sporty agenda SSi Nationale motocross in modder gesmoord Blauw Wit in race om op nippertje periodetitel Dramatisch verlies chaotisch Holten Schaakteam maakt kans op promotie Zaalcompetitie handbal afgesloten Degradatie gevaar Mintonette gekeerd Seizoen WV Holten is weer begonnen Sporthal Klaverjassen sv Holten Resultaat HC Holten HOLTENS NIEUWSBLAD Successen voor Bergruitertjes Kans op kampioenschap verkeken DONDERDAG 29 MAART 1990 Het eerste schaakteam van de SV Holten houdt zich in de externe competitie behoorlijk in de top staande en maakt zelfs een redelij ke kans op promotie. In de wed strijd tegen Dalfsen kreeg Ton van Oijen in zijn partij met zwart het initiatief, maar doordat zijn tegen stander zich secuur verdedigde moest hij in een remise berusten. Bertus van Beek speelde een vlak ke partij. Het ene na het andere stuk vloog van het bord af, waarna beide kemphanen elk met een half puntje de arena verlieten. Dinant van Beek bracht het er beter af. Zijn opponent was zo vriendelijk hem een pion cadeau te geven, waarna Dinant naar een gewonnen eindspel afwikkelde. Dick van der Knaap trok eveneens aan het lang ste eind. Hij kwam goed uit de ope ning en kon bij een koningsaanval drie vijandelijke pionnen arreste ren. Nadat de partij was afgebro ken gaf de teamleider van Dalfsen de partij gewonnen. Gerrit Lug- genhorst keek na de opening met tranen in de ogen naar de positie van zijn stukken. Zijn opponent, Voskuil, kon zijn stelling aan alle kanten onder vuur nemen, maar schoot slechts enkele losse flod ders af. Gerrit wist zich het vege lijf te redden en behaalde zelfs het vol le punt nadat Voskuil in zijn ver warring ook nog eens een stuk weg gaf. Voor de interne competitie speelde Henk van Beek in zijn par tij tegen Gerrit Stevens aggressief, maar kwam in het eindspel toch licht in het nadeel. Gerrit blunder de evenwel een pion weg en moest vervolgens lijdzaam toezien hoe zijn loper in de vuurlinie kwam te staan. Hij slaagde er nog in de par tij een tijd te rekken, maar moest zich tenslotte toch gewonnen ge ven. Dinant van Beek verschalkte in zijn partij tegen Teun Scheurwa ter al gauw een pionnetje, maar werd later in de verdediging ge drukt. Dinant moest een toren weggeven voor een lichter stuk, waarna hij de strijd staakte. Jeugd: Externe competitie: Park Storkhorst - Holten 2-2. Uit slagen: M. Vos - H. van Zon 0-1, E. Zuidema - P.J. van Wingerden 1-0, L. Wavis - J.H. v.d. Bos 1-0, M. Jan sen - M. van Rijssen 0-1. Interne competitie: Ingko Mulders - Henri van Zon 0-1, Margriet van Rijssen - Joost den Herder 1 -0Jildou Metse- makers - P.J. van Wingerden 1-0. Interne beker: B. Krooshof - R. v.d. Bos 0-1, K. Romp - D. Aanstoot 0-1, H. Romp - J.H. v.d. Bos 1-0. De modderige beelden bij de nationale motocross spreken voor zichzelf. SV Holten SENIOREN Zondag 1 april: La Premiere 1 - Hol ten 1,14.30 uur, vertrek 13.00 uur; Holten 2 vrij; Borne 2 - Holten 3, 10.45 uur, vertrek 09.30 uur; La Pre miere 3 - Holten 4, 11.00 uur, ver trek 10.00 uur; Holten 5 - Bome- broek 3,10.00 uur; Holten 6 - SOS 3, 09.00 uur; SOS 5 - Holten 7, 09.30 uur, vertrek 08.30 uur; Enter 7 - Holten 8, 10.00 uur, vertrek 09.00 uur; Holten 9 - Luctor 8,10.45 uur; PH 16 - Holten 10, 10.00 uur, ver trek 09.00 uur; Holten 11 - SDOL 6, 09.30 uur; Luctor 9 - Holten 123, 09.00 uur, vertrek 08.00 uur; Holten 13 - RKSV 4,10.45 uur; Holten 14 - Omhoog 8,09.00 uur. PUPILLEN/JUNIOREN Zaterdag 31 maart: Holten Al - En ter V. Al, 14.30 uur; NEO A3 - Hol ten A2, 11.30 uur, vertrek 10.30 uur; DES BI - Holten BI, 12.30 uur, ver trek 11.30 uur; Holten B2 - Omhoog B2, 14.30 uur; Holten Cl - DOS'37 Cl, 12.30 uur; Holten C2 - bornebor- keCl, 12.45 uur. De Zweef D2 - Holten D110.15 uur, vertrek 09.15 uuf; Holten D2 - Den Ham D2,10.00 uur; SWN El - Hol ten El, 10.00 uur, vertrek 09.15 uur; Excelsior E3 - Holten E2,09.30 uur, vertrek 08.45 uur; Holten E3 - Ex celsior E5,11.00 uur; de Zweef F3 - Holten Fl, 11.15 uur, vertrek 10.30 uur; Holten F2 - SWN F3, 10.00 uur; Holten F3 - RV Fl, 11.00 uur. Blauw Wit SENIOREN Zaterdag 29 maart: Markvogels- Blauw Wit 1, 14.30 uur, vertrek 13.15 uur; DES - Blauw Wit 2,14.30 uur, vertrék 13.15 uur; Drienerlo 4 - Blauw Wit 3, 14.304 uur, vertrek 13.15 uur; Blauw Wit 4 - DES 5, 12.30 uur; Blauw Wit 5 - DES 8, 12.30 uur; Blauw Wit 6 - Excelsior 11,14.30 uur; Hulz. Boys 6 - Blauw Wit 7, 12.45 uur, vertrek 11.45 uur; Blauw Wit 8 vrij. PULILLEN/JUNIOREN/DAMES Blauw Wit Al, WW Al, 14.30 uur; Blauw Wit BI - DOS'37 BI, 12.30 uur; Haarle Cl - Blauw Wit Cl, 14.30 uur, vertrek 13.30 uur; Almelo MB - Blauw wit MB, 11.00 uur, ver trek 10.00 uur. Blauw Wit Dl - DES Dl, 10.00 uur; De Zweef D4 - Blauw Wit D2, 09.45 uur, vertrek 09.00 uur; Blauw Wit El vrij; Eversberg El - Blauw Wit E2, 10.45 uur, vertrek 10.00 uur; Blauw Wit Fl -Sp. Rijssen Fl, 10.00 uur; Blauw Wit F2 - Enter V. F2, 11.00 uur. ZAALHANDBAL Donderdag 29 maart: Pohon Tjengkeh 1 - VBlauw Wit 1, 19.00 uur, vertrek 18.15 uur; Blauw Wit 2- Pohon Tjengkeh 2 (te Markelo), 21.00 uur, vertrek 20.30 uur. DAMESVOETVBAL Maandag 29 april: Blauw Wit - SOS, aanvang 18.15 uur; woensdag 4 april: Blauw Wit- Hulz. Boys, 18.15 uur. Handbal Zaterdag 31 maart: Al thuis tegen SDOL om 10.00 uur; JA 1 uit tegen Schalkhaar om 11.00 uur, vertrek 10.15 uur; BI uit tegen Haarle om 11.00 uur, vertrek 10.15 uur; Dl uit tegen Dalfsen om 10.00 uur, ver trek 08.45 uur. Zondag maart: Hockey Zaterdag 31 maart: D-8 tal -Haac- key. 10.30 uur; D- 8 tal /DKS, 10.30 uur; JC1 - Almelo, 10.30 uur; JA 1 - Afgelopen weekend werden de laatste wedstrijden voor de zaal competitie gespeeld. De heren speelden thuis tegen CVO. Holten, dat keeper Frans van Gennep moest missen door een blessure, moest na een aanvankelijke 2-0 voorsprong toezien hoe CVO het heft in handen nam en met 2-4 voorkwam. Door een te ruime dek king in de verdediging kreeg CVO te veel kansen om invallend keeper Virgil Vorst van afstand te passe ren. In de laatste vijf minuten voor rust kwam Holten echter sterk te rug en werd een 5-9 achterstand te ruggebracht tot 8-9. Direct na rust kwam Holten wederom verder op achterstand, maar verder dan drie doelpunten kon CVO niet uitlo pen. In de slotfase kreeg Holten conditioneel meer overwicht en wist toen de stand gelijk te trek ken. Vier doelpunten op een rij in de slotfase brachten het vierde ge lijke spel in deze competitie. Eind stand 17-17. Scores: Meino van Beek 8; Diederik Huuslage, Ro land Bleyenberg 3; Nico Vorst 2; Freek Nijkamp 1. De dames speelden thuis tegen Voorwaarts. Holten zocht duide lijk revanche voor de matige pres tatie van vorige week. In vlot tem po werd Voorwaarts zeker voor rust kansloos op zij gezet. Hoewel nog enkele opgelegde kansen wer den gemist stond Holten bij rust al met 7-0 voor. Ook na rust bleef Hol ten duidelijk sterker en kon Voor waarts met drie treffers de eer nog iets redden. Op de winst met 14-3 voor Holten viel niets af te dingen. Scores: Annemarie van de Maat 7; Ineke Leeftink 3; Marieke Nijland, Joke Markvoort 2. De junioren speelden hun laatste thuiswedstrijd tegen kampioens kandidaat Tyfoon, dat op een ge deelde eerste plaats stond. In een uitstekende wedstrijd moest Hol ten in de eerste helft nog een voor sprong aan Tyfoon toestaan. Dui delijk was toen al, hoe dit team in de loop van de competitie gegroeid is. Na rust kreeg Tyfoon het steeds moeilijker tegen een hard werkend Holten. Met een goed keepende Brigitte Schoemaker in het doel, pakte Holten in de slotfase met 15- 14 een wel verdiende winst. Scores: Annemarie van de Maat 5Jolanda Paalman, Margot ter Schure, An- nerieke ten Velde, Monique van de Molen 2; Monique Plantinga en Agnes Broekmaat 1. JEUGD: JA speelde thuis tegen de junio ren van Overwetering werd in een leuke wedstrijd na een 4-8 ruststand, met 10-15 verloren. Veldcompetitie: Aanstaand weekend start de veldcompetitie. Dat betekent dat de wedstrijden weer ge speeld worden op het verharde veld op Meermanskamp. De trainingen blijven echter tot eind april in de sporthal. Avanti Al, 13.30 uur; MA 1 - DKS A2,13.30 uur. Zondag 1 april: Veteranen A - EHVB, 12.00 uur; Heren - Avanti, 14.30 uur. Programma-overzicht van 31 maart tot en met 6 april 1990. Zaterdag: 9.00-18.00 badminton club Holten, 19.00-20:00 van Eng- brink, 20.00-21.00 Bronsvoort. Maandag: 8.10-15.40 scholenge meenschap Holten, 19.00-22.30 badmintonclub Holten. Dinsdag: 8.10-15.40 scholenge meenschap Holten, 16.15-22.30 Mintonette, 22.30-23.30 Blauw-Wit. Woensdag: 8.10-14.50 scholenge meenschap Holten, 18.30-22.30 badmintonclub Holten, 22.30-23.30 Wegstapel. Donderdag: 8.10-15.40 scholenge meenschap Holten, 16.00-22.00 s.v. Holten, afd. handbal, 22.00-23.00 K.N.V.B., 23.00-24.00 s.v. Holten, afd. voetbal. Vrijdag: 8.10-14.50 scholengemeen schap Holten, 18.30-22.30 Minto nette. Voor reservering van nog vrije uren in het bovengenoemde weekeinde, kan men zich a.s. vrijdag van 12.00- 22.00 uur rechtstreeks wenden tot de beheerder (sporthal, tel. 6 3180). Overige reserveringen uit sluitend via het gemeentehuis (afd. welzijn, tel. 6 16 66, toestel 722). Morgen, vrijdag 30 maart, om 20.00 uur precies wordt er weer geklaver jast in het clubgebouw van de SV Holten. Dit is de op een na laatste kaartavond. Op 27 april volgt dan de laatste avond en dan zal blijken wie de beste kaarter van het sei zoen is geweest en de Oberink bo kaal mee naar huis mag nemen. Aan een individuele avond kan met altijd ook deelnemen, daar er elke avond weer leuke prijzen zijn te verdelen. Altijd nog zo'n negenhonderd bezoekers passeerden zondagmid dag de kassa's bij de Zuurberg en dat was gezien de barre weersom standigheden lang niet slecht. Door de fikse regenbuien zag het er van het begin af aan naar uit, dat het moeilijk zou worden voor de coureurs. Niet alleen de regen was hier debet aan, maar ook de regio wedstrijden die zaterdag verreden waren op hetzelfde circuit. Toch toonde voorzitter Derk Jan Schooien bij begin van de wedstrij den zich nog optimistisch over de toestand van het circuit en inder daad konden de eerste manches zonder veel problemen worden af gewerkt, al was het voor speeker Dinant Veneman bepaald niet een voudig om de nummers van de rij ders te ontdekken onder de mod der. Echter toen bij de start van de eerste manche van de 500 cc het he melwater weer met bakken uit de lucht viel was het al wel duidelijk, dat de finales niet gehaald zouden worden. Besloten werd na de eer ste mache van de zijspannen de wedstrijd af te blazen en de win naars van de eerste manches tot al geheel winnaar te verklaren. Beter verging het MAC de Holter- berg bij de organisatie van de uit wisselingswedstrijd op zaterdag. Voor het eerst traden op de Zuur- Op het Indoor Twente het Slan genbeek te Hengelo behaalden en kele leden van de Bergruitertjes mooie prijzen. Huub Brands be haalde met Elcapone B een tweede prijs in de klasse B cat. E. Ida Vin cent behaalde met Mark de eerste prijs in de klasse Z cat D. Ook be haalde Ida met Mark een tweede prijs in het progressief springen klasse Z cat D. In Heeten behaalde Marieke Mul der tijdens de finale met Snorre- wind de eerste prijs in de klasse Z cat B. Ook wist Marieke de stijl- prijs te winnen met Snorrewind in klasse Z cat B. berg crossende leden van Holten, Harfsen, Lochem, Borculo, Vorden en Ruulo tegen elkaar in het veld. Het stralende weer had er voor ge zorgd dat ze in groten getale waren komen opdagen. In de 80 cc dulde Arwald Nijland bij zijn eerste optreden geen tegen stand. In de 125 cc waren het Erwin van Goor, Patrick Isfordink en Ra mon Haverkate die elkaar geen duimbreed toegaven. In de 250 cc had de familie Sandeman alle troe ven in handen. De verhoudingen in de 500 cc waren vrij duidelijk. Dat was niet het geval in de zijspan- klasse. Een groep van zo'n zes equi pes vocht tot op de laatste meters voor de eindzege, die een triomf be tekende voor het Hotlense duo Henk Vos-Wim van Wijmeren. In de Enduroklasse wat het Henk Stevens die de klasse voor zich op eiste, maar niet voordat hij Marcel Butter in een sportieve strijd ver slagen had, die pas bij de finish be slist werd. De uitslagen waren als volgt: 80 cc: 1. Arwald Nijland, Rijssen; 2. Henry Klumper, Kring v. Dorth; 3. Gertie Schouwenberg, Bathmen, 125 cc: 1. Erwin v. Goor, Daarler- veen; 2. Patrick Isfordink, Olst; 3. Ramon Haverkate, Goor. 250 cc: 1. Henri Sanderman, Markelo; 2. Er win Sanderman, Markelo; 3. Hans Hilferink, Hengelo. 500 cc: 1. Hans Berendsen, Hengelo; 2. Gerrit Nor der, Deventer; 3. Erik Berendsen, Hengelo. Zijspan: 1. Jan Vos-Wim van Wijmeren, Holten; 2. Erik v. Olst-HenkTessemaker, Hattem; 3. Ronald Nijman-Wemer Nijman, Lochem. Enduro: 1. Henk Stevens, Holten, 2; Marcel Butter, Vorden; 3. Erik v. Ark, Vorden. Het is zeer waarschijnlijk dat de Holtense volleybaldames ook vol gend jaar uitkomen in de landelij ke competitie. Door de 3-0 winst op de degradatie-concurrent De- volco bereikte Minonette een voorsprong van acht punten. Met nog drie wedstrijden te spelen is het voor de Deventer dames een haast onmogelijke opgave deze achterstand goed te maken. Mintonette startte overtuigend. Er werd zeer gevarieerd geserveerd en Devolco had geen antwoord op de harde smashes. Al snel was het 10- 3. Devolco kwam nog wel terug maar na een driemeterbal van Hannie Kolk was de setwinst een feit, 15-9. De instelling van Minto nette bleek ook in de tweede set uitstekend. De 'kleintjes' waren wederom watervlug in het achter veld. Men fungeerde als team en was daardoor ijzersterk. Vele bal len werden op het nippertje gered waardoor men makkelijk uitliep naar 10-3. Devolco kwam terug tot 11-9 door in het veld brengen van een 1.96 meter lange wisselspeel ster. Door een tactische bal van Anke ten Kampe kreeg Mintonette de opslag terug en begon Ria Mooi- weer aan een beslissende serie op slagen; 15-11. Mintonette stoomde in de derde set direct door tot een 10-1 voorsprong. De Deventer for matie kwam terug tot 10-9. Opniew bleek Mintonette niet stuk te krij gen, Anja van 't Holt gaf een uitste kend geplaatste bal en de serve was weer voor de thuisploeg. Vol komen gedesillusioneerd verloor Devolco de set met 15-11 en de wedstrijd met 3-0. In de thuiswedstrijd tegen het Aa- dorpse ASV is Blauw Wit door het oog van de naald gekropen. In de laatste minuut wist bij een 1-2 achterstand Jaap Kruk nog de ge lijkmaker te scoren. Door dit re sultaat blijft Blauw Wit nog mee doen in de strijd om de derde pe riodetitel en is ASV vrijwel uitge schakeld. De Blauw Witters hebben het zich zelf onnodig moeilijk gemaakt. Zij gingen furieus van start en wisten zich binnen 5 minuten 3 goede sco- ringsmogelijkheden te creeren. Een kopbal van Johan Bolink, uit een goed genomen vrije trap van Henri Stam, ging rakelings naast. Jacco Schuppert kwam vrij voor doel, maar speelde toch af naar de in de dekking staande Jaap Kruk, De vrees, door ons vorige week al uitgesproken, dat staartclub TVO niet onderschat moest worden, is geheel uitgekomen. Holten speel de een goede eerste helft en kreeg diverse mooie kansen voor de ope ningstreffer. Onvoldoende trefze kerheid bij de Holtense aanvallers zorgde toch voor een 0-0 ruststand. Verdedigend zat het goed bij Hol ten met routinier Chris Warrink als laatste man door de afwezigheid van Schoenmaker en Kieftenbelt, maar Geert Brands liet enkele mooie scoringskansen onbenut en TVO beet zich vast in deze gelijke stand. Vooral door een onveracht doelpunt van Veldhuis kreeg de ploeg uit Beckum vertrouwen. Dit doelpunt ontstond in de tweede helft uit een kopbal, nadat van de rechterkant een hoekschop door de Holtense defensie verkeerd werd beoordeeld. Voor de rood-zwarten werd het een dramatische nederlaag; er werd wel met inzet gespeeld, maar de or ganisatie werd steeds chaotischer en steeds was er wel een TVO-spe- ler die een doelpunt voorkwam. Deze betekende ook het einde van de mogelijke kampioenskansen voor onze plaatsgenoten die nu al leen nog de mogelijke topploegen goed partij kan geven in de laatste wedstrijden. Een misstap met gro te gevolgen voor het Holtens team, dat nog steeds te wisselvallig pres teert. Een misschien wat onver diende nederlaag, maar voor een overwinning moet er wel gescoord worden. Zondag uit tegen La Pre mière Holten speelt aanstaande zondag uit tegen La Première in Almelo. Een wedstrijd die nog meetelt voor de tweede periodetitel. Alleen een ruime ovewinning, met drie doel punten verschil en een misser van UD Weerselo geeft Holten nog per spectief. die zich vervolgens vastliep. Even later leek een niet te missen kans voor vrije verdediger Henk Aan stoot doch zijn slappe inzet ging juist voorlangs het doel. ASV wist zelfs in de 15e minuut tegen alle verhoudingen in de leiding te ne men. Bij een vrije trap van de lin kerkant, aarzelde de Blauw Wit verdediging inclusief de doelman. ASVer Maarten Gast maakte daar goed gebruik van en kopte via de onderkant van de lat raak 0-1. Door deze tegenslag raakte de thuisclub uit haar ritme, de combi naties liepen niet meer. ASV kreeg de wedstrijd steeds beter onder controle, zonder tot kansen te ko men. Ook voor de thuisclub deden zich tot de rust geen kansen meer voor. Na rust een direct sterk aanvallend Blauw Wit. Dit resulteerde in de 50e minuut in de gelijkmaker. Jo han Bolink leverde een voorzet op maat vanaf de rechtervleugel, Hans Stam kopte de bal door. waarna Jaap Kruk (uit buitenspel positie?) raak kopte. De gasten protesteerden hevig, maar scheidsrechter Withaar keurde de treffer goed 1 -1Blauw Wit wilde nu de beslissing forceren en kwam tot enkele gevaarlijke corners. Groot was de teleurstelling toen ASV na een afgeslagen corner, met een per fecte counter 1-2 scoorde. De zeer snelle Richard Pikkemaat zette na een lange rush juist op tijd voor, Martin Brunsman kon daaruit simpel intikken 1-2. De Blauw Wit ters verhoogden het tempo en pro beerden met veel inzet de neder laag af te wenden. De Aadorpers verdedigden zich met man en macht, zodat.een - zij het van matig niveau - spannende wedstrijd ont stond. Trainer van Noessel bracht halverwege de tweede helft Gerald Stam in voor Henri Thalen. Door deze wissel schoof Andre Stam door naar voren, waardoor verde digend risico's werden genomen. In de 38 minuut leek de Blauw Wit tactiek succes te hebben. Johan Bolink kwam uit een zeer verre uit trap van Hans Bekkemens alleen voor de keeper van ASV en scoorde beheerst. Bij het aannemen van de bal, was deze echter tegen zijn bo venarm gesprongen. Dit was door de scheidsrechter niet gezien, maar wel door de ASV grensrech ter. Dit deed de scheidsrechter be sluiten - tot teleurstelling van alles wat Blauw Wit was - het doelpunt af te keuren. Het siert de Blauw Witters dat ze hierna de moed niet opgaven. Dit resulteerde in blessu retijd nog in de verdiende gelijk maker. De ASV-verdediging be oordeelde een lange pass van Henk Aanstoot verkeerd, waarna Jaap Kruk koel voor 2-2 zorgde. De AS- Vers vielen teleurgesteld op de grond. Zij hadden een overwinning nodig om nog mee te kunnen doen in de derde periode. Er werd niet meer afgetrapt. Zaterdag naar Markvo gels. Wint Markvogels deze wedstrijd dan is het periodekampioen. Bij winst van de Blauw Witters kun nen deze in de laatste wedstrijd de periodetitel grijpen. Bij een gelijk spel zal Blauw Wit die laatste thuiswedstrijd (tegen MW'69) roy aal moeten winnen. Volop span ning dus. Het elftal kan in Markelo de steun van veel supporters goed gebruiken. Aanvang 14.30 uur. Het wielerseizoen is weer begon nen en ook de leden van de WV Holten zijn weer geregeld op de fiets te zien. De eerste toertochten zijn al weer verreden. Na de om loop in Holten waren zo'n dertigtal leden op zondag 11 maart in Haaksbergen bij de Lente Hama- landtocht aanwezig. Hier kon ge kozen worden tussen de 50 of 10 km. Door de krachtige wind was de tocht vrij pittig maar al fietsend door een mooie omgeving en door de goed verzorgde route werd de tocht door de meeste leden zonder problemen uitgefietst. Op zaterdag f7 maart werd de Ope- ningstocht van Balkbrug door 28 leden van de wielervereniging Hol ten verreden. Er werd 80 km bij windstil en zonnig weer door een mooie rustige omgeving gefietst. De tocht van zaterdag 24 maart in Harderwijk viel tegen doordat de route niet gepijld was en men zelf de weg maar moest zoeken. Nu de zomertijd is ingegaan zijn sinds dinsdagavond de trainings- ritten weer van start gegaan en is de WV elke dinsdagavond en donderdagavond hier in de omge ving te signaleren. De agenda voor de komende week enden is: 31 maart: Vechttoer te Utrecht en 8 april: Hanzetocht te Zutphen. De uitslagen van de wedstrijden van de Hockey Club Holten zijn: Jeugd: De Porre- JA1, 2-4; JB1 - Hengelo, 2-2; JC1 - Hengelo, 3-8; Goor - MA 1,4-0; Ommen - MB1,3- 1; MC 1 - Avantie, 8-5. Senioren: Dames A - ABS, 6-0; Al melo B - Veteranen A, 3-1; Vetera nen B - ABS A, 0-1.

Holtens Nieuwsblad | 1990 | | pagina 9