Blauw Wit maakt een misstap tegen De Esch GA Eagles-supporter debuteert in Diekman Eerste punt voor dames Mintonette Leon Offringa snel in 't Joppe Handballers winnen van koploper: 13-12 Zaalteam Blauw Wit verliest opnieuw Blauw Wit naar ASV Pieten op 't Vletgoor Holten BI laat winst aan Deto Winst voor Holten 8 HOLTENS NIEUWSBLAD Erwin Leurink wil slagen als prof DONDERDAG 5 DECEMBER 1991 Het heeft even geduurd, maar nu is het dan toch zo ver. Thuis tegen Wevo haalden de volleybaldames van Mintonette het eerste compe- titiepunt binnen. Met wat meer geluk in de beslissende ralley- point set was de winst zelfs naar de Holtenaren gegaan. Nu won Wevo nipt met 2-3. Eerder in de week verloor Minto nette de belangrijke wedstrijd te gen Flash Nijverdal dat enveneens onderaan de ranglijst is te vinden. De van een knie-operatie herstelde Anja van 't Holt en Sandra Krik- kink zorgden voor een aanzienlijke versterking van de smalle selectie. In een gelijkopgaande wedstrijd liep Flash uit naar een 2-1 voor sprong waarna de scheidsrechter zijn stempel op het duel drukte. Bij een stand van 13-13 in de vierde set gaf hij een overduidelijk goede bal van Karin Leurink uit. Mintonette protesteerde luidruchtig resulte rend in een rode kaart voor de trainer-coach en een strafpunt. Daardoor raakte men zo van slag dat ook deze set verloren ging: 3-1. Tegen nummer drie Wevo wilde een gemotiveerd Mintonette de nare nasmaak van het duel bij Flash wegspoelen. Er werd vrijuit en geconcentreerd gespeeld resul terend in afwisselend harde en tac tische aanvallen en goed verdedi gend werk. Vocaal gesteund door een talrijk publiek nam Mintonet te een verdiende 2-0 voorsprong (15-13 en 16-14). Een verrassing hing in de lucht maar Wevo kwam sterk terug. In de derde en vierde set kon Mintonette het tempo niet meer bijbenen, waardoor het 2-2 werd. De vijfde (ralley-point) set moest de beslissing brengen en hoewel de Holtense dames nog een keer alles uit de kast haalden, werd toch nipt met 16-17 verloren. Heren 3 Met een vermoeide Herman Schol ten (die al een viersetter in heren 2 achter de rug had) speelde heren 3 tegen middenmoter Flash 6 een matige wedstrijd. De eerste set ging bijna verloren (15-13), iets wat in de tweede set inderdaad gebeur de (6-15). Met Wim Hartkamp in de ploeg kwam er meer snelheid en ook de 15-4 setwinst. Dat dit tempo niet gehandhaafd kon worden, was duidelijk maar dankzij reddingen van Jan Voogt en Aard Borghuis en enkele rake klappen van Jos Kamphuis en Pim Gruiters kon Leo Thiele uiteindelijk de wed strijd uitmaken: 15-12. De heren van Holten hebben in een uiterst spannende wedstrijd kop loper Diepenveen met lege handen naar huis weten te sturen. On danks de blessures van Erwin Ko nijnenberg en Rob Vos en de snelle achterstand van 0-2 kwam Holten goed terug. Via ondermeer twee snelle breaks en een strafworp ging Holten de ruset in met een 8-5 voor sprong. Ook na de rust was het Holten dat het initiatief in handen wist te houden. Enkele tijdstraffen en een rode kaart aan Holtense kant bracht de Diepenveners weer langszij. Bij de stand van 12-12 dreigde de wedstrijd in een rom meltje te eindigen. Het was echter Meino van Beek die aan alle onze kerheid een einde maakte en via eep snoeiharde worp de beslissen de treffer liet aantekenen. Scores: Meino van Beek 8, Roland Bleijen- berg 3, Rob Vos en Rik Dalhuisen 1. Ook de dames konden tevreden zijn. In een prachtige wedstrijd werd Raalte met 12-10 terug gewe zen. Invaller Marieke Nijland liet in het doel een goede indruk ach ter. Scores: Monique Plantinga en Annemarie v.d. Maat 3, Gerda Bus- schers 2. Junioren De junioren deden goede zaken. Dames 1 walste met 26-10 over Voorwaarts, met maar liefst 24 tref fers in een half uur en junioren 2 stuurde Kwiek uit Raalte met 13-2 terug. Topscorer hier was Wendy Wissink met zes doelpunten. De jeugd Al had het wel moeilijk. LHC was duidelijk sterker, 13-3. Jongens B haalde twee punten uit Apeldoorn door een overwinning van 11-14. Bij de Speculaaspoppen-loop in 't Joppe was Leon Offringa van de Holtense aüeetjes het snelst weer in zich na drie kilometer. Met zijn tijd van 13.43 min. liet hij zijn broertje Merijn (14.13) achter zich. Elsbeth Wolters was binnen na 14.18 min., Tom Marissink na 15.13, Gys Marissink (17.40), Kirsten Of fringa (18.04), Rens van Zoelen (18.14) en Diederik en J etske Mark- voort in Anita Arfrnan hielden el kaar gezelschap (18.30). Op de zes kilometer sprintte Ab Koetsier naar een tijd van 25.40 min. en lipen de overige Holtena ren Rob van Zoelen (26.40), Jannie Wolters (27.14), Hennie Markvoort (29.04), Henk Bosman (30.32) en Hanneke en Maaike van de Spek in 31.59 er wat langzamer over. De twaalf kilometer werd door Eg- bert Beldman volbracht in 49.10 terwijl Marit Marissink finishte in 55.30 en Dini Arfrnan in 58.00. Al leen Chris Offringa liep de achttien kilometer en had daarvoor een tijd van 1 uur 05.10 min. nodig. Bij de Diêsloop in Enschede haal den drie Holtense jeugdatleten goede prestaties. De 1400 meter- cross telt mee voor de Twentse Cross Competitie. Sanne van de Spek deed er bij de junioren D 6.09 min. over, Erik Steenbergen bij de junioren D 5.41 en Kim Kortlever bij de junioren C 5.36. De laatste TTC-cross is de Kerstcross op 22 december in Losser. Zaterdag 7 december staat op sportpark Meemianskamp de fa miliecross van de SV Holten afde ling atletiek op het programma, en zondag 8 december de Siemerin- kloop in Oldenzaal over 5,10,15 en 20 kilometer. Eigenlijk is hij van huis uit een GA Eagles-supporter. Maar opyveg naar de voetbaltop koos hij toch voor FC Twente. Met het debuut tegen Ajax in een vol Diekman-stadion nog vers in het geheugen blikt Holtenaar Er- win Leurink (19) naar de toekomst. Een toekomst die, na het behalen van het MTS-diploma, volledig op voet bal gericht zal zijn. Het verhaal van een linksbenige 'ballenafpakker' die nu nog rustig op zaterdagavond met de kameraden kan gaan stappen. Thuis aan de Gaardenstraat moet Erwin Leurink nog even bijkomen van de vele reacties die zijn debuut in Twentes hoofdmacht los heeft gemaakt. Op straat in Holten werd hij van alle kanten gecomplimen teerd, net als op de MTS in Almelo waar hem in de week na de wed strijd overigens ook een fiks aantal tentamens wachtte. En ook uit zijn geboorteplaats Wijhe kwam menig telefoontje. Want daar begon een 5- jarige Erwin ooit bij Wijhe zijn car rière. Nee, niet bij IJselboys want vader Ton Leurink, die in vroeger jaren ook verdienstelijk tegen een bal trapte bij Overwetering en de jeugd van wat toen nog gewoon Go-Ahead heette maakte bij Wijhe zijn voetbalnadagen vol. Eenmaal verhuist naar Holten, in 1987, bleef voetbal voorop staan. Een half jaar speelde hij. onder Blauw Wit heeft zichzelf en haar aanhang een slechte dienst bewe zen door in de thuiswedstrijd te gen het laaggeklasseerde De Esch uit Oldenzaal niet verder te ko men dan een zeer teleurstellend gelijkspel (1-1). Door dit puntver lies - het eerste op eigen terrein dit seizoen - moest meteen de eerste plaats worden afgestaan. Het wel winnende Sportlust nam de kop positie over (17 uit 11), met kort daarachter Blauw Wit en DV0 (dat Achilles E. met 3-0! klopte) met beiden 16 uit 10 en weer kort daar achter Markvogels met 15 uit 11 en Achilles E. met 14 uit 10. De laatste wedstrijden is duidelijk te zien dat Blauw Wit niet meer zo draait als in de beginfase. Er wordt wel met een behoorlijke inzet ge speeld, doch het team is al enkele wedstrijden niet meer in staat de tegenstander haar wil op te leggen. Ook het toch bepaald niet impone rende De Esch, dat in de uitwed strijd moeiteloos met 0-5 op zij werd gezet, kon vrij gemakkelijk overeind blijven. Alleen in het eer ste kwartier leek het er op dat Blauw Wit vlot afstand zou nemen. Er waren kansen, doch Wim Barve- link, Johan Bosschers en Hans Stam stuitten op de doelman van de gasten. Blauw Wit had geluk dat de bal na een snelle counter van De Esch niet achter Hans Bek- kemens belandde, doch snoeihard op de lat boven hem. Even later nam de thuisclub toch de leiding toen Jacco Schuppert Johan Bos schers goed lanceerde en Johan beheerst. laag raak schoot (1-0). Wie gedacht had dat Blauw Wit nu re soluut afstand zou nemen kwam bedrogen uit. Wim Barvelink kreeg nog een niet te missen kans, maar hij treuzelde te lang en Hans Stam - deze middag met afstand de beste Blauwwitter - vond de doelman op zijn weg bij zijn afstandschoten. Kort voor rust mocht de thuisclub van geluk spreken dat een De Esch-aanvaller de bal twee meter voor het doel nog over wist te wer ken. In de tweede helft ging Blauw Wit meteen in het offensief, maar echte kansen leverde dat nauwelijks op. Marcel Jager schoot rakelings over en Gerwin de Velde Harsenhorst kwam na een fraaie pass van Hans Stam vanaf rechts alleen voor de keeper, doch deze wist de bal nog net tot hoekschop te verwerken. De niet altijd zeker optredende Blauw Wit-verdediging kreeg ge leidelijk de handen meer dan vol aan de Oldenzaalse aanvallers. Dat leverde eerst niet meer op dan een aantal hoekschoppen, doch naarmate de wedstrijd verstreek en Blauw Wit niet in staat was de zege veilig te stellen, werden de counters van De Esch dreigender. In de 88e minuut kwam de koude douche voor de thuisclub. Jacco Schuppert kreeg een doeltrap van De Esch niet onder de controle, de wegstuiterende bal werd overge nomen door een De Esch-midden- velder, die zijn snelle linkerspits in stelling bracht. Tegen diens harde inzet was Hans Bekkemens kans loos (1-1). Wim Tuller in de C-jeugd van SV Holten, waarna de ruwe voetbalpa rel door jeugdtrainer Herman te Wolscher uit Rijssen verder werd bijgeschaafd. Lang duurde het op onthoud op sportpark Meermans kamp echter niet, want toen TVB- trainer Isy ten Donkelaar drie jaar geleden eens bij jeugdcoördinator Henk Rietberg informeerde of er bij Holten misschien nog een ta lentvolle linkspoot rondliep, kwam deze meteen met de inmid dels tot A-junior gepromoveerde Erwin Leurink op de proppen. En toen vervolgens oud-bondscoach Kees Rijvers als chef-scout van FC Twente langs de lijn stond bij een van de wedstrijden van de Twentse selectie, lag er al snel een brief van de Enschedese eredivisionist op de mat. Moeilijke keus „Dat was trouwens best nog een moeilijke keus" vertelt Leurink. „Want ook Go Ahead Eagles had intussen belangstelling getoond en daar kreeg ik te maken met mijn oud-plaatsgenoot Henny Spijker man. Go Ahead Eagles is toch ei genlijk altijd mijn favoriete club geweest met posters boven je bed, je kent dat wel. Maar nadat ik een veertiendaagse stage op de Ade laarshorst had gelopen, koos ik toch voor FC Twente. Tenslotte is daar het hoogste bereikbaar, ter wijl ik ook al veel van de jongens daar kende uit de Twentse selectie. Bovendien was Enschede handi ger in verband met mijn studie in Almelo." Met de overstap naar Twente ver anderde het leven van Erwin Leu rink drastisch. Vier keer per week trainen, doordeweekse wedstrij den en vooral het constante reizen tussen huis, school en stadion. „In principe kan ik wel gebruik maken van een busje van de club, maar dat vind ik voor zo'n chauffeur ook weer zo'n gedoe om helemaal al leen voor mijn naar Almelo te ko men" klinkt het bescheiden uit de mond van de aankomende prof die nog de meeste kilometers per trein aflegt. Uiteraard wordt ook op vader Ton wel een beroep gedaan, vooral bij de wedstrijden. En van moeder Ria wordt de nodige inventiviteit ver wacht om tussendoor ook nog een gezonde maaltijd op tafel te bren- ge. Gelukkig is de hele familie sportief aangelegd (zus Karin speelt in het eerste team van Min tonette) en vindt iedereen het ei genlijk ook best leuk dat Erwin zich zo in de kijker speelt. Waarheid Want nadat de op basis van een 'ta lentencontract' voetballende Leu rink als 16-jarige het Diekman-sta dion binnenkwam heeft hij zich in In een spannende wedstrijd tegen Rietvogels is het zaalteam van Blauw Wit onnodig tegen een ne derlaag aan gelopen. Door niet de gebruikelijke offensieve speelwijze te hanteren, speelde men de tegen stander precies in de kaart. Met een complete ploeg begon Blauw Wit verdedigend aan deze wedstrijd. Rietvogels combineer de gedegen en wachtte op een fout bij de Blauwwitters. Na tien minuten was de stand 1-1. André Schuppert tekende voor het doelpunt van Blauw Wit. Hierna was het een schaakspel waarbij de Blauwwitters niet agTessief genoeg waren. Nadat Rietvogels al enkele malen gevaarlijk was geweest, nam de ploeg vlak voor rust de leiding door Jan Aanstoot van dichtbij te passeren. Na rust speelde Blauw'Wit veel aanvallender, maar met nog te wei nig overtuiging en agressie. Het was de wederom sterk spelende Gerrit Stam die met een droge knal de gelijkmaker op het bord bracht. De gasten hadden hiema een moeilijke periode, maar wer den geholpen door twee blunders van doelman Jan Aanstoot. Riet vogels leek de wedstrijd te beslis sen toen André Schuppert na een ongelukkige botsing met een Riet vogels-speler voor twee minuten naar de strafbank moest. De Alme- loërs profiteerden direct: 2-4. Het met drie veldspelers opererende Blauw Wit brak hiema een keer snel uit, waarna de doelman alleen via een handsbal nog voor redding kon zorgen. De doelman moest dus ook voor twee minuten naar de strafbank. Jan Harbers wist de strafschop echter niet achter de reserve-doelman te schieten. Met een speler meer in de gelederen was het opnieuw Gerrit Stam die voor de aansluiting tekende. Blauw Wit ging op j acht naar de ge lijkmaker, maar moest opnieuw toezien hoe Rietvogels profiteerde van een fout van de Blauw Wit- doelman: 3-5. In een hectische slot fase scoorde André Schuppert het vierde doelpunt voor Blauw Wit en leek de gelijkmaker tegen het met alle middelen verdedigende Riet vogels toch nog te komen. De af werking ontbrak echter bij o.a. Harrie Kolkman en Harrie Sjoers. Met Gerrit Stam als extra veldspe- ler voor doelman Jan Aanstoot probeerde de thuisploeg nog van alles, maar zonder resultaat. Erwin Leurink: „Het best functioneer ik als verdedigende middenvelder. Ballen afpakken en inleveren bil de spelverdeler, ja." drie jaar goed ontwikkeld en be wees zijn debuut tegen Ajax ook al dat de trainersstaf (Theo Vonk en Ronald Spelbos) wat in hem ziet. Het komende seizoen moet voor Leurink het jaar van de waarheid worden. Als ik na dit schoojj aar mij n MTS- diploma heb (en daar ga ik van uit) wil ik me een tijd volledig op het voetbal concentreren. Nee, niet via de tussenstap van een eerste divi sieclub, ik wil bij Twente slagen. Ik heb nu het gevoel dat ik een reële kans krijg. Aan het begin van dit seizoen heb ik bijna de hele voorbe reiding van het eerste meege maakt. Daar had ik graag mijn vakantie in Elburg voor over want die moest ik wel onverwacht on derbreken. Daarna speelde ik on der Jan Morsink bijna elke wed strijd in het tweede, maar het de buut tegen Ajax heeft me toch veel vertrouwen gegeven. Zenuwach tig? Nee, eigenlijk niet. Bij het in trappen kijk je wel even verbaasd naar die volle tribunes en moet je even wennen aan al dat kabaal, maar aangezien iedereen mij het vertrouwen gaf, had ik geen last van zenuwen. Bovendien zat ik meteen lekker in de wedstrijd als linkshalf. Jan Gaasbeek en ik had den de zaak eigenlijk redelijk on der controle op dat middenveld. Een groot voorbeeld heb ik als voetballer eigenlijk niet. Het best functioneer ik als verdedigende middenvelder. Ballen afpakken en inleveren bij de spelverdeler, ja. Natuurlijk hoop ik dat ik meer kansen krijg, vooral nu de komen de weken Feyenoord en PSV op het programma staan. Een nieuw contract? Daarover moeten we nog praten." Komende zaterdag moet Blauw Wit op bezoek bij het Aadorpse ASV. Deze club heeft dit seizoen nog maar weinig punten weten te verzamelen, terwijl het zich van dit seizoen veel had voorgesteld. De Aadorpers nemen met 6 uit 11 een kansloze positie in en kunnen het seizoen nog enigszins goed maken door een incidenteel succes tegen een koploper. De Blauwwitters zijn dus gewaarschuwd. Temeer daar voor de winterstop op het pro gramma nog toppers op eigen ter rein tegen Sportlust en Achilles E. staan. De wedstrijd in Aadorp be gint om 14.30 uur en staat onder leiding van scheidsrechter H. Klei ne uit Enschede. SV Holten SENIOREN SOS-Holten, 14.30 uur (vertrek 13.30 uur); Bome 2-Holten 2,10.45 uur (vertrek 09.30 uur); Holten 3- Luctor 2, 10.00 uur; Luctor 3-Hol- ten 4,10.45 uur (vertrek 09.45 uur); Holten 5-De Zweef 7, 10,45 uur; Haarle 4-Holten 6, 10.45 uur (ver trek 09.45 uur); Holten 7-PH 11, 10.00 uur; Holten 8-Sp. Vrooms- hoop 3,09.00 uur; Enter 9-Holten 9, 11.00 uur (vertrek 10.00 uur); Hol ten 10-SDOL 5,09.00 uur; RKSV 3- Holten 11, 10.45 uur (vertrek 10.00 uur); Holten 12-SOS 7, 09.30 uur; Wierden 5-Holten 13,10.00 uur (ver trek 09.00 uur). JEUGD Haarle Al-Holten Al, 14.30 uur (vertrek 13.30 uur); DES A2-Holten A2, 14.30 uur (vertrek 13.30 uur); Holten Bl-Tubanters BI, 14.30 uur; Holten B2-ON B3, 12.30 uur; Juliana Cl-Holten Cl, 10.45 uur (vertrek 09.45 uur); Rood Zwart C2- Holten C2,13.00 uur (vertrek 12.00 uur); SOS Dl-HoltenDl, 11.00 uur- vertrek 10.15 uur); Holten D2- SWN D2,10.00 uur; Enter Vooruit El-Holten El, 09.15 uur (vertrek 08.30 uur); Excelsior E7-Holten E2, 10.15 uur (vertrek 09.30 uur); SWN Fl-Holten Fl, 10.00 uur (vertrek 09.15 uur); Holten F2-Enter F2, 11.00 uur; Holten F3-Enter Vooruit F3,10.00 uur. Blauw Wit SENIOREN ASV-Blauw Wit, 14.30 uur (vertrek 13.00 uur); Vroomshoopse Boys 3- Blauw Wit 2, 14.30 uur (vertrek 13.15 uur); Excelsior 6-Blauw Wit 3, 14.30 uur (vertrek 13.30 uur); Blauw wit 5-Exeelsior 11,12.30 uur; Blauw Wit 6-SWN 10, 12.30 uur; Blauw Wit 7-DES 8,14.30 uur. JEUGD SDOL Cl-Blauw Wit Cl, 13.00 uur (vertrek 12.00 uurO; Vesos Dl- Blauw Wit Dl, 10.00 uur (vertrek 09.00 uur); Blauw Wit D2-Rood Zwart D3, 10.00 uur; Spc. Rijssen El-Blauw Wit El, 10.00 uur (ver trek 09.15 uur); Enter Vooruit E3- Blauw Wit E2, 09.15 uur (vertrek 08.30 uur); Blauw Wit F2-De Zweef F3, 10.00 uur. ZAALVOETBAL Woensdag 11 december: Pohoa Tjengkeh 3-Blauw Wit 2,21.00 uur (vertrek 20.00 uur). Handbal Zaterdag 7 december: meisjes B uit tegen Overwetering om 11.15 uur (vertrek 10.15 uur); jongens B uit tegen CVO om 10.30 uur (ver trek 09.00 uur); welpen uit tegen SDOL om 11.30 uur (vertrek 10.45 uur); mini's toernooi in Holten van 13.05 uur tot 14.15 uur. Zondag 8 december: heren uit te gen Swift '64 om 14.10 uur (vertrek 12.45 uur); dames J1 uit tegen Achilles om 11.20 uur (vertrek 11.10 uur); dames J2 uit tegen Boerhof- /Heeten om 11.00 uur (vertrek 10.00 uur). Sporthal Zaterdag: 11.30 uur - 15.30 uur NHV; 19.00 uur - 20.00 uur Saal- mink; 20.00 uur -21.00 uur Haan; 21.00 uur - 22.00 uur Nijland. Zondag: 20.00 uur - 21.00 uur Bies tere Maandag: 18.00 uur-19.00 uur SV Holten voetbal; 19.00 uur-23.00 uur BCH. Dinsdag: 16.30 uur -17.30 uur Min tonette (halve hal); 17.30 uur - 22.30 uur Mintonette; 22.30 uur - 23.30 uur Blauw Wit. Woensdag: 19.00 uur - 22,30 uur BCH; 22.30 uur -23.30 uu J. Wegsta- pel. Donderdag: 16.00 uur-22.00 uur SV Holten handbal; 22.00 uur -23.00 uur KNVB; 23.00 uur-24.00 uur SV Holten All Stars. Vrijdag: 18.30 uur-22.30 uur Minto nette. Voor reserveringen van nog vrije uren in het komende weekeinde kan men zich vrijdag wenden tot de beheerder (tel. 63180 van 12.00 uur tot 22.00 uur). Overige reserve ringen uitsluitend via het gemeen tehuis (afd. Welzijn, tel. 61666 toe stel 722). De Blauw Wit-pupillen vierden za terdag een Sinterklaasfeest, he laas zonder de Goed Heiligman zelf. Tegen tien uur stopte een poli tiebus met loeiende sirene bij kan tine de Vletgoar. De vier uitgestap te Pieten werden hartelijk welkom geheten. De pupillen werden door de vier Pietermannen onderhouden door middel van spelletjes, rare vragen en als scheidsrechtere tijdens een wedstrijd van de pups. Na afloop werden de Pieten in de bloemetjes gezet. Met de mededeling dat ze volgend jaar Sint zeker zouden meenemen vertrokken ze. Al na twee minuten stonden de BI junioren van Holten met 1-0 ach ter. De eerste de beste aanval van Deto leidde via een boogbal over keeper Mark tot succes. Holten zat echter niet bij de pakken neer en zette Deto onder druk. Mede via sterk spel en een doelpunt van Ed win kwam Holten op gelijke hoog te. Na rust deed Deto er nog een schepje bovenop. Dit werd de Hol tense verdediging te veel en inge leid door balverlies op het midden veld kwam Deto's sterke spits in scoringspo5itie. Deze kans liet hij zich niet ontgaan en zette 1-2 in de boeken. Een stand waar tot aan de laatste minuut geebn verandering meer kwam. Ander uitslagen: Dos '37 Al-Hol ten Al 2-3; Deto B2-Holten B2 1-0; Twenthe Cl-Holten Cl 3-3; Holten C2-HSC C3 10-0. Holten 8 trad aan op een moeilijk bespeelbaar veld tegen het tech nisch knap voetballende De Zweef 9. Een gelijk opgaande wedtsrijd leverde to taan de dertigste minuut geen doelpunten op. Het was uit blinker Gerrit Bannink die via een kopbal de score voor Holten open de. Na de pauze zette de Zweef vooretopper via een blunder de eindstand op 2-0. Opvallend was het uitvallen van Gerrit Paalman met 'koude voeten'.

Holtens Nieuwsblad | 1991 | | pagina 9