Èchuppe'a olm caraco nijverdal bv Rabobank ES issss mu 1 ,4J v. g<8! MDmiimilF: caraco GOUTIER Zuid Esweg 74 Tel. 05486-5 44 32 Postbus 2 7447 ZG Hellendoorn DIKKERS C lOQO Blijft aktief. AEGON RECREATIE'» opel verzekeringen Op zaterdag 11 augustus zal alweer voor de zesde maal de Holtense Triathlon worden georganiseerd door de Stichting Triathlon Holten. Het stichtingsbestuur prijst zich dan ook gelukkig met de enorme inzet van een zeer groot deel van de Holtense bevolking om de triathlon ook dit jaar weer te laten slagen. Door deze grote inzet van de vele vrijwilligers is het opnieuw gelukt om een schitterend evenement neer te zetten dat beslist veel publiek zal trekken om de sportieve prestaties op de voet te volgen. In de afgelopen jaren heeft de Holtense triathlon een naam opgebouwd binnen deze sporttak die in het gehele land bekendheid geniet vanwege zijn degelijkheid en goede sfeer rond het evenement. De belangstelling van traithleten voor de Holtense triathlon was dan ook enorm. Veel van deze atleten moesten jammergenoeg teleurgesteld worden doordat het zwemgedeelte van de triathlon, eveneens yoor de zesde maal, plaatsvindt op het recreatiebad Twenhaarsveld. Hierdoor moet de organisatie een limiet voor het aantal deelnemers hanteren aangezien een zwembad nu eenmaal een beperkte ruimte heeft, door een zeer strakke planning te hanteren en de aanmelding van deelnemers te verwerken met behulp van computers konden er toch nog een aantal deelnemers meer toegelaten worden als in de voorgaande jaren. Zo zullen er :dit jaar 530 mannen en vrouwen aan de start verschijnen. TRIATHLON HOI TEN Bij de kwart-triathlon moeten de deelnemers .1 kilometer zwemmen. Het aansluitende fietsgedeelte zal niet zoals andere jaren op de Borkeld plaatsvinden, maar is het parcours uitgezet op de Beuseberg, hier was het mogelijk om de atleten een grotere ronde te laten fietsen, iets wat gezien de stijgende deelnemersaantallen een noodzaak werd. Zo loopt het fietsparcours dit jaar dan ook vanaf het zwembad ITwenhaarsveld rechtstreeks door het dorp (Oranjestraat - Dorpsstraat - Larenseweg), waarna de twee rondes van Run-bike-run ruim 20 km over de Beuseberg volgen. In totaal worden er dan 45 kilometers gefietst met het eindpunt weer in het dorp bij het gebouw Irene. Vervolgens moeten er nog tien kilometer hardlopend worden afgelegd, ook dit gaat wederom dwars door het centrum van Holten met de finish van het evenement midden op Smidsbelt, het mooi gelegen plein midden in het hart van Holten. Voor de achtste triathlon gelden de halve afstanden, het zwemmen gaat over 500 meter, het fietsen rs nu 22 kilometer en de loopafstand bedraagt 5 kilometer. Voor het publiek is het evenement zeer goed te volgen. Bij alle onderdelen kunt u aanwezig zijn, bij het zwemmen op Twenhaarsveld waar met name het zwemmen van de eerste groep wedstrijddeelnemers, startend om 13.40 uur, een waar staaltje zwemmen te zien zal geven. Het fiets- en loopgedeelte is goed te volgen vanaf de. Smidsbelt waar de fietsers en de lopers diverse keren langs komen en tot slot zullen finishen. Het wisselpunt tussen het fietsen en het lopen ligt zoals gezegd op ongeveer 100 mtr. van de Smidsbelt, voor het gebouw Irene in de Tuinstraat. Werd er een paar jaar geleden bij de overgang van het fietsen naar het lopen door de deelnemers nog uitgebreid van kleding gewisseld, nu zal men hier kunnen zien dat de meeste atleten alleen nog maar van schoeisel verwisselen en hier slechts een tiental seconden oponthoud hebben, tegenover een aantal minuten in het verleden. Ook zal er in Holten op het moment van de triathlon een infomarkt gehouden worden met diverse promotieteams, terwijl ook Radio Oost de gehele dag live aanwezig zal zijn in Holten met onder andere een radio-uitzending met live reportages van het Sportcafé. De deelneemerslijsten pag.: 6,7,8 en 9 de parcoursschetsen pag.: 8 en 9 Eimert Venderbosch op herhaling? pag.: De winnaars van vorig jaar zijn weer present pag.: Janny Vasters, Holtense Favoriet pag.: De Sponsors pag.: 15 VW-Holten 75 jaar. pag.: 11 Tijdens de infomarkt kunnen de Holtense verenigingen en organisaties zich presenteren terwijl natuurlijk ook de sponsors aanwezig zullen zijn, met als hoofdsponsor Caraco Nijverdal. Daarnaast zijn de winkels de gehele dag normaal geopend en te bereiken via de routes zoals elders in deze krant vermeld. De Smidsbelt zal ingericht worden als een groot terras waar iedereen kan genieten van een hapje en een drankje en de prestaties van de atleten op de voet kan volgen. Eerder dit jaar stond de Stichting Triathlon Holten garant voor de organisatie van de HOLLAND DUATHLON van 22 april jl. op de Holterberg. VOORDEELMARKT HOLTEN Vakantiepark twenhaarsveld Reggesingel 95, Rijssen Tel. 05480-2 03 33 HOLTEN BORCULO

Holtens Nieuwsblad | 1990 | | pagina 3