware morgen aan PH, maar Prins Coen zou Prins Coen niet zijn, als hij het schip goed op gang hield. Goed posi tiespel en het goed plaatsen van de bal; alles was goed geregeld en dit resulteerde in een ver diende 1-0 voorsprong door een snoekduik van Eagle. In de rust moet iets gebeurd zijn, dat niet echt een positieve uit werking had op het verdere ver loop van het spel, want FH speelde Holten in de tweede helft van het veld en scoorde maar liefst vier keer. Eindstand 1-4. Holten 8-Sportlust Vroomshoop 3 Van meet af aan zette Holten de gasten onder druk. Dit resul teerde in twee snelle goals, waarvan één uit een penalty. Hierna vergat Holten het spel te controleren, waardoor Sportlust Vroomshoop terug kwam in de wedstrijd. Maar de goede kan sen werden niet verzilverd. Hol ten bracht pal voor rust de stand zelfs op 3-Ö, door een wel zeer vreemd ingestudeerde vrije trap. Na rust een zelfde spel- beeld met volop kansen voor Sportlust. Een snelle Holtense counter bracht de thuisclub in de veilige haven 4-0. Dat Sportlust alsnog tweemaal tegen scoorde mocht niet meer baten, waar door Holten 8 haar koppositie weer versterkte. Eindstand 4-2. RKSV 4-Holten 11 Holten 11 begon fris aan de uit wedstrijd in Rijssen, doch bleek in deze wedstrijd niet opgewas sen tegen de één plaats hoger staande Rijssense ploeg. Holten scoorde deze wedstrijd slechts één keer, terwijl de thuisploeg dit vier keer deed. Eindstand 4- 1. Holten 12-SOS 7 Het twaalfde elftal had eindelijk weer eens een wedstrijd kunnen winnen tegen het onder hen staande elftal van SOS. Helaas mocht het niet zo zijn, want SOS scoorde in de eerste helft twee keer. Holten vocht voor wat het waard was en was ook de betere ploeg, doch men scoorde niet. De Supporters Vereniging van sv Holten start maandag 16 decem ber weer de jaarlijkse verkoop van kerststollen, kransen en koekjes. De netto-opbrengst gaat naar de kas van de- nog steeds groeiende jeugdafdelingen van atletiek, handbal, schaken en voetbal. Het motto van de actie is, k In het kader van haar zestig jarig bestaan in 1992 organiseert de Stichting Het Overijssels Land schap een foto- en schilderwed strijd met als onderwerp 'Het Overijssels Landschap' in de meest ruimte zin, maar met uizon- dering van het stedelijk milieu. In de fotowedstrijd zijn drie cate gorieën: zwartwit, kleur en dia met voor elke categorie drie geldprij zen. Deelname staat open voor ama teurfotografen en anmateurschil- ders. Werkstukken dienen voor 15 april 1992 bij de stichting ingele verd te worden. De wedstrijdvoor- waarden staan vermeld in een tweetal folders, die verkrijgbaar zijn bij de Stichting Het Overijs sels Landschap, Huis De Horte, Poppenallee 39, 7722 KW Dalfcen, tel 05290-1731. Het nog ongeslagen Swift '64 uit Dronten was voor de heren uit Hol ten een te sterke tegenstander. Via te hard ingrijpen telde de eerste helft al vier strafworpen tegen. Met de stand 22-13 keerde Holten naar huis. Dames junioren 1 speelden tegen Achilles uit Apeldoorn. Mede dankzij prima keeperswerk werd Apeldoorn met 8-10 op zijn num mer gezet. Junioren 2 kon het niet bolwerken tegen Heeten. Aspiranten B stond na de eerste helft tegen een 5-0 achterstand aan te kijken. Wakker geschud werd de tweede helft uit een ander vaatje getapt. De tijd was echter te kort om de wedstriijd geheel om te bui gen. Met 6-4 moest de zege aan Overwetering worden gelaten. De welpen verloren met 3-2 van SDOL. De mini's speelden twee wedstijden in een toernooi die bei den werden gewonnen. Dames recreanten speelde een mooie gelijk opgaande wedstrijd tegen Overwetering. Bij de rust was de stand 5-5. Na rust liepen de Olstenaren uit naar 8-5. Goed weerwerk sleepte een gelijkjspel, 8- 8 uit het vuur. voor het SOS-doel kwam Nijland in balbezit en besliste hij in een van de laatste minuten met zijn zwak ke rechterbeen de wedstrijd door de bal toch achter de doelman te krijgen: 0-2. Zondag Holten thuis tegen RSC uit Rossum. Het beginsignaal klinkt om 14.30 uur. Excelsior 6-Blauw Wit 3 Tegen het sterke Excelsior kon Blauw Wit in de eerste tien minu ten het spel bepalen. Hierna ging er in twintig minuten te veel fout om nog een goede wedstrijd te kun nen spelen. Excelsior dat goede spitsen bezat kwam vaak door het midden gevaarlijk opzetten en scoorde vier maal. Rust 4-0. Na rust het Excelsior zich wat terug zakken en kwam maar zelden ge vaarlijk over de middenlijn. Blauw Wit bepaalde het spel, maar kon niet echt gevaarlijk worden. Uit een aanval over links was het Mar cel van Engbrink die de eindstand op 4-1 bepaalde. Blauw Wit 4-Voorwaarts 3 Ondanks de afwezigheid van de hele voorhoede begon Blauw Wit sterk. De ploeg kwam al snel via Albert Slotman op voorsprong. Voorwaarts maakte echter snel ge- Tijk waarna het spel op en neer ging. Hans Stam bracht Blauw Wit opnieuw aan de leiding. Echter uit een strafschop scoorde Voor waarts nog voor rust gelijk. Na rust een fanatiek Blauw Wit dat via Geert Harbers en Hans Stam een 4- 2 voorsprong nam. Voorwaarts scoorde nog tegen, maar Blauw Wit dat de punten goed kan gebrui ken liet het niet verder komen en scoorde via opnieuw Geert Har bers 5-3. Blauw Wit 6-SWN 10 Vier wedstrijden geleden had Blauw Wit met 8-2 gewonnen en dus leek het een makkelijke mid dag te worden. Echter het ging allemaal veel moeilijker dan ge dacht. Via een lobje van Wim Aan stoot werd het 1-0. Hierna kreeg Blauw Wit veel kansen om uit te lo pen, maar het bleef bij die ene treffer van Wim. Na rust werd er be ter en effectiever gespeeld. Blauw Wit kwam via Hans Aanstoot op 2- 0. Hierna kwam SWN op 2-1, waar na de spits ook de gelijkmaker op de schoen had, maar doelman Meyerink wist de bal net uit het doel te werken. In de laatste vijf minuten was het Martin Kerkdijk die aan alle onzekerheid een eind maakte: 3-1. Blauw Wit 7-Des 8 In het begin een gelijkopgaande wedstrijd. Na een kwartier nam Blauw Wit het heft in handen en kreeg enkele kansen, waarvan Jan Koning Jr. er een benutte: 1-0. Na rust was het Blauw Wit dat de kansen kreeg, maar Des had aan een enkele goede kans genoeg om de gelijkmaker aan te tekenen. In de laatste minuut mocht Blauw Wit nog blij zijn dat een corner niet in het doel verdween. Nu bleef het bij 1-1. SDOL Cl-Blauw Wit Cl Een sterk verzwakt Blauw Wit Cl heeft de eerste nederlaag van deze competitie geleden. Een goed spe lend SDOl met een zeer gevaarlijke spits waar Jan Hessel Bos zijn han den meer dan vol aan had, scoorde na 15 minuten 1-0. Nog voor rust verhoogden de gastheren de voor sprong tot 2-0. Ook na rust bleef Blauw Wit vechten voor een goed resultaat, maar SDOL kwam uit een vrije trap op 3-0, waarna Blauw Wit alles op de aanval gooide. Uit een corner schoot Arjan Aanstoot uit Dl de bal tegen de touwen 3-1. Toen even later Gerben Beldman voor 3-2 tekende leek weer alles mogelijk. Ondanks een verwoed slotoffensief bleef het echter bij 3-2. Vesos Dl-Blauw Wit Dl In een gelijkopgaande wedstrijd nam Blauw Wit voor rust een 0-2 voorsprong door doelpunten van Jeroen en Alexander. Na rust maakte de thuisclub de achter stand snel weer goed. In de aller laatste minuut wist de thuisploeg nog een keer te scoren en daarmee de volle winst te pakken. Blauw Wit D2-Rood Zwart D2 In de thuiswedstrijd tegen Rood Zwart begon Blauw Wit gehandi capt door het ontbreken van Arras en Reindert. Toch kon D2 een stempel op deze wedstrijd druk ken. Vooral doordat er goed werd samengespeeld ontstonden er veel kansen. In de verdediging was het keeper Ferdi die weer steengoed stond te keepen. Rust 0-0. Na rust was het opnieuw Blauw Wit dat het spel maakte. Opnieuw waren er veel kansen voor Blauw Wit, maar alleen Alfred wist twee maal te scoren. Rood Zwart deed ook iets terug: 2-1. Sportclub Rijssen El-Blauw Wit El Winnen was nodig voor Blauw Wit om de kansen op het kampioen schap in eigen hand te houden. De nummer laatst Sportclub Rijssen was een makkelijke tegenstander. Bij rust was het dan ook 0-3 en met scores van Nick, Rick en Eelco al snel daarn 0-6. De achterhoede met Marnix, Geert Jan en keeper Maar ten moest eenmaal capituleren. De bal kreeg nog een rare curve mee waardoor Maarten kansloos was. Uitblinker was deze wedstrijd Rick die zijn kritische vader langs de zijlijn wist 1-6. Enter Vooruit E3-Blauw Wit E2 Direct na de aftrap werd er door Blauw Wit via Simon gescoord. Hierna trok Blauw Wit zich terug en kwam Enter terug tot 1-1. Na rust was Blauw Wit sterker en via de steeds weer dribbelende Hussi- ar werd een 1-2 voorsprong geno men. Wilbert scoorde hierna 1-3 en leek de wedstrijd beslist te hebben. Vlak voor tijd kwam Enter Vooruit nog eenmaal terug en bepaalde de eindstand op 2-3. Blauw Wit F2-De Zweef F3 In een voor rust redelijk gelijkop gaande wedstrijd wist Blauw Wit makkelijker het doel te vinden dan De Zweef. Bij rust was dan ook een voorsprong van 3-1 verkregen. Na rust was het echter geen wedstrijd meer, maar golfde de ene aanval op de andere neer op het doel van De Zweef. Via Herbert vier maal en Bennie vier maal en Mark ook vier, Harmen en Jan Julian beiden een maal liep de score op tot 14-1. Het tweede team van de Holtense schaakvereniging zet de zegereeks voort. Park Storkhorst 5 moest met 5-1 het hoofd buigen. Ook nu wist Eric Mondeel de 100 procents core te handhaven. Een grote verrassing bij de interne bekercompetitie was de nederlaag van Henk van Beek tegen Jaap Schipper. Teun Scheurwater en Theo van Lindenberg hadden een replay nodig alvorens de beslissing in het voordeel van laatstgenoem de uitviel. Uitslagen: H. Koetsier - B. van Beek 0-1G. Luggenhorst - T van Oyen 0-1, P. Eyzinga - D. van der Knaap 0-1, C. Oly - A. Modde- jonge 1-0, D. Aanstoot - G. Stevens 1-0, J. Schipper - H. van Beek 1-0, H. Romp - D. van Beek 0-1. De vijfde Beemcl- en Bos wieler- toertocht van de Wielervereni ging Holten gaat zondag over ge accidenteerd terrein met daarin opgenoemen enkele zandpaden en -kuilen. De tocht staat open voor alle ATB- en cyclecrossfietsers en kent geen competitie element. Het aantal deelnemers ligt rond de vijfhonderd, waaronder enkele profwielrenners die deze tocht als trainingsrit in hun schema opne men. De tocht start bij Sporthal 't Mossink, gaat naar de Zuurberg, vervolgens het motorcrosscircuit en de Boldersjanskoele. Bij cam ping Veeneklaas is een korte stop ingelast. De start heedft plaats tussen 9.00 'uur en 10.00 uur. Het inschrijfgeld komt op drie gulden; met herinne ring negen gulden. Niet NTFU-le- den betalen 1,50 meer.

Holtens Nieuwsblad | 1991 | | pagina 7