/Mw KEUKENS Eigen gezicht bij kledingdecoratie uitje lijf eeBB- «ft wjssen msni Stylingqfdeling zorgt voor: Wie schrikt er nog van een nieuw seizoen. DONDERDAG 28 MAART 1991 39 Van <1.00(ot 11s wel beptia llfl?.'.?m,euwste 6eetie fe vinden,"S,'a« ™J«en. concurrerend, dus heUoon" Si Rijssen, Tel. O5048oa|oo 59d'terr' De Mors)- ^00Pavond: M donderdag dinsdag gesloten 75«ÜB1 t«"BfGGESINGEl Werden Stauon NS 4- -j- U kunt dan kennismaken met onze schitterende koilektie keukens, in de meest uiteenlopende stijlen en kleuren. Van de klassieke landhuisstijl tot ultra moderne strakke kunststof keukens, we hebben er heel wat in huis. U bent van harte welkom en natuurlijk staat de koffie klaar. STUNTPRIJS luxe c^orri inhoud 5 Nieuwstad 20, Lochem, Tel. 05730-51334 Maandagmorgen gesloten Vrijdag koopavond Glans aan je benen Bij zoveel mini en shorts in de mode valt het accent als nooit tevoren op de benen, die er on der uit steken. Nog niet iedereen heeft bruin gebrande onderdanen onder de nog maar net schijnende lentezon, dus helpt Ter Stal een handje.Met mooie panties. Dun, 15 denier, maar vooral: in zijdeglans.Die matte glans zit in de zes basis- kleuren zwart, marine, offwhite, twee tinten skin en zachtgrijs. Voor (jonge) mannen en jongens voeten zijn er de zogenaamde computersokken.Doen het ook prima bij shorts en bermuda's. Ter Stal wil zich onderscheiden. Een eigen gezicht hebben, kwaliteit koppelen aan iets, wat een ander niet brengt. Een goede aanzet daarvoor is in de "Body Textiles Group", het opzetten van een eigen stylingafdeling, waar sinds een maand of wat Shirley Sibbald achter de tekentafel zit, geassisteerd door freelance medewerking. Shirley Sibbald, afgestudeerd aan de Academie voor Beeldende Kunsten in Rotterdam zal in het najaar de eerste resultaten van de nieuwe styling-afdeling in de Ter Stal zaken zien liggen. Dit in de vorm van kleding decoratie en dat door de hele collectie heen. Voor kinde ren aansprekelijke dierfiguren, leuke afbeeldingen op jongenskleren, aparte randen in de damesmodesektor....: zonder in extremiteiten te verval len wordt op deze manier een beeld gecreëerd voor een collectie met een eigen decoratieve invalshoek. Op een rij Paar Ter Stal nieuwtjes op een rij: binnenkort bij Ter Stal: de dinsdag koopjes. Iedere dinsdag een speciale aanbieding. op 10 april opent Ter Stal weer een nieuw filiaal. Nu in het schitterend verbouwde winkelcentrum "Enschede Zuid" (voorheen Wesselerbrink) een eigen interne kwaliteits controle, waar wordt gelet op gewicht, kleur, pasvorm en houdbaarheid in de was. Daarvoor staan dagelijks drie wasmachines fulltime te draaien. advertentie Een nieuw modeseizoen betekent voor menig gezin soms een behoorlijke hap uit het budget. Eerst passen wat nog kan, dan kijken wat er bij gekombineerd kan worden èn of je er niet achterhaald bijloopt. Vooral voor opgroeiende kinderen een hele affaire. Dat begint soms al vroeg, want de jeugd van nu hoef je op dat punt niks meer te vertellen. En wijsmaken nog minder. Dan is het goed dat er zaken zijn, waar je zonder zo 'n "we slaan failliet"-gevoel naar binnen kunt, omdat daar Moeder en dochter op het modepad in een zwart/witte set, waar ook een blouse met een wat langere mouw bij gekozen kan worden èn een gestreept minirokje met noppenblouse. Twee peuters, twee keer kindermode met een kleurig tricot joggingpakje en een katoenen broek met visjes er op. Die zwemmen ook op het bloesje. mode op je hangt te wachten met een sympathiek prijs kaartje. Ter Stal heeft zo'n keten van 27 winkelswaar een nieuw kleedseizoen meer stimuleert, dan financieel afschrikt, omdat er voor het hele gezin èn alle leeftijden altijd wel plezierige kleding te koop is. Met name voor school, de vrije tijd, sportief of ontspannen bezig zijn èn zeker in de (jongere) damessektor soms net dat beetje meer. flamengo, een mooi rood en verschil lende zeegroene tinten. Wie het leuk vindt kan in geborduurde letters de naam Peruzzi op zo'n shirt met zich mee dragen, voor wie dat niet hoeft: er zijn er ook zonder. Zeg, dat je er zo'n vijf gulden meer voor betaalt dan voor andere T.S. shirts, maar als je ziet hoe ze zich in de was houden en hoe ze zitten, is het een meer dan acceptabel ver schil. Op terug "Het publiek komt er op terug", ho ren we bij Ter Stal en dat geldt net zo goed voor de Peruzzi sweats hirts. "De huidige consument stelt nu eenmaal steeds hogere eisen, juist als het om kwaliteit gaat. Daar moet je je ogen niet voor sluiten, maar alert op reageren, zonder de identiteit van je zaak uit het oog te verliezen. De mix: bekend door de lage prijzen, maar beter door net een stukje kwaliteit meer, slaat aan. Zo bied je ook een bredere keus en bereik je een nóg breder publiek", zo heeft men ondertussen kunnen vaststellen. Seizoen Waarmee Ter Stal modisch gezien verder lente en zomer verwelkomt? Natuurlijk met de marine- en de oceaanlook. Of met witte jumpers, waarop een pastel getint bloem- dessin. Een zacht wit vest in angoralook met satijnapplicatie staat zomers op koelere dagen. En dat voor f 39,95 om maar eens een keer een prijs te laten vallen. De badafdeling is ook al behoorlijk gesorteerd met bikini's, badpakken, slips en shorts, terwijl er voor de man effen katoenen voorjaarstruien klaar hangen in jacquard dessins met een paar uitgesproken mode kleuren (brique en naturel) er bij. Shorts zijn er voor alle leeftijden en veel lengtes. Gezin in het nieuw met voor pa een pantalon in lente groene tint, gekombineerd met een T-shirt in bladmotief. Uit de damescollectie van Ter Stal een wijde tricot rok met vest-shirtje, terwijl de kinderen voor denim kozen. Bij een salopette doet een capuchon T-shirt het goed, bij een blauw/ecru gestreepte broek een denim-achtig shirt. Kritischer de aktuele salopette- ook wel tuin- bermuda genoemd- doet het meer dan goed bij een mode-aanbod, waar ook de kassabon zich van een zonnige kant laat zien. Daar speelt Ter Stal de laatste tijd dan ook extra op in door speciale kwaliteitsnamen te voeren. Neem nou het T-shirt. Niet weg te den ken. Aan geen kinder- en geen vol wassen lijf. Ter Stal verkoopt ze al jaren, maar brengt sinds enige tijd met het merk Peruzzi, T shirts van mooiere katoen. De beste verftech nieken zijn gebruikt en voor de kleu ren is naar het laatste modenieuws gekeken. Naast een aantal basis-tinten, die er altijd in de collectie zitten, zien we dit voorjaar de zogenaamde Van Goghkleuren met bijvoorbeeld geel. Trentsetter wil en kan Ter Stal niet zijn. Draagbare, aktuele mode bren gen in de juiste kleuren, prints, die aanspreken, zonder dat de halve wereld er mee loopt en zo nu en dan extra modegrappen er tussen door: dat blijkt een gewaardeerd recept, door steeds meer mensen opgepikt. En dat door alle lagen van de bevolking heen. 't Gebeurt ook nog al eens, dat men zich in mode speciaalzaken iets extra's of iets aparts gunt om dat met een wat voordeliger T.S. aanschaf te kompenseren, zonder dat men van z'n eigen modegeloof hoeft af te vallen, zo blijkt in de praktijk.

Holtens Nieuwsblad | 1991 | | pagina 10