Heel Splo op de been bij het School- en Volksfeest Zum Hoolter bock waardig sluitstuk van Hoolter dagen Deze winter met Oad naar Siberië T' 'li Fietspuzzel- tocht CJV Geen dienst Dijkerhoek HOLTENS NIEUWSBLAD fm DONDERDAG 31 AUGUSTUS 1989" De Splose bevolking zal het de ko mende weken zeker wat rustig aan doen, na het drukke en ge slaagde School- en volskfeest. In tegenstelling tot vorig jaar, toen de belangstelling maar matig was voor de Volksspelen, was nu vrij wel heel Splo vertegenwoordigd. Niet minder dan 370 deelnemers konden worden ingeschreven. Ook de optocht, waarvan de ver wachtingen niet hoog waren ge spannen, na de schitterende op tocht van vorig jaar en de inspan ningen tijdens de carnavalsop tocht, was weer als vanouds. Voorafgegaan door de Holtense majorettes en HMV vertrok tegen tienen de stoet richting feesttent. De optocht trok veel belangstel ling en was die belangstelling ook zeker waard. De Sploders gaven büjk van veel creativiteit en originaliteit. Ook de organisatoren vonden de optocht geslaagd. „Aan de optocht is meer zorg besteed. Hij wordt van jaar tot jaar mooier en beter. Maar qua grootte verschilt hij niet veel van voorgaande optochten", aldus de heren W. Vruggink en D. ten Dam. Wat te denken van de woordspe ling 'non-aktief, met daarachter een paar gebeden lezende nonne tjes? Ze werden op de voet gevolgd door een groot aantal Witte Wie ven. Ook veel aktuele thema's wer den aangesneden. Zo kon je twee kleine agrariërs zien op hun trac- tortjes met de vraag 'Heeft de klei ne boer straks nog een koe in de wei of wordt het een kampeerboer derij?'. Of de acht-persoons milieu- fiets, die, motorisch aangedreven, toch nog een hele stoot uitlaatgas sen produceerde... En dan die gi gantische kameel 'Aktiegroepen, weest niet bevreesd. Op deze ka meel wordt niet geraced'. En van zelfsprekend zal iedereen in Espelo op 6 september stemmen op de S.P.P., de Splose Pats Partij. De optocht werd gesloten door de Sploder Karmse Karavaan, die nogal wat geluid produceerde. In totaal deden drieendertig groepen en wagens mee, waaronder vier wa- De kamelen gens die als thema 'Europa 1992' kozen. Op de feestweide werd de stoet ontbonden. En terwijl de tent lang zaam volstroomde, beraadslaag den de drie juryleden mevrouw M. Westerink-Paalman en de heren L. J. Thiele en J. Kamphuis wie de prijzen mee naar huis mocht ne men. „Ontzettend moeilijk", omschreef Thiele deze taak, „maar we hebben de punten naar eer en geweten op geschreven". Voor de jeugd waren er vervolgens de kinderspelen en kon men gratis springen op het grote luchtkussen en ook de eigen Splose draaimolen had over klandizie niet te klagen. De oproep van Espelo aan de Hol tenaren om mee te doen aan de Volksfeesten had niet veel respons gingen maar één kant op, terug naar opgeleverd, wel was de 'bood schap' in eigen geledingen goed overgekomen, zodat er heel wat meer deelnemers waren. Het optre den van het Holtens mannenkoor in de feesttent was niet zo'n succes, daarvoor was hettijdstip, vijf uur, niet goed gekozen. Veel beter in de smaak bij de Sploders viel de ka- melenrace. Als volleerde Bedoeï- nen zetten zij zich tussen de twee bulten en vort ging het, richting veewagen, waar de kamelen zich te goed deden aan eikels en eikebla deren. Behalve het CDA, die het niet zagen zitten zo'n race, namen Jan Markvoort, Bertus Rensen en Ep van Schoolten plaats op de schepen van de woestijn. „Een hele aparte ervaring, maar die beesten doen net wat ze zelf willen" ver klaarde Van Schoolten na afloop. de veewagen. Ook de carnavalsvereniging en de caféhouders lieten zich niet onbe tuigd. De enige die minder enthou siast tussen de bulten vandaar klom was Jan Meijerink. Hij kwam ten val en liep een lichte hersen schudding en een paar gekneusde ribben op, maar dat mocht de feestpret in de tent met muziek van de Vulcano's niet drukken. De uitslagen van de diverse onder delen waren: Optocht: lopende groepen: 1. Henny Mei link (vlinders), 2. kinderen Krikkink (kam peerboerderij), 3. Marcel Boode (boven op 't nieuws), 4. Roy Reilink (rond rad). Kleine wagens: 1. familie Kuster (sprookjes), 2. kinderen G. Rensen (kleintje Stöoppelha- ne), 3. Splo Boys (vlaggen). Grote wagens: 1. Stegink-Stevens-Luggenhorst (natuur), 2. B.J. Boode (toilet), 3. Trefpunt, 4. Mars man (kameel), 5. Splodiek D. Nijland (wa gen met produkten), Jolanda Boode (die renbescherming). Themawagen (extra prijs): B.J. Boode (toilet). Kinderspelen: Groep 1: 1. Erwin Krikkink 37 pnt.; 2. Jan Willem Stevens, 27 pnt.; 3 e.e. Leontien Toorneman en-Sander Mars man. 22 pnt: groep 2: 1. Rob Steegink. 39 pnt.; groep 3: 1. Maarten Krikkink, 52 pnt.; 2. Eveline Luggenhorst, 32 pnt.; groep 4:1 Joyce Beumer, 59 pnt.; 2. Geertje ten Dam 58 1/2 pnt; 3. Marcel Boode, 39 1/2 pnt.; 4. Remco Rensen, 31 1/2 pnt; 5. Annemiek Toorneman, 27 pnt.; 6. Maarten Lubbersen 251/2 pnt.; groep5: I.Theodoor Kuster,37 pnt.; 2. Roy Reilink 20 pnt.; groep 6: 1. Ar jan ter Stal, 48 pnt.; 2. Jan Willem ten Dam, 37 1/2 pnt.; 3. Matthijs Toorneman, 29 1/2 pnt.; 4. Irma ten Dam, 24 1/2 pnt.; 5. Her man Lubbersen, 16 1/2 pnt; groep 7: 1. Martijn Vaneman, 41 pnt.; groep 8:1. Hans ten Dam, 43 pnt.; 2. Jodie Kappert, 36 pnt.; 3. Rob Beumer, 35 pnt.; 4. Anita Luggen horst, 34 1/2 pnt.; 5. Edwin van Schooten, 29 1/2 pnt.; 6. Sandra Reilink, 22 1/2 pnt; schoolverlaters: 1. Wendy Kusters,47 pnt.; 2. Karin Luggenhorst, 44 pnt.; 3. Jeroen Lubbersen, 43 1/2 pnt.; 4. Bertine Mark voort, 42 pnt.; 5. Silvia Bekkernens,37 pnt.; 6. Liesbeth van Schooten 36 pnt.; 7. Janne- ke Slijkhuis, 27 pnt. Ringsteken: 1. Wim Stegink; 2. Gerrit Rensen; 3. Ina Oostenenk; 4 Johan Bek kernens; 5. Henk Nijkamp. Ballontrappen: 1. Silvia Bekkernens; 2. Jan Aaltink; 3. Roy Reilink; 4. Arjan ter Stal; 5. Rob Beumer; 6. Jodie Kappert; 7. Anita Luggenhorst. Bloa- strappen: 1. Henk Nijkamp en Herman Nij- ernhuis; 3. Gerrit Blankena; 4. Wim Haver slag; 5. Thea Baltes. Stoelendans: 1. Ria Kappert; 2. Gerrit Blankena; 3. Anke Janse; 4. Appie Nijland; 5. Anja Kloosterman; 6. Gerrie ten Dam. Bierkratten stapelen: 1. ploeg Stegink; 2. ploeg Nijkamp; 3. ploeg Lubbersen; 4. ploeg Revue; 5. ploeg Dima- Hindernisbaan: 1. Blankena-Lubbersen; 2. ploeg Dimarima; 3. Oostenenk-Bouman; 4. Stevens-Dekker; 5. Drodje. Kamelenra- ce: Prominenten: 1. Frans Hoes (Fienpreu- vers), 10.sec. 74. Gemeenteraad: 1. VVDer Rensen, 17 sec. 19; Caféhouders: 1. Jos Kamphuis, 14sec 75. Niet-prominenten: 1. Karin Krikkink, 9. sec 20; 2. Erwin Nijhuis, 11 sec. 47; 3. Thea Baltes, 12 sec. 41; 4. Anke Janse, 13 sec 02. AUGUSTUS: 31 augustus t/m 10 september: clubkampioenschappen senio ren TC Holten SEPTEMBER: 1 september: 20.00 uur Muzikale happening in Kandelaar. 2 september: Lange afstandswed strijd voor paarden bij Stal de Eik. 6 september: Verkiezingen 2e Ka mer. 9 september:Vrije markt, suppor terver. HMV; Monumentendag; Regiowedstrijd Holtertrappers. 11 september: Jaarvergadering Ra- bobank. 17 september: Kampioenscross zij span en viertakt 22 t/m 24 september: Reünie jc de Schure 23 september: Trekkerslepwed- strijden; Holterbergherfsttoer. 24 september: Erwin autocross 25 september: raadsvergadering 30 september/1 oktober: Nacht om Holten OKTOBER: I oktober: Nacht om Holten 4 oktober: Beestenavond de Schu re 6 oktober: première toneelvereni ging COC met Autopech 7 oktober: slottoernooi jeugd TC Holten; COC met Autopech 8 oktober: slottoernooi senioren TC Holten 9 oktober (commissoriale raadsver gadering) 27 oktober: Toneeluitvoering 'Geen been om op.te staan' 28 oktober: Holterbergloop; na jaarsconcert HMV. 30 oktober: Begrotingsbehande ling NOVEMBER: II november: Elfde van de Elfde in de Poppe. 27 november: raadsvergadering DECEMBER: 16 december: 2009 jc de Schure 18 december: raadsvergadering; Kerstviering NBvP. 18 tt/m 22 december: Creatieve kerstweek in de Boschkamp. 1990: JANUARI: 9 januari: Nieuwjaarsreceptie NBvP. FEBRUARI: 3 februari: Prinsenbal in Bonte Paard. 10 februari: Prinsenbal in de Pop pe. 17 februari: Carnaval minder vali den. 24 t/m 26 februari: Carnavals week end en optocht. MAART: 4 mei: Herdenking gevallenen op Canadese begraafplaats. 5 mei: Bevrijdingsdag. 21 maart: Gemeenteraadsverkie zingen. MEI: 12/13 mei: Viering 100 jarig bestaan molen de Hegeman Dijkerhoek. 13 mei: Havenzangers in Dijker- hoek. Op 10 september organiseert CJV de Vriendenschaar een fietspuzzel- tocht, die net als in voorgaande ja ren uitgezet is in de buurtschap pen van Holten. Wie zin heeft om mee te fietsen kan zich zondagmiddag tussen 13.30 en 14.00 uur laten inschrijven bij ge bouw Irene. Het inschrijfgeld be draagt 1,50 per persoon. Joke Vruggink viel met haar bijdrage House for sale niet in de prijzen, maar kreeg v een donderend applaus. r geweldige inzet De Hoolter dagen kregen vorige week dinsdag met Zum Hoolter bock een waardig besluit. De Smidsbelt was van begin tot eind bomvol en het publiek kreeg een uitstekend programma voorge schoteld, dat geen moment ver veelde. Een compliment voor de organisatoren, de Holtense Boe- rendansers. Hoofdmoot vormde het songfesti val, dat voor vorig jaar voor het eerst werd georganiseerd ter gele genheid van het Internationale Folkloristich festival. Toen werd het een reuze succes, zodat een ver volg niet uit kon blijven. Na de re petitie in het Trefpunt, moeten de kandidaten nu voor jury en pu bliek tonen wat zij waard waren. Een deelnemer liet verstek gaan wegens keelproblemen en een duo omdat zij hun act uiteindelijk slechts geschikt vonden voor tus sen de schuifeuren. Jeanne Wesse- link uit Rijssen werd door de jury als winnaar uitgekozen. De pu blieksprijs was voor de Hoolter Rocking Sisters uit Holterbroek, die alleen al door hun entree op ronkelende motoren, veel succes oogsten. De aanmoedigingsprijs van voor de Holtense Elvis Presly, Rein Hofman, die dit keer met een fraaie Engelse ballad de handen op elkaar kreeg. Alle artiesten werden begeleid door het showorkest Fan tasy. Als voorproefje op het songfestival liet Evert Wissink uit Laren zien hoe men eieren vangt met de mond, wat hij bij de Pats Boem- show op de televisie ook al eens had mogen demonstreren. Later trad hij nog op met een trompet nummer. De vaste begeleiders van de Holtense Boerendansers, de Hol ter Jacksons waren eveneens van de partij met vlotte accordeon- muziek. Het optreden van de Am sterdamse zangeres Renee de Haan was niet zo'n succes. Zij wist slechts met moeite het publiek te boeien. Als laatste evenement van de Hol tense zomeractiviteiten zal dan nog de Vrije Markt plaats vinden op zaterdag 9 september. De orga nisatie daarvan is in handen van de supportersvereniging van HMV. Later dit jaar zullen alle organisa toren met elkaar aan tafel gaan zit ten om de zomeractiviteiten te evalueren en voor het suggesties uit te wisselen voor het volgend jaar. De 'glasnost' in de Sovjet Unie zorgt er voor dat de belangstelling voor dit. lang groter wordt. Oad- Holten speelt daar in het nieuwe winterprogramma al op in. Oad- Reizen brengt voor het eerst in de winter een gebundeld aanbod van reizen naar de Sovjet-Unie. In het programma zijn reizen opgeno men naar Moskou, Leningrad en Kiev, maar ook naar Siberië met onder meer de stad Irkoetsk. Oad heeft met deze bestemming een primeur. Ook de liefhebbers van treinreizen komen aan hun trekken. De moge lijkheid bestaat een stuk met de Trans-Siberië-Expres te reizen van Irkoetsk naar Novisibirsk. Ook wordt een tajga bezocht en zijn er langlauf-mogelijkheden. Nieuw zijn tevens reizen via een deel van de Zijde-route door enkele Cen- traal-Aziatische republieken in de Sovjet-Unie. Voor het eerst organiseert Oad-rei- zen deze winter ook autovakanties naar een aantal wintersportbe stemmingen en zijn er vliegreizen naar Tunesië en Spanje/Portugal. Deze reizen kennen een zogenaam de 'laagste prijs garantie'. Dat wil zeggen dat Oad-rezien zijn prijzen aanpast zodra bij boeking wordt geconstateerd dat dezelfde reis bij een concurrerende onderneming goedkoper blijt te zijn. In verband met de gezinsdienst in de Ned. Herv. kerk in Holten zal er op zondag 3 september, in tegenstelling met wat in de kerkdiensten staat vermeld, geen kerkdienst zijn in Dijker hoek. Door burgemeester en wethouders verleende vergunningen, ontheffingen e.d. 1. Verleende bouwvergunningen: - aan L. Boomsma voor de bouw van een woning aan de Motieweg; - aan J. W. Haremelink voor aanbrengen luifeltje en dakkapel op woning Gaarden- straat 49; - aan J. G. Prins voor verbouw boerderij Helhuizerweg 16; - aan buurtvereniging-schoolkring Dijkerhoek voor bouw eenroedige berg aan de oude Deventerweg; 2. aan Stichting Coördinatie Landschapsonderhoud Overijssel vergunning verleend voor aanleg weidepoel aan de Hommelteweg; 3 aan MAC de Holterberg ontheffing/toestemming verleend t.b.v. Nat. Kampioens Motorcross. Voor het inwinnen van informatie over een zaak zelf dan wel over eventuele mogelijkhe den tot het indienen van een bezwaar- of beroepschrift kan men zich wenden tot de afdeling Algemene Zaken ter gemeentesecretarie. Commissie voor woonruimtezaken De eerstvolgende zitting van de commissie voor woonruimtezaken vindt plaats op maan dag 4 september 1989 van 19.30-20.30 uur in het gemeentehuis (ingang Kerkstraat). Voorbereidingsbesluiten bestemmingsplannen „Buitengebied" en „Kom Holten" De burgemeester van Holten maakt ter voldoening aan het bepaalde in artikel 22 van de Wet op de Ruimtelijke Ordening bekend, dat de raad van die gemeente in zijn vergadering van 28 augustus 1989 heeft verklaard, dat een herziening wordt voorbereid voor: a. een gedeelte van het bestemmingsplan .Buitengebied" ten behoeve van de verbouw van de voormalige boerderij Larenseweg 54 te Holten tot praktijkruimte voor een dierenarts, een en ander voor zover omvattende het gebied zoals in rode kleur op de bij bedoeld besluit behorende en als zodanig gewaarmerkte tekening is aangegeven; b. een gedeelte van het bestemmingsplan „Holten Kom Noord" ten behoeve van een uitbreiding van de winkel Dorpsstraat 17 te Holten (Albert Heijn), een en ander voor zover omvattende het gebied zoals in rode kleur op de bij bedoeld besluit behorende en als zodanig gewaarmerkte tekening is aangegeven. De voorbereidingsbesluiten treden in werking met ingang van de dag der bekendmaking. De raadsbesluiten met bijbehorende tekening liggen van de dag der inwerkingtreding af ter gemeentesecretarie, afdeling algemene zaken, voor een ieder ter inzage. Toepassing artikel 19 W.R.O. ten behoeve van de bouw van 6 socio-woningen De burgemeester van Holten maakt bekend, dat door de Stichting Voorzieningen ten be hoeve van geestelijk gehandicapten „De Lathmer" te Wilp bij burgemeester en wethou ders een aanvraag om bouwvergunning is ingediend voor de bouw van 6 sociowoningen op het terrein van de voormalige kleuterschool „Repelsteeltje", plaatselijk gemerkt Schoolstraat 6 te Holten. Het ingediende bouwplan is niet in overeenstemming met het ter plaatse geldende bestemmingsplan „Kom Holten". Het verzoek om bouwvergunning kan daarom slechts worden ingewilligd na verlening van een vrijstelling als bedoeld in artikel 19 van de Wet op de Ruimtelijke Ordening (WRO). Burgemeester en wethouders zijn voornemens deze vrijstelling te vertenen. In verband hiermede ligt het bouwplan gedurende 14 dagen, ingaande 4 september 1989 ter ge meentesecretarie, afdeling algemene zaken, voor een ieder ter inzage. Gedurénde de termijn van terinzagelegging k^n een ieder schriftelijk bezwaar tegen het verlenen van vrijstelling ten behoeve van bovengenoemd bouwplan indienen bij burgemeester en wethouders van Holten, Smidsbelt 6, 7451 BL Holten. Toepassing artikel 19 WRO ten behoeve van de verbouw van de voormalige boerderij Larenseweg 54 te Holten De burgemeester van Holten maakt bekend, dat door Drs. S. Minnema te Bathmen bij burgemeester en wethouders een aanvraag om bouwvergunning is ingediend voor de verbouw van de voormalige boerderij Larenseweg 54 te Holten tot praktijkruimte ten be hoeve van zijn dierenartspraktijk. Het ingediende bouwplan is niet in overeenstemming met het ter plaatse geldende bestemmingsplan „Buitengebied". Het verzoek om bouwvergunning kan daarom slechts worden ingewilligd na verlening van een vrijstelling als bedoeld in artikel 19 van de Wet op de Ruimtelijke Ordening (WRO). Burgemeester en wethouders zijn voornemens deze vrijstelling te verlenen. In verband hiermede ligt het bouwplan gedurende 14 dagen, ingaande 4 september 1989, ter ge meentesecretarie, afdeling algemene zaken, voor een ieder ter inzage. Gedurende de termijn van terinzagelegging kan een ieder schriftelijk bezwaar tegen het verlenen van vrijstelling ten behoeve van bovengenoemd bouwplan indienen bij burgemeester en wethouders van Holten, Smidsbelt 6, 7451 BL Holten. Toepassing artikel 18a WRO t.b.v. het plaatsen van een plantenkas De burgemeester van Holten maakt bekend dat bij burgemeester en wethouders van die gemeente door de heer W. C. C. Wamelink, wonende Houtweg 18 te Holten, een aan vraag om bouwvergunning ïs ingediend voor het plaatsen van een plantenkas achter de woning op het perceel kadastraal bekend gemeente Holten, sectie F, nr. 3830, plaatselijk bekend als Houtweg 18 te Holten. Het ingediende bouwplan is niet in overeenstemming met het ter plaatse geldend bestemmingsplan „De Haar", aangezien vrijstaande bijgebouwen ter plaatse niet zijn toegestaan. Het verzoek om bouwvergunning kan daarom slechts worden ingewilligd na verlening van een vrijstelling als bedoeld in artikel 18a van de Wet op de Ruimtelijke Ordening (WRO). Krachtens artikel 18, lid 2 Bro 1985 wordt het verzoek om bouwvergunning daarom aangemerkt als een verzoek om zodanige vrijstelling. Bij besluit van 15 augustus 1989 hebben burgemeester en wethouders besloten ten aanzien van dit verzoek toepassing te geven aan artikel 19a derde tot en met elfde lid WRO. In verband hiermede ligt het verzoek om vrijstelling (de aanvraag om bouwvergunning) gedurende veertien dagen, ingaande 4 september 1989, ter gemeentesecretarie, afdeling algemene zaken voor een ieder ter inzage. Gedurende deze termijn van terinzagelegging kan een ieder schriftelijk bezwaar tegen het verlenen van vrijstelling indienen bij burgemeester en wethouders van Holten, Smidsbelt 6, 7451 BL Holten. Afgifte klein huishoudelijk chemisch afval Zoals bekend kan bij het kca-depot op de gemeentewerf, Waagweg 4, klein chemisch af val uit huishoudens worden afgegeven. Dit klein chemisch afval wordt t.b.v. het vervoer en de verwerking ingedeeld in een aantal categorieën. Het is daarom belangrijk dat de depothouder weet welke stoffen worden af gegeven. Daarom wordt dringend verzocht bij afgifte v aan te geven om welke stoffen het gaat. Dit is ook in het belang van de veiligheid v Er wordt gerekend op uw medewerking. Openbare commissievergaderingen De commissie voor ruimtelijke ordening en woningbouwzaken vergadert op donderdag 7 september 1989 om 20.00 uur in het gemeentehuis (kamer 9). De agenda vermeldt: - hoorzitting bezwaarschriften ontwerp-bestemmingsplan Kampeercentrum „De Hol terberg". Inleveraktie verboden handwapens en vuurwapens (Uitvoering van de Wet Wapens en Munitie) Als gevolg van de inwerkingtreding van de Wet Wapens en Munitie op 1 september 1989 zal het voorhanden hebben van bepaalde soorten wapens worden verboden. Het betreft hier de hieronder genoemde wapens: - Vlindermessen waarvan het lemmet langer is dan 9 cm of, voorzover het lemmet tussen 7 en 9 cm lang is, waarvan het lemmet minder breed is dan 14 mm vergoeding per stuk 7.50 - Vilmessen vergoeding per stuk 5.00 - Stroomstootwapens vergoeding per stuk 25.00 - Opvouwbare messen waarvan de totale lengte in opgevouwen toestand langer is dan 28 cm vergoeding per stuk 7,50 - Werpmessen vergoeding per stuk 7.50 - Werpsterren fabrieksmatig vervaardigd vergoeding per stuk 2.00 niet fabrieksmatig vervaardigd vergoeding per stuk 0.25 - Vuurwapens die onder de werking van de Vuurwapenwet bevoegd voorhanden worden gehouden vergoeding per stuk 75.00 Generaal-pardon aktie Het gaat hier om wapens, waarvan het voorhanden hebben reeds verboden is onder de huidige wapenwetgeving, zoals: - Vuurwapens waarvoor geen vergunning is verleend - Munitie waarvoor geen vergunning is verleend - Gas/alarmpistolen - en -revolvers - Speelgoedwapens die zeer op echte vuurwapens lijken - Spuitbusjes - Stiletto's en valmessen - Boksbeugels en ploertendoders - Geheime handwapens wapens die er uitzien als een ander voorwerp dan een wapen - Wurgstokjes - Zware katapulten (geen kinderspeelgoed) Voor de inlevering van deze wapens wordt geen vergoeding verstrekt. Tegen personen, die vrijwillig van deze gelegenheid gebruik maken wordt geen strafvervolging ingesteld, ter zake van illegaal bezit. Inleverperiode Vanaf 1 september 1989, gedurende de gehele maand september. Inleveradres Groepsbureau der Rijkspolitie HOLTEN, Reilinksweg 2 te Holten. Hier kan men ook nadere inlichtingen omtrent de inleveraktie verkrijgen (telefoon 05483-6 44 44). Spreekuur burgemeester De burgemeester is verhinderd op maandag 4 september a.s. spreekuur te houden. T" Vergadering financiële commissie op maandag 4 september a.s. aanvang 16.30 uur in I het gemeentehuis. Onderwerpen - Krediet voor een gestructureerde aanpak van energiebesparing - Vaststelling programma basiseducatie 1990 - Goedkeuring jaarrekening 1988 van de Stichting Openbare Bibliotheek Holten - Krediet voor de aanpassing van ae woning Raaiterweg 46 Commissie Gemeentewerken d.d. 5 september 1989, aanvang 15.30 uur, op het gemeentehuis. Agenda: 4. verkoop percelen bouwterrein in het bestemmingsplan „De Beuseberg"; 2. gestructureerde aanpak energiebesparing door gemeenten; 3. aanpassing woning Raaiterweg 46. Holten, 31 augustus 1989 De burgemeester voornoemd, W. L. F. C. van Rappard. n klein chemisch afval op de verpakking n de depothouder.

Holtens Nieuwsblad | 1989 | | pagina 5