Kerkelijk jongerenkoor lerboren als Campanella voortman keukens Grote drukte op Gouwe Ouwe Avond Klup 53 ERVAREN TEGELZETTER i1 20.- Opnieuw winst voor eerste schaakteam Canada in beeld bij NBvP Kijkje bij suikerbiet Resultaat klaverjassen Flessenactie een succes Wisseling voorzitter Praatavond CBTB METSELAARS Mieuwedirïgente zoekt'viotter repertoire' -***%* s^^ÊÊMÊBSÊKBBÊÊKBÊÊSÊÊSÊÊis^BSKÊBBBBBÊBn AKOr BM Alleen deze week!! Wastafels en fonteinen TEGELHANDEL A. V.D. NOORT Slagerij BRANDS DONDERDAG 8 NOVEMBER 1990 HOLTENS NIEUWSBLAD 9 Wij verstrekken vrijblijvend informatie over: - Gebitsprotheses - Kroon- en brugwerk - Frame-protheses - Overige tandtechnische mogelijkheden - PS. Reparatie kunstgebitten kiaar s. terwijl u wacht! Video-informatie van: olten is een nieuw koor rijk. ampanella heet het en dat is Ita- aans voor klokje. Wat meteen n hoop luchtiger klinkt dan He- con (berg van de zangmuze), het ingerenkoor waaruit Campanel- is voortgekomen. Met de nieu- e dirigente Marjan Laarhuis chten de achttien overgekomen nieuwe leden zich op een nieuw 'vlotter' repertoire. Daarbij ïtberen ze nog de hulp van meer onge) stemmen en van een pia- ist of combo om de repetities en itvoeringen te begeleiden. !ampanella blijft een kerkelijk ingerenkoor, maar beperkt zich iet langer tot de streng liturgi- :he zang. Het blijkt helemaal niet o gemakkelijk om helder te om drijven welk repertoire er in de oekomst op het programma zal taan. Het wordt geen gospel, daar iedereen het over eens, maar wat an wel? Marjan Laarhuis draagt oorbeelden aan, maar daar heeft dereen zo weer zijn op- of aan- ïerkingen bij. De muziek van iuub Oosterhuis wordt genoemd, en lied als Lord have mercy of ïisschien negro spirituals en Mar in kondigt aan ook te denken aan ïgen arrangementen en teksten p bekende melodieën. uidelijk is in ieder geval dat de oorleden een grote inbreng in de ipertoirekeuze hebben en dat oorshands nog van alles kan en lag worden uitgeprobeerd om de chting te bepalen die Campanel- uiteindelijk zal uitgaan. Het treven is om bij speciale gelegen eden speciale liederen ten gehore brengen en daarbij valt al snel e combinatie Goede Vrijdag en de ang uit de musical Jesus Christ uperstar. Een klein deel van jongerenkoor Campanella, geschaard om dirigente Marjan Laarhuis achter de piano).-Met achttien mannen en vrouwen kan het nieuwe koor nog wel wat versterking gebruiken en een pianiste) of combo om te begeleiden is helemaal een grote wens. Iedere donderdagavond wordt er vanaf half negen tot ongeveer kwart over tien gerepeteerd in ge bouw Irene. Wie belangstelling heeft kan zo binnenlopen of eerst contact opnemen met Hanny Aan stoot, tel. 61186. Voortman Keukens met vestigingen in Rijssen, Apeldoorn, Steenwijk, Heemstede en Zeist is een vertrouwde naam als het om de verkoop, levering en montage van een uitgebreid assortiment keukens, sanitair, tegels en plavuizen gaat. Mede door de steeds grotere vraag naar onze producten, zoeken wij op zeer korte termijn een Wij denken voor de juiste persoon niet aan een bepaalde leeftijd of opleiding, maar wij stellen nodige ervaring wel als eis. U moet geheel zelfstandig kunnen werken, prima tegels kunnen zetten en/of plakken en ook het nodige stuc- en metselwerk kunnen verrichten. Heeft u interesse in bovenstaande functie, schrijf of bel even naar Voortman Keukens, Nijverheidsstraat 40. 7461AE Rijssen, telefoon 05480-1 50 55. (Voor nadere informatie kunt u bellen met de hr. J. Tijhof). Nijverheidsstraat 40, Rijssen, tel. 05480-1 50 55 Voortman Keukens: ook in Apeldoorn, Steenwijk, Zeist en Heemstede. Ruim 130 leden van de Ned. Bond van Plattelandsvrouwen luister den vorige week woensdag naar Henk Aalpol. Aalpol verteld over zijn verblijf van anderhalf jaar in Canada, waarvan hij vele dia's ver toonde, zodat een goed beeld gege ven werd van het leven op een canadese rundveeboerderij. De grootschaligheid van de bedrijven daar maakte grote indruk. Anders was dat kort voor de pauze, toen de beide koeien Mina en Lies- ke op kleinschalig niveau, in sa menspraak, hun zorgen uitspra ken over de ontwikkelingen op de boerderij en welke last dit voor de boer en boerin meebrengt. Voorzitter mevr. A. Dikkers-Weg- stapel, kon in haar welkomst woord een nieuw lid begroeten. Zij vroeg tevens aandacht voor een aantal cursussen, voor de koffie ochtend op 7 november en voor de toneelavond op 10 november in Bonte Paard, samen met de leden van de OLM. Verder werd nog ver meld dat de cursus kaligrafie door gang kan vinden. De eerst volgende bijeenkomst is op 20 november, waarop een vei lingmeester Kunst en Kitsch zal behandeien. Vorige week donderdag zijn de Dijkerhoekse plattelandsvrouwen op excursie ge-weest naar de Sui ker Unie te Groningen. Na de ont vangst werd de diaserie 'Van biet tot suiker' vertoond. Hierna volgde een rondleiding door het bedrijf waarbij bekeken werd hoe de biet wordt verwerkt. Bij het afscheid ontvingen de dames een kleine at tentie in de vorm van verschillende suikers. 's Middags werd na de koffie in Rhoden een bezoek gebracht aan Hortus Haren. Bij het tropische regenwoud in de kas werd genoten van allerlei tropische - en subtropi sche planten. Ook buiten waren verschillende tuinen aangelegd, zols de heidetuin, de wildetuin en. de watertuin. De uitslag van de tweede klaver- jasavond van sv Holten is als volgt: 1C. Duteweerd, 5873 pnt.; 2. H. Nij- kamp, 5771 pnt.; 3. D. ten Velde Harse, 5487 pnt.; 4. A. Tuenter, 5315 pnt.; 5. J. Broere, 5302 pnt.; 6. G. Soer, 5208 pnt.; 7. F. Flantua, 5120 pnt.; 8. Mw.'Gernaat, 5059 pnt.; 9. A. Nijland, 5007 pnt.; 10. D. Beldman, 4960 pnt. De eerst volgende klaverjasavond wordt gehouden op vrijdag 30 no vember in de kantine van sv Hol ten, aanvang 20.00 uur. Maar liefst 1750 mensen (plusmi nus) bezochten zaterdagavond de Gouwe Ouwe Avond van Klup 53 in café-restaurant Het Bonte Paard in Dijkerhoek. De avond kwam rustig op gang. De zaal was al om acht uur open, maar echt gezellig werd het pas rond half tien. Toen kwam het publiek ook met stromen naar binnen. Tot in de kleine uurtjes werd er gedanst op de jaren zeventig mu ziek van Tony Turners Muziek- show. De oude d.j.'s van Klup 53 pakten tussendoor hun 'vak' weer even op en draaiden de nummers van The Beatles, The Rolling Sto nes, Creedence Clearwater Revi val, The Hollies en al die andere groepen grijs. Heel wat mensen waren ook alleen gekomen om te luisteren of om herinneringen op te halen aan die 'goeie ouwe tijd', toen ze iedere zondagmiddag voor diezelfde mu ziek in hun eigen club achter Het Bonte Paard bij elkaar kwamen. Het eerste team van de schaakver eniging Holten blijft het uitste kend doen. De derde externe werd- strijd werd tegen HSC 3 uit Henge lo met 5-3 gewonnen. Holten heeft door deze overwinning vijf match- punten en blijft bovenin meedraai en. De winstpartijen kwamen op naam van Dick van der Knaap, Ton van Oyen en Gerrit Stevens. Joep Middelink, Theo van Linden- beig. Dinant van Beek en Henk van Beek wisten remise te maken, terwijl Gerrit Luggenhorst helaas een nul moest laten bijschrijven. Het jeugdteam heeft ook zijn twee de wedstrijd, ditmaal tegen Wier den, met 3-1 verloren. De enige winstpartij kwam op naam van Bart Mulder. Margriet van Rijssen Diane Aanstoot en Ingko Mulder moesten na verwoede strijd hun koning omleggen. Vogende week speelt het schaak team tegen Max Euwe uit Ensche de in het kader van de tweede ron de van de SBO-cup. De zaterdag 27 oktober gehouden statiegeld flessenaktie van Scou ting Holten heeft 1133,10 opge bracht. Scouting zal met deze opbrengst proberen het door brand bescha digde clubgebouw voor de winter waterdicht en weer verwarmd te krijgen. Scouting Holten wil hier bij de inwoners van Holten bedan ken, en de winkeliers die de flessen in ontvangst wilden nemen. Vluchtelingenwerk Holten heeft een nieuwe voorzitter. Dolf Moed heeft wegens studie als lid van het bestuur moeten bedankten. Voor hem in de plaats is gekomen Jaap Bax. Vluchtelingenwerk Holten heeft inmiddels de begeleiding op zich genomen van een Syrisch gezin, wonend in de Verzetstraat 89. Voorheen waren daar twee Poolse gezinnen gehuisvest, die naar hun land zijn teruggekeerd. De CBTB, afdeling Holten houdt vanavond, donderdag 8 november, voor haar leden in de Kandelaar een praatavond. De heer J.H. Hoff uit wierden zal een inleiding houden met behulp van videobeelden. BOUW-VASTGOED J vraagt wegens toename van de werkzaamheden op zeer korte termijn ervaren 80% van onze werkzaamheden vinden plaats in regio Rijssen. Molendijk 47 Postbus 178 7460 AD Rijssen Tel. 05480-1 56 15 Fax 05480-2 03 96 donderdag, vrijdag en zaterdag T.T.L. Dental Comb. Rijssen Vennekesgaarden 67 7462 EA Rijssen Dental - Info 05480-2 00 30 Presentatie Magneetprothese Ceka-verankeringen Kroon en brugwerk Soft-line prothese Implantaten SlggjiF Gaarne ontvangen wij van u nadere informatie: Antwoordnummer 650 7440 VH Rijssen postzegel is niet nodig Naam: - Adres: Postcode: Woonplaats: in div. kleuren al vanaf Bouwstraat 35, Rijssen Telefoon 05480-1 33 80 Mager braadviees 500 gr. Casselerrib gerookte en gezouten karbonade. lekker bij slamppot 20 min. koken 100 gr. Zuurkool uit het vat 500 gr. Goulashsoep eigengemaakt per bak Spaanse peperworst 100 gr Runderrookvlees 100 gr. Vruchtensalade 100 gr. t.m. woe. 14 november zolang de voorraad strekt Kerkstraat 1 - Holten - Telefoon 613 79.

Holtens Nieuwsblad | 1990 | | pagina 9