sport IS agenda F-pupillen Blauw Wit benutten kansenbeter Bennie Aanstoot klaverjaskoning Z en PC Twenhaarsveld tweede in win terzeskamp Tweede damesteam Mintonette speelt degradatiewedstrijd Resultaten sv Holten wMk Holten F1 niet koelbloedig Resultaten Blauw Wit Expositie amateurs Boottocht Rode Kruis vrouwen PI. Dijkerhoek Zaalvoetbal Blauw Wit HOLTENS NIEUWSBLAD DONDERDAG 27 APRIL 1989 Het tweede damesteam van Min tonette heeft het afgelopen week einde met het spelen van twee wedstrijden de laatste kans gegre pen om vrijdag via een promotie- /degradatiewedstrijd het behoud van de tweede klasse veilig te stel len. Vrijdagavond werd de laatste competitiewedstrijd gespeeld te gen Ledo uit Almelo. Bij winst zouden zij zich rechtstreeks ge plaatst hebben voor de p/d-wed- strijd, bij een gelijk spel diende een beslissingswedstrijd tegen Vrivo 2 gespeeld te worden en bij verlies zouden de dames degrade ren. Er stond dus veel op het spel. Met name in de eerste set speelde deze spanning Mintonette parten en Ledo won deze set met 7-15. In de tweede set herstelden de dames zich uitstekend met 15-9. De goede vorm leek zich voort te zetten in de derde set. Dames 2 nam een voor sprong van 13-6, alleen toen stokte de machine. Time-outs en wissels konden niet voorkomen dat Ledo deze set won met 14-16. De degra datie leek in zicht, vooral ook om dat Mintonette in de vierde set te gen een achterstand van 0-11 aan keek. Met een geweldige knokkersmen taliteit van het gehele team en goe de opslag van Nicole Hesselink en Inge Rietman in het bijzonder werd het via 13-11 en 14-15 uitein delijk 17-15 en dus een gelijkspel. Een zeer terechte uitslag gezien het technisch zeer zwakke niveau van de tegenstander en het discu- table fluiten van de scheidsrech ter. Het gevolg was dus een beslis singswedstrijd tegen Vrivo 2, zater dagmiddag op neutraal terrein in Almelo. Met de lange wedstrijd van de vorige avond nog in de be nen moesten de dames zich op nieuw opladen voor deze wed strijd. De eerste set begon romme lig van beide kanten en werd door Vrivo gewonnen met 13-15. In de tweede set stelde Mintonette orde op zaken. Met uitstekende aanval len van Irene Mondeel en Hieke Plantinga goed verdedigingswerk van Frida Meilink en de prima spelverdeling van Lucy Kleizen liep Mintonette over Vrivo heen, 15-2. Dat zo'n uitslag maar betrek kelijk is, bleek in de derde set die door Vrivo werd gewonnen 5-15. In de vierde set zorgde o.a. de spelver deling van Brigitte Rambonnet en de blokkering van de (gedeeltelijk) herstelde Wilma Hakkert voor de setstand 15-5. Een vijfde set diende voor de uiteindelijk winnaar te zor gen. Na een moeizaam begin zorg den twee geweldige opslagseries van Nicole Hesselink van 4-8 naar 8-8 en Inge Rietman van 8-8 naar 15-8 voor de 3-2 overwinning. Trai ner/coach Paul de Vrijer kan zich met zijn team opmaken voor de wedstrijd tegen Krekkers 4 om zo het behoud van de tweede klasse veilig te stellen. De wedstrijd be gint om 19.00 uur in de Schelfhorst in Almelo. SportBin Hotten De jongste lichting van Holten en Blauw Wit vocht op Meermanskamp een onderlinge krachtmeting uit. SV Holten SENIOREN Zondag 30 april: Rood Zwart 1 - Holten 1, aanvang 14.30 uur, ver trek 12.45 uur; TVC 2 - Holten 2, aanvang 10.00 uur, vertrek 8.45 uur; Holten 3 - SOS 2, aanvang 10.00 uur; Haarle 4 - Holten 4, aah- vang 9.00 uur, vertrek 8.00 uur; Holten 5 - Haarle 8 (vriendsch.), aanvang 10.45 uur; Holten 6 - Hec tor 6, aanvang 10.00 uur; Holten 7 - Wierden 6, aanvang 10.45 uur; Hol ten 8 - Rietvogels 6, aanvang 9 uur; Holten 9 - SOS 6, aanvang 9.30 uur; RKSV 3 - Holten 10, aanvang 11.45 uur, vertrek 10.45 uur; Holten 11 - SOS 7, aanvaiig 9.00 uur; Holten 12 vrij. Dinsdag 2 mei: RKSV 3 - Holten 11, aanvang 19.00 uur, vertrek 18.00 uur. Woensdag 3 mei: Holten 6 - Dijker- hoek 1, aanvang 19.00 uur; Holten 7 - Nijverdal 4, aanvang 19.00 uur; Holten 8 - Haarle 6, aanvang 19.00 uur. PUPILLEN/JUNIOREN Donderdag 27 april: Blauw Wit Al - Holten Al, aanvang 19.00 uur, aan wezig op Vletgoor 18.15 uur. Vrijdag 28 april: Holten BI - BZSV BI, aanvang 19.00 uur; Holten B2 - De Zweef B2, aanvang 19.00 uur. Maandag 1 mei: Holten El - Haarle El, aanvang 19.00 uur; Holten E3 - Excelsior E4, aanvang 19.00 uur; Holten F2 - Excelsior F6, aanvang 18.15 uur; Holten F3 - SVZW F3, aanvang 18.15 uur. Blauw Wit SENIOREN Donderdag 27 april: Blauw Wit 2 - Voorwaarts 2, aanvang 19.00 uur; DES 7 - Blauw Wit8, aanvang 19.00 uur, vertrek 18.15 uur. Vrijdag 28 april; Blauw Wit 1 - Markvogels 1, aanvang 19.00 uur Dinsdag 2 mei: Blauw Wit 1/2 - Bar- chem 1, aanvang 19.15 uur; Juliana 7 - Blauw Wit 6, aanvang 19.00 uur, vertrek 18.00 uur; Excelsior 17 - Blauw Wit 8, aanvang 19.00 uur, vertrek 18.15 uur.. Woensdag 3 mei; Deto 8 - Blauw Wit 5, aanvang 19.00 uur, vertrek 18.00 uur; Blauw Wit 7 - Excelsior 16, aanvang 19.00 uur. PUPILLEN/JUNIOREN Donderdag 27 april: Blauw Wit Al - Holten Al, aanvang 19.00 uur; Blauw Wit BI - Vesos BI, aanvang 19.00 uur. Maandag 1 mei: Blauw Wit El - RKSV El, aanvang 18.15 uur; Haarle F1 - Blauw Wit Fl, aanvang 18.15 uur, vertrek 17.30 uur; Blauw Wit F2 - Excelsior F5, aanvang 18.15 uur. DAMES Maandag 1 mei: De Esch - Blauw Wit 2, aanvang 18.30 uur, vertrek 17.30 uur. ZAALVOETBAL Handbal Zaterdag 29 april: Vrij. Zondag 30 april: Heren Holten - Broekland, aanvang 12.45 uur; Da mes senioren Holten - Kwiek, aan vang 1L30 uur; Dames junioren - Actief, aanvang 10.30 uur. Programma sporthal 't Mossink voor de week van 29 april t/m 5 mei. Zaterdag: 19.00-20.00 A. Stukker, 20.00-21.00 Beuseberg. Maandag: 8.10-15.40 scholenge meenschap Holten, 19.00-22.30 badmintonclub Holten. Dinsdag: 8.10-15.40 scholenge meenschap Holten, 16.15-22.30 Mintonette, 22.30-23.45 Blauw Wit. Woensdag: 8.10-15.40 scholenge meenschap Holten, 18.30-22.30 badmintonclub Holten. Vrijdag: twee kleedlokalen 07.00- 18.00 wielervereniging, instr. lo kaal 06.45-10.15 wielervereniging. Voor reservering van nog vrije uren in het bovengenoemde weekeinde, kan men zich a.s. vrijdag van 12.00- 22,00 uur rechtstreeks wenden tot de beheerder (sporthal, tel. 6 31 80). Overige reserveringen uit sluitend via het gemeentehuis (afd. Welzijn, tel. 6 16 66, toestel 722). Vorige week zaterdag was het dan zover! Menige Holtense voetbalpupil stond 's morgens extra vroeg naast zijn bed want op het programma stond de krachtmeting tussen Holten Fl en Blauw Wit Fl. De strijd om de eer van de talentvolste toekomstlichting werd dit keer beslist in het voordeel van de Blauw Witters die Holten in eigen huis een 1-4 neder laag toebrachten. Overigens was dat een geflatteerde overwinning, want echt veel krachtsverschil was er eigenlijk niet. De ploegen gingen gelijk op, maar Blauw Wit benutte de geboden kansen veel beter dan Holten dat niet erg koelbloedig bleek. Even leken de rood-zwarten na een 0-2 achterstand bij rust terug te komen, maar verder dan één tegen treffer kwam de thuisclub niet, hoewel in die fase de gelijkmaker steeds in de lucht hing. Uiteindelijk profiteerde Blauw Wit met uitvallen van het verre opdringen door Holten: 1-4. Excelsior E3-Holten E2 5-1 Twee ploegen, die er een mooie partij voetbal van maakten en mooi tegen elkaar opwogen. Excel sior maakte vlak voor rust 1-0. Na rust een sterk aanvallend Holten, maar zo als zo vaak, viel het doel punt aan de andere kant. Direkt na de aftrap scoorde Holten uit een af standsschot. Hiema raakte de Hol tense keeper naar geblesseerd, waarvan de Excelsior jongens dankbaar gebruik maakten en nog drie keer scoorden, zodat de eind stand 5-1 werd. Holten F3-Holten F2 1-6. Zaterdag moest F3 tegen ploegge noot F2. In de eerste helft een goed op en neer gaand spel van de beide F-ploegjes, met een paar mooie kansen voor F3, waarvan er een be nut werd. Maar ook F2 was in vorm, ondanks dat de twee tops coorders deze zaterdag op een ver- jaarspartijtje waren. Nu kwam een andere voetballer in het vizier, die zijn kwaliteiten liet zien en een paar mooie goals maakte. In de tweede helft zakte het tempo en er varenheid van F3 wat terug. Ze konden niet door de verdediging van F2 komen, die zelf wel het tem po erin liet en er lustig op los bleef scoren. Aan het eind van de wed strijd was het dan ook 1-6 voor Hol ten F2. Blauw Wit F2-Des F3 5-0. Het 7-tal was weer compleet, dus met Jarno en Ferdi. Dit kwam goed uit omdat het op de 2e plaats staande Des de tegenstander was. Met een ruststand van 3-0, leek de overwinning binnen te zijn en na rust werd dit met nog twee goals uitgebreid. De goals kwamen van Rick 3x en Ferdi 2x. F2 gaat al aan een kampioensfeest denken. Blauw Wit El-Hulzen E2 1-5. De gasten uit Hulsen waren te sterk voor Blauw Wit en door twee vroege treffers werd dit onder streept. Na rust liep Hulzen tot 0-5 weg, maar Nick Kuipers wist met een hard schot nog de eer te red den. Eversberg Dl-Blauw Wit Dl 1-3. Een veel sterker Blauw Wit Dl heeft twee punten gehaald tegen Eversberg. De 3-1 winst had gezien het veldoverwicht veel hoger kun nen zijn, maar diverse mooie kan sen werden niet in doelpunten om gezet. Toch bleef Dl met hard wer ken en goed voetbal proberen, een juiste instelling. Blauw Wit Ml-Quick '20 Ml 0-3. In een goede wedstrijd was Quick de betere ploeg, maar de Blauw Wit meisjes raken steeds beter aan het grote veld gewend. Quick wist in de gehele wedstrijd, maar 3x het net te vinden. Dit kwam vooral door het goede verdedigen bij Blauw Wit en omdat iedereen haar taak naar beste kunnen probeerde uit te voeren. Blauw Wit Cl-De Zweef C2 7-3. Blauw Wit begon met de wind in de rug, direct aanvallend te voetbal len. Eelco Jager schoot het le doel punt binnen, waarna hij ook de 2e scoorde. Cl leek toen niet meer te stuiten en Jan Martijn scoorde 3-0. De afdeling Holten van het Neder landse Rode Kruis houdt op vrij dag 26 mei een boottocht. Dit jaar lijkse uitstapje is bedoeld voor minder-validen en voor mesnen die moeilijk op eigen gelegenheid een uitstapje kunrien maken. Zij die menen hiervoor in aanmerking te komen, kunnen zich aanmelden bij mevr. R. Aaltink-Kevelam, La- renseweg 61, tel. 05483-61926. In dien nodig is er een rolstoelbus be schikbaar voor vervoer. De afdeling Dijkerhoek van de Ned. Bond van Plattelandsvrou wen kwam op donderdag 20 april voor de laatste keer dit seizoen bij een. Mevr. Hiddink-Dijkman uit Lochem besprak op enthousiaste wijze het boek 'Bloemen voor Ada Harris' van Paul Gallico. Op don derdag 11 mei is het jaarlijkse uit stapje en op dinsdag 30 mei houdt de afdeling een fietspuzzeltocht. Direkt na de aftrap wist Dirk-Jan de bal te bemachtigen en 4-0 te sco ren. Doeko kopte uit een voorzet de 5e treffer binnen en daarna gaf hij een voorzet, waaruit Ton de ruststand op 6-0 bepaalde. Na rust had De Zweef de wind mee en wist al gauw via een Blauw-Witter te scoren. Hierna leek Blauw Wit even van slag en De Zweef scoorde nog 2x. In de slotfase maakt Eelco met een mooie treffer het 7e doel punt voor Cl. Sportclub Rijssen Bl-Blauw Wit BI 1-2. Blauw Wit domineerde in de hele eerste helft, gesteund door het doelpunt van Han in de 2e minuut. Hij scóorde op beheerste wijze na een afgeslagen aanval. Johan zorg de met een schitterrende kopbal voor 2-0. Egbert kreeg als winnaar in het verleden van de penalty-bo kaal de kans om de derde treffer te maken, maar hij had zijn zenuwen minder in bedwang dan toen. Het bleef dus bij 0-2. In de 2e helft een aanvallend Rijssen, dat moeilijk tot scoren kwam. Vlak voor het einde kwam er toch een doelpunt voor de Rijssense ploeg, maar de gelijkmaker zat er niet in. 1-2. Blauw Wit Al-SDOL Al 4-0. Met goede combinaties werd SDOL uit Luttenberg op eigen helft teruggedrongen. Met veel macht leek Blauw Wit dan ook op een grote overwinning af te steve nen. SDOL kwam nauwelijks ge vaarlijk op de Blauw Wit-helft en heirdoor had de verdediging wei nig werk en kon laatste man Leo regelmatig doorschuiven naar het middenveld. Het geheel leverde dan ook resultaat op. Met vier tref fers bleeft Blauw Wit ruim aan de positieve kant van de score. In het clubhuis op Het Vletgoor 10.833; 9. Herman Nijkamp, 10.828; werd de laatste van de vier kla- 10. Ben IJspeerd, 10.815. verjasavonden van dit seizoen ge- Met deze eindstand is er ook een houden. Met bijna 40 deelnemers einde gekomen aan het klaveij as- Holten 2-NEO 3 3-2. Op weg naar het kampioenschap is NEO uit Bome het volgende slachtoffer geworden, dat aan de zegekar werd gebonden. In de eer ste helft was het een gelijkopgaan- echter hun hoofd koel en hun doel schoon. Toen kwam de kwaliteit van Luctor om de hoek kijken. Met gevaarlijke uitvallen werd de te genstander dolgedraaid, wat een handvol doelpunten opleverde. de wedstrijd, waarbij Holten op Met het voornemen om uit de res terende twee wedstrijden de volle winst te halen, reisden de teleurge stelde Holternaren huiswaarts. Overige uitslagen: Enter 7-Holten 5 1-1, Holten 6-Bomerbroek 4 1-3, Rietvogels 6-Holten 8 0-0, Holten 11-PH 15 1-6, Haarle 9-Holten 12 0- 2. een wat gelukkige manier op voor sprong kwam. Uit een voorzet van rechts frommelde Ep Boode de bal over de doellijn. Kort hierop was het echter alweer gelijk, doordat de Holter doelman een bal door zijn vingers liet glippen. De rust stand werd bereikt door een straf schop van Chris (zijn twaalfde dit seizoen), nadat Harry in het straf schopgebied werd neergelegd: 2-1. Na de thee trok NEO de stand an dermaal gelijk, doordat de doel man van Holten wederom in de fout ging. In een alles-of-niets of fensief scoorde spits G. J. Scheper- Het eerste zaal team van Blauw Wit man op sublieme wijze na goed heeft het in de uitwedstrijd tegen aangeven van Henk V. Zondag kan het bovenaanstaande de Stamper Holten 2 in Tubbergen de kampi- 1 uit Vriefcenveen niet kunnen bol- oensvlag hijsen als er gelijk wordt werken. Blauw Wit moest deze gespeeld of gewonnen bij TVC. wedstrijd winnen om nog een kans op het kampioenschap te kunnen Omhoog 2-Holten 3 1-2. maken. De Stamper, dat in Holten Mooi en verzorgd voetbal, dat viel hun eerste nederlaag (4-2) kreeg te er te bewonderen op sportpark 't incasseren, wist revanche te ne- Lage Veld. Omhoog zette mooie men en met 8-4 te winnen, aanvallen op maar kon niet tot sco- Al in de eerste minuten wisten de ren komen, tot het na een half uur Vriezenveners een 2-6 voorsprong dan toch eindelijk lukte. Holten te nemen, waardoor de Blauwwit- begreep dat het feller moest spelen ters in een moeilijke positie kwa- om grotere schade te voorkomen, men, omdat De Stamper een typi- Richard ging op de Van Basten- sche counterploeg is. Bij de rust tour en bood Tonny een niet te mis- had de thuisploeg een 4-1 voor- sen kans. Rust 1-1. Het was op- sprong. De Blauwwitters kwamen nieuw Omhoog dat beter uit de echter in de tweede helft goed te- startblokken kwam. Afronden rug, kwamen terug tot 5-3 en raak- bleek niet het sterkste wapen van ten ook nog eens drie keer het de groen-witten. Toch was het we- houtwerk. De Stamper moest met derom Tonny die een foute terug- de rug tegen de muur. Toen echter speelbal keurig afstrafte. Na dit ka- ongeveer tien minuten voor het dootje kon Holten de wedstrijd eindsignaal een penalty werd toe- rustig uitspelen, temeer daar Om- gekend wegens hands buiten de hoog nog maar met negen man op cirkel van de keeper en deze daar- veld stond na een ongelukkige bot- voor ook nog twee strafminuten sing tussen hun keeper en stopper, kreeg, was de wedstrijd beslist en kon de thuisploeg de wedstrijd rus- Holten 4-Enter 6 5-0 tig uitspelen. Holten 4, de kampioen van de 4e Vanavond hebben de Blauwwit- klasse moest plichtmatig aantre- ters nog een thuiswedstrijd tegen den tegen Enter. De eerste helft het zeer moeilijk te bespelen verliep stroef doordat de thuisclub Eversberg 1, waartegen in de uit- vergat te voetballen. Het was toch wedstrijd een gelukkige 5-4 over- B. J. Pokerface, die na blessureleed winning werd behaald, terug was, die koppend de rust stand op 1-0 bepaalde. De tweede helft bood voetbal in optima for ma. Soms waanden de toeschou wers zich in De Meer! Doelpunten van B. J., Cees van Rijssen en Jo han v.h. Schip waren van kristalge halte. En dan stond er altijd nog als rots in de branding in dc Hol ter de fensie Frankie-Ernst-Rijkaard. Holten 9-Enter 9 4-1. was de opkomst redelijk goed te noemen. Aan het begin van de avond werden Toos Aaftink en Ben van Doorn van de clubhuis commissie bedankt voor hun goe de zorgen bij de klaverjasavon- den. De voorzitter van de aktiè- groep liet de waardering verge zeld gaan van een bloemetje. seizoen. Tot en met 16 mei exposeren acht tien Holtense amateurkunste naars hun werk in de hal van het gemeentehuis. Na de expositie bij Na een reeks nederlagen begon de opening van het nieuwe ge- Holten 9 vol goede moed en met meentehuis is dit de tweede keer een volledig elftal sinds weken, aan dat een dergelijke tentoonstelling deze achteraf gemakkelijke klus. van plaatselijk talent wordt ge- Na de aftrap werd er meteen agres- houden. Wanneer de belangstel- sief en gretig gevoetbald met de ge- ling aanhoudt, ligt het in de bedoe- dachte om Enter op te rollen. Dit hng er een tweejaarlijks gebeuren resulteerde in een a lè Romario- van te maken. De variatie in ten- goal door Jan Paalman. Na een toon gestelde kunstwerken is verslapping van de Holtense ver- groot. Naast olieverf-en waterverf- dedigers werd het onverwacht ge- schilderijen, zijn er pentekenin- lijk. Gelukkig was het Dick Spen- gen, gouaches, potloodtekenin- kelink die het antwoord spoedig gen, foto's, kunstige weefsels, ge* klaar had. Na rust dacht Enter nog boetseerde voorwerpen en poppr iets aan de stand te kunnen veran- In een collage van oude mees deren, tevergeefs, want Gerard van de hand van mevrouw D. F Overvelde scoorde met een Koe- zijn zelfs verschillende techniek man-goal op aangeven van Martin door elkaar gebruikt. Opvallend Paalman. Tenslotte deed Evert dat veel amateurkunstenaars hun Dannenberg nog een duit in het inspiratie in de natuur vinden. De zakje en scoorde zijn wekelijkse dames Helen van Dedem, Riet van doelpuntje. Na deze opleving, door Dijk, Marjan van de Werf, Gerie Wim ter Schure correct geleid, Ariëns en Hanneke Steen hebben heeft Holten 9 nog alle kansen om hun werken gebundeld onder de boven „aartsrivaal" Holten 7 te noemer van galerie Passe-Partout. eindigen. Daarnaast hangt, staat en ligt er werk van A.M. Ladiges, T. Luk- Luctor 6-Holten 10 6-1. kien, J.F. Reinhard, A. Kemper, Kampioen Luctor 6 zette Holten 10 C.W. Reeves, H. Blankert, L. Blan- weer met beide benen op de grond, kert, GA. Branger, G. Paalman, De eerste helft werd door Holten C.H. Hoogakker, L.G. Huizer, C. moedig tegenstand geboden en de Schmets en D. Prins. De expositie 1-1 ruststand was dan ook dik ver- is geopend tijdens de uren waarop diend. Ook na de hervatting gin- ook het gemeentehuis voor het pu- gen de Holtenaren driftig in de bliek toegankelijk is. Dat is van aanval en waren zelfs een aantal maandag tot en met vrijdag van malen dicht bij hun tweede treffer. 09.00 uur tot 12.30 uur en van 13.30 De ervaren kampioenen hielden uur tot 16.00 uur. Het verloop van de laatste .jasa- vond" was erg spannend en het tel bureau moest dan ook veel reken kundig telwerk verrichten. Uitslag vierde avond: poedelprijs Henny Paalman met 2708 punten; koppel- prijs voor G. W. Oberink en F. Pau- le met 1559 punten. 1. A. Tuinter, 4449; 2. B. Aanstoot, 4417; 3. B. IJs peerd, 3946; 4. G. W. Oberink, 3889; 5. M, van Avesaat, 3832; 6. G Dute- weerd, 3809; 7. H. Nijkamp, 3801; 8. G. Visser, 3725; 9. G. Jansen, 3634; 10. A. Aanstoot, 3634. Eindstand na vier avonden: kam pioen Bennie Aanstoot, 12.373; 2. André Tuinter, 12.171; 3. Dick Beldman, 11.476; 4. Anton Nijland, 11.219; 5. Jan van Langen, 11.165;6. Gerard Duteweerd, 11.083; 7. Ge Visser, 10.998; 8. Fred de Brie, De Zwem- en Poloclub Twenhaars veld eindigde onlangs, tijdens de 'laatste wedstrijd in de onderlinge winterzeskamp voor recreatie- zwemmers, op de zesde en daar mee laatste plaats. De wedstrijd werd gehouden in het Graaf Otto- bad in Zutphen. De organisatie lag in handen van Vorden. Dankzij eerder behaalde punten kwam de club uiteindelijk op een tweede plaats op de eindranglijst. Na twee tussenstanden stonden de Holtenaren nog op een vijfde plaats. Nadat de estafette meisjes een vijfde plaats opleverde, en de estafette jongens een zesde plaats, lag Twenhaarsveld op de laatste plek met een totaal van 80 punten. Dankzij eerder in het seizoen be haalde resultaten kwam de club uiteindelijk nog terecht op de tweede plaats. De wisselbeker ging voor de derde keer in successie naar Vorden. Iedere vereniging die deelnam aan deze winterzeskamp kreeg een beker behorend bij de behaalde plaats. De einduitslag: 1. Vorden - 763 pt. 2. Twenhaarsveld/Holten - 636 pt. 3. Brummen - 613 pt. 4. ABS/Bathmen - 587 pt. 5. ACZ/Steenderen - 578 pt. 6. De Duikelaar/Laren - 576 pt. Op zaterdag 15 april toog ZPC nale zwemverenigingen deden mee met als inzet de Van Buren-bokaal. Vorig jaar won Twenhaarsveld deze. Dit jaar lukte het de Holtena ren niet de bokaal opnieuw te vero veren. Het bleef bij een derde plaats. Van de twaalf deelnemende verenigingen komen de zes beste in het najaar terug en zwemmen dan om de Revanche-bokaal. De uitslagen: 1. Oostdobbersltaalte - 318 pt. 2. De Tippe/Heino - 301 pt. 3. Twenhaarsveld naar Nijverdal, om Twenbaarsveld/Holten - 256 pt. 4. Olde daar mee te doen aan een rerrea Vechte/Ommen - 252 pt. 5. Damixa-Het aaar mee ie aoen ami een recrea- Ravyn/Nu verdal- 201 pt. 6. ZPA/ Almelo tieve zwemwedstrijd voor niet- - 195 pt. 7. De Whee/Goor - 185 pt. 8. startvergunninghouders. De orga- vzPC/Vriezenveen - 185 pt. 9. Groene nisatie van dit evenement was in ir^v^n^mr1,6.2?.t;.1P Dl^aarlcel" handen van Z en PC Damixa/Het 'iJÏÏ&KSS Ravijn uit Nijverdal. Twaalf regio- - 75 pt.

Holtens Nieuwsblad | 1989 | | pagina 7