TTV Holten doet mee aan tafeltennisweek Blauw Wit ongeslagen aan kop van ranglijst Valse start van de rood-zwarten Clubkampioenschap ponies en paarden Activiteiten fietscross gaan door Zaalteam tegen Enter Blauw Wit HOLTENS NIEUWSBLAD Resultaten Blauw Wit Belangrijke winst tegen Sportlust Resultaten sv Holten Edwin Brouwer clubkampioen Tennisclub DONDERDAG 3 OKTOBER 1991 De voetballers van de SV Holten zijn duidelijk met een valse start aan de competitie in de afdeling Twente begonnen. Alle hoogge spannen verwachtingen ten spijt, eindigde ook de tweede wedstrijd (uit tegen Dinkelland) in een ne derlaag. Zonder enige overtuiging of agressie ging de ploeg van trai ner Cees Riemers in Lattrop roem loos ten onder: 1-0. Holten begon wel sterk met goed combinatievoetbal waaruit Ray mond Jager na vijf minuten rake lings voorlangs schoot. Even later stuitte dezelfde Jager op de doel man van Dinkelland. Na die goede openingsfase gaf Holten het initia tief uit handen, maar vooralsnog kwam de thuisclub niet verder dan een groot aantal hoekschoppen. Jan-Herman ten Velde had in die fase geluk dat het neerleggen van een doorgebroken speler hem slechts een boeking opleverde. Hoewel de Holtense verdediging keer op keer in de problemen kwam, werd met 0-0 de rust ge haald. Vooral in de tweede helft werd het gebrek aan agressie bij Holten pijnlijk duidelijk. Dat leidde niet alleen tot veel balverlies, maar ook tot het enige doelpunt van de wed strijd. Doelman Erwin Stukker die zijn ploeg tot dan behoed had voor een achterstand was kansloos op een inzet van Dinkellander Waai er; 1-0. De ploeg uit Lattrop be perkte zich daarna tot het verdedi gen van de krappe voorsprong, maar Holten slaagde er niet in een bres in de verdediging van de thuisclub te slaan. Met de uitwed strijd tegen Manderveen (aanvang 14.00 uur!) op het programma kan de hatelijke nul misschien worden weggewerkt. De Manderveners hebben nog maar één punt uit drie wedstrijden. Komende zondag 6 oktober hou den Ponyclub De Bergruitertjes en Landelijke Rijvereniging De Bergruiters hun jaarlijkse club kampioenschap op het paarden sportcentrum De Borkeld. Om 10.00 uur wordt begonnen met de dressuur terwijl na de pauze (met erwtensoep) vanaf 13.00 uur de springnummers op het program ma staan. SV Holten SENIOREN Manderveen 1 - Holten 1,14.00 uur, vertrek 12.45 uur; Holten 2 - Twen- the 2,10.00 uur; Heracles 2 - Holten 3,10.45 uur, vertrek 09.45 uur; Hol ten 4 - PH 5, 10.45 uur; Luctor 6 - Holten 5, 09.00 uur, vertrek 08.00 uur; SDOL 3 - Holten 6, 09.30 uur. vertrek 08.30 uur; Holten 7 - SOS 4, 10.00 uur; Holten 8 - Lap 6. 09.00 uur; De Zweef 11 - Holten 9, 09.00 uur, vertrek 08.00 uur; Holten 10 - SOS 8, 09.00 uur; Holten 12 - De Zweef 10,10.45 uur; Holten 12 - De Zweef 10, 10.45 uur; Wierden 6 - Holten 11, 10.00 uur, vertrek 09.00 uur; sÓS 9 - Holten 13, 09.00 uur, vertrek 08.00 uur. JEUGD Holten Al - Den Ham Al, 14.30 uur; Holten A2 - SOS A2, 14.30 uur; Sparta BI - Holten BI, 12.30 uur, vertrek 11.15 uur; Vesos B2 - Hol ten B2,12.45 uur, vertrek 12.00 uur; Holten Cl - Omhoog Cl, 14.30 uur; Holten C2 - De Zweef C3,11.00 uur. Vesos Dl - Holten Dl, 10.00 uur, vertrek 09.00 uur; Holten D2 - Ve sos D2, 10.00 uur; Excelsior E2 - Holten El, 09,30 uur, vertrek 08.45 uur; Enter E3 - Holten E2, 11.00 uur, vertrek 10.15 uur; Blauw Wit F1 - Holten Fl, 11.00 uur, aanwezig op Vletgoor 10.45 uur; Holten F2 - DES F2, 11.00 uur; Holten F3 - SWN F2, 10.00 uur. Blauw Wit SENIOREN Blauw Wit 1 - Markvogels 1, 14.30 uur; Juliana 4 - Blauw Wit 2,12.30 uur, vertrek 11.15 uur; Blauw Wit 3 - Achilles E3,12.30 uur; Hulz. Boys 4 - Blauw Wit 4, 14.30 uur, vertrek 13.30 uur; Blauw Wit 5 vrij; Blauw Wit 6 - Vesos 7, 12.30 uur JEUGD Blauw Wit Al - Barbaros Al, 14.30 uur; Blauw Wit Cl-SDOL Cl, 11.00 uur; RKSV MB - Blauw Wit MB, 13.00 uur, vertrek 12.15 uur. Sp. Rijssen Dl - Blauw Wit Dl, 10.00 uur, vertrek 09.15 uur: Blauw Wit D2 - Enter V. D3,10.00 uur; Ex celsior E3 - Blauw Wit El, 09.30 uur, vertrek 08.45 uur; Excelsior E7 - Blauw Wit E2, 10.15 uur, vertrke 09.30 uur; Blauw Wit Fl - Holten F111.00 uur; Blauw Wit F2 - Enter V. F3, 10.00 uur. ZAALVOETBAL Donderdag 3 oktober: Blauw Wit 1 Hoewel het fietscrossterrein op het Vletgoor momenteel gesloten is - de fietscrossclub de Holtertrap- pers is formeel opgeheven - gaan de activiteiten van de fietscrossclub gewoon door. Zodra de notariële zaken zijn geregeld, wordt de ver eniging opnieuw opgericht. Arno Enzerink wist bij de Gro ningse kampioenschappen een fraaie tweede plaats te behalen. Bij de kampioenschappen voor de noordelijke combinwedstrijden werd hij in de finalewedstrijd, die gehouden werd in Dedemsvaart, kampioen in zijn klasse. Na de promotie van het eerste zaal team speelt de ploeg vanavond de eerste wedstrijd tegen Enter in de nieuwe competitie in de eerste klasse. De ploeg is bijna gelijk ge bleven aan het vorig seizoen, al leen Harrie Kolkman is de gelede ren komen versterken. De wed strijd wordt gespeeld in sporthal 't Mossink en begint vanavond (3 ok tober) om 22.00 uur. - Enter 1,22.00 uur; DVO 2 - Blauw Wit 2, 21.00 uur, vertrek 20.00 uur. Handbal Geen wedstrijden Badminton (thuiswedstrijden): Maandag 4 no vember: BCH 3 - Boertjes 1; BCH 1 - SVS 1; woensdag 6 november: BCH 4 - NOP 3; maandag 11 no vember: BCH 5 - Reflex 1; BCH 3 - Deventer 6. Volleybal Vrijdag 4 oktober: D2 - Ledo, 20.15 uur; D3 - De Katers 3,19.00 uur; D4 - Rivo 6,19.00 uur. Hl - Rivo 5,20.15 uur; H2 - Rivo 6, 19.00 uur; H3 - HVC 3, 20.15 uur. Zaterdag 5 oktober: Meisjes B - RAC, 14.15 uur; Meisjes C- Holyoke 1, 14.15 uur; Dames 1 - havoc 2, 16.00 uur. Programma Sporthal 't Mossink voor de week van 5 oktober t/m 11 oktober 1991. Zaterdag: 8.30-13.00 Mintonette, 14.00-15.30 Mintonette, 15.30-18.00 Mintonette (halve hal), 19.00-20.00 Saalmink, 20.00-21.00 Haan. Zondag Maandag: 8.10-14.50 SGH, 18.00- 19.00 ttv Holten, 19.00-23.00 BCH. Dinsdag: 8.10-14.50 SGH, 16.30- 17.30 Mintonette (halve hal), 17.30- 22.30 Mintonette, 22.30-23.30 Blauw-Wit. Woensdag: 8.10-15.40 SGH, 19.00- 22.30 BCH, 22.30-23.30 J. Wegsta- pel. Donderdag: 8.10-15.40 SGH, 16.00- 22.00 sv Holten, 22.00-23.30 All Stars. Vrijdag: 8.10-14.50 SGH, 19.30- 21.30 KNVB. Voor reservering van nog vrije uren in het bovengenoemde weekeinde, kan men zich a.s. vrijdag van 12.00- 22.00 uur rechtstreeks wenden tot de beheerder (sporthal, tel. 6 31 80). Overige reserveringen uit sluitend via het gemeentehuis (afd. welzijn, tel. 6 16 66, toestel 722). Wie altijd al zin had om lid te worden van een tafeltennisvere niging, maar nooit de stap durfde te ondernemen, kan komende week in Holten kennismaken met deze tak van sport. Tijdens de 'Week van de tafeltennis' zet de TTV Holten de deuren van het gymlokaal aan de Vrihjheidslaan (naast de sporthal) wijd open. De onder het motto 'Pak 'n bat' ge houden kennismakingsweek is een initiatief van de afdelingen Gelder land, Oost-Gelderland, IJssel- streek, Zwolle en Noord-Brabant van de Nederlandse Tafeltennis Bond. De deelnemende verenigin gen willen laten zien dat tafelten nis meer te bieden heeft dan com petitie spelen alleen. Veel mensen stoppen met spor- Ook in Holten: Pak 'n bat ten omdat beroep en gezin tijd op eisen, maar ook omdat veel vereni ging onvoldoende aandacht beste den aan de sportieve wensen van de sporters. De tafeltennisvereni gingen hebben de laatste jaren hieraan gewerkt. Zo worden er re creanten-avonden en ontmoetin gen met andere verenigingen ge houden en zijn er speciale moge lijkheden voor vrouwen en meisjes. Het succes van de actie is terug te vinden in het groeind aantal deel nemende verenigingen. In het eer ste jaar waren dat er zes, thans zijn het er 90. In Holten concentreert de gratis kennismaking met tafeltennis zich op maandagavond 7 oktober van 19.30 uur tot 22.00 uur en dinsdag avond 8 oktober van 20.00 uur tot 22.00 uur. Uiteraard kan men dan alle gewenste informatie verkrij gen. Contactpersoon van de TTV Holten is A.J. Hakkert (tel. 05483- 63531). Sportlust ZV 2 - Blauw Wit 2; Te gen het sterke Sportlust kon Blauw Wit 2 het niet bolwerken. Hoewel het spel goed op en neer ging was de thuisploeg sterker en vooral slagvaardiger. Blauw Wit probeerde wel tot scoren te komen maar de verdediging van de thuis ploeg had de wedstrijd goed onder controle en scoorde zelf twee maal. Blauw Wit kon hier geen treffer tegen over stellen zodat de moeiza me seizoenstart nog niet overwon nen is. 2-0. Drienerlo 4 - Blauw Wit 3; Tegen het niet al te sterke Drienerlo heeft Blauw Wit een punt laten liggen. Door omstandigheden kon de ploeg maar met elf spelers vertrek ken wat zich in de eerste helft al op brak. Erik Jan Stam liep een ern stige blessure op, waardoor de ploeg met 10 man verder moest. Drienerlo profiteerde door het on zeker spelende Blauw Wit vlak voor rust op achterstand te zetten 1-0. Na rust speelde Blauw Wit veel beter en moest Drienerlo ver terug. Richard Beldman tekende voor de gelijkmaker, waarna diverse spe lers opgelegde scoringskansen on benut lieten om de thuisploeg nog bijna profiteerde van de aanvals drift van Blauw Wit 1-1. Blauw Wit 4 - Excelsior 5; Tegen het gedegradeerde Excelsior 5 had Blauw Wit 4 het knap lastig. De gasten waren zoals verwacht mocht worden vaardiger en sneller in de handelingen, maar Blauw Wit zette hier een degelijke strijdwijze tegenover. Toch kon de ploeg uit -Rijssen uiteindelijk met de volle winst naar huis gaan omdat uit een aantal goede aanvallen twee doel punten gescoord werden. Blauw Wit kon hier één treffer tegenover zetten. 1-2. Blauw Wit 5 - Excelsior 10; In de eerste helft ging de strijd gelijk op. Na de pauze kon Blauw Wit het tempo niet meer volgen en gingen sommige spelers zich te buiten te genover de leidsman. Deze trad echter kordaat op, zodat Excelsior met veel gemak een 0-3 overwin ning behaalde. Blauw Wit 6 - Dos' 37 8; Door de goede resultaten van de afgelopen weken en het gelijke spel vorige week 2-2 tegen Rijssen had Blauw Wit alle vertrouwen in een goede wedstrijd. Dos nam een voor sprong, maar Blauw Wit kwam spoedig naast de gasten via Wim Aanstoot. Via een prachtige voor zet van Renger van Lindenberg scoorde Dos in eigen doel. De Vrie- zenveners kwamen voor rust nog terug tot 2-2. Na rust met wat wijzi gingen in de opstelling kwam Dos opnieuw aan de leiding en moest Blauw Wit weer aanvallen. Via Hans Aanstoot werd de stand ge lijkgetrokken. Hierna gaf de thuis ploeg de wedstrijd uit handen en scoorde Dos aan de lopende band tot 3-9. Blauw Wit 7 - Hulzense Boys 6; In het begin een gelijkopgaande strijd. Hulzense Boys opende de score, 0-1. Toen dé gasten hierna ook 0-2 aantekenden leek het een moeilijke middag te worden voor Blauw Wit. Hulzen verslapte ech ter, waarna Blauw Wit het initia tief over nam en J.P. met een pun- tertje tegenscoorde. Rust 1-2. Na goed aangeven van Albert Nijhuis scoorde J.P. vlak na rust ook de ge lijkmaker. Jan Koning Jr. onder schepte na een slechte uittrap van de keeper de bal en scoorde magni fiek 3-2. Het zevende kreeg hierna nog kansen, maar Hulzen scoorde 3-3. Vlak voor tyd een prachtige aanval via langs de lijn met Dieks die voorzette op Jan Koning die de vrij staande Albert Nijhuis de gele- Blauw Wit heeft de uitwedstrijd tegen Sportlust in Glanerbrug ver diend in de volle winst weten om te zetten (0-2). Belangrijke punten te gen een ploeg die vast voornemens is de degradatie uit de 4e klas KNVB in één seizoen weer onge daan te maken. Met 3 punten uit 2 (uitwedstrij den hadden de Glanerbruggers een goede competitiestart. Blauw Wit nam de eerste aanvallende ini tiatieven. In de 4e minuut leverde dat al een voorsprong op toen Hans Stam een vrije trap vanaf de rand van het strafschopgebied fraai ineens in het doel schoot (0-1). Deze vrije trap was toegekend om dat Hans na een vloeiende combi natie met Gerwin de Velde Harsen horst dreigde door te breken doch op het laatste moment onderuit werd gehaald door zijn college- vrije verdediger van Sportlust. Deze snelle voorsprong was een geduchte streep door de rekening van de thuisclub, die na deze te genslag op jacht ging naar de ge lijkmaker. Blauw Wit moest terug en had het aan enkele goede red dingen van doelman Hans Bekker- nens te danken dat de voorsprong intact bleef. Na een aanval over rechts kreeg Wim Barvelink een goede mogelijkheid de voorsprong te vergroten, doch op het laatste moment strandde hij op de keeper. Sportlust bleef wat meer in de aan val doch de geconcentreerd spe lende Blauw Wit-verdediging bleef de situatie meester. De thuisclub ging het daarna vooral met af standschoten proberen die echter geen problemen opleverden voor Hans Bekkernens. Wel hadden de Holtenaren geluk dat de bal uit een doelworsteling nog net kon wor den weggewerkt. Een tegenvaller voor Blauw Wit was dat kort voor rust de hard werkende rechtermid denvelder Jan Vrugteveen gebles seerd moest uitvallen. Na de rust, die met 0-1 aanbrak, kwam Gerald Jansen hem vervangen. Sportlust ging in de tweede helft meteen fel in de aanval doch toen dat geen succes opleverde kreeg Blauw Wit geleidelijk aan de wedstrijd onder controle en probeerde het met snelle aanvallen de zege veilig te stellen. In eerste instantie leverde dat niet meer op dan een aantal hoekschoppen, maar in de 70e mi nuut viel de voor Blauw Wit bevrij dende tweede treffer. Johan Bos- schers passte vanaf het midden veld op het juiste moment op de op volle snelheid liggende Wim Bar velink. Wim ging goed door en ver scheen alleen voor de keeper. Deze wist niks anders te doen dan Wim onderuit te halen, waarna scheids rechter Kleine een strafschop toe kende, die beheerst door doelman Hans Bekkernens werd benut (0-2). Hiema werd de leeggespeelde Mar cel Jager vervangen door Jacco Schuppert. In de slotfase wisten de Blauwwitters de voorsprong con solideren tegen de alles of niets spelende thuisclub, zodat na het laatste fluitsignaal van scheids rechter Kleine de moegestreden Blauwwitters juichend de kleedka mer konden opzoeken. Een verdiende zege voor een hard werkend Blauw Wit dat de weinige kansen die zich in deze wedstrijd voordeden beter wist te benutten dan de thuisclub. Door dit resul taat en de onverwachte nederlaag van Achilles Enschede tegen Sp.Daarle is Blauw Wit nog de eni ge ploeg die uit de 3 gespeelde wedstrijden de volle winst heeft weten te behalen. Bij het concours van PC De Vjen- neruiters behaalde Nicole Vree Eg berts met Quintes een eerste prijs bij het springen in de klasse B, categorie E. Ook Cindy Vosselman was met Apollo succesvol. Zij be-' haalde de eerste prijs in de klasse B, categorie C. Ida Vincent ging met Mark naar Varsseveld, waar zij een vijfde prijs veroverde in de klasse Z, categorie D. genheid bood de winnende treffer te scoren. Deze faalde niet 4-3. Blauw Wit Al - BWO A2; Ondanks een zwakke start kwam de ploeg snel op voorsprong. Vooral het doelpunt van Coen was heel mooi. BWO probeerde van alles en scoor de twee maal. Rust 5-2. Na rust was Blauw Wit veel te sterk voor de gasten en scooorde tot de tien vol was. Hierna kon BWO nog wat te rug doen tot 10-5. Blauw Wit Dl - Vesos Dl; Blauw Wit begon sterk en nam een 3-0 voorsprong. Vesos kwam na rust sterk terug en scoorde tegen. 3-1. Dit was voor Blauw Wit het sein om er wat meer aan te doen, want met goed spel en veel overzicht werd uiteindelijk een ruime 6-1 overwinning behaald door doel punten van Jeroen 3, Peter 1, Al- bert 1 en een eigen doelpunt van de gasten. 6-1. Rood Zwart D3 - Blauw Wit D2; De wedstrijd begon direct pittig, om dat binnen de D3 groep van Rood Zwart een sterspeler rondliep. Deze speler scoorde 1-0. Bertram ging zich met de bewaking van deze speler bemoeien, waardoor Blauw Wit meer ruimte kreeg. Al fred scoorde 1-1. Vlak voor rust wist echter Rood Zwart weer op voorsprong te komen. Arras had na de pauze de moeilijke opdracht om de taak van Bertram over te ne men. Alfred scoorde 2-2, waarna Rood Zwart toch weer voor kwam. Opnieuw Alfred wist de gelijkma ker aan te tekenen, vooral ook om dat Ferdi hiervoor al vele moeilijke ballen had gestopt. 3-3. Blauw Wit El - Sp. Rijssen El; Blauw Wit El begint steeds leuker te voetballen. In deze wedstrijd te gen het zwakke Rijssen kon de ploeg flink op de aanval spelen en het doelsaldo opvoeren. Voor rust kwam de mooiste treffer van de voet van Jarno. Na rust scoorde Rijssen tegen, maar hierna gaf de verdediging met Geert-Jan en Marnix geen kansen meer weg. Blauw Wit voerde de stand op tot 12-1. Blauw Wit E2 - Enter Vooruit E2; Blauw Wit E2 begon weer sterk aan deze wedstrijd. Het scoren ging ook nu vlot en gemakkelijk, Hussi- ar 2x, Wilbert en Wilco elk één maal. Enter Vooruit scoorde voor rust eenmaal. Na rust ging Blauw Wit door en speelde Enter van de mat. De gasten gaven de ongelijke strijd öp, waarna Blauw Wit via 2x Hussiar en Richard voor «Je eind stand van 7-1 zorgden. De Zweef F3 - Blauw Wit F2; Na de goede overwinning van afgelopen week leek De Zweef duidelijk ster ker te zijn. Echter nadat de ploeg bij rust toch een 0-3 voorsprong had genomen, was het met de Zweef gedaan en scoorde Blauw Wit regelmatig. Voor Blauw Wit staat voor komen de zaterdag een thuiswedstrijd op het programma en wel tegen streekgenoot Markvogels uit Mar- kelo. Markvogels is ook uitstekend van start gegaan en staat met 5 uit 3 op de tweede plaats achter het met 6 uit 3 de ranglijst aanvoerende Blauw Wit. Er mag dus een span nende wedstrijd worden verwacht op 't Vletgoor, waarbij de Blauw witters de steun van veel suppor ters goed zullen kunnen gebrui ken. De wedstrijd begint om 14.30 uur en staat onder leiding van scheidsrechter Nollen uit Ootmar- sum. BWO 3 - Holten 2, 3-4; Holten 2 be gon de wedstrijd zeer goed. Na 10 minuten stond het al 0-2 voor Hol ten. De eerste goal viel na goed storend werk van Rob Somer. De tweede viel na een goedlopende aanval, afgerond met een kopbal van Gerrit Meilink. Voor de rust kwam BWO via een standaardsitu atie terug tot 1-2, maar Holten 2 ging toch de rust in met een voor sprong van 1-3 door een vrije trap, genomen van een afstand van 35 meter. De 2e helft liet een aandrin gend BWO zien. Na circa een kwar tier resulteerde dat in een treffer (2- 3). Via een counter van Holten scoorde spits Gert Jan Scheper man met een schot in de korte hoek. In de slotfase scoorde BWO nogmaals, wat de stand op 3-4 bracht. Holten 3 - De Zweef 3,1-6; Holten 3 is dit seizoen een elftal dat onmo gelijk kan presteren met de vorm die er op dit moment is. De tegen stander, De Zweef 3 wees Holten terecht op zijn zwakke plekken. De uitslag spreekt boekdelen. De spe lers hopen dan ook dat de oudere spelers voldoende ruggegraat aan het elftal kunnen geven om klasse- verlies te voorkomen. Omhoog 4 - Holten 4,2-2; Ondanks een kleine interne reorganisatie in het 4e begon Holten goed. Met name Rob-Jaap Martens wist zijn stempel op de wedstrijd te druk ken, waardoor Holten al spoedig controle had over het aanvangsof- fensief van Omhoog. Hier kon de Nolle dankbaar gebruik van maken en hij bracht Holten in de 20e minuut op een 1-0 voorsprong. Hierna een tijdelijke verslapping, zodat de ruststand 1-1 werd. Door een misverstand in de achterhoede wist Ohoog direct na rust de lei ding te nemen. Holten liet het hier echter niet bij zitten,en bleef aan-, dringen. Dit resulteerde in een schitterende actie van opnieuw De Nolle. De jongens hielden gelukkig hun hoofd koel, zodat de eindstand 2-2 bleef. Holten 5 - Heracles 3, 3-2; Holten ging sterk van start en combineer de het goed- Holten kwam op een voorsprong door HS. Heracles bracht voor rust de stand op 1-1In de tweede helft ging Holten iets behoudener van start en probeer de Heracles te dwingen om uit hun isolement te komen. Het verliep niet zo als gehoopt was, want Hera cles kwam op een 1-2 voorsprong. Met nog maar een kwartier te gaan, moest Holten alles op alles zetten. Na ruim 10 minuten spelen, met nog slechts drie minuten te gaan, kreeg Holten een vrije trap toegekend, waaruit HS opnieuw wist te scoren. Vlak voor tijd scoor de HJ ook nog 3-2, waardoor het een wedstrijd werd, die niet snel vergeten wordt. Holten 6 - Almelo 6,1-1; In een gelijk opgaande wédstrijd nam Almelo al na 5 minuten een voorsprong door een uitgespeelde kans. Holten kwam na een half uur op gelijke hoogte door een doel punt van Bouwhuis. De winst lag in de tweede helft voor het grijpen, doch de kansen werden niet benut. Holten 8 - Langeveen 3,1-0; Holten 8 kwam tegen Langeveen goed uit de startblokken. Van meet af aan werd de tegenstander onder druk gehouden, wat vooralsnog voor de rust niet in de score tot uitdruk king kwam. Na de rust een zelfde spelbeeld. Een aanvallend Holten tegen een zich prima verdedigend Langeveen. Na enkele goede kan sen was het G. Bannink, die met een kopbal de score opende. Hierin kwam mede door goed keepers werk van Wilco Oosterkamp geen verandering meer. SOS 8 - Holten 9, 2-5; SOS werd met bij vlagen subliem voetbal on der druk gezet, wat resulteerde in een mooie goal van J. Meilink. Te gen het einde van de eerste helft brak Ap door de verdediging en prikte de bal achter de keeper. Na rust was het zelfde beeld te zien. Holten kwam via een schitterende een-twee van John van Ep op 0-3. Door een, pngelukkige situatie kwam SOS terug tot 1-3. Holten bleef echter doorvechten en kwam op een 1-5 voorsprong. Tegen het einde deed SOS nog wat terug, waarna de eindstand op 2-5 kwam. Holten 11 - Enter 8,1-5; Holten 11 werd in deze wedstrijd door de klasse van Enter overvleugeld. En ter scoorde van de 15e tot de 20e minuut 3 keer en Holten speelde na ook nog eens gemiste penalty een kansloze wedstrijd, dat resulteer de in een eindstand van 1-5. PH 16 - Holten 12,3-1; Om 8 uur al werd er afgereisd naar Almelo om er tegen PH eens flink tegenaan te gaan. Na een aanvallend begin van Holten opende toch PH in de 30e minuut de score. Holten kreeg nog een aantal kansen, maar kon toch niet tot scoren komen. In de twee de helft bracht Jan Weijers in de 10e minuut met een frommelgoal de stand op 1-1. Na schitterend keeperswerk van Rein IRA was het toch PH die 2-1 op het scorebord liet aantekenen. N a een sliding van onze leider Freek Lubbersen, die blijkbaar op de man speelde, bracht PH door een penalty de eindstand op 3-1. SOS Al - Holten Al; In het begin van de eerste helft ging de wed strijd gelijk op, maar na 15 min brak Wilfred uit en schoot de bal hard in de bovenhoek. SOS wist voor rust gelijk te maken. Na rust ging Holten fel van start. Na goed spel van Harry, schoot Erik de bal hard op de keeper, die de bal niet klem kreeg, zodat de goed oplet tende Jeroen kon scoren. Holten nam toen duidelijk het initiatief en kon nog eenmaal via een counter scoren. Een belangrijke overwin ning van 1 -3met volgende week de thuiswedstrijd tegen koploper Den Ham. Excelsior A3 - Holten A2; Het eer ste kwartier speelde Holten met 10 man, doordat Omar te laat was, maar het ging mooi gelijk op en met een stand van 2-1 ging men naar de thee. Na rust werd er beter gevoetbald en met nog twee doel punten voor Excelsior en nog vier (rooie Romario miste nog een pe nalty) kon Holten de wedstrijd met 4-5 winnend afsluiten. Holten BI - Rietvogels BI; Een wedstrijd waarin Holten over alle linies domineerde en waarin einde lijk weer eens flink werd gescoord. Voor rust zorgde Edwin 2x, Aart lx en Michael lx voor de doelpunten, waarna in de tweede helft Martijn 2x, Jordi lx en Edwin 1 het saldo van 8 doelpunten completeerden. Rietvogels scoorde eenmaal tegen. Vroomshoopse Boys Cl - Holten Cl; Holten begon afwachtend, waardoor Vroomshoop verschil lende kansen kreeg, waarvan er voor rust één werd benut. Na rust nam Holten het initiatief over, wat resulteerde in twee mooie doelpun ten van Ruud. Hierna controleerde Holten de wedstrijd, maar bij een uitval scoorde vlak voor tijd Vroomshoop. eindstand 2-2. SWN D2 - Holten D2; Holten pak te zijn derde overwinning, door SWN meteen onder druk te zet ten. Het eerste doelpunt was een eigen doelpunt van SWN, maar daarna scoorde Theodoor 2x en Jan Deyk lx. Tegen Excelsior D5 werd gewonnen met 4-2, zodat de bovenste plaats in zicht komt. Holten E2 - Excelsior E7; Na de grote nederlaag ,van vorige week, waren de jongens moeilijk te moti veren. Zij stonden bij rust met 0-7 achter. Na rust ging Excelsior rus tig door, waardoor de eindstand 0- 13 werd. Holten Fl - SWN; Na verlies van vorige week, herstelde Holten zich goed, maar gescoord werd er niet. Enter F2 - Holten F2; In een gelijk opgaande wedstrijd kwam Enter op voorsprong door een eigen doel punt van een Holtense verdediger. Eindstand 3-2. Andere uitslagen: Holten B2 - Excelsior B3, 5-1; Ex celsior C3-Holten C2, 13.-1; Holten Dl - SOS Dl, 12.-0; Holten El - Enter V E18-1Enter V F3 - Holten F3, 0-6. In het weekeinde van 20, 21 en 22 september werd onder redelijke weersomstandigheden werd bij de tennisclub Holten gestreden om de clubtitels in het heren enkel en dames dubbel. Edwin Brouwer werd clubkampioen. De uitslagen waren als volgt: DD A-poule: 1. Corian de Groot- /Annemieke Klijnsma; DD B-pou le: 1. Riet Schermerhom/Lia Dries- sen; 2. Thea Brandes/Jeanet Nij- land. HEA: 1. Edwin Brouwer (clubkam pioen) 2. Barendjan Klijnsma; HE B: 1. Harold de Vries; 2. Frans Co- lee.

Holtens Nieuwsblad | 1991 | | pagina 7