A De Hoffestraat heeft de beste schutters Blauw Wit tevreden met doelpuntloos gelijk spel Holten op weg met 5-0 zege naar herstel Maximale score Eerste team BCH Manege Stal De Eik goed in vorm Verlies handballers tegen Tyfoon: 22-15 Zaalteam thuis tegen Rietvogels Jeugdatleten liepen op de Herikerberg Mintonette 3 gaat recht op titel af HOLTENS NIEUWSBLAD Kwalificatie nachttoernooi Record aantal deelnemende teams DONDERDAG 28 NOVEMBER 1991 - Zowel het eerste als het derde team van de Holtense Badmintonclub speelde thuiswedstrijd. BCH 1 trad aan tegen Trefzeker 2 uit Dalfsen. Harry Peters maakte een goede start door zijn enkel te winnen. Martin Bakarbessy maakte het te gen zijn erg jeugdige tegenstander behoorlijk spannend, pas in de der de set wist Martin de toen wat minder trefzekere heer onder de duim te krijgen. Berlinda Broek- mate en Yvonne Beuker wonnen ook allebei hun enkel. Van de dub bels werd alleen de damesdubbel verloren. De eindstand werd daar door 7 -1 in het voordeel van Hol ten. Het team kan terugzien op een goede eerste competitiehelft: de maximale score van 18 punten uit 9 wedstrijden. Tegelijkertijd sloofde ook team 3 zich uit. Het begin was iets somber der, Peter Daane zag geen kans het zijn tegenstander uit Genemuiden echt lastig te maken. Theo Aarsen, won zijn enkel, evenals de beide dames Gea Stam en Marijke Offen- berg. Marijke had daar wel drie sets voor nodig met de uitslagen 11 -12, 11 - 7 en 11 -1. In de dubbels werd helaas nog een punt ver speeld door Gea en Peter. De overi ge partijen eindigden in overwin ningen voor BCH 3 De uitslag werd 6 - 2 voor Holten. Het vijfde team speelde een uit wedstrijd tegen Trefzeker 5 in Dalfsen. De eerste heer van de te genstanders liet zo ongeveer an derhalf uur op zich wachten, zodat Jos Dorresteijn pas laat kon gaan spelen en bovendien alle drie zijn wedstrijden achter elkaar moest afwerken. Die zelfde eerste heer hield zich tijdens het spelen ook nog bezig met de training op een andere baan, hetgeen niet zo'n bes te indruk achterliet. Edwin Roeke- visch, Hettie Kruiswijk, Annemiek Kleinherenbrink en de al genoem de Jos wisten ruim te winnen met 7 -1. BCH 2 speelde tegen Staphorst 3. Eddie Willemink stond voor in zijn enkelspel toen hij behoorlijk zijn knie blesseerde. De overige leden van het team waren daardoor aar dig van slag, maar wisten de scha de te beperken. Pieter Aarsen en Ina Peters wonnen hun enkel, de dames dubbel en de gemengd dub bel van Ina en Pieter werd gewon nen. Drie verliespartijen door de blessure van Eddie en verlies in een van de dames enkels bracht de stand op 4 - 4. SV Holten SENIOREN Bome 1 - Holten 1, 14.30 uur, ver trek 13.15 uur; Haaksbergen 3 - Holten 2, 10.00 uur, vertrek 08 43 uur; Holten 3 - PH 4,10.00 uur; De Zweef 5 - Holten 4, 10.45 uur; Hol ten 5 - Bomebroek 2, 10.45 uur; Rietvogels 4 - Holten 6, 09.00 uur, vertrek 08.00 uur; Holten 7 - Haarle 3,10.00 uur; Holten 8 - De Zweef 9, 09.00 uur; Omhoog 7 - Holten 9, 09.00 uur, vertrek 08.00 uur; Holten 10-DeZweef 11,09.00uur; SDOL6 - Holten 11,11.15 uur, vertrek 10.15 uur; Holten 12 - Wierden 6, 09.30 uur; De Zweef 12 - Holten 13, 09.00 uur, vertrek 08.00 uur. JEUGD DOS'37 Al - Holten Al, 14.30 uur, vertrek 13.30'uur; Hector Al - Hol ten A2,14.30 uur, vertrek 13.45 uur; Holten BI - Deto BI, 12.30 uur; Deto B2 - Holten B2, 11.00 uur; Twenthe Cl - Holten Cl, 13.00 uur, vertrek 12.00 uur; Holten C2 - HSC 1 C3, 11.00 uur. Blauw Wit SENIOREN I Blauw Wit 1 - De Esch 1,14.30 uur; BZSV 2 - Blauw Wit 2, 12.30 uur, vertrek 11.15 uur; DES 4 - Blauw 1 Wit 3,14.30 uur, vertrek 13.30 uur; Blauw Wit 4 - DES 5, 14.30 uur; Blauw Wit 5 - Vesos 4 ,12.30 uur; blauw wit 6 - Excelsior 14, 12.30 i uur; Blauw Wit 7 - SWN 8, 14.30 1 uur. JEUGD BWO A2 - Blauw Wit Al, 14.30 uur, vertrek 13.15 uur; Blauw Wit Cl - Wierden Cl, 11.00 uur; Blauw Wit MB vrij; Blauw Wit D1/D2 (onder ling), 11.00 uur, aanwezig 10.45 uur. ZAALVOETBAL Donderdag 28 november: Blauw Wit 1 - Rietvogels 1, 22.00 uur. Vrijdag 29 november: EBZV 2 - Blauw Wit 2, 19.30 uur, vertrek 18.30 uur. Woensdag 4 december: Pohon Tjengkeh 1 - Blauw Wit 1,22.00 uur, vertrek 21.00 uur. Handbal Zaterdag 30 november: Al uit te gen LHC om 12.15 uur. Vetrek 11.15 uur; MB 1 vrij; JB 1 uit tegen Apel doorn '80 om 14.30 uur. Vertrek 13.30 uur; Welpen D vrij. Mini's vrij. Zondag 1 december: Heren thuis tegen DSC om 14.10 uur; Dames S thuis tegen Raalte 2 om 13.05 uur; Dames J 1 thuis tegen Voorwaarts om 12.00 uur;.Dames J2 uit tegen Karwei/Kwiek om 14.20 uur. Ver trek 13.20 uur. Badminton Woensdag 4 december: BCH 4 - SVI 2. Volleybal Vrijdag 29 november: Dames 2 - Markelup 2, 20.15 uur; Dames 3 - Salvo 3,19.00 uur; Dames 4 - Flash 5,19.00 uur. Heren 1 - Holyoke 4, 20.15 uur; Heren 2 - Flash 7,19.00 uur, Heren 3 - Flash 6, 20.15 uur. Zaterdag 30 november: Meisjes B - Time out, 14.15 uur; Meisjes C - Rivo 1, 14.15 uur. Aangezien de belangstelling voor het jaarlijkse Nachtvoetbaltoer nooi weer overweldigend is, moe ten er op zaterdag 30 november eerst voorwedstrijden worden ge speeld. Vanaf 19.00 uur tot tegen twaalven maken de volgende ploe gen uit wie er aan het eigenlijke toernooi mag meedoen. Programma: 19.00 uur: PAP-De Wippert; 19.18 uur. Paco-De Winde; 19.36 uur: Vijf huizen-Delta Club; 19.54 uur: Mossink- TZN; 20.12 uur: Atalanta-Canadastraat; 20.38 uur-PAP-Paco; 20.56 uur: De Wip- pert-De Winde; 21.14 uur: Vijfhuizen-Mos- sink; 21.32 uur: Delta Club-TZN; 21.50 uur: Atalanta-HAAK; 22.16 uur: PAP-De Winde; 22.34: De Wippert-Paco; 22.52 uur: Vijfhui- zen-TZN; 23.10 uur: Delta Club-Mossink; 23.38 uur: Canadastraat-HAAK. Voorzitter Henk Haveslag overhandigde een glunderende vertegenwoordigster van de Hoffestraat de zaagmolentrofee. De eremedaille bij de dames was voor het team van de plattelandsvrouwen. uit tegen de reserves van Tyfoon liepen de Holtense handbalheren tegen de tweede competitieneder laag aan. Zonder vier geblesseer de basisspelers was Holten, voor al in de beginfase, niet bestand tegen het snelle spel van de gast heren. Dankzij de schotkracht van Meino van Beek kon Holten nog redelijk bijblijven (7-5) en toen het fysiek sterke Tyfoon vlak voor de rust (12- 8) een speler met een rode kaart zag verdwijnen, leken er in de twee de helft nog volop mogelijkheden. De thuisclub stelde zich echter goed in op de Holtense aanval en liep uit naar 16-11. Nog even kwa men de gasten terug, maar in de slotfase ging de strijd toch verlo ren: 22-15. Scores: Meino van Beek 9; Freek Nijkamo en Johan Plan- tinga 3. Zondag staat de topper tegen kop loper DSC op het programma. Aangezien geen enkele team in de tweede klasse nog zonder puntver lies is, belooft ook dit duel de nodi ge spanning. Bij winst doet Holten weer helemaal mee om de boven ste plaats, aanvang 14.10 uur in sporthal 't Mossink. De dames leden tegen Nieuw-Hee- ten een ongelukkige 9-8 nederlaag. Door een snelle 3-0 achterstand liep Holten steeds achter de feiten aan, maar na een 5-3 stand bij rust kwam men toch nog op 6-6. Even verslapte daama de concentratie waarvan Nieuw-Heeten dankbaar profiteerde. Holten kwam nog wel terug, maar bleef op 9-8 steken. Scores: Annemarie van de Maat, Gerda Busschers 2; Ineke Leef- tink, Marti Barvelink, Joke Mark voort en Marieke Nijland 1. Jeugd De aspiranten hadden bij een 6-1 voorsprong te vroeg het idee dat de wedstrijd tegen V en K al gelopen was. De gasten kwamen echter te rug en namen verrassend de beide punten mee naar Twello: 7-9. Voor de welpen stond de eerste competitiewedstrijd op het pro gramma. In een leuke en spannen de wedstrijd werd het 5-5. De wed strijden tegen Overwetering en SDOL werden met 7-4 en 3-0 ge wonnen. Recreanten De dames recreanten speelden te gen Lettele en kon tot aan de rust de goed combinerende gasten re delijk bijbenen: 6-8. Met goede aanvallen en een betere verdedi ging maakte Lettele daama het verschil toch duidelijk: 8-15. De beste schutters van Holten wo nen in de Hoffestraat. Dat werd vorige week donderdag duidelijk bij de prijsuitreiking van de Zaag molen-trofee in Dijkerhoek. Het voor de vijfde keer gehouden jaar lijkse schiettoernooi van Schiet vereniging De Zaagmolen kende dit jaar weer een record aantal deelnemende teams. Tegenover de 47 verenigingen, buurten, stra ten en bedrijven die vorig jaar meededen stond nu een aantal van 59 teams. De Hoffestraat won het totaal klas sement door goede resultaten in verschillende categorieën. Naast een eerste plaats bij de heren en een tweede bij de jeugd, eindigde H. Klein Horstman bovendien als beste in de individuele jeugdklas- se. Bij de dames bleken de platte landsvrouwen bijzonder trefzeker. De afdeling Espelo werd eerste, Holten tweede en Dijkerhoek der de. In het bijzijn van Zaagmolen erelid J. Sluiter reikte voorzitter H. Haverslag de prijzen uitwaarbij de wisselbeker het komende jaar dus Vanavond (28 november) speelt het zaalteam tegen Rietvogels in sporthal 't Mossink. De ploeg van Gerrit Paalman moet deze wed strijd in winst kunnen omzetten. De nederlagen van de afgelopen drie weken tegen de drie sterkste ploegen uit deze klasse zijn geen schande. Aan Blauw Wit echter de taak om te laten zien dat tegen ploegen als Rietvogels wel een po sitief resultaat behaald kan wor den. De wedstrijd begint om 22.00 in de Hoffestraat prijkt. Na een geanimeerde pauze vermaakte Frits Russ de aanwezigen met een verhandeling over zijn leven als jager. Op zijn geheel eigen manier wist hij keer op keer de lachspieren van zijn gehoor goed los te krijgen. De uitslagen: Zaagmolentrofee: Buurtver. Hoffe straat groep 1, 383 pnt; beste schutter, heren: G. Stevens, Pers. ver. Holten, 106 pnt; beste schutter dames: J. Nijland, plattelandsvr. afd. Espelo, 108 pnt.; beste schut ter jeugd: H, KI. Horstman, Buurt ver. Hoffestraat, 96 pnt. Heren: 1. Buurtver. Hoffestraat 1, 383 pnt.; 2. Toga Club 1,372 pnt.; 3. IJsclub De Noordpool, 370 pnt.; 4. Wieierver. Holten, 366 pnt.' 5. Speeltuinver. De Gaarden, 362 pnt. Dames: 1. Plattelandsvrouwen afd. Espelo 1, 336 pnt.; 2. Platte- Vier jeugdatleten van de atletie- kafdeling van de SV Holten namen deel aan de crosswedstrijd van de AV Goor op de Herikerberg. Tij dens deze Herikerberg-cross wer den goede tijden genoteerd. Rens- ke Dikkers werd op de 1200 meter bij de pupillen B tiende in een tijd van 6,56 min. Voor Berandette On- gena was er bij de junioren D een twaalfde plaats in 5.47 min. en Erik Steenbergen deed er bij de junio ren D 4,59 min. over waarmee hij op de achtste plaats belandde. Kim Kortlever tenslotte liep bij de ju nioren C de 1600 meter in een tijd van 5,05 min. goed voor een fraaie vierde plaats. landsvrouwen afd. Holten, 328 pnt.; Plattelandsvrouwen afd. Dijkerhoek, 327 pnt. Jeugd: 1. CJV Jongeren Kracht 3, 290 pnt.; 2. Buurtver. Hoffestraat, 285 pnt.; 3. Buurtv. Hol terbroek, 282 pnt. Bij de jaarlijkse regionale viertal- lenwedstrijden voor recreanten clubs, was het organiserende Stal De Eik goed in vorm. Het tweede viertal van de Holtense club, be staande Eggie Lamping (met So nate), Aimée van der Plas (met Rocco), Elly Sloet (met Bonapar te) en Rebekka Lindenaar (met Glory) won de fraaie wisselprijs. Het succes was helemaal compleet toen bleek dat het eerst viertal van De Eik met Mieke Vlam, Pieter de Boer, Agnes Lohuis en Saskia Phi lips tweede was geworden. Derde werd de recreantenclub Raalte. Uitslag individuele dressuur: 1. Ai mée van der Plas (126 pnt.), 2. Gea Sluiter (126 pnt.), 3. Jenny van der Knaap (125 pnt.), 4. Rebekka Lin- denaar(124 pnt.), 5. Eggie Lamping (123 pnt.). Het is Blauw Wit In Enschede niet gelukt om Achilles - één van de naas te concurrenten voor promotie - van zich af te schudden. In deze zeer sportief gespeelde topper, die voor het publiek een zeer spannend ver loop had - wisten beide ploegen niet tot scoren te komen. Duidelijk was te zien dat hier twee van de betere teams uit de afdeling speelden, die met technisch verzorgd voetbal proberen tot succes te komen. De wed strijd kende, ondanks de grote belangen die op het spel stonden, dan ook een zeer sportief verloop. Afgaande op het wedstrijdverloop van vooral de tweede helft moeten de Blauwwitters het meest tevreden zijn met het in deze zware uitwedstrijd behaalde ene punt. In de eerste helft was er sprake van een gelijk opgaande wedstrijd waarin beide teams zich nauwe lijks kansen wisten te creëren. De thuisclub probeerde het met enke le afstandsschoten, doch die mis ten de goede richting of werden probleemloos verwerkt door de deze middag weer als vanouds kee pende Hans Bekkernens. Blauw Wit probeerde vooral over de lin kervleugel via Johan Bosschers tot succes ie komen, doch Johan trof deze middag, evenals Wim Barve link aan de rechterkant, een snelle en taaie tegenstander, zodat de an ders zo gevaarlijke vleugelspitsen nauwelijks voor gevaar konden zorgen. De rushes van Johan resul teerden wel in een aantal hoek schoppen, maar daaruit kon geen gevaar worden gesticht. Leo Aan stoot kreeg nog de beste mogelijk heid, doch zijn harde lage schuiver werd goed uit de benedenhoek ge tikt door de solide Achilles-keeper. Hans Stam kreeg nog een moge lijkheid uit een directie vrije trap, doch hij mikte de bal over het doel. Na de thee nam Achilles direct het initiatief en de Holtenaren moesten terug. Hans Bekkernens pareerde schitterend een keihard schot en gaf daarmee het voor beeld aan zijn ploeggenoten, die af en toe wat te laconiek optraden. De verdediging bleef - zij het soms met kunst- en vliegwerk - redelijk overeind tegen het Achilles-offen- sief, waarbij vooral Henri Thalen en Hans Stam zich onverzettelijk toonden. Doordat echter bij de te genaanvallen de Blauw Wit-mid- denvelders en -spitsen steeds veel te snel balverlies leden, bleef de druk van Achilles op het Blauw Wit-doel aanhouden en werd de wedstrijd naarmate de speeltijd vorderde, steeds spannender. Na een aanval via hun gevaarlijke linksbuiten, een behendige speler waarmee rechtsback Peter Spek- reijse grote moeite had, leek de thuisclub toch de leiding te nemen, maar het schot ging rakelings voorlangs. Daarna luwde het offen sief van de thuisclub wat en kon Blauw Wit wat meer uit de verdedi ging komen. Genvin de Velde Har senhorst leek met een hard schot na een fraaie aanval over links via Johan Bosschers Blauw Wit zelfs op voorsprong te zetten, doch via een verdediger vloog de bal over. Jacco Schuppert, die was doorge schoven naar de rechtsbuitenposi tie nadat halverwege de tweede helft Henri Tijhuis Wim Barvelink was komen vervangen, kreeg daar na vanaf rechts naar binnenko mend nog een goede mogelijkheid, doch hij mikte de bal in de handen van de Achilles-goalie. De thuis club probeerde het in de slotfase nog weer, doch de Blauwwitters lieten zich het zwaar bevochten gelijke spel, waarin de uitblinken de doelman Hans Bekkernens een belangrijk aandeel had, niet meer ontnemen. Holten lijkt definitief de weg naar herstel te hebben ingezet. Met een niets aan duidelijkheid overlaten de 5-0 thuisoverwinning op Reu- tum maakten de mannen van trai ner Cees Riemers met deze eerste competitiewinst een einde aan allle misère van de afgelopen we ken en bewezen ze wel degelijk te kunnen voetballen. Of het herstel zich doorzet moet echter zondag blijken wanneer de rood-zwarten op bezoek moeten bij koploper Borne. Eindelijk viel er voor het publiek op sportpark Meermanskamp weer wat te genieten. Gesteund door een oproep van aanvoerder doelman Erwin Stukker in het pro grammablaadje trok een hard wer kend en goed samenwerkend Hol ten meteen fel van leer. Toch was Reutum het eerst dichtbij een doelpunt toen de bal maar net over de kruising werd geschoten. Aan de andere kant was Erik Knapen (op aangeven van Mark van der Pluym) voor Holten gevaarlijk en kon zijn schot nog net gekeerd wor den. Ook middenvelder Henk Ha verslag kreeg een goede kans op aaangeven van Van der Pluym, maar hij kwam een fractie van een seconde te laat. Holten bleef sterk op het doel van Reutum drukken en dat had vijf minuten voor de rust succes. Geert Brands speelde zich keurig vrij en bediende Mark Nijland op de ande re vleugel. Deze schudde zijn bewa ker van zich af en scoorde met de rechtervoet(l) het verlossende eer ste doelpunt: 1-0. De ongekende weelde had voor de rust nog groter kunnen zijn wanneer een inzet van Haverslag niet van de doellijn was gehaald en Jan-Herman ten Velde vervolgens niet rakelings naast had geschoten. Na de thee kroop Holten aanvan kelijk wat in de verdediging, maar Reutum kon doelman Stukker niet echt bedreigen. Dreiging was er wel aan de andere kant waar Geert Brands fraai soleerde en snoeihard doel trof in de kruising: 2-0. Holten had nu ook eens het ge luk mee wat even later bleek toen Mark van der Pluym een onver valst frommeldoelpunt uit een schijnbaar onmogelijke hoek op zijn naam bracht en daarmee in feite de wedstrijd voortijdig beslis te: 3-0. Daama bleek dat Holten vol zelf vertrouwen wel degelijk kan voet ballen. Aanval na aanval golfde op het doel van de Reutum-doelman af die zich in allerlei bochten moest wringen om verder onheil te voor komen. Helemaal schadevrij kwam hij er niet vanaf want op een voorzet van Gerrit Klaassens ver- toonde Mark van der Pluym een hogeschoolkunstje door de bal met de hak achter zijn standbeen langs tot doelpunt te promoveren. Ook Geert Brands scoorde vijf minuten voor tijd nog een keer met een bekeken boogbal, daarmee de ploeg van trainer Riemers en leider Jan van Asselt een fraaie 5-0 over winning bezorgend. Blauw Wit 3 - Denekamp 3; Al snel scoorde Erik Jan Stam 1-0, na slecht verdedigen bij Denekamp. Hierna kwam Blauw Wit meer on der druk. Doch de attent spelende verdediging had niet veel moeite om de aanvallen ongedaan te maken. Toch kwam Denekamp op gelijke hoogte toen Bert Rietman en Henk Aanstoot geblesseerd wa ren uitgevallen en de ploeg van Johan Stam even met tien man verder moest 1-1. Na de pauze had Blauw Wit een groot overwicht en Denekamp kwam in het spel nau welijks meer voor. Na een goede aanval van Blauw Wit kon de De nekamp doelman de bal niet vast houden en John Paul Akkerman scoorde 2-1. Blauw Wit bleef hierna de aanvallende ploeg. Uit een cor ner kwam de bal bij Erik Jan Stam die voor 3-1 zorgde. De eindstand werd bepaald door Jaap Kruk die een goede voorzet van de rechter kant binnenkopte. 4-1. SVZW 5 - Blauw Wit 5; Tegen het hoog geklasseerde SVZW begon Blauw Wit met een gelukje. De thuisploeg scoorde in eigen doel 0- 1. De voorsprong moest snel wor den prijs gegeven, mede door het geblesseerd uitvallen van Gerard ter Brake en diens vervanger Henk Jan Veldhuis. De thuisploeg profi teerde door met 2-1 de leiding te nemen. Blauw Wit gaf zich echter niet gewonnen en via Henk Pot man scoorde de ploeg gelijk. 2-2. Na rust viel SVZW massaal aan en de tien van Blauw Wit konden zich nauwelijks staande houden. Uit een corner werd het 3-2. Blauw Wit kon toen iets uit de verdediging komen en via Henk Potman, met een schot van 25 meter, werd het 3- 3, waarbij het bleef. 3-3. Deto 9 - Blauw Wit 6; Met weinig illusies vertrok het zesde naar Vrie- zenveen om tegen koploper Deto te speten. Deze ploeg is veel te sterk om in een niet promotieklas se uit te komen en liep voor rust al uit naar 5-0. Na rust was er meer sprake van een wedstrijd. Deto scoorde nog dne maal terwijl Kee per Meyerink nog diverse malen fraai redde. Blauw Wit scoorde via Wim Aanstoot en Hans Aanstoot nog twee keer tegen. Eindstand 8- 2. Den Ham 6 - Blauw Wit 7; In de eerste veertig minuten overdon derde het zevende Den Ham. Na een vlotte combinatie scoorde Nico 0-1. Vlak hierna was het al 0-2 toen Albert Nijhuis een afgeslagen comer ineens op zijn slof nam. Jan Koning Jr. nam de derde treffer voor zijn rekening. Diezelfde Jan Koning wist voor rust een bal te onderscheppen, door te lopen naar de achterlijn en de bal terug te leggen voor de meegekomen Al- bert Nijhuis die voor 0-4 tekende. Den Ham deed toen iets terug en scoorde 1-4. De ruststand werd be paald op 1-5 toen Jan Koning de bal doorkopte op de vrijstaande Nico Beldman die raak schoot. Na rust probeerde Den Ham iets terug te doen en kwam na een foutje in de verdediging op 2-5. In de slotmi nuten gaf de scheidsrechter nog een strafschop weg aan de thuis ploeg 3-5. Nadat een week eerder RAC 5 al de nodige problemen had opgeleverd zag het heren 3-team van Minto nette wel wat op tegen de ontmoe ting met RAC 3. Vooral omdat tot het laatst onduidelijk was of stuen- pilaar Aad Borghuis van de partij zou zijn. J Tot ieders opluchtmg stapte de linkshandige aanvaller op het laatste moment nog de Al melose sporthal binnen. Tegen een sterk gegroepeerd spelend RAC verliep de eerste set moeizaam. Al leen Pim Gruiters kwam in het midden goed door. Via 6-6 en 13-13 tussenstanden ging het tot 16-16 gelijk op, maar na een lange ralley en een slim balletje van Leo Thiele trok Mintonette de set toch naar zich toe. RAC was daardoor aange slagen en kwam er in het verdere verloop niet meer aan te pas. Met 6- 15 en 8-15 maakten de Holtense veteranen duidelijk wie er het meeste aanspraak op het kam pioenschap maakt.

Holtens Nieuwsblad | 1991 | | pagina 11