Compleet modebeeld in lente-manifestatie Ruim dertig bedrijven tonen duidelijk dat Goor voorop loop zes groepen Spring-ln-Pop: spetterende rock-show met Lentefeest ,Spring-ln-Goor' springt er uit Tweede Paasdag scala aan evenementen en festiviteiten in Twentse Haagje Twaalf modezaken tonen voorjaars/zomermode Gezamenlijke presentatie tijdens Lentefeest Goor Villawijk „Mossendam" •TP 216 (ADVERTENTIE) GOOR - Twaalf Goorse modeza- dekt podium van zestien meter met enkele korte onderbrekingen GOOR - Niet minder dan dertig Goors bedrijven manifesteren zich Collectief, geeft qpk treffend aan dat het T wentse Haagje ziin naam ken, negen professionele manne- lengte in het winkelerf wordt een een werve ende, kostenioze tijdens Lentefeest ,Spring-In-Goor' in een gezamenlijke presentatie en faam als industrieplaats en centrumgemeente ten volle verdient quins en drie dressmen geven ge- compleet beeld van de voorjaars- show. Iedereen kan het kijken in zaa, Lentelink. Een autoband van zeven meter hoogte markeert stake aan een even fleurige als be- en zomermode gegeven. Voor oo meteen omzetten in kopen de accommodatie waar de Goorse ondernemers Tweede Paasdag la- Een aantal van de Goorse ondernemingen geeft mondeling zienswaardige modepresentatie dames, heren, kinderen, sport, want alle deelnemende zaken zijn ten zien welke geavanceerde producten en diensten zij leveren. desgevraagd ter plekke alle informatie, anderen laten prompt van tijdens ,Sping-In-Goor', het grote schoenen, kinderen en zelfs &eoPe" en de meeste getoonde jn zaaj Lentelink staan panelen opgesteld waarop de Goorse zich horen als even een kaartje wort ingevuld. Deze bedrijven- Lentefeest Tweede Paasdag in bruidjes. moce en ook meteen verkrijg- bedrijven zich visueel en tekstueel profileren. Voor de bezoekers is presentatie geeft een goede indruk van het hoogwaardige niveau het hart van Goor. Op een over- Vanaf één uur s middags is er aar. er een scala aan zinvolle informatie op te doen. Deze bedrijvenma- van de Goorse bedrijven en van het ondernemersklimaat in het nifestatie, op touw gezet door de sectie Handel, Industrie, Nijver- Twentse Haagje en vormt opzich al een promotie voor Goor als 'llllllllllllllllllllllllllllllllllllllltlllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllimililllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllliuilllilillliiiilliiiiiiiiiiiiiiiiiif heid en Dienstverlening (HIND) van ondernemersorganisatie Goor vestigingsplaats voor bedrijven, kantoren en winkels. Een unieke wijk, zo kan de villawijk „Mossendam" in Goor worden omschreven. Hier zullen 14 villa's wor den gebouwd met een keus uit 16 typen. Uw villa komt te liggen op een „eilandje", pittoresk omringd door oude eiken en water. De wijk is alleen toegankelijk voor bestemmingsverkeer. Goor be schikt over uitstekende bus- en treinverbindingen en ligt in de nabijheid van de A1 Alle villa's bevatten o.a. een royale living, 3 of 4 slaap kamers, diverse typen met slaapkamer of hobbyka mer en badkamer op de begane grond. Variatiemo gelijkheden in indeling en afwerking. inhoud van de villa's varieert van 490 tot 790 m3 grondkavels van 463 tot 821 m2 prijzen vanaf f 316.000.- v.o.n. Overtuig u zelf van de woonmogelijkheden. Een ex positie van de plannen is te bezichtigen op ons kan toor. Inlichtingen De Croes en Reef Makelaardij leden NVM Kerkstraat 12-14 7471 AK Goor Tel. 05470-7 28 96 GOOR - Het Lentefeest in het Twentse Haagje krijgt Tweede Paasdag een rock- en popfestijn dat nog zal nadreunen. Onder het veelzeggende motto ,Spring-In-Pop' presenteren zich in een sfeervolle tent op het pleintje 't Schild de beste Goorse rock bands in één ononderbroken spetterende show: Obsession, No thing Serious, City Brothers, Super Trio, Blind Exctasy en als klap op de vuurpeil super-gitarist en studio-muzikant Getje Greven met z'n gloednieuwe formatie. Aan het einde van de middag nemen alle muzikanten bezit van het podium voor een spontane sessie waarbij de knoppen vol worden open gedraaid. Het zit er dik in dat er dan muzikanten in extase ruggelings van het podium in het publiek duiken. Het zogenaamde stage-diving. Vandaar ook de naam Spring-ln-Pop GOOR - Het grote lentefeest ,Spring-In-Goor' springt er uit op Tweede Paasdag. Reis- en vakan tieshow, lentemode-manifestatie, soundmix- en playbackshow, popfestival, straatspelen, stand werkersconcours, voorjaarskermis, sporttoer, kinderboerderij. Het is nog maar een greep uit het scala aan evenementen en festiviteiten die een reisje naar het Twentse Haagje tweede paasdag 's mid dags tot een plezierige belevenis kunnen maken. Vorig jaar kwamen er zo'n 50.000 bezoekers op het Goorse Lentefeest en die hadden daar geen seconde spijt van. Tweede Paasdag presenteert Goor zich op initia tief van ondernemersorganisatie Goor Collectief op z'n paasbest aan de wijde omgeving. Het gezelli ge stadscentrum is één aaneenschakeling van at tracties met bovendien op de Goorse feestweide een grote kermis en op 't rustieke pleintje 't Schild een popfestival met zes gerenommeerde Goorse bands. Het winkelerf wordt niet alleen in beslag geno men door een feestbraderie van allure, maar ook door de nationale Sporttoer met een scala aan spec taculaire sport-uitdagingen, zoals de mini-trike- baan, computerfiets-wedstrijden, familie-fitness race, sportmodeshow, computershow, talenten jacht, reuzen-luchtkussenbal, discoshow en boar ding voetbal. Natuurlijk presenteert de Goorse detailhandel zich in volle glorie in de centrumstraten, de Goorse Bövag-garagebedrijven bieden hun beste occas- sions in een grote straatshow aan en de Goorse reisorganisaties en de OAD bieden een scala aan informatie en vakantiemogelijkheden in een va- kantie-reisshow in hotel de Ster. De grote OAD- camperbus kan daarbij ook worden bezichtigd. Een eindje verderop zijn uiteenlopende hypermo derne types van vakantiewoningen op wielen' die in Goor worden gefabriceerd, te bewonderen Net als vorig jaar wordt het Goorse Lentefeest opgeluisterd door menshoge Paashazen, die pre sentjes uitdelen voor de kleintjes. Er is ook weer een groot standwerkersconcours verbonden aan het festijn. Standwerkers uit het hele land zullen het publiek boeien met hun verbale hoogstandjes en aanbiedingen. Ze zullen temidden van dichte rijen kraampjes van middenstanders staan. Het flaneren door het centrum kan worden afgewisseld met een drankje bij één van de taps en terrasjes langs de route.

Holtens Nieuwsblad | 1990 | | pagina 17