Biljart een welkome aanvulling dopshuis Handballers doen zeer goede zaken Mintonette klimt langzaam uit dal Goede resultaten badmintonteams Ruime winst voor Damespolo-team Omloop van Holten begin wielerseizoen Eerste tafeltennis team nog ongeslagen Sterke kwartfinales gebroeders VanOyen Belangrijk duel voor sv Holten Blauw Wit hervat competitie Circuit op tijd gereed voor cross HULfENS NIEUWSBLAD Sandra naar Nederlands kampioenschap Prijzen voor de Bergruitertjes DONDERDAG 28 FEBRUARI 1991 Na de opzienbarende winst van vo rige week op de ongeslagen koplo per Dalfsen (14-13), heeft Holten dit weekend opnieuw weten te verras sen. In de thuiswedstrijd tegen het sterke Tyfoon 2 kon Holten weer eens volledig aantreden. Tyfoon trad met een jong team aan met een aantal talentvolle jeugspelers. In de beginfase was Tyfoon sneller en' kwam Holten al snel op een achterstand. Het duurde dan ook ruim een kwartier voor Holten greep op de wedstrijd kreeg. Tyy- foon leek toen het meeste kruid verschoten te hebben. Holten kwam bij 7-7 op gelijk hoogte en nam nog voor rust een 9-7 voor sprong. Na rust deelde Holten eigenlijk di rect al de genadeklap uit. Binnen 10 minuten werd de voorsprong uitgebouwd tot 12-7. Verdedigend gaf Holten nauwelijks kansen weg terwijl aanvallend door gevarieerd spel bijna alle spelers tot scoren kwamen. In de slotfase werd Ty foon daardoor bijna weggespeeld en zagen geen kans meer te scoren. Holten zette daar maar liefst zes treffers tegenover, waardoor de verrassende eindstand van 22-11 op het scorebord verscheen. Hol ten staat nu op de 6e plaats met 9 punten. Scores: M.v. Beek 6; Alwin v. Om meren 4; Freek Nijkamp, Nico Vorst 3; Johan Plantinga, Arno Stukker 2; Erwin Konijnenberg, Ronald Bleyenberg 1. Ook de dames deden goede zaken. Op zaterdagavond werd aangetre den tegen middenmoter ABS. Het werd een lastige wedstrijd waarin Holten voor een deel meer tegen zichzelf speelde. Na een kleine ach terstand in de beginfase nam Hol ten het heft in handen en leidde het verdiend bij rust met 5-2. Na rust leek het goed te gaan, maar na een 7-4 voorpsrong kwam ABS geheel terug in de wedstrijd tot 7-7 gelijk. Even leek Holten aangeslagen en liep het spel slecht. Toch hervond Holten zich en in een goede slotfa se pakte Holten de verdiende 12-7 winst. Holten maakt nu weer kans op een plaatsje bij de eerste drie. Scores: Mariek Nijland 5; Ineke Leeftink Annemarie v.d. Maat 3; Gerda Busschers 1. Blauw Wit SENIOREN Blauw Wit 1 - ASV 1, 14.30 uur; Blauw Wit 2 - Sportlust Gl. 2,12.30 uur; Deto 5 -Blauw Wit 3,14.30 uur, vertrek 13.15 uur; Drienerlo 3 - Blauw Wit 4, 12.00 uur, vertrek 10.45 uur; Markvogels 3 - Blauw Wit 5, 14.30 uur, vertrek 13.30 uur; Blauw Wit 6 - Excelsior 12, 12.30 uur; Blauw Wit 7 - DES 9,14.30 uur. JEUGD Excelsior A2 - Blauw Wit Al, 12.45 uur, vertrek 11.45 uur; Blauw Wit BI - Vesos BI, 11.00 uur; Vesos Cl - Blauw Wit Cl, 10.00 uur, vertrek 09.00 uur; Blauw Wit MB - RKAS MB, 11.00 uur. Blauw Wit Dl -EversbergDl, 10.00 uur; SWN E2 - Blauw Wit El09-15 uur, vertrek 08.30 uur; Blauw Wit E2 - Enter V. E2,10.00 uur; Enter V. E3 - Blauw Wit E3, 11.00 uur, ver trek 10. 15 uur; Hulz Boys F1 - Blauw Wit Fl, 10.00 uur, vertrek 09.15 uur; Blauw Wit F2 - De Zweef F3,11.00 uur; Blauw Wit F3 vrij. ZAALVOETBAL SV Holten SENIOREN Omhoog 1 - Holten 1, 14.30 uur, vertrek 13.00 uur; La Prem. 2 - Holten 2, 11.00 uur, vertrek 09.45 uur; Holten 3 - Achilles' 12 5,10.00 uur; Wierden 2 - Holten 5,10.00 uur, vertrek 09.00 uur; Haarle 4 - Holten 6,10.45 uur, vertrek 09.45 uur; Hol ten 7 - Enter 4, 09.00 uur; Holten 8 - Omhoog 6,10.45 uur; SOS 6 - Hol ten 9, 09.30 uur, vertrek 08.30 uur; PH 17 - Holten 10, 10.00 uur, ver trek 09.00 uur; RKSV 4 - Holten 11, 11.45 uur, vertrek 10.45 uur; Holten 12 - RKSV 3, 09.30 uur; Holten 13 - Omhoog 8, 09.00 uur. JUNIOREN Almelo Al - Holten Al, 14.30 uur, vertrek 13.15 uur; Hoten A2 - MW'29 A2, 14.30 uur; Emos BI - Holten BI, 12.00 uur, vertrek 10.45 uur; Holten B2 vrij; Holten Cl - Het eerste damesteam van Minto nette heeft tegen Zwaluwen in een spannende wedstrijd geheel ver diend de overwinning binnen ge haald. In de eerste set stond Mintonette al snel met 5-0 voor. Zwaluwen probeerde er wel bij te komen, maar dit lukte niet. De set werd al serverend door Anja van 't Holt afgesloten met de stand 15-8. Min tonette bleef ook in de tweede set het initiatief in eigen hand houden. Een buitenaaval van Zwaluwen werd genadeloos afgeblokt door Hannie Kolk. Mintonette won met 15-9. In de derde set lieten de Hol- tense dames het initiatief aan Zwa luwen over en verloren daardoor de set met 11-15. Het begin van de vierde set verliep al evenmin vlek keloos. Mintonette stond al snel achter met 1-10. Toch pakte Mi- nontette puntje voor puntje terug. De twee time-outs (3-10, 7-10) van Zwaluwen konden hier niets tegen in brengen. Toen ook het publiek volledig voor Mintonette opkwam was het met Zwaluwen gedaan. Mintonette won met 15-13. Volgende week spelen de dames een uitwedstrijd tegen Doezum. BCH 3 - Krekkers 6 (2-2); Na de winterstop hebben de heren vol leyballers er toch niet het spekta kel van kunnen maken, dat ze in gedachten hadden. Zonder de af wezige Leo Thiele werd het inspe len een farce en kon de tegenstan der het koude team binnen tien minuten naar een 2-15 nederlaag spelen. Na een donderspeech van ad-intermin coach Wim Hartkamp werd er uit een heel ander vaatje getapt. Rob van Zoelen en Cees Brusee veranderden hun slagen en met 15-7 werden de partijen op gelijke hoogte gebracht. Aard Borghuis dook in het rond en sloeg er op los, maar de boomlange aan valler had een enorm goed blok tegen over zich, zodat de ballen evenzo hard weer terug kwamen. En niet alleen dat zorgde voor de 10-15 setnederlaag. Nadat Aard Borghuis het strijperk verlaten had met een licht verdraaid schou dergewricht vochten de heren voorwat ze waard waren. Via harde klappen van Herman Scholten en Jan Voogt werd een 10-5 voor sprong genomen, die niet meer uit handen werd gegeven. De laatste klap van Pim Gruiters leverde de 15-8 setwinst op. Den Ham Cl, 14.30 uur; Nijverdal Cl - Holten C2, 11.00 uur, vertrek 10.15 uur. RV Dl - Holten Dl, 11.00 uur, ver trek 10.15 uur; Holten D2 vrij; Ex celsior E2 - Holten El, 09.30 uur, vertrek 08.45 uur; Holten E2 - De Zweef E4, 10.00 uur; Wierden Fl - Holten Fl, 11.45 uur, Vertrek 11.00 uur; Holten F2 - Enter V F2, 11.00 uur; Holten F3 - MW'69 Fl. Handbal Zaterdag 2 maart: Al thuis tegen IJsselstars om 13.30 uur; A2 thuis tegen Nw. Heeten om 12.45 uur; JA 1 thuis tegen Zwolle om 14.15 uur; BI thuis tegen Haarle om 12.00 uur; Dl vrij. Zondag 3 maart: heren vrij; dames S uit tegen WSV'38 om 17.20 uur. Vertrek 16.20 uur. Dames J vrij. Zaterdag 2 maart: Dames tegen Pacelli in Bathmen om 19.00 uur. Vertrek 18.00 uur. Programma sporthal 't Mossink voor de week van 2 t/m 8 maart 1991 Zaterdag: 12.00-15.00 NHV, 19.00- 20.00 van Engbrink, 20.00-21.00 H. Jansen. Zondag: 11.30-13.30 wielervereni ging (2 kleedlokalen) Maandag: 8.10-14.50 SGH, 19.00- 22.30 BCH Dinsdag: 8.10-14.50 SGH, 16.30- 17.30 Mintonette, 17.45-22.30 Min tonette, 22.30-23.30 Blauw-Wit. Woensdag: 8.10-14.50 SGH, 19.00- 22.30 BCH, 22.30-23.30 Wegstapel. Donderdag: 8.10-15.40 SGH, 16.30- 22.00 s.v. Holten, 22.00-23.00 KNVB, 23.00-24.00 s.v. Holten (AS). Vrijdag: 8.10-14.50 SGH, 19.00- 21.00 KNVB. Voor reservering van nog vrije uren in het bovengenoemde weekeinde, kan men zich a.s. vrijdag van 12.00- 22.00 uur rechtstreeks wenden tot de beheerder (sporthal, tel 6 31 80). Overige reserveringen uitsluitend via het gemeentehuis (afd. welzijn, tel. 6 16 66, toestel 722). Met de Omloop van Holten start de Wielervereniging Holten zon dag 3 maart het nieuwe wielersei zoen. De met pijlen aangegeven route voert vijftig kilometer over rustige weggetjes in de driehoek Holten, Rijssen, Markelotocht en bevat ook wat 'klimmetjes'. De start is tussen 10.00 en 10.30 uur bij sporthal 't Mossink. Na terugkeer is daar ook gelegenheid om te dou chen. De wielerverening had in 1990 een succesvol seizoen. Ruim 2500 men sen namen deel aan de verschillen de evenementen. Het veldrijden bleef daarbij zeer populair, zoals wel bleek uit de meer dan 500 deel nemers van de Beemd en Berm toer in december. Verenigingslid Janny Vasters werd bovendien sport vrouw van Holten 1990. Tijdens de winterstop hebben veel leden hun conditie met schaatsen op peil gehouden. Twee leden na men deel aan de 200 km schaat stocht op de Weissensee in Oosten rijk. Hans de Groot volbracht de tocht, waarbij de thermometer bij de start nog een temperatuur van min 23 graden aangaf. Rob Mulder reed de tocht onder erbarmelijke omstandigheden enkele dagen eer der en moest door een blessure afstappen. Het programma voor 1991 belooft in ieder geval twee klassiekers en de strijd om de toertochtentrofee, nu in het bezit van Jaap van Door- ninck. Met Pinksteren wordt niet deelgenomen aan Luik Bastena ken Luik, maar gefietst in de buurt van Winterberg. Op Koninginne dag is er een fietspuzzeltocht en de fietsvierdaagse kan op 4, 6, 10, 12 en 14 juni gereden worden over twee afstanden: 23 en 30 kilometer. Zaterdag 4 mei is de Holterberg- toer en op zaterdag 28 september de Holterbergherfsttoer. Fietsers die niet aangesloten zijn bij de Nederlandse Toer Fiets Unie kunnen bij het inschrijvingsbu reau voor de Omloop van Holten een fietsevenementenprogramma kopen, waarin 8000 toertochten worden beschreven. De Wielerver eniging neemt er daarvan drie voor haar rekening. BC Holten 1 speelde in de thuis wedstrijd tegen Trefzeker 1 uit Dalfsen voor het eerst dit seizoen in een vaste samenstelling. Het team ziet er nu als volgt uit: Ina Pe ters, Hermanna Boode, Pieter Aar- sen en Jos Dorresteijn. Alle wed strijden waren spannend en er werd goed gespeeld. Dit resulteer de in zes driesetters en een 7-1 overwinning op de hoger geplaat ste tegenstanders. Het tweede team moest naar Em- meloord voor een wedstrijd tegen NOP 1. Ook deze werd met groot verschil gewonnen: 7-1. Een kam pioenschap kan dit team bijna niet meer ontgaan. Team 3 leed een 5-3 nederlaag te gen koploper Juventa 5, maar deze uitslag was voldoende om zich op de tweede plaats in de poule te nestelen, ten koste van Boertjes. Die tweede plaats kan alleen be houden blijven als er geen wed strijd meer verloren wordt. Overi gens had Juventa wel een vijftal driesetters nodig om BCH er onder te krijgen. Het 'sterrenteam' BCH 4 knokte een stevige partij tegen Kwiek 4 uit Raalte. De enkelpartijen namen erg veel tijd in beslag. Harry Knui- man en Ria Groeneveld wonnen, Jan en Ans Jacobs zagen daar he laas geen kans toe. De damesdub- bel werd door de Holtenaren ge wonnen, evenals de gemengd dub bel van Ans en Harry. Einstand 4-4. Na drie wedstrijden is het eerste team van de Tafeltennisvereniging Holten nog steeds ongeslagen. De uitwedstrijd tegen Shot '78 1 in Deventer werd vorige week met 8-2 gewonnen. Ron Hulleman en Mar tin Kerkdijk haalden de maximale score. Nico Valk verloor een keer en het dubbel ging naar de tegen partij. De thuiswedstrijd tegen de Maten 1 werd een 6-4 overwinning. Inval ler Eric Kooy scoorde drie maal en Nico Valk won twee keer. Martin Kerkdijk was niet op zijn best en verloor alle zijn drie partijen. De overwinning werd veilig gesteld dankzij het dubbel Martin/Nico. Holten heeft nu zes punten uit drie wedstrijden. Team 2 Het tweede team won de thuiswed strijd tegen Don Bosco 1 met 6-4. Eric Kooy was in vorm en won drie keer en Fred Hulleman twee keer. Arjan Hakkert boekte zijn eerste overwinning. Het dubbel Fred/Eric verloor opnieuw. In de uitwedstrijd tegen De Toe komst uit Lochem viel weinig eer te behalen. De tegenstander bleek duidelijk te sterk. Alleen Eric Kooy boekte een maal winst en ook het dubbel Fred/Arjan won voor Holten. De eindstand was 8-2. Team 2 heeft nu drie punten uit drie wedstrijden. Team 3 Het derde team behaalde in de eerste thuiswedstrijd zijn eerste overwinning. Jan Ophof, Rien Lammertink en Henk Hendriks wonnen met 6-4 van Colmschate 2, waaraan Rien bijdroeg met drie winstpartijen. Jan en Henk won nen elk een keer plus het belangrij ke dubbelspel. De spannende uitwedstrijd tegen ABS 2 eindigde in een 5-5 gelijk spel, via 3-1,3-3,4-3,4-4 en 5-4. Jan Ophof en Rien Lammertink won nen beide twee keer en samen het dubbel. Ook team 3 heeft nu drie punten uit drie wedstrijden. Team 4 Team 4 had in de thuiswedstrijd te gen de Hoven 2 geen enkel pro bleem. Fred en Wilco Kwintenberg scoorden beiden drie keer en An ton Bulsink verloor alleen zijn laat ste partij. Wilco en Anton wonnen vrij gemakkelijk het dubbel en de eindstand werd daarmee 9-1 voor Holten. Tegen Swift 21 in Deventer ging het minder goed. Fred Kwinten- berg won al zijn drie partijen, maar voor Wilco Kwintenberg en Anton Bulsink zat er geen winst in. Ook het dubbel Wilco/Fred verloor zijn partij. Team 4 heeft vier punten uit drie wedstrijden. Team 5 Het vijfde team met Bert Kreuwel, Mark Poortman en Rob van der Heyden verloor smartelijk met 9-1 van De Toekomst in Lochem. Al leen Rob won een partij. Tegen Smash '82 uit laren werd na de grote nederlaag van vorige week nu met dezelfde cijfers ge wonnen. Alleen Mark Poortman verloor een partij. Rob en Hans Schöppers wonnen beide drie keer en Mark en Rob wonnen ook het dubbel. Ook team 5 heeft vier punten uit drie wedstrijden. Indien de weersomstandigheden het toelaten, speelt Holten aan staande zondag de zeer belangrij ke wedstrijd tegen mede degrada- tiekandidaaat Omhoog uit Wier- den. Holten heeft een voorsprong van twee punten ten opzichte van de Wierdenaren, maar heeft ook een wedstrijd meer gespeeld. Uitermate belangrijk zal zijn hoe beide teams de langdurige winter periode hebben doorstaan. De Hol tenaren hebben vrij constant door kunnen trainen, maar zijn door blessures niet geheel compleet. Als de terreintomstandigheden het toelaten hervat Blauw Wit ko mende zaterdag de competitie met een thuiswedstrijd tegen het Aa- dorpse ASV. Deze ploeg staat in de midden moot met twaalf punten uit veer tien wedstrijden. Blauw Wit neemt de tweede plaats in met één punt achterstand op Voorwaarts, dat aanstaande zaterdag op bezoek moet bij Rietvogels. De wedstrijd op 't Vletgoor begint om 14.30 uur en staat onder leiding van scheids rechter J. Wolthuis uit Borne. Voorzitter Bakker van SoCuWe probeert op het groene laken de juiste bal te raken Besturen gaat hem beslist beter af dan het spel met de ballen op het groene laken, zo bleek vorige week vrijdag maar voorzittter Piet Bak ker heeft nu alle gelegenheid om zich het edele biljartspel eigen te maken. Prins Chis 1 en zijn gevolg waren naar dorpshuis De Boschkamp ge komen voor de officiële 'overhandi ging' van het biljart, dat geschon ken is door de carnavalsvereniging de Fienpreuvers. Elk jaar wordt door de carnavalsvereniging voor het geld, dat binnenkomt door het Prinsraden een goede maatschap pelijke bestemming gezocht. In het jubileumjaar van de vereniging werd gekozen voor een biljart voor het dorphuis, dat een plaatsje heeft gekregen in de kelder, zodat jong (tijdens de tieneravonden) en oud er gebruik van kunnen maken. De aanschaf van een biljart stond al lang op het verlanglijstje van Ondanks de slechte weersom standigheden van de afgelopen we ken, zal het motocrosscircuit op de Zuurberg op tijd gereed zijn voor de klassementsproef van de Endu- ro van zaterdag 2 maart en de eer ste wedstrijd om het Nederlands kampioenschap Motocross, dat op 10 maart wordt gehouden. Alle bekende namen uit de cross wereld zullen op 10 maart aan de start verschijnen, zoals Pedro Tragter, Dave Strijbos, John van den Berk, Kees van den Ven en Leo Combee. De training begint om 10.00 uur, de wedstrijden om 13.00 uur. Speciaal voor de Holtenaren be staat zaterdagmiddag 2 maart van 14.00 tot 16.00 uur in het clubge bouw van de MAC aan de Beuse- bergerweg de mogelijkheid kaar ten te kopen in de voorverkoop tegen vijf gulden reductie. Sandra Dieperink nam met haar paard deel aan de Overijsselse kampioenschappen dressuur, die gehouden werden in Hellendoorn. Sandra was erg succesvol en werd in de klasse Z derde. Dat betekent dat Sandra deel mag nemen aan de Nederlandse kampioenschaoppen in Ermelo. Verder behaalde San dra in Heeten de derde prijs in de dressuur klasse B met Fanatie met 123 pnt. Tevens behaalde Sandra de tweede prijs met Amber in de Z2 dressuur. Ingrid van Dijk behaalde in Hel lendoorn de tweede prijs in de dres suur klasse M met Rocko met 123 pnt. Zwennie Vincent behaalde dit weekend met haar paard Everest een mooie vijfde prijs in het sprin gen klasse M, gehouden in Lo chem. SoCuWe als een welkome aanvul ling op het 'gezelligheidsaspect' van het dorpshuis, en werd nu mo gelijk gemaakt door de gift van de Fienpreuvers. Voorzitter Bakker wees er op, dat de voorzieningen voor ouderen in het dorp een steeds grotere plaats moeten gaan innemen. Volgens de jongste cijfers bestaat in het jaar 2000 een kwart van de Holtense bevolking uit ouderen boven de 60 jaar. De Stichting SoCuWe zal zich dan ook in de toekomst steeds meer moeten richten op de oude ren. Daarnaast moeten de jonge ren echter niet vergeten worden. Prins Chris vertelde, dat burge meester Van Rappard bij de sleu- telteruggave de carnavalsvereni ging met dezelfde feiten reeds ge confronteerd had, en dat men be zig was voor de verkeerde doelgroep. Volgens Prins Chris en zijn gevolg is carnaval evenwel niet aan leeftijd gebonden is de carna- vlasvierder zo oud als hij of zij zich voelt. De helft van de partijen voor de in terne schaakcompetitie eindigde vorige week in remise. Cees Olij was opnieuw in vorm door tegen de sterker geachte Ton van Oyen de stelling keurig in evenwicht te hou den. De uitslagen waren: Geert Stevens sr - Dick van der Knaap, 0-1; Cees Olij - Ton van Oyen, Vi-Xh\ Gerrit Luggenhorst - Dinant van Beek, 1- 0; Bertus van Beek - Hans van Oyen, V2-V2; Teun Scheurwater - Theo van Lindenberg V2-V2; Ab Moddejonge - Erik Mondeel, 0-1. In de kwartfinales van de beker- competitie deze week was het win nen van de kwaliteit voor Hans van Oyen voldoende om Geert Stevens te verslaan. Cees Oly verloor tegen Ton van Oyen diverse tempi, wat hem duur kwam te staan. Dick van der Knaap blunderde tegen Henk van Beek eerst een pion weg, ver volgens de kwaliteit en toen hij vergat een toren terug te nemen was de partij bekeken. De taaiste partij was, naar verwachting, die tussen Theo van Lindenberg en Bertus van Beek. Hij eindigde in remise. In de gewone competitie offerde Dinant van Beek een loper tegen Gerrit Stevens en zag die niet meer terug. Erik Mondeel werd voor na drukkelijk aanvalsspel tegen Jan ten Velde beloond met winst. Teun Scheurwater offerde een kwaliteit tegen Gerrit Luggenhorst, waarna de dame van Teun in het spel kwam en een onoverkomelijke dreiging bleek voor Gerrits koning (0-1). Het dames waterpoloteam van Twenhaarsveld heeft zaterdag te gen Zignea uit Emmeloord een 10-3 overwinning behaald. Zignea be gon de wedstrijd met zes in plaats van zeven personen. Holten profi teerde van dit 'veld' overwicht en scoorde in de eerste periode twee maal. Ondanks een 'man' minder speelde Zignea goed. De dames van Holten speelde niet geconcen treerd. Toch werd de tweede speel periode afgesloten met 5-0. In de derde periode ging het spel goed heen en weer. Zowel Zignea en Hol ten hadden goede kansen, maar er werden er maar een paar benut. In de vierde en laatste periode kwam Zignea iets terug. De winst ging evenwel naar Holten. Deze wed strijd werd door Holten benut om de nieuwe leden ook te laten spe len. De heren van Zignea waren wel voltallig aanwezig. In de eerste pe riode werd het eerst door Zignea gescoord. Het tweede doelpunt was voor Holten (uit een straf- worp). Het geluk was aan de kant van Zignea. Zij scoorde in de twee de periode nog drie doelpunten. Holten deed goed haar best maar raakte drie maal de paal. Er werd door Holten in die periode nog een maal gescoord. In de derde speel periode kreeg Holten een man meer door een overtreding van de tegenpartij. Helaas werd deze kans niet benut. Zigena benutte een soortgelijke kans wel. De derde spannende période werd beëin digd met een stand van 3-6 in het voordeel van Zignea. Bij het begin van de vierde periode werd de bal gehaald door Twenhaarsveld en hier kwam meteen een doelpunt uit. Een poging door Zignea werd door de keeper mooi gered, dus weer de bal voor Twenhaarsveld en een doelpunt. De Holtense heren kregen, met de kans op een over winning, de smaak te pakken, maar door een fout van Twen haarsveld kon Zignea toch nog scoren. De eindstand werd daar door 8-9 voor Zignea. Hens Janssen behaalde met Sha- vim tijdens het Indoor Dressuur van pc Heeten een mooie eerste prijs in de klasse B cat. D. Op het Indoorspringen van pc De Hertruitertjes in Hellendoorn be haalde Marije Staman met Wendy een tweede prijs in de klasse L cat. C. Ida Vincent won met Mark een tweede prijs in de klasse z cat. D.

Holtens Nieuwsblad | 1991 | | pagina 7