Lange Afstandrit een evenement van allure Goede start Holten in nieuwe competitie Lessen sv Bato weer van start Eigen shirts voor Pupillen Holten OKIA stelt plaats voor NK'90 zeker HOLTENS NIEUWSBLAD Veel rijders in clubcross Junioren starten met winst Toppers aan start in Harfsen G. Egberts winnaar Beringe DONDERDAG 7 SEPTEMBER 1989 De Yogalessen van sv Bato begin nen op maandagavond 11 septem ber in de Haarschool onder leiding van Charlotte Weysenfeld van 20.00 tot 21.00 uur en woensdag morgen 13 september in dorpshuis De Boschkamp onder leiding van Monique Schunck van 09.15 tot 10.15 uur en 10.30 tot 11.30 uur. De kosten van 24 lessen bedragen 180,-. Opgave van nieuwe leden bij het secretariaat, tel. 6 20 00, b.g.g. 05700-822 43 of 6 25 03. Er zijn vele soorten yoga. De voor de westerse mens meest geschikte techniek is de Hatha Yoga. Deze bestaat uit ademhalings- en ont spanningsoefeningen. Het is geen godsdienst of wereldbeschouwing. Yoga-lessen kunnen helpen in de behandeling en bestrijding van klachten als hyperventilatie, mi graine, slapeloosheid, rugklach ten, nervositeit, nek- en schouder en houdingsklachten, maag- en darmklachten. Skigymastiek Op woensdag 13 september van 19.30 uur tot 20.30 uur wordt de eer ste les van de cursus skigymnas- MAC De Holterberg hield zaterdag 2 september een clubcross. On danks wedstrijden in nabij gelgen plaatsen waren een kleine 40 rij ders naar Holten gekomen om punten bijeen te rijden voor het clubkampioenschap van MAC De Holterberg. De baan was in een perfecte staat gebracht en aan het einde van de rit mochten de vol gende heren de meeste punten op hun conto bijschrijven: 80 cc kleine wielen: 1. Eelco Jan sen; 2. Henri Klumper; 80 cc grote wielen: 1. Jeffrey Zweers; 2. Allan van Dijk; 125 cc: 1. Ramon Haver- kate; 2. Adri Bolink; 250 cc: 1. Her man ter Beest; 2. Erwin Sander- man; 3. Gerrit Norder; Enduro: 1. Richard Pullen; 2. J. Vriezekolk; 3. E. van Oene. tiek van sv Bato gehouden in het gymlokaal aan de Haarstraat (ach ter de Sporthal). Onder deskundige leiding wordt er gewerkt aan een goede ski-hou ding, het op peil brengen van de conditie en het geven van prakti sche tips. Naast de lessen in de zaal worden ook extra buiten lessen op de Holterberg gegeven (deze extra lessen kosten niets extra's). De cursus duurt tot eind december en de kosten bedragen 100,- te vol doen bij de eerste les. Opgave 's avonds aan de gymzaal. Alleen de dames junioren van de Holtense handbalvereniging kwa men tijdens het eerste weekend van de veldhandbalcompetitie in het veld. Door verschillende om standigheden gingen de wedstrij den van de dames en heren senio ren niet door. De dames junioren speelden uit te gen Lettele. In de eerste helft was het een gelijk opgaande strijd waarin beide teams elkaar weinig toegaven. De ruststand was dan ook gelijk: 3 - 3. Na rust moest Let tele door een blessure met een spe ler minder spelen. Maar het was juist Holten dat daardoor organi satorisch in de problemen raakte. Lettele maakte daar goed gebruik van en nam een voorsprong. In het laatste kwartier begon Holten ech ter steeds beter te draaien en kon de opgelopen achterstand omge bogen worden in een verdiende 10 - 14 overwinning. Scores: Annemarie van de Maat 7; Monique Plantinga 6; Monigue van de Molen 1. Trainingen: Met ingang van van daag, donderdag 7 september, wor den de trainingen weer gehouden in sporthal 't Mossink. Voor be langstellenden bestaat de moge lijkheid om een paar keer te komen trainen. Kom gerust eens kijken of handbal ook een sport voor jou is! De jeugd van Holten poseerde, in de nieuwe shirts. De E-pupillen van sv Holten heb ben een eigen "ponsor. Op woens dag 30 augustus kregen alle E-pu- pillen in de kantine van Meer manskamp hun nieuwe shirts uit gereikt. Sponsor is de firma Van de Maat speelgoed, voor de meeste kinderen geen onbekende. Het is voor het eerst, dat bij sv Hol ten de jeugd wordt gesponsord. Bij andere clubs in de regio gebeurt dit al vele jaren, maar bij Holten was De deelnemers genoten van de fraaie route door de Holterberg. men er atltijd een beetje huiverig voor. Nu is men toch overstag ge gaan en heeft een sponsor gevon den. die speciaal bij kinderen past. Het opschrift is dan ook Van de Maat speelgoed. Albert van de Maat sprak de kinde ren toen en hoopte aan het eind van het seizoen de eerste kampioe nen te mogen begroeten. Ook de pupillen-secretaris sprak een woordje. Voor mevrouw Van de Maat waren er bloemen. De tweede Lange Afstandrit voor ruiters op de Holterberg, die za terdag 2 september plaats vond, is een bijzonder geslaagd evene ment geworden. Uit het gehele land waren in totaal 53 ruiters met hun paarden en pony's naar Holten gekomen en het lijkt er op dat Holten er een evenement van allure heeft bijgekrgegen. Start en finish waren bij Stal de Eik aan de Oude Diepenveense- weg en van daarui had de organisa tie, de families De Weerd uit Hol ten en Wittenaar uit Eisen van het Ned. Fjorendpaard Stamboek een prachtige route uitgezet, die ge- deetelijk over de Holterberg liep. De temperatuur was uitstekend voor de paarden en de deelnemers genoten van de schitterende omge ving. In verband met het grote aantal deelnemers were er een klasse ment voor paarden en pony's. De paarden waren vooral KWPNers en één Fries. De pony's waren door een groot aantal rassen vertegen woordigd, Ijslanders, Weishen, New Foresters. Connemara's en ui teraard de Fjordenpaarden, die on danks hun naam toch uitgespro ken pony's zijn. De Arabieren-krui singen werden afhankelijk van hun maat ingedeeld bij de pony's of paarden. Voor de 60 km hadden vijf combi naties ingeschreven. Daar het hier ervaren ruiters en goed getrainde dieren betrof, was er slechts één klassement. Winnaar werd Edwin lammerse uit Heemstede met de Connemare Whitsun in 4 uur 35 min. Een dedeelde tweede plaats was er voor Joke en Maureen van Bon uit Hoederloo met de Fjorden Djoeri en Ygard in 4 uur 55 min. De twee paarden werden uitgescha keld, de een wegens het rijden van een fout parcours en de ander we gens kreupelheid. Bij de 40 km kwamen elf combinaties aan de start. De eerste plaats was voor S. Kögeler uit Amsterdam met de KWPNer Butch in 1 uur 59 min, een topprestatie. De tweede plaats was voor Dineke Holtkamp uit Ooster beek met KWPNer Banjer in 2 uur 22 min en derde werd Ellie de Bie uit Halfweg met de KWPNer Sira in 3 uur 2 min. Aan de 40 km voor pony's werd door vijf combinaties deelgenemen. Winnaar werd Sari van de Mast uit Ubbena met de Fjord Tinus in 2 uur 56 min. Twee de werd E. Thuinte uit Neede met de Fjord Fokkina in 3 uur 29 min en derde H. Noeverman uit Om men met de Fjord Corrie in 3 uur 38 min. Op de 20 km voor paarden startten 14 combinaties. Hier won Ingrid van Dijk uit Holten met de KWPNer Monica in 1 uur 13 min, op de voet gevolgd door Diane den Uyl uit Holten met de 1/4 Arabier Nozem in 1 uur 15 min, op haar beurt weer op de voet werd gevolgd Voor een goed competitiebegin zorgde Holten door in de uitwed strijd tegen Borne een ruime 3 - 0 zege te behalen. Met goed spel werden in de beginfase enkele mooie kansen gecreëerd, maar voor open doel tikte Speelman de bal net naast. Ook Bronsvoort liet met een goed schot de aanvals- kracht van de rood-zwarten zien. Gaandeweg kreeg ook de thuis club wat kansen en Holten mocht van geluk spreken dat een afgeket ste bal tegen de staander carambo leerde. Tegen de pauze verraste Henk Warrink nog met een harde vrije trap bijna de uitstekend kee pende Reuver. In de tweede helft vervlakte de strijd eerst enigszins maar dat veranderde toen, na een prachtige kans voor Speelman, de score werd geopend door spits Henri Bronsvoort die koppend een hoekschop van Eric Broekmaat verzilverde. Een goede aktie van J. Traanman kon slechts gestopt worden door een grove overtreding van de Bornse rechtsachter. Een gele kaart en een strafschop waren het gevolg. Warrink zag zijn inzet in de hoek echter gestopt. Borne kreeg weer moed uit deze ter genvalier en de goed en foutloos acterende Edwin Stukker had in de Holtense goal nog een keer hulp van de linksachter Jeroen Vincent en eenmaal het latwerk nodig. Door het aandringen van de thuis club kwam het betere Holtense spel tot zijn recht bij snelle uitval len. Kansen kwamen er en ook doelpunten. Eerst ronde Warrink een pracht voorzet van Speelman af en toen Bannink een vrije trap via een verdediger doel zag treffen was de eerste overwinning binnen. Een snelle aktie van Bronsvoort tussen liefst drie tegenstanders le verde opnieuw een strafschop op. Opnieuw liet de Bornse keeper Reuver zien dat hij de beste speler van het veld was en hoe precies Bannink van elf meter ook mikte in de bovenhoek, de bal werd er uit stekend uitgeranseld. Maar de zege was binnen en trainer Ten Brink kon tevreden zijn team feli citeren. Thuis tegen La Premiere Aanstaande zondag speelt het Hol- tens team thuis tegen La Premiere. In deze wedstrijd voor eigen pu bliek tegen deze sterke tegenstan der kunnen de Holtenaren laten zien of er werkelijk mag worden ge rekend op een plaatsje in de kop groep. Vooral een grote inzet zijn in deze ontmoetingen absoluut no dig, willen de Holtenaren niet afge troefd worden. Nodig is ook steun en aanmoediging van de zijlijn. SV Holten SENIOREN Zondag 10 september: Holten 1 - La Premiere 1,14.30 uur; Robur et V2 - Holten 2, 10.30 uur, vertrek 09.00 uur; Holten 3 - Borne 2.10.00 uur; Holten 4 - La Premiere 3,10.00 uur; Bomebroek 3 - Holten 5,10.00 uur, vertrek 09.00 uur: SOS 3 - Hol ten 6, 10.00 uur, vertrek 09.00 uur; Holten 7 - SOS 5,10.45 uur; Holten 8-Enter 7,10.45 uur: Luctor 8-Hol ten 9, 09.00 uur, vertrek 08.00 uur; Holten 10 - PH 16.09.00 uur; SDOL 6 - Holten 11. 09.30 uur, vertrek 08.30 uur; Holten 12 - Luctor 9, 09.30 uur; RKSV 4 - Holten 13,10.45 uur, vertrek 09.45 uur; Omhoog 8 - Holten 14. 09.00 uur, vertrek 08.00 uur. PUPILLEN/JUNIOREN Zaterdag 9 september: Holten Al - BZSV Al, 14.30 uur; Holten A2 - Excelsior A3, 14.30 uur; Den Ham BI - Holten BI, 12.30 uur, vertrek 11.30 uur; RV BI - Holten B2,14.30 uur, vertrek 13.45 uur; Holten Cl - Rietvogels Cl, 12.30 uur; Holten C2 - Hulz. Boys Cl, 12.45 uur; Blauw Wit Dl - Holten Dl, 10.00 uur, aan wezig op Vletgoor 09.30 uur; DES D2 - Holten D2. 10.30 uur, vertrek 09.30 uur; Enter V El - Holten El, 09.30 uur, vertrek 08.30 uur; Holten E2 - SWN E2,10.00 uur; Holten E3 - Haarle E2, 11.00 uur; Sp. Rijssen F1 - Holten Fl, 10.00 uur, vertrek 09.15 uur; Holten F2 - Haarle F3, 11.00 uur. Blauw Wit SENIOREN Zaterdag 9 september: Blauw Wit 1 - Sp. Daarle 1,14.30 uur; Sportlust 2 - Blauw Wit 2, 12.45 uur, vertrek 11.15 uur; Sp. Rijssen 3 - Blauw Wit 3, 14.30 uur, vertrek 13.30 uur: Blauw Wit 4 - Vroomshoopse Boys 5,12.30 uur; Blauw Wit 5 - Enter V 6,12.30 uur; Blauw Wit 6 - Vesos 3, 14.30 uur; Vesos 7 - Blauw Wit 7, 14.30 uur, vertrek 13.30 uur; Evers- berg 4 - Blauw Wit 8,14.30 uur, ver trek 13.30 uur. PULILLEN/JUNIOREN/DAMES Zaterdag 9 september: Blauw Wit Al - NEO A2,14.30 uur; Blauw Wit BI - Nijverdal BI, 12.30 uur; Blauw Wit Cl vrij; Blauw Wit MB vrij; Blauw Wit Dl - Holten Dl, 10.00 uur; Blauw Wit D2 - enter D2,10.00 Het 640 kg. A-team van OKIA heeft zich zondag 3 september in Eibergen door het behalen van een gedeelde tweede plaats, een derde plaats in het klassement in de competitie van het gewest Oost weten te bemachtigen. Hiermee is de deelname aan het NK 1990 ze ker gesteld. In een toernooi met volop span ning wist het team van OKIA de ploeg van Vios Bison, die met twee punten achterstand op de vierde plaats stond, vrij gemakkelijk over de streep te krijgen. Tegen de ploeg van Heure, die de tweede plaats bezet, moesten echter twee punten ingeleverd worden. Tegen koploper Eibergen wist men ten slotte de eerste trekbeurt te win nen waardoor met vijftien punten de tweede plaats met Heure werd gedeeld. Het 680 kg. B-team had het voor laatste toernooi verstek laten gaan en daarmee ook de kans op een derde plaats verspeeld, zodat de competitie afgesloten werd met een vierde positie. Het eerste jeugdteam heeft in Ei bergen een zeer sterk toernooi ge trokken, en wist met een dagtotaal van acht punten een prima derde plaats in de competitie te behalen met slechts twee punten achter stand op de ploeg van Heure, die tweede werd. Het tweede jeugd team, dat dit jaar voor het eerst deelnam, moest genoegen nemen met de laatste plaats. De OKIA- dames die in de ploeg van Halfweg- girls meetrekken hebben de com petitie afgesloten met een tweede plaats. Uitslagen: 640 kg. A-klasse: 1 en kampioen Ei bergen 17 (155), 2. Heure 15 (121), 3. O.K.I.A. 15 (115), 4. Vios Bison 1. 7 (105), 5. Vorden 10 (84), 6. E.H.T.C. 6 (68), 7. Oosterwijk 9 (66), 8. Half- wegboys 7 (50), 9. Bathmen 4 (40), 10. Vios Bison 2 0 (4). 680 kg. B-klasse: 1 en kampioen Noordijk 10 (79), 2. Vios Bison 5 (67), 3. De Corner 7 (53), 4. O.K.I.A. 5 (42), 5. E.H.T.C. 3 (17), 6. Bath men. Jeugd 450 kg. klasse 6-tallen: 1 en kampioen Bekveld 8 (73), 2. Heure 5 (63), 3. O.K.I.A. 1 8 (61), 4. Ooster wijk 7 (48), 5. Treklust 2 (19), 6. O.K.I.A. 2 0(4). dames: 1 en kampioen De Wippen- pol 12 (91), 2. Halfweggirls 10 (77), 3 Hoogenweg 8 (72), 4. Bekveld 1 4 (30), 5. Jagersrust 6 (23), 6. Treklust 2 (18), 7. Bekveld 2 0 (5). door H. Keipema uit Bathmen met de 1/2 Arabier Ami in 1 uur 17 min. De 20 km voor pony's net 15 deel nemers werd een overwinning voor Henny Wittenaar uit Eisen in 1 uur 15 min. Tweede werd Hieke van Ginkel uit Marum met de 1/2 ara bier Sandra in 1 uur 23 min en der de Walter van Ginkel uit Marum in dezelfde tijd met 1/2 Arabier Rod ger. Hier was de conditie van de pony beslissend voor de plaatsing. In totaal werden vier paarden/po ny's gediskwalificeerd wegens kreupelheid. Zowel de organisato ren als de dierenarts, dr. S. Minne- ma met zijn veterinaire studenten waren zeer tevreden over het ver loop van de rit. Voor het eerst werd voor het verwerken van de gege vens door Tonny Wittenaar ge bruik gemaakt van een computer. uur; Haarle El - Blauw Wit El, 10.00 uur, vertrek 09.15 uur; Blauw Wit E2 - Hulzense Boys E2, SWN F2 - Blauw Wit Fl, 10.00 uur, ver trek 09.15 uur. Maandag 11 september: Regio-se lectie onder 13 jaar afd. Twenthe, 18.30 uur. Maandag 11 september: SOS da mes - Blauw Wit dames, 18.30 uur, vertrek 18.00 uur. Handbal Zaterdag 9 september: Dl thuis te gen NwHeeten om 10.00 uur; BI uit tegen Kwiek om 13.00 uur, vertrek 12.00 uur; Al uit tegen SDOL A2 0, 12.00 uur, vertrek 11.00 uur; JA 1 toernooi bij Achilles om 15.40 uur, vertrek 14.40 uur. Zondag 10 september: Heren thuis tegen LHC om 12.30 uur; dames se nioren thuis tegen LHC om 11.15 uur; dames junioren thuis tegen V &K om 10.00 uur. Leo Combee uit Woudrichem, de motorcrosskampioen uit de 500 cc klasse, is een van de vele vader landse toppers die door de motor club HAMAC is geconctracteerd voor de supermotocross die op zon dag 10 september gehouden wordt op het circuit 't Peppelenbos in Harfsen. De HAMAC heeft opnieuw veel aandacht besteed aan het circuit, waarbij vooral het veiligheidsas pect voor zowel de rijder als pu bliek voorop stond. In de superklasse komen 35 rijders aan de start waaronder veertien met een internationale startlicen tie. Daarnaast zullen in Harfsen de viertakt-klasse en de quads van start gaan. De aanvang van de eer ste wedstrijd is om 13.15 uur. Kin deren tot en met 12 jaar hebben gratis toegang. De jeugd van 13 t'm 15 jaar 5,- en volwassenen een tientje. De SV Holten dient dit seizoen met liefst 14 seniorenelftallen Koning Voetbal. De eerste competitiedag had zondag een wisselvallig karak ter. Omhoog 2-Holten 3 2-2. Het derde starte goed en sleepte in Wierden tegen Omhoog het eerste punt in de wacht. In de rommelige beginfa se wisten de gastheren het eerst het doel te vinden. Vlak daarna rondde Tonnie met zijn hoofd een fraaie aanval volgens het boekje doeltreffend af. De roodzwarten waren beter en combineerden goed en snel. Na de thee wilden de gast heren laten zien dat zij er ook wat van kunnen. De Holtense verdedi ging hield echter stand. Aan de an dere zijde van het veld liet Tonnie zelfs 1-2 aantekenen. Holten kreeg nog meer kansen, maar liet deze onbenut. Omhoog kreeg hierdoor moed en slaagde erin alsnog gelijk te maken. SOS 2-Holten 4 2-1. Holten 4 begon sterk tegen de formatie uit Hellen- doom, die een geduchte tegenstan der is. De roodzwarten speelden op routine en met goed positiespel, zodat SOS geen enkele kans kreeg. De bal stuiterde zelfs steeds vaker voor het andere doel. Holten kreeg in deze fase een penalty, maar liet deze kans onbenut. Na de rust slaagde SOS er twee keer in de bal tegen de touwen te jagen, terwijl de Holtenaren daar slechts één treffer tegenover konden zetten. Wel trof fen de roodzwarten menige keer paal of lat. Holten 5-Enter 4 1-4. Holten 5 is door de gasten uit het klompen dorp hardhandig wakker geschud voor de rest van de competitie. Voorlopig moet het vijfde de asph raties voor het kampioenschap nog even in de ijskast zetten. Toch begon Holten sterk. Uit een voor zet van Frank Heijda slaagde ,der Bomber' erin de bal in het vijande lijke doel te werken. De Enterna ren, die in de tweede helft sterk te rugkwamen, feller speelden en over moer conditie beschikten, leg den echter op beide punten beslag. Holten 6-Enter 5 4-2. Holten 6 had na de geslaagde oefenperiode alle vertrouwen voor de competitie en begon de wedstrijd agressief. Het was .Bolder Jan' aan te zien dat hij een avondje Larense kermis in de benen had, maar ondanks zijn knikkende knieën besloot hij twee fraaie aanvallen met evenzo vele doelpunten. Na deze periode moest Holten het tempo wat terug schroeven, zodat Enter één keer doeltreffend kon terugslaan. Het zesde begon de tweede helft slap jes, de thee had kennelijk eerder als zand dan als olie gediend voor het raderwerk. Enter kreeg zowaar hulp van een Holtense verdediger, die met een fraaie kopbal zijn eigen doelman passeerde. Hierna veerde Holten weer op en dankzij doel punten van Martin ,Grieze' Aan stoot en André Tuitert konden de eerste punten toch nog in de wacht worden gesleept. Haarle 6-Holten 8 0-2. Een zeer sterk Haarle zette Holten vanaf de eerste minuut sterk onder druk. Ondanks de verwoeste pogingen hoefde de verdediging niet één keer te capituleren. Ook in de tweede helft was Haarle beter, maar de roodzwarten bleven knok ken. Uit een klassieke counter bracht de beste Holtenaar, Frans Spikker,.zijn ploeg zelfs op voor sprong. Haarle was vermoeid en te leurgesteld, waarvan Ap Wegsta- pel doeltreffend profiteerde. Zo bracht Holten met veel geluk de punten mee naar huis. Rietvogels 8-Holten 10 0-2. De start van de competitie is voor Hol ten 10 (het voormalige achtste) succesvol verlopen. Tegen een sterk en jeugdig Rietvogels 8 werd in Almelo de volle buit binnen ge haald. Gemakkelijk kwam de winst echter niet tot stand. Door hard werken en coed keeperswerk van Voske slaagde Holten erin on geschonden de rust te halen. De formatie wilde de nieuwe shirt sponsor Spakman stukadoors niet teleurstellen. Na een goed geno men corner kopte Gerrit Oolbek- kink feilloos in de linker boven hoek. Herman Biesters kon de zege veilig stellen door een van het doel terugkomende bal langs dé doel man te schieten. Holten 11-Haarle 8 0-2. Het elfde trok voor de competitie de nieuwe shirts aan, die gesponsord zijn dooreen camping annex horecabe drijf halverwege Holten en Marke- lo. Holten begon met een solide verdediging, terwijl de voorhoede aan de andere zijde kansen kreeg, maar deze werden onbenut gela ten. De subliem keepende Wilco R-eilink had in het laatste kwartier van de eerste helft pech toen een terugkaatsende bal voor de voeten van een vijandelijke aanvaller stui terde, die doeltreffend uithaalde. De Holtense defensie kreeg hier door een mentale dreun te verwer ken, waarvan Haarle nogmaals profiteerde. In de rust beseften de Holtenaren dat de strijd nog niet verloren was, maar helaas hield de conditie geen gelijke tred met de mentaliteit. Nijverdal 4-Holten 12 5-2. Na 20 se conden nam Holten reeds een voorsprong door een doelpunt van W. Vlogtman. De roodzwarten be landden hierdoor in hoger sferen, waarvan Nijverdal met vier goals goed gebruik maakte. Holten be gon na enkele taktische wissels in de rust energiek aan de tweede helft. Nijverdal werd goed vastge zet op de eigen helft, maar Vrouwe Fortuna liet Holten in de steek. Nijverdal liep zelfs uit naar 5-1 voordat J. Schoppers met een schitterend doelpunt zijn gram haalde. In het rayon Berg en Dal, waarvan De Bergvliegers deel uit maakt, werd een liefdadigheidsvlucht ge organiseerd ten bate van het Rode Kruis, afdeling Rijssen. De Berg- vliegers korfden 456 duiven in. Het totale aantal in het rayon bedroeg 5279 duiven. De vlucht ging vanaf Beringe over een afstand van 112 km. Om 07.40 uur gingen de deurtjes open en het was G. Egberts, die om 09.20 uur de eerste duif al kon klok ken. De vlucht leverde geen moei lijkheden op. De uitslag was: I.6.7.15.16. G. Egberts: 2.12.31.41.53. T. Schuppert; 3. H. Jansen; 4.10.22.46.63. G. Kwinten- berg; 5.71. J.G. Jansen; 8.55.72.76.78. F. Meester en zn.; 9.39.50.59.60. E. Veneklaas; II.27.37.38.43. A. ten Daml; 13.14.24. W. Aaftink; 17.48. J. Veld huis; 18.29.49. H. J. Aafink; 21.30.34.58. 74. H. J. Paalman; 23.36. mevr. Van Beek; 25.33.35.42.45. G.J. Koetsier; 44.69.87. M. Lodeweges; 65.84.91. H. Wansink; 73. Comb. Oolbekkink- Tijhof; 77. G. Koetsier.

Holtens Nieuwsblad | 1989 | | pagina 9