Holtense dansmarathon levert stukje zwembad „Te weinig mensen voor te veel werk"' Grondige beurt clubhuis Hockeyclub Handballers pakken de volle winst Geslaagde sport en spelinstuif Resultaten Blauw Wit Open huis De Schure Blauw Wit-voorzitter Dul: Nationale titel voor Brinkman HOLTENS NIEUWSBLAD Geen kunstgras op het Sportdal Resultatèn sv Holten Bergruïters in prijzen DONDERDAG 9 NOVEMBER 1989 'Dansen is plezier voor twee' luidt een bekende slagzin. Afgelo pen zaterdag bleek dat dansen ple zier voor meer dan twee is: ent housiaste dansers en danseressen dansten die dag in Holten zo'n vierduizend gulden bijeen als hun bijdrage aan het Rode Kruis. Het geld wordt gebruikt voor de bouw van een aangepast zwembad bij het Rode Kruis vakantiehuis 'De Valkenberg' in Rheden. De dansmarathon in Holten, die twaalf uur duurde, werd georgani seerd door dansschool Ben Vollen- broek in samenwerking met de plaatselijke afdeling van het Rode Kruis. Om tien uur 's morgens was het op de dansvloer in het 'Bonte Paard' al behoorlijk druk. De eer ste uren waren het met name de jongere leerlingen van dansschool Ben Vollenbrock die hun beste beentjes voorzetten. Later op de dag kwamen de echtparen de vloer op. Zo'n honderdvijftig dansers de den hun best zoveel mogelijk geld voor het Rode Kruis binnen te ha len. Sponsors En dat konden ze doen door zoveel mogelijk dansen te dansen. "Of dat nu de foxtrot, de polonaise of een Engelse wals is maakt niet uit. Als er maar gedanst wordt. De dansers worden namelijk per dans gespon sord", aldus Ben Vollenbrock die het dansevenement aan elkaar praatte. Deze sponsors werden door de leerlingen van de dansschool zelf benaderd. "Iedereen kreeg tien sponsorbrieven mee. Er is één en thousiasteling bij die al tweehon derdveertig gulden bij elkaar ge sponsord heeft", vertelt Vollen brock. Na elke dans wórdt een speciale kaart afgestempeld en elk stempel levert een bepaald bedrag op. Na afloop krijgt de deelnemer een oor konde overhandigd. Op de dansvloer in Holten was het zaterdag een komen en gaan: vele stempeltjes werden gehaald èn de totale opbrengst wordt door Vollenbrock geschat op zo'n vier- duidend gulden. "De exacte op brengst kan ik nog niet vertellen omdat de deelnemers nog langs al hun sponsors moeten om het geld op te halen". Hoewel regelmatig dansmara- thons georganiseerd worden, was dit het eerste landelijke dansfes- tijn waar geld voor een goed doel bij elkaar gedanst diende te wor den. En dat lukte ook in Holten uit stekend. "Grandioos mooi. Het was een ontzettend fijne dag. Zoiets is zeker voor herhaling vatbaar", al dus Ben Vollenbrock. Blauw Wit 2 - Excelsior 5; Na de nederlaag van vorige week wilde Blauw Wit laten zien dat het wel kon voetballen. De eerste helft ging gelijk op, maar het kansen be nutten was beter verzorgd aan de Rijssense kant. Zij scoorden uit evengoede kansen wel, terwijl Blauw Wit niet scoorde. Rust 0-2. In de tweede helft ging Blauw Wit massaal in de aanval, maar de kan sen die ze kregen gingen er niet in. Door het heftig aandringen kon Excelsior counteren en werd het 0- 3. Blauw Wit bleef het ook na deze treffer wel proberen, maar scoorde niet. 0-3. Markvogels 2 - Blauw Wit 3; Blauw Wit zette Markvogels direct na de aftrap onder druk. Al spoedig kwam men via Jaap Kruk op voor sprong. Direct hierna liet men de teugels vieren en Markvogels kon het spel dicteren. De gelijkmaker kwam dan ook wegens gebrek aan concentratie. Dit werd voor rust goed gemaakt door Erwin Saal- mink die van afstand verschrikke lijk hard uithaalde 1-2. Na rust was Blauw Wit weer de betere ploeg en wist door Jaap Kruk op 1-3 te ko men. Na een wat onbesuisde aktie van een Vogels speler moesten de Markeloërs met 10 man verder. Marcel van Engbrink profiteerde goed en bepaalde de eindstand op 1-4. Blauw Wit 4 - Vesos 2; In de eerste helft met de harde lastige wind te gen kwam Blauw Wit niet aan het opbouwende voetbal van de laat ste weken toe. Vesos groepeerde zich op eigen helft en Blauw Wit kon geen opening vinden. Na twin tig minuten kwam Vesos gelukkig aan de leiding, toen de bal na een mislukt schot voor een spits van. Vesos terecht kwam 0-1. Blauw Wit was duidelijk aangeslagen en na niet goed uitverdedigen uit een corner werd het 0-2. Nog voor rust was het 0-3 en leek de wedstrijd be slist. In de tweede helft een totaal ander Blauw Wit. Met veel inzet en overleg werd de aanval gekozen. Evert scoorde na een kwartier 1-3. Blauw Wit gaf bijna geen kans meer weg. Vesos stond met de rug tegen de muur. Hans Stam kopte voorlangs, voordat Geert Harbers 2-3 scoorde. Helaas was er tijd te weinig om de gelijkmaker te sco ren die er Wel in zat 2-3. Blauw Wit 5 - Eversberg 3; De eer ste 10 minuten waren erg slecht. Het vijfde kwam goed terug, maar de achterstand van 0-2 stond toen al op het bord. Blauw Wit drukte erg op het doel van Eversberg, maar die verdedigden stevig. Na een goede aanval via Martin scoor de Ron Hulleman 1-2. Net als in de le helft begon Eversberg erg sterk en scoorde weer 2x. Hierna gingen bij sommige spelers de kopjes naar beneden en kon Eversberg nog een keer scoren. 1-5. Den Ham 5 - Blauw Wit 7; Het 7e had het erg moeilijk in de ope ningsfase. Men kwam nauwelijks over de middenlijn en toen het ook nog eens begon te regenen, kreeg men de bal helemaal niet meer van de eigen helft. Tot vijf minuten voor tijd kon men de stand op 0-0 houden, toen scoorde Den Ham 1- 0. In de tweede helft met de wind mee moest het gebeuren. Met Ren- ger van Lindenberg in de ploeg voor Appie moest de goal gevon den worden. Het geheel verliep echter heel anders. Na twee te zachte terugspeelballen was het 3- 0 in plaats van 1-1.3-0. Enter Vooruit 8 - Blauw Wit 7; Met maar tien spelers vertrok het 7e naar Enter. Na 10 minuten was al 0- 2 door Gerrit Schooien. Enter kwam toen sterk opzetten en scoorde via een van richting veran derd schot 1-2. Uit een strafschop werd nog voor rust de gelijkmaker gescoord. In de 2e helft had het 7e weinig te koop. Met de felle wind tegen was het allemaal Enter wat de klok sloeg. 8-2. Blauw Wit Ml - BZSV Ml; De eer ste helft gaf een leuke wedstrijd te zien met kansen aan beide zijden. Jolanda scoorde voor Blauw Wit 1- 0. Nog voor rust kwam BZSV langszij 1-1. De tweede helft met enkele veranderingen binnen de ploeg ging eveneens gelijk op. Blauw Wit probeerde te scoren, maar ook BZSV kreeg hiertoe mo gelijkheden. Het bleef uiteindelijk bij 1-1. Blauw Wit Al - Holten Al; Voor rust was Blauiy Wit de betere ploeg en had men de beste kansen. Met een prachtige kopbal opende Jo- han de score. Door dat een Blauw Wit speler werd onderuitgehaald kon Gerben vanaf 11 meter de stand op 2-0 brengen. Hiema kwam Holten terug, maar tot de rust bleef het 2-0. De 2e helft was duidelijk voor Holten. Binnen 15 minuten was het 2-2. Blauw Wit had geluk dat Robert direct 3-2 scoorde, waardoor Holten even wat van slag was. Hierna ging de wedstrijd op en neer, met kansen aan twee kanten. In de slotfase scoorde Holten de derde goal, waardoor 3-3 de eindstand werd. Blauw Wit BI - Excelsior B2; Blauw Wit opende goed en kreeg direct twee dotten van kansen. Scoren lijkt echter een probleem. Excelsior scoorde uit een kleine kans wel. Hierna scoorde ook Blauw Wit, na goed doorzetten van Eelco scoorde John Spijker 1-1. Hierna kwam Rijssen makkelijk aan 3-1. Ook in de tweede helft scoorde Excelsior wel en kreeg Blauw Wit de kansen. 4-1. Mark scoorde met een kopbal 4-2, waar na een fout in de achterhoede 5-2 opleverde. Omhoog Cl - Blauw Wit Cl; Tegen een veel hoger op de ranglijst staand Omhoog bood Blauw Wit goed tegenstand. Door een eigen doelpunt kwam Omhoog aan de leiding. Een foutje in de verdedi ging betekende 2-0 en na een vrije trap werd het 3-0. Nog voor rust kon Omhoog het 4e doelpunt maken. Na rust een nog beter en harder werkend Blauw Wit dat ook enkele malen goed voor het doel van de tegenstander kwam. Om hoog kreeg nog nauwelijks kansen en wist maar lx te scoren. Door het harde werken en de wilskracht Cl niet een te grote nederlaag opgelo pen, maar de beste wedstrijd van het seizoen gespeeld tegen een veel sterkere tegenstander 5-0. Blauw Wit Dl - Haarle Dl; In een matige wedstrijd heeft Blauw Wit toch de punten kunnen pakken. Tegen een Haarle dat de Blauw Witters waarschijnlijk onderschat ten was weinig lijn te ontdekken. Na een ruststand van 2-1 werd het uiteindelijk 5-1 door doelpunten van Hans 3x en Niek 2x. Blauw Wit D2 - Markvogels Dl; Blauw Wit dat heel hard werkte en veel inzet toonde kon tegen het veel sterkere Markvogels niet op boksen. De eindstand werd uitein delijk 1-8. Eversberg F1 - Blauw Wit Fl; In een zowel voor rust als na rust ge- lijkopgaande strijd kon Blauw Wit telkens op voorsprong komen. Eversberg kwam echter ook tel kens weer op gelijke hoogte. De 2-2 stand was dan ook terecht. Jc De Schure is een jongerencen trum waar jongeren als vrijwilliger zorg dragen voor alle activiteiten. Tevens draait een vrijwilliger eens per weekend een bar of disco- dienst. Aanstaande zaterdag 11 november vanaf 20.00 uur geeft De Schure jongeren tussen de 16 en 20 jaar de gelegenheid ook eens een tijdje (ca. een half uur) achter de bar of op de disco mee te helpen. De komende maanden zal dit va ker gaan gebeuren. Wie het leuk lijkt, is zonder verdere verplichtin gen welkomt. Eigen muziek mee brengen mag ook. Op deze avond wil De Schure te vens bezig gaan met ideeën maken en uitwerken voor de carnavalswa gen. Op dinsdag 24 oktober hield de voetbalvereniging Blauw Wit haar halfjaarlijkse ledenvergade ring. De opkomst was onvoldoen de en dit ontlokte voorzitter Dul in zijn openingstoespraak dat ver eniging zijn ook verantwoorde lijkheden met zich mee brengt. Het blijkt steeds vaker dat veel mensen weinig voor een vereni ging willen doen en dat maar wei nig mensen veel over hebben voor dit soort werk. Tevens werd er melding gemaakt dat het trai ningsveld ook bestemd is voor de lagere senioren. Deze groep blijkt als enige binnen de vereniging de weg hier naar toe niet te kennen. Een compliment was er voor F2 dat in het afgelopen seizoen als eni ge team kampioen werd. Ook was er waardering voor de heren Wel- ink en Beukenkamp die Blauw Wit op een hoger niveau vertegenwoor digen of gaan vertegenwoordigen. Nu het steeds moeilijker wordt om scheidsrechters te vinden is het verheugend dat er weer een cursus in Holten is gestart en dat hier ook van Blauw Wit-kant mensen op hebben ingeschreven. Door het werk van o.a. de sportcommissie konden de Blauwwitters dit sei zoen op groene velden aan de com petitie beginnen. De vereniging kon direct goed gebruik maken van de regeninstallatie. In de functie van 2e penningmees ter werd voorzien door de heer van Zeyts. De toestand om en naar het trainingsveld had ook de zorg van het bestuur. Voor de lichtproble-. men werd een commissie in het le ven geroepen, die de zaak met het bestuur gaat uitzoeken en verbete ren. De situatie naar het trainings veld zal binnenkort al worden be zien. Door het bestuur werd gewe zen op de komende festiviteiten van het 25-jarig bestaan in 1991. in dit jaar zal ook de damesafdeling haar eerste lustrum vieren. Het fi nancieel verslag gaf een klein posi tief saldo, terwijl de begroting net niet helemaal sluitend werd gepre senteerd. Een contributieverho ging was dan ook niet aan de orde. Bestuur Voor de damesafdeling was aftre dend en niet herkiesbaar mevr. F. Kampman-Krikkink. Ook mevr. J. Withaar-Kruithof was niet herkies- SV Holten hield woensdagmiddag 18 oktober haar jaarlijkse sport- en spelinstuif.Ondanks het feit, dat de voetbalwedstrijd van PSV rond die tijd op tv te zien was, waren bij na tachtig jeugdleden van de ver schillende afdelingen van de SV Holten aanwezig. In een zestal onderdelen zoals sprint, verspringen, behendig heidscircuit en dergelijke, werd in de verschillende leeftijdsgroepen uitgemaakt wie de beste was. Bij de jongens behaalden Theodoor Kuster, Erik Reylink, Edwin Kna pen en Camille Jansen een eerste plaats. Bij de meisjes gingen Jetste Mark voort, Judith Tiekink en Yvonne Plantinga met de eer strijken. De dames- en herenteams van Hol ten hebben beiden hun uitwed strijd tegen Actief (Deventer) ge wonnen. De heren speelden tegen Actief 2 dat evenveel punten had gehaald als Holten. In de beginfase kwam Actief met 2-0 voor, maar dat lag aan twee dekkingsfouten in dé Holtense verdediging. Holten nam daarna het initiatief volledig in handen en nam al bij rust een 5-13 voorsprong. Vooral uit vrijeworpsi- tuaties en vanuit de tweede lijn werd veelvuldig gescoord. Na rust geloofde Actief het wel. Holten ging echter door en Actief mocht zich gelukkig prijzen dat Holten niet alle kansen benutte. Verdedigend werden nauwelijks fouten gemaakt, zodat Holten een verdiende 5 - 23 overwinning boek te. Scores: Diederik Husslage, Mei- no van Beek 7; Roland Bleyenberg 4; Johan Plantinga 3; Nico Vorst, Jan Victor Dorlas 1. Ook de dames speelden tegen Ac tief. Een onbekend tegenstander voor Holten. Ook nu kwam Holten achter, maar met goed aanvalsspel wist Holten de bakens te verzetten en bij rust een 1 - 4 voorsprong te bewerkstelligen. Na rust ging Hol ten goed door en werd de voor sprong zelfs 1 - 7. Daarna slopen er wat fouten in de Holtense verdedi ging waardoor Actief terug kon ko men tot 4 - 7. In de slotfase was het drie keer op rij Joke Marktvoort, die uit identieke spelsituaties keu rig doel trof. Een laatste aanval van Actief bepaalde de eindstand op 5 -10. Scores: Joke Marktvoort 3; Marti Barvelink, Marieke Nij land 2; Ria Kappert, Iepy Bijma, Gerda Busschers 1. De dames-junioren troffen in Zwol le een sterke opponent. Tot de rust hielde beide teams elkaar goed in evenwicht (5 - 4). Na rust kreeg Zwolle duidelijk meer ovewicht en won met 16 - 8. Entreegelden Dit seizoen zijn de entreegelden bij de handbal wedstrijden op de zon dag afgeschaft. Gezien de daaraan verbonden kosten, heeft het Hand- balverbond besloten geen entree meer te heffen. De Handbalafde ling van de SV Holten is daar erg blij mee en hoopt dan ook dat be langstellenden voor wie de entree een bezwaar was binnenkort op de tribune te zien. baar terwijl H. J. Dul als voorzitter aftredend, maar wel herkiesbaar was. Onder applaus en met een ge schenk werden zij bedankt voor hun diensten in de afgelopen jaren. Mevr. Aanstoot nam zitting in het bestuur, terwijl de vacature van H. Stam bijna rond bleek te zijn. Het bestuur is dan weer op gewenste sterkte. Jeugd Al startte verrassend tegen een groter en sterker V K. Dit leidde tot een 2 - 0 voorsprong, maar daar na kwamen de gasten terug. Dit zorgde voor en 3 - 4 ruststand. Na rust bleef V K de betere ploeg en werd verdiend met 4 - 9 gewonnen. BI verschoot iets te veel kruit in de eerste helft. Met vaak leuk veld spel werd een verdiende 3-1 voor sprong genomen. Maar zoals al eer der dit seizoen hield men in de tweede helft net iets te weinig over. V K BI kon daardoor terugko men en alsnog de wedstrijd met 5 - 7 winnen. Jongens A was niet opgewassen te gen Schalkhaar. Met slechts zes man was de opgave extra moeilijk. Toch werd een goede eerste helft gespeeld (3 - 6). Na rust ging ook de conditie mee spelen en konden de gasten met 4 - 16 winnen. De welpen speelden wederom een spannende en doelpuntrijke wed strijd. Na een voorsprong bij rust van 8 - 5, ging het in de tweede helft gelijk op. Haarle kwam vlak voor tijd nog even voor, maar Holten scoorde op tijd de verdiende 12 -12 (ja en dat voor welpen) gelijkmaker. Leuk was, dat vele ouders bij deze wed strijd aanwezig waren! De Hockeyclub Holten heeft de plannen voor een kunstgrasveld op het Sportdal laten varen. Dat staat te lezen in het rapport Hoofdzaken, dat onlangs is uitge bracht. Het besluit van het be stuur om niet over te gaan op kunstgras wordt ingegeven door het feit, dat het ledental daarvoor zou moeten verdubbelen. De da lende tendens is tot staan ge bracht, en men streeft ernaar het aantal leden weer terug te bren gen naar 200, maar een ledental van 350 lijkt een volstrekte illusie. Mede van invloed op het besluit is ook geweest de onzekerheid over de toekomst van het veld en de ge meentelijke plannen ter plaatse (rondweg?). Het bestuur van de Hockeyclub Holten vindt het daar- om niet verantwoord om een kapi taalsinvestering van ongeveer een half miljoen gulden te. doen. In overleg met de gemeente en Hoc- keybond zal nu gepoogd worden de huidige velden op een hoger peil te brengen. Verder staan er verbeteringen aan het clubhuis en. omgeving op het programma. Zo zal het club huis en de kleedlokalen van een nieuw verfje worden voorzien en zal de tuin opnieuw worden aange legd. In het clubgebouw zullen de vloeren worden geschuurd, komen er nieuwe gordijnen en krijgt de open haard een opknapbeurt. Voorts wordt met de eigenaren van het terrein en de gemeente over- legg over een volledige omheining aan de achter- en NSzijde. Langs het hekwerk komen langs de spoorwegzijde een groot aantal schuine insteek parkeerhavens. Daarnaast wordt in overleg met gemeente en eigenaar een start ge maakt met het opvullen van de ga ten en het wat beter begaanbaar maken van de toegangsweg en het parkeerterrein naast de kleedloka len. Om daadwerkelijk een begin te maken met het opvijzelen van het ledental worden een aantal activi teiten ontwikkeld, zoals het bena deren van de lagere schooljeugd en het contacten opbouwen met an dere kleine buurtclubs. Ondanks een operatie aan de pols heeft de Holtense schutter Bertus Brinkman zijn oude vorm weer te pakken. Bij het open nationale kampioenschap klein kaliber ge weer behaalde hij in Rijssen on langs de nationale titel op de 50 meter bij de veteranen. De presta tie van Brinkman kreeg nog extra glans doordat hij het nationaal re cord verbeterde en op 430 punten zette. Ook op de 12 meter-baan, waar hij in 1987 nationaal kampioen werd, kwam Brinkman goed voor de dag met een tweede plaats. Enkele leden van 'De Bergrui- tertjes' namen zondag 29 oktober deel aan het Indoorspringcon- cours van de Pony Club 'De Luch- te' te.Lochem. In de afdeling Springen Klasse B, categorie D, behaalde Erik kap pert met Miss Spidy de tweede prijs. Een zevende prijs was er voor Frederique Oolbekkink met Tor nado in de Klasse L, categorie D. Blauw Wit al-Holten al 3-3: Een sterk spelend Blauw Wit zette Hol ten in de eerste helft flink onder druk, zodat het met rust al 2-0 was in het voordeel van Blauw Wit. Na de thee een aanzienlijk beter spe lend Holten, zodat nu Blauw Wit onder druk kwam te staan. Na 10 min. spelen in de tweede helft, was de stand alweer gelijk getrokken door twee mooie doelpunten van Jan Arend Borghuis en Wilco Pin- kert. Een tegencounter van Blauw Wit zorgde al snel voor 3-2, maar Holten liet het er niet bij zitten en vocht terug in deze spannende wedstrijd. Vijf min. voor tijd was het René Ehren, die vlamde op de rechter vleugel en met een strak schot de gelijkmaker produceerde 3-3. Enter b2-Holten b2 4-5: In de tien de min. kwam er een uitbraak op de rechter vleugel en met een steekpass van Peter op René, die 'm er, toen koelbloedig in kon schieten. Ook het tweede doelpunt kwam van René met een loeier, on houdbaar voor de keeper van En ter. Doch Enter bleef ook niet ach ter om te scoren en bracht Holten zelfs op een 3-2 achterstand, maar toen scoorde René weer door een voorzet van rechts van Erik kopte hij ;^n erin, René maakte ook het vierde doelpunt. Doordat René uit het veld was gestuurd gelijk met een tegenstander werd het een har de strijd. Er werden aan beide zij den nog wel goals gemaakt, waar van twee voor Enter en een voor Hólten door Rik Oolbekking. Deto cl-Holten cl 1-4: Om aanslui ting met de top te behouden, moest deze koploper worden ge wonnen. Met een blanko stand werd gerust en kon worden terug gezien op een prima eerste helft, waarin gedisciplineerd, sportief en met volle inzet werd gespeeld. In de 2e helft, liet Aart zien, er deze wedstrijd zin in te hebben. Van zijn voet kwam een voorzet van Bart 2- 0. Dat de tegenstander nog op 1-2 kwam, was slechts even verontrus tend, want alweer Aart zorgde met 3e opeenvolgende goal voor een hattrick. Het kon echter niet op, Camille soleerde op een knappe wijze door de verdediging en scoor de 1-4. Holten dl-Deto dl 1-0: Het was een echte subtopper afgelopen zater dag op Meermanskamp. De. le helft gaf twee gelijkwaardige ploe gen te zien, die met veel inzet om de punten streden. Na rust trok Holten het spel meer naar zich toe en zette DES onder druk. Erik Rey link scoorde 10 min. voor het einde het enige doelpunt en bracht zo de eindstand op 1-0. Tukkers 3 - Holten 3:4-0; Al zeer snel kwam Holten door een fout van de goalie op 1 - 0 achter stand. Daarna pakte Holten de draad weer op en kon Tukkers goed van de goal afhouden. De kleine kansjes die er waren werden door de Holtense jongens niet afge rond profiteerden, vlak voor de rust, de Tukkers nog van: 2 - 0. De tweede helft was niet zo sterk wat dus ook al gauw in 3 - 0 resulteerde. Even daarna was het alweer Tuk kers dat 4-0 scoorde. Door het plaatsvinden van een ongelukkig ongeval werd de wedstrijd ge staakt en konden de Holtense jon gens naar huis terugkeren met een 4-0 nederlaag. Holten 5 - De Zweef 7 3 - 2; Holten moest aantreden tegen hekkeslui- ter De Zweef en kwam al zeer snel op. voorsprong door onder andere feestganger 'Eib' en de zeer sterk spelende A. Deyk. Daarna verslap te Holten en kwam De Zweef op ge lijke hoogte. Voor de thee scoorde 'Der Bomber' nog 3 - 2. Na de thee bleef de stand ongewijzigd, al moet er nog even vermeld worden dat 'Der Bomber' straks de kansen be ter benut dan in de tweede helft. Holten 6 - Twenthe 7:3-1.; In de eerstè helft was het een ge- lijkopgaande strijd. Twenthe kreeg één kans die prompt benut werd: 0 -1. Na de rust deed Holten er een schepje bovenop, wat al snel resulteerde in de gelijkmaker van de Grieze. Holten behield hierna een veldoverwicht en kwam door een keiharde pegel van Theo Boode op voorsprong. Even later werd het via een schitterende aan val nog 3 -1 door André Tuitert. Holten 12 - De Zwaag 11afgelast.

Holtens Nieuwsblad | 1989 | | pagina 7