zaalteam Blauw Wit Resultaten Blauw Wit"]"Nipte OVerwiniling HL Vincent-beker Vrouwen Actief n Boschkamp Uit buiten Holten Asbest vertraagt sloop van silo Brandweeroefening verliep reuze vlot e m -• ;i t 5 1 Jan Stam sponsor dames- poloteam Krappe winst polodames HOLTENS NIEUWSBLAD r O AD samen met Cycletours Eigen bijdrage ouders dagverblijf Grootste vis De Rietvoorn voor A. Drent Resultaten sv Holten DONDERDAG 10 OKTOBER 1991 luw Wit Cl - SDOL Cl; Blauw Blauw Wit ondervond, was het een- A CJ Hauw fitters namen meteen het initia- ief en binnen vijf minuten was het SDOL ging hierna op zoek naar ;n tegentreffer, maar de verdedi- g van Blauw Wit speelde zeer ilettend. Door toedoen van Jor- ien en Gert-Jan bleef het bij rust 2- Na rust scoorde Blauw Wit op- lieuw snel twee goals, vooral de tierde tussen Nick en Arno was rachtig. Tien minuten voor tijd eed SDOL iets terug en scoorde 4- I, maar Gerben Beldman had het katste woord door 5-1 te scoren, p. Rijssen Dl - Blauw Wit Dl;In fen goede en gelijkopgaande wed- jtrijd hebben Blauw Wit en Rijssen e punten gedeeld. Sp. Rijssen zet- Blauw Wit in de beginfase onder [ruk hetgeen resulteerde in een loelpunt. Blauw Wit kreeg hierna [at meer greep op de wedstrijd, naar bij rust was het nog 1-0. Na ust trok Blauw Wit het initiatief peer naar zich toe, maar het duur- le nog tot de 17e minuut voordat jeroen na goed aangeven van Rik- jan kon tegenscoren. 1-1. jlauw Wit D2 - Enter Vooruit D3; llauw Wit ging goed van start en jia Alfred scoorde de ploeg 1-0. inter kwam hierna sterk terug en Ie inzet bij Blauw Wit verslapte, [lfred wist nog voor rust te scoren, faardoor de ploeg bij rust nog met [2 voorstond. Na rust speelden de jebroeders Tromop een prima [edstrijd, maar ook de anderen uit Ie ploeg werkten voor een goed iesultaat. Beide ploegen scoorden log een keer, waardoor Blauw Wit net 4-3 won. xcelsior E3 - Blauw Wit El; Te en de medekoploper heeft Blauw fit een prima wedstrijd gespeeld, ie strijd ging gelijk op, maar lauw Wit had in keeper Maarten aalman een degelijke sluitpost ie voor rust niet te verslaan was. lauw Wit scoorde via Eelco en urrian. Rust 0-2. In de tweede elft moest Blauw Wit verdedigen, ant Excelsior gaf zich nog niet ewonnen. In de counter was lauw Wit echter heel gevaarlijk n werd verdiend met 3-4 gewon en. xcelsior E7 - Blauw Wit E3; lauw Wit begon zeer fanatiek, filbert zorgde voor 0-1. Excelsior istheel snel weer gelijk te maken, ie gehele wedstrijd ging dit zo oor. Als Blauw Wit een doelpunt laakte, scoorde ook Excelsior iel de gelijkmaker. Bij rust was et 3-4. In de tweede helft was xcelsior sterker en kon Blauw fit alleen via counters gevaarlijk 'orden. Uiteindelijk werd het 7-7. aterdag treffen beide ploegen el- aar op het Vletgoor en als Blauw fit de punten thuis kan houden, laakt de ploeg kans op de herfstti- i lauw Wit F2 - Enter Vooruit F3; loor de geringe tegenstand die richtingsverkeer richting het doel van Enter. Bij rust was het door doelpunten van Jan Julian, Bennie en Herbert al 6-0. Na rust ging het nog sneller en scoorde Blauw Wit nog meer doelpunten. Mark, Ben ny, Herbert en Harmen wisten nu met elkaar negen treffers te plaat sen. Eindstand 15-0. Blauw Wit F1 - Holten Fl; Holten was zeker in de eerste helft de bete re ploeg. De ploeg had fysiek meer inhoud en via Matthijs werd het 0- 1. Na rust speelde Blauw Wit feller en Gerrit scoorde 1-1. Henk Jan scoorde 1-2. Uit een strafschop scoorde Jurrian voor Blauw Wit de gelijkmaker en dit leek ook de eindstand te worden. Vlak voor tijd wist Henk Jan echter nog een keer voor Holten te scoren en daar mee de winst veilig te stellen. 2-3. Overige uitslagen: Blauw Wit Al - Barbaras Al 0-4. Juliana 4 - Blauw Wit 2; Blauw Wit 2 begon met enkele invallers toch energiek aan deze wedstrijd. Echte kansen kreeg de ploeg niet, maar het overwicht bleef, waarna de kleine kansen langzaam meer wer den. De beste kans voor rust was nog voor Jan Stam, maar zijn inzet ging hoog over. Na rust werd er bij Blauwwit goed gevoetbald en met veel inzet gespeeld. Harrie ten Wolthuis opende de score met een goed geplaatste kopbal uit een cor ner. Juliana probeerde hierna wat terug te doen, maar het offensief duurde niet lang. Henri Stam wist met een daverende knal de marge op veilig te zetten 0-2. Juliana gooi de hierna achter de zaak open, waarna Johan Bolink en John Paul Akkerman nog voor een ruime 0-4 zorgden. Blauw Wit 3 - Achilles Enschede 3; De wedstrijd was nog maar nauwe lijks begonnen of Achilles had de bal al bij Blauw Wit in het net gedeponeerd 0-1. Blauw Wit bleef het moeilijk houden met de snelle uitgevoerde aanvallen van de gas ten. Na een lange pass van achter uit, maakte Jaap Kruk gelijk. Achilles maakte echter snel weer een doelpunt. Rust 1-2. Met goed spel en veel inzet werd Achilles terug gedrongen, maar de vele kansen waren niet aan de Blauw Witters besteed. Ook een straf schop kon de gelijkmaker niet op het bord brengen. Vlak hierna kop te Theo Kloet na een opnieuw goed uitgevoerde aanval fraai in 2-2. Blauw Wit bleef aanvallen en kreeg dotten van kansen. Achilles was echter de meest uitgekookte ploeg, want in de laatste drie minuten profiteerde zij van onachtzaamhe den bij Blauw Wit 2-3. Overige uitslagen: Hulzense Boys 4- Blauw Wit 4, 0-0; Blauw Wit 6 - Vesos 7, 4-4; Enter Vooruit 8 - Blauw Wit 7, 8-4. Inder prima weersomstandighe- ten werd zondag 6 oktober gestre- jen om het clubkampioenschap por zowel pony's als paarden. Dit [les werd gehouden op het fraaie errein op de Borkeld. Er werden Irie onderdelen afgewerkt: dres- pur, een klassiek springconcours p een progressief springparcours. jitslagen: ieginners: 1. Nanda Kraaneveld lij wint hiermee de Herman Vin- jent-beker); 2. Wendy Kraaneveld; Claudia Vosselman; 4. Marjan [oteboom; 5. Louis bak. lubkampioenschap: 1. Hens Jan- pn; 2. Justin Koster; 3. Brenda [appert; 4. Erwin Rietberg; 5. Cin- ly Vosselman. [ressuurkampioene: Brenda Kap- |ert. Paarden: 1. Yvonne Coppoolse (dressuurbeker); 2. Ineke Brons voort; 3. ellen Door van Schouwen burg. Springbeker: 1. Zwennie Vincent; 2. Eef Oude Ampsen; 3. Erna Bronsvoort. Clubkampioenschap: 1. Zwennie Vincent; 2. Erna Bronsvoort; 3. Herman Lodeweges; 4. Ineke Bronsvoort; 5. Rikus Bronsvoort. Er deed een recreant mee en deze (Gert Jan Meijer) won dus tevens deze discipline. Op zaterdag 5 oktober behaalde Sandra Dieperink met Devil in Al melo zowel de eerste als tweede prijs in de dressuurklasse MZ. Yvonne Coppoolse won met Am- malgaan de tweede prijs in de dres suurklasse LIL Het eerste zaalteam van Blauw Wit heeft afgelopen donderdag een nipte, maar wel verdiende overwinning behaald op een sterk spelend Enter. Vooral de slotfase was enorm spannend, hierin maakte Enter vlak voor tijd ge lijk, maar Blauw Wits nieuwe aanwinst in de zaal, Harrie Kolk man knalde vanaf de aftrap Blauw Wit toch nog naar de volle winst. De openingsfase was voor een goed en overtuigend spelend Enter. Blauw Wit had moeite met het hoge tempo dat Enter hanteerde en kwam nauwelijks over de mid denlijn. De druk nam toe op het doel van Blauw Wit en na een klein misverstand in de verdediging van Blauw Wit scoorde Enter 0-1. Hier na nam Enter duidelijk minder ini tiatief, waardoor Blauw Wit meer in haar spel kwam. Langzamer hand kreeg de ploeg meer vat op de wedstrijd. Na een snelle aanval maakte een Enterse speler onop zettelijk hands op de doellijn. An dre Schuppert wist deze keer ech ter niet de strafschop te benutten waardoor de Enterse ploeg met 0-1 voor bleef. Even later was het de al tijd attente Gerrit Stam die profi teerde met een listig lobje over de keeper 1-1. Vlak voor rust wist Blauw Wit na een prachtige aanval via- Harrie Kolkman een voor sprong te nemen. 2-1. Na de korte pauze nam Blauw Wit meer afstand toen na een snelle aanval opnieuw Harrie Kolkman de vrije bal intikte. Enter reageer de direct door snel tegen te scoren. Blauw Wit bleef echter goed over eind in deze periode. Andre Schup pert scoorde na een scherpe bal van Harrie Kolkman 4-2, waarmee velen de winst dachten binnen te hebben. Enter had echter nog ver trouwen in een goede afloop en met nog vijf minuten te gaan scoorde de ploeg 4-3. Enter offerde hierna de doelman op voor een extra spe ler. Blauw Wit kwam onder grote druk en met nog bijna drie minu ten op de klok scoorde Enter 4-4. Vanaf de aftrap werd de bal naar Harrie Kolkman gespeeld die zich geen moment bedacht en de in middels weer teruggekeerde En terse doelman met een daverende knal kansloos liet 5-4. Enter pro beerde het in de zinderende slotfa se nog wel, maar ook de extra spe ler mocht nu niet meer baten, 5-4. Na afloop van de wedstrijd werd door Gerrit Dikkers namens Blauw Wit aan sponsor Kerst Keu len een ingelijste foto overhandigd van de vorig seizoen gepromoveer de ploeg. De miniatuur interieurs van hoek Lensink zijn kleine kunstwerkjes. e themagroep Vrouwen Actief is ;n gezellige groep, die eens in de eertien dagen bijeen komen in orpshuis De Boschkamp. Eens in e veertien dagen op donderdag- ehtend van 09.30-11.30 uur, wordt iet elkaar een thema bespoken, e themaochtenden kosten 5,- er keer. Voor de opvang van jon- kinderen wordt gratis gezorgd. je thema's die behandeld worden 0 oktober: Van slaan worden kin teren groot. Ceciel Derksen van et consultatieburo vertelt over |ït belonen en straffen van kinde- fn; 24 oktober: Tussen servet en ifellaken, over puberteit; 7 no- ember: Vrouw en politiek met lenny van de Wijk; Politiek, mij en zorg, of toch wel?! Er wordt pgepraat over de themaochtend an 7 novertiber; 28 november: [ethouder Dalhuisen geeft een pndleiding door het gemeente- juis en zal vragen beantwoorden; j> december: Kerst, met een wan gling op de Holterberrg en een prugblik op het afgelopen jaar. ;oor meer informatie en opgave kan men terecht bij het kantoor voor Sociaal en Cultureel Werk, tuinstraat 2. Bellen kan ook, tel. 62755. Evenementenhal Borne De jaarlijkse Huishoud Hobby Beurs, die van 18 tot en met 27 oktober wordt gehouden is een beurs voor het hele gezin, waarbij de jeugd niet wordt vegeten. Zo is er de grootste puzzel ter wereld te zien en wordt in het kader van Unicef een puzzel en kleurwed- strijd gehouden. De modeshows worden dit keer opgeluisterd door een show met hopden, die op hun mooist getrimd worden. Voorts veel informatie over producten en noviteiten. De beurs is dagelijks geopend van 14.00 tot 22.00 uur. Op zaterdagen en zondagen van 11.00 tot 18.00 uur. 65 plussers en min- der-validen hebben vrijdag 18, maandag 21 en dinsdag 22 oktober tussen 14.00 en 18.00 uur gratis toegang. Rijssens Museum Miniatuur stijlkamers en inte rieurs, in perspectief vervaardigd, zijn van 16 oktober tot en met 8 no vember te bewonderen in het Rijs sens Museum. Maker van deze ruimtelijke minia tuur interieurs is Loek Lensink uit Zaandijk. Zijn miniaturen, van onder andere stlijkamers, kerken, ouderwetse winkeltjes in de sfeer van de 18e en 19e eeuw zijn tot in alle details handgemaakt. De openingstijdens zijn: maandag tot en met vrijdag 10-12 en 14-17 uur. zaterdags en zondags geslo ten. Lochemse Schouwburg John Lanting's Theater van de lach komt op 10 oktober met: Vijf hoog het raam uit. In de herfstvakantie een voorstel ling van Hans Visser (Flairck) en vrienden, die geschikt is voor kin deren. Zondag 13 oktober, aan vang 12.00 uur. Private Lives met o.a. Willem Nij- holt en Trudy Labij is te zien op woensdag 16 oktober. Donderdag 17 oktober is er om 14.30 uur een kindervoorstelling met Hans en Grietje door het Lim burgs Jeugd Toneel. Deventer Schouwburg Het bekende Ierse folkensemble The Dubliners doet vanavond, donderdag 10 oktober, Deventer aan. Vrijdag 11 oktober: Orkater met het toneelstuk Een goed hoofd. Toneengroep Volksonderwijs De venter speelt zaterdag 12 oktober De getemde Feeks van Shakespea re. Dinsdag 15 oktober: Kirabo, mu ziektheater uit Uganda. Een verha lende voorstelling met Nederland se uitleg. Schuld en boete wordt op woens dag 16 oktober gebracht door Hid- de maas, Bernhard Droog en Paul Cammermans. Vrijdag 18 oktober: Orient Ex press, folkmuziek uit de Balkan, aanvang 21.00 uur. Zaterdag 19 oktober: Jaarlijkse uitvoering van de Deventer PTT fanfare. Kasteel Het Nijenhuis Tot en met 20 oktober wordt door de Hannema-de Stuers Fundatie in Kasteel Het Nijenhuis te Heino een tentoonstelling georganiseerd van tekeningen en andere reisim pressies reis die de Nederlandse kunstenaar Marius Bauer in 1897- '98 maakte door India en dc Orient. De tentoonstelling is dagelijks te bezichtigen van 11.00 tot 17.00 uur. Museum De Waag In museum de Waag is tot en met 20 oktober de tentoonstelling 'Boe ken getekend', het boek in 75 jaar Nederlandse spotprent, te zien. De expositie maakt deel uit van de manifestatie Boek Kunst ter ge legenheid van het 75-jarig bestaan van de openbare Bibliotheek te Deventer. Ter gelegenheid van het jubileum zijn op negen plaatsen in Deventer exposities te zien rond het thema 'Het boek in de kunst'. De sloop van de uitgebrande voor malige graansilo aan de Waagweg is eind vorige week hervat, nadat de sloopwerkzaamheden eerder op last van de Arbeidsinspectie waren stopgezet, toen bleek dat in de pla ten, die zich achter de ijzeren be- schotting boven in de silo bevon den, sporen van asbest werd ge vonden. In opdracht van de Arbeidsinspec tie is door het sloopbedrijf R. Evers uit Deventer, die de werkzaamhe den uitvoert, een speciaal draai boek was samengesteld, mocht men verder gaan met de sloop. De slopers dragen tijdens de werk zaamheden nu speciale mondbe- schermers, die bescherming bie den tegen mogelijke astestresten. Voorts is op het terrein, dat inmid dels van een hekwerk is voorzien en is afgesloten voor onbevoegden, een douchekabine gei laatst. De directie van Enkco bv, e eigenaar van het pand verwacht iet, dat er verder nog vertraging o. tstaat bij de sloop. „De firma Ever is een er varen sloper, dat weet c ")k de Ar beidsinspectie. We hebt m er dan ook alle vertrouwen i dat de sloop nu ongehinderd vc iooid kan worden". De EHBO en brandweer kunnen terugkijken op een geslaagde oefe ning. Ondanks het tekort aan men sen waarmee de brandweer kamp te, werd maandagavond de 'blik seminslag' en bijbehorende cala miteiten bij het aannemingsbedrijf Paalman/Tempelman aan de Ma- nenschijnsweg in Dijkerhoek vlot onder controle gebracht, zodat binnen een uur de brandweerau to's al weer richting Holten konden rijden, terwijl ook de EHBO nog op tijd voor de avondkoffie weer thuis was. „We hadden maar tien man van avond tot onze beschikking ver telde brandweercommandant Hel ler. Een van de collega's was jarig en zat dus met een hus vol mens- nen, een ander vierde net vandaag z'n 25 jarige bruiloft en een paar waren voor hun bedrijf op pad. Toch was het goed, dat we nu eens met de neus op de feiten werden ge drukt en dat we met geringe man kracht de klus toch moeten zien te klaren. OAD fietsvakanties en Cycletours uit Amsterdam hebben besloten hun krachten te bundelen onder de naam OAD Cycletours. Beide toonaangevende fietsvakan tiespecialisten van ongeveer gelij ke grootte, verzorgen thans samen meer dan vijftig procent van de georganiseerde fietsvakantie- markt. De constante groei van de vraag naar fietsvakanties vereist een vérdere specialisatie onder an dere door middel van uitbreiding van het aanbod zowel binnen als buiten Europa. OAD Cycletours zal zich vestigen in Amsterdam. Ouders die hun kind willen plaat sen in het kinderdagverblijf, zullen naar draagkracht moeten bijdra gen in de kosten met een maxi mum van 15.000 gulden per jaar. De gemeente zal in het kinderdag verblijf twee kindplaatsen afne men voor minder draagkrachti- gen. De commissies Welzijn en Fi nanciën gingen afgelopen week ac- coord met het voorstel van het college. Het kinderdagverblijf wordt ge rund door de stichting Catalpa uit Hengelo die elders al veel ervaring heeft opgedaan met de exploitatie van kinderdagverblijven. Catalpa krijgt een contract voor drie jaar en dient zelf voor een kostendek kende exploitatie tezorgen. Hegelsportvereniging De Riet voorn rondde afgelopen zaterdag onder ideale weersomstandighe den de wedstrijden in het IJssel- meer en het Ganzediep af. De eind stand van deze twee wedstrijden is als volgt: 1. G. Jansen, 6520 gr; 2. J.W. Plek- kenpol, 6170 gr; 3. R.J. Slotman, 5760 gr. De grootste vis werd gevangen door A. Drent met een brasem van 51 cm. Maandagavond 25 november om 19.30 uur vindt de jaarlijkse wed strijdvergadering plaats in rest. Vosman. Tevens zal op deze avond de prijsuitreiking plaats vinden, zowel voor senioren als voor de jeugd. Zaterdag 12 oktober begint de win tercompetitie met een wedstrijd in de Schipbeek bij de Roudalerbrug. De wedstrijd begint om 13.30 uur. Tegen HZC Weusthag uit Hengelo bleek dat de waterpolodames van ZPC Twenhaarsveld weliswaar routine tekort kwamen, maar op conditioneel gebied erg sterk zijn. Na een spannende strijd werd in de laatste seconden met 6-7 gewon nen. Op de foto van links naar rechts, bovenste rij: trainer Piet Sonneveld, Jose Meuleman, Anita Schuppert, Monique Schreurs, Karin Cents, Thea Kemper, Ingrid v.d. Sluis, Agnes Tulier, SpoTisor Jan Stam. Onderste rij: Erna Bekkemens-Veldwijk, Rieja Brouwer-van Vemden, Simone Veldwijk, herma Oolbekkink, Johanna Paalman, Marjan Nij- land. Het damespoloteam is sinds enkele weken in het bezit van fraaie badjassen, die geschonken werden door sponsor Tweewielerhuis Jan Stam. Het vorige compeitiejaar hadden de polodames Jan Stam gepolst om als sponsor te fungeren. Zijn antwoord was niet afwijzend, maar hij stelde we als voorwaarde dat er een prestatie tegen over moest staan. Wat niet ie dereen had verwacht gebeurde toch: na acht jaar competitie in kring 2e klasse promoveerden de dames. Helaas net niet als kampioen van de tweede klasse, maar wel als tweede best geplaatste team en dat leverde de dames toch een badjas op. Jan Stam hield woord en reikte persoonlijk de de dames een nieuwe badjas aan. Holten 2 - Twente 2. Twente uit Goor begon agressief aan de strijd en bekroonde dit al snel met een doelpunt. Het tegenspel was in de eerste helft niet van voldoende kwaliteit en de Gorenaren kwa men terecht op een 2-0 voorsprong met rust. In de tweede helft een herboren Holten. De tegenstander werd muurvast op de eigen helft gezet en dat resulteerde in een tref fer van B.Blaauw na een kwartier. Ook hierna hield Holten het initia tief en bleef doordrukken. André Tuitert maakte de verdiende ge lijkmaker. Uit de vele, nog volgen de kansen werd niet meer ge scoord. Eindstand 2-2. Holten 4 - PH 5. Met de goede wedstrijd van de vorige week nog in gedachten, begon Holten voort varend aan de wedstrijd. PH werd direct onder druk gezet en toen de bal na een aantal goede combina ties gevaarlijk voor het PH doel kwam, was het voor Harald ge makkelijk om te scoren. Tot de rust bleef de voorsprong intact. Na rust pakte de ploeg van G.v.E. de draad weer op en het was Johan die de PH achterhoede volledig ver raste en met de buitenkant goed intikte. Doordat eenieder toen al dacht de buit binnen te hebben, kon PH iets terug doen en verklein de de achterstand. Hierna werd de concentratie bij Holten weer opge voerd en waren twee verdiende punten binnen. Eindstand 2-1. Holten 7 - SOS 4. Holten begon gemotiveerd, dat betekende dat SOS zwaar onder druk stond de eerste helft. Een strafschop voor het vasthouden van Boolder Jan moest er aan te pas komen om de score te openen. Na rust probeerde SOS wel iets terug te doen maar het was de Griez die scoorde op aangeven van E.Wechstapel. Een volgende aanval van Holten stelde weer de Grieze in staat zijn killers- instinct te tonen. In de slotminu ten kon SOS nog de bekende ere- treffer scoren. Eindstand 3-1. Holten 8 - La.Premiere 6.; Holten kreeg in het begin van de wedstrijd veel kansen die niet werden benut. Hierna een rommelige en onspor tieve fase waarin La Premiere de score opende. Voor rust makte B.J.Vincent gelijk. In de tweede helft werden de zaken energieker aangepakt en weer Vincent die scoorde met een mooie lob. Direct daarop een poeier van Tjerk v.d.Mei. Daarna werd de eindstand bereikt door een pure hattrick van Vincent. Eindstand 6-1. De Zweef 11 - Holten 9. Een sterk openend Holten trok het initiatief naar zich toe en zette de Nijverdal- lers onder druk. Toch nam De Zweef de leiding door een foutieve beoordeling van Krein Dekker. Holten ging niet bij de pakken neerzitten en via een sublieme ac tie van Roele werd de stand voor rust gelijkgetrokken. Hierna werd Pinde gewisseld in het belang van het elftal. De tweede helft was het lachen en huilen. Lachen omdat Hoempa een kans a la Maradonna afmaakte en huilen door de vele gemiste kansen. Eindstand 1-2. Wierden 6 - Holten 11. Een totale offday voor Holten 11, na tien mi nuten een drietal doelpunten om de oren, een slapende keeper en een niet scorende spits. De verde diging werd bij vlagen wegge speeld en voor rust nog twee tegen- goals. Na rust kwamen de Holtena ren nog even goed terug door twee goals van Anton. Daarna was het weer mis, drie goals van Wierden en een van Geert Nijland brachten de eindstand op het bord Eind stand 9-2 Holten 12 - De Zweef 10. Door ver schillende blessures en afzeggin gen moest Holten Good old Rob bie weer van stal halen om De Zweef te bestrijden. Alle goals wer den in de eerste helft gescoord en gaven de krachtsverhouding goed weer. Wim Baltus was de maker van het Holtense doelpunt. De sponsor Reilink is in Ruurlo op zoek naar een scorende spits. Eind stand 1-3. Overige uitslagen: Heracles 2 - Hol ten 3 4-2, Luctor 6 - Holten 5 2-1, SDOL 6 - Holten 6 3-0, Holten 10 - SOS 8 8-2, SOS 9 - Holten 12 2-0. Elftal onder 22 jaar: Het elftal van spelers onder de 22 jaar van Holten speelt op dinsdag 15 oktober een lichtwedstrijd tegen een team van hoofdklasser Stevo uit Geesteren aanvang 19.30 uur op de Meer manskamp. Holten Al - Den Ham Al; De eerste helft had Holten het overwicht en dirigeerde de wedstrijd. Jammer genoeg waren de spitsen van Hol ten niet op dreef, zodat de kansen die zij kregen onbenut bleven. Een minuut voort rust brak Den Ham uit en scoorde. In de tweede helft het zelfde beeld. Een penalty bracht Den Ham op 0-2. Holten zette alles op alles en Bertus zorg de met een mooie actie voor 1-2. Door een lucky bal kwam Den Ham op een 1-3 eindstand. Sparta BI - Holten BI; Twee ploe gen die leuk tegen elkaar waren opgewassen met in de eerste helft Holten, dat meer kansen wist te scheppen. Het was echter Sparta dat na een kwartier op voorsprong kwam door een eigen goal van de Holtenaren. Sparta speelde in de 2e helft agressiever en trok het initatief naar zich toe en scoorde na een snelle uitval 2-0. Een alles of niets offensief door Holten werd beloond met een goal van Aart, na aangeven van Erwin, 2-1. Holten Cl - Omhoog Cl; Holten kwam in de le helft op 2-0 voor, door goals van Rob en Ruud. In de 2e helft ging het weer erg goed met Holten. Er vielen drie goals, 2 van Martijn en 1 van Bjom en nog een hard schot van Ruud, dat er ook in tweede instantie niet in ging. 5-0. Vesos Dl - Holten Dl; Kansen ge noeg, maar er werd te weinig ge voetbald. Iedereen was met zich zelf bezig. Speelden ze wel, dan vielen er doelpunten. Bij rust was het 0-3. Ook in de tweede helft te weinig teamwork. Ook nu werd er 3 keer gescoord. 0-fi Holten D2 - Vesos D2; Holten speel de een prima partij. De 5-3 uitslag was dan ook een terechte uitslag na een fijna partij voetbal. Enter E3 - Holten E2; Ondanks de grote nederlagen van afgelopen weken, ging E2 toch gemotiveerd naar Enter. Na het beginsignaal kwamen ze gelijk achter, maar ze gaven dit keer de moed niet op. Rust 1-1. Na rust werd het 1-2 voor Holten, maar Enter maakte snel gelijk. In de slotfase ging Holten goed door en scoorde 2 keer. Eind stand 2-4. Holten F2 - DES F2; In een gelijk opgaande wedstrijd was het DES dat met de punten huiswaarts ging. Ondanks de nederlaag van 1- 2 werd er toch goed gespeeld. Overige uitslagen: Holten A2 - SOS A2, 18-1; Holten C2 - De Zweef C2,1 -2Excelsior E2 - Holten El, 8-3; Blauw Wit Fl - Holten Fl, 2-3; Holten F3 - SWN F2, 5-2.

Holtens Nieuwsblad | 1991 | | pagina 11