Blauw Wit bekert verder De Holtertrappers houdt op te bestaan Mintonette sluit seizoen goed af Weer speelt mee in tenniscompetitie Handbalsters winnen verdiend van Boskamp Blauw Wit naar Denekamp Oproep Laatste uitwedstrijd sv Holten Recreanten volleybal toernooi HOLTENS NIEUWSBLAD J» Moutainbike wedstrijden op Zuurberg Door strafschoppen in halve finale TVB-beker MAC bereid crossbaan over te nemen Veneklaas derde op de halve marathon DONDERDAG 25 APRIL 1991 De tweede ronde van de tennis competitie werd onder heel wat minder gunstige weersomstandig heden gespeeld dan de eerste, met een temperatuur die twaalf graden lager lag dan vorige week. Dinsdag stormde het en dat maakte het spel onberekenbaar. De windvla gen zorgden soms voor de mooiste ballen! Zaterdag bracht sneeuw buien, waarvan enkele zo dicht dat de spelers de bal niet meer konden zien en hun spel moesten onder breken. Het tweede mixjeugdteam 17 jarigen reed zaterdagmorgen om half acht voor niets naar Slag haren om te horen, dat er door de nachtvorst niet op het gravel ge speeld kon worden. Drie jeugdteams en acht senior- teams hebben de tweede ronde met winst afgesloten. Na twee ron den zijn er nog zes teams ongesla gen. Bij de jeugdteams zijn dat meisjes zaterdag en mix zondag en bij de senioren mix 1, mix 3 en mix 5 zaterdag en heren 1 vrijdag. Uitslagen tweede ronde: Senioren: Dames dinsdag: Holten 1-Smash 4 2-3, Holten 2-MTV '65 0- 5. Dames donderdag: Holten 1-De- venter LTC 2 2-3, Holten 2-ter Spil- le 3 2-3. Heren vrijdag: Holten 1- Dikkers 15-0, Holten 2-Dikkers 2 1- 4. Heren zaterdag: Holten 1- Beukersweide 2 4-1, Holten 2- PBraband 4 5-0, Holten 3 de Snip 2 3-2, Holten 4-MTV '65 2 1-4. Mix za terdag: Holten 1-HS 13-2, Holten 2- Heino 1 3-2, Holten 3-Salland 1 3-2, Holten 4-Deventer LTC 3 2-3, Hol ten 5-Deventer LTC 5 3-2. Junio ren: Meisjes woensdag: Holten 1- Drijvers 1 0-5. Meisjes 15 jaar zater dag: Holten 1-Ommen 1 5-0. Mix woensdag: Holten 1-Lettele 1 2-3. Mix 15 jaar zaterdag. Holten I-Ter Spiile 1 2-3, Holten 2-Ter Spille 2 2- 3, Holten 3-Nijverdal 3 1-4. Holten 4-Ittersum 4 0-5. Mix 17 jaar zater dag: Holten 1-O.Hardenberg 1 3-2. Mix zondag: Holten 1-Ugchelen 2 8-0. Blauw Wit SENIOREN Sp. Denekamp 1 - Blauw Wit 1, 14.30 uur, vertrek 12.45 uur; Blauw Wit 2- Excelsior 4,12.30 uur; Excel sior 6 - Blauw Wit 3, 14.30 uur, vertrek 13.30 uur; Achilles E. 4 - Blauw Wit 4; Blauw Wit 5 vrij; Blauw Wit 6 - Enter V. 6,12.30 uur; Blauw wit 7 - Den Ham 7,14.30 uur. JEUGD ON A2 - Blauw Wit Al, 11.00 uur, vertrek 09.45 uur; Holten B2 - Blauw Wit B2,14.30 uur; Blauw Wit Cl - VesosCl, 11.00 uur; Blauw Wit MB - RV MB, 11.00 uur. De Zweef D3 - Blauw Wit Dl, 11.00 uur, vertrek 10.00 uur; Blauw Wit El - DES El, 10.00 uur; Blauw Wit E2 - SOS E2,10.00 uur; SDOL E3 - Blauw Wit E3, 11.00 uur, vertrek 10.00 uur; Sp. Rijssen F1 - Blauw WitFl, 10.00 uur, vertrek 09.15 uur; Blauw Wit F2 - Ha ar Ie F2, 11.00 uur; Vesos F2-Blauw Wit F3,11.00 uur, vertrek 10.15 uur. ZAALVOETBAL Vrijdag 26 april: Blauw Wit 2 - DVO 1,19.00 uur. SV Holten SENIOREN UD Weerselo - Holten 1,14.30 uur, vertrek 12.45 uur; Holten 2 - NEO 3, 10.00 uur; Bome 2 - Holten 3„ 10.45 uur, vertrek 09.45 uur; Holten 4 - De Zweef 5,10.00 uur; De Zweef 4 - Hol ten 5, 10.45 uur, vertrek 10.00 uur; Holten 6 vrij; Holten 7 - SDOL 4, 09.00 uur; Holten 8 - Heracles 6, 10.45 uur; Heracles 4 - Holten 9, 10.45 uur, vertrek 09.45 uur; De Zweef 11 - Holten 10, 09.00 uur, vertrek 08.00 uur; Holten 11 vrij; Holten 12 - Enter 9,09.30 uur; Hol ten 13 - De Zweef 12, 09.00 uur. JUNIOREN Holten Al - Den Ham Al 14,30 uur; Holten A2 - Dos'37 A3, 14.30 uur; Holten BI - Tubanters BI, 12.15 uur; Holten B2 - Blauw Wit BI, 14.30 uur; Rood Zwart Cl - Holten Cl, 13.00 uur, vertrek 12.00 uur; Holten C2 - ZV Cl, 12.45 uur. RKSV Dl - Holten Dl, 12.00 uur; Holten D2 - La Première D2,11.00 uur; Holten El - Enter V El, 11.00 uur; Hulz. blys E2 - Holten E2,10.00 uur, vertrek 09.15 uur; De Zweef F1 - Holten Fl, 10.15 uur, vertrek 09.30 uur; Holten F2 - SWN F2, 11.00 uur; Holten F3 - Den Ham F3,10.00 uur; Tukkers F3 - Holten F4,11.00 uur, vertrek 10.00 uur. Handbal Donderdag 25 april: Dames S be kerwedstrijd tegen LHC om 20.00 uur. Zaterdag 27 april: Al thuis tegen Nw. Heeten om 11.00 uur; A2 thuis tegen WSV'38 om 12.00 uur; JA 1 uit tegen Zwolle om 13.00 uur. Ver trek 12.00 uur; BI thuis tegen Boer- hof/Heeten om 10.00 uur; Dl wed strijd tegen Haarle is afgelast; mi ni's vrij. zondag 28 april: Heren thuis tegen Tyfoon 2 om 12.30 uur; Dames S thuis tegen Wesep om 11.15 uur; Dames J thuis tegen SDOL om 10.00 uur. Programma Sporthal 't Mossink voor de week van 27 april t/m 3 mei 1991 Zaterdag 19.00-20.00 van Eng- brink, 20.00-21.00 Ulfman Maandag 08.10-14.50 SGH, 19.00- 22.30 BCH, 19.00-20.30 J. Kamp huis (fitness-ruimte) Dinsdag Koninginnedag Woensdag 08.10-14.50 SGH, 19.00- 22.30 BCH Donderdag 08.10-15.40 SGH, 22.00- 23.30 sv Holten (AS) Vrijdag 08.10-14.50 SGH, 19.30- 21.30 Blauw-Wit Voor reservering van nog vrije uren in het bovengenoemde weekeinde, kan men zich a.s. vrijdag van 12.00- 22.00 uur rechtstreeks wenden tot de beheerder (sporthal tel. 6 31 80). Overige reserveringen uitsluitend via het gemeentehuis (afd. Welzijn tel. 6 16 66, toestel 722). Komende zaterdag moet Blauw Wit voor de tweede wedstrijd in de nacompetitie om een promotie plaats naar de vierde klas van de KNVB op bezoek bij Sportclub De nekamp. De Denekampers wisten zaterdag in Almelo DVO met 0-1 te verslaan. Door dit goede resultaat hebben ze zich - met twee thuis wedstrijden voor de boeg - een goe de uitgangspositie weten te ver schaffen. Voor de Blauwwitters wordt deze wedstrijd van groot be lang. In feite moeten ze - willen ze nog kans maken op promotie - ten minste één punt uit deze wedstrijd halen. Wil de ploeg tot een goed re sultaat komen in Denekamp dan zal er echter meer strijd moeten worden getoond dan in de eerste wedstrijd van deze nacompetitie, thuis tegen DVO. Als team zal het de instelling moeten hebben dat men met elkaar tot een goed resul taat wil komen. De aanwezigheid van vele supporter kan de spelers daarbij tot grote steun zijn. De wedstrijd staat onder leiding van scheidsrechter Slagers uit Rijssen en begint om 14.30 uur. Fietscrossclub De Holtertrappers heeft het huurcontract voor het fietscrossterrein op 't Vletgoor per 1 juli opgezegd in verband met de liquidatie van de vereniging. Aan de landelijke Bond is al mede gedeeld dat de club ophoudt te bestaan. De reden is dat FC De Holtertrappers momenteel nog maar vijf leden telt, van wie er niet meer dan twee echt actief zijn. Volgens secretaresse F. Vincent- Zwiers loopt de belangstelling voor het fietscrossen al langere tijd terug. Vorig jaar is nog een poging gedaan om de sport nieuw leven in te blazen door een grote opknap beurt van het terrein. Zo werd een heus verkeerslicht opgesteld en een startheuvel aangelegd, waarin maar liefst 7000 stenen zijn ver werkt. Dat mocht niet baten, net zomin als het sportstimulerings- plan nog een impuls aan het cros sen kon geven. De afnemende inte resse voor het fietscrossen is overi gens een landelijk verschijnsel. Het fietscrossterrein van De Hol tertrappers werd in 1984 geopend door burgemeester Van Rappard. De club heeft in zijn goede dagen zelfs kampioenen afgeleverd, zoals Henk Jan Beldman die met bakke nist Jan Vincent een paar maal' Nederlands kampioen werd in de MAC De Holterberg doet een oproep aan iedereen die denkt van het fietscrossterrein ge bruik te willen maken om dit voor 1 mei te laten weten aan D.J. Schooien, Weversstraat 81, tel. 62528. Als er niet voldoende belangstelling is van de kant van de fietscrossers verdwijnt het terrein. Deze oproep is beslist niet al leen bedoeld voor mensen die aan het wedstrijdcrossen mee willen doen, maar geldt voor ie dereen die wel ééns een middag je of avond wil crossen, jong of oud. zijspanklasse. Het fietscrossen in Holten begon destijds met een wedstrijd op Kalfstermansweide, waarbij gestart werd in de muziek koepel. Toen deden er nog tussen de twee- en driehonderd enthou siaste rijders mee, maar op de laat ste regionale wedstrijd die de club organiseerde kwamen vorig jaar nog maar tachtig deelnemers op dagen. Inmiddels heeft MAC De Holter berg zich bereid getoond om de vereniging in haar geheel over te nemen. Waarschijnlijk zal een be stuurslid van De Holtertrappers zich dan binnen MAC met de orga nisatie van het fietscrossen gaan bezighouden. Eerst wordt echter de behoefte gepeild, want, zegt voorzitter Derk Jan Schooien, „als er niemand in Holten is die nog wil fietscrossen, heeft het geen zin om zo'n baan in stand te houden. Wij denken niet in de eerste plaats aan wedstrijdrijders, maar willen de baan laten bestaan voor iedereen die eens een middagje of avond lekker wil crossen. Waar het om gaat is of die baan gebruikt wordt of niet." Aan de hand van de reacties beslist het MAC-bestuur begin mei of de Tegen UD uit Weerselo speelt Hol ten zondag haar laatste uitwed strijd. Net als vorig seizoen vallen de be slissingen eerst in de slotfase van de competitie. De Tukkers kunnen aanstaande zondag kampioen wordeneen Holtens medekandida ten voor degradatie hebben ook een moeilijke wedstrijd. GFC moet uit tegen Enter en Heracles speelt uit tegen Rietvogels. De wedstrijd in Weerselo staat on der leiding van scheidsrechter Froeling en begint om 14.30 uur. club de baan onder haar hoede neemt. Zo niet, dan zal terrein toch niet lang ongebruikt blijven lig gen. Touwtrekvereniging OKIA en de Kynologenclub Deventer en Omstreken hebben ach al als ge gadigde gemeld. Het dagelijks be stuur van de Sportcommissie wil echter geen overhaaste beslissing nemen en in geval van opheffing van de fietscrossbaan eerst ook an dere verenigingen in Holten de kans geven zich als huurder te meL den. Het crossterrein op de Zuurberg zal nu ook op milieuvriendelijk wij ze worden benut. Op zodag 2 juni wordt een mountainbikecross ge houden die georganiseerd wordt door MAC de Holterbetg, in sa menwerking met CC'75 uit Nijver- dal en de mountaibikevereniging Lemelerveld. Het jaarlijkse volleybal-buiten- toemooi voor recreanten, wordt dit jaar gehouden op zaterdag 15 juni bij sporthal 't Mossink Het toernooi duurt van 10.00 tot 14.00 uur. De kosten bedragen 25,- per team. Het streven is weer om, net als alle jaren, een toernooi te orga niseren met teams, waarin ten hoogste twee competitiespe lers/speelsters deelnemen. Opgave graag zo spoedig moge lijk, maar uiterlijk voor 8 juni bij: Herman Schol ten, tel 62420 of Willemijn Husslage, tel. Blauw Wit heeft vorige week woensdag in de uitwedstrijd te gen de zondag-eerste klasser Reu- tum de halve finale van het toer nooi om de TVB-beker weten te bereiken. Onder moeilijke omstandigheden - de harde wind stond in de lengte over het onbeschut liggende veld - hielden beide ploegen elkaar vrij wel in evenwicht. Voor rust had Blauw Wit met de wind in de rug een veldoverwicht. Veel gevaar le verde dat niet op voor de verdedi ging van de thuisclub. Tweemaal leek Blauw Wit op voorsprong te komen doch beide keren wist de vrij voor het doel komende Jacco Schuppert de bal niet langs de doelman te werken. De tweede helft probeerde de thuisclub met de wind in de rug de beslissing te forceren, doch ook zij kwamen nauwelijks tot kansen. Blauw Wit mocht één keer van geluk spreken dat de lat een van dichtbij inge schoten bal keerde. In de laatste fase van de wedstrijd was Blauw Wit bepaald niet ongevaarlijk met snelle counters. A-junior Marcel Jager, die de gehele wedstrijd mee speelde, leek daarbij de beslissen de treffer te scoren, doch hij mikte juist voorlangs. Zo eindigde de wedstrijd doel puntloos en kon Blauw Wit zich voor de derde maal in successie in dit bekertoernooi opmaken voor het nemen van strafschoppen. Ook nu werd de strafschoppenserie weer succesvol afgesloten. Hans Bekkernens wist één strafschop te stoppen, terwijl alle vijf Blauwwit ters - Leo Aanstoot, Gerwin de Vel de Harsenhorst, Johan Bosschers, Hans Stam en Hans Bekkernens - feilloos raak schoten. Hiermede was plaatsing voor de halve finale een feit. Thuis tegen Glanerbrug Inmiddels is bekend dat de tegen stander in die halve finale de zon dag-eerste klasser Glanerbrug zal zijn. De Blauwwitters hebben daarbij het voordeel van een thuis wedstrijd. Deze wedstrijd zal ge speeld worden op dinsdag 7 mei a.s. om 19.00 uur op 't Vletgoor. De andere halve finale zal gaan tussen WW uit Hengevelde en Twenthe uit Goor. Voor het eerste damesteam van Mintonette stond er in de wed strijd tegen Kangeroe 1 niet meer dan de eer op het spel. Toch werd het een enerverende partij met de vertrekkende Jolande Bisseling in de hoofdrol. Zij speelde aanval lend, maar vooral blokkerend een prima partij. Mintonette verloor helaas met 2-3. De eerste set ging gelijk op tot een stand van 8-8. Beide teams verde digden goed en scoren was dus moeilijk. Uiteindelijk ging de winst met 9-15 naar Kangeroe. In de tweede set maakte Mintonet te teveel fouten en liet vooral de kwaliteit van de pass te wensen over. Met 7-15 ging ook deze set naar Kangeroe. Coach Wim Hart kamp kreeg tot overmaat van ramp een rode kaart voor het te veel tijd nemen voor een spelers wissel. In de derde set lukte Mintonette opeens alles. Hannies 3 meter aan vallen waren niet te stoppen, Inge scoorde aanvallend een mooi punt en Anja wist uit elke positie een prima set-up af te leveren. Karin scoorde hét beslissende punt. Set stand 15-6. In de vierde set liepen de dames uit Holten echter al snel een 5-8 ach terstand op. Toen kwam debutan te Frieda Meilink in het veld en zij zorgde in de aanval en met een goede opslagserie voor de nodige doelpunten. Mede door prima ver dedigen van Ria werd de set met 15-10 gewonnen. Hannie Kolk, die volgend seizoen bij Devolco uit Deventer speelt, liet in de ralley-point-set zien wat een 'killing' blok is en Anja scoorde rechtstreeks uit de opslag nog een aantal punten. Toch ging de vijfde set met 7-15 naar Kangeroe. In 1984 kan burgemeester van Rappard nog trots een heuse Holtense fietscrossbaan openen. Zeven jaar later ligt het terrein op 't Vletgoor er stil en verlaten bij Egbert Veneklaas werd afgelopen zondag derde in de halve mara thon van Hengelo. Lange tijd liep hij op de tweede plaats, maar in de slotfase moest hij aan snelheid in leveren. Hij eindigde op het 21.1 km lange parcours met een tijd van 1 uur 9.33 minuten. Ap Koetsier presteerde ook goed. De allesloper noteerde 1 uur en 30 minuten pre cies. Programma: zaterdag 27 april: Drieluikmara thon te Delden 5-10-14,4 km; zon dag 28 april: prestatieloop te Gors- sel 3-7,5-15 km; dinsdag 30 april: Hoftenloop te Hengevelde 2,5-5-10 km en Öranjeloop te Westerhaar 2- 5-10 km De dames van het Holtense hand balteam speelden thuis tegen Bos kamp, dat vorige week koploper Schalkhaar versloeg. De wedstrijd werd in hoog tempo gespeeld, maar de eerste helft liet nogal wat balverlies en afspeelfouten zien. Na een aanvankelijke achterstand bracht Holten de stand voor rust nog op 3-3. Na rust hield Holten het tempo hoog maar ook de bal goed in de ploeg. De overwinning met 5-4 was dan ook verdiend, Scores: Ineke Leeftink en Joke Markvoort 2, Marti Barvelink 1. Holten is nu opgeklommen naar de derde plaats in de competitie. Ook de junioren behaalden een overwinning. Via een 7-2 stand bij rust werd HHZD met 14-15 versla gen. Holten staat nu op een gedeel de eerste plaats met Dalfsen, dat echter een minder doelsaldo heeft. Jeugd Meisjes Al nam uit tegen Wesepe voor rust een duidelijke voor sprong met 0-6. In de tweede helft- kwam Wesepe goed terug, maar de overwinning ging met 8-9 naar Hol ten. A2 won van Voorwaarts. In een leuke wedstrijd werd het 6-4 via een 4-2 voorsprong van Holten bij rust. Jongens A speelde tegen Achilles in Apeldoorn en keek bij rust tegen een 6-5 achterstand aan. Goed spel in de tweede helft leidde even tot een voorsprong, maar door onop lettendheid in de ploeg ging de winst toch naar de tegenstander. Eindstand 11-10. BI boekte in Zwolle een 4-9 over winning op nieuwkomer Tyfoon. De ruststand was 4-9. De welpen wonnen thuis met 5-4 van Kwiek na een 2-1 voorsprong bij rust. Neo A2 - Blauw Wit Al; Doordat koploper Enter Vooruit vorige week onverwacht de punten had laten üggen, kon Blauw Wit op gelijke hoogte komen met Enter Vooruit als de wedstrijd tegen Neo gewonnen zou worden. Blauw Wit begon dan ook energiek aan het duel en binnen enkele minuten was het al 0-1. Nog nagenietend van dit succes scoorde Neo prompt de gelijkmaker. Het spel werd er hierna niet beter op, maar Blauw Wit nam voor rust toch opnieuw een voorsprong 1-2. Deze voor sprong niet worden vastgehouden. Neo scoorde nog voor de pauze 2-2. Blauw Wit was na de rust met de wind in de rug de betere ploeg, maar Neo scoorde 3-2. Blauw Wit trok de zaak snel gelijk en kreeg hierna diverse mogelijkheden op de volle winst. Neo haalde echter de ballen van de doellijn en bleef strijden voor het ene punt. 3-3. Blauw Wit BI - Hulzense Boys BI; Hulzense Boys had maar negen •spelers, maar nam wel verrassend een voorsprong. Blauw Wit kwam snel op gelijke hoogte en ging ver der É*5ed door 2-1. Hulzen kwam opnieuw verrassend terug met de gelijkmaker 2-2. Hierna nam Blauw Wit het initiatief en liep uit naar een 4-2 voorsprong bij rust. Na rust ging Blauw Wit goed door en Jan Willem scoorde al snel. Blauw Wit bleef doorgaan en ook de zesde treffer werd aangetekend. Hulzen kwam hierna terug in de wedstrijd door twee maal te profi teren van laks optreden bij Blauw Wit. Wakker geschud sloeg Blauw Wit terug en via Jan Martijn en Erik werd het uiteindelijk 8-4. Eversberg Dl - Blauw Wit Dl; Blauw Wit speelde tegen de koplo per de beste wedstrijd van het sei zoen. Strijdvaardig en alert wer den de aanvallen van de tegen stander opgevangen. Aanvallend kwam de ploeg ook enkele malen zeer gevaarlijk voor het doel van Eversberg. Voor rust hielden beide keepers hun doel echter schoon, na rust een zelfde wedstrijd en Blauw Wit kreeg zelfs de beste kansen, maar de spitsen waren net niet scherp genoeg om te scoren, in de laatste vijf minuten lukte het de thuisploeg toch om te scoren, waarna Blauw Wit alles op de aan val gooide en nog een tegendfoel- p'unt- moest incasseren. 2-0. Blauw Wit El - SWN E2; Blauw Wit El heeft afgelopen zaterdag het kampioenschap in haar klasse binnengehaald. Vanaf het begin zette de ploeg de gasten onder druk en wist snel naar een 4-0 voor sprong uit te lopen. De wedstrijd was toen eigenlijk al gespeeld en met de regelmaat van de klok lie pen de doelcijfers op. bij het laatste fluitsignaal bleek dat Alexander 3x, Peter 2x, Nisander 2x, Hazar 2x, Emst-Jan lx. Jan lx en Gert- Jan lx hadden gescoord. Dus in totaal twaalf treffers. Na het herfst- kampioenschap, dus nu ook het voorjaarskampioenschap. 12-0. Enter Vooruit E2 - Blauw Wit E2; Enter Vooruit begon sterk en Blauw Wit stond onder druk. Blauw Wit verdedigde goed en kwam langzaam aan steeds meer uit de verdediging. Beide ploegen kregen weinig kansen. Enter scoor- de toch uit een afstandsschot over de doelman 1-0. Na dit doelpunt en na de rust bleef het zelfde spel- beeld. Weinig kansen en veel spel op het middenveld. Blauw Wit moest in de tweede helft toch nog een treffer toe staan, waardoor een iets strijdvaardiger Enter met 2-0 won. Blauw Wit E3 - Enter E3; Blauw Wit E3 speelde tegen Enter zeer fanatiek. Blauw Wit was dan ook steeds in de aanval. Keeper Jeffrey kreeg dan ook weinig werk en het weinige werk dat hij kreeg loste hij zonder problemen op. Rick scoor de uit een corner van Marnix de eerste treffer. Deze stand bleef ge handhaafd tot de rust. Na rust was Blauw Wit de beste ploeg en via Jamo scoorde Blauw Wit 2-0. Hier na scoorde Hoessiar nog twee maal en won Blauw Wit met 4-0. Blauw Wit Fl - Hulzense Boys Fl; Tegen het sterke Hulzen had Blauw Wit voor rust niet zo veel in te brengen. Blauw Wit moest ver dedigen, maar kon het niet bolwer ken tegen de sterkere tegenstan der. Rust 0-2. Na rust ging het aan vallend beter en kreeg de ploeg kansjes. Hulzen kwam op 0-3, voor dat Blauw Wit tegenscoorde via Jurrian. Hierna wisten de gasten nog een keer te scoren en de eind stand op 1-4 te brengen. De Zweef F3 - Blauw Wit F2: In een goede wedstrijd heeft Blauw Wit F2 opnieuw de punten gepakt bij het Nijverdalse De Zweef. Voor rust wist Amoud alle aandacht op zich te vestigen, door 2x te scoren, na rust was het Wilbert die maar liefst vier maal het net vond. Kee per Harar had een goede dag, want hij stond geen treffer toe, waardoor Blauw Wit ruim met 0-6 won. Blauw Wit F3 - Vesos F3; Al in de eerste minuut scoorde Herbert het eerste doelpunt voor een sterk aan vallend Blauw Wit. Vesos had het inde beginfase erg moeilijk, mar verdedigde sterk. Pas in de 14e° minuut kon Blauw Wit weer sco ren, via Jurrian werd het 2-0. on danks de enorme overmacht bleef, het tot de rust bij 2-0. Ondanks de- glansrol die de keeper van Vesos' vervulde regende het na rust doel punten. Herbert scoorde 3x, Har- men lx en Bennie zelfs 4x, waarvan twee uit prima afstandsschoten. De Blauw Wit keeper had een rusti ge wedstrijd. 10-0.

Holtens Nieuwsblad | 1991 | | pagina 7