Winkelen Zakendoen Feest in Holterbroek Expositie/ cursussen van Annet Schippers Extra activiteiten in De Boschkamp Trekkerslepwedstrijd en auto-afvalcross HOLTEIYS NIEUWSBLAD 24 DONDERDAG 20 SEPTEMBER 1990 - De buurtschap Holterbroek werd afgelopen vrijdagavond blij ver rast door een optreden van de Holtense Muziek Vereniging op het buurtfeest naar aanleiding van de eervolle eerste plaats, die bij de bevrijdingsoptocht in mei werd behaald. Zelfs het feestcomité was niet van de komst op de hoogte. In de gezellig aangeklede kippenschuurdie door de familie Reilink ter beschikking was gesteld, werd de avond doorgebracht met oud- Hollandse spelen en de twee vrouwelijke leden van de organisatie hadden voor een heerlijk koud buffet gezorgd. Op voorstel van mevrouw Veldkamp werdén de vijf organisatoren na afloop verblijd met een fraaie bos bloemen en de algemeen ge deelde conclusie van de buurtbewoners was: „Een zeer geslaagde feestavond, die waarschijnlijk een jaarlijks gebeuren wordt". In dorpshuis De Boschkamp is van 14 september tot en met 9 oktober een tentoonstelling te zien van pentekeningen, aquarellen en schilderijen van Annet Schippers. Het tentoongestelde werk omvat gezichten op Holten (onder andere het oude gemeentehuis en het pand aan de Larenseweg waar te genwoordig dierenartsenpraktijk Minnema is gevestigd), dieren en portretten. De expositie is gratis toegankelijk en kan bezichtigd worden tijdens kantooruren (9.00- 17.00 uur). Annet Schippers woont sinds kort in Holten. Zij kreeg haar opleiding aan de Christelijke Academie voor Beeldend Kunstonderwijs in Kam pen en studeerde af als lerares te kenen en kunstonderwijs, met als specialiteit grafiek. Het werk dat in de Boschkamp hangt is te koop. Vanaf 1 oktober zijn bovendien te gen een gering bedrag replica's van enkele tekeningen verkrijgbaar. Zij accepteert ook opdrachten in verschillende materialen, onder meer voor portretten. Bij de Stichting voor Sociaal en Cultureel Werk Holten geeft zij op vrijdagmiddag een cursus tekenen en schilderen voor kinderen en een korte cursus in de herfstvakantie. Daarnaast begint zij op veler ver zoek nu ook met een cursus teke nen en aquarelleren voor volwasse nen. Deze cursus gaat op 2 oktober van start en de kosten bedragen 85,- voor tien lessen. Er zijn op alle cursussen nog enkele plaatsen vrij. Inlichtingen en opgave bij de stich ting Socuwe, tel. 62755. Schuppert stak de meubelafdeling in een geheel nieuw jasje en creëerde hiermee een eigen gezicht. Zowel het assortiment als de winkelinrichting zijn volledig aangepast aan de wensen en eisen van het publiek. - Zitten: New-Sity zitmeubelen, stijlvol, strak meubilair met unie ke verstelbare zitdiepte. La Primavera, Art-Deco-achtige meubel stijl, nergens anders in het oosten des lands verkrijgbaar. - Textiel: opvallend voor in de winkel is een volledig pakket aan woningtextiel opgesteld (tapijten, gordijnen en vitrages). - Slapen: opzienbarend is de Total-Night-Collection, waarin alles is opgenomen wat men in de slaapkamer aantreft. In het nieuwe 'bedadviescentrum' kan de klant terecht voor een verantwoorde en functionele slaapkamerinrichting. De komende week gaan bij de, Stichting voor Sociaal en Cultu reel Werk Holten een aantal activi teiten van start in dorpshuis De Boschkamp. Voor sommige daar van zijn nog enkele plaatsen vrij. Dit geldt onder andere voor de kleuterclub (woensdagmiddag 14.00-15.30 uur), tekenen en schil deren voor kinderen (vrijdagmid dag 15.30-17.00 uur), knuffeldieren maken (woensdagmiddag 14.00- 15.30 uur), dramatische vorming voor kinderen (maandagmiddag 15.30-16.30 uur), dramatische vor ming voor tieners (maandagmid dag 16.30-17.30 uur), poppen maken voor volwassenen (woens dagavond 19.30-22.00 uur) en spe ciaal voor ouderen de cursus ko ken voor mannen (dinsdagmiddag 16.00-18.00 uur). Wegens de overweldigende belang stelling start op dinsdagmorgen van 9.30-11.30 uur een extra groep bloemschikken voor beginners. Op vrijdagmiddag is van 16.30-17.30 uur een extra groep yoga gestart.' Ook op deze beide cursussen zijn nog enkele plaatsen vrij. Vrijdagavond 28 september wordt in de kelder van het dorpshuis de eerste tienersoos Musky van dit seizoen gehouden. Musky is spe ciaal bedoeld voor tieners van 12 tot en met 15 jaar en duurt van 19.00 uur tot 21.00 uur. Als ope ningsstunt voor dit seizoen zal er worden gedraaid door een bekende d.j. Door burgemeester en wethouders verleende vergunningen, ontheffingen e.d. 1. VERLEENDE BOUWVERGUNNINGEN: - aan G. H. Landeweerd voor bouw ligboxenstal bij Rijssenseweg 13; - aan G. H. Meesterberends voor bouw werktuigenloods bij Broekweg 16; - aan J. G. P. Muller voor uitbreiden woning Houtweg 28; - aan Voordes BV voor bouw 2 woningen aan Erve Joost; - aan Roosdom-Tijhuis BV voor bouw 10 woningen aan Erve Joost; 2. VERLEENDE KAPVERGUNNINGEN: - aan G. Brands, Flisweg 8-10 voor 2 eiken; - aan R. C. G. Markink voor 7 dennen bij Vianenweg 59; Voor het inwinnen van informatie over een zaak of over eventuele moge lijkheden tot het indienen van een bezwaar- of beroepschrift kan men zich wenden tot de afdeling Algemene Zaken ter gemeentesecretarie. Spreekuren woonruimte maandag van 9.00-10.30 uur; woensdag van 9.00-10.30 uur. Rectificatie inzake tijdelijke busroutes i.v.m. rioleringswerkzaamheden. I.v.m. de rioleringswerkzaamheden in de Dorpsstraat wordt het doorgaande verkeer omgeleid via de route Oranjestraat-Pastoriestraat-Larenseweg- Dorpsstraat. In tegenstelling tot het vermelde in een eerdere publicatie zul len de O.A.D.-bussen deze route niet volgen. De O.A.D.-bussen rijden i.p.v. over de Dorpsstraat de volgende route: Oran- jestraat-Noordenbergstraat-Kolweg-Industriestraat-Waagweg-station-Sta- tionsstraat-Dorpsstraat en v.v. De bestaande haltes aan de Smidsbelt worden verplaatst naar de Stations straat (nabij de aansluiting met de Dorpsstraat). Er zullen verder geen extra tijdelijke haltes worden gecreëerd. Wij verzoeken u goede nota te nemen van het bovenstaande en hiermede rekening te houden. Sportcommissie De eerstvolgende openbare vergadering van de Sportcommissie wordt ge houden op dinsdag 25 september a.s. om 19.30 uur in het gemeentehuis (ka mer 9, boven). Op de agenda staan voorstellen inzake het vaststellen van de gebruiksver- goeding voor de fitnessruimte in de sporthal, het verlenen van een startsubsidie aan ponyclub „De Eik" en het vaststellen van de prioriteiten lijst voor 1991. Educatief Beraad De eerstvolgende vergadering van het Educatief Beraad wordt gehouden op woensdag 26 september a.s. om 19.30 uur in het gemeentehuis (kamer 1, ingang Kerkstraat). Toepassing artikel 18a WRO t.b.v. bouw carport Kolweg 76 De burgemeester van Holten maakt bekend dat bij burgemeester en wet houders van die gemeente door de heer A. G. H. Vincent, wonende Kolweg 76 te Holten een aanvraag om bouwvergunning is ingediend voor het bou wen van een carport op het perceel kadastraal bekend gemeente Holten, sektie F nr. 4509, plaatselijk bekend Kolweg 76 te Holten. Het ingediende bouwplan is niet in overeenstemming met het ter plaatse geldende bestemmingsplan vanwege de voor dit perceel geldende bestem ming. Het verzoek om bouwvergunning kan daarom slechts worden ingewilligd na verlening van een vrijstelling als bedoeld in artikel 18a van de Wet op de Ruimtelijke Ordening (WRO). Krachtens artikel 18, lid 2 Bro 1985 wordt het verzoek om bouwvergunning daarom aangemerkt als een verzoek om zodanige vrijstelling. Bij besluit van 11 september 1990 hebben burgemeester en wethouders besloten ten aanzien van dit verzoek toepassing te geven aan artikel 19a der de tot en met elfde lid WRO. In verband hiermee ligt het verzoek om vrijstelling (de aanvraag om bouwvergunning) gedurende veertien dagen, ingaande 24 september 1990, ter gemeentesecretarie, afdeling algemene zaken voor een ieder ter inzage. Gedurende deze termijn van terinzagelegging kan een ieder schriftelijk be zwaar tegen het verlenen van vrijstelling indienen bij burgemeester en wet houders van Holten, Smidsbelt 6, 7451 BL Holten. Holten, 20 september 1990. De burgemeester voornoemd. W. L. F. C. van Rappard. Inspraak voorontwerp - bestemmingsplan „Bedrijventerrein De Haar II - 1990". Burgemeester en wethouders van Holten maken bekend dat, in verband met de voorbereiding van een algehele herziening van het bestemmingsplan voor het bedrijventerrein de Haar II, met ingang van 24 september 1990 ge durende 14 dagen voor inspraak ter gemeentesecretarie, kamer 6 (leeszaal- /bibliotheek) voor ingezetenen en in de gemeente een belanghebbende na tuurlijke of rechtspersonen ter inzage ligt het voorontwerp-bestemmings plan „Bedrijventerrein De Haar - 1990". Op verzoek kan daarbij ambtelijke bijstand worden verleend. Aangezien het plan grotendeels reeds met toepassing van artikel 19 van de Wet op de Ruimtelijke Ordening is gerealiseerd, is gekozen voor een eenvoudige inspraakprocedure. Gedurende de termijn van terinzagelegging kunnen formulieren worden in gevuld, waarop opmerkingen en suggesties met betrekking tot de beleids voornemens ten aanzien van het gebied waarop het voorontwerp-plan be trekking heeft, voor zover niet betrekking hebbende op de exacte invulling van het plan, kunnen worden weergegeven door insprekers. Deze schriftelijke opmerkingen worden bij het voorontwerp-plan ter inzage gelegd. De persoonlijke gegevens van de inspreker worden - indien daarom uitdrukkelijk wordt gevraagd - niet bekend gemaakt. Uitdrukkelijk wordt hierbij opgemerkt dat deze inspraakmogelijkheid niet bedoeld is en dient ter vervanging van de voorgeschreven bezwarenproce dure ingevolge de Wet op de Ruimtelijke Ordening. Daartoe wordt op een later tijdstip nog gelegenheid gegeven. Op verzoek van de insprekers zal op een nog nader bekend te maken tijdstip een openbare hoorzitting worden gehouden, waarin: - individuele vragen zullen worden beantwoord; Ter afronding van de inspraakprocedure wordt door of namens burgemees ter en wethouders een eindverslag opgemaakt. Ingezetenen en in de gemeente een belang hebbende natuurlijke of rechts personen kunnen tevens omtrent de uitvoering van de Inspraakverordening of de uitvoering van de inspraakprocedure een schriftelijke klacht indienen bij burgemeester en wethouders. Een klacht, gericht tegen de uitvoering van de inspraakprocedure dient te worden ingediend uiterlijk veertien dagen na afloop van de inspraakprocedure. Hinderwet Ter inzagelegging ontwerp-beschikkingen Op de afdeling Algemene Zaken van de gemeentesecretarie van Holten liggen vanaf 24 september 1990 tot en met 8 oktober 1990 op werkdagen van 9.00 tot 12.30 uur, alsmede op dinsdagavond in de sporthal 't Mossink, Keizersweg 22, van 19.00 tot 22.00 uur, ter inzage de ontwerpbeschikkingen ingevolge de Hinderwet van: 1D.J. A. Pekkeriet, Velddijk 7 te Holten tot het uitbreiden en wijzigen van de rundveehouderij en varkensmesterij. 2. H. J. Meesterberends, Oude Deventerweg 10 te Holten tot een nieuwe, de gehele inrichting (melkrundvee-, fok- en kalvermestbedrijf annex op slag van dieselolie) omvattende vergunning 3. Mevr. G. Jansen-Timmerman, Menumsweg 3 te Holten tot een nieuwe, de gehele inrichting (rundvee-, melk- en mestbedrijf annex opslag van dieselolie) omvattende vergunning 4. T. F. Veltmaat, Borkeldsweg 2 te Holten tot het oprichten en in werking hebben van een veehandelsbedrijf annex mestopslag 5. G. H. Wissink, Espelodijk 15 te Holten tot het uitbreiden en wijzigen van het fokvarkensbedrijf annex opslag van dieselolie 6. H. J. Slijkhuis, Raalterweg 52 te Holten tot het uitbreiden of wijzigen van het rundvee- en mestvarkensbedrijf annex opslag van dieselolie 7. G. J. Jansen, Jeurlinksweg 18 te Holten tot een nieuwe, de gehele inrichting (schapen-, stieren-, mestvarkens-, fokvarkensmestbedrijf) omvattende vergunning 8. Mevr. B. W. Boode-Veneklaas Slots, Espelodijk 11 te Holten het veran deren in de gebezigde werkwijze in het mesten van meststieren in de plaats van het mesten van vleesvarkens 9. H. J. Hulsman, Boerendanssteeg 29 te Holten een nieuwe, de gehele in richting (varkens-, fok- en mestbedrijf en rundvee fok- en melkbedrijf annex opslag van dieselolie) omvattende vergunning 10. B. J. Boode, Okkenbroekseweg 4 te Holten tot het wijzigen van het rundvee-, meststieren- en mestvarkensbedrijf annex opslag van diesel olie 11. A. J. Nijland, Beumersteeg 15 te Holten tot het oprichten en in werking hebben van een rundveebedrijf 12. Maatschap G. H. en H. A. Bosman, Beumersteeg 10 te Holten tot een nieuwe, de gehele inrichting (rundvee-, fok- en mestvarkensbedrijf) om vattende vergunning. Gemotiveerde bezwaren tegen de ontwerp-beschikkingen kunnen schrifte lijk worden ingebracht door de aanvrager en degenen die reeds schriftelijk of mondeling^bezwaar hebben gemaakt tegen het verzoek om vergunning en hen, die redelijkerwijze niet (tijdig) in staat zijn geweest daartoe bezwaar in te dienen. De bezwaarschriften moeten worden ingediend voor 8 oktober 1990 bij Bur gemeester en Wethouders van Holten, Smidsbelt 6, 7451 BL Holten. Holten, 20 september 1990 Burgemeester en wethouders voornoemd. De secretaris, J. P. Stegeman. De burgemeester, W. L. F. C. van Rappard. Sem Kajoi nu met zijn vrouw Maki Ik ben daarom zo dankbaar dat Berend Soer het met jullie gere geld heeft om my te helpen met het leren van mijn kinderen. Marina zal julie zelf vertellen over haar school, over wat doen en leren en hoe ze het findt over de school dat ze now is. Ik kan alleen maar zeg gen dat ze heel goed gedaan heeft vorig jaar, ze heeft twee classen ge daan in een jaar (grade 7, en 8.) Dit jaar doet ze 9, ik was een beetje bang dat ze het te gauw deed maar laar onderwijzers zeiden dat Mari- ïa geen moeite had 2 klassen te loen. Ik ben erg benieuwd hoe met iaar gaat dit jaar. iMet andere kinderen, Juliana doet pet uitstekend in lagere school, Jderde klas en Berend Martin is bij Bé Soer in Lae. ik heb nog niet uit gevonden hoe hij daar doet, Bé zal ■er wel over schrijven. Nian, de laat- ite jongen gaat naar Pre school |over 3 maanden. ieuwe baan heb een nieuw baan, ze noemen .ij hier The Provincial Material lupply Officer, ik weet niet precies 'at dat is in Hollands. Met dit 'erk moet ik zien dat alle 200 scho- :n, met 400.000 kinderen genoeg itloden, schriften, linialen, lees- ieken, banken (tafels en stoelen) - :eid voor onderwijzers - en text- ieken, genoeg hebben op scho len. Ik moet elke school 3 tót 4 keer :r jaar bezoeken om het gebruik ran deze dingen te inspecteren. Ik ïeb 5 andere onderwijzers werken inder mij. Het goevernement moet iuw een grotere huis geven want 't ogenblik wonen wij in een heel lein huisje - Bé weet wel hoe groot iet huis is. Het is zo klein dat we liet allemaal in kunnen. De twee iudste kinderen moeten bij andere ensen wonen en naar school an. Marina is bij onze vrienden ier in Goroka en Berend is bij Be- ;nd H. Soer in Lae en gaat daar :ar school. We zijn erg blij mee t dan zijn weer een paar hoofd- inen minder dit jaar en mis- :hien Bé krijgt een hoofdpijn bij. Iet is eigenlijk niet goed dat de fa- nily uit elkaar is, maar er is geen ndere weg. 'als jullie weten ik verliet mijn faderland (West Nieuw Guinea) in 960 en tot vandaag ben ik nog niet ?rug geweest om mijn Vader, 2 roers and 2 zusjes te zien. Het is al leer 30 jaren geleden now, dat ik (egging van thuis. Mijn Vader left nog geloof ik, een jaar geleden eb ik een briefje van mijn jongste roer gekregen dat hij erg ziek was. zal nog een keer proberen dit lar over de grenzen te gaan om em te bezoeken. te hebben via Bé Soer fotos van ns allemaal gestuurd, en van Bé ebben we gehoord dat jullie ze ge regen hebben. vergeet Holten nooit met haar 7 leurige and goede jaren. Ik heb eleboel geleerd, hele boel geno- in. Deze waren mijn beste jaren an mijn jeugd. Ik heb nog hele- Qel fotos van Holten en de men- in. :heb geen auto, geen televisie en ;en eigen huis hier in dit land, laar toch voel ik me altijd 'rijk', ijk met mijn goede kinderen, en m goede vrouw. Ik moet hier wel iggen dat ik meer van de wereld izien heb dan de meesten hier in t land. Ik heb 3 nationaliteiten :had en vandaag heb ik 3 Vader- nden (West Nieuw Guinea, Hol- nd, en Papua New Guinea). Mis- ihien Papua New Guinea is wel de Tante en Oom Bosman - en de Kre kels aan de Deventerweg. Opa en oom Marinus op de zuberg - Oom Jan and tante Dinie by de zwem bad. De Dikkers en de Kleinvelder- mans, De Goorman en De Schup- perts, Jan Stukker en de Stokkers aan de Dorpsstraat, en ik vergeet niet mijn mensen in de lieve Kerk straat - onze buren Benny en Henk - en de Van Bruggens, en het Irene gebouw, Meester Brower (mijn eer ste onderwijzer in Holten - en zijn lange zoon Jan Brower) Dominee Israel and family, Doctor Steunen berg (de tandarts) Gerrit Paalman - de leider van de Jongeren Vereni ging - en zijn goede vrouw. Onze Mulo Holten - met HAVO en MAVO - Mr. Hiddink mijn Franse leerar Mr. Hoefman, Meneer Ten Kampe (de geschiedenisman) - Mr. Akkerman met zijn moeilijke som men, en Mr. Kleinburink (handels- rekenen) Mr. Kamperman, and where are you now Mr. Witter- mans, the ever single man with your very speed sportscar - thank you for the rides and your English lessons -1 can't forget your great warstories (De Burmese Spoor weg). En mijn oude vriendin Me vrouw Aatje Pot - ik'Weet nog dat gauw stoppen hier want ik begin now al heimwee te krijgen. Ik hoop dat ik een keer mijn kinderen laten zien waar ik allemaal geweest ben - en wie mijn vrienden zijn. Het is zo duur voor mij om mijn dromen waarheid te maken, maar julie kunnen mij helpen om gedeelte van dromen waarheid te maken door een briefje en een foto van jou en je vrow en kinderen te sturen. Zoals Jan Beltman. Van all mijn vrienden, klasgenoten en school- genoten heb ik maar een foto van Jan Beltman, zijn vrow en twee kinderen. Mag ik juliie anderen ook vragen dat te doen? Er is plaats genoeg in mijn fotoalbums en ik zou graag een speciale fotoal bum van julie maken. Hier is mijn eigen address: The Family of Sem Kajoi, cl- Mrs. Makit Kajoi, P.O.Box 60, Goroka, E.H.P., Papua New Guinea. Met onze warme groeten van de hete Papua New Guinea, van ons allemaal. Marina Berendina (15), Berend Martin (11), Juliana Maki- ta (9), Nian Cham (3), Makit Yapio (vrouw), Sem Cham Kajoi. MAC De Holterberg organiseert zaterdag 22 september voor de der de keer in haar bestaan een trek kerslepwedstrijd op een terrein aan de Schuppertsweg 1 (Beuse- berg). Om tien uur komen de bijna honderd deelnemers aan de start. Er wordt in vij f normale klassen ge- trok ken én in de zogenaamde su- perstandaardklasse (trekkers tot 3.500 kg, opgevoerd tot maximaal 160 PK). Deze trekkersiep telt mee voor de grote finale tijdens de Stoppelhaene '91 in Raalte en is te vens de laatste voor de winterstop. Trekkersiep is het verplaatsen van een 'dood gewicht' in de vorm van een sleepwagen, waarop een zich zelf verplaatsend gewicht is aange bracht. Door de wagen te versle pen, verschuift dit gewicht en drukt zo steeds zwaarder op de on der de wagen bevestigde sleep voet. Hoe hoger de deelnemers klasse, hoe zwaarder het gewicht wordt ingesteld. Op hetzelfde terrein wordt zondag 23 september een grote auto-afval- cross gereden. De ongeveer zeven tig deelnemers worden 's middags om één uur aan de start verwacht en binden in de heren-, dames- en seniorenklasse in diverse manches de strijd met elkaar aan. De Erwin- afvalcross is het sluitstuk van de wedstrijden. De auto die het langst op eigen kracht blijft rijden, wordt na minimaal één gehele ronde als winnaar afgevlagd. Het wedstrijdterrein wordt beide dagen opgevrolijkt door discomu- ziek en ook voor de inwendige mens is gezorgd. Toeschouwers en supporters zijn van harte welkom. Velen in Holten zullen zich Sem Kajoi nog herinneren, die in de jaren zestig uit Nieuw Guinea naar Nederland kwam om een studie te volgen. Dat Sem zich zijn Holtense jaren ook nog goed herinnert mag blijken uit de brief, die hij onlangs schreef aan de familie Knapen en die - bij uit zondering - hieronder is afgedrukt. Ongecorrigeerd, dus in Sems eigen woordkeus en zijn eigen spelling. Goede „Dorpsgenoten", Het is al lang geleden dat ik jullie verliet, en gezien te hebben in 1977. Ik vraag jullie allemaal vergevenis, omdat julie zo lang niets te laten horen. Niet dat ik julie vergat,, maar gewoon slordigheid en mijn goede Holten gewoonten al ver leerd heb in al deze jaren. Ik moet julie eerst hartelijk bedan ken voor het geld dat julie ge stuurd hebben om my daughter Marina Berendina naar school te sturen. Jullie goedheid veranderd nooit, julie hebben het voor mij ge daan en now weer voor mijn daughter. Mijn vrouw Makit en ik zijn erg dankbaar voor. Wij konden zelf niet doen ten eerste omdat ik voor 4 maanden niets verdiende, en ten tweede de salaries zijn erg laag hier te vergelijken met duur leven hier, ik kan alle 4 kinderen niet naar een goede school laten gaan omdat het zo duur is. Een goede school kost fier duizend Kina per jaar - ik weet niet precies hoeveel dat is in onze gulden - maar ik geloof dat ongeveer 14.000 tot 15.000 gulden is - en dit is bijna mijn hele salaris per jaar. I verdien een beetje minder dan zes duizend Kina per jaar. laatste op aarde, en hopelijk de He mel is de Volgende. Groeten We sturen hiermee onze hartelijke groeten aan onze kennissen en oude beste vrienden zoals: De Soer family zonder onze lieve tante Aaltje Soer - en de Knapen family. Onze lieve tante Diena Achterkamp, her kinderen, Marti- nus, Henny and Hanny Smeenk, Gerrit en Henk Nijkamp - en her kleinkinderen - en zeker wel klein- kleinkinderen. De Addink family (moeder, Gerrit Jan, Wim en Be rend) en hun kinderen aan de Raal terweg. De Beldman family (moe der, Henk en Jan en de kinderen). her Potjeaal numde. Ze grumbled altijd als ik geld kwam halen voor Holtense Dagblad. Ze woonde aan de Goorseweg. Ben je er nog? Hotel Vosman? Be dankt nog voor zo veel dans lessen die ik bij jow gehad heb. En de „Noordpool" bedankt voor je zo veel schaatslessen die ik bij jouw gehad heb. Now I am growing ol der, the scars on my bottom show clear - the scars from falling so many times on you, I am very proud to show my own children „these are the marks from the Hol tense "North Pole". Hoe is het met jou - Niemendaal, ik heb zoveel zoetigheid van jou ge noten - jouw heerlijke zwarte bes sen - en tussen je denne bomen skieen in the winterdagen met Jan Beltman, Johan Stukker en Henny Achterkamp. Ah-fijn ik kan wel een book schry- ven - over Holten en ik 23 (drieen twintig) jaar geleden. Ik moet wel

Holtens Nieuwsblad | 1990 | | pagina 5