Voorzichtig optimisme bij opening pompstation Nog geen woning voor asielzoekers Holten moet zondag thuis kunnen scoren Handballers nog steeds ongeslagen Resultaten Blauw Wit HOLTENS NIEUWSBLAD Schilderbonnen Overdekt paasvuur Toga-club Preventie bij melkerskoorts belangrijkste Resultaten sv Holten Busreis naar Motor- en Autoshow DONDERDAG 16 NOVEMBER 1989 Ruim vier miljoen m2 drinkwa ter wordt er jaarlijks uit de Espe- Iose bodem gepompt via het nieu we pompstation aan de Beerdijk gepompt. Bij de officiële opening afgelopen vrijdag zorgde een hevi ge en langdurige hoosbui voor vol doende aanvoer. Positieve woor den, niet alleen van de officiële vertegenwoordigers, maar ook van vertegenwoordiger van de in gelanden, zorgden in de - koude en tochtige - feesttent desondanks voor een feestelijke stemming. Directeur ir. H. Lemstra van de WMO verklaarde in zijn toespraak, dat bij het nieuwe pompstation in Espelo voor het eerst sprake is van integraal waterbeheer, waarbij in de winter overtollig water gebruikt wordt voor de drinkwatervoorzie ning en in de zomer bij droogte wa ter in het gebied wordt gepompt. Dat dit niet zo eenvoudig tot stand is gekomen blijkt uit de lange tijd van voorbereiding. Zestien jaar ge leden werd de eerste stap gezet en werden in het gebied de eerste pompen geslagen. Nu staat er een modem pompstation dat drinkwa ter levert aan de omgeving en via de pompstations Holten, Heriker- berg en Goor aansluit op de water toren in Delden aan de gemeenten Hengelo en Enschede. Dankzij deze koppeling van pomstations is het mogelijk het pompstation Es pelo zo gelijkmatig mogelijk te ge bruiken. In totaal heeft het project 6,5 miljoen gulden gekost. In zijn dankwoord aan alle mensen die aan de totstandkoming hebben meegewerkt, was een speciaal woord van dank voor oud-wethou der Stegeman, die in de ruilverka velingscommissie zeer veel heeft bijgedragen tot de goede verstand houding van WMO en ingelanden. De officiële opening werd ver richt door dr. J.H. Dewaide, direc teur van de Directie Drinkwater, Water, Bodem van het Ministerie van VROM. De heer Dewaide ver klaarde graag naar Espelo te zijn gekomen, omdat de inwerkingstel ling van een nieuwe pompstion een zeldzaamheid is geworden in Ne derland. Hij verheelde niet dat door het onttrekken van 4,5 mil- Met belangstelling werd door de genodigden geluisterd naar de speech van directeur ir H. Lemstra. joen water aan de bodem, het grondwater door invloed van zure regen en meststoffen van samen stelling verandert. Ook burge meester Van Rappard sprak in be dekte termen zijn ongerustheid daarover uit. Tevens was deze bij eenkomst voor hem een goede ge legenheid om zijn teleurstelling uit te spreken over het feit, dat de ge meente Holten niet in de gelegen heid was gesteld in het buitenge bied een drukriolering aan te leg gen, omdat het ministerie de subsi die daarvoor had ingetrokken. Namens de boeren in het gebied sprak de heer Rensen. Nadat aan vankelijk de stemming tegenover de WMO bij de ingelanden'niet op timaal was geweest, is de waarde ring over'de manier waarop de boe ren bij de voorbereiding betrokken zijn, groot. Hij deed de toezegging, dat ook in de toekomst de afspra ken gestand zullen worden ge daan. Na afloop van het officiële ge deelte was er Open huis, waar zeer veel belangstellenden gebruik van maakten om een kijkje in het mo derne pompstation. Komende zondag, 19 november, ontvangt Holten voor de tiende competitiewedstrijd het Almelo se Luctor et Emergo. De Alme- loërs haalden na acht wedstrijden de eerste periodetitel binnen, maar stelden vervolgens haar ei gen aanhang danig teleur door thuis van Zenderen Vooruit te verliezen. Holten oefende afgelopen weekend tegen derde klasser koploper Haarle. In de eerste helft hiel Hol ten met een experimentele opstel ling, met de jeugdspelers Henk Nij- land en Wilco Pinkers, het spel in evenwicht, maar na de pauze be slisten enkele fraaie acties en doel punten de strijd in een verdiende 4- 1 overwinning voor Haarle. Onze plaatsgenoten kunnen zon dag door blessures niet beschik ken over Warrink, Bronsvoort en Speelman, terwijl Traanman waar schijnlijk een schorsing van één wedstrijd te goed heeft. Door de brede selectie moet trainer ten Brink tegen Luctor toch zeker een goed team kunnen formeren. Een team dat tegen de Almeloase gas ten altijd goed gemotiverd voor de dag komt, een strijdlust die ook wel nodig zal zijn. Een ruggesteun voor de Holtenaren kan zijn, dat ze in de laatste wedstrijd tegen Om hoog ook hebben laten zien dat er weer gescoord kan worden. De toezegging, dat nog dit jaar drie woningen voor asielzoekers beschikbaar zullen komen, zal vermoedelijk niet gehaald wor den, zo verklaarde wethouder Wim Dalhuisen. Momenteel zijn er slechts weinig woningen beschik baar, die in aanmerking komen voor een opvang van asielzoekers. „Wij hebben in Holten alleen huur woningen op de Kol en in de Haar. Daar de opvangwoningen mini maal over drie, maar liever over vier slaapkamers moet beschik ken, zijn eigenlijk alleen de wonin gen in de Haar geschikt. Deze week hebben we overleg met Onze Wo ning .voor de aanwijzing van nog een woning, maar veel keus is er op het ogenblik niet". Wethouder Dalhuisen vertelde dat de opvang van het Poolse gezin buiten verwachting goed verloopt. Hij prees de vrijwilligers van de Stichting Vluchtelingenwerk Hol ten, die er alles aan doen om de asielzoekers op hun gemak te stel len. Onlangs is op het gemeentehuis een verzoek van het ministerie van Vrijdag 17 november kunnen 's avonds tussen 19.30 en 20.30 uur de schildersbonnen worden ingele verd. Het opnemen van RBS is op vrijdag 24 november 's avonds van 19.30 tot 20.30 uur bij G. Kruime- laar. Canadastraat 2, tel 63476. WVC binnen gekomen om nog eens een aantal opvangplaatsen beschi- baar te stellen. Het college van B en W houdt dit in beraad, maar wil eerst de opvang voor de twaaf toe gezegde plaatsen regelen. Onlangs heeft de Toga-club haar plannen voor Pasen 1990 bekend gemaakt. Vorig jaar moest de eiergooiwed- strid wegens de regen helaas wor den uitgesteld, daarom worden dit keer geen risico's genomen. Binnenkort wordt begonnen met de bouw van het hoogste en groot ste overdekte paasvuur van de we reld. Het wordt gebouwd in Holten en er zal uiteraard getracht worden hiervoor een vermelding te krijgen uin het bekende Guiness Book of Records. Maar voor het zover is zal er eerst flink 'geslept' moeten worden. In verband met de grote hoevelheid hout dat nodig zal zijn, verzoekt de Toga-club alle Holtenaren het overtollig hout op te sparen dat, wanneer nodig, later zal worden opgehaald door chef-houtinzame laar Rambo (Herman ter Harmsel). Ook doet de Toga-club een oproep aan vrijwilligers, die bereid zijn te 'sleppen'; opgeven kan bij voorzit ter Fox (Jan Herman ten Velde). Preventie is het belangrijkste me dicijn, aldus de heren Coppoolse en Van Couwelaar, die op uitnodi ging van de Boerinnengroep en Agrarisch Jongeren Kontakt Hol ten het onderwerp melkerskoorts toelichtten. Zij gingen in op de verschijnselen bij mens en rund, wijze van be smetting en geneesmiddelen. Dat het onderwerp aansloeg, bleek wel uit de grote opkomst en de vele vragen die de dierenarts en huis arts moesten beantwoorden. Melkerskoorts, wat in Holten ge lukkig niet zo heel veel voorkomt, is alleen gericht aan te pakken als iedere boer weet of zijn veestapel besmet is. Een abonnement voor tankmelkonderzoek is dan ook voor ieder bedrijf ten sterkste aan te raden, aldus de heren inleiders. Inlichtingen omtrent dit abonne ment zijn verkrijgbaar bij het ORS. In de thuiswedstrijd tegen Achil les 3 heeft Holten een verdiende ruime 25 - 12 overwinning ge boekt. Tegen de rode lantaarndra ger speelde Holten een uitsteken de eerste helft waarin door fraaie aanvallen bij rust al een ruime 14 - 7 voorsprong was gecreëerd. In de beginfase verkeek Holten zich iets op Achilles, dat over een team met een aantal zeer zuiver schietende spelers bleek te be schikken. Door een te open dek king zag Achilles kans tot de stand 5 - 5 bij te blijven. Na tien minuten was het alleen Holten dat het spel maakte en werden er nauwelijks kansen weggegeven. Ook na rust bleef Holten domineren. Vooral uit vrije worpsituaties werd meerdere keren gescoord. Door regelmatig te scoren en de verdediging goed gesloten te houden werd met 25-12 Holten 7-Bornerbroek 4, 1-2. Hol ten 7 speelde zondag voor de twee de plaats. Al snel bleek dat beide ploegen aan elkaar gewaagd wa ren. Bornerbroek opende de score met een fraaie kopbal. In de twee de helft deed Holten er een schepje bovenop en na een prachtige aan val over links resulteerde dit in een doelpunt van Ronnie. Holten mis te enkele fraaie kansen, maar ook Bomerbroek slaagde er niet in de mogelijkheden te benutten. Beide ploegen zetten alles op alles. De gasten trokken met een doelpunt in de slotfase aan het langste ein de. Holten 11-Nijverdal 4, 3-4. In de eerste helft was Holten de betere ploeg. Door goede te combineren werden de tegenstanders onder druk gezet. Ofschoon de spitsen veel kansen onbenut lieten, was het Anton Bulsink die zijn ploeg vlak voor rust toch nog op voor sprong zette. In de tweede helft scoorden de Nijverdallers binnen vijf minuten drie doelpunten. Nog eens vijf minuten later was de stand echter weer in evenwicht dankzij treffers van Geert N., die uit een voorzet van Gerard Over- velde met het hoofd scoorde, en Jan W., die een penalty benutte. De gasten scoorden hierna nog één keer. Bob Kaayk kreeg een boe king wegens provoceren. Holten 12-De Zweef 11, 1-2. De Zweef, dat meteen beter speelde, kwam na een kwartier op voor sprong. Wilco bracht de stand op gelijke hoogte nadat hij een terug speelbal onderschept had. Na de rust kwam alleen De Zweef, dat goed samenspeelde, nog aan aan vallen toe en een kwartier voor het eindsignaal maakten de Nijverdal lers de winnende goal. Holten 13-Haarle 9, 2-2. In dit duel der .lantaarndragers' ging Holten flitsend van start en stond na tien minuten al op 2-0 na treffers van Kaatje 6 en de man van wie gezegd wordt dat hij de beste Holterbrö- ker is. Na deze ongekende stand voor het 13dq, dat kennelijk van mening was dat het de wedstrijd ,in de knip' had, verspeelde het de voorsprong nog voor de rust. Na de thee werd er door beide elftallen beter gespeeld dan daarvoor, maar dit veranderde niets aan de stand. Beide elftallen verdienden overi gens een punt. Holten Al - Bomebroek Al 3-1; In de vijfde minuut kreeg Holten al een afstraffing te verwerken, door dat de verdediging treuzelde bij een aanval van Bomebroek, 0-1. Verder waren het twee gelijk op gaande ploegen, waarvan Holten toch het beste spel had. Vijf minu ten na rust kwam Holten pas op ge lijke hoogte, door middel van een pass van Jan van Beek op Borg huis, die dit perfect afmaakte. Een poeier van zo'n twintig meter van Tonnie Brands bracht Holten in de 53e minuut op voorsprong. Er werd goed gevoetbald met veel overleg en inzet. Een mooi ingestudeerde vrije trap van Bart Soer, bracht hierop de eindstand op 3-1. Holten Cl - MW'29 Cl 6-0; In de eerste helft was duidelijk te mer ken, dat men de tegenstander on derschatte. Holten was wel veel sterker, maar wist dit slechts in twee doelpunten uit te drukken. Ruststand 2-0. In de tweede helft pakte Holten de zaken energieker aan, wat al meteen resulteerde in de nodige doelpunten. De eind stand werd tenslotte bepaald op 6- 0, waaronder enkele mooie treffers. Holten Cl blijft meedraaien in de top. DES Dl - Holten 1 4-1; De be langrijke uitwedstrijd tegen DES op het program. Bij verlies was het gedaan met de kampioenskansen. Holten begon goed, maar het ver gat de gecreëerde kansen te benut ten. Kort voor rust was het DES dat 1-0 scoorde, in plaats van Hol ten. Na rust hetzelfde beeld met Holten op jacht naar de gelijkma ker. Bertjan kon al snel met een doelpunt de zaak gelijk trekken. De overwinning lag binnen hand bereik. Maar Holten vergat goed te verdedigen en DES vergrootte de voorsprong met een paar snelle counters tot 4-1. Holten El - DES El 4-0; Holten had dezelfde tegenstander als vori ge week, deze waren vorige week door hun overwinning kampioen geworden. Nu waren de rollen om gekeerd; ging Holten vorige week, nu ging DES steeds in de aanval. Maar steeds waren daar de twee Marken, die de aanval onderschep ten en door god teamwerk kon Hol ten met 1-0 voor rust een voor sprong nemen. Holten kon na rust nog drie keer scoren en eindigde zo op de tweede plaats van de rang lijst. SWN E2 - Holten E3 1-7; In de eerste helft een mooi partijtje voet bal, met een werkend Holten en goeie kansen, waar er voor rust twee (één door Theodoor en één door Jan) van werden benut. Maar ook SWN kon een kans benutten. In de tweede helft speelde Hol ten SWN met gemak van de mat, het kreeg geen kans om ook maar gevaarlijk te worden. Holten daar entegen scoorde door middel van Theodoor, Jan, Bram, Roy (twee keer), dus werd de eindstand 1 - 7 in het voordeel van Holten. Holten F2 - Enter Vooruit F2 4 - 0; Holten beschikte zaterdag over acht spelers, Enter Vooruit over negen. In de eerste helft was dit te merken, de Holtenaren kwamen er niet goed door en konden slechts één keer scoren. Na rust en een ge ruststellend toespraakje liet het Hol tens team toch zien wat echt voetballen is en daardoor kon men drie keer scoren. Holten F2 is onge slagen kampioen: de hele competi tie hebben ze geen wedstrijd verlo ren! Andere uitslagen: MW'69 - Holten A2: geen uitslag binnen; SVZW BI - Holten BI 2-2; Holten B2 - Enter B2 2-4; Holten C2 1-0; Excelsior D4 - Holten D2 3-0; Holten E2 - Excelsior E2 2-2; Enter Vooruit F1 - Holten F1 4-0. gewonnen. Scores: Meino van Beek 12; Diederik Husslage 4; Jo- han Plantinga 3; Roland Bleyen- berg, Freek Nijkamp 2; Nico Vorst, Jan Victor Dorlas 1. De dames senioren speelden tegen Pacelli. In een wat rommelige wed strijd met regelmatig balverlies liep Holten in de eerste helft achter de feiten aan. Pacelli had telkens een voorsprong, maar wist die niet uit te bouwen. Vlak voor rust kwam Holten op 4 - 4. Ook na rust was het Pacelli dat als eerste scoorde. Daarna ging het spel gelijk op, tot Holten in enkele minuten drie keer scoorde en met 7 - 5 voorkwam. Pacelli leek geklopt, maar een vrije worp en een foutje in de verdediging brachten Pacelli vlak voor tijd toch nog op 7 - 7. Sco res: Marieke Nijland, Marti Barve- link 2; Ria Kappert, Gerda Bus- schers 1. De dames junioren speelden zater dagavond al tegen Pollux uit Hat- tem. De gram over twee wat min der gespeelde wedstrijden werd die avond weggewerkt! Vanaf het be- ginsignaal rolde een ontketend Holten over Pollux heen. Ook de ruststand van 11-1 was niet ge noeg. Holten ging goed door en scoorde regelmatig uit vrijeworpsi- tuaties. Holten zag daardoor kans tot de wel zeer ruime 29 -,2 winst te komen. Scores: Monique van de Molen 9; Margot ter Schure 7; An- nemarie van de Maat 5; Anja Pin- kert 3; Christel Louws 2; Wendy Wissink, Hermien Kevelam 1. Jeugd: Al speelde uit tegen ABS. Tot de rust een gelijkopgaande wedstrijd waarin ABS met 4 - 3 voorkwam. Na rust werd ABS sterker en werd vooral via de hoeken gescoord. Holten verloor met 11-7. Jongens Al speelde tegen het fy siek veel sterkere Apeldoorn '80. Ondanks dat verschil speelden de jongens een prima wedstrijd. Na een 7 - 4 achterstand bij rust werd slechts met 19 -14 verloren! BI speelde ook uit tegen ABS. Hier was Holten voor rust sterker en kon een 3 - 5 voorsprong worden ge nomen. Na rust werd het span-, nend, maar nu stond Holten aan de goede kant van de streep en werd een kleine maar nuttige 5 - 6 over winning geboekt. De welpen moesten enkele speel sters missen in de wedstrijd tegen Broek-land. Er werd aardig tegen de wedstrijd opgezien. Achteraf onnodig, want via een 0-2 voor sprong bij rust werd verdiend met 3 - 6 gewonnen. Blauw Wit 2 - ON 3; Blauw Wit heeft na de mindere resultaten van de laatste weken, duidelijk ge maakt dat er nog steeds goed ge speeld kan worden. Met veel inzet werd ON teruggedrongen. Er was duidelijk vooruitgang te bespeu ren. Met goede aanvallen werd ON bestookt. Doelpunten maken uit de vele kansen was er bij Blauw Wit niet bij. Rust 0-0. Ook na rust kreeg ON geen enkele kans. Veel kansen waren er wel voor Blauw Wit dat echter niet afwerkte. Het bleef hierdoor 0-0, maar er had dui delijk meer ingezeten. 0-0. Blauw Wit 4 - Vroomshoopse Boys 5; Blauw Wit had duidelijk van de vorige week geleerd. Nu werd er van meet af aan gewerkt voor een goed resultaat. Scheidsrechter G. ter Hoek bleek het spel duidelijk niet aan te kunnen. Hij was bijna nooit ter hoogte van de bal en daar door nam hij vaak beslissingen, waarom de spelers hartelijk lach ten. Ook van de regels had hij wei nig kaas gegeten. De spelers trok ken zich weinig van deze gast aan en maakten er een mooie partij van. Blauw Wit kwam gelukkig op voorsprong toen de keeper de bal liet glippen. Evert Vruggink scoor de nog voor rust 2-0 toen de verde diging verzuimde de bal weg te werken. Na rust bleef het een mooie partij. Na een goede combi natie tussen Erik en Erik en Geert kon Evert opnieuw scoren. 3-0. Hierna kwamen de Boys sterk te rug en maakten twee doelpunten. In de slotfase zetten ze alles op al les, maar Blauw Wit profiteerde van het oprukken en Evert scoorde zijn en Blauw Wits vierde treffer. 4- 2. Blauw Wit 6 - SWN 7; Na vier wed strijden op rij te hebben verloren, begon het 6e vastberaden aan deze wedstrijd. Na dat het wedstrijdrit me was opgedaan kwam er een prachtige aanval die door Wim Aanstoot goed werd afgerond 1-0. Even later voorkwam Gerard ter Brake met gevaar voor eigen leven een doelpunt. Het leverde SWN wel een strafschop op 1-1. Het 6e liet zich hierdoor niet van de wijs brengen en na een prachtige pass van Dirk Jan scoorde Hans van de Plet 2-1. Na rust scoorde SWN al gauw de gelijkmaker. Het 6e met Ron de Geus weer in de ploeg had echter veel vertrouwen. Met een prachtige kopbal bereikte hij John Meyerink die ouderwets scoorde 3- 2. Met Egbert Beldman in de ploeg ging er wat meer rust uit van het 6e en hierdoor kon Ron weer een prachtige pass geven. Hans Aan stoot was de afinaker. 4-2. SVZW 8 - Blauw Wit 8; SVZW be gon met sterk aanvallend spel. Dit leverde al snel 1-0 op. Na een goede dieptepass van Nico scoorde Her man Dijkink 1-1. Hierna ging het gelijk op. Na een corner van Wier den scoorde JP in eigen doel. Gait maakte met een vloeiende bewe ging na een dito combinatie 2-2 dit was ook de ruststand. In de tweede helft was Wierden duidelijk te sterk. Het werd snel 3-2 en 4-2. Ook de vijfde treffer kwam er. Ben scoorde nog tegen voordat SVZW met de 6e treffer de eindstand be paalde op 6-3. Blauw Wit 2 - La Premiere 2; De ploeg uit Almelo profiteerde al snel van een laks spelend Blauw Wit 0- 1Pas op het einde van de eerste 25 minuten werd er gevaar gesticht voor het doel van de gasten. In de 2e helft bleef Blauw Wit zoeken naar de gelijkmaker. Teun Schup- pert nam deze na een goede combi natie voor zijn rekening. Vlak hier na scoorde hij ook de 2e treffer voor Blauw Wit. De wedstrijd werd hier na wat grimmiger, maar de scheidsrechter had de zaak goed onder controle. Lap. scoorde na slecht wegwerken bij Blauw Wit 2- 2. Nog aangeslagen scoorde Lap. opnieuw en leken de gasten de wedstrijd volledig onder controle te hebben. Vlak voor tijd scoorde Teun echter zijn derde treffer na een grove fout van een Lap-speler. 3-3. Blauw Wit 3 - De Zweef 3; Blauw Wit 3 dat twee aanvullingen kende begon zeer matig, waardoor De Zweef een 0-2 voorsprong kon ne men. Hierna werd er wat meer ge organiseerd en uit een vrije trap scoorde Harry Paalman de eerste treffer voor het derde 1=2. Blauw Wit was de ploeg uit Nijverdal dui delijk de baas, maar de afwerking was nog niet volmaakt, mede door het sublieme keeperswerk van Nij- verdalse goalie. Blauw Wit bleef echter op de bal jagen, waardoor er fouten bij de gasten werden ge maakt. Andre Schuppert werd met diverse treffers de matchwinnaar voor Blauw Wit, hoewel ook Ge rard Kolkman enkele malen dicht bij een treffer was. 6-2. Rijssen Vooruit Ml - Blauw Wit Ml; De meisjes junioren moesten het in Rijssen opnemen tegen RV. In de eerste helft was Blauw Wit de aanvallende ploeg. Diverse goede fcansen kregen de voorwaartsen, maar tot scoren kwamen de dames niet. Ook RV kon door het goede verdedigen van Blauw Wit niet scoren. Rust 0-0. Na rust kon RV scoren na een schot wat de keep- ster niet kon zien. Met veel geluk verdween de bal in het net. 1-0. Blauw Wit moest toen aanvallen om de stand weer in evenwicht te brengen. Dit lukte helaas niet. 1-0. Blauw Wit Al - Excelsior A2; Blauw Wit begon wat laks aan het duel met Excelsior. Door het ge brek aan instelling werd er niet goed gecombineerd, kon Excelsior dat zeer laag op de lijst staat steeds een voet tussen het spel van Blauw Wit zetten. Het veldoverwicht kon voor rust dan ook maar in drie doelpunten worden omgezet. In de 2e helft een heel ander Blauw Wit dat wel wilde werken en goed en verzorgd spel liet zien. Met de re gelmaat van de klok werd er ge scoord. De goede aanvallen liepen door het midden en over de vleu gels, waardoor er steeds veel varia tie was. 11-0. Blauw Wit BI - Kloosterhaar BI; In de eerste helft een bijna gelijk opgaande strijd. Kloosterhaar was iets meer in de aanval, maar de counters van Blauw Wit waren le vensgevaarlijk. Tot 2 minuten voor rust hield Blauw Wit stand, toen werd er ongelooflijk geblunderd en dit werd ook flink afgestraft. 0-1. Na de rust scoorde Kloosterhaar snel 0-2. Dit was het breekpunt in de wedstrijd. Ondanks het 1 op 1 spelen in de achterhoede om tot meer daden voorin te komen, was het Kloosterhaar dat scoorde 0-5. ASV Cl - Blauw Wit Cl; Blauw Wit speelde een wedstrijd tegen een veel sterker ASV. Tot de rust had den de Adorpenaren al 8 keer ge scoord. Na rust toen Blauw Wit veel meer overleg in het spel bracht moest men maar drie tref fers incasseren. 11-0 Haarle Dl - Blauw Wit Dl; Blauw Wit Dl moest in en tegen Haarle alles of niets spelen om een kans op het kampioenschap te houden. Er moesten veel doelpunten gemaakt worden en ook winnen. En elders moest de concurrentie Blauw Wit nog de helpende hand reiken. Dit alles gebeurde. Blauw Wit won ver diend met 1-9 door doelpunten van Hans 3, Arno 2, Gerben 2, Jan Hes- sel 1 en Marco 1. Markvogels Dl - Blauw Wit D2; Markvogels Dl was veel te sterk voor Blauw Wit D2. Met de rug te gen de muur werd er verdedigd, maar de overmacht was te groot. Dit was de laatste wedstrijd van het seizoen in de herfstreeks. In het voorjaar zal het zeker gelijkwaar diger tegenstanders treffen. 18-0. Blauw Wit El - Enter Vooruit El; Blauw Wit had nog iets recht te zet ten na de dikke nederlaag van vori ge week. Het werd een leuke wed strijd met kansen aan beide kan ten. Enter had meer geluk bij het afwerken, maar verder dan 2 doel punten kwamen ze niet. Blauw Wit had pech bij de afwerking, waar door de nul bleef staan. Na rust een fel aanvallend Blauw Wit. Enter Vooruit scoorde uit de counter al snel 0-3. Dit was voor Blauw Wit het sein om zelfs keeper Arjan mee naar voren te sturen. Hij wilde ook wel eens proberen te scoren in de laatste wedstrijd van deze compe titie. Helaas Blauw Wit kon de nul niet wegwerken, maar moest in de laatste minuut nog een tegentref fer verwerken. 0-4 MW'69 El - Blauw Wit E2; In de eerste helft heeft Blauw Wit goed gespeeld. Alexander wist via een prima counter Blauw Wit op voor sprong te zetten. Na rust was MW beter en scoorde 4x. 4-1. Blauw Wit F1 - Eversberg Fl; Blauw Wit Fl heeft tegen Evers- berg een moeilijke wedstrijd ge speeld. Eversberg nam een 0-2 voorsprong, maar na een offensief van Blauw Wit werd het 1-2. In de tweede helft was er weinig vecht lust te beperken bij Blauw Wit en kon Eversberg nog 2x scoren. 1-4. De Supportersvereniging Erwin Doctor organiseert op vrijdag 8 december een busreis naar de Auto- en Motorshow Essen. Deze beurs op het gebied van auto- en motorsport wordt gerekend tot een van de grootste die jaarlijks plaatsvinden in Europa. Op deze beurs worden de Formule 1 bolides van onder Alain Prost en Nigel Mansell tentoongesteld als ook de rally-auto's van Miki Bia- sion en Juha Kankunen. Verder zijn er stands van alle grote autofa brikanten, zoals Ferrari, Proche, Ford, Opel, BMW, Mercedes enz. Ook op het gebied van tuning en styling zijn alle belangrijke mer ken vertegenwoordigd. Diegenen die belangstelling heb ben voor deze busreis kunnen zich tot en met vrijdag 17 november op geven bij het secretariaat van de Supportersvereniging Erwin Doc tor, Ligtenbergerweg 30, Rijssen, tel 05480-13786 (na 18.00 uur). De kosten voor deze reis bedragen 25,-. jeugdleden van de supporters vereniging betalen 20,-. Hierbij is niet inbègrepen de entree (DM 15,- De bus vertrek vrijdag 8 december om 07.00 uur precies vanaf de par keerplaats bij de Bowlingboerderij aan de Koersendijk te Nijverdal.

Holtens Nieuwsblad | 1989 | | pagina 11