c Blauw kansen Wit mist veel tegen Daarle Handbal sluit zaalcompetitie af Degradatie vrijwel zeker voor BCH1 Sportieve strijd bij Kemperkamptoernooi Holten te licht voor Langeveen Mager resultaat Mintonetteteams Succes voor Marieke in Ermelo Degradatie voor tweede schaakteam Jan Beunk Nederlands kampioen Eendracht HQLTENS NIEUWSBLAD PvdA verontrust over gevolgen Enduro-rit Yiscompetitie in Twentekanaal Bekerwedstrijd tegen Losser voor Blauw Wit DONDERDAG 28 MAART 1991 In het laatste speelweekend van de zaalcompetitie wonnen de hand baldames thuis van Haarle. Holten had een goede start en kwam met 3-0 voor. Toch kwamen de gasten goed terug en vlak voor rust stond het weer gelijk, 4-4. Een goede ople ving in de laatste minuten bracht Holten een 7-5 voorsprong. Na rust speelde Holten vooral verdedigend erg sterk. Aanvallend werden en kele kansen gemist, maar Holten kreeg slechts 1 treffer tegen, Mede daardoor werd een verdiende 12-6 overwinning geboekt. Donderdag avond werd de inhaalwedstrijd te gen koploper Pacelli verloren. Door een zwakke eerste helft, waarin men met 1-6 achterkwam, zag Holten ondanks een veel bete re 2e helft geen kans meer terug te komen, 5-8. De Holtense dames zijn in de competitie op een ver dienstelijke 3e plaats geëindigd. De heren hadden de 'pech' dat te genstander CVO niet op de hoogte was van de tijdwijziging van de speeltijd. Door het niet opkomen wint Holten reglementair met 5-0. De heren hebben uit de laatste zes wedstrijd 11 punten behaald en bereiken daarmee een vijfde plaats. De junioren wonnen hun laatste wedstrijd van Boerhof/Heeten. Na de 9-3 stand bij rust, gaf Heeten nauwelijks tegenstand en walste Holten met 21-7 over de gasten heen. De Holtense junioren zijn als tweede achter kampioen Actief ge ëindigd. Jeugd Opnieuw een kampioen. Al deed wat van hun verwacht werd. Uit tegen Voorwaarts werd makkelijk met 1-11 gewonnen. Daarmee is Al naast BI de tweede kampioen bij de handbal dit zaalseizoen. A2 had het in Raalte moeilijk te gen Raalte. Bij rust leidde Raalte met 5-0. Holten kwam nog goed terug, maar een mindere eindfase bracht een ruime 11-5 nederlaag. De jongens speelden uit tegen Apeldoom'80. Opnieuw bleek Hol ten, vooral fysiek, veel sterker. Al les spelers kwamen tot scoren en via een 1-9 ruststand werd met 1-19 gewonnen. In tegenstelling tot de melding van vorige week, won Hol ten verrassend van Achilles met 16-11, waardoor een derde plaats is bereikt in de competitie. De welpen speelden tegen Kwiek. Na een voorsprong van 0-2 kwam men met 4-2 achter. Holten kwam nog goed terug tot 4-4, maar toen was de lucht eruit. Kwiek won ver diend met 11-6. Komend weekend zijn alle teams vrij. In het weekend van 6/7 april begint de veldcompeititie deel 2. Blauw Wit SENIOREN Zaterdag 30 maart: Blauw Wit 1 - TAR, 14.30 uur (bekerwedstrijd); ASV 2 - Blauw Wit 3, 12.30 uur, vertrek 11.15 uur; Blauw Wit 5 - DES 8,12.30 uur; Blauw Wit 6 - En ter V. 8,12.30 uur. JEUGD Excelsior A'2 - Blauw wit Al, 12.45 uur, vertrek 11.45 uur; DES B2 - Blauw Wit BI, 12.30 uur, vertrek 11.30 uur; Blauw Wit Cl - Hulz. Boys Cl, 11.00 uur; BWO MB - Blauw Wit MB, 11.00 uur, vertrek 10.00 uur. Blauw Wit Dl - Wierden Dl, 10.00 uur; Eversberg El - Blauw Wit El, 10.45 uur, vertrek 10.00 uur; Excel sior E4 - Blauw Wit E2, 09.30 uur; Blauw Wit E3 - DES E4,11.00 uur; Blauw Wit F1 - Enter V. Fl, 10.00 uur; Blauw Wit F2 - Markvogels Fl 11.00 uur; Enter V F3 - Blauw Wit F3,10.00 uur, vertrek 09.15 uur. ZAALVOETBAL geen wedstrijden. SV Holten SENIOREN Zaterdag 30 maart: PH 4 - Holten 4, 16.30 uur, vertrek 15.30 uur. Maandag 1 april (tweede paasdag): Holten 2 - PH 3. 10.00 uur' SOS 2 - Holten 3, 10.00 uur, vertrek 08.30 uur; Holten 4 - MW'29 5,10.00 uur; Nijverdal 3 - Holten 6, 10.00 uur, vertrek 09.00 uur; Holten 7 - Bome- broek 4,09.00 uur; PH 20 - Holten 8. 11.00 uur, vertrek 10.00 uur; De Zweef 11 - Holten 11, 09.00 uur, vertrek 08.00 uur; Holten 12 - De Zweef 12, 09.30 uur; Holten 13 - Nijverdal 4, 09.00 uur. JUNIOREN Holten Al -Deto, 14.30 uur; Haarle A2 - Holten A2. 14.30 uur, vertrek 13.45 uur; Emos BI - Holten BI, Alle vijf de competitieteams van Badmintonclub Hoi ten speelden deze week hun laatste wedstrijd in de districtscompetitie. Voor enke le teams stonden er nog wat op het spel, voor andere was de race gelo pen. BCH 1 bijvoorbeeld moest na het gelijke spel tegen Deventer winnen van Netwerk 1 om niet te degraderen. Beide teams bleken na erg spannende wedstrijden ech ter even sterk. De 4-4 eindstand betekent dat BCH 1 zeer waar schijnlijk is gedegradeerd. Alleen als Staphorst met groot verschil alle nog te spelen wedstrijden ver liest, speelt BCH volgend seizoen nog in de eerste klasse. BCH 2 is vorige week al kampioen geworden en de wedstrijd tegen Trefzeker 3 was dan ook eigenlijk niet meer dan een formaliteit. Hol ten won met 7-1 en kreeg een bloe metje van de tegenstanders, een erg aardig gebaar. Voor BCH 3 was de wedstrijd tegen Reflex 2 uit Nijverdal erg belang rijk. Winst zou promotie kunnen betekenen. Helaas bleek al gauw dat de drie invallers van Reflex stuk voor stuk te sterk waren voor de Holtenaren. In de enkelwed strijden won Marijke Offenberg van de dame, die een vast lid van het Nijverdalse team is. Verder werd de gemengd dubbel van Ma rijke en Theo Aarsen in winst om- 12.00 uur, vertrek 10.45 uur; Hulz. Boys BI - Holten BI, 11.00 uur, vertrek 10.15 uur; Holten Cl - SVZW Cl, 14.30 uur; Holten C2 -0 Excelsior C3, 14.30 uur. Nijverdal Dl - Holten Dl, 10.00 uur, vertrek 09.15 uur; Holten D2 - PH D4, 11.00 uur; SDOL El - Holten El, 10.00 uur, vertrek 09.00 uur; Holten E2 - Sp. Rijssen El, 10.00 uur; Excelsior Fl - Holten Fl, 11.00 uur, vertrek 10.15 uur; Holten F2 - SVZW F2, 11.00 uur; Holten F3 - SWN F3, 10.00 uur; Heracles F2 - Holten F4,12.00 uur, vertrek 11.15 uur. De PvdA-fraktie heeft het college van b en w schriftelijke vragen ge steld naar aanleiding van de door MAC De Holterberg georganiseer de Enduro-motorrit op zaterdag 2 maart. Volgens de PvdA zorgde deze rit voor overlast en had hij kwalijke gevolgen voor de ver keersveiligheid, de natuur en het milieu. De fraktie vraagt het colle ge of het deze mening deelt en zo ja, wat het aan dit probleem denkt te doen. In het antwoord van het college wordt een gesprek aangekondigd tussen gemeentebestuur en het be stuur van MAC. Het college is het tot op zekere hoogte met de PvdA eens, dat er bij de route en het gedrag van een deel van de deelne mers vraagtekens gezet kunnen worden en trekt uit deze en andere reacties de conclusie, dat de mate van maatschappelijke acceptatie van een dergelijk evenement af neemt. Voor de twaalfde keer werd afgelopen zondag in sporthal 't Mossink het Kemerkamptoernooi voor recreatie- handballers gehouden. Er werd fel, maar zeer sportief gestreden door de deelnemende verenigingen Holten, Overwetering, Heeten, Avanti, Voorwaarts en Kwiek. Voorzitter Johan Plantinga opende het toernooi en reik te na afloop ook de standaards en bekers uit, beschikbaar gesteld door Ada en Kes van Keulen van de sporthal. De eerste prijs ging naar Overwetering, die voor de tweede achtereenvolgende de Mini Kemperkampbokaal mee naar huis mocht nemen. De uitslagen zijn: 1. Overwetering, 9 pnt; 2. Voorwaats, 6 pnt.; 3. Kwiek, 5 pnt4. Holten, 4 pnt.; 5. Heeten, 3 pnt.; 6. Avanti, 3 pnt. Mini Kemperkamp, links op de foto, kijkt toen bij de wedstrijden van het naar haar vernoemde toernooi. Des 4 - Blauw Wit 2; Wim Barve- link opende de score voor Blauw Wit. Des moest nu in de aanval en dat leverde veel ruimte op voor de voorhoede van Blauw Wit. Bij rust stond het dan ook 0-4. Na rust maakte Blauw Wit doelpunt na doelpunt tegen een ploeg die zon der enige vorm van overtuiging speelde. Zelfs keeper Elco Spijker maakte uit een strafschop een doelpunt. Gerald Jansen, die de geblesseerde Bert Meyerink ver ving, wist de mooiste treffer op zijn naam te schrijven. Eindstand: 0- 12. Blauw Wit 3 - Voorwaarts 4; Met Bert Rietman als vervanger voor de geblesseerde Erik Jansen in het doel, kon Blauw Wit het spel bepa len tot ongeveer twintig meter van het doel van Voorwaarts. Hier liep de voorhoede tegen een gerouti neerde en zeer sterk spelende ver dediging op. Keeper Rietman moest door een blessure vervan gen worden door Gerrit Brons- voort. Voorwaarts kwam uit een strafschop met 0-1 voor. In slotfase van de tweede helft besliste Voor waarts de strijd met een tweede treffer. Eindstand: 0-2. Blauw Wit 4 - Excelsior 8; Blauw Wit 4 speelde tegen Excelsior in de eerste helft met te weinig overleg en wil om te kunnen winnen en verloor met 1-2. Blauw Wit Al - Bentelo Al; Over het algemeen beheerste Blauw Wit de gehele wedstrijd. Bentelo scoor de echter het eerste doelpunt, dat ondanks de buitenspelsituatie door de scheidsrechter werd goed- In de laatste uitwedstrijd van dit seizoen tegen Sp. Daarle is Blauw Wit weer niet verder gekomen dan een gelijkspel (1-1). Door dit punt verlies en de winst van Voorwaarts bij DVO kon de ploeg uit Wester- haar afgelopen zaterdag al onver wacht de kampioensvlag hijsen. Blauw Wit is nu aangewezen op de nacompetitie waarin het eerste Sp. Denekemp, die zaterdag de derde periode won en DVO of Rietvogels zal ontmoeten. In Daarle brachten twee hard wer kende ploegen er in de eerste helft niet veel van terecht. Daarle had nog de beste mogelijkheden uit en kele vrije trappen tegen de voor rust onzekere Blauw Wit defensie. In de 32e minuut kon Harry ten Wolthuis de behendige spits Klein- jan slechts afstoppen met een over treding in het strafschopgebied. Scheidsrechter Sidhoe wees naar de stip en de vrije verdediger van de thuisclub benutte deze kans feilloos. Blauw Wit ging echter niet bij de pakken neerzitten en zocht meer de aanval. In de 38e minuut lever de dat al succes op. De deze mid dag goed op dreef zijnde Johan Bosschers werd binnen de beruch te lijnen onderuit gehaald en Hans Bekkemens, die na zijn blessure weer in het doel stond, wist met deze strafschop ook wel raad (1-1). Na de rust kwam een herboren Blauw Wit in het veld. Van meet af aan werd er agressief gespeeld. De thuisclub moest terug, doch had alle geluk dat Blauw Wit van de zes riante kansen er niet één wist te be nutten. Eerst kopte en schoot Hans Stam rakelings over. Daarna kwam Jacco Schuppert volledig vrij voor de keeper, maar ook hij schoot over. Johan Boschers leek daarna toch de verdiende treffer op zijn schoen te hebben, doch na een fraaie solo strandde zijn inzet op de paal. Leo Aanstoot zijn schot ge keerd door de goed spelende Daar- legoalie. Kort daarna moest een Daarleverdediger op de doellijn redding brengen, toen Harry ten Wolthuis een corner op de van hem bekende wijze fraai inkopte. Vervolgens luwde het Blauw Wit- offensief wat en dreigde de thuis club nog even een voorsprong te nemen, doch de Blauw Wit-verde- diging liet zich niet verrassen. En kele minuten voor afloop hadden de Holtenaren een kans om toch nog met de volle winst naar huis te gaan, toen Hans Stam de verdedi ging goed uitkopte. De doelman liet de bal op het laatste nippertje met veel geluk via zijn lichaam nog juist naast gaan. In de laatste mi nuut mocht Harry ten Wolthuis nog van geluk spreken dat hij niet werd weggestuurd, toen hij op de rand van het strafschopgebied de doorgebroken spits van Daarle on deruit haalde. Uit de toegekende vrije trap kwam de thuisclub nog bijna tot de winnende treffer, doch gelukkig voor Blauw Wit wist Hans Bekkemens met dat te voorkomen een fraaie redding. Een zege voor de thuisclub zou ook bepaald niet verdiend zijn ge weest. En de Blauwwitters besef ten terdege dat de oorzaak van het puntverlies gezocht moet worden in het missen van de kansen. gekeurd. Vlak hierna kwam Blauw Wit op gelijke hoogte en nam nog voor rust een voorsprong. Na rust liep Blauw Wit gemakkelijk uit tot 4-1, maar vreemd genoeg was hier na de rust in het spel verdwenen. Bentelo kwam tot 4-2 terug en had goede kansen, maar Blauw Wit scoorde uit de counter nog twee maal. Eindstand: 6-2. De Zweef B2 - Blauw Wit BI; Door ziekte van spelers was Blauw Wit erg gehandicapt. Coen moest ook nog met Al mee doen, zodat Blauw Wit zich al bijvoorbaat kansloos achtte. De instelling was mini maal, waar werklust op zijn plaats v/as geweest. Alleen keeper Marcel wist voor rust een dikke voldoende te scoren, maar moest wel vijf tref fers toestaan. Na rust ging het wat beter en knokte de ploeg in ieder geval voor het resultaat. Doelpun ten kwamen er echter niet. De Zweef scoorde nog drie maal en behaalde daarmee een veel te gro te overwinning. Eindstand: 8-0. Hulzense Boys Dl - Blauw Wit Dl; Doordat enkele spelers zonder af melden wegbleven, stond er een ploeg met maar negen spelers op Tijdens de Nederlandse kampioen schappen Indoorspringen op het Federatie Centrum te Ermelo be haalde Marieke Mulder van de Bergruitertjes met Nizzam na een snelle en spannende barage een succesvolle vierde prijs in de klas se M. cat D.E. Er namen drie leden van de Bergruitertjes deel aan de wedstrijden. Op zondag 24 maart gingen enkele leden naar het Indoorspringen te Heeten. Brenda Kappert behaalde met Beautiful Tiffany een succes volle eerste prijs in de klasse L. cat C. Ook was Marije Staman met Wendy succesvol. Zij behaalde een derde prijs in de klasse L cat C. Brenda Kappert behaalde met Beautiful Tiffany de finaleprijs, die werd verreden op stijl in de klasse L alle cat. De zomercompetitie vissen start op zondag 7 april om 7.00 uur in het Twentekanaal te Eefde Noordzij de. Voorinschrijving is mogelijk bij de wedstrijdcommissaris van HSV De Rietvoorn. Ook niet leden kun nen deelnemen. In de Wintercompetitie met Enter was De Rietvoorn weinig succes vol. Bij de eerste tien was maar één Holtenaar, namelijk Ben Groot Obbink op een verdiende derde plaats. het veld. Ondanks dat wist de ploeg met hard werken veel te be reiken. Bij rust had een sterker Hulzen een voorsprong van 2-0. Na rust kreeg Hulzen het nog even moeilijk toen Arno tegen scoorde. Toen Blauw Wit aan het einde van de wedstrijd was moegestreden, scoorde dc tegenstanders echter nog twee keer. Eindstand: 4-1. Blauw Wit El - Haarle El; Blauw Wit zette een sterk verdedigend Haarle van meet af aan onder druk. De ploeg uit Haarle wist het de Blauw Witters met hun verdedigen echter knap lastig te maken. Pas vlak voor rust scoorde Alexander voor Blauw Wit de openingstreffer. Na de pauze ging het wat gemak kelijker; Haarle ging meer op de aanval spelen en hierdoor kreeg Blauw Wit voorin meer ruimte, waarvan Nisander en Jurrian profi teerden. Eindstand: 3-0. Blauw Wit E2 - Des E2; In een spannende en doelpuntrijke wed strijd scoorde Des gelijk vanaf de aftrap 0-1. Des ging goed door en maakte 0-2. Hierna wist Eelco de stand op 1-2 te brengen, maar Des bracht het verschil direct weer te rug op twee doelpunten. Eelco scoorde echter opnieuw en de rust stand werd dus 2-3. Na rust op nieuw veel doelpunten. Des scoor de net als Blauw Wit nog twee maal, zodat de eindstand 4-5 werd. S.D.O.L. Fl - Blauw Wit Fl; Tegen koploper SDOL begon Blauw Wit zeer sterk. SDOL kwam bijna niet over de middenlijn. Blauw Wit kreeg veel kansen en nam door de sterk spelende Pieter een 0-2 voor- Het tweede schaakteam van de sv Holten heeft zijn externe wedstrijd tegen de Pionier uit Nieuw Leusen met 3V2-2V2 gewonnen. Ondanks deze overwinning is het zo goed als zeker dat Holten 2 degradeert. Uitslagen: Bertus van Beek - N. van de Wetering 0-1, Hans van Oij- en - H. Vaatstra 1-0, Philip Eyzinga - M. Wigmans V2-V2, Geert Stevens - E. Alsema 1-0, Cees Oly - Th. de Boer 1-0, Jan van Calcar - J. Dijk stra 0-1. Voor de competitie werden nog twee wedstrijden gespeeld: Gerrit Stevens - Henk van Beek 0-1, Theo van Lindenberg - Dinant van Beek 1-0. De stand na zestien ronden, waarin genoemde uitslagen nog niet zijn verwerkt, is al volgt: 1. Dick van der Knaap 2556 pnt., 2. Ton van Oyen 2352 pnt., 3. Gerrit Stevens 2059 pnt., 4. Gerrit Luggenhorst 1836 pnt., 5. Bertus van Beek 1833 pnt., 6. Cees Olij 1791 pnt., 7. Henk van Beek 1782 pnt., 8. Dinant van Beek 1685 pnt., 9. Theo van Lin denberg 1616 pnt., 10. Hans van Oyen 1441. gezet. De eindstand werd 6-2. De wedstrijd van BCH 4 tegen Den Ham 2 met een aantal driesetters werd uiteindelijk door de Holtena ren werd gewonnen met 5 - 3. In de enkels wonnen Harry Knuiman en Ria Groeneveld; Dinie van der Vreede en Jan Jacobs moesten he laas de punten afstaan aan de te genstanders. De heren- en dames- dubbel leverden winst op, evenals een van de gemengd dubbels. Het vijfde Holtense team speelde een gezellige wedstrijd tegen Net werk 7, maar verloor met 5-3. BCH 5 eindigt net als BCH 4 in de onder ste regionen van de poule. Jan Beunk is er in Utrecht voor de derde keer in geslaagd om Neder lands kampioen powerliften te worden in de B-klasse tot 125 kilo gram. Zijn poging om door te drin gen naar de A-klasse mislukte door een technische fout op het laatste onderdeel. De vereiste aantal ki lo's had hij toen wel bereikt, wat hoop geeft voor de revanchemoge lijkheid in september. Een goede mogelijkheid voor klas- sebehoud heeft Holten 1 in Lange veen niet kunnen benutten. In de eerste helft hadden de roodzwar ten weliswaar het betere van het sprong. Ook na rust speelde Blauw Wit beter en liep door Jurrian uit naar 0-3. SDOL maakte nog twee doelpunten, maar de sterk spelen de Martijn en Pieter hielden de eindstand op 2-3. Des F3 - Blauw Wit F2; Tegen een hardwerkend Des kon Blauw Wit ondanks het overwicht de meer dan voortreffelijk keepende Des doelman te passeren. Des, dat ver der ook een goede partij speelde, had helemaal geen moeite om de kansen in doelpunten om te zetten en na een ruststand van 2-0 won de ploeg met 5-1. Blauw Wit F3 - S.O.S. F2; F3 trof een tegenstander die meteen fel van leer trok en al in de tweede mi nuut scoorde. Dit leek Blauw Wit te inspireren, want Herbert maak te gelijk 1-1 en uit een voorzet van Bennie scoorde hij na wat gerom mel nogmaals. Blauw Wit bleef sterker en keeper Jurgen moest maar eenmaal ingrijpen bij een uit val van SOS. Na de pauze veel onoverzichtelijke situaties voor het SOS doel. Herbert maakte zijn derde treffer, de goed op dreef zijn de Gerard scoorde 4-1 en vlak voor tijd maakte de keihard werkende Bennie 5-1. spel, maar Langeveen scoorde het eerst uit een verrassende voorzet van de linkerkant die door Kuiper fraai werd ingekopt. Enkele minu ten later zorgde Eric Broekmaat meet een bijzonder fraai afstands schot voor een 1-1 ruststand. In de tweede helft kreeg de thuis club aanmerkelijk meer kansen toen ze hun verdedigende houding lieten varen. Hans Kieftenbelt, ge woonlijk spelend als voorstopper, was nog geblesseerd, evenals Traanman, Bannink en Schoen maker. Na twintig minuten spelen zorde opnieuw Kuiper met een ver rassende boogbal voor een 2-1 voorsprong van Langeveen. Twee minuten daarna vlagde de grens rechter voor een niet weggewerkte bal aan de zijlijn, maar de scheids rechter liet doorspelen en de Hol tense defensie liet zich van dichtbij verrassen door Paus. In het restant van de wedstrijd had Holten, met meer risico spelend, een veldoverwicht, maar tot doel punten leidde dit niet. Het aan- valsspel was te steriel van opzet en het verrassingselement onvol doende aanwezig tegen de hechte verdediging van de thuisclub. In de allerlaatste minuut werd het zelfs nog 4-1 door een misverstand tussen invaller Vincent en keeper Wansink. Komend weekend speelt Holten 1 niet. Daarna volgen twee thuis wedstrijden tegen Tilligte en GFC. Samen met GFC en Heracles staat Holten op de degradatieplaatsen. De dames van Mintonette verloren zaterdag met 3-0 van PZ Dynamo uit Apeldoorn. PZ won de zeer ma tige eerste set met 15-4 en de twee de met 15-2. De derde set begonnen de Holtense dames goed met een 0- 4 voorsprong, maar toen Sonja van 't Holt met een enkelblessure uit viel werd het al snel 15-6 voor PZ. De volgende thuiswedstrijd is op zaterdag 6 april om 16.00 uur tegen Krekkers. Heren Een punt uit twee wedstrijden, dat is het magere resultaat van de ve teranen onder de Holtense volley ballers. Geplaagd door ziektes van de teamleden moest de ploeg de Voor zaterdag staat er voor Blauw Wit een thuiswedstrijd op het pro gramma in het kader van het TVB- bekertoemooi. Het wordt een wed strijd in de derde ronde tegen TAR, een zondag-eerste klasser uit Los ser. In de eerste ronde werd het Rijs- sende RKSV uitgeschakeld en in de tweede ronde won BLauw Wit na strafschoppen van Bonifacius Boys uit Haaksbergen. De wedstrijd begint om 14.30 uur en staat onder leiding van scheids rechter Jansen uit Almelo. punten laten aan tegenstanders, die normaal gesproken geen pro bleem zouden zijn geweest. Holyo- ke in Enter werd door hard knok ken nog een punt afhandig ge maakt door een 2-2 gelijkspel. Te gen Rivo in Rijssen ging het echter mis. Met Hijn Bondrager en Rik Aan- geenbrug als uitstekende vervan gers ging de eerste set verloren met 17-15, ondanks voortreffelijk spel van Aard Borghuis op links en Rob van Zoelen op rechts. De tweede set nam een goed spelend Minto nette zelfs een voorsprong, die pas na een lange strijd bij 13-13 werd opgegeven. Ondanks een goed blok van Rik en Hijn won Rivo ook de tweede set, met 16-14. De derde set werd een slachting. Hoe hard de heren uit Holten ook vochten, blokten, knokten, serveerden en smashten, Rivo won met 15-3. De uitslagen van de onderlinge schietwedstrijden van SV De Een dracht zijn als volgt: Luchtgeweer. Klasse A: 1. G.J. Schuppert 175 pnt., 2. G. Koopman 171 pnt., 3. E.J. Grootentraast 159 pnt., 4. H.J. Nekkers 157 pnt. Klas se B: 1. B. Paalman 149 pnt. Klasse C: 1. G.J. van Aefst 169 pnt., 2. F. Hoes 144 pnt., 3. B. Tromop 136 pnt., 4. J. Nijendijk 125 pnt. Luchtpistool, Open klasse: 1. H. Mulder 164 pnt., 2. A.J. Bieleman 144 pnt., 3. A. Schuppert 142 pnt.

Holtens Nieuwsblad | 1991 | | pagina 7