LINGERIE DE KNOT I Gehandicapt... en Jansen en Tilanus BROEKHUIS DIJKERHOEK Rabobank Holten O Meer bank voor je geld 't Bunne, als u 'iets' zoekt voor aan de muur Spaarweek 1990 iabobaiÉ Q 1 toeft ook gewoon leven Meer bank voor je geld. Jochem's Juniorenshow Fiat-dealer J. VINCENT - Holten B. PAALMAN Automobielbedrijf U zag het op de tv.-modeshow. Verkrijgbaar bij: Dorpsstraat 6, HOLTEN, 05483-6 42 21 15 t.m. 19 oktober a.s. Gaardenstraat 32, Holten. Tel. 05483-6 22 55. Je kunt belastingvrij sparen in een land waar niemand het verwacht INTEGRATIE GEHANDIKAPTEN Hu aanbiedingen in: graanschoppen, rnaisgrepen en stalschuivers LANDBOUWMECHANISATIEBEDRIJF igk Deventerweg 79, 7451 MC Holten, telefoon 05483-6 12 65 Provincie babbelbox 06-320330 26 50 ct. per minuut. olie- en gashendel Voor levering van: landbouwdiesel huisbrandolie flessengas dieselolie petroleum smeermiddelen Wij staan in voor een goede kwaliteit en snelle service. 7451 CM Holten - Oude Deventerweg 21 - Telefoon 05483-6 22 07 Verkoop alle merken nieuw en gebruikt reparaties - uitdeukinrïchting - Leasing en financiering mogelijk. APK-keuringsstation - schade-taxatie Rijssenseweg 7, Holten, 05483-6 10 47 DONDERDAG 11 OKTOBER 1990 Kunst; een abstract gegeven dat door iedereen op zijn eigen manier geïnterpreteerd kan worden. Nog niet zo heel erg lang geleden was 'kunst' echter ook een elitair gebeuren; niet toegankelijk voor het grote publiek en derhalve voor velen omgeven met een waas van geheimzinnigheid. Een kunsthandel uit die tijd kende dan ook een erg hoge drempel die alleen genomen werd door mensen die zich echt met kunst verbonden voelden. Er is gelukkig veel veranderd. Niet alleen omdat op steeds grotere schaal kunst bedreven vvordt( denk maar eens aan de groep 'zondagschilders die zich enorm heeft uitgebreid), maar ook omdat de kunst handel zelf is gaan inzien dat elitair denken en han delen in de tijd waarin we leven niet langer op zijn plaats is; een uitzondering daargelaten. Een man die een groot voor stander is van een moderne kunsthandel en dit op alle moge lijke manieren propageert, is de heer C. Ehrenhard die jaren ge leden samen met zijn echtgenote besloot om de luxe geschenken zaak aan 't Stadhuisplein op te doeken en in te richten met echte 'doeken', aangevuld met litho's, kunstreproducties, etsen, pos ters, etc. De bestaande zaak eigende zich hiervoor uitstekend. De ruimte - was er en mag qua inrichting als zeer decoratief omschreven wor den. Iets wat mede bereikt wordt door het feit dat in deze zaak sprake is van verschillende ni- veau's (begane grond, kelder en etage), hetgeen de presentatie van de producten zeker ten goe de komt. Originele werken De kelder is ingericht met uitslui tend originele schilderwerken. Voor het overgrote gedeelte is hier sprake van 'klassieke' schil derijen, die voor een deel recht streeks betrokken worden van bekende en minder bekende schilders. Tot de eerste categorie behoren onder meer: Buikema, Ook nieuwe spaarders van harte welkom. HOLTENS NIEUWSBLAD De Rabo Termijn Spaarpolis. Wat niemand verwacht blijkt toch te kunnen; belastingvrij sparen in Nederland. Met de Rabo Termijn Spaarpolis maakt u gebruik van een unieke fiscale mogelijkheid. Als u spaart voor later krijgt u de opgebouwde rente belastingvrij. Ideaal om zo wat opzij te leggen als aanvulling op uw pensioen, of om voorbereid te zijn op de kosten van studerende kinderen. Belastingvrij en hoge rente. U spaart elke maand, of elk jaar een vast bedrag (per maand minimaal f 53.-, per jaar minimaal f 600.-) voor tenminste 12 jaar. De Rabobank geeft u daarbij steeds de hoogst mogelijke rente. Voor de maand oktober is dit nu 8,3%. Zelfs bij een lage inleg levert de Rabo Termijn Spaarpolis na 12 jaar al een aardig kapitaal op. Vul de bon in. Wilt u weten hoeveel een Rabo Termijn Spaarpolis u oplevert, vul dan geheel vrijblijvend de bon Ja, ik wil meer informatie; neem contact met mij op voor een afspraak. Naam en voorletters:m/v Adres: Postcode: Woonplaats: Telefoon: Afgeven bij de Rabobank bij u in de buurt. Dc Rabobank werkt samen met Interpolis BTL, Avéro-Verzekeringen en De Twaalf Gewesten Verzekeringen. Befort en Wiel Vaes. Daarnaast is er sprake van een grote collec tie werken van minder bekende schilders, met een daaraan inher ent gunstige prijsstelling, maar daarom niet altijd minder mooi! De etage is ingericht als een ex positieruimte van kunstwerken die onder de noemer 'modern' mogen worden gerangschikt. Aquarellen, litho's, etsen, kunst reproducties en posters in uiteen lopende stijlen. Een enorme col lectie die zeer breed is opge bouwd en derhalve uniek voor de regio genoemd mag worden. U vindt er werken van Verkerke maar ook uit de Postergallery Munchen, om maar eens een voorbeeld te noemen. Daartus sen is van alles denkbaar en alle werken zijn uit voorraad lever baar. Bovendien is de wijze van presentatie dusdanig dat de klant een uitstekend beeld krijgt van de mogelijkheden. Lijstenmakerij De uitstraling, de sfeer van een schilderij, litho of poster, valt of staat met de lijst of passe-partout die er omheen gekozen wordt. En dat hierin de mogelijkheden nagenoeg onbeperkt zijn, blijkt wel uit het enorme aanbod van lijsten in tal van verschillende uitvoeringen die 't Bunne uit voorraad kan leveren. Hierbij wordt keuze geboden uit zo'n 700 verschillende profielen in diverse kleuren en in modern-houten, aluminium of kunststof uitvoe ringen. Ieder formaat is mogelijk en ook het inlijsten wordt door de heer Ehrenhard verzorgd; klaar terwijl u wacht of winkelt. Dat geldt niet alleen voor schil derijen, posters of litho's maar ook voor borduurwerken. Deze illllllllllinilllllllllllllllllillllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllilllllllllllllllllllillllllllllllllllllllllllllllllllilllllllllllllllllllllllllllIllilllllllllHlllllllllllllllllllllllllllli' op 19 oktober a.s. om 14.00 uur in de Sporthal. Een middag vol Disneypret voor kinderen van 3 t.m. 10 jaar. Als je minimaal f5 - stort op je spaarrekening ligt er een toegangskaartje voor je klaar! „Moderne kunst handel". worden eerst opgespannen en vervolgens van een passende lijst voorzien. Gezien de brede opbouw van de collecties, de scherpe prijsstel ling, de vakkennis en het creatie ve inzicht met betrekking tot het inlijsten, is het niet verwonder lijk dat 't Bunne niet alleen in Rijssen maar ook op regionaal gebied de klantenkring steeds groter ziet worden. Kwaliteit, keuze, een goede prijs maar ook vertrouwen spelen hierin een be langrijke rol", aldus de heer Eh renhard. "Mijn slogan luidt dan ook dat een betrouwbare win kelier net zo belangrijk is als een tevreden klant'. Het een kan niet zonder het ander en daarvan zijn we ons heel goed bewust." 't Bunne, Rozengaarde 73 (Stadhuisplein), Rijssen. Tel. 05480-12049 Telefoon (033) 75.33.44 Beschermvrouwe H.M. de Koningin Bon. Ik wil graag nadere informatie. Naam: Adres: Postc./plaats: Zenden naar: AVO, postbus 850,3800 AW Amersfoort TÏtlilllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllNlllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllflIlllllllllllllllllllllllllllllllllllllllillNllllllllllllllllllllllltn Veel mensen denken dat gehandicapten niet gewoon kunnen leven. AVO is echter van mening dat zij een (vrijwel) normaal leven moeten kunnen leiden. AVO bevordert de integratie van gehandicapten bij werk, starten van een eigen bedrijf, scholing, recreatie.

Holtens Nieuwsblad | 1990 | | pagina 10