25. 20. BouwFinishRijssen biedt klasse-keukens tegen allerlei prijzen SieMatic BouwFiniso Rijssen 11390 Atletiektalent jeugd SV Holten volleybal Als schadeherstel ook echt herstel moet zijn... Resultaten sv Holten UmntcTOIK VLASKAMP'S Holtense bands in 't Klavier Oude motoren ronken weer Feestelijk jubileum Eerste prijs voor Sandra VLASKAMP'S GOEDKOPE GORDIJNHALLEI Kamerhoge chenille velours! MAANDAG MARKT RIJSSEN Op de Rijssense MARKT Maandagmarkt is DAALDER) alleen uw aanwezigheid al een Daalder waard!!! KOMT ALLEN, zodat u kunt profiteren van de grandioze aktie van uw marktkoopman! MARKTDAALDERS, MARKTDAALDERS, MARTKDAALDERS, MARTKDAALDERS, MARKTDAALDERS Tot ziens op de Rijssense maandagmarkt. DONDERDAG 21 SEPTEMBER 1989 HOLTENS NIEUWSBLAD Holten 2-Lemelerveld 2 0-1. Het tweede staat nog steeds met lege handen. De ploeg heeft dat aan zichzelf te wijten, want de wed strijd tegen Lemelerveld ging ver loren omdat een aantal doelrijpe kansen gemist werden. In de eerste helft waren de gasten duidelijk be ter. In de 30ste minuut profiteerde een aanvaller van Lemelerveld van een misverstand in de Holtense verdediging en bracht de stand op 0-1. In de tweede helft werd duide lijk dat de Holtense spits Gert Jan Scheperman node gemist werd. Omdat de roodzwarten er ondanks de mogelijkheden niet in slaagden de bal in het vijandelijke .mandje' te werken, trokken zij aan he,t kortste eind. Wierden 2-Holten 4 0-2. In de be ginfase begon Holten zeer sterk en drong Wierden met de rug tegen het éigen doel. Ondanks de kansen slaagde het vierde er niet in wijzi ging aan te brengen in de .bril- stand': 0-0. Na de rust zetten de gastheren een offensief in, maar de Holtense verdediging hield rustig stand. Na ongeveer 20 minuten zet te good-old T. Lemink met een vlie gende pass Frapa aan het werk, die het karwei doeltreffend afrondde. Wierden raakte hierdoor aangesla gen, waarvan Wilfried na een pass van Frapa profiteerde: 0-2. Het hard werkende vierde blijft door dit resultaat bovenin meedraaien. Holten 5-SOS 4 4-0. Na twee neder lagen werd het de hoogste tijd dat Holten punten ging verzamelen. Van de dadendrang van het vijfde werd het kansloze SOS het slacht offer. Voor de.rust scoorde G. Zoet- brood de eerste Holtense treffer. Eenmaal weer uit de kleedkamer tevoorschijn gekomen, maakte het vijfde korte metten met de gasten uit Hellendoorn. Na jaren slaagde Banno er weer eens in met het hoofd te scoren, zodat hij de spin- newebben boven zijn wenkbrau wen eindelijk kon verwijderen. De overige treffers namen Fridrichs en ,der Bomber' voor hun reke ning. Vermeldenswaardig is verder de gemiste penalty van veteraan Henk Knapen, die er dus niet in slaagde de jonkies te laten zien hoe een dergelijke klus gêklaard dient te worden. Holten 6-Heracles 3 7-1. .Traum- fussball'. Zo omschrijven onze oos terburen het spelletje dat zondag door Holten 6 op de mat gelegd werd. Met name in de tweede helft degradeerden de roodzwarte for matie van de gebroeders Vincent de tegenstanders uit Almelo tot fi guranten. Holten begon de wed strijd chaotisch, maar dankzij goals van Martin .Grieze' Aanstoot en Bert .Eagle' Kamperman ging de ploeg met een 2-1 voorsprong naar de thee. Nadat Martin 3-1 had laten aantekenen, werd Heracles flink de oren gewassen. Eerst lepel de .Bolderjan' Aanstoot de bal van buiten het strafschopgebied in de kruising, vervolgens verbeterde Theo Boode dit staaltje door van zo'n 40 meter de bal in de linkerbo venhoek te kogelen. De overige doelpunten werden gescoord door Dinant Dikkers (strafschop) en An- dré Tuitert, die het leder na een schitterende aanval op zijn kruin nam. De doelman van Heracles moest voor de zoveelste keer de gang naar het net maken. MVV 7-Holten 7 3-1. Holten 7 blijft wisselvallig spelen. Tegen een ge motiveerd MW liet Holten zich het eerste kwartier volledig verras sen. Pas na een tegengoal ont waakten de roodzwarten, maar MVV slaagde er desondanks in nog een keer te scoren. Ook na rust bleef Holten achter de feiten aan hollen. De formatie speelde wel wat beter, maar kon het spel toch niet echt maken. Nadat MVV we derom het vijandelijke net had la ten opbollen, redde Herman Deijk de eer. SOS 7-Holten 10 1-7. In Hellen doorn wist Holten 10 de .winning mood' vast te houden. Met veel sterker spel werd SOS tegemoet getreden. Dit resulteerde al snel in diverse kansen. Nadat SOS aan de noodrem getrokken had, benutte André Dekker de penalty. Voor de rust scoorden nog Henk v.d. Pluym en Herman Biesters. Voor het laat ste doelpunt lieten Henk en Her man de Hellendoornse keeper als een jojo tussen de palen op en neer rennen. Na de pauze werd SOS wat sterker, maar Holten bepaalde voornamelijk het scoreverloop. Herman Biesters maakte nog vier doelpunten. De Hellendoornse ploeg kon tegenover dit geweld slechts een enkele treffer stellen. Holten heeft zich met dit resultaat aan de kop van de ranglijst gene steld. Holten U-De Zweef 11 3-3. Holten trad goed gemotiveerd tegen de koploper uit Nijverdal aan'. On danks een veldoverwicht van de roodzwarte brigade scoorde De Zweef drie goals, voordat P. Wan- sink nog net voor rust 3-1 liet aan tekenen. Na de pauze werd de te genstander nog meer op eigen helft teruggedrongen, hetgeen onder meer resulteerde in een vrije trap. Snel werd de bal naast de muur ge tikt, waar Geert Nijland de bal met een beheerste trap in het 'vijande lijke doel schoot. Uit een corner wist in de slotfase Paul Wansink via een tegenstander de verdiende gelijkmaker binnen te koppen. RKSV 3-Holten 12 2-5. In de eerste helft waren beide ploegen aan el kaar gewaagd en over en weer wer den kansen gecreëerd. Holten kwam op voorsprong na een com binatie van Wilco Vlogtman en Rein Hofman, die de bal tenslotte tegen de touwen knalde. Na de ge lijkmaker scoorde Wilco nog voor de rust 1-2. In het tweede bedrijf speelde Holten beter, maar eerst slaagde RKSV er.nog in het vijan delijke doel te vinden. Holten scha kelde een hogere versnelling in en al snel scoorde good-old Anton van Beek 2-3. Holten bleef sterk aan vallen en Seino Voortman slaagde er twee keer in de bal langs de Rijs- sense keeper te schieten: 2-5. Het jeugdig atletiektalent van de sv Holten nam ook aan de derde medaillewedstrijd in het FBK-sta- dion te Hengelo deel. Bij de allerjongsten (jongens pupil len B) sprong Arjen Marktvoort 0.80 meter hoog en stootte de kogel 4.47 meter ver. De jongens pupillen A moesten verspringen, kogelstoten en dui zend meter hardlopen. Mike van Oos'tveen deed dit res pectievelijk 3.71 m, 6.40 m. en 4.07 minuten. Jorden Boer kwam op 3.67 m ver, 6.17 m. kogel en 3.39 minuten over de 1000 meter. De meisjes C hadden ook drie on derdelen af te werken: versprin gen, speerwerpen en 600 meter hardlopen. Sandra Zweers deed dit respectie velijk in 3.66 m, 19.36 m en 2.01.6 minuten. Esther Stegeman eve naarde haar bijna met 3.50 m, 20.81 m en 2.14.0 minuten. Sanne Boer zit op een wat hoger niveau: 4.61 m ver, 25.60 m. speer en de 600 meter in "1.44.0 minuten. Afgelopen vrijdag werd in Ruurlo de Dorpenloop en stratenloop over 8,9 kilometer gehouden. Dirk Hoekman pakte hier een tweede plaats. Programma: zaterdag 16 september: Ronde van Hoornerveen te Heerde over 3-10- 15-20 kilometer. zondag 17 september: 24e Zes- sprongloop te Gorssel over 3-7,5-15 kilometer. Extra training is er elke zaterdag morgen om negen uur; verzamelen bij hotel 'De Holterberg' ter voor bereiding van de tweede Holter- berg-Diepe Helloop op zaterdag 28 oktober. In 't Klavier treden zaterdagavond 23 september twee Holtense bands op. Nevada is een neiuwe band, be staande uit Michelle Rambonet, zang, Margreet Meierink, zang, Remco Gazan, zang-gitaar, Re- mon Jager, zang-basgitaar, Denis Stant, gitaar en Marcel Jager, drums. Het is het debuut voor deze jonge groep. Rollin' Company bestaat alweer drie jaar en speelt hoofdzakelijk muziek uit de jaren zestig. De band bestaat uit Henk. Broekmaat, zang, Bert Steunenberg, gitaar, Jo- han Hofman, basgitaar, Herman Zondag 24 september organiseert MAC De Holterberg een toertocht voor veteraan- en klassieke moto ren (tot en met bouwjaar 1965). De lengte van de rit bedraagt plm. 60 km. De start van deze toch is om 13.00 uur vanaf het clubgebouw aan de Beusebergerweg. Het eerste deel van de rit voert de deelnemers via de Zuurberg naar de Borkeld. Vandaar gaat het rich ting Beuseberg en het Holterbroek om vervolgens naar Loo-Bathmen te rijden waar een half uur gepau- seerd wordt. Het tweede deel van de rit loopt van Loo-Bathmen naar Dijkerhoek, Waterhoek, Espelo naar de Heihuizen en Flishoek. Tot slot wordt nog even de Motieweg beklommen om vervolgens via het dopr terug te keren naar de Beuse- bergewerge. De eerste deelnemers wordt terug verwacht om 15.00 uur. Na afloop bestaat er gelegen heid de motoren te bezichtigen. Gazan, gitaar en Ludy Stand, drums. Het eerste optreden is omstreek 21.00 uur. Dinsdag 12 september werd door de HVG Door eenheid verbonden op feestelijke wijze herdacht dat mevrouw W.J. Loorbach-Wolbrink al twaalf-en-een-halfjaar lang hun groep heeft geleid. Tot haar grote verrassing had het bestuur een feestprogramma opgesteld, enkele familieleden van haar uitgenodigd en werd ze met een welkomstlied in een feestelijk versierd Bethanië ontvangen. Vice-presidente mevrouw B. Bronsvoort-Baltus sprak een wel komstwoord, spelde de jubilaresse een corsage op en opende de avond met een gedicht van Phil Bos- mans. Na de koffie met gebak werd begonnen met het feestprogram ma onder leiding van B. Markt voort en M. Ulfman, waarbij aller lei aktiviteiten van mevrouw Loor- bach werden verwoord in liedjes, toespraakjes en een gedicht en werd haar een verzilverde kande laar en een door alle leden verzorgd boekwerk aangeboden. Voor de tweede keer in succes zijn de Mintonette-vollyballers He ren 3 tweede geworden op het sterk bezette Nizno-toernooi te Niekerk. Al in de eerste wedstrijd tegen Smash bleek dat de heren goed overzomerd hadden. Met Kees Brusseé en Pim Gruiters als mi- daanvallers en Jan Voogt en Leo Thiele als spelverdelers werd de te genstander herhaaldelijk de ver keerde kant opgestuurd. Via enke le droge knallen van Aard Borg huis en Ron van Zoelen werd de eerste set met 15-11 gewonnen. Ook de tweede set werd gewonnen, met 10-6 (er werd op tijd gespeeld). Daarna werd aangetreden tegen de toernooiwinnaar van vorig jaar, Vires uit Gouda. De Holtense he ren hielden het hoofd in de eerste set aardig koel en na een snelle voorsprong werd het een spannen de partij die op het nippertje werd gewonnen met 16-14. De twee set was nog maar net bezig, toen de tijd de heren parten speelde. Met 4- 7 ging de set verloren. Daar Vires ook de eerste wedstrijd gelijk ge speeld had, betekende het dat Min- tonette de finale speelde tegen het verrassende Nizno. Alweer moes ten de heren het onderspit delven tegen de thuisploeg. Na dapper verweer (15-13 en 15-12) werd de tweede plaats bereikt. Tijdens het concours hippique in Rijssen won Sandra Dieperink met Amber de eerste prijs in de dres suur klasse Z2 met 197 punten. Met de schimmel Devil plaatste Sandra zich als vierde in de dres suur klasse L2 met 120 punten, ter wijl Herman Lodeweges met Carlo in dezelfde dressuurklasse de der de prijs mee naar huis maocht ne men met 121 punten. Bovendien behaalden Herman en Carlo ook nog de elfde prijs in de klasse B springen, waar zeer veel combinaties aan deelnamen. aangesloten Garantie Zoals er garages zijn voor panne, zo zijn er FOCWA bedrijven voor scha- deherstel. Wij zijn zo'n FOCWA be drijf. Met goed opgeleide vakmen sen. Speciale apparatuur. Wij herstellen perfect. Konform fa- brieksspecif icaties. Met originele on derdelen. Allemaal voor uw veilig heid. Dus als schadeherstel ook ^pht herstèl moet zijn, breng dan 'uw schade-auto rechtstreeks naar ons. Voor vakmanschap, veiligheid en realistische prijzen. EF0CWA Nijverheidsstraat 11/Daltonstraat 13 Rijssen - Tel. 05480-1 33 47 heeft een grandioze aanbieding in: Coupons tot 15 meter, normale winkelprijs f 99.- p.m., per meter nu 1.80 hoog per meter Vele kleuren Dus snel naar Vlaskamp's goedkope gordijnhallen goedkope gordijnhallen Almelo: Nijreesweg/hoek Nijreesdwarsweg Tel. 05490-1 45 37 Maandagmorgen gesloten, donderdag koopavond Rijssen: Enterstraat 31Tel. 05480-1 57 27 Dinsdag gesloten, donderdag koopavond Enschede: Kuipersdijk 102, tel. 053-32 40 65 Maandagmorgen gesloten Donderdag koopavond Coevorden: Friesestraat 47. tel. 05240-1 79 02 Dinsdag gesloten, donderdag koopavond Raalte: Varkensmarkt 2b, tel. 05720-5 84 73 Maandag gesloten, vrijdag koopavond Op de Rijssense maandagmarkt van 25 september 1989 aanstaande zal onze „mister X" bovenafgebeelde groengekleurde munten, ter waarde van f 1.50 per munt, uitdelen aan u, de trouwe bezoek(st)er van onze reuze gezellige maandagmarkt. Deze munten kunt u bij iedere aankoop op deze markt inleveren, waarna uw marktkoopman u een korting geeft, welke gelijk is aan de waarde van het aantal ingeleverde munten. Deze munten blijven geldig tot en met 1 januari 1990. Tijdens uw bezoek aan de markt kunt u uw kind(eren) geheel gratis brengen naar de marktcrêche in het ontmoetingscentrum aan de Rozengaarde, tegenover de parkeerkuil. Haal dus uw boodschappen op de Rijssense maandagmarkt. Gezellig, goedkoop en sfeervol. Bij BouwFinish Rijssen ontdekt u de wereld aan keukens van 7 verschillende fabrikaten. Messcherp geprijsd, dus meer kwaliteit voor veel minder geld. En toch met de beste garantie en service, omdat alle keukens 100% perfect zijn. Desgewenst verzorgen wij ook het installeren van uw nieuwe keuken. Bij ons vindt u een keuken voor ieder budget. Moderne 'dubbel softline' keuken met metalen afwerklijsten. De prijs is incl. oven, gaskookplaat en moderne afzuigschouw. Leverbaar in diverse kleuren. Klassiek en toch modern, deze in meerdere kleuren leverbare keuken met slank profiel. Compleet met koelkast, kookplaat en moderne schouw. Moderne witte softline keuken incl. kookplaat en wasemkap. Prijs incl. krans- en lichtlijsten. BouwFinish Rijssen behoort tot de Bouwhandel Totaalgroep, waar tevens E Bouwmaat Rijssen (groothandels-alhaalcentrum)en Gamma Bouwmarkt Rijssen deel van uitmaken.1 schouw. k evens B.A.G. Rijssen (bouwmaterialenhandel), BouwFinish Rijssen Ent -imma Rnilurmorlrt Pi'fccan rlaal rran i?itmolran I T?nor-#"\n TV\1 OC/IOO T71Y Fraaie witte, in MDF uitgevoerde keuken met klassieke profilering, compleet met oven, kookplaat en wasemkap. Enterstraat 198 Rijssen. Tel. 05480 - 17013 (Naast Gamma Bouwmarkt Rijssen) Openingstijden: maandag tot en met vrijdag van 9.^00 tot 12,30 uur en van 13.30 tot 18.00 uur. Zaterdag van 9.00 tot 16.00 uur. Donderdag koopavond tot 21.00 uur.

Holtens Nieuwsblad | 1989 | | pagina 11