Nu al 425 deelnemers aan zevende triathlon Blauw Wit bereikt de kwartfinale TVB-beker Minder deelnemers Recreantentoernooi HOLTENS NIEUWSBLAD OKIA-team wint wintercompetitie Xrimlo op Hoitenaren starten als groep als laatsten Eendracht G. Beldman derde in Heerde Blauw Wit thuis tegen De Esch sv Holten ontvangt Tilligte Borkeldbokaal voor Arjen Kraayenzank Promotiekans voor zaalteam van Blauw Wit Zweedse club bij Blauw Wit WV Holten fietst naar Winterberg Molenfeest was hoogtepunt in Dijkerhoek DONDERDAG 4 APRIL 1991 De deelname aan het Recreanten- teamtoernooi van Badmintonclub Holten viel zaterdag wat tegen in vergelijking met voorgaande ja ren. Tien teams, bestaande uit alle maal gevorderde recreanten, had den' zich opgegeven, waaronder twee van B.C. Holten. De teams speelden mixen en dub bels in twee poules. Per poule vie len twee teams in de prijzen. Num meréén in poule 1 werd Shuttle '81 uit Almelo met 49 punten en de tweede prijs ging naar Dynamo Neede met 34 punten. B.C. Holten 2, bestaande uit Marry Bogaard, Gerri van Gelder, Wil Piechnick en Raymond Nijhof, eindigde met 26 punten op de vierde plaats. In poule 2 werd RB V uit Almelo de winnaar met 52 punten. Met één punt verschil werd ZBC Zwolle tweede. B.C. Holten 1, bestaande uit Carola van de Vreede, Marloes van der Stouw, Hans Paalman en Henk Rensen, moest met 13 pun ten genoegen nemen met de laat ste plaats. Voor dit resultaat na men zij de poedelprijs in ont vangst. Het toernooi was zwaar - omdat er niet zoveel deelnemers waren, werd het programma snel ler afgewerkt -, maar toch was de sfeer heel goed en verliep alles zonder problemen, zodat de deel nemers moe maar voldaan huis waarts gingen. Biauw Wit SENIOREN Blauw Wit 1 - De Esch 1,14.30 uur; ON 3 - Blauw Wit 2, 12.45 uur, vertrek 11.30 uur; Blauw Wit 3 - DOS '37 4,14.30 uur; Blauw Wit 4 - Sp. Denekamp 4,12.30 uur; Blauw Wit 5 - Juliana 9; 12.30 uur; SWN 6 - Blauw Wit 6, 14.30 uur, vertrek 13.30 uur; Sp. Rijssen 6 - Blauw Wit 7,12.30 uur, vertrek 11.30 uur; JEUGD Blauw Wit Al - Hector Al, 14.30 uur; Hulz. Boys BI - Blauw Wit BI, 11.00 uur, vertrek 10.00 uur; Blauw Wit Cl - Haarle Cl, 11.00 uur; Blauw Wit MB vrij. Blauw Wit Dl - Hulz. blys Dl, 10.00 uur; Haarle El - Blauw Wit El, 10.00 uur, vertrek 09.15 uur; DES E2 - Blauw Wit E2, 10.30 uur, ver trek 09.45 uur; blauw Wit E3 - Enter V..E3. 11.00 uur; blauw Wit F1 - Sdol Fl, 10.00 uur; Blauw Wit F2 - DES F3, 11.00 uur. ZAALVOETBAL Donderdag 4 april: Blauw Wit 1 - Hector 1, 22.00 uur. SV Holten SENIOREN Holten 1 - Tilligte 1,14.30 uur; Ste- vo 3 - Holten 2, 11.00 uur, vertrek 09.30 uur; Holten 3 - Haarle 2,10.00 uur; Holten 4 - Neo 5, 10.00 uur; MW '29 6 - Holten 5,10.45 uur, ver trek 09.30 uur; Wierden 3 - Holten 6, 10.00 uur, vertrek 09.00 uur; Holten 7 vrij; Holten 8 - Wierden 6, 10.45 uur; Wierden 5 - Holten 9,10.00 uur, vertrek 09.00 uur; Holten 10 vrij; Omhoog 7 - Holten 11, 09.00 uur, vertrek 08.00 uur; Holten 12 - SDOL 6, 09.30 uur; Holten 13 - Haarle 9, 09.00 uur. Het 640 kg team van Touwtrekver eniging OKIA heeft in de winter competitie de eerste plaats be haald. De competitie bestond uit twee rubbermattentoernooien en twee manege toernooien. Na de eer ste twee toernooien (op matten) had het OKIA-team al een flinke voorsprong opgebouwd. In het der de toernooi moest het team wat punten inleveren, maar in het vier de werden alle partijen gewonnen en kwam OKIA met een riante voorsprong op de eerste plaats. De jeugd had duidelijk meer moeite om de touwtjes stevig in handen te nemen en kwam uit op een vierde plaats in de competitie. De zomercompetitie gaat op 14 april van start in Noord wijk. OKIA komt uit met drie teams, in de jeugd-, de 680 kg B-en de 640 kg A- klasse. Het laatste toernooi wordt op 8 september in Holten gehou den op het Vletgoor. Voor de achtste maal wordt op zondag 5 mei door Rekreatie Sport Twente de Euregio Grens streekloop gehouden. Deze loop is een trimloop in estafettevorm over een afstand van plm. 44 km. Het parcours zal uitgezet worden in het Nederlands-Duits grensge bied tussen Enschede en Haaks bergen, waarbij een deel zal gaan over Duits grondgebied. De Euregio Grensstreekloop, die vorig jaar ruim 800 deelenemers trok, is bedoeld voor teams, die uit minimaal twee personen moeten en maximaal tien personen mogen bestaan. De bedoeling is dat van een teams steeds twee trimmers bezig zijn, één hardloper en één begeleidende fletser. Teams dienen zich voor 14 april in te schrijven bij B. Gröneveld, tel 053-282636 of J.' Rönitz, tel 053- 321458. JUNIOREN GFC Al - Holten Al, 14.30 uur, vertrek 13.30 uur; SOS A2 - Holten A2, 14.30 uur, vertrek 13.30 uur; Losser BI - Holten BI, 14.30 uur, vertrek 12.15 uur; Excelsior B3 - Holten B2,11.00 uur, vertrek 101.5 uur; Holten Cl vrij; Holten C2 - Twenthe C2, 12.45 uur. Excelsior D3-Holten Dl, 10.00 uur, vertrek 09.15 uur; De Zweef E2- - Holten El, 11.00 uur, vertrek 10.15 uur; Hotlen E2 - SDOL E2, 10.00 uur; SWN Fl - Holten Fl, 09.15 uur, vertrek 08.30 uur; Holten F2 - Excelsior F4,11.00 uur; Holten F3 - Enter F2, 10.00 uur; Stevo F3 - Holten DF4, 10.30 uur, vertrek 09.45 uur. Maandag 8 april: Holten D2 - Luc- tor D2,18.30 uur. Donderdag 11 april: Holten F4 - Heracles F2,18.30 uur. Tafeltennis Maandag 8 april: Holten 2 - De Veluwe 6; Futuras - Holten 4; ZTTC 4 - Holten 5; Dinsdag 9 april: Wijk-16 2 - Holten 3; Donderdag 11 april: De Toekomst 3 - Holten 1. De uitslagen van de onderlinge schietwedstrijden van sv De Een dracht zijn: Luchtgewwer, Klasse A: 1. G. Koopman, 177 pnt.; 2. E.J. Grootentraast, 158 pnt.; 3. W. Paal man, 157 pnt.; 4. H.J. Nekkers, 145 pnt. Klasse B: 1. B. Paalman, 154 pnt.; 2. D. Jansen, 140 pnt. 3. H. Vincent, 133 pnt.; Klasse C: 1. G.J. v. Aefst, 151 pnt.; 2. J. Nijendijk, 148 pnt.; 3. B. Tromop, 138 pnt.; 4. E. Tromop, 116 pnt. Luchtgeweer, Open klasse: 1. G.H. Paalman, 173 pnt.; 2. G.A. Haver slag, 168 pnt., 3. H. Mulder, 160 pnt.; 4. A.J. Bieleman. Holtenaren die dat nog niet ge daan hebben kunnen zich nu in schrijven voor de zevende Holten- se triathlon op zaterdag 10 augus tus. Het is wel zaak er gauw bij te zijn, want er kunnen maximaal 600 mensen meedoen en er hebben zich nu al 425 opgegeven. Pro gramma en parcours zijn in 1991 in grote lijnen hetzelfde als het vorig jaar, want de organisatoren willen zich concentreren op het stroomlijnen van de organisatie en het zo efficiënt mogelijk inzet ten van de vele vrijwilligers. Bij de eerste zes Holtense triathlons zag ieder jaar wel een verande ring. Zo werd vorig jaar te elfder ure nog een (geslaagde) run-bike- run ingelast. Helemaal precies hetzelfde zal de triathlon 1991 ook niet verlopen, want er wordt gestart in een ande re volgorde. De deelnemers aan de 1/4 triathlon gaan als eersten, dan die aan de 1/8 marathon en de Hol tenaren starten als laatsten in een aparte groep, begeleid door een eigen motor met verslaggever. Bo vendien duikt de eerste triathleet pas om twee uur 's middags het wa ter van Zwembad Twenthaarsveld in. De Stichting Triathlon Holten heeft zich de klachten van de Hol tense middenstand aangetrokken en het dorp blijft 's morgens ge woon open voor kijk- en kooplusti gen. Randgebeuren De organisatie kijkt trouwens te vreden terug op de triathlon 1990: „Het is vorig jaar heel goed verlo pen", meldt pr-man Andre Hoe- Gerard Beldman kwam in Heer- de in een 30 km wegwedstrijd als derde veteraan over de eindstreep in 1 uur en 55.02 min. Egbert Veneklaas werd Tweede Paasdag, in een een sterk' bezet deelnemersveld in de Omloop van G^esteren, een 21 km lange stra- tenloop, als vijfde over de finish in 1 uur 10.21 min. Henk Aalpol eindi ge op de 10 km in 38.03 min. In een onderling duel tussen de 'oudjes', eindigde Ap Koetsier in 12.15 uur en Wim Brinks in 12.20 min. Op de 5 km liep Herman Koetsier in 25.17 min. wel opvallend ver weg van echtgenote Janny iun 26.40 min. Programma zaterdag 6 april: PJGO crosscompetitie te Diepen- heim, 2,5-5-10-15 km. Zondag 7 april: 8e Kastelen mini marathon in Vorden, 30 km. Wool- deres trinmloop te Hengelo, 1,5-5- 10-15 km. ben, „maar we zouden nog wel graag wat meer toeschouwers zien. Er was grote interesse voor de Hol tense deelnemers, maar het grote publiek komt er nog niet op af. Daarom willen we dit jaar nog meer aandacht besteden aan het 'randgebeuren'." De plannen daar voor zijn er al, maar of ze echt door kunnen gaan moet nog blijken en dat ligt dan voor een groot deel in handen van de sponsors. Het Sportcafé van Radio Oost zal in ieder geval weer ter plekke zijn. Ook dit jaar worden er geen start- gelden betaald om landelijke top pers naar het evenement te halen. Er hebben zich wel bekende atle ten aangemeld, maar het blijft al tijd afwachten of die op het laatse moment niet de voorkeur geven aan een evenement elders. Het wedstrijdgedeelte van de triathlon is overigens met 350 inschrijvers al vol. De wedstrijd is ook dit jaar weer onderdeel van het Oostelijk Triathlon Circuit. Maar om echt uit te groeien tot een evenement van nationaal en internationaal belang, waar geen triathleet om heen kan, moet Holten nog even wachten op het beschikbaar ko men van het open water van De Domeiaar. Holtenaren kunnen zich nu inschrijven voor de triathlon. De kosten zijn ƒ27,50 voor de 1/4 triathlon en 5,- voor de 1/8 triathlon. Daarin zit 5,- voor de dagverzekering inbegrepen. Aanmelden bij Wim Brinks, tel. 64714. Blauw Wit sluit de competitie za terdag af met een thuiswedstrijd tegen De Esch uit Oldenzaal. Dit team verkeert het gehele seizoen al in de onderste regionen van de afdeling en mag dan ook geen pro bleem vormen voor de Blauwwit ters. Deze wedstrijd heeft in feite alleen nog statistische waarde, maar wordt door de thuisclub ge zien als een nuttige oefenwedstrijd voor de naderende nacompetitie. De wedstrijd begint om 14.30 uur en staat onder leiding van scheids rechter Slagers uit Rijssen. In de thuiswedstrijd tegen TAR uit Losser - een zondag eerste klas- ser - heeft Blauw Wit ondanks zeer matig presteren de kwartfinale van het toernooi om de TVB-beker bereikt. Na negentig minuten was de stand 2-2, zodat strafschoppen de beslissing moesten brengen. Dat de Blauwwitters daar geen problemen mee hebben bewezen ze al in de beslissingswedsstrijd tegen Voorwaarts van enkele we ken geleden en in de tweede beker ronde tegen Bonifaeius Boys. Ook vorig seizoen won Blauw Wit in de bekercompetitie tweemaal door strafschoppen. Hét had in de wedstrijd tegen TAR echter niet zover hoeven te komen. Blauw Wit gaf tegen de bepaald niet imponerende tegenstander geheel onnodig een 2-0 voorsprong uit handen. In het laatste gedeelte van de wedstrijd stapelde het team fout op fout en kwam TAR door zijn grotere inzet verdiend gelijk. Mogelijk ging het in het begin wat te gemakkelijk. Al in de tiende minuut kopte de linksback van de gasten, fel op de huid gezeten door Johan Bosschers, de bal onhoud baar achter zijn eigen doelman (1- 0). Toen Leo Aanstoot, na goed voorbereidend werk van Johan Bo- link, al spoedig na rust 2-0 scoorde, leek het op een ruime zege af te gaan. Met veel inzet spelend en goed profiterend van fouten in de Blauw Wit-ploeg kwam TAR ech ter enkele minuten voor afloop nog langszij. Hans Bekkemens, die duidelijk schuld had aan de gelijkmaker, re vancheerde zich in de strafschop- penserie goed, door de tweede, der de en vierde overtuigend te stop pen. Omdat bij Blauw Wit van de vier eerste strafschoppen er drie raak waren - Hans Stam, Leo Aan stoot en Johan Bosschers schoten beheerst raak, terwijl Gerwin de Velde Harsenhorst wat al te secuur wilde zijn en daardoor de paal raakte - hoefden de vijfde straf- schoppennemers al niet meer in aktie te komen. Het in zware degradatieproble men verkerende de sv Holten ont vangt aanstaande zondag midden moter Tilligte. De rood-zwarten zullen alles op al les moeten zetten, om dit duel niet te verliezen. Mogelijk kan de selec tie weer worden aangevuld met Jalving. Het herstel vanTraanman en Bannbink laat nog op zich wachten. De leiding van de wed- styrijd berust bij arbiter F. A. Kroe zen. Arjen Kraayenzank heeft de Bor keldbokaal gewonnen. Deze wed strijd in Manege Snorrewind is ver deeld over twee weken en twee onderdelen. De eerste week werd de dressuur verreden en de week daarop het springen. Op beide on derdelen behaalde Aijen Kraayen zank met Carlos een plaats in de hoogste regionen en dus was de bokaal voor hem. De wedstrijd is opgezet door de heer Franken en de jurering werd verricht door de heren Franken, Van der Mey en Swart. Uitslag dressuur: 1. ex equo Erna Bronsvoort met Fayco 5 en Arjen Kraayenzank met Carlos, 3. Gerrit-Jan Meyer met Boucanier, 4. Ans Fraas met Grey Ghost, 5. ex equo Ilse Wenink met Daisy, Astrid Dijkgraaf met Fallit en Olga Snijders met Cerlia. Uitslag springen: 1. Nicol Vree-Egbers met Quintes, 2. Arjen Kraayenzank met Carlos, 3. Nanda Kranenveld met Wendy, 4. Alieke Kraayenzank met Fury, 5. Gerrit-Jan Meyer met Bouca nier, 6. Annemieke Scheperman met Danny, 7. Eva Stormink met Danny. Vanavond speelt het eerste zaal- team van Blauw Wit in sporthal 't Mossink tegen Hector uit Goor. Inzet van deze laatste competitie wedstrijd is de tweede plaats in de eindrangschikking, die recht geeft op direkte promotie. Momenteel hebben de Blauwwitters de beste papieren, met twee punten voor sprong op Hector. Winst of een gelijkspel betekent promotie. Wint Hector echter, dan is het punten- aantal gelijk en geeft het doelsaldo de doorslag. Hector heeft dan de beste papieren met plus 38 tegen plus 32 voor Blauw Wit. De wedstrijd begint om 22.00 uur. Het eerste elftal van Blauw Wit speelt dinsdag op sportpark 't Vletgoor een wedstrijd tegen de Zweedse derde divisieploeg Sport- sclub Godhem. Deze club is ter bereidt zich op de competitie voor in het trainingskamp op Papendal. De wedstrijd begint om 19.00 urn en staat onder leiding van scheids rechter Hulleman uit Holten. De Wielervereniging Holten zal tijdens de Pinksterdagen een be zoek brengen aan partnergemeen te Winterberg. De heen- en terug weg wordt per fiets afgelegd, een rit van plm. 700 km. De tocht komt in de plaats van de gebruikelijke deelname aan de toerwedstrijd Luik-Bastenaken-Luik. Op vrijdag 17 mei, 's morgens om 06.00 uur, zullen de rijders vertrek ken vanaf de sporthal, uitgezwaaid door de beide wethouders. Daar Winterberg niet over een wie lervereniging beschikt, kan van een uitwisseling geen sprake zijn. Reden voor B en W om een bijdra ge in de reiskosten te verstrekken. De rijders zullen zelf voor onder dak in Winterberg zorgen. De Buurtvereniging Schoolkring Dijkerhoek hield op 19 maart haar jaarvergadering bij café-restau rant Het Bonte Paard. Uit het jaar verslag van de secretaris bleek dat 1990 een jaar is geweest met veel activiteiten, waarvan het onbet wist hoogtepunt het molenfeest was. Bij de bestuursverkiezing nam Gerrit Markvoort afscheid. Hij was niet herkiesbaar. De twee de voorzitter bood hem als dank voor zijn inzet voor de buurtvereni ging de Nederlandse vertaling van het Guinness Book of Records aan. In zijn plaats werd Henk van Coe- verden gekozen. Herman Paalman werd herverkozen. Na het huishoudelijke gedeelte van de vergadering hield de heer De Jong, directeur Gemeentewer ken, een inleiding over zijn werk. ASV 2 - Blauw Wit 3; Blauw Wit was in de eerste helft van de wed strijd tegen ASV onthutsend zwak. ASV liep kinderlijk eenvoudig uit naar een 3-0 voorsprong. Na rust vocht Blauw Wit zich echter goed terug tot 3-2, wat hoopt geeft voor de toekomst. Blauw Wit 5 - Des 8; Blauw Wit 5 pakte tegen Des na een matige start het initiatief gepakt en maak te het de tegenstander met leuke aanvallen knap lastig. De doelpun ten kwamen laat in de eerste helft. Een Des speler schoot in eigen doel en daarna maakte De Bakker er met een prachtige boogbal 2-0 van. In de tweede helft kreeg DES meer kansen, maar Blauw Wit bleef de gevaarlijker ploeg en behaalde door doelpunten van Hans en Ri chard een verdiende 4-0 zege. Excelsior A2 - Blauw Wit Al; In deze slechte wedstrijd werden de punten eerlijk verdeeld. Blauw Wit had het beste van het spel, maar wist geen kansen te scheppen. Ex celsior was bij de uitvallen veel gevaarlijker en scoorde voor rust één maal. Na rust kreeg Blauw Wit wel kansen en maakte de gelijkma ker, maar door te weinig overleg in de ploeg bleef het 1-1. Des B2 - Blauw Wit BI; Blauw Wit ging goed van start, maar na het eerste kwartier werd de druk min der en kwam Des vooral door zijn midhalf vaak gevaarlijk voor het doel van Marcel. Des scoorde voor rust twee maal en miste een straf schop. Na rust bleef het spel van Blauw Wit mat en kwam Des met 3-0 voor. Toen scoorde Gert Jan, pas nadat enkele goede kansen on benut waren gebleven. Des had echter het laatste woord en won verdiend met 4-1. B.W.O. Ml - Blauw Wit Ml; De inzet van Blauw Wit was aan het begin van de wedstrijd erg hoog. Dorien speelde goed samen met Jolanda en Rianne en ook Brigitte had een paar goede kansen. Doel punten kwamen er echter niet voor rust. In het begin van de tweede helft kreeg Blauw Wit het moeilij ker, maar Jolanda opende (met veel geluk) toch de score voor Blauw Wit. Even later scoorde zij opnieuw, na een goede voorzet van Yvonne. Keepster Inge hoefde door de sterke verdediging niiet vaak in aktie te komen. Einstand 0-2. Blauw Wit Cl - Hulzense Boys Cl; Twee gelijkwaardige middenmo ters ontmoetten elkaar op 't Vlet goor. Hulzen nam de leiding uit een vrije trap. Ruststand 0-1. Na rust trok Blauw Wit het initiatief meer naar zich toe. Gerben Beldman zag zijn schot op de paal belandèn, maar Hans Stam schoot even later een losgelaten bal in de touwen. Het overwicht van Blauw Wit was in de tweede helft zo groot, dat keeper Gert-Jan volop van de zon kon genieten, mede doordat de achterhoede alle uitvallen van Hulzen snel onderschepte. Het bleef echter 1-1. Blauw Wit Dl - Wierden Dl; In een gelijkopgaande strijd, was de werklust bij de gasten net iets gro ter. Blauw Wit miste enkele kan sen en de ruststand werd 0-1. On danks het harde werken van Rick- Jan en Bjom kon Blauw Wit het spel niet naar zich toe trekken. Blauw Wit viel wel aan, maar kon niet gelijkmaken. In de laatste mi nuut scoorde Wierden nog een - tweede treffer. Eindstand 0-2. Eversberg El - Blauw Wit El; Te gen het altijd lastige en sterke Eversberg, wist Blauw Wit zich bij rust al al gesteund door een veilige marge van drie doelpunten. Twee daarvan werden gemaakt door Alexander en een door Peter. Na rust kreeg Blauw Wit enkele moei lijke minuten, maar keeper Ferdi was goed in vorm. Alexander scoorde opnieuw twee maal en Pe ter opnieuw een keer. Eversberg maakte drie tegentreffers. Eind stand 3-6. Blauw Wit E3 - Des E4; Blauw Wit E3 kon tegen DES mede door het goede keepen van Rick voor rust de schade tot 0-2 beperken. Na rust bleek E3 meer een praatclub dan een voetbalclub en liep Des ge makkelijk uit tot 0-5. Blauw Wit Fl - Enter Vooruit Fl; Blauw Wit startte goed en kwam via Pieter al snel op 1-0. Maarten scoorde hierna 2-0. Enter Vooruit maakte een doelpunt tegen, maar Jurian bracht de ruststand op 3-1. Na rust scoorde Maarten nog een keer. Ook Enter scoorde nogmaals wist na rust ook een keer te scoren, maar verder liet keeper Bert het niet komen. 4-2. Blauw Wit F2 - Markvogels F2; Blauw Wit begon goed en kwam met 2-0 voor. Toen kwam Markvo gels opzetten en scoorde zelfs drie keer. Nog voor rust maakte Blauw Wit echter nog de gelijkmaker. Na rust opende Blauw Wit de score weer en won uiteindelijk met een doelpunt verschil, ondanks een slotoffensief van Markvogels. De doelpunten waren van Wilbert (3x), Richard, Rick en Arnoud (lx). Eindstand 6-5. Enter Vooruit F3 - Blauw Wit F3; Het .openingsdoelpunt viel al snel doordat Herbert doorbrak en scoorde. De wedstrijd ging gelijk op en beide ploegen scoorden voor rust nog een maal, Bennie voor Blauw Wit. Enter ging na rust er flink tegenaan en scoorde twee maal. Vervolgens scoorden de ploegen om en om, Herbert nog twee maal voor Blauw Wit en Ben nie een maal. Eindstand 5-5. Holten 2 - PH 2; Gedurende de hele wedstrijd stond Holten onder druk en kon alleen door uitvallen uit de verdediging komen. Maar door een goed georganiseerde verdediging en een grote inzet is het, de voor klassebehoud knokkende ploeg, gelukt een punt in Holten te hou den. Eindstand 0-0. SOS 2 - Holten 3; Hard werkend vanuit een gesloten verdediging werd goed tegenspel geboden en enkele kansen gecreëerd. Omdat in deze wedstrijd de verdedigingen beter waren dan de aanvallers werd aan het eind een terechte brilstand genoteerd. Eindstand 0- 0. Holten 4 - MW 4; De tweede wed strijd in drie dagen werd de ploeg van coach Richard bijna noodlot tig. Na de winst van afgelopen za terdag op PH moest de conditie extra aangesproken worden. Na een enerverende strijd waarin Hol ten pas kort voor het einde een puntje kon veilig stellen door een 2-3 achterstand weg te werken. Eindstand 3-3. PH 20 - Holten 8; Met prima voet bal goede combinaties en snelle vleugelwisselingen, kwam PH na een half uur al in ademnood. Ge volg was een doelpunt uit een af standspegel van 40 meter door John N. Ondanks het scoren van de gelijkmaker had PH niets in te brengen. Het in topvorm verkeren de Holtense team liep door nog drie goals van John Nijenhuis uit naar een ruime overwinning. Eind stand 1-4. De Zweef 11 - Holten 11; Vanaf het begin wist Holten een veldover- wicht te creëeren, maar uit de vele kansen werden alleen wat gras sprieten in het Nijverdalse doel ge werkt. Direct na rust kwam De Zweef, via de snelle buitenspelers een paar keer goed door, maar de verdediging hield de nul vast. Erik Dikkers liet, na een prima steek pass v5n H.Nikkels, de eerste goal aantekenen. Vijf minuten voor het einde speelde Marcel Onstenk zich goed vrij op rechts en besliste de wedstrijd. Kort daama lobte Nik- kels de bal prima over, de te ver uit zijn doel gekomen keeper, maar door te vroeg juichen kreeg de bal te veel wind mee en stuiterde als nog over de lat. Eindstand 0-2. Holten 12 - De Zweef 12; Ondanks een sterk uitgedund team wist Freek toch elf man in het veld te brengen. Na een schitterende com binatie van Ouwe Rob en Seino, bracht de laatste de voorsprong op het bord. Vlak voor rust wist De Zweef de gelijkmaker te scoren. In de tweede helft gebeurde er niet veel meer, zodat de ruststand te vens eindstand was. Eindstand 1-1. Overige uitslagen: Nijverdal 3 - Holten 6, 6-5; Holten 7 - Borner- broek 4,2-1, Holten 13 - Nijverdal 4, 0-1. Emos BI - Holten BI; Holten be gon nerveus en keek middels twee foutieve terugspeelballen al bin nen zeven minuten tegen een 2-0 achterstand aan. Jordie scoorde fraai tegen maar alweer onoplet tendheid in de verdediging bracht de stand op 3-1. Arno bracht de ploegen met 3-2 weer wat dichter bij elkaar, maar met een fraai uit gevoerde vrije trap kon Emos met een 4-2 voorsprong aan de thee beginnen. Even na de pauze zorgde Emos voor een 5-2 voorsprong. Na 20 min. kwam het verdiende keer punt. Het harde werken werd be loond met een hard ingeschoten bal van Harry 5-3 en even daame zorgde Jeroen voor 5-4. Arno zorg de voor de fraaiste doelpunt, 5-5. Aart tot slot omspeelde de keeper en zorgde voor de dik verdiende 5-6 overwinning. Holten E2 - Sp. Rijssen; In een goede wedstrijd wist Holten E2 een mooie overwinning te behalen. On danks het feit, dat er twee spelers aan El uitgeleend waren, werd er hard gewerkt met uiteindelijk een 4-0 overwinning. Excelsior Fl - Holten Fl; Beide ploegen gingen goed van start, ze waren even sterk. Excelsior scoor de 1-0 en Holten maakte met een mooie bal over de keeper weer ge lijk,. Excelsior kon voor rust echter nog 2-1 en 3-1 aantekenen. Na rust ging Holten met goede moed ver der, maar toen het 4-1 werd zonk sommige spelers de moed in de schoenen. Alleen de keeper en de twee achterspelers werkten nog hard. De eindstand van 7-1 spreekt voor zichzelf. De overige uitslagen: Holten Al - Deto Al, 0-5; Haarle A2 - Holten A2, 5-0; Hulz. Boys BI - Holten B2, 2-5; Holten Cl - SVZW Cl, 2-4; Holten C2 - Excelsior C3,0- 5; Nijverdal Dl - Holten Dl, 2-2.

Holtens Nieuwsblad | 1991 | | pagina 7