Minder-validen vieren vrolijk carnavalsfeest Handbalontmoeting do elpun tenf es tij n Mintonette-dames laten punt liggen Ton van Oijen in schaakcompetitie onbedreigd aan kop Handbal-instuif in crocusvakantie Filmavond Resultaat klaverjassen Voetbal verjaardag HOLTENS NIEUWSBLAD Resultaten sv Holten oudheidkamer Hoolt'n Successen Bergruitertjes Resultaten Blauw Wit Sandra naar kampioenschap DONDERDAG 22 FEBRUARI 1990 7 In de wedstrijd tussen de nummers 2 en 3 in de derde klasse speelden de Holtense handballers afgelopen weekend tegen Overwetering. Hol ten moest het stellen zonder kee per Frans van Gennep, die vervan gen werd door Herman Stukker. De Holtenaren startten aarzelend en gaven in de beginfase het initia tief aan de gasten. In de tiende mi nuut kwam Holten echter bij de stand 5-5 op gelijke hoogte en vlak voor rust zag Holten kans een ver diende 16-12 voorsprong te nemen. Direct na rust kwam Holten op 17- 12, maar daarna verslapte het spel aan Holtense zijde iets. Enkele af- speelfouten en misverstanden in de aanval waren er de oorzaak van dat Overwetering via enkele snelle break outs op gelijke hoogte kon komen: 18-18. In het laatste kwar tier ontspon zich een waar doel- puntenfestijn: met van beide kan ten vaak fraaie doelpunten ging in een gelijk opgaande wedstrijd de score uiteindelijk op naar 28-28! Door dit gelijke spel blijft Holten op de tweede plaats, maar nu met twee punten achterstand op LHC. Scores: Meino van Beek 10; Diede- rik Husslage 5; Nico Vorst, Freek Nijkamp 4; Johan Plantinga 3; Gerben Reilink, Roland Bleyen- berg 1. Het - dameshandbalteam verloor van het op de tweede plaats staand SDOL. De gasten hadden één speelster in hun midden, die qua niveau als oud divisie-speelster niet in deze klasse thuishoort. Hol ten kon vooral in de beginfase goed meekomen.. Tot de stand 4-4 ging de wedstrijd gelijk op. Daarna wa ren het een viertal goede akties van de uitblinkster bij SDOL (goed voor 13 van de 17 treffers) die SDOL op voorsprong brachten. Bij rust leidde SDOL met 11-6. Na rust zat Holten lange tijd vast en werd er te weinig gescoord. De gasten uit Luttenberg konden uitlopen naar een 15-6 voorsprong. Na een keurige stop van een strafworp door keepster Ina Klein Teeselink, kwamen de Holtense dames toch nog een paar keer goed tot scoren en werd in korte tijd vier keer ge scoord. Toch was het SDOL, dat met een hard schot in de laatste minuut de eindstand op 10-17 be- paalde.Scores: Joke Markvoort 5; Ineke Leeftink, Rianne Lande- weerd 2; Gerda Busschers 1. Jeugd: B1 moest uit spelen tegen het op de vijfde plaats staande SDOL. In een goed gespeelde wedstrijd won Hol ten verdiend. Via een ruststand van 2-3 wist Holten en de tweede helft de voorsprong uit te bouwen tot 3-6. Programma: In verband met car naval geen competitie komend weekend. Kangeroe-Mintonette: 3-1 Extra gemotiveerd door de vermel ding in het wedstrijdblaadje dat Kangeroe tijdens de vorige wed strijd in Holten 'de vloer aanveeg de' met Mintonette (hetgeen on danks -verlies absoluut niet waar was), begon Mintonette afgelopen zaterdag furieus aan de partij te gen Kangeroe in Hardenberg. Mede door een sterke opslagbeurt van Janny Broekhuis kwam men al snél op een 1-10 voorsprong. Kangeroe kon nog tot 8-13 terug komen alvorens de Holtense da mes de eerste set met 8-15 binnen haalden. Aanvankelijk ging men in de tweede set goed door met het ontregelen van het spel van Kan geroe. Echter, langzamerhand her vond de tegenstander zich. Het hoge Kangeroe-blok bezorgde de Holtenaren steeds meer proble men, waardoor Kangeroe's krach tige aanval steeds beter tot zijn recht kwam. Tot 12-12 kon Minto nette nog bijblijven, daarna beslis te Kangeroe de set met 15-12 in haar voordeel. De derde en vierde set gaven attractief volleybal te zien. Mintonette had echter toch een tik gekregen van het verlies van de tweede set en was een stuk je zelfvertrouwen kwijt. Coach Gerben Kuiper probeerde met wis sels het ritme weer in de ploeg te krijgen, maar slaagde daar niet in. Kangeroe profiteerde van Minto- nette's inzinking door met 15-9 en 15-7 beide sets te winnen. Eind stand 3-1. Ook degradatieconcur rent Bevolco '88 verloor, en dat be- SV Holten SENIOREN Zondag februari: PUPILLEN/JUNIOREN Zaterdag februari: Blauw Wit SENIOREN Zaterdag 24 februari: (oefenpro gramma) Ruurlo 2 - Blauw Wit 1. 14.30 uur, vertrek 13.15 uur; Blauw Wit 2 - Almen 2, 12.30 uur; Blauw Wit 3 - Sp. Lemele 3, 14.30 uur; Blauw Wit 4- Sp. Lemele 4; Blauw Wit 5 - Blauw Wit 7, 12.30 uur; Blauw Wit 5 - Blauw Wit 7, 12.30 uur. PULILLEN/JUNIOREN/DAMES DES Al - Blauw Wit Al. 14.30 uur, vertrek 13.30 uur; Blauw Wit B21 - Excelsior B3,11.00 uur; Blauw Wit Cl - Excelsior C3,11.00 uur. Blauw Wit Dl - Hulzense Boys Dl, 10.00 uur; Blauw Wit D2 - Hulzense Boys D2,10.00 uur; Hulzense Boys El - Blauw Wit El, 10.00 uur, ver trek 09.15 uur; Hulzense Boys E2 - Blauw Wit E2, 10.00 uur, vertrek 09.15 uur; Hulzense Boys F1 - Blauw Wit Fl, 11.00 uur, vertrek 10.15 uur; Hulzese Boys DFG2 - Blauw Wit F2. 11.00 uur, vertrek 10.15 uur. ZAALVOETBAL: Donderdag 22 februari: Blauw Wit 2, MOT 3, 22.00 uur. SportBin Holten tekende dat het verschil zeven punten in het voordeel van Minto nette blijft. De eerstkomende wedstrijd, tegen Flash Nijverdal, vindt plaats op 10 maart aanstaande in Holten. Vrivo 3 - Mintonette 3 (heren): 1-3; Het is nu een feit: heren 3 staat vast op de tweede plaats. Nadat de laatste concurrent in eigen Vrie- zenveens huis verslagen was, lijkt het team der Holtense volleybal lers op weg naar promotie/degra datie-wedstrijden. Een knappe prestatie van dit team, dat het sinds enkele tijd zonder training moet stellen. Tegen de lange Vrivo- ploeg werd een snel spel ontwik keld en was eigenlijk onze eigen boomlange aanvaller Aard Borg huis in staat de vijandelijke aanval af te blokken. Heren 3 heeft de eer ste set slechts één keer voorge staan en dat was gelijk de door braak tot 13-15 setwinst. Dat de tweede set niet gewonnen werd, lag meer aan de eigen fouten dan aan het verdedigende werk van Vrivo, 15-11. De derde set was afge lopen voordat Vrivo in de gaten had dat hij begonnen was. Met maar liefst 1-15 werd de ploeg weggespeeld. De vierde set was de lastigste. Bij de stand 8-3 in Vrie- zenveens voordeel had coach Rob van Zoelen al beide time-outs ge bruikt en was alleen de vechtlust van heren 3 verantwoordelijk voor de 13-15 setoverwinning en de we tenschap dat de 3e klas wat dich terbij gekomen was. Vrolijk hossend werd zaterdag in manege Snorrewind door de gehandicapten het carnaval ingeluid. Inmiddels al weer voor de zesde keer toog de carnavalsvereniging de Fienpreuvers afgelopen zater dag naar manege Snorrewind om samen met de leden van de stich ting Paardrijden Gehandicapten het carnaval in te luiden. Zoals prins Leo 1 vertelde, kijkt de ver eniging elk jaar uit naar dit gezel lige feest. Prins Leo kwam niet met lege han den naar de manege. Zijn lijf spreuk: 'de koek is nog lang niet op', was aanleiding voor hem om voor alle carnavalsgangers een (Bussink)koek-medaille om te hangen. Ook had hij een aantal van zijn artiesten van het Prinsen bal meegenomen, zoals de Deur zakkers die en medley van melo- diën van de Havenzangers brach ten. De gehandicapten lieten zich de kans niet ontgaan om samen met de prins en zijn gevolg een po lonaise in te zetten. Onvermoeid hosten de fraai uitgedoste 'cow boys' en 'boeven' door de beperkte (en zeer warme) kantine van de ma nege. Ook het huisorkest de Braandheultjes blies er lustig op los. Bandparodist Erik Rensen maakt zo langzamerhand een vast Mintonette Zaterdag februari: Programma sporthal 't Mossink voor de week van 24 februari t/m.2 maart 1990 Zaterdag: 9.00-12.00 Blauw-Wit, 19.00-20.00 Aanstoot, 20.00-21.00 Bronsvoort. Zondag: 20.00-21.00 Biesters. Maandag: 19.00-22.30 badminton club Holten. Dinsdag: 16.15-22.30 Mintonette, 22.30-23.30 Blauw-Wit. Woensdag: 18.30-22.30 badminton club Holten, 22.30-23.30 Wegstapel. Donderdag: 9.00-22.00 s.v. Holten, afd. handbal, 22.00-23.30 s.v. Hol ten, afd. voetbal. Vrijdag: 9.00-12.00 s.v. Holten, afd. handbal, 19.00-21.00 KNVB, 21.00- 22.00 Metalin. Voor reservering van nog vrije uren in het bovengenoemde weekeinde, kan men zich a.s. vrijdag van 12.00- 22.00 uur rechtstreeks wenden tot de beheerder (sporthal, tel. 6 31 80). Overige reserveringen uit sluitend via het gemeentehuis (afd. welzijn, tel. 6 16 66, toestel 722). Holten E3 - Eversberg El: 5-3; Na een gelijk opgaande strijd trok Holten aan het langste eind. De Holtense jongens speelden pri ma samen en achterin stond de verdediging als een blok graniet. Jan Deyk scoorde drie keer, een ei gen doelpunt van Eversberg. en "Theodoor scoorde één keer. In de tweede helft van de competitie ver-" loor het Holtens team één keer en won het één keer: gaan ze op deze manier door, dan kunnen ze hoog eindigen. SDOL Fl - Holten Fl: 2-3; Na de winst van vorige week moest Hol ten deze week naar Luttenberg, De eerste helft begon SDOL voortva rend met de wind in de rug. Holten kon echter goed tegenstand bie den, maar kon niet voorkomen dat door een eigen doelpunt de stand 1-0 voor SDOl werd. Na rust begon Holten, met de wind in de rug. de aanval en dat resulteerde al snel in een doelpunt. SDOL leek aange slagen en Holten kon uitlopen tot 1-3. Vlak voor het eindsignaal scoorde SDOL nog een keer, zodat de eindstand 2-3 werd. RKSV Fl - Holten F2: 0-8; Al ge lijk bij de aftrap nam het Holtens team het heft in handen: binnen vijf minuten was het dan ook al 0-3 voor Holten. RKSV kwam slecht met een enkele uitval, die dan weer door de Holtense achterhoede of keeper te niet gedaan werd. Voor rust kon Holten daarom uitlopen tot 0-6, waaronder één eigen doel punt van RKSV. Na rust eenzelfde beeld: Holten bleef in de aanval en scoorde nog twee keer: 0-8. Andere uitslagen: Holten BI - Den Ham BI 3-2; Holten b2 -De Zweef B3 0-5; Riet vogels Cl - Holten Cl 0-3; Holten C2 - Rietvogels C2 7-1; Des Dl - Holten Dl 0-2; Omhoog D2 - Holten D2 afgelast; Holten E2 - Enter E2 afgelast; Holten F3 - Blauw Wit F2 0-15. BZSV Al - Holten Al: 0-0; Holten ging zaterdag op bezoek bij BZSV uit Borne, dat nog maar één ver- liespunt had. Dat het een zware wedstrijd werd, stond van tevoren al vast, maar dat Holten stand kon houden hadden de rood-zwarten alleen maar kunnen hopen. De Holtense verdediging stond deze middag als een muur overeind met de robuuste René Landeweerd als laatste sluitpost. Na rust kon Hol ten nog gevaarlijk worden, door dat ze de wind in de rug hadden. De counters leverden enkele mooie kansen op. Na anderhalf uur voet ballen was het tweede verliespunt van BZSV een feit en de Holtense jongens konden met opgeheven hoofden huiswaarts keren. SDOL El - Holten El: 7-0; Speel den de jongens van Holten El vori ge week nog de sterren van-de he mel, deze week stonden ze er bij of ze nog geen tien konden tellen. In deze uitwedstrijd werden ze com pleet weggespeeld. De winst ging terecht naar de tegenstander: 7-0. De jaarlijkse handbalinstuif voor de leerlingen uit de groepen 3 tot en met 8 van het basisonderwijs wordt gehouden op donderdag 1 maart en vrijdag 2 maart in sport hal 't Mossink. Dit handbalevene ment, dat georganiseerd wordt door de afdeling handbal van de sv Holten, bestaat uit een inlei dend balvaardigheids program ma en ter afsluiting worden er wedstrijdjes gespeeld. Op donderdagmorgen 1 maart is er een programma voor de leerlingen uit de groepen 3 en 4. Het program ma duurt van negen uur tot twaalf uur. Het middagprogramma, van twee uur tot vijf uur, is bedoeld voor leerlingen van de groepen 5 en 6. Het vrijdagmorgenprogramma, van negen uur tot half elf, is voor de jongens uit de groepen 7 en 8, ter wijl van half elf tot twaalf uur de meisjes aan de beurt zijn. De leerlingen hebben zich via de scholen inmiddels op kunnen op geven voor de instuif. Kinderen, die niet in Holten op school zitten, maar toch mee willen doen, kun nen zich opgeven bij J.V. Dorlas, Ab J ansenstraat 3, telefoon 6 35 30. De Oudheidskamer Hoolt'n houdt op donderdag 1 maart in café De Biester de jaarlijkse begustigersa- vond, aanvang 20.00 uur. Naast het huishoudelijke gedeelte met o.a. het jaarverslag en het fi nancieel overzicht, zal er voor de pauze een film van Holten uit de dertiger jaren worden getoond. Na de pauze twee films van Holten uit het jaar 1963. De interne competitie van de schakers van de SV Holten vor- :rt al aardig. Ton van Oijen heeft :n flink gat geslagen met zijn iaste concurrenten en lijkt onbe- eigd op de zoveelste titel af te |evenen. jTheo van Lindenberg had in zijn tij tegen Gerrit Stevens vanaf begin een licht overwicht. Na- t het paard van Gerrit een bok- :sprong gemaakt had, kwam zijn ëlling nog sterker onder druk te •aan. Theo, die meende een pion- tje te kunnen oppeuzelen, maak- echter een vergissing, waarna de ede spoedig getekend werd. Ber- is van Beek en Ton van Oijen |achten een rustige opening op •;t bord. waarin slechts een enkel onnetje sneuvelde. Bij de 26ste •t volgde een grote afruil, waama on een loper en een dame over- eld. terwijl de loper van Bertus in :zelschap van twee torens ver- erde. Nadat Bertus zijn loper hrdoes had weggegeven, gaf hij ?rbijsterd op. Gerrit Luggenhorst en Henk van feek brachten een zogenoemde nse partij op het bord. De zwar- formatie van Gerrit kwam onder uk te staan, maar Henk beging n vergissing toen hij uit een ma noeuvre voordeel meende te kun- %>n peuren. In plaats daarvan gaf hij een loper en een paard weg. ter wijl Henk zelf slechts een toren buit wist te maken. In het eindspel had Gerrit een loper en twee pion nen meer en nadat hij had opgege ven verliet Henk onthutst de speel zaal. Een zelfde lot onderging Philip Eijzinga. Eerst verdedigde hij zich tegen Dick van der Knaap in het middenspel verdienstelijk, maar hij kon tenslotte de sterke aanval van Dick niet weerstaan. Raymond Koster raakte in zijn partij tegen Hans van Oijen het spoor bijster, nadat hij in de begin fase reeds een pion verspeeld had. Toen Hans nog een tweede pion dreigde te verschalken, keerde Raymond verdwaasd huiswaarts. Ook Jan van Calcar verloor in de beginfase een pion in zijn partij te gen Geert Stevens, Toen Jan later ook nog een paard wegblunderde zag hij het hopeloze van verdere strijd in en droop mismoedig af. Eric Mondeel gaf Erik Bosman reeds in de beginfase een loper ca deau, maar hij gaf nog niet op. of schoon zijn stelling rammelde als de centen in het busje van de orgel man. Gaandeweg slaagdeEric erin zich uit de omklemming van zijn tegenstander te bevrijden en na dat hij links en rechts nog een paar pionnetjes geslagen had, staken beide heren de vredespijp op. Holten 2 verloor de uitwedstrijd tegen Dalfsen met 3,/2-21/2. De uit slagen: Van Halem - Gerrit Ste vens 1-0, Voskuil - H. van Oijen 0-1. Feeservee - Geert Stevens V2-V2, Zeelen - Ph. Eijzinga 1-0, De Jong - R. Koster 0-1, Heutink - J. van Cal car 1-0. De jeugdschakers van de SV Holten speelden voor de beker- conipetitie de volgende partijen: H. van Zon - M. Nijland 1-0, P.J. van Wingerden - K. Romp 1-0, R. Dal- huisen - D. Aanstoot 1-0, H. Romp R. Krooshof 1-0, J. v.d. Bos - R. v.d Bos 1-0,1. Mulders - J. Visser 1-0, J. den Herder - R. J. Ekker 1-0. onderdeel uit van het prinselijk ge zelschap. Ook nu was het enthou siasme groot voor zijn dwaze cape riolen. Broer Wim zorgde dit keer voorde disco. Het aantal deelnemers aan het car navalsfeest was dit jaar wat min der dan in voorgaande jaren omdat een groot aantal leden tegenwoor dig het weekend thuis bij ouders of familie doorbrengt. Op 21 april viert de Stichting Paardrijden Gehandicapten op nieuw feest. Dan wordt ter gelegen heid van het vijftien jarig bestaan in De Biester een receptie gehou den, waarbij niet alleen genodig den, bestuur en de ouders zijn uit genodigd maar ook alle leden. Erik de Velde behaalde de meeste punten op de op 16 februari gehou den klaverjaswedstrijd van Blauw Wit. De uitslag is: 1. Erik de Velde, 3884 pnt.; 2. Ri chard Beldman, 3864 pnt.; 3. Fred Flantua, 3794 pnt.; 4. Gerrit Bel dman, 3724 pnt.; 5. Dika Wijen- berg, 3723 pnt.; 6. Henk Kappert, 3687 pnt.; 7. André Nijland, 3655 pnt.; 8. Herman Nijkamp, 3567 pnt.; 9. Alie Koning, 3503 pnt.; 10. Dick Beldman, 3498 pnt. De poe delprijs was voor G. J. Klein Nagel voort, met 2797 pnt.; de koppel- prijs voor Anton Aanstoot en Mari- nus van Avezaath, 1896 pnt. Tijdens het Indoorspringconcours van pc de Hertruitertjes te Hellen- doorn, werden door de leden van de Bergruitertjes de volgende suc cessen behaald. Klasse B cat. D, tweede prijs Erwin Rietberg met Bianca; klasse B pat. E, tweede prijs Huub brands met Elcapone B. Ook tijdens het Indoorspringcon cours te Heeten vielen enkele le den van de Bergruitertjes in de prijzen. Klasse B cat. D, vierde prijs Erik Kappert met Miss Spidy klasse Z cat. B, eerste prijs Marieke Mulder met Snorrewind. Vroomshoopse Boys 5 - Blauw Wit 4; Blauw Wit had voor rust ver uit het betere spel. Er waren vooral kansen voor Geert Harbers, maar doelpunten leverde dit niet op. Voor rust was Vroomshoop nauwe lijks gevaarlijk. In de 40e minuut kwam Hans Stam op links vrij en uit zijn voorzet wist Evert Vrug- gink listig te scoren. Na rust een heel andere wedstrijd. In het eerste kwartier liet Blauw Wit alles toe en Vroomshoop had geen enkele moeite om de score tot 3-1 op te voeren. Hierna kwam het vierde te rug en scoorde meteen de tweede treffer. Vroomshoop moest ver te rug. Blauw Wit kreeg veel kansen, maar de rust om het doel te vinden ontbrak. In de laatste vijf minuten trok Jan Klein Nagelvoort met een hard schot de stand in evenwicht trok. Dezelfde speler kreeg vlak hierna de kans om de winst nog binnen te schieten, maar zijn inzet ging net over. 3-3. Enter Vooruit 6 - Blauw Wit 5; Blauw Wit 5 heeft in Enter een pri ma partij gespeeld, maar toch nipt met 1-0 verloren. Voor rust waren de ploegen aan elkaar gewwagd. Enter had iets meer inhoud als ploeg, maar met veel inzet werd dit door het vijfde goed gecompen seerd. Na rust bleef het lang 0-0, maar tegen het einde wist de ge vaarlijke lange spits te profiteren van een klein foutje en dit beteken de direct de enige treffer. Vesos 3 - Blauw Wit 6; Vesos 3 was veel te sterk voor Blauw Wit 6. Vesos begon met de sterke wind in de rug en dit leverde al snel 2 treffers op. Hierna kwam Blauw Wit beter in de wedstrijd. Rust 2-0. De 2e helft ging veel be ter. Een Vesos speler werd van het veld gestuurd en hierdoor kreeg Blauw Wit kansen. Ab Aaftink was in de verdediging de rots in de branding en wist het de Vesos spe lers bijzonder lastig te maken. Ech ter ook hij kon niet voorkomen dat het in de laatste minuut nog 3-0 werd. SVZW 5 - Blauw Wit 7; Blauw Wit had bij koploper SVZW niets te vertellen. De ruststand van 4-0 gaf nauwelijks de werkelijke krachts verhoudingen weer. Met goed veld spel en veel combinaties werden de Blauw Witten van het veld ge speeld. Na rust kon Wierden het spel opnieuw dicteren en de eind stand tot 8-0 opvoeren. Blauw Wit kreeg ook nu enkele kansen, maar door elkaar in de weg te lopen, kon men het scoren wel vergeten. NEO A2 - Blauw Wit Al; Bij Blauw Wit lukte deze middag niets. Na di- rekt al énige kansen onbenut te hebben gelaten, gaf de achterhoe de twee treffers aan de tegenpartij. Ook hierna^ kreeg Al alle kansen op doelpunten, maar de overtui ging was ver te zoeken. Ook na rust volop gemiste kansen. Neo maakte toen wel de derde treffer. In de slot fase scoorden beide ploegen nog een keer. Eindstand 4-1. Nijverdal BI - Blauw Wit BI; In dit degradatie duel trok Blauw Wit aan het langste eind. In de eerste 15 minuten liet B1 voetbal zien van een goed gehalte. Eelco wist van dit goede spel te profiteren met twee doelpunten. Met de wind mee scoorde Nijverdal in de tweede helft al na 5 minuten 1-2. Blauw Wit herstelde zich snel en goed en Eel co tekende opnieuw voor een tref fer 1-3. Marco Schuiterd had be paald pech toen zijn inzet door paal en keeper werd gekeerd. Hier door bleef het bij 1-3. De Zweef D2 - Blauw Wit Dl; Door dat drie spelers afwezig waren, was Dl duidelijk de mindere van de Zweef. Ondanks veel inzet kon men niet voorkomen dat De Zweef scoorde. Door veel positie wisselin gen probeerde men nog wel een punt uit de strijd te halen, maar he laas dit lukte net niet. 1-0. Eversberg Fl - Blauw Wit Fl; Eversberg en Blauw Wit waren goed aan elkaar gewaagd. Blauw Wit had een veldoverwicht, maar Eversberg scoorde 1-0. Ook na rust bleef Blauw Wit aanvallen. Evers berg wist met een uitval de score op 2-0 te brengen en stelde daar mee de overwinning veilig. Holten F3 - Blauw Wit F2; In het begin ging het moeizaam in de der by tegen Holten. Toen echter Maarten in het veld kwam ging het beter. Al spoedig had hij een paar keer gescoord. Ook Rick en Gijs- brecht wisten het doel te vinden. De score werd hoog opgevoerd tot 0-15. Morgenavond, vrijdag 23 februari, vieren de voetballeden van sv Hol ten het feit, dat deze vereniging haar 70ste levensjaar is ingegaan. Dit heugelijke feit wordt gevierd met een gezellig samenzijn van-le den en.donateurs in de kantine op Meermanskamp dat begint om 20.00 uur. Op de bijeenkomst zal de organise rende seniorenactiviteitencom- missie onder andere alsvast een voorproefje geven van wat men bij het jubileum in februari 1991 kan verwachten. Sandra Dieperink met Sander mag op 24 maart uitkomen in het Ne derlands. indoorkampioenschap dressuur, dat gehouden wordt in het Federatiecentrum in Ermelo. Afgelopen zaterdag plaatste zij zich, tijdens het Overijssels indoor kampioenschap dressuur te Balk brug, als derde (358 punten) in de klasse Z. Het is de vierde keer dat Sandra en Amber afgevaardigd worden naar het nationaal indoorkampioen schap dressuur.

Holtens Nieuwsblad | 1990 | | pagina 7