„I'm your baby tonight" Whitney Houstons' nieuwste hit-album MMMMK In tienersoos Musky van alles te beleven vein de moot OPEN HUIS Holten natter dan midden van 't land ifscheid ontact- ersonen Primeur in Musky Eendracht Alleen bij uw kaasspecialist 9.95 1.95 3AUL'S SPECiALITEITENHUIS ROLLER SKATES 07 qc VOLOP KNIKKERS fl Qii Na schuchter debuut in maart 1985 in Hilversumse discotheek nu een me ga-ster I Discussie over Provinciaal Milieuplan Jonge Noord-Hollandse kaas Jong belegen Noord-Hollandse kaas oord-Hollandse kaas silo 17.50 H 2.95 Roombrie - Bij aankoop van 1 kilo 30+ Milnerkaas GRATIS KAASSCHAAF Castello blue Kruidenbrie SIERBESTRATING MIDDELDORP DONDERDAG 31 JANUARI 1991 Maart 1985: Voor een klein select gezelschap van jour nalisten en platenhandelaren betreedt een 21-jarig, volslagen onbekend Amerikaans zangeresje schuch ter het kleine podium van een Hilversumse disco theek. Wanneer de muziek begint overwint ze haar verlegenheid en straalt de allure uit van een wereld ser. Ze zingt vijf nummers van haar dan nog te rerschijnen debuutalbum en na afloop is iedereen het net elkaar eens: dit zangeresje is inderdaad een vereldster in wording! Haar naam: Whitney Houston. jston. Na een schuchter debuut in is een wereldster. H 11 Whitney Houston. Behalve zangeres binnenkort ook een gevierd filmactrice? )ktober 1990: Twee Grammy Awards, elf American Music twards, tien wereldhits en Nee, ontelbare malen met delmetaal bekroonde, al ums. Verder kunnen we ge- jst stellen dat Whitney Hous- jn alle verwachtingen om- ent het verloop van haar car- ère heeft waargemaakt en ïlfs overtroffen. In de afgelo- en vijf jaar is zij uitgegroeid it een echte wereldster en ehoort zij tot het bijzonder eine groepje artiesten dat het redikaat „mega" mag voe- in. erde album jim drie jaar na het verschij- >n van haar tweede album Whitney" kwam op 6 novem- ir haar nieuwe en langver- achte derde album „I'm your iby tonight" uit bij BMG/A- )la. Net als haar twee vorige bums bevat „I'm your baby night" weer een voortreffe- <e verzameling up-tempo ince nummers en roman- ch getinte ballads, waarbin- in invloeden uit de soul, pop, ythm blues en gospel zich ien gelden. Wie kritisch luis- 1 naar de in totaal elf songs i het album hoort dat de im van Whitney de afgelo- n jaren heeft gewonnen aan icht en zuiverheid en ze kan jkbaar moeiteloos elk genre n. Nederlandse Bond van Platte- dsvrouwen afdeling Holten ift tijdens haar jaarvergadering ïheid genomen van een vijftal itactpersonen, de dames H. Bal- ;-Zuidhof, H. Arfman-Harbers, Sieftenbeld-Huzen, B. Meester- ends-Kers en A. Kruiskamp- ekers. Vijf nieuwe contacperso- werden verwelkomd, de dames M. Mekenkamp-Vruggink; L. sters-Klaver, M. van Aefst- ilman, H. Aaftink-Wegstapel en Jolbekkink-Veneklaas. ■edend was ook het agrarisch imissielid mevr. G. Jansen- inink. Haar opvolgster is mevr. ialpol-Stevens. Alle aftredende les kregen als dank voor hun k een lepeltje met het bonds- let. I ens de jaarvergadering werd touw A.W.E.Dikkers-Wegsta- lerkozen als voorzitter. 15 februari wordt om 13.30 uur herhalingscursus hartreani- ie gehouden. aarvergadering werd besloten een lezing door brandweer- mandant J.H. Heller en de plv. mandant H.J. Wansink over •dbeveiliging. Whitney Hilversum i De als eerste single uitge brachte titelsong van het al bum werd geschreven en ge produceerd door het vermaar de duo L. A. Reid Babyface. Als producers stonden zij aan de basis van recente succes sen van onder meer Pebbles, The Mao Band, The Jacksons, Johnny Gill en Bobby Brown. Het was voor L. A. Reid Babyface de eerste keer dat zij met Whitney Houston samen werkten. Naast „I'm your baby tonight" schreef en produ ceerde het duo nog twee num mers voor het album. Eigen producer Ook Whitney zelf trad voor het eerst in haar carrière op als producer van een nummer op haar album. Twee jaar geleden had ze als producer al een be langrijk aandeel in de totstand koming van het album „Hea ven" van Bebe Cece Winans en ditmaal deed ze samen met Rickey Minor de produktie van het door hem en Bebe Winans voor haar album gecompo neerde „I'm Knockin'". Tijdens de opnamen van haar nieuwe album kreeg Whitney de gele genheid om samen te werken met twee, door haar zeer be wonderde collega's; Stevie Wonder en Luther Vandross. Duet Over het duet „We didn't know" dat zij met Stevie Won der zong, zegt ze: „Ik heb altijd willen werken met Stevie in een studio. Hij is een idool van mij. Als klein kind zong ik altijd zijn liedjes mee op de radio. Ik kan nog maar nauwelijks gelo ven dat hij werkelijk met mij in de studio heeft gestaan om een nummer op te nemen voor mijn album. Nu ik naar het duet luisteren kan, weet ik dat ik alles niet heb gedroomd". Luther Vandross schreef en produceerde het nummer „Who do you love" voor Whit-' ney en ook Houston's „vaste" producers Narada Michael Walden en Michael Masser waren van de partij tijdens de opnamen van „I'm your baby tonight". Whitney: „Mijn sa menwerking met Narada en Michael is niet alleen maar professioneel; het is meer een soort van familie-reünie. Ik ge noot van de samenwerking met L. A. en Babyface, Stevie en Luther, niet alleen omdat ik gek ben op datgene wat ze doen en ooit gedaan hebben, maar ook omdat ze mij op nieuwe ideeën hebben ge bracht die uiteindelijk voor op windende momenten op dit al bum hebben gezorgd". Newark Whitney Houston werd op 9 augustus 1963 geboren in Ne wark, New Jersey. Onder lei ding van. haar moeder Cissy Houston, in de jaren zestig een veelgevraagd sessiezangeres, krijgt de jonge Whitney een gedegen opleiding tot zange res. Op haar elfde zingt Whit ney in het door haar moeder gedirigeerde kerkkoor The New Hope Baptist Junior Choir en als ze iets ouder is treedtze samen met haar moe der op in diverse nachtclubs. Daar leert ze de fijne kneepjes van het vak waarna ze op 15- jarige leeftijd al platensessies doet met gerenommeerde ar tiesten als Chaka Khan, Lou Rawls en de Neville Brothers. In diezelfde tijd begint Whit ney te werken als fotomodel voor diverse bladen. Soliste Als soliste levert ze schitteren de bijdragen aan albums van Material en Paul Jabara waar na ze in 1983 wordt „ontdekt" door platenbaas Clive Davis Ook in 1991 is elk vrijdagavond tienersoos Musky in de kelder van dorpshuis De Boschkamp. De ko mende maanden is er altijd wel wat te beleven. In ieder geval is er elke week disco, maar daarnaast wordt bijna elke week wel een bijzondere activiteit gehouden. Tienersoos Musky is vrijdagavond van zeven tot negen uur geopend; de entree bedraagt slechts een gulden. De live muziek komt op 1 februari aan de orde. Nevada brengt heden daagse top-40 muziek. Wat er ver der deze avond gebeurt blijft nog een verrassing, leuk wordt het wel. Op 8 februari staat Musky volledig in het teken van de carnaval. Als je komt, zorg en dan voor dat je op een leuke manier bent verkleed. Voor degenen die er het leukste uitzien is er een leuke prijs. Als je denkt dat je het head bang'n heel erg lang kunt volhouden, dan moet je vrijdag 22 februari maar eens langs komen. In de kelder van het dorpshuis wordt dan namelijk een hardrock-avond gehouden. Niet hardrockers zijn echter ook van harte welkom. Mocht het hen te veel worden, dan staat er altijd nog een biljart. Op 1 maart gaan we met Musky terug in de tijd. De avond staat dan namelijk in het teken van de flower power. Lang haar, bloemen, peaceen muziek van de Beatles. De nog niet ont dekte talenten komen vrijdag 8 maart aan de beurt. Deze talenten jacht kent eigenlijk geen grenzen. Als je bijvoorbeeld een groep wilt play backen, goede moppen kunt tappen, een goocheltruc kent of goed kunt rappen, doe dan mee. Je moetje van tevoren wel even opge ven, dit kan elke vrijdagavond bij tienersoos Musky. Je opgave moet op 1 maart binnen zijn. Tropische sferen drijven vrijdag 15 maart door de kelder van dorpshuis De Boschkamp. Musky houdt dan na melijk een Tropical Night. Er wordt onder andere een lambada- en limbodanswedstrijd gehouden, je weet wel dansend onder een stokje door.Op 22 maart houdt Mu sky een vossejacht. We gaan het hele dorp door op zoek naar perso nen die niet in de omgeving van Holten passen. Ook hiervoor kun je je het beste van te voren opge ven. Doet ie 't of doe 't ie het niet op 12 april! Dat is de vraag bij dit overbekende t.v. spel. Ditmaal zonder Peter-Jan Rens maar met met wiens Arista-label ze een contract afsluit. In 1984 vindt Clive Davis het tijd worden om Whitney's solo-carrière se rieus op te starten. Met hulp van tal van coryfeeën uit de Amerikaanse muziekscène wordt het debuutalbum „Whitney Houston" opgeno men dat in het vroege voorjaar van 1985 wordt uitgebracht. Het album blijkt met songs als „All at once", „How will I know", „Saving all my love for you" en „The greatest love of all" een gigantisch succes te zijn. Met een verkoop van meer dan dertien miljoen stuks wereldwijd is „Whitney Houston" het beste verkochte debuutalbum van een zange res aller tijden. Whitney Het volgende album „Whit ney" komt twee jaar later uit. Wederom sneuvelen heel wat verkooprecords dankzij de op dit album voorkomende we reldhits „I wanna dance with somebody", „Didn't we al most have it all", „So emotio nal", „Love will save the day", „Where do broken hearts go" en „I know him so well", een doldwaze vragen en kandidaten. De camera-ploeg gaat door heel Holten, dus misschien zie je nog bekenden op het t.v.-scherm. Op 19 april wordt de laatste keer Musky gehouden. Wij sluiten af met een knalfeest voor alle Muskieten, 's Avonds gaan wij met z'n allen bar becuen of gourmetten. Voor deze avond zijn de kosten twee gulden. Musky is ook elk dinsdagmiddag Door huiselijke omstandigheden is het jaarlijkse weeroverzicht van onze 'eigen' weerman, Wim Beijers later dan gewoonlijk. Wij willen het u echter niet onthou den. Ook in Holten was 1990 tot nu toe het warmste kalenderjaar. De ge middelde temperatuur bedroeg 10.8 graden Celcius (de Bilt 10.9). Het warmst was het op 4 augustus toen de thermometer 34.8 graden aanwees. In onze gemeente viel meer neer slag dan in het midden van het land n.l. 1011 mm, terwijl de Bilt gemiddeld 745 mm noteerde. De maand mei telde, volgens de aan tekeningen van weeramateur Beij ers slechts 27 mm regen, maar dat werd voor boer en tuinder in juni weer goedgemaakt met 158 mm neerslag. Ook oktober was aan de droge kant met 58 mm. In juli werd het voor boeren en tuinliefhebbers moeilijk omdat er van de 11e toten met de 28e geen spatje tegen viel. Dat herhaalde zich van 9 tot 26 oktober met slechts 1 mm regen. Warm De maancf mei zette goed in met van 1 tot 7 mei temperaturen bo ven de 25 graden. Het jaar 1990 telde 72 warme dagen (boven de 20 graden) waarin begrepen 32 zomer se dagen met temperaturen van 25 graden en hoger. Zwaar onweer bleef ons bespaard. De eerste don derslag deed zich voor op 23 janua ri en daarna volgde nog vijftien maal een schoer, maar heel vaak in de verte. Begin oktober kwam er duet tussen Whitney en haar moeder Cissy Houston. Whit ney ontvangt onnoemlijk veel onderscheidingen en is in 1988 zonder meer 's wereld populairste zwarte zangeres. In datzelde jaar vertolkt ze één van de thema's voor de Olym pische Spelen in Seoul met „One moment in time". Begin 1990 geeft Whitney een aantal uitverkochte concerten in Ja pan waarna ze begint met de opnamen voor haar nieuwe al bum. Nieuwste Dat album is nu uit en geeft een schitterend beeld van een begenadigd talent in al haar facetten. Begin 1991 start Whitney haar wereldtournee. Plannen betreffende haar car rière als filmactrice verkeren in een vergevorderd stadium. Whitney Houstpn heeft met „I'm your baby tonight" een nieuw hoofdstuk toegevoegd aan de muziekgeschiedenis. tussen half vier en vijf uur ge opend. Je kunt dan gewoon even komen binnenlopen, niets is ver plicht. Als je zelf ideeën hebt voor activiteiten, dan kun je dat vragen aan de leiding. De entree voor de dinsdagmiddag is gratis. Meer in formatie kun je altijd krijgen bij de Stichting voor Sociaal en Cultu reel Werk, Tuinstraat 2 (05483 - 62755). Je moet dan vragen naar Inge Scharrenberg. nog een klein hittegolfje na met temperaturen tussen 23.4 en 24.7 graden celcius. Over de winter hadden we in 1990 niet te klagen met uitzondering van de ijsliefhebbers. De laagste temperatuur bedroeg min 4 graden in de nacht van 9 op 10 april. Er werden twee ijsdagen genoteerd, waarbij het de gehele dag vroor en en 25 vorstdagen, waarbij de tem peratuur alleen 's nachts of in de morgen onder nul kwam. In het voorjaar kwam de natuur sterk in beroering op 25 januari en 3 februari. De storm van 26 februa ri, met windkracht 8 en 9 veroor zaakte nogal wat schade en werk voor de rietstekkers, omdat vooral veel rieten daken het moesten ont gelden. Het Milieubeleidsplan van de pro vincie Overijssel staat centraal in de openbare vergadering, die de PvdA afdeling Holten op maandag 4 februari organiseert. PvdA-sta- tenlid Ria Holzheimer zal iets ver tellen over de uitgangspunten van dit plan en over de gevolgen ervan in de praktijk voor gemeenten, be drijven en burgers. Daarna is er gelegenheid voor vragen en discus sie. De vergadering begint om 20.00 uur en wordt gehouden in de kel der van dorpshuis De Boschkamp. Vrijdag 1 februari kent tienersoos Musky een primeur met het optre den van X-Ray. Het optreden van de nieuwe Holtense formatie be gint om zeven uur in de kelder van dorpshuis De Boschkamp. De en tree bedraagt een gulden. Musky is bedoeld voor jongeren van twaalf .tot en met vijftien jaar. X-Ray is vanaf de zomervakantie aan het oefenen in deze formatie. De nieuwe Holtense band bestaat uit Remco Gazan (gitaar/zang), Dennis Stant (gitaar), Herman Kienhuis (synthesizer), Raymond J ager (bas) en Esmé Roding (zang). Luchtgeweer: Klasse A: G.J. Schuppert, 163 pnt.; 2. H.J. Nek kers, 148 pnt.; 3. W. Paalman, 137 pnt. Klasse B: 1. D. Jansen, 156 pnt.; 2. A. Paalman, 127 pnt.; Klas se C: 1. A. Pekkeriet, 138 pnt (2x10); 2. B. Tromop, 138 pnt. (1x10); 3. G.J. v. Aefst, 135 pnt.; 4. E. Tro mop, 121 pnt. Luchtpistool, Open klasse: 1. H.J. Nekkers, 176 pnt.; 2. G.H. Paal man, 167 pnt.; 3. A. Schuppert, 164 pnt.; 4. A.J. Bieleman, 151 pnt. kilo 11.25 8.95 kilo 12,95 <ilo 13.95 10.95 Maaslander 100 gram 2.15 u 100 gram 100 gram Jranjestraat 6 Holten Voor al uw kaas noten, brood en banket Smidsbelt 7 7451 BL Holten alle maten WP M p.zakje, vanaf SCHOLENGEMEENSCHAP HOLTEN AFDELING BEROEPSONDERWIJS (VOORHEEN S.G. DE MARKE) ORANJESTRAAT 54 7451 CO HOLTEN TEL 05483 - 61342 DONDERDAG 7 FEBRUARI VAN 14.00 TOT 17.00 UUR VAN 19.00 TOT 21.00 UUR TEL. 05704-25 07 - BATHMEN Alles voor uw tuin: O.a. grindtegels 40x60 - 4.15 Trottoirtegels 30x30 1.10 Waalformaat klinkers 0.28 Vele maten en soorten tuinhout. Wij leveren zand en grint, alles incl. btw

Holtens Nieuwsblad | 1991 | | pagina 11