Pll|S Minder dan 5000 werkloze mannen bij GAB Almelo RADI' De Roze Golf wil een eigen geluid voor homo's zijn Rugby for Hermien goed voor halve ton J aar agenda Jeugdtoernooi met nieuwe bezetting ^gkWSBBELINK Transporten Op reis met Neem nou New York Mystery Girl een waardevolle herinnering aan Roy Orhison Werken met papierfiligraan Scheidsrechters laten verstek gaan Historie en ontwikkeling shirts en ondergoed Mensenrechten: Waard om te weten Dorpen en stadjes van Twente boeiend kijk- en leesboek DE HOUTBEURS G. J. WIBBELINK S1AGERIJ Brands 98 30 95 85 29 79 DONDERDAG 1 JUNI 1989 HOLTENS NIEUWSBLAD ALMELO/VRIEZENVEEN- /DEN HAM - De daling in de werkloosheid bij mannen en vrouwen in de regio Almelo zet zich door. Dat blijkt uit cijfers van het gewestelijk Arbeids Bu reau (GAB) over de maand april. Bij de mannen kwam de werk loosheid voor het eerst onder de 5000. Vooral Den Ham en Vrie- zenveen, de 'bouwgemeenten' signaleerden een forse daling van de werkloosheid van rond de twintig procent. Eind april stonden er bij het GAB Almelo 7515 werklozen in geschreven. Ruim achthonderd minder dan eind maart. Het tota le werkloosheidspercentage in het werkgebied van het Gewestelijk Bureau ligt nu voor mannen en vrouwen samen op 12,2 procent. Van de mannelijke beroepsbevol king is nu nog 11,5 procent werk loos en bij de vrouwen ligt dat percentage op 13,7. Vooral in de bouwsector werd de werkloos heid een stuk lager. Maar ook onder meer de kantoorsector en bij de metaalnijverheid werden forse dalingen opgetekend. Minpunt bij deze fraaie cijfers is wel, dat het aantal langdurig werklozen nog steeds niet hard wil afnemen. Eind maart dit jaar stonden er bijvoorbeeld 2016 mannen en 618 vrouwen langer dan drie jaar ingeschreven. Eind april waren deze aantallen respec tievelijk 1963 en 585. De daling van de werkloosheid kwam voor negentig procent voor rekening van de mannen. De relatief sterk ste daling deed zich voor bij de jeugd tot 23 jaar. Gemeenten Tot het gewest Almelo horen behalve Almelo zelf Den Ham, Tubbergen, Wierden, Vriezen- veen, Rijssen, en Hellendoorn. De cijfers wijzen uit, dat er eind april in de gemeente Almelo een record werd geboekt: de werk loosheid daalde voor het eerst sinds de invoering van de nieuwe werkloosheidstelling (1983) on der de twintig procent. In Almelo stonden eind maarl 2890 mannen en 1393 vrouwen als werkloos ingeschreven. Eind april was de stand 2708 en 1328. Totaal: 4036 (was 4283). De cij fers voor Tubbergen laten zien. dat eind maart 377 mannen en 155 vrouwen zonder werk waren en eind april 287 mannen en 143 vrouwen. Dat is een totaal van 430 (was 532). In Wierden wa ren eind maart 423 werkloze mannen en 227 werkloze vrou wen. Eind april nog 332 mannen en 216 vrouwen. Totaal eind maart 650 mensen zonder werk, totaal eind april: 548. De cijfers van Hellendoorn laten zien, dat er eind maart 568 mannen en 287 vrouwen geen werk hadden, terwijl dat eind april nog 497 mannen en 300 vrouwen waren.Een totaal van 797 tegenover 855 voor maart. Rijssen had eind maart 445 man nelijke en 170 vrouwelijke werk lozen, eind april waren er nog 381 mannen en 174 vrouwen zonder baan. In totaal waren er eind maart 615 en eind april 555 mensen zonder werk. Vriezen- veen had eind maart 522 werklo ze mannen en 227 werkloze vrouwen, eind april 415 mannen en 198 vrouwen. In totaal waren er eind maart 723 en eind april 613 werklozen. Den Ham ten slotte had eind maart 480 man nen en 184 vrouwen zonder werk en eind april 374 mannen en 162 vrouwen. In totaal waren er eind maart 664 en eind april 536 mannen en vrouwen zonder vaste baan. Voor de liefhebbers van cij fers nog even de werkloosheids percentages op een rijtje. De percentages zijn van eind april, tussen haakjes de percentages van eind maart: Almelo: 19,6(20,9); Ham:ll,8(15,1); gen:6,6(8,7); veen:10,3(13,0); den:6,4(8,2); doorn:6,4(7,3); sen:7,6(8,9). Den Tubber- Vriezen- Wier- Hellen- Rijs- 30 september/1 oktober: Nacht om Holten OKTOBER: 1 oktober: Nacht om Holten 4 oktober: Beestenavond de Schu- re 6 oktober: première toneelvereni ging COC met Autopech 7 oktober: slottoernooi jeugd TC Holten; COC met Autopech 8 oktober: slottoernooi senioren TC Holten 9 oktober (commissoriale raadsver gadering) 28 oktober: Diepe Hel/Holterber- gloop; najaarsconcert HMV. 30 oktober: Begrotingsbehande ling NOVEMBER: 27 november: raadsvergadering 2£mei t/m 11 juni: jeugd clubkam pioenschappen TC Holten JUNI: 3 juni: Stratenvoetbaltoernooi. 4 juni: Allard van Bruggentoer- nooi. 6 juni: Avond-fiets vijfdaagse 8 juni: Avond-fietsvijfdaagse 10 juni: Bal-triathlon de Schure 11 juni: Koetsenrit Bergrijders 12 juni: Avond-fietsvijfdaagse 12 t/m 18 juni: D-toernooi TC Hol ten 14 juni: Avond-fietsvijfdaagse 16 juni: Avond-fietsvijfdaagse 23 juni: familietoernooi TC Holten 24 juni: Theater in de Schure. 24 juni: School- en volksfeesten Dijkerhoek. 26 juni: raadsvergadering 26 t/m 30 juni: zwemvierdaagse Twenhaarsveld JULI 8 juli: Paaltjesvoetbal De Schure 14 juli: Orgelconcert Dick Sander- man 15 JULI: Koningsschieten; NK touwtrekken 16 juli: NK touwtrekken 18 juli: Hoolter Dag 21 juli: Orgelconcert Peter Eilan der 22 juli: Erwin Autocross 25 t/m 28 juli: Dorpsfeest 26 juli: Autocross AUGUSTUS: 1 augustus: Hoolter Dag 8 augustus: Hoolter Dag 10 augustus: Open dag land en tuinbouw 15 augustus: Hoolter Dag 17 augustus: Profwielerronde van Nederland. 19 augustus: Triathlon Holten; Drekverspringen de Schure. 22 augustus: Zum Hoolter Bock op Vletgoar. De elftallen werden in Wie graag gezond en goed uitgerust van vakantie terugkomt, doet er goed aan New York niet op het programma te zetten. De „hoofdstad der aarde", zoals New Yorkers hun stad in alle be scheidenheid graag omschrijven, stuurt haar bezoekers meestal terug naar huis met gevoelens van uitput ting, opwinding en verbazing. Toch geen kinderachtige steden als Parijs en Londen, zijn vergeleken bij deze metropool, oasen van rust. New York is een stad van uitersten, waar alles het grootste, of het op één na groot ste, het hoogste of het op én na hoog- stp, het meeste of het op één na meeste is en ga zo maar door. Het is een stad van superlatieven. Van alle typeringen lijkt „uniek" de beste. Er is geen stad in de wereld die ook maar enigzins op New York lijkt. De beken de bezienswaardigheden, de grote warenhuizen, de curiositeiten en alle vormen van amusement komen in de reisgids Neem nou New York aan de orde. Broadway en het Vrijheidsbeeld zijn voor iedereen gemakkelijk te vin den. Deze gids toont de bezoeker ech ter ook de andere gezichten van de op één na grootste stad van de wereld. ISBN 90 229 5307 6. de Smidsbelt (met Holtens Song festival) 26 augustus: Begin bezoek folklo ristisch ensemble Pajo-Cola Ric mers twee van de poules streden uit Joegoslavië. om de derde en vierde plaats. Als 27 augustus: Motortoertocht Hol- poule-winnaars kwamen BZSV en terbergrit; invitatietoernooi TC Avanti te voorschijn. Na een ge- Holten lijkspel in de reguliere speeltijd 28 augustus: raadsvergadering moesten er strafschoppen worden genomen. BZSV had de sterkste 31 augustus t/m 10 september. zenuwen en won hierdoor het clubkampioenschappen senio- toernooi. De derde plaats werd op ren TC Holten SEPTEMBER: 09 september: monumentendag 17 september: Kampioenscross zij span en viertakt 22 t/m 24 september: Reünie jc de Schure 23 september: Trekkerslepwed- strijden; Holterbergherfsttoer. 24 september: Erwin autocross 25 september: raadsvergadering Zijn album Mystery Girl is Roy Orbi- son's definitieve. Helaas voor de vele duizenden fans van hem ging hij veel te vroeg heen. Ondanks alle pech die hem in zijn leven achtervolgde bleef hij in staat werken te produceren die velen konden bekoren. Wie en wat was Roy Orbison. „Hij was net zo vriendelijk, wijs en mysterieus als zijn stem. Het was zijn grote talent om de NUARI: pech en de pijn van zijn leven om te Nieuwjaarsreceptie zetten in baanbrekende popliedjes die voor iedereen een baken van licht waren. Hij was de beste popzanger van deze planeet", zo reageerde Bono van de groep U2 op het bericht van Roy's overlijden. Als componist en zanger beïnvloedde hij verschillende generatyies rockers en rock-fans diep. Zijn stem, Orbison's unieke han delsmerk, reikt over modes en trends Van het begin van de rock roll tot de jongste lichting muzieklief hebbers. Zijn liedjes over eenzaam heid en de „pijn van het zijn" verklan ken universele gevoelens: ze over spannen de afstand tussen droom en werkelijkheid. Roy Orbison door stond de toets des tijds. Het was voor Roy een goede zaak dat artiesten als Bruce Springsteen, Elvis Costello en Tom Waits hem in veel zaken onder steunden en getuigden van hun res pect voor deze muzikant. Dat gaf hem in ieder geval het gevoel dat hij geres pecteerd werd om zijn kwaliteiten als zanger en mens. Springsteen zorgde er voor dat Roy werd opgenomen in de rock And roll Hall Of Fame, en dat mocht hij gelukkig nog meemaken. Mystery Girl bevat de eerste solo-op- namen sinds 1979. Erwerkten drie ge neraties rockmuzikanten aan mee. DECEMBER: 16 december: 2009 jc de Schure 18 december: raadsvergadering; Kerstviering NBvP. januari: NBvP. Tien D-elftallen kwamen zaterdag naar het 90-jarige jubileum TVB- toernooi van Blauw-Wit op het twee poules onderverdeeld en de beide nummer een van iedere pou le speelden in de finale. De num- geëist door Victoria die PH met 4-0 aan de kant zette. Een smet op het goed georgani seerde toernooi was ongetwijfeld het feit dat zeven van de acht uit genodigde scheidsrechters het lie ten afwetenDe snel ingesprongen fluiters, Schutte, Ede,Jong en Stam kweten zich echter uitste kend van hun taak. Bijdragen kwamen van Elvis Costello, George Harrison, T-Bone Burnette, Jeff Lynne, Waylon Jennings, Tom Petty en Steve Cropper. Bono en The Edge leverden het titelnummer, ge produceerd door Bono 2elf. Orbison's oudste zoon Wesley schreef The Only One en zijn echtgenote (en manager) Barbara co-produceerde In The Real World. Voorafgaand aan de langspe- ler verscheen You Got It. Mystery Girl getuigt in alle opzichten van het res pect en de bewondering die velen hebben en hadden voor The Big O, zoals Orbison ook wel genoemd werd. En het beluisteren van zijn al bum Mystery Girl - uitgberacht door Virgin - is telkens weer een hommage aan deze artiest, die nog zoveel had kunnen betekenen voor de wereld van de muziek. Het twaalfde Allard van Bruggen- toernooi wordt zondag 4 juni ge houden. Dit jeugdtoernooi zal even als andere jaren georgani seerd worden, door de jeugdcom missie van de afdeling voetbal van S.V. Holten. Ook dit jaar wordt er deelgenomen door de vier clubs S.C. Brummen, S.V. Schalkhaar, V.V. Enter en S.V. Holten V.V. Enter is dit jaar een nieuwe ling in dit rijtje van vier, omdat Rhoda Raalte, die andere jaren meedeed, is afgevallen. Het toernooi begint 's morgens om tien uur op sportpark Meermans kamp en elke wedstrijd duurt on geveer twintig minuten, waarvan de laatste wedstrijd om twee uur gespeeld wordt. Bij dit toernooi wordt een eerste tot vierde prijs uitgereikt, die be haald kan worden door het aantal wedstrijden van de clubs het pun ten totaal te delen. De eerste prijswinnaar komt in het bezit van de Allard van Bruggen wisselbeker. Vorig jaar werd deze beker door onze eigen S.V. Holten veroverd. Tussen de wedstrijden door zijn er weer prijzen te verdienen bij het doelschieten. Blauw-Wit '66 Het wedstrijdprogramma van 'Blauw-Wit '66' ziet er als volgt uit: Op donderdag 1 juni speelt Blauw-Wit Al tegen Sp. Rijssen Al. Deze wedstrijd begint om ze ven uur 's avonds. Deze zelfde avond speelt Blauw- Wit 1 tegen A.S.C. 1; deze wedstrijd begint om kwart over zeven. Op vrijdag 2 juni wordt, 's avonds vanaf kwart over zeven, de wedstrijd Biauw-Wit 5 tegen Hilva- ria gespeeld. Dinsdag 6 juni speelt Blauw-Wit 1 tegen DAVO1; deze wedstrijd be gint 's avonds om half acht. Donderdag 8 juni bindt Blauw- Wit 2 de strijd aan met A.S.C. 2, vanaf kwart over zeven 's avonds. De Blauw-Wit Totaaldag vindt plaats op zaterdag 10 juni aan staande. Papierfiligraan is een boeiende en in teressante vrijetijdsbesteding. Met stroken papier, te koop in vele tiental len kleuren, rolt, knijpt en drukt men allerlei basisvormen. Deze zijn te ge bruiken om er een abstract iets mee te maken, maar ook is het mogelijk er een kleurrijke voorstelling van een dier, gebouw of voorwerp mee te pro duceren. Uitgeverij Cantecleer bracht voor de beginners het boekje Papier filigraan, de kunst van het rollen op de markt. Daarin leert men werken met papierfiligraan en krijgt tegelij kertijd vele voorbeelden voorgescho teld. Unieke afbeeldingen van schitte rende werkstukken staan in dit boek je. Wie de smaak eenmaal te pakken John de Greef doceert kostuumge schiedenis aan verschillende mode academies. Als modejournalist publi ceert hij, vooral over mannenmode, in verschillende tijdschriften en is re dacteur van het maandblad MAN. Bij uitgeverij Cantecleer in De Bilt ver schenen van zijn hand twee interes sante boekjes, een over shirts en een over ondergoed. In shirts geeft hij een beeld van het pntstaan van dit kle dingstuk, dat als onderhemd begon en tegenwoordig steeds meer een zelfstandig mode-artikel is. Schitte rende foto's en afbeeldingen, onder meervan artiesten en andere bekend heden, tonen aan dat het shirt steeds belangrijker werd. Daarnaast geeft hij praktische wenken voor het vouwen van shirts, somt methodes voor het verwijderen van vlekken en smetten op, en beschrijft stoffen die gebruikt worden bij de produktie. In onder goed volgt De Greef dezelfde weg als bij shirts. Het ontstaan belicht hij en hij laat zien dat ondergoed promo veerde tot bovengoed, want wat eerst niet gezien mocht worden, mag dat tegenwoordig wel. Ook laat hij de ver schillende reclames zien voor onder goed, gemaakt jaren terug en tegen woordig. Beide boekjes zijn zeer inte ressant, vlot leesbaar en van een han dig formaat. De illustraties zijn schitterend, vooral het contrast dat ze laten zien tussen heden en verleden. Naast dit alles mag de aandacht die aan de vormgeving geschonken is niet vergeten worden. Fris van opzet en dat verrijkt de waarde van deze boekjes. Warm aanbevolen voor ie dereen die belangstelling heeft voor het onderwerp mode. Shirts ISBN 90 213 0458 9. Ondergoed ISBN 90 213 0422 8. Prijs f 29,90 per deeltje. heeft kan met de uitgave Filigraan pa pierkunst, traditionele en eigentijdse modellen van dezelfde uitgeverij nog ingewikkelder werkstukken maken. Ook in deze uitgave schitterende werkstukken afgebeeld in zwart-wit en kleur. De boekjes zijn te koop voor f 23,50 per stuk. In de serie Waard om te weten, uitge geven door La Rivière en Voorhoeve, is onder meer het boek Mensenrech ten verschenen. Waard om te weten is een serie informatieboeken voor de jeugd van tien jaar en ouder. De be doeling is de jeugd in aanraking te brengen met wereldproblemen.In de verschillende boeken (in de serie zijn onder meer de titels Honger in Afrika, Zure regen, de Palestijnen, Terroris me en Zuid-Afrika verschenen) wor den achtergronden en oorzaken aan gegeven en eventuele oplossingen aangedragen voor dergelijke proble men. Goed geïllustreerd en overzich telijk wordt de jeugd voorgelicht over het probleem Mensenrechten. ISBN 90 6084 634 6. Prijs f 17,50. Uitgeverij Waanders te Zwolle bracht onlangs de tweede druk uit van het boek Dorpen en stadjes van Twente, geschreven door Adriaan Buter en grotendeels gevuld met foto's van Ger Dekkers. Het is een boeiend lees- en kijkboek. Lezenswaardig dankzij de verhalen van Buter, die de lezer meeneemt naar het verleden van de dorpen en stadjes, hen de vernieu wingen voorschotelt, en en passant de eigenaardigheden van ieder dorp en stadje presenteert. Buter verhaalt onder meer over de Oosterhof in Rijs sen, Klepperderk in Hellendoorn, Thomas Ainsworth, Vriezenveen en de banden met Rusland, Denekamp en de meesters Bernink en Dingel- dein, Diepenheim en de watermolen, de Braakmolen te Goor. Een mooi kijkboek is het dankzij de wijze waar op fotograaf Ger Dekkers de meeste gebouwen en straatbeelden vastleg de, perfect passend bij de sfeer die Buter beschrijft in zijn verhalen. Wie in Twente woont of werkt, en belang stelling heeft voor heden en verleden van deze streek, steekt veel op uit dit boek. ISBN 90 70072 88 2. Prijs f 49,90. Handlezen, volgens sommige men sen de reinste vorm van boerenbe drog, terwijl anderen hun leven ervan af laten hangen. In het boekje De kunst van Handlezen, uit de Gulden Serie van Reaal, worden in het kort de grondbeginselen van deze oeroude techniek uit de doeken gedaan. ISBN 90 5266 002 6. Prijs f 7,90. HENGELO - Radio Oost geeft sinds drie jaar bepaalde groepen, die van zichzelf vinden dat ze te weinig aan bod komen op de radio, de kans om periodiek een eigen programma te maken. .Doelgericht' is de naam van het programma, dat op maandag tussen half zes en zes uur wordt uitgezonden. In Doelgericht komen beurtelings Syrisch-orthodoxen, Koerden, het openbaar vervoer, kerken en homo's aan bod. De Roze Golf, het homopro gramma van Radio Oost, was onlangs al aan de 75ste uitzen ding toe. De Roze Golf wordt gemaakt door een groep van zes vrijwil ligers. Met steun van Radio Oost maken de medewerkers van De Roze Golf twee keer per maand, op de eerste en derde maandag, een programma van een kwartier. „Voor aan staande maandag staat er een item over het thema ,homo en werk' op het programma en verder besteden we aandacht aan de gespreksavonden die er in Deventer zijn geweest tussen het COC en potenram mers zegt Henk Weijschede, eindredacteur van de Roze Golf. Weijschede begon eind 1982 als .piraat' met De Roze Golf. Twee keer werd de zen der door de politie uit de lucht gehaald. „Bij de laatste keer zei de rechter dat hij de naam Roze Golf nooit meer wilde ho ren", herinnert Weijschede zich. Omdat De Roze Golf sinds oktober 1985 legaal twee keer per maand tot de homo's in Overijssel komt, zal de rech ter echter niets anders resten dan de radio uitzetten op het moment dat Weijschede het orogramma inleidt. De medewerkers van De Roze Golf nemen geen blad voor de mond. Controversiële onder werpen blijven niet onbespro ken. Sommige luisteraas erva ren hun uitzendigen daarom als provocerend, maar daar ligt Weijschede niet wakker van. „Ik erger me ook wel eens aan de openhartigheid van an deren", zegt hij laconiek. Wie wil reageren op de pro gramma's van De Roze Golf kan 053 - 33 29 40 draaien. Daar wordt veelvuldig gebruik van gemaakt. Weijschede: „De reacties variëren nogal. De één belt met een vraag over de homo-agenda, de ander heeft op- of aanmerkingen over een item en er zijn er ook die zich tot schelden beperken. Je staat soms met de oren de klapperen wat mensen er alle maal uitkramen. Anoniem na tuurlijk, dat wel". Gevraagd naar de plannen voor de toe komst heeft het team van De Roze Golf één grote wens. Weijschede: „We willen na 1 oktober, als Radio Oost twaalf uur per dag gaat uitzenden, graag meer zendtijd want er blijven nu te veel zaken onbe sproken". ALMELO - De actie Rugbj for Hermien heeft bijna een hal ve ton opgeleverd. Het bestuur van de Stichting die de actie heeft gevoerd had hier nooit op gere kend. Het streefbedrag was 20.000 gulden. Voor het missie ziekenhuis van de Twentse Zus ters Hermien en Arnolde in Tan zania is voor 35.000 gulden aan medicijnen beschikbaar. Er wordt voor 6000 gulden een car- diofoon gekocht voor de ambu lance-dienst Rijssen en verder wordt een speelplaats ingericht voor langdurig zieke kinderen in het streekziekenhuis van Almelo. Hoe de inrichting er precies gaat uitzien, wordt nog nader bestu deerd. Datzelfde geldt voor de verzending van de medicamen ten naar Tanzania. Dat zal in overleg met de sponsor Brocacef in Maarssen en Zuster Arnolde, die tijdelijk in het klooster in Denekamp verblijft, worden be keken. Het staat vast, dat de Stichting Rugby forook volgend seizoen weer activiteiten gaat organise ren. Dan zal geld worden ingeza meld voor andere projecten en de naam van de actie zal derhalve worden aangepast. De activiteiten werden afgelo pen donderdag bijgewoond door honderden mensen, die zich ver maakten met het kijken naar da- mesrugby, maar met name naar de wedstrijd tussen prominenten en journalisten. De leden van de popgroep Normaal, die tot de deelnemers behoorden, lieten zien dat ze behalve hard zingen ook hard kunnen lopen. Zuster Arnolde was samen met drie col lega's aanwezig en verrichtte de aftrap. De acteur Maarten Span- jer uit Amsterdam was gebles seerd aan zijn enkel en kon daar om niet meespelen. Hij was toch gekomen en reikte na afloop de Arie ten Hoope trofee uit aan de winnende ploeg: de journalisten. De uitslag was 28-16. De Concord Pipe Band uit Hengelo was met drie doelzakbla- zers vertegenwoordigd en speelde tijdens de wedstrijden langs de zijlijn Schotse muziek. Na afloop van de wedstrijd was er een zeer geslaagd optreden van Darius Dhlomo and His Tympa- ny-Six uit Enschede, dat tot rond de klok van twaalf uur duurde. Dhlomo overweegt ook volgend jaar weer zijn medewerking te verlenen aan dit spectacel. De komiek Harm oet Riessen, die ook aan de rugbywedstrijd deelnam, is overigens van mening dat de naam Rugby for Hermien verkeerd gekozen is. 'Nu ik mee gedaan heb, weet ik dat het beter Rugpien veur Hermien had kun nen heten...' KEUKENKASTJES in 50,.60,100 breed vanafDOiUU AFZUIGKASTJE |-Q AA 60cm breed HORREGAAS in groen, wit, bruin en grijs *7C breedte 60cmp.m 80cm p.mf5„Ö0 100 cm p.m. 7.95 BRABANTIA BRIEVENBUS gg QQ BRABANTIA DROOGMOLEN gg QQ DOE HET ZELF MARKT DOE-HET-ZELF-CENTRUM Dorpsstraat 24a, Holten, tel. 05483-6 11 06 CONTAINERSERVICE voor huis-en industrie-afval met open, gesloten en perscontainers TRANSPORTEN met huif- en tanktrailers op- en overslag. Tevens verzorgen wij het vervoer van uw gestrande auto of caravan door geheel Europa (lengte max. 16 meter) Gruttostraat 85 - 7471 ER Goor - Tel. 05470-7 47 85 Bieflappen #v 100 gramI Kipkarbonade 1000 gram*0 a Gehakt Cordon Bleu *g pér stukI Gegrilde achterham *s 100gram.. I Boerenmetworst 100 gramI Asperge/ham-salade *g 100 gram1 Aanbiedingen gelden t.m. woensdag 7 juni, zolang de voorraad strekt. Kerkstraat 1, Holten, tel. 6 13 79

Holtens Nieuwsblad | 1989 | | pagina 11