BouwFinish Kampioen in tapijt! J. G. de Graaf modeshows 't Bünne T afeltennisteams draaien goed mee Tapijtcentrum BouwFinish Rijssen Tapijt-stunt van de maand. m'NTPms BATHMEN MODESHOW! galerie lijstenmakerij Ledental gestegen Geslaagde - avond Eervol verlies Mintonette Derde plaats Twenhaarsveld Bergruitertjes Met meer dan 100 rollen kamerbreed tapijt op voorraad, uitgebreide keuze in gordijnen en vitrages, prachtige karpetten en alle soorten en maten binnenzonwerïng, is BouwFinish hét interieuhparadijs. U kunt altijd binnenlopen en ....altijd INTERIEUR bent meestal snel aan de beurt. En kwaliteit tegen voordelige prijzen. Onze prijzen zijn de allerlaagste! Tapijt aanbieding BOMF/mm/JS T Z47," per meter. BDMIFFmm/JS T I 7O,-permeter. nu voor de Poedertegellijmen 5 en 25 kg Pastategellijmen Sierpleisters Perklijsten Gipsornamenten Rozetten Kooflijsten 'mf- Dames... Graag nodigen wij u hierbij uit voor een modieuze middag of avond. Onze bekende in onze zaak houden wij op: dinsdag 26 maart a.s. Aanvang shows: 's middags 14 uur 's avonds 20 uur olieverfschilderijen van goede Nederlandse schilders, klassiek en modern ca. 500 st. aquarellen litho's, etsen, zeefdrukken kunstreprodukties, posters keuze uit ca. 3000 verschillende afbeeldingen kunststof, aluminium en moderne houten lijsten. In meer dan 700 kleuren en profielen voorradig. passe-partouts snijden inlijsten (ook borduurwerk) direkt klaar service (ook houten lijsten) Eén van de grootste „moderne kunsthandels" in Nederland. Kom kijken en vergelijken (kopen kunt u later nog). Betaalbaar Voor kantoren en bedrijven interessante kollektie en prijzen Stadhuisplein naast postkantoor, tel. 05480-1 20 49 voor „iets" aan de muur DONDERDAG 21 MAART 1991 Mintonette speelde zaterdag een uitstekende wedstrijd tegen koplo per Havoc uit Haaksbergen. He laas bleek Havoc een maatje te groot voor de Holtense ploeg. De eerste set begon Mintonette uitste kend met een 4-0 voorsprong. Ha voc kwam echter al snel terug. De dames deden er alles aan, maar Havoc won de set toch met 7-15. Ook de tweede set ging naar Ha voc. Mintonette had geen ant woord op de variërende opslag van de Haaksbergse ploeg en het stond al snel 1-11. Het leek er toen even op dat Mintonette nog terug kon komen. Een goede opslagserie van Anja van 't Holt bracht de stand op 7-11, maar de set ging toch met 7-15 verloren. In de derde set hielden de Holtense dames Havoc stevig onder druk en mede door goed verdedigen kwam Mintonette met 6-0 voor te staan. Eigen foutjes van Mintonette ga ven Havoc de kans terug te komen tot 6-6. Door een gigantisch blok van Jolande Bisseling werd het toch weer 11-9. Havoc bleek niet voor niets koploper en won de set alsnog met 11-15. Terugkijkend op de wedstrijd kon den de dames van Mintonette on danks de 0-3 nederlaag met opge heven hoofd het veld verlaten. Team 1: Martin Kerkdijk, Ron Hulleman en Nico Valk nemen na de le helft van de competitie een goede 2e plaats in. Zij behoefden slechts lx verlies te incasseren en wel tegen de Toekomst 3 uit Lo- chem. Dit werd dan ook wel een duidelijke nederlaag van 10-0 te gen waarschijnlijk de a.s. kam pioen. Team 2: Ook het 2e team, bestaan de uit Fred Hulleman, Aijan Hak- kert, Eric Kooi en Gerard Overvel- de, staat op de 2e plaats, zij het met een iets mindere score 3x winst, lx gelijk en lx verlies tegen de Toe komst 4. Het aanvankelijk niet zo goed draaiende dubbel bij dit team is door omzettingen nu een stuk verbeterd. Team 3: Jan Ophof, Rien Lammer- tink en Henk Hendriks, die uitko men in de 4e klasse staan in de middenmoot. Zij behaalden 2x winst, speelden lx gelijk en verlo ren ook 2x. Aangezien ze 2x met een invaller moesten spelen zit er misschien nog wel verbetering in. Team 4: Bij team 4 spelend in de 5e klasse hebben Anton Bulsink, Fred en Wilco Kwintenberg ook een middenmootpositie na de le helft van de competitie. Met 3 winstpartijen en 2x verlies hebben ze 6 punten uit 5 wedstrijden. Mis schien dat ze nog 1 plaats kunnen stijgen en de 2e plaats bemachti gen. Team 5: Dit team heeft tot nu toe slechts 2 wedstrijden gewonnen. Doordat men met 5 man speelt t.w. Mark Poortman, Bert Kreuwel, Hendry Verveda, Rob van der Hei den en Hans Schöppers wisselt de opstelling nogal eens. In de vierde wedstrijd van de on derlinge winterzeskamp voor re creatie-zwemmers in het Graaf Ot- tobad te Zupthen heeft ZPC Twen haarsveld een derde plaats be haald. Bij de tussenstand na de schoolslag stond Twenhaarsveld nog op de tweede plaats; na de rugslag en vrije slag op de derde plaats. De uitslag was: 1. Brummen, 131 pnt.; 2. ABS- /Bathmen, 128 pnt.; 3. Twenhaars veld, 117 pnt.; 4. ACZ Steenderen, 89 pnt.; 5. Vorden, 82 pnt.; 6. Duike laar/Laren. Het ledental van de kiesvereni ging Gemeentebelang is nog steeds groeiend en heeft de 100 overschreden, zo kon voorzitter Fenny van der Wijk meedelen tij dens de voorjaarsvergadering die op 11 maart werd gehouden in café Jansen. In het jaarverslag van de secretaris werd teruggezien op de goede ver kiezingsuitslag, waarbij het aantal raadsleden verdubbelde van twee naar vier raadszetels. Zoals gebrui kelijk na een verkiezingsjaar is het financieel saldo van de vereniging licht negatief. Bestuur en fraktie zijn thans bezig met het verder uitwerken van het beleidsplan voor de verenging voor zowel de korte als langere termijn. Tijdens de Indoordressuurwed- strijd van pc de Hertruitertjes te Hellendoorn behaalde Hens Jans sen met Sharim een zesde prijs in de klasse B cat D. Ook ging Hens Janssen met Sharim naar het In- doordressuur van pc De Luchte te Lochem. Daar behaalde hij een eerste prijs in de klasse B cat D. Ilse Wenink ging met haar pony Daisy naar de Indoordressuuwed- strijd te Oudleusen. Daar behaalde ze de eerste prijs en werd tevens winnaar van de Stuwe bokaal, die verreden werd over twee wedstrij den in de klasse Ml cat E. De buurtvereniging Schoolkring Dijkerhoek hield op 15 maart de jaarlijkse gezellige avond bij het Bonte Paard. De toneelclub OCH kreeg van de 180 aanwezigen veel bijval voor het blijspel Apart volk dat werd opgevoerd. MAGKAL Landbouwers denk om de P.H. van uw grond. Wij strooien voor u magkal met 54% Z.B.W. en 17% magnesium. Of de vitagal met 50% Z.B.W. zonder magnesium. Ook uw adres voor zodebemesten met de nieuwe Vredo met een werkbreedte van 5.60 meter. Nieuw voor ons en voor u de mest in 1 werkgang onder brengen met de bouwlandinjecteur. Gevraagd land of maisverbouw voor korrelmais tot verwerking van C.C.M. Beleefd aanbevelend. Loonbedrijf Gebr. Markvoort Brummelaarsweg 22, Markelo Telefoon 05731-12 95 b.g.g. 14 07 Als u een bij BouwFinish gekocht tapijt elders goedkoper koopt dan betalen we u het prijsverschil WAARBORG terug! Voorwaarden: binnen 14 dogen na aankoop, het mag niet om een actie gaan. BouwFinish Rijssen Enterstroot 198 (Naast Gamma Bouwmarkt Rijssen) Tel. 05480 17013. U kunt ons vinden aan de snelweg Deventer - Almelo, afslag Rijssen, richting Rijssen aanhouden tot aan afslag Enter. Einde afrit links af, na ±1 km aan de linkerkant. Van Parade houden wij (Als officiële dealer) één van de mooiste en beste kwaliteiten voor u in voorraad. Een zware kwaliteit scheerwol voorzien van PIT-label.400 cm breed, met 5 jaar garantie. NORMAAL f 299," per meter f A n Ook van Parade hebben wij hun meest verkochte kwaliteit in Polyamide op voorraad. Dit werkelijk schitterende tapijt is voorzien van het PIT- lobel 400 cm. breed, met 7 jaar garantie. NORMAAL f 225," per meter f a a Zware Kwaliteit slagpkamerfopijf synthetisch Bouclé ia diverse kleuren 7 jaar garantie en voorzien van het PlT-label. per meter f59. voor het verlijmen van tegels over tegels 12-17 kg Handelsonderneming Rembrandt van Rijnstraat 28 7462 BR Rijssen, tel. 05480-1 26 25 13.30 tot 18.00 uur. Zaterdog van 9.00 tot 16.00 uur. Donderdag koopavond tot 21.00 uur. Dinsdags gesloten. I INTERIEURVERZORGING SCHOOLSTRAAT 10 BATHMEN TELEFOON 05704-1580 met geslepen rand, in 10 maten, in de lijst van uw keuze. V Kom maar kijken ttlïhw 9esbten zM

Holtens Nieuwsblad | 1991 | | pagina 9