Winkels geopend tijdens de triathlon jQlaifeaf: KESER KESER HKESER KESER KESER KESER Perskindol, vriendelijk voor de huid en...vetvrij! PERSBERICHT augustus 1990 TRIATHLON HOLTEN pagina 5 SPOORLIJN DEVENTER - ALMELO STATION jlmm P route, éénrichtingsverkeer naar de supermarkten Namens de Holtense Handelsvereniging heet ik u op zaterdag 11 augustus 1990 hartelijk welkom in ons gastvrije Holten. De 6e Triathlon Holten, die dit jaar weer op een voortreffelijke manier georganiseerd gaat worden, zal voor alle toeschouwers en betrokkenen beslist een groots spektakel vormen. De dorpskern van Holten zal zich hierbij uiteraard in een gezellige sfeer presenteren. Bereikt eer beid winkels Een en ander heeft natuurlijk nogal wat konsekwenties voor de bereikbaarheid van de winkels vanaf 11.00 uur 's morgens. De Holtense Handelsvereniging heeft in samenwerking met de Stichting Triathlon Holten en de Rijkspolitie te Holten gezocht naar een zo goed mogelijke bereikbaarheid per auto, van de winkelbedrijven die binnen het parkoers zijn gesitueerd. De parkeerplaatsen van de supermarkten zullen allemaal met behulp van aanwijzigingsborden in één richting zijn te bereiken en weer te verlaten. Alsleitingen De andere winkels kunt u van daaruit te voet bezoeken via een van de bemande oversteekplaatsen. De belangrijkste afsluitingen zijn die van de Larenseweg en Oranjestraat. Beide wegen zullen alléén vanaf het kruispunt Dorpsstraat Stationsweg Larenseweg slechts over één rijstrook berijdbaar zijn, precies ver genoeg om de parkeerplaatsen van de 'supermarkten te bereiken. De Albert Heijn van Fa. Wansink bereikt u dus door vanaf de Dorpsstraat/Stationsstraat de Oranjestraat in te rijden. U kunt de parkeerplaats alleen verlaten via het plein bij Beltman Mode en door op de Oranjestraat meteen weer de Kolweg in te rijden. Ook voor een bezoek aan de winkels in Dorpsstraat, Oranjestraat, Kerkstraat en aan de Smidsbelt kunt u parkeren bij Albert Heijn en achter Beltman Mode. Van daaruit dient u als voetganger gebruikte maken van de aangegeven bemande oversteekplaatsen. Voor uw aankopen bij C1000 van Fa. Dikkers en de Aldi-markt kunt u eveneens gebruik maken van de bestaande parkeergelegenheden hij deze supermarkten. Deze zullen echter slechts bereikbaar zijn door vanaf de Dorpsstraat/Stationsstraat de Larenseweg in te rijden. U verlaat de parkeerplaatsen weer door via de Kerkstraat naar de Larenseweg te rijden en daar over te steken naar de Haarstraat. De Stichting Triathlon Holten zal hier zorgdragen voor bewaakte oversteekplaatsen bij de in- en uitritten, gezien de aanwezigheid van fietsende wedstrijddeelnemers op de Larenseweg. Ook de parkeerplaats voor de Houtbeurs blijft bereikbaar. Vrijdegs wiekelen U kunt natuurlijk ook uw boodschappen een dag eerder halen om zodoende de drukte te ontlopen. De zaterdag kunt u dan gebruiken om rekreatief te winkelen en ondertussen een kijkje te nemen bij het spektakel in de dorpskern. Als het weer meewerkt zal het ongetwijfeld bijzonder gezellig zijn op de terrasjes. Ik hoop dat zaterdag 11 augustus 1990 een goede dag wordt voor de atleten, de organisatie, de kijkers en de Holtense Middenstand. J. A. van de Maat Voorzitter Holtense Handelsvereniging weldadige ieptewerking Voor spier» ankzij dc unieke samenstelling heeft Perskindol een effectieve en snelle werking. Het unieke schuilt in de etherische oliën, opgelost in alcohol. Deze zorgen voor een optimale dieptewerking, zonder irritatie of roodheid van ue huid te veroorzaken. Het geeft geen vlekken op kleding. Ook de handen blijven schoon, doordat Perskindol volledig vetvrij is .Verkrijgbaar in handige Spray (geen CFK 's)en Liniment bij drogisterij en apotheek. Probeer Perskindol en ontdek dat 't werkt! UITZENDBURO UITZENDBURO UITZENDBURO Bent u op zoek naar een baan? Keser opent deuren voor mensen met uitzend-kracht... Als u op zoek bent naar een baan, kunt u natuurlijk de bekende weg volgen. De kranten napluizen, sollicitatiebrieven schrijven, wachten, opnieuw proberen... Maar het kan ook sneller. En persoonlijker. Door een afspraak te maken met Keser Uitzendburo. Dan krijgt u in één keer een breed overzicht van alles wat er in Banenland te koop is. Honderden bedrijven en instellingen geven hun vacatures door aan Keser Uitzendburo. Daarbij gaat het over de meest uiteenlopende tijde lijke banen: op kantoren, in de gezondheidszorg, in de industrie, in de horeca. Full-time of part-time. En voor korte of langere tijd. Werken via Keser Uitzendburo heeft heel wat aantrekkelijke kanten. Zo bindt u zich niet meteen aan één bedrijf. U kunt vrij gemakkelijk weer van baan veranderen. Bevalt een bepaalde werkkring eenmaal goed, dan is de kans groot dat men u vroeg of laat een vast dienstverband aanbiedt. In een persoonlijk gesprek beantwoorden we al uw vragen. Dat ge sprek is natuurlijk gratis en vrijblijvend. Doet u mee? Graag, want wij zijn voortdurend op zoek naar mensen die niet van stilzitten houden. Naar mensen met uitzend-kracht! Hagengracht 1 7607 EC Almelo Tel. 05490-1 24 25 Noorderplein 6 7412 VS Deventer Tel. 05700-1 06 86 UITZENDBURO UITZENDBURO UITZENDBURO

Holtens Nieuwsblad | 1990 | | pagina 7