„Erwin Doctor Nederlands Kampioen, en John Bosch volgt op een seconde" Winkelen Zakendoen m Uitslag Holtense voorjaarspuzzel 't Klavertje handwerk Endendijk Resultaten sv Holten klein Nelderman bv TED HOEVEN B „HELMA" „Helma" Verloting Blauw Wit Holtense supporters Erik en Rieneke Hengstman: vö^nsc Moederdag./ bloemendag! 2.95 f LOEMPIA 50 [EXQUISE pv*) T0NNY esa r-Mt EGBERINK NAAIMACHINE Leuk moederdagkado?! 12V2% korting MOEDERDAG '89 Geef dit jaar een blijvend kado, Bloemen van P kleuren moederdag. i Bloemenhoek vein de mnol Moederdagkado's Viswedstrijd Toga-club succesvol DONDERDAG 11 MEI 1989 HOLTENS NIEUWSBLAD 13 Leuke bloemstukjes, plantschaaltjes al v.a. vindt u in het Bioemenschuurtje teven ruime keuze in: snijbloemen, kamerplanten Ook uw adres voor graf- en bruidswerk In het tuincentrum grote keuze in: geraniums, salvia's, petunia's, vlijtig liesjes enz. enz. te veel om op te noemen Opgemaakte terras- en balkonbakken Bezorging gratis tuincentrum-hoveniersbedrijf Oranjestraat 57 7451 CB HOLTEN Tel. 05483 - 62160 mi ii i Dorpsstraat 18d HnltPn^ Dorpsstraat 18d Holten' tel. 05483 - 62998 Automobielbedrijf B. Paalman Verkoop alle merken nieuw en gebruikt reparaties - uitdeukinrichting, APK-keuringsstation - schade-taxatie Rijssenseweg 7 Holten 05483-6 10 47 NAAIMACHINES WAAR 'N NAAM ACHTER STAAT Tel. 05730-5 42 52/05470-7 27 78 reparaties alle merken Bij aankoop van een inruil van uw verouderde naaimachine mogelijk Tel. 05470-7 27 78 - P.C. Hooftstraat 14 - Goor Tel. 05730-5 42 52 - 't Ei 14 - Lochem Voor naaimachines, reparatie en onderhoud. 24-uursservice. Geen kans op maar glashard 15% KORTING op uw moederdagkado's In goud en zilver. Alleen deze week. Op deze aktie kunnen geen andere kortingsbonnen Ingeleverd worden. Het zijn auto's, auto's en nog eens auto's wat de klok slaat ten huize van Rieneke en Erik Hengstman aan de Canadastraat in Holten. In het bijzonder is het de rallysport die hun hart heeft gegrepen. „En dan speciaal Erwin Doctor. Wij kennen Erwin nog vanuit Nijver- dal. Ik heb nog met hem op school gezeten", aldus de 24-jarige Erik Hengstman, voorzitter van de Er win Doctor Supporters club. Na school kwamen beide autolief hebbers elkaar regelmatig tegen bij de Auto Sport Vereniging Hel- lendoom. De leden van ASVH rij den geen rally op pure snelheid, goed kaartlezen en met inachtne ming van de gewone verkeersre gels worden de trajecten afgelegd. „Zo'n Europarit bijvoorbeeld gaat door negen landen. Voor je zelf als rijder en de navigator een hele pit tige klus". Op de vraag of' vrouw Rieneke het kaartlezen voor haar rekening neemt, antwoordt ze zelf vlot. „Nee, geen denken aan, we willen het gezellig houden. We kun nen overal over praten, maar Erik heeft een goede vriend die dat voor zijn rekening neemt, daar waag ik mij niet aan." Wel een belangrijke rol vervult zij bij administatie van de Erwin Doctor supportersclub. Erik heeft als internationaal chauffeur van zijn hobby gedeeltelijk zijn be roep kunnen maken. Juist deze baan stelt hem in de gelegenheid alle wedstrijden van zijn grote voorbeeld te volgen. „Bij alle wedstrijden van Doctor zijn wij met stand en al aanwezig. Er zijn er nu drie geweest en samen met Rieneke pakken we er nog zes, allemaal nu in het buitenland, de eerstvolgende is de Hessenrahy in Duitsland. Omdat wij er met een stand aanwezig zijn is het niet al tijd even makkehjk om de wed strijd te volgen. Het is sowieso a1 moeilijk om met al die klasse mentsproeven een goed overzicht te houden, laat staan als je ook nog eens letterlijk op de kraam moet passen. Nu stappen we regelmatig het perscentrum binnen om de ac tuele stand uit de wandrekken te halen". Enigszins verongelijkt: „Nu mogen wij daar eigenlijk niet komen en dat krijgen we dan ook wel te horen. Maar ja je bent fan en dan moet je wel eens wat niet waar". Erwin Doctor staat er momen teel florissant voor. Een eerste plaats met naaste rivaal John Bosch op ruime afstand. Volgens Rieneke nog lang geen reden om al te juichen. „Je zag het aan John Bosch in de Hehendoom-rally, een stuurfoutje en je bent weg". De supportersclub steunt Erwin Doctor overigens niet financieel. Erik: „Die vraag krijgen wij vaak. Erwin wordt volledig gesponsord en veel mensen zien het als een be zwaar om naar financieel een schepje bovenop te doen. Wij zor gen voor de morele steun. Voor de twintig gulden lidmaatschapskos- ten verzorgen wij zes maal per jaar een boekje met interessante gege vens en een feestavond. Wij broe den nog op andere ideeën". Voor zover Rieneke en Erik Hengstman weten bestaat er slechts een andere supporters club; en wel van aartsrivaal John Bosch. - kadobonnen jg - breitassen - breinaaldenkokers - borduurpakketten - kettingen, broches, oorbellen, reversspelden Natuurlijk bij: Rengersweg 3, Laren (Gld.), 05738-20 14 van de Broekestraat 40 Rijssen-tel. 05480-13186 bijvoorbeeld: een compacte stofzuiger een nieuw model fornuis een zuinige droogautomaat een geruisarme vaatwasser Volop veilingverse snijbloemen bloeiende en groene planten snijbloemstukjes plantenbakjes prachtige gemengde boeketten Dus: tot ziens bij Kerkstraat hoek Larenseweg, Tel. 6 43 Ook terracotta Smidsbelt 7 - Holten voor de liefste moeder van de hele wereld!!! Kom gauw kijken! Holten E2-Omhoog E2 2-4. Zijn de leiders van E2, zondag met hun elftal sinds 8 jaar kampioen geworden voor E2 was dit niet weg gelegd, maar sommige jongens hebben dit vorig jaar meegemaakt. Het leek zaterdag een mooie wed strijd te worden, want Holten kwam al snel voor met 1-0, Om hoog ging echter direkt in de aan val en kon twee keer scoren, dus Holten stond achter. Nu moest E2 alles op alles zetten, maar dit lukte hen niet, tot in de tweede helft, door een misverstand bij de tegen partij E2 een doelpunt kon maken. Hierdoor werd Omhoog steeds fel ler in de aanval en kon dan ook tot twee keer toe de bal in het net krij gen. Dus stond Holten weer achter, waar ook geen verandering in kwam ondanks verscheidene po gingen van Holten. Zo ging Om hoog met een verdiende overwin ning van 2-4 naar Wierden terug. Excelsior E5-Holten E3 0-4 In de laatste competitiewedstrijd, waarin niks voor ons op het spel stond, konden wij gelijk vanaf de aftrap al een doelpunt maken. Voor het rustsignaal echter nog drie keer, zodat de ruststand 0-4 was. Na rust moesten wij tegen de vrij stevige wind in spelen, zodat nu de tegenstander kon komen. Wij wisten echter te voorkomen, dat ze een doelpunt maakten. Ons lukte dat ook niet meer, zodat wij met een 4-0 winst naar Holten te rugkeerden en in de competitie de tweede plaats definitief veilig stel den. Jongens van E3 een prima re sultaat. Excelsior F6-Holten F3 4-5. Zaterdag zijn onze kleintjes bij Ex celsior op bezoek geweest. Deze jongens hadden in deze competitie nog geen wedstrijd verloren. Het werd een spannende strijd en Hol ten kwam op een voorsprong van 0- 2. Maar ook de tegenstander liet het er niet bij zitten, zij konden ook twee keer scoren en het was dus ge lijk, later namen ze zelfs een voor sprong. Ze zeiden dan ook, wij win nen toch en ook de ouders uit Rijs- sen dachten dit, want ze vlogen el kaar al om de hals. Maar een wedstrijd duurt twee keer twintig minuten en als het nog geen tijd is vocht Holten dan ook nog steeds door en kwamen weer op gelijk spel, zo ging het steeds heen en Evenals andere jaren trok de Toga-club er op Hemelvaartsdag in alle vroegte op uit voor de tra ditionele viswedstrijd in en rond Catsmeer. Aangezien de winnaar van vorig jaar (Jalve) genoot van een welver diende vakantie op Vlieland, zagen de overige leden hun kans schoon, want het winnen van deze wed strijd, dat wil heel wat zeggen, ten minste binnen de Toga-club. Al spoedig bleek, dat het schitteren de weer van enorme invloed zou zijn op de vangst en op de inwendi ge mens, waar goed voor was ge zorgd door de organisatie van deze dag, bestaande uit Rambo, Kerst man en V.d. Gijp, terwijl ook G. Brands in positieve zin van zich deed spreken. Toen het eindsignaal had geklon ken, bleek dat de eerste plaats dit seizoen gedeeld moest worden tus sen Snoek en de Bakkenist, die bei den een ruime voorsprong op pun ten hadden opgebouwd. weer, het was prachtig om te zien, de leiders vonden dit dan ook de mooiste wedstrijd van het seizoen. Zo ook de laatste goal van Holten, die werd gemaakt door prachtig uitspelen van de tegenstander, nu stond Holten voor en dat bleef tot het eindsignaal. „Die supporters zorgen wel voor een extra bijdrage aan John en kennen ook een heel andere ach tergrond en prijzen. Zover wij we ten is die opzet niet een echt groot succes. Ze zijn al bij ons geweest om eens te informeren hoe wij het doen. Het sfeertje onderling is ook uitstekend hoor. Toestanden als op de voetbalvelden kennen wij ge lukkig helemaal niet. Mocht zoiets ooit gebeuren zien ze mij niet meer terug", aldus Erik. „Ik hoop trou wens dat er nog meer supporter clubs komen. Is toch hartstikke mooi, die betrokkenheid bij een rij der. Rieneke en Erik hebben nog een grote wens, „Erwin Doctor Neder lands Kampioen, en dan om het spannend te houden, John Bosch op een seconde daar achter". Op dinsdag 2 mei werd door d( wachtcommandant van de rijks politie te Holten, de heer Van de Keuken, de trekking verricht van de jaarlijkse grote verloting van de zvv Blauw Wit'66. De winnende lotnummers waren: 1718, 884, 354, 363, 2240, 521, 2491, 889,1093,1613,546,2307,1863,2019, 255,1831,1109,1931,228,1914,1455, 1036,2185,2263 en 682. Alle winnaars of winnaressen heb ben hun prijs inmiddels thuis be zorgd gekregen. Steunenberg Schoenen aan de Larenseweg presenteert zich deze week - donderdag, vrijdag en zaterdag - met een kortings actie op schoenen en lederwaren. Aanleiding tot deze actie is de vernieuwing van de winkel. Daar kwam onder meer een nieuwe luifel aan, de etalages en winkelinterieur kregen een nieuwe verflaagje en alle stellingen voor de presentatie van de schoe nen zijn vernieuwd. Het echtpaar Johan en Ans Steunenberg is sinds midden '88 volledig zelfstandig ondernemer en is lid van de Garant inkoopcombinatie, waarbij ruim 400 winkels zijn aan gesloten. Door dit lidmaatschap kan men scherp inkopen en een breed assortiment voeren. Er is een ruime keuze aan modieuze schoenen voor kinderen, volwassenen en ouderen. De voorjaarspuzzel van de Holtense Handelsvereniging, ge plaatst in deze krant van donderdag 20 april j.l., leverde'vele inzendingen op. Uiteindelijk werden de hierna volgende inzen- ders winnaar van een prijs. 1. Farfl. Wesseldijk. 2. Js. Schuppert. 3. Mevr. van Zon. 4. M. van Avezaath. 5. T. Schuppert. 6. G. van den Bos. 7. A. van Dijk. 8 B.W. van der Velde. 9. Mevr. J. Veldhuis. 10. B. Pasop-Paalman, w .iJ. KreYkes- 12- Fa- Heyink. 13. A.J. Nijendijk. 14. J.B.G. Veldhuis. 15. T. Koopman. 16. D. Pasop-Jansen. 17. J. Calkho- ven. 18. H. Bakker. Op de foto reikt de heer H. van Zon van het Holtens Nieuwsblad een van de prijzen uit aan een gelukkiqe winnaar. a l Kolweg 86, tel. 6 13 32'

Holtens Nieuwsblad | 1989 | | pagina 13