Afbraak Dorpsschool lijkt onafwendbaar Zakendoen Jubileum De Schure met als hoogtepunt optreden White Heat Uit buiten Holten Cursus Profoto voor beginners Daffodil: voor wie iets anders wil Wander Drent kwart eeuw kapper Wijziging programma Trekkersiep Kunstkring op reis HOLTENS NIEUWSBLAD Resultaten sv Holten Resultaten Blauw Wit DONDERDAG 21 SEPTEMBER 1989 9 Per 1 augustus j.l. heeft Anneke Jager de zaak van Wim v.d. Ende (Sebastian) overgenomen. De kapsalon is gevestigd aan de Oranjestraat nr. 4. Het interieur van het pand werd hier en daar aangepast aan de wensen van de nieuwe eigenaresse. Anneke en haar vijf mede werksters kunnen er nu dus weer met frisse moed tegen aan. Vanaf heden kunt u bij Roxana terecht voor trendy modellen en lijnen voor zowel dames als heren. Er wordt gebruik gemaakt van de nieuwste verfijnste technieken op kappersgebied, zoals sunglitz, waarbij het haar lichter van tint wordt gemaakt door middel van milieuvriendelijke produkten op natuurlijke basis. Ook voor jetting, een aanzet permanent voor een bijzonder inte ressante prijs, kan men bij Roxana terecht. Alle acties van de ouders ten spijl en vooruitlopend op een gesprek met de vier raadsfracties, lijkt het lot voor de Dorpsschool bezegeld. In de vergadering van de onder wijscommissie werd vorige week duidelijk dat de gemeenteraad pal achter het besluit van het college staat om de Holtense Schoolvere niging voor Daltononderwijs de zes leegstaande lokalen van de Kolschool ter beschikking te stel len. Dat betekent dat het Dorps school-gebouw overbodig wordt en na sloop het vrijkomende ter rein kan worden aangewend voor de bouw van bejaardenwoningen. Dat de in grote getalen naar het ge meentehuis gekomen ouders de discussie met gemengde gevoelens aanhoorden, is te begrijpen. Maar even begrijpelijk waren de overwe gingen van B en W orn niet voor de lokatie Dorpsschool te kiezen. „Al leen vanuit het oogpunt van de Dorpsschool gezien, heeft u groot gelijk" voegde commissie-voorzit ter W.L.F.C. van Rappard de aan wezigen toe. „Maar als gemeente bestuurders moeten wij ook de Kolschool bij onze besluitvorming betrekken. Krimpbesluiten doen altijd pijn, maar wij mogen onze verantwoordelijkheden niet uit de weg gaan. Drie openbare scholen met een eigen gebouw is voor Hol ten niet langer verantwoord. Wij kiezen voor twee scholen die on derwijskundig mogen verschillen en een voedingsgebied in de hele gemeente hebben." Van Rappard, die benadrukte dat het besluit meer dan een financiële optelsom was geweest, maakte overigens wel duidelijk dat het col lege nog steeds streeft naar een fu sie van Dorps- en Kolschool onder de Dalton-vlag. „Maar fusie of niet, dit is de beste plek voor de Dalton- school." Brede steun Van de commissieleden kreeg het collegevoorstel brede steun. „Een nieuwe school bouwen in het cen trum zou van slecht beleid getui gen en huisvesting in de Dorps school betekent kapitaalvernieti ging" beargumenteerde H. Ruste- biel van Gemeentebelang zijn akkoordverklaring. Rustebiel, die ook liever een fusie had gezien, wees daarbij ook op de betere spreiding van onderwijs aan weers zijden van het dorp die dit besluit teweeg brengt. Hij werd daarin bij gestaan door CD A-er A. J. Nijkamp die gezien het teruglopende leer lingenaantal het niet verantwoord achtte vijf lokaties voor openbaar onderwijs binnen de gemeente grenzen in stand te houden. Gezien hun sociale functies wilde Nijkamp de Bosschool in Espelo en de OBS Dijkerhoek ontzien, maar drie scholen in het dorp achtte hij „een onverantwoorde luxe". Aangezien nu al 17 procent van de leerlingen uit het Kol-gebied komt en men daar over twaalf lokalen bescht te genover acht bij de Dorpsschool, moeten we het verzoek om bouw van een vijfklassige school afwij zen" aldus Nijkamp. Zonder officiële poespas, zoals een receptie, maar wel met een gradnioos feest, herdenkt jonge rencentrum De Schure komend weekend het feit dat twintig jaar geleden De Schure werd opge richt. Vrijdagavond wordt alvast een voorproefje op het feest van zater dag 23 september genomen met een surpriseavond tijdens de nor male openingstijden. Zaterdag wordt het feest geopend met een reünie, waarvoor nage noeg alle vrijwilligers, welke de af gelopen twintig jaar bar- en disco- diensten hebben gedraaid, zijn uit genodigd. Het programma, dat om 15.00 uur begint bestaat uit diverse activiteiten. Zo zullen er die dag re gelmatig films en video's worden vertoond, die in de afgelopen twin tigjaar door eigen Schure-vrijwilli- gers zijn gemaakt. Voorts is er een permanente tentoonstelling te be wonderen over de -bewogen- ge schiedenis van De Schure. Door de discjockey's zal muziek uit de jaren '60/'70 en '80 ten gehoren worden gebracht, maar ook live muziek ontbreekt niet. Het gitaar duo uit Tilburg zal 's middags en aan het begin van de avond enkele sets spélen, maar het hoogtepunt van het feest is het live-optreden van de formatie White Heat, dat omstreeks 22.00 uur begint. White Heat, met o.a. ex-Normaal De PvdA beperkte zich, bij monde van W. Dijkgraaf-Van der Hart tot een formele akkoordverklaring met het B en W-standpunt. „Met het aanbieden van de lokatie Kol school voldoen we aan alle eisen. Er is ruimte genoeg, het voedings gebied is aanwezig, we bereiken zo de gewenste spreiding en de af standen worden niet te groot." WD-er M.F. Spijker tenslotte kampte met wat "frictie in de frac tie", maar zag zijn verzoek om uit stel van de beslissing niet gehono reerd, omdat de beslissing anders een jaar uitgesteld zou moeten worden. Spijker, die ook nog eens zijn spijt over de mislukte fusie be tuigde, maakte overigens zelf wel al duidelijk de nieuwe Dalton- school het liefst in de leegstaande lokalen van de Kolschool te will huisvesten. „Leegtand is duur Deldcn Al-Holten Al 3-1. Een agressief spelend Holten Al ging voortvarend uit de startblokken. Na 25 minuten leidde dit naar een prima goal van Harold Tuitert, door goed voorbereidend werk van Jan Arend Borghuis. De slecht lei dende scheidsrechter onthield Holten voor rust een terechte straf schop, zodat de ruststand nog 1-0 was in Holtens voordeel. Na rust een terecht agressiever spelend Delden voerde druk uit op het Hol tens doel en zorgde ervoor dat een omwenteling kwam in de wed strijd. Door zwak uitverdedigen van Holten, kon Delden 3x tegen- scoren. In die 70 minuten mocht Holten nog een penalty nemen. Ook hier stond Vrouwe Fortuna niet aan Holtens zijde, zodat de eindstand 1-3 bleef. Holten B2-DES B2 9-3. Holten ging meteen goed van start en zette DES gelijk onder druk. De eerste goal werd snel gemaakt door Di- nand, toen werd het 2-0 en 3-0 door Rik. DES scoorde daarna een keer tegen. Dinand scoorde 2x, rust stand 5-1. Holten begon de tweede helft waar het de eerste helft was opgehouden. Na een schitterende aktie tusen Rene en Rik, maakte de laatste het af met een doelpunt, toen maakte Rene met behulp van een tegenstander een goal (7-1), daarna was het weer de beurt voor Rik. Met een omhaal a la Van Bas ten raakte Nico de Slager alleen de vuisten van de DES-keeper, toen met een schitterende slalom zorg de Harry voor 9-1. DES scoorde nog 2x zodat de eindstand 9-3 werd. Vroomshoopse Boys Cl-Holten Cl 1-0. Het werd van begin af aan een pittige wedstrijd. Holten was tech nisch beter maar de tegenstander fysiek sterker; beide ploegen ga ven elkaar geen duimbreed toe. Ruststand 0-0. Na goede taktische aanwijzingen van trainer Riemers speelde Holten Cl na rust een klas gitarist Alain Gasgoinge-alias Gaspiepe en de Engelse mondhar monica-virtuoos Tim Disney speelt muziek van Chicago-blues tot en met Rockabilly, met invloe den van o.a. Robert Cray en John Hiatt. Het jubileumsfeest van De Schure is niet alleen een feest voor de oud- vrijwillgers, maar voor iedereen die het jongerencentrum een warm hart toedraagt. Voor niet genodig den bedraagt de entree (ongeacht het tijdstip van binnenkomst) 5,-. In verband met de krappe parkeer- mogelijkheid verzoekt de Schure iedereen uit Holton en naaste om geving zaterdag de 23e zoveel mo gelijk op de fiets te komen. zes lege lokalen kunnen we ons niet permitteren." Het collegevoorstel om de Dalton vereniging de lege lokalen van de Kolschool aan te bieden, moet in de raadsvergadering van maandag 25 september nog worden goedge keurd. Bosschool Ook eensgezind toonden de com missieleden zich over het voorstel tot instandhouding van de Bos school. Weliswaar beschikt deze school over minder dan de vereiste vijftig kinderen (per 16 januari ver moedelijk 32), maar in zo'n geval kan de gemeenteraad een instand- houdingsbesluit nemen. Met het college is de commissie Onderwijs van mening dat "instandhouding van de Bosschool nog steeds nood zakelijk is om te voorzien in vol doende gelegenheid tot het volgen van openbaar onderwijs". separtij. De wedstrijd werd beslist na een afstandsschot, dat via bin nenkant paal doel trof. Daarna nog diverse goede scoringskansen, maar de stand werd niet gewijzigd. Holten ging verdiend met 2 punten naar huis terug. Holten Dl-Haarle Dl 5-0. Na twee gelijke spelen moest Haarle het slachtoffer worden van Holten D dadendrang. Het zeer jeugdige Haarle was dan ook niet opgewas sen tegen het goede spel van de thuisclub. Daar spits Martijn Louws vooraf even gekeken had waar nou precies de goal stond, werd z'n goede spel bekroond met een gave hattrick. Na rust scoorde Holten nog tweemaal uit de vele kansen die het kreeg. Martijn en Richard brachten zo de eindstand op 5-0. Blauw Wit El-Holten El 0-5. De verwachtingen voor Holten waren hoog, omdat in een oefenwedstrijd al gewonnen was van de tegenstan der. De eerste helft een spannend begin, maar Holten nam het initia tief in handen, hetgeen resulteerde in twee prachtige doelpunten. De tweede helft eenzelfde beeld. De keeper wist enkele goede reddin gen te verrichten, zodat hij het doel leeg hield. Holten scoorde nog drie keer. Holten Fl-SWN F2 0-7. Danig ver zwakt (2 ziek) begon F1 aan de thuiswedstrijd tegen SVVN F2. Tot aan de rust ging de wedstrijd nog een beetje gelijk op. Toch kon SVVN 3 keer scoren. Na de rust nam de vermoeidheid bij F1 toe, omdat SVVN ruim over wisselspe lers beschikte, zodat de eindstand 0-7 werd. Enter F3-Holten F2 0-6. Net als de afgelopen twee wedstrijden ging Holten ook nu weer goed combine rend recht op het doel af en kon ge lijk een doelpunt maken. Toch kon Enter voor rust nog enkele keren goed counteren, maar daar Alrik een goeie achterspeler is en Johan een uitstekende keeper is, kreeg Enter geen kans om te scoren. Na rust eenzelfde beeld. Holten voet balde goed door, bleef maar kan sen, waar er volgens de scheids rechter 6 van benut waren, wat vol gens ons niet helemaal juist was (was 7 voor ons) maar niettemin hebben de jongens de verdiende punten binnen. Overdekt Openlucht theater, Lochem: Komend weekeinde sluit het O- penluchttheater in Lochem het seizoen. Op vrijdag 22 september ,et de uitvoering van de rockopera Lost face van de Almeloër Peter Martens en de band The Nation en op zaterdag 23 september met een optreden van de big band Scara- mouche. Op zondag 24 serptember is er dan nog: Poezie in de open lucht. Henk Bsatenburg zingt en speelt onder de titel De Zotskap der perfektie werk van Lücebert. Alle voorstellingen beginnen om 20.00 uur. Lochemse Schouwburg Het Gelders orkest begint het sei zoen met een russisch-frans pro gramma. Op vrijdag 29 september concerteert het orkest in Lochem. De Russchischc violist Boris Bel- kim zal het eerste vioolconcert van Sergej Prokofjev uitvoeren. Het or kest staan onder leiding van Elya- kum Schapirra. Het programma wordt geopend met de Fantasie ouverture Romeo en Julia van Tsjaikovsi. Na de pauze de symfo nie in d-klein van César Franck. Film De Schouwburgbioscoop in Lo chem vertoont dinsdag 26 septem- Jenny van Ulzen, trotse eigena resse van deze nieuwe bloemen- /kadowinkel. Daffodil, heeft de zer dagen de deuren voor het pu bliek geopend. U vindt de winkel op Smidsbelt 3. Ze heeft een to taal nieuw winkelconcept 'losge laten' op Holten en omgeving. Hierbij maakt ze dankbaar ge bruik van haar 25-jarige ervaring in 'het vak'. Naast vele soorten planten De nieuw opgerichte Holtense Kunst en Cultuurkring heeft voor 30 september een uitstapje op het programma staan. Danb wordt een bezoek gebracht aan het kas- teen en museum het Nijenhuis bij Heino. Het kasteel is uitsluitend op aan vraag te bezichtigen. In het mu- suem bevindt zich de Dirk Hanne- ma collectie. Hannema was 24 jaar directeur van het musuem Boy mans van Beuningen in Rotter dam. Aan het bezoek zijn geen kos ten verbonden. Vertrokken wordt om 13.00 uur vanaf de Smidsbelt. Er wordt gere den met eigen vervoer. Voor deel nemers zonder vervoer is meerij den mogelijk, waarbij in onderling overleg dan de kilometervergoe ding wordt geregeld. Bij grote be langstelling wordt het bezoek aan ber de film A cry in the dark (a.l.), aanvang 20.00 uur. Museum het Nijenhuis Zaterdag 23 september is er tussen 10.00 en 17.00 uur Open dag in het museum kasteel Het Nijenhuis bij Heino. Het kasteel, normaal alleen na afspraak in rondleiding te be zichtigen, kan men op deze dag op eigen gelegenheid bezoeken. Be halve oude kunst kan men moder ne kunstwerken in hun 'natuurlij ke' omgeving bewonderen. Tevens is de nieuwe gids voor moderne kunst verkrijgbaar. Museum De Waag Van 23 september tot 9 oktober wordt in museum De Waag in De venter een tentoonstelling over Turkse jongeren in Deventer ge houden. De Deventenaar Gerard Walvoort fotografeerde de Turkse jongeren. Openluchtmuseum Arn hem Nog tot en met 22 oktober wordt in het Openluchtmuseum te Arnhem een 97.00.8tentoonstelling gehou den over de geschiedenis van het Nederlandse kinderboek door de eeuwen heen onder ae titel Met rooie oortjes en vochtige ogen. brengt mevr. Van Ulzen een ruim assortiment kado-artikelen. Naast kaarten en vazen treft men er zelfs Chinese potten en Engel se puzzels aan. Met name het 'En gelse' vindt men terug in het inte rieur. Op subtiele wijze is hier en daar gebruik gemaakt van 'Oud Engels groen'. De nadruk wordt gelegd op de ak- tuele plantencomposities en de kado-artikelen. Als specialisaties heeft mevr. Van Ulzen Biedermei er bloemstukken en gemengde boeketten. Tijdens het a.s. wijnfeest op de Smitsbelt zullen DAFFODIL en IJSSELDIJK Intercoiffure zich ge- zamelijk presenteren met de monstraties van haardecoraties. Daarbij zal gebruik gemaakt wor den van bloemen en fruit. Dus als u eens iets anders wilt het kasteel op 19 oktober herhaald. Donatuers voor de Kunstkring zijn altijd welkom. Nadere inlichtingen verstrek mevrouw Van Rappard, tel 63661 en mevr. Lubberhuizen tel. 62629. Kapper Wander Drent vierde 13 september zijn 25 jarig kappersju bileum. Wander Drent begon op veertien jarige leeftijd als kappersleerling in Almelo, waar hij zes jaar werk zaam was. Daarna heeft Wander nog twee jaar in Doetinchem zijn vak beoefend, waarna hij terug keerde naar Holten om in de zaak vader Drent te gaan assisteren en vervolgens de leiding geheel over te nemen. Een fraaie ereboog herinnerde er aan dat het feest was bij kapper Drent. Door het personeel werd hij danig in de bloemetjes gezet en ook mevrouw Drent werd niet ver geten. Zoals onlangs in deze krant aange kondigd wordt volgend weekeinde op het terrein van de familie Van Coeverden aan de Schuppertsweg een Trekkersiep en een Erwin au tocrosswedstrijd gehouden. Om organisatorische redenen komt er een wijziging in het pro gramma. De Erwincross wordt ge houden op zaterdag 23 september, aanvang 12.00 uur en de Trekkers- lep op zondag 24 september, aan vang 10.00 uur. Tijdens de pauze van de Trekkers- lep wordt een Oldtimer-slep geor- ganiseeerd. Opgave hiervoor is nog mogelijk via Henny van Coever den, tel 6 14 96. Blauw Wit 2 - Sp. Denekamp 2: Ge schrokken door de snelle tegen treffer in de eerste minuut, moest Blauw Wit wel het initiatief in han den nemen. Dit resulteerde in snel le en goed opgezette aanvallen. Hieruit kwam een strafschop voort, de doorgebroken Henk Stam werd onderuit gehaald. Ri chard Beldman benutte deze kans met een strak schot 1-1. Nog maar 15 minuten later kwam Deneka Uit goed aangeven van Richard Bel dman wist Henk Stam de verdien de gelijkmaker te scoren 2-2. Blauw Wit 3 - Sparta 5: Blauw Wit 3 begon sterk aan deze wedstrijd en na een minuut spelen had Jaap Kruk al gescoord. 1-0. Hierna was het van twee kariten slecht en on georganiseerd voetbal. Door een ongelukkige botsing moest een speler van Sparta geblesseerd het veld verlaten. Vlak voor rust was het opnieuw Jaap Kruk die voor de ruststand tekende 2-0. Na rust was Blauw Wit veel sterker en opnieuw Jaap scoorde, 3-0. De score had door het veldoverwicht nog veel hoger kunnen zijn, maar afmaken was er niet bij. Uit een corner van Henk Potman verdween de bal toch in het doel en was de eind stand een feit 4-0. Eversberg 2 - Blauw Wit 4: Voor rust was Eversberg vooral tech nisch de sterkere ploeg. Evert bracht Blauw Wit nog wel aan de leiding, maar door foutjes in de Blauw Wit verdediging liep Evers berg naar 3-1 weg. De laatste twin tig minuten waren weer voor Blauw Wit, wat ook een treffer op leverde door Gerrit Bekkernens die fraai uithaalde. Rust 3-2. Na rust een gelijkopgaande strijd. De wedstrijd werd verstoord door het wegsturen van een Blauw Wit spe ler. Dit kwam Blauw Wit duur te staan, doordat Eversberg nog een keer scoorde. 4-2. Hulzense Boys 5 - Blauw Wit 5: Blauw Wit dacht voor aanvang kans te hebben op 2 punten. Het liep echter anders. Hulzen kwam goed uit de startblokken en scoor de 2x. Het 5e kwam nog tot 2-1 te rug, maar Hulzen wist voor rust de wedstrijd naar de hand te zetten, 3- 1. Na rust een even fanatiek Hul zen, waar Blauw Wit niet tegen op kon. De reserves van Blauw Wit konden allen aan de bak, omdat Hulzen nog al wat aanbracht. Ook het scoren ging gewoon door. Net als de eerste helft werd het ook nu 3-1. In totaal dus een 6-2 nederlaag voor het vijfde. Deto 7 - Blauw Wit 6: Deto 7, dat vorig seizoen uit de derde klasse was gedegradeerd, begon fanatiek. Door het elftal uit Vriezenveen werden diverse kansen gecreeerd, maar niet afgemaakt. Blauw Wit kwam uit de counter met 0-1 voor. Ongeveer twee minuten later was het 1-1, dit was het ook met rust. Na rust was Blauw Wit de betere ploeg en het kreeg enkele kansen. Hieruit werd het ook 1-2. Een vrije trap van Dirk Jan Schuppert be landde op de paal en even later was het wel raak aan de andere kant 2- 2. Opnieuw toonde het zesde sterk te zijn en nam een 2-3 voorsprong. In de slotfase was het een handsbal die de Deto ploeg een strafschop opleverde, die zelfs voor keeper Andre Aanstoot te hard werd inge schoten. 3-3. Blauw Wit 7 - SWN 6: In de sterkst mogelijke opzet en met fris heid, waar de andere elftallen van Blauw Wit nog een voorbeeld aan kunnen nemen, trad het 7e aan te gen SWN 6 uit Nijverdal. De ster speler Gerrit Schooien passeerde de SWN keeper met een uiterma te listig lobje 1-0. Spijtig was dat hiermee kennelijk het intelligente kruit verschoten was, want Blauw Wit moest steeds meer wijken voor de fellere inzet van SWN. Nog voor rust werd het 1-2. SWN stoot te door naar 1-5, ondanks het hefti ge verweer van de Blauw Witters. Blau;w Wit Ml - BZSV Ml: Een fa natiek optreden van de Blauw Wit Fotoclub Profoto uit Holten or ganiseert een korte cursus foto graferen voor beginners. De prak tijkgerichte cursus is bestemd voor mensen die van hun foto's net iets meer willen maken dan een doorsnee-kiekje. Aan de orde ko men o.a. opametechniek, composi tie en afdrukken in de donkere ka mer. De cursus wordt gegeven in de maanden oktober en november door ervaren leden van Profoto. Zij zullen op duidelijke en vooral praktijkgerichte wijze kennis op het gebied van cameratechniek, opname techniek, compositieleer en donkere kamer-techniek over dragen. De cursus data zijn dins dag 10 en 17 oktober en dinsdag 7 meisjes leverde al gauw een doel punt op van Jolanda Withaar. Even later was de stand weer ge lijk. Een prima afstandsschot van Rianne Achterkamp leverde al gauw 2-1 op. BZSV deed opnieuw snel iets aan de achterstand en nog voor rust werd het 2-2. Na rust was BZSV sterker en gelukkiger in het afmaken. Hieruit kwam de derde treffer voort. Dit werd ook de eind stand. Bentelo Al - Blauw Wit Al: Bente- lo was tot heden de zwakste tegen stander van Blauw Wit in deze re gio klasse. Blauw Wit maakte veel te weinig gebruik van het over wicht. Op sommige momenten of beter gezegd in sommige perioden ging het wel goed en dan werd er ook flink gescoord. Rust 0-4. Ben telo wist goed gebruik te maken van de laksheid aan Blauw Wit kant en scoorde 3x. De eindstand kwam hierdoor op 3-9. SOS BI - Blauw Wit BI: Ook in deze klasse is het verschil soms te groot. Met veel overwicht kon Sos Blauw Wit terug dringen. Blauw Wit kwam zelf niet aan aanvallen toe. Voor rust werd ook te laks ver dedigd en moesten te veel treffers worden toegestaand 5-0. Na rust ging het iets beter, maar toch was de uitslag te groot voor deze wel te sterke tegenstander. Ronnie was de uitblinker, hij stopte een straf schop. 9-0. Blauw Wit Cl - SOS Cl: Voor Blauw Wit was deze tegenstander veel te sterk. Het goede keepen van Marcel ten spijt, er moesten veel te veel treffers worden toegestaan. Jammer volgende keer tegen een gelijkwaardiger tegenstander meer succes. 0-16. Blauw Wit Dl - Enter Vooruit Dl Een slapend Blauw Wit stond reeds na vijf minuten met 0-2 ach ter. Wakker geworden werd beseft hoe het moest en met prima voet bal werd de strijd aangegaan. Voor rust kwam men op een 3-2 voor sprong. Na rust een sterker Enter Vooruit dat goed combineerde en goed Blauw Wit terug drong. Ook Blauw Wit speelde niet slecht, maar moest counteren en dit ge beurde zeer vakkundig. 5-4. Doel punten van Arno lx en Hans 4x. Twenthe D3 - Blauw Wit D2: Twenthe was veel te sterk voor Blauw Wit. De score zegt genoeg. 0- 16. Blauw Wit El - Holten El: In het begin ging het nog gelijk op, maar na het eerste Holtense doelpunt ging het mis en liep Holten voor rust tot 2-0 weg. Na rust was Holten opnieuw de sterkere en betere ploeg en won verdiend met 0-5. SDOL E2 - Blauw Wit E2: In een leuke wedstrijd was SDOL iets te sterk voor Blauw Wit. Door echter hard te werken kwam Blauw Wit toch nog op het scorebord. Alexan der was het die twee maal scoorde. Na zijn enkelbreuk lijkt hij weer helemaal terug. Eindstand 6-2 Blauw Wit F1 - Enter Vooruit F1 Tegen de veel grotere jongens uit Enter waren de jongens uit Holten niet opgewassen, zo leek het eerst al tans. Na de rust 1-5 had men ech ter in de gaten dat grote jongens niet per definitie ook beter voet ballen. Na een doelpuntrijke twee de helft stond er uiteindelijk 5-7 op het bord. Doelpunten van Richard, Jarno en uitblinker Rick. Het damesteam van Blauw-wit speelde maandagavond 18 sep tember j.l. tegen het team van de Markvogels. De Holtense dames hadden er ondanks de warmte zin in en begonnen dan ook aanval lend. Het grotste gedeelte van de eerste helft speelden ze op het ter rein van de Markvogels. Maar he laas bleef het scoren uit. In de tweede helft begonnen de Blauw-witten weer even aanval lend en nu werd het al gauw 1 - 0, het doelpunt werd gescoord door Jolanda. Uiteraard gingen de Hol tense dames door en werd het, weer door een treffer van Jolanda, 2 - 0. Hierna kwam het Blauw-wit team, ondanks de vele kansen, niet meer tot scoren. en 21 novenber. De cursus wordt gegeven in dorpshuis De Bosc hkamp, aanvang steeds om 20.00 uur. Belangstellenden van buiten Holten zijn eveneens welkom. Men dient een eigen fotocamera mee te nemen. De kosten bedragen 60,-. Daar voor krijgt men een zwart/witfilm, een cursusboek, persoonlijke bege leiding van een mentor na de cur sus en het recht op het bijwonen van alle profoto-activiteiten tot 1 april 1990. Voor aanmelden of inlichtingen kan men tot 1 oktober contact op nemen met G.J. te Winkel, Chur- chilistraat 101, tel 6 31 02 of G.J. van Kesteren, het Landeweerd 87, tel. 6 39 87.

Holtens Nieuwsblad | 1989 | | pagina 9