huppelt MARJO MARJO Een „eigen" stukje Holterberg? Drie maanden garantie op alle werkzaamheden. rfNCËNl 3.95 4.95 G ARCADA 05480-13481 Meer gezondheidsrisico's voor mensen met overgewicht HesterS MONL1TA ^SCiiARATIEf ONES WILLEMS 1 november Holten, Mossinkserf 30 Bloemsierkunst Alleen do. vrij. zat. Bos roosjes met gipskruid Amaryllis bol Bloemsierkunst Oranjestraat 27 Tel. 6 16 11 Holten Ook voor u is dit nu mogelijk! UITVAARTVERZORGING UITVAARTVERZEKERING Dag en nacht bereikbaar ECHT JE PROEFT'T Ntjkamp bakt, het met meer smaak 5 tompoucen halen slechts 4 betalen Nieuw! Spekkelbrood Natuurlijk bij de BOVAG-Vakman! Huisarts Flapper over afslanken 45 TP 11 Blij zijn wij met de geboorte van ons zoontje en mijn broertje Tom Anton en Jannet Bulsink Bart 7451 XE Holten, 1 november 1990 Mossinkserf 20 c^c^c^o?o?oJ<^o?cö<^qJc^o3<^c^c^ciJoJoJoJo}qJc^c^oJc^<^o}ciJoJc^c^ Arthur Maatkamp Joke Vruggink gaan trouwen op donderdag 15 november 1990 om 12.30 uur in het gemeentehuis te Markelo. Wij houden receptie van 17.30 tot 19.00 uur, waarbij u van harte welkom bent in café/rest. De Poppe, Holter- weg 23, Markelo. Op bloemen en planten zijn we dol, maar ja, ons huis je is al zo vol. Ons adres blijft: SmitjanIO 7475 DK Markelo In plaats van kaarten Op zondag 18 november hopen wij, samen met onze kinderen en kleinkinderen, ons 40-jarig huwelijk te herdenken J. W. Baltes en R. J. H. Baltes-Enneman Wij nodigen u uit dit samen met ons te vieren, maandag 19 november 's avonds vanaf 19.30 uur in Het Bonte Paard" te Dijkerhoek 7437 SG Bathmen Veenweg 12 DANKBETUIGING Voor uw belangstelling en medeleven ons betoond tijdens de ziekte en na het overlijden van mijn man Peter Sawade zeg ik u, mede namens de familie, hartelijk dank. J. M. C. Sawade-Boseker Holten, november 1990 Openingstijden van: 10.00 tot 12.00 uur 14.00 tot 17.00 uur 19.00 tot 21.00 uur Holten Tel. 05483-6 42 27 TV A"TV IT W.C. Colmschate 1VI J_> J_j Tel. 05700-5 45 92 Voor exclusieve betaalbare mode (wij berekenen geen vermaakkosten) A.S. ZONDAG SPORTCOMPLEX MEERMANSKAMP 14.30 UUR Sponsors van deze week: sors leze I S.V. HOLTEN - U.D. WEERSELO I hotel restaurant Vosman garage Baltes Loonbedrijf Reijlink .1 Schuppert mode Muller transporten Albert Heijn gebr. Wansink I 1 OOLBEKKINK, ZWOLLE BMW, TEL. 038-21 54 88 Hierbij willen wij iedereen heel hartelijk bedanken voor de felicitaties, bloemen en andere attenties die wij ter gelegenheid van ons 100-jarig jubileum mochten ontvangen. AtuxU HOLTEN - Dorpsstraat 31 -05483-6 13 47 - ma. gesloten do. koopavond BORCÜLO - Muraltplein 15 -05457-12 38 - ma.morgen gesl. vr. koopavond Dorpsstraat 33 7451 BS Holten Tel. 05483-619 64 Makelaardij Vincent bv. Uitstekend onderhouden woonhuis met vrijstaande berging te koop. Ind.: entree, toilet betegeld, woonkamer met parketvloer (28m2), keuken, grote traditionele kelder. 1e verd.: overloop, 3 sl.kamers, badkamer met ligbad en extra toilet, vaste trap naar 2e verd. alwaar overloop en 4e sl.kamer, achtertuin zonzijde. Alle ruimten centrale verwarming. Uitstekend geïsoleerd. Bouwjaar 1982. Grondopp. 157 m2. Vraagprijs f 146.000.- k.k. in doos van 5.95 nu Te koop bosgrond gelegen aan: Prijs: n.o.t.k. Onroerend Goed: Aan- en verkoop Huur- en verhuur Hypotheek Taxaties Verzekeringen Heksenweg opp. 10.760 m2 Eekhoornweg opp. 24.680 m2 Oude Hellendoornseweg opp. 10.020 m2 Holterbergweg opp. 19.900 m2 Helhuizerweg/Heksenweg opp. 39.030 m2 MAKELAARDIJ Pastoriestraat 50 Holten Tei. 05483-6 16 49 H. J. Robers/J. G. Deijk Makelaars o.g,/ Taxateurs Hout- en bouwbond C.N.V. kerstverzilvering Vrijdag 9 november 's avonds van 8 tot 9 uur kunnen d< schildersbonnen worden ingeleverd. Maandag 19 november kan R.B.S. worden opgenomen avonds van 8 tot 9 uur bij G. Kruimelaar Canadastraat 2 Holten tel. 6 34 76 Uitvaartcentra: Rijssen: Schapendijk 30, Holten: ReilinkswegS, H. Koopman, 05483-61920, b.g.g. 63237. Ontdek hoe lekker een tompouce kan zijn - tompoucen maken is onze specialiteit! - twee brosse roomboterkorstlagen, waartussen een heerlijke eigengemaakte banketbakkersroom vulling en verse slagroom a.s. do-, vrij- en zaterdag: Speciaal witbrood met stukjes soja en zonnebloempitten. Een overheerlijk broodje. L Alleen bij Echte Bakker Nijkamp Dorpsstraat 16, Holten, tel. 6 37 03. Wanneer u in ons BOVAG-bedrijf uw auto laat onderhouden of repareren, kunt u erop rekenen dat deze werkzaamheden uiterst vak kundig worden verricht Een BOVAG-bedrijf betekent immers altijd de goede onder delen, moderne apparatuur en vakmensen. Wij zijn zó zeker van onze zaak, dat wij u op alle in ons bedrijf verrichte reparaties en andere werkzaamheden drie maanden volledige garantie verlenen. Vraag naar de garantiebepalingen. Meer informatie: 070-90 72 22. Keizersweg 68-70, Postbus 34 7450 AA Holten, Industrieterrein „De Haar' tel. 05483-6 19 00, fax 05483-6 47 50 B< (ADVERTENTIE) Afslanken is niet alleen een modeverschijnsel. Uit me disch onderzoek blijkt steeds duidelijker dat mensen met overgewicht ook meer gezondheids risico's lopen. Overgewicht vergroot de kans op het krijgen van gewrichtspro blemen, rugklachten, hart ziekten, galstenen en vele andere aandoeningen. Als huisarts en biochemicus houdt dokter Flapper uit Deume zich intensief bezig met het probleem van overgewicht. "Want het is echt voor heel veel mensen een groot probleem", legt hij uit. "En niet alleen uit gezondheidsstandpunt. Het te dik zijn brengt ook vaak psychische problemen met zicfi mee. Dikkere mensen worden gediscrimineerd. Er worden grappen over gemaakt. Het modebeeld verlangt bovendien slanke, sportieve en gebruinde lichamen. Dikke mensen raken daardoor gedeprimeerd, sluiten zich af van de buitenwereld en gaan vaak om de problemen van zich af te zetten nog meer eten. Zo komen ze steeds dieper in de put". Voedingsgewoonten Een goede begeleiding van mensen die af willen vallen, vindt huisarts Flapper zeer belangrijk. Zelf reserveert hij hiervoor graag de nodige tijd. Ook de motivatie om door te gaan als het wat minder snel gaat, krijgt alle aandacht van deze aktieve huisarts. Aandacht voor de voedingsgewoonten staat echter voorop. Dokter Flapper gelooft niet in enig effekt van talloze pillen en druppeltjes die worden gekocht om het ge wichtsprobleem op te lossen. Hij is zelfs bang dat veel middeltjes die worden aangeboden hart- stikke ongezond zijn. "Het enige dat heeft bewezen dat helpt," stelt hij resoluut, "is een kalorie- beperkt dieet.." Vitamine-tekort Uit alle onderzoeken tot nu toe blijkt dat je door minder kalorieën te gebruiken het beste afvalt. Alleen moet je dat niet ondeskundig doen door gewoon minder te gaan eten, adviseert hij. "De tijd van scheurbuik en beriberi is in onze westerse wereld dan wel voorbij, maar een tekort aan eiwitten, vita minen of mineralen kan weer leiden tot andere gezondheids klachten zoals gebrek aan concentratie, lusteloosheid of een snellere vermoeidheid. En dat kan natuurlijk niet de bedoeling zijn." Dr. Flapper Kalorie-arm In de praktijk van dokter Flapper wordt daarom vooral gewerkt met de kalorie-arme voeding Maaltijd+. Het voldoet zeer goed. Er is snel resultaat. En de samenstelling is beter dan menige 'gewone' maaltijd. "Alle patiënten zijn er razend ent housiast over. Ze vallen in korte tijd af om gemotiveerd te blijven, voelen zich fit en allemaal behouden ze dezelfde levenslust, ondanks het dieet dat ze volgen. Verantwoord Maaltijd+ onderscheidt zich duidelijk van andere afslank middelen. Het smaakt niet alleen lekker, waardoor je een dieet ook langer volhoudt, het bevat ook alle voedingsstoffen, die het lichaam van nature nodig heeft. Ook kun je zelf bepalen hoe streng je wilt lijnen. Veel patiënten kiezen dan voor een licht dieet; 's ochtends en 's middags lijnen met Maaltijd+ en *s avonds nuttigen ze gewoon de warme maaltijd met de andere gezinsleden. Vezelverrijkt Dokter Flapper die ook aktief heeft meegewerkt aan de ont wikkeling van een vezel- verrijkte variant van Maaltijd+ voor mensen die snel last hebben van een slechte stoel gang, adviseert deze voeding niet alleen aan patiënten die willen afvallen. "Omdat deze Maaltijd+ voeding zo rijk is aan alle vitaminen, mineralen en eiwitten raad ik het ook vaak aan als ontbijt voor mensen die de neiging hebben hun voeding weieens te verwaarlozen, zoals personen met een drukke baan, studenten, alleenstaanden of als bijvoeding voor bejaarden. Je weet je dan in ieder geval ver zekerd van alle voedingstoffen die je lichaam toch elke dag nodig heeft." Om verantwoord af te vallen zijn bij de drogist, reformzaak of apotheek een aantal kalorie- beperkte diëten verkrijgbaar. Om makkelijk te lijnen met hand having van de warme maaltijd zijn de Maaltijd+ voedingen naar de menig van dokter Flapper het meest geschikt. Daarnaast zijn ook diëten, zoals Minikuur of Weekplan verkrijg baar voor een weekje intensief lijnen. Nieuwe gashaard KL. VELDERMAN B. Kolweg 86, tel. 6 13 32 OPROEP! Wil degene die mijn groene fiets gevonden heeft nogmaals bellen S.V.P. v.d. Weerthof tel. 6 17 93

Holtens Nieuwsblad | 1990 | | pagina 2