MAC-leden present in kampioenscross eerste W M Holtei in d e race voor f >eriod etitel Blauw Wit geeft winst in slotfase uit handen Voor zevende maal Euregio Grensloop Minder jeugdige sporters in Holten LJ lx Handbalteam geeft winst uit handen Degradatie nadert voor Mintonette -^kA Forum avond SV Holten Verloting Blauw Wit Derde prijs M. Mulder Recreanten handballen BCH 3 aan degradatie ontsnapt HOLTENS NIEUWSBLAD Zondag motocross junioren TT 1 a 1 DONDERDAG 22 MAART 1990 Recreatie Sport Twente houdt op zondag 6 mei voor de zevende keer de Euregio Grensstreekloop. Deze loop is een trimloop in estafette vorm over een afstand van plm 44 km. Het parcours wordt uitgezelt in het Nederlands-Duits grensge bied tussen Enschede en Haaks bergen, waarbij een deel zal gaan over Duits grondgebied. Inschrijving staat open voor teams, die minimaal uit twee per sonen moeten en maximaal tien personen mogen bestaan. De be doeling is dat van een team steeds twee trimmers bezig zijn, nl één hardloper en één begeleidende fiet ser. De overige teamleden kunnen hun loper/fietser-koppel volgen met eigen vervoer. De Teamleden mogen zelf bepalen wanneer zij van loper en fietser willen verwis selen. Start en finisch zijn bij Camping Twente te Enschede. Halverwege wordt in Buurse een verplichte pauze ingelast. Alle deelnemers, die in het bezit moeten zijn van een geldig grensdocument, ontvangen na afloop een herinnering. Men kan tot 15 april inschrijven bij B. Gröneveld, tel 05428-2636 of J. Rö- nitz, tel. 0534-32 14 58. SV Holten SENIOREN Zondag 25 maart: Holten 1 -TVO1, 14.30 uur; Roda 2 - Holten 2,10.30 uur, vertrek 09.00 uur; Holten 3 - Rietvogels 2, 10.00 uur; Holten 4 - Omhoog 3,10.00 uur; Rietvogels 3 - Holten 5, 10.45 uur, vertrek 09.45 uur; Luctor 5 - Holten 6,10.45 uur, vertrek 09.45 uur; Holten 7 - Bome 4, 10.45 uur; Haarle 5 - Holten 8, 10.45 uur, vertrek 09.45 uur; Holten 9 - Enter 8,10.45 uur, Holten 10 - De Zweef 10,09.00 uur; Holten 11 - Luc tor 9. 09.30 uur; Haarle 8 - Holten 12, 09.00 uur, vertrek 08.00 uur; Holten 13, - Holten 14,09.00 uur. PUPILLEN/JUNIOREN Zaterdag 24 maart: Holten Al - Sp. Rijssen Al, 14.30 uur; HSC A3 - Holten A2,14.30 uur, vertrek 13.30 uur; Omhoog BI - Holten BI, 14.30 uur, vertrek 13.30 uur; Holten B2 - DES B2, 14.30 uur; Holten Cl - Hengelo Cl, 12.30 uur; Holten V2 - Markvogels Cl, 12.45 uur. Sp. Rijssen Dl - Holten Dl, 11.00 uur, vertrek 10.00 uur; SOS D2 - Holten D2,11.00 uur, vertrek 10.00 uur; DES El - Holten El, 09.30 uur, vertrek 08 30 uur; Holten E3 - SDOL E12,11.00 uur; Excelsior F4 -Holten Fl, 11.00 uur, vertrek 10.15 uur; Enter F2 - Holten F2, 10.45 uur, vertrek 09.45 uur; Holten F3 - Twenthe F5,11.00 uur. Blauw Wit SENIOREN Zaterdag 24 maart: Blauw Wit 1 - ASV1,14.30 uur; ON 3 - Blauw Wit 2,12.45 uur, vertrek 11.30 uur; DES 6 - Blauw Wit 3, 14.30 uur, vertrek 13.30 uur; Blauw Wit 4 - Juliana 7, 12.30 uur; Blauw Wit 5 - Excelsior 15,12.30 uur; Blauw Wit 6 - Enter V. 9, 14.30 uur; Excelsio 14 - Blauw Wit 7, 12.45 uur, vertrek 11.45 uur (terrein Kamgaren); Dato 10 - Blauw Wit 8, 14.30 uur, vertrek 13.15 uur. PULILLEN/JUNIOREN/DAMES Blauw Wit Al - Enter V Al, 14.30 uur; Blauw Wit BI - Bornebroek, 12.30 uur; De Zweef C2 - Blauw Wit Cl, 13.00 uur, vertrek 12.00 uur; Blauw Wit MB - Sportlust MB, 11.00 uur. Blauw Wit Dl- De Zweef D2,10.00 uur; Blauw Wit D2 - DES D3,10.00 uur; Holten E2 - Blauw Wit El, 10.00 uur; Blauw Wit E2 - Omhoog E3,10.00 uur; Vesos Fl - Blauw Wit Fl, 11.00 uur, vertrek 10.15 uur; RV Fl - Blauw Wit F2, 11.00 uur, ver trek 10.30 uur. ZAALHANDBAL Donderdag 22 maart: Blauw Wit 2 - Excelsior 3 (te Rijssen), 21.00 uur, vertrek 20.30 uur; Blauw Wit 1 - Wierden 1,22.00 uur. Handbal Zaterdag 24 maart: jeugdteams vrij; zo 25 maart JA 1 thuis tegen Overwetering om 09.00 uur. Zondag 25 maart: Heren 1 thuis te gen CVO in 12.10 uur; Dames S Thuis tegen Voorwaarts om 11.05 uur; Dames J thuis tegen Tyfoon om 10.00 uur. Volleybal Vrijdag 23 maart: 19.00 uur, Heren 2 - Zwaluwen 4; dames 3 - Rivo 6; 20.15 uur, Dones 2 - Flash 2, heren 1 - Medusa 3. Zaterdag 24 maart: 16.00 uur Da mes 1 - Devolco '88, meisjes A - Me dusa; 10.00 uur, Meisjes C - Rivo 2. Programma Sporthal 't Mossink voor de week van 24 maart t.m. ?0 maart 1990 Zaterdag 9.30-15.30 N.H.V.: 15.30- 18.00 Mintonette, 20.00-21.00 Aan stoot, 21.00-22.00 W. Jansen. Zondag 9.00-13.15 N.H.V., 13.15- 18.00 S.V. Holten, afd. handbal. Maandag 8.10-15.40 scholenge meenschap Holten 19.00-22.30 bad mintonclub Holten. Dinsdag 8.10-15.40 scholenge meenschap Holten, 16.15-22.30 Mintonette, 22.30-23.30 Blauw-Wit. Woensdag 8.10-14.50 scholenge meenschap Holten, 18.30-22.30 badmintonclub Holten, 22.30-23.30 Wegstapel. Donderdag 8.10-15.40 scholenge meenschap Holten, 16.00-22.00 S.V. Holten, afd. handbal, 22.00- 23.30 S.V. Holten, afd. voetbal. Vrijdag 8.10-14.50 scholengemeen schap Holten, 19.00-21.00 K.N.V.B., 21.00-22.00 Schuchard. Voor reservering van nog vrije uren in het bovengenoemde weekeinde, kan men zich a.s. vrijdag van 12.00- 22.00 uur rechtstreeks wenden tot de beheerder (sporthal, tel. 6 31 80). Overige reserveringen uit sluitend via het gemeentehuis (afd. Welzijn, tel. 6 16 66, toestel 722). Op het bekende circuit op de Zuurberg zal zondag aanstaande, 25 maart, een nationale motocross worden gehouden, welke in alle klassen mee zal tellen voor het Ne derlands kampioenschap junio ren. MAC de Holterberg heeft in middels de inschrijving binnen van niet minder dan 187 deelne mers, verdeeld over vier verschil lende klasse. Met man en macht hebben de le den van de MAC de afgelopen tijd gewerkt om het circuit er weer keu rig op orde te krijgen. Na de stor men van de laatste tijd hadden veel bomen rond het circuit het loodje gelegd. Maar alles ligt er weer keurig bij en de MAC kan zich opmaken voor de komst van de vele coureurs. Aan de start ver schijnen de klassen 125cc, 250cc, 500cc en zijspannen. Het kampioenschap bij de junio ren zal in een twintigtal wedstrij den worden beslist en aangezien men in Holten pas aan het begin van deze competitie is, valt er om trent de kanshebbers voor een overwinning, weinig te voorspel len. In de klasse 125 cc, zullen ook een drietal leden van de organiserende vereniging aan de start verschij nen. Patrick Isfordink, Marco El- tink en Ramon Haverkate zullen alles op alles zetten om in huri 'thuiswedstrijd' zo goed mogelijk te presteren, maar zij moeten daar bij wel rekening houden met niet minder dan 66 andere deelnemers in deze klasse. Onder de inschrijvers voor de klas se 250 cc onder andere Gerard Jim- mink uit Kolhom, een zeer beken de naam. Hij won onlangs in zijn klasse de MAC-vooijaarsrit. Enke le coureurs uit de regio die niet on derschat mogen worden zijn Ha- Het Holtens dames senioren handbalteam verloor de laatste uitwedstrijd van het zaalseizoen tegen het op de onderste plaats staand ABS. Holten startte de wedstrijd uitstekend en nam al snel een 0-2 voorsprong die voor rust groeide tot 3-5. Ook direct na rust ging het goed met de Holtena ren; ze kwamen op een voorsprong van 3-7. Na een ongelukkige val van Rianne Broekhuis, waaruit een vrij ernstige blessure leek te zijn voortgekomen, viel Holten sterk terug. ABS rook haar kans en benutte die uitstekend. Een tegen zichzelf vechtend Holten moest toezien hoe ABS gelijk kwam en in de laatste vijf minuten zelfs een 10- 7 winst boekte. Scores: Rianne Landeweerd, Ineke Leeftink 2; Gerda Busschers 2; Marieke Nij- land 1. Jeugd: Al verloor in een rare wedstrijd van DSC. Een warrig fluitende scheidsrechter bracht beide teams van slag. DSC behield echter de meeste rüst en won daar door via een 4-1 ruststand met 12-4. Ja 1 speelde uit tegen Apeldoorn '80. Na een spannende eerste helft, waarin Apeldoorn met 6-5 bfi rust leidde, kwam Holten bij 7-7 gelijk. Daarna gaf de fysieke kracht de doorslag en konden de gastheren met 14-9 winnen. BI speelde een goede wedstrijd tegen DSC. Vooral verdedigend werd goed gewerkt en kreeg de thuisploeg weinig kansen. Via een 0-6 ruststand werd een verdiende 3-15 overwinning geboekt. Door deze winst heeft Holten de vierde plaats van DSC overgenomen. De welpen speelden hun laatste zaalcompetitiewedstrijd thuis te gen Overwetering. Holten was sterker en had meer schotkracht in het team. Via een 5-1 ruststand werd een 10-2 overwinning ge boekt. Een forum, bestaande uit Arend Steunenberg, Dick Beldman, Henk van Brussel, Henk ten Brin- ke en Tom Pattinama, is vrijdag 23 maart te gast bij de voetbalvereni ging sv Holten. Deze voetbal-bijeenkomst be gint om acht uur 's avonds en wordt gehouden in de kantine van Meermanskamp. De forum-avond wordt georgani seerd door de senioren-aktivitei- tencommissie. De avond is speciaal bedoeld voor voetballeden, donateurs en sympathisanten. Geïnteresseerde 'buitenstaanders' zijn uiteraard ook van harte welkom. raid Wolsink uit Hengelo (Gld.) en Eddie Looman uit Zelhem. Bij de 500 cc klasse zal Henk Bak uit Rijssen de MAC kleuren verde digen. Verder wordt er veel ver wacht van de regionale deelne mers Jos Bourgondien uit Deven ter en Hendrik Ruiterkamp uit Wijhe. Bij de zijspan-klasse zullen in to taal 25 combinaties aan de start verschijnen. Hierbij ook een MAC de Holterberg-combinatie en wel die van Theo Klein Lankhorst-Jan Willem Nijland. Jan Willem is de oud-bakkenist van Jan Vos en zij werden vorig jaar Nederlands kampioen bij de junioren, derhalve dus een zeer ervaren bakkenist en die kan nieuwkomer Theo best ge bruiken. Verder in deze klase aan de start Evert en Wim Vruggink uit Nijverdal, Ronald en Wemer Nij- man uit Lochen, Tonnie ten Have- Rob Lucassen uit Harfsen en Er- win Vrielink-Rene ten Have uit Joppe. De trainingen beginnen om 10.00 uur en de start van de eerste wed strijd zal plaats vinden om 13.00 uur. De toegangsprijs bedraagt voor volwassenen 10,00 en voor kinderen 5,-; kinderen trin 8 jaar hebben (mits onder geleide) gratis toegang. Uitwisselingscross Op het zelfde circuit zal op zater dag 24 maart een uitwisselings cross/clubcross zijn met leden van de buurtclubs. Aan de start komen rijders van MaC de Holterberg, HAMAC Harfsen, SEV Lochen, BMAC Borculo en VAMC de Graafschapsrijders uit Vorden. Gestart wordt er in alle klassen en er worden ruim 200 rijders aan de start verwacht. De wedstrijden be ginnen om 12.00 uur en de toegang is gratis. Het aantal jeugdige sporters in Holten is ten opzichte van vorig jaar met vier procent gedaald. Dat vertelde voorzitter Johan Groene- veld van de Sportcommissie tij dens de maandag gehouden verga dering bij de bespreking van de jeugdsportsubsidies voor dit jaar. De kandidatenlijst voor de op 9 april te houden verkiezing van le den van de sportcommissie is nu definitief vastgesteld. In alfabeti sche volgorde ziet de kandidaten lijst er als volgt uit: M.L. van As- selt, J.M. van Doominck, J. Hesse, J.W. Klein Velderman, G. Kolk man, J. Marsman en J.A. Schu chard. De kandidaatstelling van J.W. Klein Velderman door de pony club De Bergruitertjes voldeed niet aan de eisen, die gesteld zijn in het verkiezingsreglement. Volgens Groeneveld was het ingeleverde brieQe niet ondertekend. Commis sielid H. Rustebiel vroeg of het da gelijks bestuur in dat geval niet even navraag had kunnen doen bij de betreffende vereniging. Volgens secretaris J.A. Wissink zou dat ze ker gebeurd zijn als gebleken was dat een en ander gevolgen zou heb ben voor de naar voren gebracht kandidaat. In het geval van Klein Velderman was dat niet het geval, daar Klein Velderman ook op de I nominatie stond van MAC de Hol- terberg. De commissieleden gingen ak koord met de voorgestelde zomers- luiting van de sportvelden. Zo I gaan op 't Vletgoor alle velden van 1 5 juni tot en met 3 augustus dicht. I Hetzelfde wordt geadviseerd voor Sportdal. Op Meermanskamp zijn g er variabele sluitingstijden voor de j verschillende velden. Afwijkend van voorgaande jaren is, dat op sportcomplex Meer- manskamp één veld open is tijdens de zomerstop van de andere vel- fj den. Om dat mogelijk te maken 3 wordt dat veld in de maanden mei 3 en augustus niet gebruikt. De ffe- N kwentie van het gebruik in juni en juli wordt afhankelijk gesteld van I de weers- en terreinomstandighe den. De sportcommissie komt hier- mee tegemoet aan een wens van sv Holten. Voorzitter Groeneveld vertelde dat met de openingstijden van het zwembad flexibeler omgegaan zal ij. worden. "Als het weer in het voor- en naseizoen goed is, moet het bad ?- wat eerder open kunnen, bijvoor- beeld vanaf 19 mei, en ook in het 8 naseizoen langer geopend zijn". Bij normale weersomstandigheden gaat het bad open op 24 mei. In een matig gespeelde wedstrijd in Winterswijk tegen Wivoc kon den de dames van Mintonette geen doelpunten behalen. In het begin van de eerste set bleef Mintonette, dat met goede moed startte, goed in de buurt van Wivoc. Maar de spi rit ontbrak bij de Holtense dames en deze set werd dan ook verloren met 15-9. Ook de tweede set ging verloren en wel met 15-10. Minto nette probeerde nog van alles in de derde set, maar Wivoc was zowel aanvallend als verdedigend niet te kloppen en won ook de derde set met 15-6. Eindstand 3-0. Zaterdag 24 maart spelen de da mes thuis een zeer belangrijke wedstrijd tegen Devolco, één van de degradatiekandidaten. Deze wedstrijd begint 's middags om vier uur. Volley 4 - Mintonette 3(heren): 0- 3; In een goede wedstrijd sloegen de routeniers van Mintonette op nieuw toe. Tegen de aanstormende jeugd van Volley werd een gedegen en bekeken spelletje op de mat ge legd. In de eerste set werd een re gelmatige overwinning behaald: 9- 15. De tweede set begon met een klein ongelukje, toen Rob van Zoe- len een bal via zijn armen keihard op de onderkant van de kin liet springen. Nadat Rob weer op de been geholpen was kon de wed strijd hervat worden, met de ge blesseerde Rob, omdat er geen re serves waren. Het geheel zorgde er wel voor dat er een achterstand van 11-7 werd opgelopen. Na een time-out knokten de heren terug en werd de stand 13-13 bereikt. Een goede klap van Jan Voogt en van Herman Scholten zorgden voor de 13-15 overwinning. De derde set was even lastig. Ondanks het goe de spel van de hele ploeg werd een achterstand opgelopen die tot 15- 14 opliep. Maar enkele fantasti sche reddingen van Aard braken de aanvalslust van de jonge Volley- ploeg en met 15-17 wonnen de Hol tenaren de set. iiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiimiiiiiiiiiiiiiiiimiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiMiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiimiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiimiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii! Evenals in de openingswedstrijd werd Bome nu in de return met 3-0 verslagen. De gasten begonnen de eerste helft met een licht overwicht waar echter geen directe kansen door ontstonden. De roodzwarten, deze keer zonder Broekmaat, Knapen, Kieftenbelt en Den Heyer, beperk ten zich tot verdedigen en kregen pas tegen de pauze wat meer moge lijkheden. Het werd 1-0 door een fraai hard schot van Geert Brands. Dat gaf de thuisclub wat meer zelf vertrouwen en vooral in de tweede helft kwam Bome zwaar in de pro blemen. Onder goede arbitrale lei ding creëerden de Holtenaren di verse uitstekende kansen. De In een matig gespeelde wedstrijd is het Blauw Wit niet gelukt de volle winst te pakken tegen het Almelose DVO. Ondanks het feit dat de Blauw Witters twee keer op voorsprong hebben gestaan, mochten ze uiteindelijk nog het meest tevreden zijn met het gelij ke spel. Nadat de Almeloers een kwartier voor afloop de gelijkma ker hadden gescoord, waren in de slotfase de beste kansen ook voor hen. Vooral doelman Hans Bek- kernens zorgde er echter voor dat toch nog eep punt in Holten bleef. De beginfase van de wedstrijd was ook voor de gasten. Dat leverde echter geen al te grote problemen op voor de Blauw Wit verdediging. Geleidelijk aan nam de thuisclub het initiatief over. In de 20e minuut leidde dat tot een vrije trap op de rand van het strafschopgebied. De keeper kon de goed door Hans Stam ingeschoten bal niet goed wegwerken, Jaap Kruk zette direct weer voor waaruit Jacco Schup- pert fraai raak kopte 1-0. Blauw Wit bleef daarna de betere ploeg, doch veel kansen konden niet worden gecreëerd. Dit was mede een gevolg doordat Jacco al spoedig geblesseerd raakte en zich moest laten vervangen door Henri Stam. Kort voor die wissel klopte Jaap Kruk op snelheid de DVO verdediging, maar alleen voor de keeper wist hij deze niet te passe ren. Na de rust probeerde de thuis club de beslissing te forceren. An dre Stam schoot steenhard naast, na een fraaie aanval over rechts. Daarna kwam echter de omme keer. In de 15e minuut kreeg Ger- ben Beldman een hoge voorzet on gelukkig tegen zijn arm, hetgeen de scheidsrechter de Visser deed besluiten DVO een strafschop toe te kennen, die goed werd benut 1-1. Blauw Wit leek aangeslagen, het zat echter mee, want de eerste aan val na de aftrap leverde een hoek schop op. Andre Stam draaide de bal zodanig voor het doel dat een verdediger niets anders wist te doen dan de bal onnodig weg te slaan. Jaap Kruk knalde vanaf 11 meter snoeihard raak 2-1. Vreemd genoeg sloop hierna de on zekerheid in de Blauw Witte gele deren. De bal werd niet in de ploeg gehouden, de agressiviteit ver dween. De gasten voelden dit pri ma aan en deden er een schepje bo ven op. Dit leverde enkele kansen op, die door Hans Bekkernens goed werden gepareerd. Henk Aanstoot moest zelfs koppend red ding brengen op de doellijn. Het was echter uitstel van executie, want uit de hoekschop die er op volgde knalde een opgekomen middenvelder de niet goed wegge werkte bal schitterend vanaf 25 meter in het doel in de bovenhoek 2-2. Blauw Wit probeerde de ba kens nog wel te verzetten, forceer de nog enkele corners, doch mocht uiteindelijk niet mopperen over het gelijke spel, te meer omdat in de slotfase de beweeglijke DVO spits die Henri Thalen een moeilij ke middag bezorgde, nog enkele kleine mogelijkheden kreeg die hij echter niet wist te benutten. Thuis tegen ASV Het Aadorpse ASV komt zaterdag naar het Vletgoor. Deze ploeg doet eveneens als Blauw Wit nog mee voor de laatste periode. Willen de Blauw Witters tegen deze hardwer kende ploeg tot de volle winst ko men, dan zal Blauw Wit meer agressiviteit moeten tonen en meer zelfvertrouwen moeten uit stralen. De competitie is in de be slissende fase gekomen. Dit geeft meer druk. Het is aan de spelers om te laten zien, dat ze daar tegen op gewassen zijn. De wedstrijd be gint zoals gebruikelijk om 14.30 uur en staat onder leiding van scheidsrechter Withaar uit Den Ham. Deze maand houdt de zw Blauw wit'66 haar jaarlijkse grote verlo ting. De opbrengst is net als andere jaren geheel bestemd voor de jeugdafdeling. De loten worden voor 1,50 per stuk aan de man trouw gebracht. De trekking vindt plaats voor 1 mei 1990. De uitslag zal t.z.t. in het Holtens Nieuwsblad worden gepubliceerd. Op het Federatie Centrum te Er- melo werden zaterdag de Neder landse kampioenschappen sprin gen voor pony's gehouden. Marie ke Mulder met Snorreweind van de Bergruitertjes behaalde daar een mooie derde plaats in de klasse Z. cat. A.B.C. Marieke had een foutloos parcours en de eerste barrage was ook fout loos. In de tweede barrage had zij twee keer een weigering. mooiste voor Geert Brands, maar alleen voor de Bomse keeper, na een fraaie aanval, leverde dat slechts een hoekschop op. Deze werd in tweede instantie door Hen- dri Bronsvoort bij de tweede paal ingekopt, 2-0. Vijf minuten later scoorde Jac Speelman de derde treffer met een hard schot na een aanval over links. Goed werk lever de Hans Schoenmaker in de defen sie, terwijl ook in de tweede helft halfspeler Dirk Jan van Zon enkele keren dicht bij een treffer was. Een dik verdiende overwinning voor Holten dat hierdoor perspectief blijft houden voor de kopgroep. Thuis tegen TVO Holten ontvangt zondag hekke- sluiter TVO uit Beckum. Wel on deraanstaand maar beslist geen makke schaapjes. Deze hardwer kende tegenstander geeft Holten altijd veel problemen en in Bec kum werd het in het najaar 0-0. Lagere elftallen Holten 2 deed goed werk door Ro- bur et Velocitas 2 uit Apeldoorn met 2-0 te verslaan. Met de routine van André Dekker en Herman Deijk leverde dat opnieuw een mooie zege op. Doelpunten van Henk Veneklaas en Daniël Saam- agnun. In sporthal 't Mossink wordt zon dag 25 maart voor de elfde keer het Kemperkamp recreants hand- baltoemooi gehouden. Deelne mende verenigingen zijn Kwik uit Raai te, Heeten (de winnaar van vo rig jaar), Overwetering uit Olst, Achilles uit Apeldoorn en Holten. De eerste wedstrijd begint om 13.30 uur en de laatste is om 17.00 uur afgelopen. De toegang is gra tis. Holten 3 blijft in de onderste regio nen door een krappe 1-0 nederlag tegen Haarle 2 in de laatste mi nuut. Toch werd er goed partij ge boden en een zege wordt binnen kort weer verwacht. Holten 4 deed in de uitwedstrijd te gen Almelo 3 goed werk met een doelpuntloos gelijk spél en hand haaft zich in de sub-top. Het gaat goed met het derde team. Na de overwinning van vori ge week in Deventer wist BCH 3 weer te winnen. Nu moest het zeer jonge team uit Dalfsen er aan gelo ven. Harry Knuiman deed zijn ui terste best, maar de eerste Dalfse heer was sterker, hetgeen trou wens in de herendubbel en een van de gemengd dubbels opnieuw zou blijken. Theo Aarsen, Mirjam Oonk en Eugenie Matti wonnen alle drie hun partij. De herendub bel leverde door de aanwezigheid van de sterke eerste heer uit Dalfs en nogal wat problemen op en werd dan ook, zij het niet met een groot verschil, door Holten verlo ren. De dames wonnen hun dubbel na overigens de tweede game met 15-1 verloren te hebben. In de ge mengd dubbel van Harry en Euge nie was het punt weer voor Holten. Mirjam en Theo verloren, na een zeer lange, zware strijd in drie ga mes. Ook hier was het dezelfde jon geman, die Holten het leven zuur maakte. Door deze 5-3 overwin ning is BCH 3 waarschijnlijk ont snapt aan het degradatiegevaar.

Holtens Nieuwsblad | 1990 | | pagina 9