Holten dwingt koploper Enter gelijk spel af sport 3 agenda Blauw Wit niet verder dan doelpuntloos gelijk spel Badmintonteam 2 wint kampioenschap Derde lustrum van 't Knötterheuske B W handhaaft afwijzing verzoek Mengvoedergroep Leven Sophie boeit ook de Holtenaren Tekenen en schilderen voor tieners Verloting Blauw Wit Blauw Wit naar Daarle Recreanten handballen HOLTENS NIEUWSBLAD Door burgemeester en wethouders ver leende vergunningen, ontheffingen e.d. ONKRUIDBESTRIJDING HINDERWET HINDERWET Holten zondag naar Langeveen Meer pupillen bij sv Holten DONDERDAG 21 MAART 1991 Het kampioensteam BC Holten 2 promoveert naar de tweede klas. Van links naar rechts: Peter Post, Berlinda Broekmate, Yvonne Beuker en Harry Peters. IlLvii. 1. VERLEENDE BOUWVERGUNNINGEN: - aan mts. Krikkink-Aaftink voor vergroten veestal bij Hessenweg 3; - aan Bouwbedrijf Voordes BV voor bouw 2 woningen aan Erve Broekhuis; - aan H. G. ter Borg voor bouw garage/carport bij Erve Joost; - aan G. J. Schoneveld voor bouw werktuigenberging bij Van Nootensweg 3; - aan mts. Groteboer voor bouw ligboxenstal bij Russendijk 4; - aan L. G. M. van Minderhout voor bouw tuinberging bij Erve Broekhuis 32; - aan J. N. van Zon/G. J. Wesseldijk voor bouw 2 dakkapellen op Van Holtenserf 47 en 49; - aan B. en H. H. Bronsvoort voor vernieuwen/vergroten werktuigenberging bij Oude Deventerweg 55/57; 2. VERLEENDE KAPVERGUNNINGEN: - aan G. J. Meijerman, Tolweg 10 (1 eik); - aan E. M. van Schooten, Oude Deventerweg 45 (6 eiken); 3. aan H.M.V. ontheffing verleend t.b.v. huis-aan-huis verkoop van symbolische gevelstenen; 4. aan Volksfeestcommissie „Espelo" ontheffingen/vergunning/toestemming verleend t.b.v. trekker-trekwedstrijden op 6 april a.s.; 5. aan Ned. Lever Darm Stichting vergunning verleend t.b.v. het houden van een collecte van 19 t/m 25 mei 1991. VOOR HET INWINNEN VAN INFORMATIE OVER EEN ZAAK OF OVER EVENTUELE MOGELIJKHEDEN TOT HET INDIENEN VAN EEN BE- ZWAAR- OF BEROEPSCHRIFT KAN MEN ZICH WENDEN TOT DE AF DELING ALGEMENE ZAKEN TER GEMEENTESECRETARIE. I er opènbare kennis wordt gebracht dat met ingang van 25 maart a.s. begonnen zal worden met beperkte onkruidbestrijding. Er zal alleen gespoten worden wanneer de weersomstandigheden dit toelaten. Terlnzagelegging beschikkingen. Burgemeester en wethouders van Holten hebben, onder voorwaarden, welke ertoe dienen om gevaar, schade of hinder voor de omgeving te voorkomen op 18 maart 1991 vergunning ingevolge de Hinderwet ver leend aan: 1. Maatschap Vorklnk, Doorlopendedijk 8 te Holten tot het uitbreiden en wijzigen van het fokvarkensbedrijf; 2. H, van den Bos-Vincent, Deventerweg 63 te Holten tot het oprichten en in werking hebben van een melkrundvee-, varkens- en schapenbe- drijf, annex opslag van dieselolie; 3. Maatschap D. B. van B. J. Krikklnk, Raalterweg 55 te Holten tot een nieuwe, de gehele inrichting (rundvee-, fok- en mestvarkensbedrijf annex opslag van dieselolie en propaan) omvattende vergunning; 4. H. ter Stal-Baitus, Vijfhuizenweg 12 te Holten tot het oprichten en in werking hebben van een mestvarkens-, mestkalveren- en meststie- renbedrijf annex opslag van dieselolie. De beschikkingen en alle terzake zijnde stukken liggen gedurende één maand na de datum van terinzageleggina (vanaf 25 maart 1991) op de gemeentesecretarie, afdeling Algemene Zaken, alsmede in de sporthal 't Mossink (kantoor beheerder) aan de Keizersweg, ter inzage geduren de de hierboven genoemde termijn. Beroep tegen de beschikking kan worden ingediend door: a. de aanvrager; b. de betrokken adviseurs c. degenen die tegen de aanvraag om vergunning tijdig bezwaren hebben ingediend; d. enige andere belanghebbende, die aantoont, dat hij redelijkerwijs niet in staat is geweest eerder bezwaren in te brengen. Het beroepschrift moet worden gericht aan de Afdeling voor de geschil len van bestuur van de Raad van State. Het moet in tweevoud worden in gediend bij deze Afdeling, Postbus 20019, 2500 EA 's-Gravenhage. Zij die beroep instellen kunnen overeenkomstig artikel 60a van de Wet op de Raad van State een verzoek om schorsing van de beschikking dan wel tot het treffen van een voorlopige voorziening doen. Dit verzoek moet binnen bovengenoemde termijn worden gericht aan de voorzitter van de Afdeling, voornoemd. De beschikking wordt niet van kracht voordat op dat verzoek is beslist. Terlnzagelegging aanvragen om vergunning Op de Afdeling Algemene Zaken van de gemeentesecretarie van Holten liggen vanaf 25 maart 1991 tot 25 april 1991 op werkdagen van 9.00 tot 12.30 uur ter inzage de verzoeken om vergunning ingevolge de Hinder wet van: 1. Schietvereniging „De Eendracht" p/a Kolweg 31 te Holten tot het oprichten en in werking hebben van een schietinrichting voor lucht-en klein-kaliber-geweerbanen annex kantine op het perceel Kerkhofsweg 7 (terrein Kalfstermansweide); 2. Aannemersbedrijf Paalman-Tempelman BV, Maneschijnsweg 32, te Holten tot het oprichten en in werking hebben van een aannemersbedrijf; 3. A, B, Herder, Helhuizerweg 13 te Holten tot het oprichten en in werking hebben van een mestvarkensbedrijf annex opslag van dieselolie; 4. G. van den Berg, Stevenssteeg 7 te Holten tot het oprichten en in werking hebben van een melkrundvee-, jongvee- en mestvarkensbedrijf annex opslag van dieselolie. De aanvragen om vergunning liggen voorts gedurende genoemde pe riode van 1 maand iedere dinsdagavond van 19.00 tot 22.00 uur ter inzage in de sporthal 't Mossink, Keizersweg 22 te Holten (kantoor be heerder). Schriftelijk kunnen tot 25 april 1991 gemotiveerde bezwaren worden ingediend bij het College van Burgemeester en Wethouders van Holten, Smidsbelt 6, 7451 BL Holten. De persoonlijke gegevens van degene die een bezwaarschrift heeft ingediend, worden, indien daarom uitdrukkelijk wordt verzocht, niet bekend gemaakt. Een ieder kan ook mondeling in persoon of bij gemachtigde bezwaren inbrengen op verzoek tot 18 april 1&91. Men gelieve daarvoor een af spraak te maken met de Afdeling Algemene Zaken ter gemeentesecre tarie (tel. 6 16 66). De beslissing over het kampioen schap in de tweede klasse badmin ton viel vorige week woensdag in de thuiswedstrijd tegen ABS 3 uit Bathmen. Yvonne Beuker, Berlin da Broekmate, Harry Peters en Peter Post lieten de onzekerheid niet al te lang duren. Door een blessure van een van de tegen standsters konden enkele partijen niet gespeeld worden en mede daardoor werd het een gemakke lijke 8-0 overwinning voor het tweede Holtense team. Dat daar mee bewees niet alleen een geluk kig, maar ook een sterk team te zijn. Diezelfde avond speelde ook het eerste team thuis. Het moest tegen Deventer 3 alle zeilen bijzetten om degradatie naar de tweede klasse te voorkomen. Dat lukt eigenlijk „Prinsessen hebben geen récht op geluk", zo werd de jonge Sophie van Württemberg door een tante voorgehouden toen zij zich bij haar beklaagde over het feit dat zij uit gehuwelijkt werd aan Willem, de Hollandse troonpretendent. Voor de intelligente Sophie werd het een rampspoed, om gekoppeld te wor den aan de boerse Willem wiens interesse niet verder ging dan de jacht en niet te vergeten Wijntje en Trijntje. Sophie was haar echtge noot intellectueel verre de baas, wat de latere koning Willem 111 niet kon verkroppen. Als het zo uit kwam werd Sophie geslagen en ge schopt. En toen ook nog de kleine prins Maurits op zesjarige leeftijd overleed, overwoog Sophie weg te gaan uit Den Haag, verweg van het 'tochtige, naargeestige hol' zoals zij het paleis Noordeinde noemde. Haar eerzucht koningin te kunnen zijn, weerhield haar daarvan. Zij trok zich terug in de herinnering aan haar zoontje, wiens speelka mer zij gedurende haar verdere le ven intact hield. De historische gegevens inspireer den Ton Vorstenbosch tot een to neelstuk, waarmee Nel Kars overal in het land volle zalen trekt. Vrij dagavond trad zij op in gebouw Irene, op uitnodiging van de Kunst en Cultuurkring Holten. De onge veer honderd belangstellenden ge noten van het fraaie, ingehouden toneelspel van de kunstenaresse, dat ondanks de vele keren, dat zij In de thuiswedstrijd tegen het Al melose DVO, dat de vierde plaats op de ranglijst inneemt, is het Blauw Wit niet gelukt de volle winst te behalen. Beide hardwer kende ploegen wisten niet tot sco ren te komen zodat de wedstrijd eindigde in een doelpuntloos ge lijkspel. De wedstrijd begon een half uur te laat doordat de voor dit duel aan gewezen scheidsrechter Slagers uit Rijssen niet kwam opdagen. Na overleg met de KNVB, afdeling Twente, werd de wedstrijd geleid door scheidsrechter Calkhoven uit Nijverdal, die aanwezig was op 't Vletgoor voor het leiden van de wedstrijd Blauw Wit Al - WW Al. Clubscheidsrechter Herman Schutte, die er al een wedstrijd op had zitten, toonde zich bereid de A- juniorenwedstrijd over te nemen, zodat toch beide wedstrijden kon den doorgaan. In de beginfase van de wedstrijd tastten beide ploegen eikaars alleen nog als het alle nog te spelen wedstrijden wint. Er werd dan ook hard gewerkt. Ina Peters en Her- manna Boode wonnen beiden de enkel en samen de damesdubbel. Het vierde wedstrijdpunt werd ver diend in het gemengd dubbel van Ina Peters en Pieter Aarsen. De rest van de punten ging naar De venter, dus de eindstand werd 4-4. BCH 3 ontmoette thuis een team van Trefzeker uit Dalfsen. Al heel snel werd duidelijk, dat de Holte naren met deze tegenstanders niet echt problemen zouden krijgen. Alle enkelpartijen werden met groot krachtsverschil in het voor deel van Holten beslist. Ook in de dubbels was er een groot verschil in sterkte, zodat de bezoekers al vroeg op de avond weer konden vertrok met een 8-0 nederlaag. het nu reeds gespeeld heeft niet routinematig, maar doorleefd over kwam. Zeer fraai waren ook de costuums, die Nel Kars zelf heeft ontworpen en vervaardigd aan de hand van afbeeldingen het archief van het Koninklijk huis. Bij voldoende belangstelling houdt de Stichting voor Sociaal en Cultureel Werk na de paasvakan tie een teken- en schildercursus speciaal voor tieners van twaalf tot zestien jaar. De cursusdata worden in overleg met de deelnemers vast gesteld. De cursus wordt gegeven door An- net Schippers en is bedoeld voor jongeren die iets meer willen weten dan hen op school bij het vak teke nen wordt geleerd. In acht lessen komen naast een beetje theorie (bijvoorbeeld over perspectief) ver schillende technieken als kleuren mengen, werken met houtskool en werken met Oostindische inkt aan de orde. De technieken worden in de praktijk uitgeprobeerd met por trettekenen en het natekenen van voorwerpen. Inlichtingen en opgeven bij de Stichting, Tuinstraat 2, tel. 62755. krachten af. DVO probeerde het met enkele afstandsschoten doch doelman Eelco Spijker, die ook deze wedstrijd de geblesseerde Hans Bekkernens verving, toonde zich een betrouwbare vervanger. Blauw Wit kon moeilijk in haar spel komen tegen de fel spelende gasten die knokken voor behoud van de vierde plaats in de eind rangschikking die naar alle waar schijnlijkheid recht geeft op deel name aan de nacompetitie. Blauw Wit straalde te weinig wilskracht en overtuiging uit. De DVO-verde- diging kon dan ook vrij gemakke lijk overeind blijven. De beste mo gelijkheid voor Blauw Wit kwam kort voor rust, toen Hans Stam, na goed aangeven van Gerwin de Vel de Harsenhorst, hard inschoot. De DVO-goalie wist met een fraaie redding een achterstand voor zijn team wist te voorkomen. Wie gedacht had dat de thuisclub na de rust uit een ander vaatje zou tappen kwam bedrogen uit. Op de In een boeiende en erg spannende ontmoeting voor veel publiek moest lijstaanvoerder Enter te gen Holten alle zeilen bijzetten. Beide teams waren enigszins ver zwakt door invallers, maar onder de voortreffelijke leiding van ar biter Courbois werd er in deze derbystrijd met veel inzet ge speeld. De goed gegroepeerde en gecon centreerd spelende rood-zwarten hoefden niet onder te doen voor de Entenaren. Holten kreeg in het be gin van de wedstrijd enkele ge vaarlijke kansen door aanvaller Geert Brands, maar keeper Geels wist zijn doel schoon te houden. Hij had in deze fase van het spel heel wat meer te doen dan zijn Holtense collega Wansink. Het centrum de fensieduo Ten Velde/Kieftenbelt deed het uitstekend en werd op de flanken goed geassisteerd door Blankena en Van Asselt. Broek- maat, Den Heyer en Boode boden op het middenveld goed partij aan de dit seizoen toch zo sterke Enter- formatie. Vijf minuten voor rust kreeg enter door een kleine ruimte op de linkervleugel van Holten toch de gelegenheid voor een mooie combinatie, die Schreijer fraai afrondde met een doelpunt. Een grote teleurstelling voor Hol ten. Na rust probeerde de thuisclub De zw Blauw Wit houdt deze maand haar jaarlijkse grote verlo ting. De opbrengst van deze actie komt ten goede van de jeugdafde ling. De loten a 1,50 per stuk worden huis aan huis verkocht. De trekking vindt eind april plaats. De uitslag wordt t.z.t. in het Hol- tens Nieuwsblad bekend gemaakt. Het eerste team van de afdeling voetbal van de sv Holten speelt zondag een belangrijke uitwed strijd tegen Langeveen. Beide teams verkeren in degradatiege vaar en beide teams speelden afge lopen zondag gelijk. Eerder in de competitie versloeg Holten Lange veen op Meermanskamp meet 3-1. De wedstrijd begint om 14.00 uur. Voor de laatste wedstrijd van het seizoen moeten de Blauwwitters zaterdag aantreden in Daarle te gen de plaatselijke sportclub. Een tegenstander die na een zeer mati ge eerste competitiehelft goed is teruggekomen en thans een mid- denmootpositie in neemt, met nog kansen in de derde periode. De Blauwwitters zijn dus gewaar schuwd. Volle winst is noodzake lijk voor behoud van de - weliswaar - kleine kampioenskansen. Dan zal met name koploper Voorwaarts in hun moeilijke uitwedstrijd tegen DVO onderuit dienen te gaan. De wedstrijd in Daarle begint om 14.30 uur en staat onder leiding van scheidsrechter Sidhoe uit En schede. inzet van de spelers was niets aan te merken, de combinaties wilden echter niet lukken, kansen konden nauwelijks worden gecreëerd. Hal verwege de tweede helft, Johan Bo- link was juist Johan Bosschers ko men vervangen, leek de thuisclub dan toch op voorsprong te komen, toen Harry ten Wolthuis een hoek schop fraai inkopte, doch de DVO- doelman wist nog juist op de doel lijn te redden. Scheidsrechter Calkhoven, die zich een prima leidsman toonde, stond er boven op en constateerde, ondanks de protesten van de Blauwwitters, dat de bal de doellijn niet was ge passeerd. Blauw Wit ging steeds chaotischer aanvallen om toch nog de winnende treffer te forceren, maar de DVO-defensie, met aan het hoofd hun prima keeper, gaf wel een aantal corners maar geen kansen weg. Toch leek het enkele minuten voor tijd nog te lukken toen Johan Bolink een voorzet van met nog meer inzet en risico ne mend gelijk te komen. Brands schoot met een hard schot net over en ook Deyk en Scheperman zagen hun inspanningen niet met een doelpunt beloond. Na een kwartier spelen onderschepte Ten Velde een Enterse aanval op het midden veld. Doordat de dekking bij Enter even zoek was en ook de keeper te ver was uitgelopen, kon Gert Jan Scheperman de verdiende gelijk maker scoren. Daarna ontspon Blauw Wit SENIOREN Zaterdag 23 maart: Sp. Daarle 1 - Blauw Wit 1, 14.30 uur, vertrek 13.00 uur; DES 4 - Blauw Wit 2, 14.30 uur, vertrek 13.15 uur; Blauw Wit 3 - Voorwaarts 4, 14.30 uur; Blauw Wit 4 - Excelsior 8,12.30 uur; Blauw Wit 5 - Excelsior 11, 12.30 uur; SWN 8 - Blauw Wit 6, 14.30 uur, vertrek 13.30 uur; Excelsior 16 - Blauw Wit 7, 11.00 uur, vertrek 10.00 uur. JEUGD Blauw Wit Al - Bentelo Al, 14.30 uur; De Zweef B2 - Blauw Wit BI, 14.30 uur, vertrek 13.30 uur; Blauw WitCl -EversbergCl, 11.00 uur; BI Wit MB vrij. Hulz. boys Dl - Blauw Wit Dl, 10.00 uur, vertrek 09.00 uur; Blauw Wit El - Haarle El, 10.00 uur; Blauw Wit E2 - DES E2,10.00 uur; Enter V. E3 - Blauw Wit E3, 09.15 uur, ver trek 08.30 uur; SDOL F1 - Blauw WitFl, 11.00 uur, vertrek 10.00 uur; DES F3 - Blauw Wit F2,10.30 uur, vertrek 09.45 uur; Blauw Wit F3 - SOS F2, 11.00 uur. ZAALVOETBAL donderdag 21 maart: Blauw Wit 1 - SWN 1, 22.00 uur. SV Holten SENIOREN Zondag 24 maart: Langeveen 1 - Holten 1, 14.00 uur, vertrek 12.30 uur; Holten 2 - R' bleek 3,10.00 uur; Rietvogels 2 - Holten 3, 10.45 uur, vertrek 09.30 uur; MW 5 - Holten 4, 10.45 uur, vertrek 09.30 uur; Holten 5 - Luctor 3, 10.00 uur; Holten 6 - SDOL 3, 09.00 uur; Rietvogels 5 - Holten 7, 10.45 uur, vertrek 09.30 De peuterspeelzaal 't Knötter heuske in Dijkerhoek bestaat op 28 maart vijftien jaar. Met de peu ters van de twee groepen wordt op bescheiden wijze een feestje ge bouwd in gebouw Bethanië tij dens de normale openingstijden. Er wordt onder andere een spel letjescircuit uitgezet en de peuters worden met een bijzondere maal tijd verrast. Op deze bijzondere ochtend wordt vaste leidster Thea Lubbersen door alle vaste hul pleidsters geassisteerd. Het Knötterheuske kent op dit moment twee groepen: een maan- Leo Aanstoot, die deze middag zijn draai niet zo kon vonden, goed inkopte. Met een uiterste kracht sinspanning wist de DVO-doelman de bal met veel geluk echter tegen de lat te tikken, waarna de bal werd weggewerkt. Zo eindigde deze wedstrijd in een teleurstel lend gelijkspel voor Blauw Wit, waarbij echter opgemerkt dient te worden dat dit gelijke spel voor de gasten uit Almelo bepaald niet on verdiend was. Wel won Blauw Wit door dit ene winstpunt ook de tweede periode, doch na het beha len van de eerste periodetitel is dat niet van belang. Van belang is dat door dit gelijke spel de achter stand op koploper Voorwaarts, met nog twee wedstrijden te spe len, is opgelopen tot twee punten. Een voorsprong die Voorwaarts waarschijnlijk niet meer uit han den zal geven, zodat Blauw Wit weer 'veroordeeld' zal zijn tot de nacompetitie. zich nog een fel duel om de winnen de treffer. De zenuwen aan beide kanten zorgde voor spannende si tuaties en Holten-keeper Wansink had niet over geluk te klagen, toen de Enterse voorhoede fraaie kan sen onbenut liet. Uitblinker Kief- tenbelt moest door een fikse hoofd wond vijf minuten voor het einde nog vervangen worden, maar het eindsignaal klonk met Holten in de aanval. uur; De Zweef 10 - Holten 8, 09.00 uur, vertrek 08.00 uur; Holten 9 - Omhoog 5, 10.45 uur; Holten 10 - Omhoog 7, 09.00 uur; Holten 11 - PH 17, 09.30 uur; Omhoog 8 - Hol ten 12,09.00 uur, vertrek 08.00 uur; SDOL - Holten 13, 09.30 uur, ver trek 08.30 uur. JUNIOREN Holten Al - Vr. hoopse Boys Al, 14.30 uur; Vesos A2 - Holten A2, 14.30 uur, vertrek 13.30 uur; Holten BI - De Zweef BI, 12.15 uur; Holten B2 - DES B2,14.30 uur; Dos '37 Cl - Holten Cl, 14.30 uur, vertrek 13.30 uur; Holten c2 - Holten Cl, 12.45 uur. Holten Dl - Excelsior D3,10.00 uur; Luctor D2 - Holten D2, 10.00 uur, vertrek 09.00 uur; Holten El - de Zweef E2, 11.00 uur; SDOL E2 - Holten E2,10.00 uur, vertrek 09.15 uur; Holten F1 - SWN Fl, 10.00 uur; Excelsior F4 - Holten F2,11.00 uur, vertrek 10.30 uur; Enter F2 - Holten F3,10.00 uur, vertrek 09.15 uur; Holten F4 - Stevo F3, 11.00 uur. Handbal Zaterdag 23 maart: Al uit tegen Voorwaarts om 13.00 uur, vertrek 12.00 uur (Holten bij gelijkspel kampioen); A2 uit tegen Raai te om 12.00 uur, vertrek 11.00 uur; JA 1 uit tegen Apeldoorn'80 om 16.00 uur, vertrek 14.45 uur; BI vrij; Dl uit tegen Kwiek om 12.45 uur, ver trek 11.45 uur. Zondag 24 maart: Heren thuis te gen CVO om 10.00 uur; Dames S thuis tegen Haarle om 11.05 uur; Dames J thuis tegen Boerhof/Hee- ten om 12.20 uur. dag- en donderdagochtendgroep en een woensdag- en vrijdagoch- tendgroep. De openingstijd is van 08.30 tot 12.00 uur. Kinderen vanaf twee en een half jaar kunnen ge plaatst worden. Na de paasvakan tie (vanaf maandag 8 april) zijn er weer enkele plaatsen vrij. Informatie (gebouw Bethanië) krijgt men van Thea Lubbersen op maandag-woensdag- donderdag en vrijdagochtend tot 12.00 uur. Zondag 24 maart wordt voro de twaalfde maal het Kemperkamp- toernooi gehouden. Dit recreanten handbaltoernooi van de handbal afdeling van sv Holten mag zich al jaren verheugen in een ruime be langstelling. De dit jaar deelne mende verenigingen zijn: Overwe- tering, Heeten, Voorwaarts, Avan- ti, Kwiek en uiteraard Holten. Overwetering verdedigt de Kem- perkampbokaal die het vorig jaar verrassend won. Het toernooi wordt gespeeld in sporthal 't Mossink en begit om 13.30 uur en duurt tot 17.30 uur. Voor het eerst sinds jaren heeft de jeugdafdeling voetbal van de sv Holten deze week een F4 pupille- nelftal voor de competitie in kun nen schrijven. Dat is een bijzonder gunstige ontwikkeling, omdat de landelijke prognoses juist wijzen op een afname van de belangstel ling van de jeugd voor voetbal. De extra inspanningen van de jeugd commissie hebben dus een extra mooi resultaat opgeleverd. Aangezien minderheidsstandpun ten in de gemeenteraad zeer zeld zaam zijn, kan gevoegelijk worden aangenomen, dat een bestemmins- planwijziging voor de Mengvoer- dergroep in het voormalige pand -van transportbedrijf Müller geen haalbare kaart is. De frakties van Gemeentebelang en WD hebben in de commissie voor Ruimtelijke Ordening te kennen geen bezwaar te hebben tegen de bestemmings- lanwijziging, maar CDA en PvdA volgden het standpunt van het col lege van burgemeester en wethou ders, dat afwijzend heeft gerea geerd op de aanvraag van de Meng- voerdergroep. Maandagavond zal de raad zich er over uitspreken. Verder staat op de agenda de bouw van de brandweergarage, waarmee een bedrag van ruim acht ton is ge moeid, een voorstel tot verhoging van de legesverordening, deverva- ning van de riolering in de Oranjes- taaten nog enkele kleinere 'hamer stukken'. Het voorstel om geld be schikbaar te stellen voor de aanleg van kabeltelevisie aan te leggen in De Look en op de Holterberg, wat in de commissie financiën en Alge mene en Bestuurlijke Zaken tot kritische vragen leidde, komt niet meer op de agande voor.

Holtens Nieuwsblad | 1991 | | pagina 5