Woningbeleid ouderen absoluut onvoldoende Fikse uitbreiding atletiekvoorziening SMsa Klavertje sponsor van Blauw Wit Al Zonnebloemactie is voor iedereen HOLTENS NIEUWSBLAD rBejaarden komen in de knoei' jptldavier Resultaten SV Holten - Senioren te iRèsultétén Blauw Wit - Senioren Loting voor Nachtvoetbal Expositie Hugo Verkerk Ten Berge erelid Gem.Belang Blauw Wit thuis tegen Markvogels Cinema Trefpunt Openbare commissievergaderingen Commissie voor woonruimtezaken Inspraak voorontwerp-bestemmingsplan ,Lukensveld" Toepassing artikel 18a WRO t.b.v. uitbreiden berging van Holtenserf 8 I DONDERDAG 1 NOVEMBER 1990- De ouderen in Holten hebben maar weinig vertrouwen in het gemeentelijk huisvestingsbeleid. Dat bleek vorige week donderdag overduidelijk bij de bijeenkomst in De Boschkamp, die belegd was door de plaatselijke afdeling van de ANBO. Meerdere malen is er door de ouderenbonden bij het ge meentebestuur op aangedrongen meer aandacht te besteden aan de ouderenhuisvesting, maar tot op heden zonder resultaat. I „Binnen afzienbare tijd zal het per- Icentage ouderen (55 plussers) in 'I onze gemeente 25 procent van de I bevolking bbedragen. Op deze be- i vokingsgroep zullen een aantal voorzieningen moeten worden af gestemd. Een daarvan is beschik bare woningen voor ouderen. De wens van de ouderen is om zo lang mogelijk zelfstandig te kunnen wo nen. Ook het regeringsbeleid is hierop afgestemd. Evenwel als er niet binnen afzienbare tijd en ge meentelijke planning komt om trent het bouwen van woningen die geschikt zijn voor ouderen, zul len de ouderen over een aantal jaren flink in de knoei komen", waren de waarschuwende woorden van mevrouw Kieboom, voorzit ster van de ANBO. Om wat meer duidelijkheid te krij gen in de problematiek, had de ANBO vertegenwoordigers van Onze Woning uitgenodigd. Echter van de uitleg van mevrouw Lies Bolier en de heer Nijenhuis kon geconcludeerd worden dat Onze Woning is slechts gesprekspartner met de gemeente en pas op uitno diging van de gemeente met bouw plannen zal komen. Wel wordt mo menteel gekeken naar mogelijkhe den voor de installatie van een lift in Reilinkshof, waarmee deze flat woningen ook geschikt worden voor bewoning door ouderen. Het aanbrengen van een lift brengt echter wel huursverhoging met zich mee. Ook aan passingen aan bestaande woningen kunnen sooms een oplossing bieden. De heer Beijers riep de vergadering op een commissie in het leven te roepen om zelf het heft in handen te nemen. Mevrouw Kieboom, in haar hoedanigheid als voorzitter van de Stichting Welzijn Ouderen Holten, deelde mee, dat SOWH inmiddels een woningcommissie in het leven heeft geroepen, die met de voorbereidende werkzaam heden is begonnen. Veel zal echter afhangen van de inventarisatie van het contigent oudere woning zoekenden, wat reeds anderhalf jaar geleden is aangekondigd en waarvoor nu, zo bleek uit een me dedeling uit het publiek, bij de gemeente de computer en het bij- gbehorende programma is besteld. In Holten staan in totaal 400 wo ningzoekenden ingeschreven. Blauw Wit Al werd afgelopen zaterdag in het nieuw gestoken door snackbar het Klavertje van Jos Kamphuis. De spelers van Blauw Wit Al waren bijzonder in hun sas met de aangeboden kleding. In de bestuurs kamer van Blauw Wit werd door de voorzitter van de Jeugdcommissie van Blauw Wit dit ook nog eens extra onderstreept. Ook jeugdtrainer Kas Koster sprak lovend over de sponsoring aan Blauw Wit Al door "het Klavertje". De sponsoring is een extra aanmoediging om op de ingeslagen weg door te gaan. Zeker nu Blauw Wit Al koploper in haar klasse is, maar wel elke week tot de bodem moet gaan om de punten te pakken. Namens de spelersgroep werd aan Annemie Kamphuis een boeket bloemen aange boden. Op de foto naast het bord van het Klavier langs het hoofdveld van het Vletgoor staand vlnr. Jos Kamphuis met Jordi, Annemie Kamphuis, An dres Beldsnijder, John Spijker, Marcel Jager, Eelco Jager, Gert-Jan Ulf- man, Erik-Jan Stam, Egbert Rietberg, Hans Blok en jeugdtrainer Kas Koster. Op de voorgrond vlnr. Els Kamphuis, Dirk-Jan Beldman, Coen Beuken kamp, Eddy Stam, Edwin Aaftink, Adriaan Heemskerk, Joh-Paul Akker man en algeheel Juniorenleider Mannes Scholman. Op de foto ontbreekt de geblesseerde Marlijn Smid. De communicatie binnen de omni- vereniging sv Holten blijkt niet altijd langs de gebruikelijke ka nalen te verlopen. Dat bleek maandagavond tijdens de verga dering van de sportcommissie toen het sportcommissielid Mel- ivin van Asselt plotseling gecon- jfronteerd werd met een briefwis seling tussen het dagelijks be stuur van de sportcommissie en de voorzitter van de afdeling atle tiek. Van Asselt rcgageerde dan ook aangebrand toen het onder werp uitbreiding atletiekvoorzie ning ter sprake kwam, maar voor zitter Jan Schuchard wist duide lijk te maken, dat er wel degelijk overleg was gevoerd met het be stuur van de Omnivereniging. De sportcommissie ging vervol- ;ens unaniem accoord met het 'oorstel positief te adviseren 10.000 gulden beschikbaar te stel len voor de uitbreiding van de atle- ;iekvoorziening. Met dit geld zal - 'oor een groot deel uitgevoerd in ilfwerkzaamheid - een 300 meter- iaan worden aangelegd, een dis- iskooi, een speerwerpterrein in •n hoek van veld vijf en een hoog- iringvoorziening. Voor de 'ballen- 'angers', het hekwerk rond de 'oetbalvelden op Meermanskamp rerd een bedrag van 8500 gulden ;eadviseerd. >e sportcommissie ging eveneens iccoord met de vaststelling van de bruikerstarieven van de sport- accomodaties. De meeste gaan met de trendmatig twee procent omhoog. Een uitzonderingg vor men de tarieven van het zwembad die het komende seizoen met vijf procent worden verhoogd. Deze extra verhoging is noodzakelijk door de extra kosten die de uitvoe ring van de Wet Veiligheid en Hy giëne Zwemgelegenfieid met zich meebrengt. Tevens werd meege deeld dat er gestudeerd worden op een nieuw soort entreekaartje, een strippenkaart, waardoor er be spaard kan worden op de persone le kosten. Met uitzondering van L.H. Rensen ging de sportcommissie accoord met de verlaging van het aantal verplicht af te nemen abonnemen ten voor een gereduceerd tarief voor de vakantiebedrijven van 3,5 per huisje of staanplaats naar drie. Op verzoek van de heer Kolkman, wordt gekeken naar de aankleding van de nieuwe fitnessruimte. De gebruikers zijn enthousiast over de fraaie apparatuuur, maar vinden de lokaliteit 'doods en saai'. Wet houder Westerik zegde toe, dat er 'iets' aan gedaan zal worden. Ook wordt gekeken naar de luchtver versing, die niet optimaal blijkt te zijn. De Zonnebloem roept mensen op om een Sinterklaassurprise te maken voor een zieke, gehandicap te of hulpbehoevende oudere. Dit in het kader van de aktie 'Zon in de Schoorsteen'. De vereniging wil langdurig zieken, lichamelijk ge handicapten en hulpbehoevende ouderen die dreigen te vereenza men, met deze aktie uit hun isole ment halen. Aan zeer velen van BZZV 2 - Blauw Wit 2; BZSV be gon fanatiek, maar naarmate de eerste helft vorderde nam Blauw Wit de wedstrijd over. Blauw Wit opende dan ook de score. Na een door Jan Nijkamp opgezette aan val via Gerald Jansen, scoorde Jaap Kruk 0-1. In de tweede helft werd er door de Blauw Witten goed verdedigend gespeeld. Door het oprukken van de Bornse ploeg kwam er voorin ruimte, maar de kansen werden niet afgemaakt, waardoor een nipte, maar verdien de zege werd behaald. Blauw Wit 3 - Vroomshoopse Boys 4; De start was veel belovend. Jo- han Stam scoorde met een strak schot in de benedenhoek. Daarna ging het weer ouderwets mis. Bin- len een kwartier moest doelman Jansen twee maal de bal uit het net lalen. Rust 1-2. Na rust ging het beter. Vroomshoop werd massaal terug gedrongen. Blauw Wit scoor de al snel via een uitgespeelde aan val door Henk Potman 2-2. De Boys scoorden hierna in eigen doel, waarna de wedstrijd op en leer ging maar de punten bleven oij het derde. 3-2. Blauw Wit 4 - Sp. Rijssen 3; De Jeste kansen waren in de ope ningsfase voor de gasten. Doelman Gerrit Bronsvoort wist het vierde ïchter op de been te houden. De scherpte was deze middag slechts )ij weinigen aanwezig, zodat het noeilijk scoren was. Het laatste cwartier voor rust leverde twee doelpunten op. Eerst speelde de aatste verdediger van Rijssen te sacht terug, waardoor Harry Paal man scoorde. Niet lang daarna scoorde opnieuw een Blauw Wit ter, maar nu achter de eigen doel man. Rust 1-1. Na rust had Blauw Wit de controle wel die voor rust ontbrak. Echter een blunder ach terin leverde Rijssen de volle winst op. Opnieuw verraste een Blauw Witter zijn eigen doelman. Het vierde scoorde dus drie keer in deze wedstrijd, maar verloor van een tegenstander die niet eenmaal scoorde. 1-2. Blauw Wit 5 - Sp. Rijssen 5; De gasten begonnen direct aan te val len, maar de counter opstelling bij Blauw Wit werkte goed. Hans scoorde dan ook snel 1-0. Een tijdje later soleerde deze speler opnieuw op het doel af, 2-0. Robert Tromop wist voor rust een toegekende strafschop wegens vasthouden te benutten 3-0. Na rust viel Rijssen opnieuw sterk aan. De verdediging hield goed vol, maar de druk werd erg hoog. Een hoge bal viel voor de spits die 3-1 liet aantekenen. Vlak voor tijd kreeg ook Rijssen nog een strafschop, waaruit de eindstand 3-2 werd gescoord. Sp. Rijssen 4 - Blauw Wit 6; Het zag er aanvankelijk niet slecht uit, want na ongeveer tien minuten scoorde Martin Kerkdijk 0-1. Rijs sen zag echter voor rust nog kans de stand gelijk te trekken. Na de thee speelde het zesde enthousiast verder. De blonde middenvelder van Rijssen wist echter goed in te koppen en toen een kwartier later een Blauw Witter ongelukkig in eigen doel schoot was het pleit beslecht. Even nog veerde het zes de op toen Freek Burgers de stand naar 3-2 tilde, maar daarbij bleef het. hen gaat het Sinterklaasfeest iede re jaar ongemerkt voorbij. Bedoe ling van 'Zon in de Schoorsteen' is die mensen te laten merken dat ze er ook bij horen, dat ze niet verge ten worden. Het hoeven geen dure cadeaus te zijn, want dat is beslist niet de bedoeling. Het gaat om aar dige, nuttige attenties, feestelijk verpakt en zo mogelijk met een rijmpje, briefje of tekening. De Zonnebloem hoopt dat ook dit jaar weer veel mensen een Sin terklaaspakje willen maken. Ieder een, ongeacht zijn of haar levens beschouwing, kan aan de aktie deelnemen. Als u een zieke of ge handicapte wilt verrassen met een pakje vol 'zon en vriendelijkheid' dan kunt u contact opnemen met T. Aarsen, Ab Jansenstraat 26 Hol ten tel. 62192. In de kantine van de sporthal wordt op maandag 12 november, aanvang 20.00 uur precies, een vergadering gehouden van het Nachtvoetbaltoernooi in 't Mos- sink. Leiders van een straat of buurt schap kunnen zich dan opgeven en dienen het inschrijfgeld op dezelf de avond te voldoen om mee te kunnen loten voor de poule inde ling. Bij inschrijving van meer dan zestien ploegen, komt er een extra loting onder de ploegen die niet rechtstreeks naar de Nacht gaan. Wie na 20.00 uur komt, loopt de kans dat de loting al is gesloten. De Holtense kunstenaar Hugo Ver kerk exposeert tot en met 22 no vember tekeningen, aquarellen en zeefdrukken in de hal van het ge meentehuis. Wethouder W.J. Dal- huisen heeft deze tentoonstelling dinsdagavond geopend. Omhoog 2 - Holten 3; Holten speel de een redelijke eerste helft met goede aanvallen. Het werd dan ook terecht beloond met een doelpunt van T. Geerling uit een goed opge zette aanval. Vlak voor rust wist Omhoog de bal in het Holtense doel onder te brengen, gelijk dus. De tweede helft begon Holten sterk, maar er viel geen goal uit de soms gevaarlijke aanvallen. Hal verwege de tweede helft schoot Omhoog raak en daarna was het gebeurd met de weerstand van Holten. Eindstand 6-1. Holten 5 - PH 6; Een goed startend Holten bleek al gauw een maatje te klein voor het sterke PH. Het geha vende rood-zwarte team kon geen vuist maken. PH maakte al snel zijn eerste treffer en liep met nog twee goals uit naar een ruime voor sprong bij rust. Ondanks hard wer ken in de tweede helft dicteerde PH ook nu het spel. Hans te Riele wist nog tegen te scoren maar de eindstand werd 1-7. Holten 6 - PH 7; Wat ging er mis? deze vraag spookt nog steeds door het hoofd van de Holtenaren. Bij rust stonden ze al achter met 1-5. In de tweede helft werd een gewel dige inhaalrace ingezet met als sportheld vandaag Boldeijan, hij wist drie keer het net van de tegen stander te vinden. Al deze Beuse- berger inspanningen mochten aan het eind niet baten PH won toch nog. Eindstand 4-6. Holten 9 - PH 14; Na een zeer goede start van het vernieuwde negende nam PH toch tegen de veldverhou- De kiesvereniging Gemeente Belang heeft maandag afscheid ge nomen van secretaris Wim ten Ber ge en hem benoemd tot erelid. Ten Berge is vanaf 1961 lid van de kies vereniging. Tot 1978 maakte hij deel uit van de raadsffaktie. In de periode van 1972 tot 1974 was Ten Berge wethouder. Tevens heeft de kiesvereniging een nieuwe voorzitter in de persoon van Femmy van der Wijk. Zij volgt Eddie Vincent op, die sinds 1976 de voorzittershamer hanteerde. Vin cent blijft lid van het dagelijks be stuur. Nadat Blauw Wit op 13 oktober op bezoek is geweest bij Markvogels, staat voor zaterdag de return te gen deze ploeg al op het program ma. In Markelo werd het een 0-2 overwinning voor Blauw Wit. Het is zaak de Vogels niet te onder schatten, temeer daar de Marke- loërs bijna alle punten in uitwed strijden hebben behaald. De 0-2 zege van Markvogels vorig seizoen op het Vletgoor zullen de Blauw Witters zich ook nog wel herinne ren. De wedstrijd begint om 14.30 uur en staat onder leiding van scheids rechter J. Hooiveld uit Almelo. ding in de leiding. Holten liet de moed niet zakken en wist op gelij ke hoogte te komen. Vervolgens nam PH, ondanks geweldig kee perswerk van Spikker Menzo, toch weer een voorsprong. Na rust een bliksemstart van Holten met een kopbal van de Spieker op de lat. Holten kwam niet meer in het stuk voor en PH bouwde de voorsprong gestaag uit. Eindstand 1-5. Holten 10 - SDOL 5; Een volledig tiende bleek te sterk voor de harde werkers uit Luttenberg. Onder lei ding van scheidrechter Schutte liep Holten uit door goals van H. Willems, H. Biesters en A. Boode. Dit alles door uitstekend veldspel. De omvangrijke spelerswisseling in de rust kwam het spelpeil niet ten goede. Dollen van SDOL maakte een tegengoal. Daarna scoorde G.Koetsier met een poeier van zeker 35 meter. Van der Pluym en Dekker maakten nog een goal en Dollen scoorde opnieuw voor SDOL. Eindstand 5-2. Holten 11 - Enter 9; De Holtense ploeg is na deze wedstrijd de wan hoop nabij. Aanval op aanval en niet scoren. Enter een hoekschop, drie man bij de eerste paal en de bal toch in het doel. Voor rust maakte Kaayk eindelijk zijn eerste competitietreffer. De tweede helft begon Holten met twee wissels. Een aanval over links van Enter werd door de spits goed afge maakt. Eindstand 1-2. Ni jverdal 4 - Holten 12; Onder bar re weersomstandigheden werd in Nijverdal aan de strijd begonnen. Het twaalfde miste enkele spelers. Na een half uur werd Holten aan een voorsprong geholpen door een eigen Nijverdals doelpunt vanaf twintig meter. Nijverdal trok al snel de stand gelijk en wist voor rust zelfs op voorsprongte komen. In de tweede helft werd er beter ge combineerd en toen A.v.Beek een terugspeelbal onderschepte was de stand weer gelijk. Weer was de voorsprong van korte duur, maar Van Beek had zijn dag en pakte nog een verdiend puntje mee. Eindstand 3-3. Overige uitslagen: Holten 2 - T.V.C.2 2-1; Almelo 3 - Holten 4 0-1; PH 10 - Holten 71-5; PH 14 - Holten 13 2-0. De Espelose filmclub Todabo, de club die in de 70'er jaren begon met het vastleggen van allerlei gebruiken en fesitviteiten in Es- pelo, geven op 10 november in het Trefpunt samen met Johan Krie- ger weer een filmvoorstelling. De film bestaat uit niet werk, maar ook iets uit de oude doos. De eerste voorstelling is 's middags op 14.00 uur. De filmers mikken met deze middagvoorstelling voor al op het wat oudere publiek maar wil het beslist géén 65+ middag noemen. Ook de 50 plussers en alles wat er onder zit zijn van harte welkom. Om 16.00 uur zal er dan nog een optreden zijn de Boeren- daansers. Zaterdagavond om 20.30 uur is er nogmaals een voorstelling van dezelfde film voor alle andere belangstellenden. De entree voor beide voorstellingen is gratis, dankzij een gift van de School-en Volksfeestcommissie. DOOR BURGEMEESTER EN WETHOUDERS VERLEENDE VERGUNNINGEN, ONTHEFFINGEN E.D. 1. Verleende bouwvergunningen: - aan Beltman Sport en Mode voor veranderen voorgevel Dorpsstraat 9; - aan H. G. Bieleman voor bouw woning bij Maneschijnsweg 14; - aan B. J. Brinkman voor woning Bessinkpasstraat 6; - aan B. J. Markvoort voor bouw werktuigenberging bij Espelodijk 1; - aan P. B. Müller voor vergroten garage bij Köllingserf 29; - aan Aegon Recreatie BV voor bouw krattenopslag bij Landuwerweg 17; - aan A. G. H. Vincent voor bouw carport bij Kolweg 76; 2. Verleende kapvergunningen: - aan F. Flantua, Canadastraat 12 (1 berk); - aan H. Koopman, Geskesdijk 20 (10 bomen); 3. aan J. Vasters vrijstelling bestemmingsplan Buitengebied verleend t.b.v. 2e bedrijfswoning bij Fliermatenweg 9; 4. aan J. A. M. Kamphuis vergunning ingevolge de Drank- en Horecawet verleend t.b.v. uitoefening horecabedrijf in Waagweg 1 5. aan B.V. Gebr. Wansink vergunning ingevolge Drank- en Horecawet verleend t.b.v. uitoefening slijterij in Dorpsstraat 17. VOOR HET INWINNEN VAN INFORMATIE OVER EEN ZAAK OF OVER EVENTUELE MOGELIJKHEDEN TOT HET INDIENEN VAN EEN BEZWAAR- OF BEROEPSCHRIFT KAN MEN ZICH WENDEN TOT DE AFDELING ALGEMENE ZAKEN TER GEMEENTESECRETARIE. Voorafgaande aan de behandeling van de begroting 1991 in de gemeenteraad op 26 november a.s. zullen de verschillende commissies het technische deel van de begroting bespreken en wel op de volgende data; maandag 5 november 1990: dinsdag 6 november 1990: woensdag 7 november 1990: donderdag 8 november 1990: commissie voor algemene en bestuurlijke zaken, aanvang 15.00 uur; commissie welzijn, aanvang 19.30 uur; commissie gemeentewerken, aanvang 14.00 uur; commissie onderwijs, aanvang 19.30 uur; commissie financiën, aanvang 15.00 uur; commissie voor ruimtelijke ordening en woningbouwzaken, aanvang 15.00 uur. Degenen die van het spreekrecht gebruik wensen te maken kunnen dat tot uiterlijk 4 uur voor aanvang van de commissievergadering opgeven bij de secretaris van de betreffende commissie. De eerstvolgende zitting van de commissie voor woonruimtezaken vindt plaats op maandag 5 november 1990 van 19.30-20.30 uur in het gemeentehuis (ingang Kerkstraat). Burgemeester en wethouders van Holten maken bekend, dat, in ver band met de voorbereiding van een nieuw bestemmingsplan voor de woningbouw na voltooiing van het bestemmingsplan „De Beuseberg", met ingang van 5 november 1990 gedurende 14 dagen voor inspraak ter gemeentesecretarie, kamer 6 (leeszaal/bibliotheek) voor ingezetenen en in de gemeente een belang hebbende natuurlijke of rechtspersonen ter inzage ligt het voorontwerpbestemmingsplan „Lukensveld". Op verzoek kan daarbij ambtelijke bijstand worden verleend. Geduren de de termijn van terinzagelegging kunnen formulieren worden inge vuld, waarop opmerkingen en suggesties met betrekking tot de beleids voornemens ten aanzien van het gebied waarop het voorontwerpplan betrekking heeft, voor zover niet betrekking hebbende op de exacte in vulling van het plan, kunnen worden weergegeven door insprekers. Deze schriftelijke opmerkingen worden bij het voorontwerpplan ter inzage gelegd. Dc persoonlijke gegevens van de inspreker worden - indien daarom uitdrukkelijk wordt gevraagd - niet bekend gemaakt. Uitdrukkelijk wordt hierbij opgemerkt dat deze inspraakmogelijkheid niet bedoeld is en dient ter vervanging van de officiële bezwarenproce dure ingevolge de Wet op de Ruimtelijke Ordening. Daarvoor wordt op een later tijdstip nog gelegenheid gegeven. Op verzoek van de insprekers zal op een nog nader bekend te maken tijdstip een openbare hoorzitting worden gehouden, waarin: - indien gewenst, een toelichting op de beleidsvoornemens zal worden gegeven; - individuele vragen zullen worden beantwoord. Ter afronding van de inspraakprocedure wordt door of namens burge meester en wethouders een eindverslag opgemaakt. Ingezetenen en in de gemeente een belang hebbende natuurlijke of rechtspersonen kunnen tevens omtrent de uitvoering van de inspraakverordening of de uitvoering van de inspraakprocedure een schriftelijke klacht indienen bij burgemeester en wethouders. Een klacht, gericht tegen de uitvoering van de inspraakprocedure dient te worden ingediend uiterlijk veertien dagen na afloop van de inspraakprocedure. Holten, 1 november 1990. Burgemeester en wethouders voornoemd, De secretaris, J. P. Stegeman. De burgemeester, W. L. F. C. van Rappard. De burgemeester van Holten maakt bekend dat bij burgemeester en wethouders van die gemeente door de heer J. Kettelarij, wonende Van Holtenserf 8 te Holten een aanvraag om bouwvergunning is ingediend voor het uitbreiden van een berging op het perceel kadastraal bekend gemeente Holten, sektie I nr. 31 (ged), plaatselijk bekend Van Holten serf 8 te Holten. Het ingediende bouwplan is niet in overeenstemming met het ter plaat se geldende bestemmingsplan vanwege de overschrijding van het voor dit perceel geldende bebouwingspercentage. Het verzoek om bouwvergunning kan daarom slechts worden ingewil ligd na verlening van een vrijstelling als bedoeld in artikel 18a van de Wet op de Ruimtelijke Ordening (WRO). Krachtens artikel 18, lid 2 Bro 1985 wordt het verzoek om bouwvergunning daarom aangemerkt als een ver zoek om zodanige vrijstelling. Bij besluit van 23 oktober 1990 hebben burgemeester en wethouders besloten ten aanzien van dit verzoek toepassing te geven aan artikel 19a derde tot en met elfde lid WRO. In verband hiermede ligt het verzoek om vrijstelling (de aanvraag om bouwvergunning) gedurende veertien dagen, ingaande 5 november 1990, ter gemeentesecretarie, afdeling al gemene zaken voor een ieder ter inzage. Gedurende deze termijn van terinzagelegging kan een ieder schriftelijk bezwaar tegen het verlenen van vrijstelling indienen bij burgemeester en wethouders van Holten, Smidsbelt 6, 7451 BL Holten. Holten, 1 november 1990. De burgemeester voornoemd, W. L. F. C. van Rappard.

Holtens Nieuwsblad | 1990 | | pagina 5