Blauw Wit stelt weer teleur met nederlaag Als schadeherstel ook echt herstel moet zijn.. J. G. de Graaf Sidecar-Team Splo haalt titel binnen Holten F2 kampioen HARRY HAGEN SAUNA „NIJVERDAL" m m LAmmE^ufK Resultaten Blauw Wit CunoMoormann „BOODE" BATHMEN OCCASIONS AUTOBEDRIJF VERLOVINGS- en M TROUWRINGEN Al eens in 100 Celsius gezeten? Horlogerie Rikkert Sierbestrating Middeldorp WILDE KONIJNEN presenteert a.s. zondag AUTOSCHADE DRENTHEN WERKKLEDING: Marieke wint DONDERDAG 2 NOVEMBER 1989 HOLTENS NIEUWSBLAD OPEL Volkswagen Golf 1.6 5-drs. blauw met. LPG 1986 Suzuki Swift GLX 1.3 3-drs. rood1987 Opel Vauxhall 1.6 2-drs1979 Volkswagen Golf D rood1980 Volkswagen Jetta Diesel 1981 Mazda 323 1100 3-drs. blauw1982 Mercedes 200D 4-drs. groen1982 Suzuki Alto1982 Opel Kadett 5-drs. rood1982 Opel Rekord 2.0S 4-drs1983 Opel Ascona 1.6 4-drs. GRI1983 Ford Escort 1.6 3-drs. GRI1984 Opel Kadett D 3-drs1984 Opel Ascona 1.6 4-drs. rood1985 Opel Kadett 5-drs. rood LPG1985 Ford Fiesta 3-drs. blauw1982 Ford Fiesta 1.1 3-drs. GRI 1985 Suzuki Alto 3-drs. wit1986 Opel Kadett E 5-drs. bruin1985 Opel Kadett 4-drs. rood1986 Opel Kadett 1.3 S 5-drs. blauw1986 Skoda 105 S 4-drs. wit1986 Ford Escort 1.4 5-drs. Bravo1987 Opel Kadett E 1.3 4-drs. bl.met1989 Opel Kadett E 1.3 S 4-drs. wit LPG1987 Opel Kadett E 1.3 N 3-drs. rood1988 Opel Corsa 1.2 Swing 3-drs. antraciet1989 Opel Vectra 1.6i 4-drs. platina 1989 Nieuw-Heeten, tel. 05725-1671 Grote keuze in |j|5ï van de Broekestraat 40 Rijssen-tel 05480-13186 De Joncheerelaan 152 Nijverdal - Tel. 05486-5 45 45 Na de teleurstellende nederlaag te gen Markvogels mocht worden verwacht dat de Blauw Witters zich wilden revancheren in de uit wedstrijd tegen MVV' 69 uit Marle. Het elftal heeft kwam ook hier ex- hter niet tot een goede prestatie. Met een 2-0 nederlaa stelden de Holtenaren fiks teleur. Qua inzet en wil om te winnen maakte MW duidelijk meer in druk. Het veldspel van de Holtena ren was wel beter verzorgd, maar met dit breiwerk konden nauwe lijks of geen kansen worden ge creëerd. Ook werd te veel balver lies geleden op het middenveld. De thuisploeg speelde het bekende recht toe recht aan voetbal, waar mee ze de eerste helft veel gevaar lijker waren. Doelman Hans Bek- kernens moest een aantal keren handelend optreden, hetgeen hem goed afging. Blauw Wit kon daar weinig tegenover stellen en bezorg de de MW-goalie een rustige eer ste helft. Na de thee kwam Blauw Wit goed uit de startblokken. De thuisploeg werd in de verdediging gedrongen, maar de verdediging kon het ste riele aanvalsspel van Blauw Wit makkelijk klaren. Met lange trap pen werd voor opluchting gezorgd, waardoor het steeds oppassen ge blazen was voor de Blauw Wit ver dediging. In de 55e minuut leverde zo'n uitval een vrije trap op, op zo,n 25 meter van het doel. De aanvoer der van de thuisclub mikte de bal precies in de uiterste hoek: 1-0. Dit was een tegenvaller voor de Blauw Witters, waardoor even wat con centratieverlies ontstond. Hiervan profiteerde good-old Bert Hazel- horst meteen door het goed afstraf fen van slecht uitverdedigen 2-0. In feite speelde Blauw Wit vanaf dat moment een verloren wedstrijd. Jan Vrugteveen kwam als extra spits nog in het veld, maar tot ech te kansen kon Blauw Wit niet meer komen. Alleen Gerben Beldman - deze wedstrijd voor het eerst in de basis als linksbuiten - kreeg in de slotfase enkele meters voor het doel nog een enorme kans, maar hij wist de bal nog naast het doel te krijgen. De Esch Wil Blauw Wit de weg naar boven inslaan dan zal het agressiever moeten spelen en zal trainer van Noesel een oplossing moeten vin den voor de onproduktiviteit van zijn aanvallers. Wellicht dat dit za terdag thuis tegen rode lantaarn drager De Esch al resultaat ople vert. Sportclub Rijssen 2-Blauw Wit 2 Het tweede heeft afgelopen zater dag een geweldige afstraffing ge kregen. Door het ontbreken van de stuwende kracht op het midden veld en het gebrek aan overleg kon Rijssen een veel te ruime overwin ning halen. Tot de rust kon het tweede het nog aardig bijbenen: 1- 1. Na de pauze plofte de pudding in elkaar. Elke aanval leek een doel punt en zo was het ook: 9-1. Excelsior 9-Blauw Wit 3 Het derde moest op bezoek bij de koploper. In de eerste helft waren de ploegen even sterk. De ploeg uit Rijssen wist echter een kans te be nutten en hierdoor bij rust een 1-0 voorsprong te koesteren. Na de thee een was Blauw Wit de aanval lende ploeg. Excelsior moest terug en Blauw Wit kreeg kansen. Uit deze kansen werd lange tijd niet gescoord. Tien minuten voor tijd kreeg Blauw Wit een vrije trap die door Robert Tromop ineens in het doel werd geschoten. Dit was de verdiende gelijkmaker: 1-1. Blauw Wit 4-Deto 5 Dat er veel sprake van onderschat ting is in deze klasse bleek voor het vierde de laatste weken al. Door de Voor alles wat tikt en de tijd aanwijst. - De echte horlogemaker - Repareert zelf - Reeds 45 jaar vakervaring Deventerweg 13. Laren (Gld.) 05738-14 31. 05704-25 07 Bathmen Alles voor uw tuin o.a. grindtegels 40x60 3*95 Trottoirtegels 30x30 1.10 Waalformaat klinkers0.27 Vele maten en soorten tuinhout. Wij leveren zand en grint, alles incl. btw. lage positie op de ranglijst onder schatten de tegenstanders Blauw Wit nogal. Dit overkwam ook Deto. Door goed geconcentreerd verde digen en met snelle aanvallen uit te breken stond, Deto bij rust te gen een 4-0 achterstand aan te kij ken. Dit moest dus de derde zege voor Blauw Wit op rij worden. Na de thee echter onderschatte Blauw Wit Deto een beetje en konden zij terugkomen. De verdediging bij Blauw Wit had de zaak echter rede lijk voor elkaar en pas ver in de tweede helft moest de tweede te gentreffer worden geïncasseerd: 4- 2. Blauw Wit 5-Vesos 4 Blauw Wit 5 begon zeer gemoti veerd aan het karwei tegen Vesos. Dit leverde een veldoverwicht en diverse kansen op. De doelpunten waren schaars in de eerste helft en Blauw Wit had de hulp van een Ve sos speler nodig die hands maakte, waarna Ron Hulleman de straf schop verzilverde: 1-0. Na rust kwam Blauw Wit weer opzetten, maar uit een snelle counter was het plotseling 1-1. Na de hernieuwde aftrap was het eenrichtingsver keer. Direct de eerste aanval had succes door Martin Kerkdijk en even later scoorde Richard Verve da op de voor hem zo bekende wij ze: 3-1. Hierna liet het vijfde zich te veel zakken, waardoor Vesos kon terugkomen in de wedstrijd: 3-2. De druk van Vesos werd toen enorm. Met man en macht moest Blauw Wit verdedigen. Dit lukte aardig. Uit een snelle counter via Harrie Sjoers werd het zelfs 4-2. Blauw Wit 7-Excelsior 14 Na een furieuse start met hoopvol le verwachtingen in de eerste helft, bleek het zevende de eerste helft zonder al te veel kleerscheuren door te komen. Halverwege de eer ste helft bleek dat Excelsior toch wat meer inhoud had. Toch kon voor rust de schade tot 1 doelpunt worden beperkt. Na rust de veters weer strak ondergebonden en voorzien van twee verse krachten, bleek al gauw dat good-old Kremer node gemist werd. Na een paar blunders van deze en gene in de voorhoede, achterhoede en mid denveld, wandelde Excelsior toch over Blauw Wit heen: 1-7. Excelsior 16-Blauw Wit 8 Het achtste werd overdonderd, in de eerste minuut stond men al met 1-0 achter. Hierna kwam men beter SPECtAUSTIN WILDM Deze week: 7 en van 9.50 voor -OW per kilo Per 10 stuks 6.50 per kilo Grote zaal: Valley Gazelle Raadskelder: Disco In het Veurhuus: Hollandstalige muziek Aanvang 8 uur. Zoals er garages zijn voor panne, zo zijn er FÓCWA bedrijven voor scha deherstel. Wij zijn zo'n FOCWA be drijf. Met goed opgeleide vakmen sen. Speciale apparatuur. Wij herstellen perfect. Konform fa- brieksspecif icaties. Met originele on- Wij zijn aangesloten bij het Focwa Garantie fonds derdelen. Allemaal voor uw veilig heid. Dus als schadeherstel ook echt herstèl moet zijn, breng dan uw schade-auto rechtstreeks naar ons. Voor vakmanschap, veiligheid en realistische prijzen. AUTOSCHADEBEDRIJF Nijverheidsstraat 11/Daltonstraat 13 - Rijssen - Tel. 05480-1 33 47 Wij herstellen niet alleen de schade aan uw auto, maar ook aan uw (voor)ruit! Wheedwarsweg 3 7471 GG Goor Tel. 05470-74907 Overalls Parka's Werkpakken Bodywarmers Commandotruien All purpose jacks Werkschoenen hoog en laag model met stalen neus en zool. Handelsonderneming Rembrandt van Rijnstraat 28 7462 BR Rijssen, tel. 05480-1 26 25 in het spel. Er kwamen wat kansjes voor beide ploegen. Men had op een gegeven moment de wedstrijd geheel onder controle, dit kwam mede door de inbreng van Herman van Eden. Voor rust scoorde Ben perfect de gelijkmaker. Na tien mi nuten in de 2e helft scoorde Excel sior de 2e treffer. Het 8e kwam 7 mi nuten voor tijd langszij door Nico met geluk: 2-2. Toen was de ban ge broken en na goed aangeven van Nico scoorde Koning Jr. 2-3. In de laatste minuut scoorde wederom Nico, na een goede pass van Gait zelfs nog 2-4. Blauw Wit Al-Sportclub Rijssen Al Ook in deze wedstrijd kreeg Al weer voldoende kansen. Van al die kansen profiteerde men maar ma tig. Tegen oud trainer Grondhuis wilde men echter wel wat laten zien. Sportclub kwam op voor sprong, maar de gelijkmaker was er spoedig. Hierna kreeg men nog een aantal goede kansen, maar paal en lat stonden een verdere goal in de weg. In de tweede helft was Blauw Wit de spelbepalende ploeg en moest Rijssen zich tot ver dedigen beperken. Toch scoorde Blauw Wit te weinig doelpunten uit het grote veldoverwicht. Met 2 doelpunten in de 2e helft had men toch de punten binnen. 3-1. Blauw Wit Bl-Voorwaarts BI In een zeer zwakke wedstrijd kon Blauw Wit in de eerste helft Voor waarts goed partij bieden. Uit een schitterende vrije trap van Gert Jan in de bovenhoek scoorde Blauw Wit de enige treffer van de wedstrijd. Voorwaarts wist voor rust ook een keer te scoren: 1-1. Na rust was Blauw Wit niet meer voor uit te branden en kon Voorwaarts 3x scoren. 1-4. Excelsior C2-Blauw Wit Cl Een veel sterker Excelsior had bij de rust wel met 20-0 kunnen voor staan. Echter door zeer goed werk van doelman Marcel was het maar 5-0. In de tweede helft kreeg ook Blauw Wit enkele kansen. Na aan geven van Ton kreeg Jan Martijn een mooie kans en ook Doeko had de kans op een doelpunt alleen voor de keeper. Excelsior scoorde wel. 10-0. Enter Vooruit Dl-Blauw Wit Dl Een versterkt Enter Vooruit bleek vooral fysiek de meerdere van Blauw Wit, dat toch goed speelde. Blauw Wit kwam voor rust nog op 0-1 door Hans. Na rust sloeg Enter Vooruit toe. Er werden ondanks het heftige verweer van de verdedi ging 3 doelpunten gemaakt. Dit was de 2e verliespartij voor Blauw Wit in dit seizoen: 3-1. Holten El-Blauw Wit El In het begin was het nog een gelijk- opgaande strijd. Na ongeveer een kwartier scoorde Holten de eerste treffer. Hierna lieten de jongens de koppies een beetje hangen. Holten kon voor rust tot 3-0 uitlopen. Hier na in de tweede helft was Holten oppermachtig en scoorde nog 5x: 8-0. Blauw Wit E2-SDOLE2 In een zeer spannende wedstrijd wist Blauw Wit voor rust met 2-0 voor te komen. Na rust kwam Sdol sterk opzetten en wist tot 2-1 terug te komen. In de slotfase moest Blauw Wit alle zeilen bijzetten om een score van SDOL te voorko men. Met name Jan, Ferdi en Rein- der hebben keihard gewerkt, voor de overwinning. Hierdoor werd een tweede doelpunt van SDOL voor komen. De doelpunten kwamen van Alexander en Peter. 2-1. Enter Vooruit Fl-Blauw Wit F1 Door het ontbreken van doelman Maarten Paalman en Rick de doel puntenmaker, had F1 het erg moeilijk tegen Enter Vooruit. Tot de rust ging het gelijk op. Met 2 doelpunten voor Enter en Blauw Wit was het dus 2-2. Eelco scoorde de goals. In de tweede helft waren de jongens uit het klompendorp te sterk en scoorden nog 5x: 7-2. Ondanks het behalen van de na tionale titel bij de junioren, was de stemming bij het zijspanduo Jan Vos en Jan-Willem Nijland terneergeslagen. Het kampioen schap van het Sidecar-Team Splo in Prinsenbeek werd overscha duwd door het verongelukken een dag eerder van collega-rijder Her man ter Beest. Ook de talrijk op gekomen supportersschare was hiervan danig onder de jndruk. Misschien wel als hommage aan Herman ter Beest reden de Splose zijspanners als nooit tevoren. Ze kregen de titel ook niet cadeau, want het duo Maarten en Albert Bokslag legde hen het vuur na aan de schenen. Na in de eerste man che voortdurend op kop te hebben gelegen, resteerde aan de finish nog maar een minimale voor sprong op de grootste concurren ten. In de tweede manche ging het bij de start helemaal fout. Doordat de machine van de Bokslags over de kop sloeg, kwamen de Holtenaren in een opstopping te staan en ter wijl het hele veld voorbij vloog, konden de beide kampioenskop pels slechts toekijken. Hierna be gon echter een geweldige inhaalra ce, waarbij ook de supporters duchtig van zich deden spreken. Met uitzondering van de combina tie John Verweijmeren en John Mi- chielsen werd het hele veld ingelo pen en kon het Sidecar-Team Splo de gebroeders Bokslag weer net voor te blijven. Daarmee was het kampioenschap een feit en werd de huldiging een emotioneel gebeu ren, waarbij veel champagne en tranen werden vergoten. De eerste kampioenen zijn binnen bij de SV Holten en wel de aller kleinsten. Met nog twee wedstrij den te spelen zijn de jongens van Holten F2, kampioen geworden. Toch was het zaterdag nog een hele spannende strijd, want tegen stander Enter, de nummer twee van de ranglijst, kwam nog terug op een spannende stand van 4-3. Gelukkig kon Holten nog twee keer scoren, dus een eindstand van 6-3. Toen konden de bloemen ver diend gegeven worden aan de F2- jongens. Want wie maakt zo'n mooi kampioenschap mee, met 16 punten uit 8 wedstrijden en 56 doelpunten voor en 8 tegen? Dus verdiend op de foto en na het dou chen, na een toespraak van de jeugdvoorzitter Anne Jansen en twee vertegenwoordigers van de Supportersvereniging van SV Hol ten, konden de jongens beginnen aan een gezellig feestje. Op de foto zittend v.l.n.r. Johan Bosshers, Coen Paalman, Jeroen Bargboer. Staand v.l.n.r.: Freek Knapen, Laurens Dekker, Arjan Bauman, Mark Koetsier, Remco Meulenbelt, Alrik Baltus, Bas Mei erman. Leiders Janny Koetsier en André Dekker. Marieke Mulder werd kampioene op de Overijsselse Kampioen schappen Samengesteld te Bath- Met haar pony Snorrewind werd ze kampioene in de klasse L categorie A'B. Deze wedstrijden werden georga niseerd door de p.c. de Molenrui- ters te Bathmen.

Holtens Nieuwsblad | 1989 | | pagina 11