Handballen goed van start op 't veld Anbo vergadert over wonen voor ouderen m m 1M Uitbreiding parcours PC De Bergruitertjes Ringdag ring Holten Jaaragenda Resultaten Blauw Wit FOTO Pfpsè G. GRAVE 'T VOSJE SLAGERIJ A. TRAANMAN Bioemstukjes g Qg Volop snijbloemen Grote keuze in bloeiende kamerplanten TER HOEVEN^ BLOEMEN EN PLANTEN Sierbestrating Middeldorp Resultaten sv Holten DONDERDAG 6 APRIL 1989 HOLTENS NIEUWSBLAD 11 Het tweede deel van de veldcom- petitie is begonnen. De heren startten met een uitwedstrijd te gen het altijd lastige Broekland. Ondanks de kou startte Holten toch langzaam en werd er pas na 5 minuten voor het eerst gescoord. Holten had duidelijk het over wicht, maar verzuimde dat voor de rust in duidelijke cijfers uit te drukken. Holten leidde bij rust met 3-6 maar dat had best een doelpunt of 4 meer kunnen zijn. Na rust verhoog de Holten het tempo, maar slordig heid in de verdediging bracht Broekland terug tot 9-10. In de daarop volgende minuten scoorde Holten echter 4 maal uit een break out en leek er geen vuiltje meer aan de lucht. Bij de stand 11-15 blies de -scheidsrechter voor het einde, maar bleek er nog 5 minuten ge speeld te moeten worden. In die laatste minuten was de concentra tie weg en kon Holten de winst met de minimale cijfers van 14-15 over de meet brengen. Scores: Meino v. Beek 5, Diederik Husslage 4, Johan Plantinga 3, Nico Vorst 2, Freek Nijkamp 1. De dames speelden thuis tegen een van de koplopers Wesepe. Wesepe haalde uit evenveel wedstrijden 6 punten; een 4 punten wedstrijd dus. De Holtense dames startten met goed aanvalsspel en kwamen ook tot hun eigen verbazing vrij ge makkelijk met 3-0 voor. Via 2 snelle break outs werd het zelfs 5-0. Toen pas kon Wesepe iets terug doen. Toch was Holten duidelijk de bete re ploeg en leidde het verdiend met 7-2 bij rust. Na rust liep het alle maal wat minder en zag Wesepe kans steeds dichterbij te komen. Bij de stand 6-7 maakte JeanetNij- land met de achtste treffer een ein de aan de spanning en bracht Hol ten de winst verdiend met 8-6 op haar naam. Scores: Marti Barve- link 4; Jeanet Nijland 3; Marieke Nijland 1. Ook de junioren speelden tegen Wesepe. Hoewel de gasten nog on geslagen waren bood Holten - dat onderaan staat - prima tegenspel. Bij de rust leidde Wesepe dan ook maar met de minimale.voorsprong van 5-6. Na rust werd Wesepe ster ker en vooral via fysiek spel van de middenopbouwster werd er vaker gescoord. Holten kon nog wel iets terugdoen, maar verder dan 9-17 kwam men niet. Al speelde uit tegen het ook nog ongeslagen Nw. Heeten. Beide teams die elkaar nog niet eerder ontmoetten, maakten er een prima en spannende wedstrijd van. In die wedstrijd was het uiteindelijk Hol ten dat met 13-14 een belangrijke overwinning pakte. Door deze winst staan zij nu ongeslagen bo venaan. A 2 speelde voor het eerst. Thuis tegen V K kwam men eerst op een achterstand. In de slotfase voor de rust kwam Holten terug tot 4-5. Na rust werd vooral taktisch goed tegenspel aan V K gebo den, dat vooral aanvallend steeds meer problemen kreeg. Holten scoorde regelmatig en won ver diend met 9-7. Jongens A moest met 5 spelers aantreden tegen WSV '38. On danks deze handicap werd het toch een spannende wedstrijd. Tot vlak voor tijd zat een gelijkspel er nog in, maar het was toch WSV, dat met 9-7 won. BI speelde thuis te gen Schalkhaar. De gasten waren iets sterker en wonnen dan ook verdiend met 9-5. Welpen Dl had weinig moeite met Nw. Heeten. Holten was fysiek en technisch veel sterker. In een ongelijke wed strijd waarin aan Holtense zijde ie dereen zijn kansen mocht benut ten werd met 23-1 gewonnen. Kloosterhaar al-Blauw Wit al In Kloosterhaar ging het de eerste helft helemaal verkeerd met al. Met twee vroege treffers voor Kloosterhaar uit de counter, holde men weer achter de feiten aan. De vele eigen kansen, hoe mooi ze ook waren, werden voor rust niet afge maakt. In de tweede helft weer voetbal op één helft. Na de 2-1 kreeg Blauw Wit nog volop moge lijkheden op een punt, ja zelfs op de winst. Het is dan wel droevig te constateren dat er onnodig is ver loren: 2-1. Blauw Wit bl-Nijverdal bl Blauw Wit kon het tegen koploper Nijverdal niet bolwerken. Voor rust ging het nog redelijk goed en kon de nul achter worden vastge houden. Uit de counter waren er enkele goede mogelijkheden op de openingsgoal. In de tweede helft was het snel bekeken. Nijverdal scoorde vier keer en omdat Edwin nogal wat goede reddingen op zijn naam bracht bleef het hierbij0-4. DOS'37 cl-Blauw Wit cl Tegen koploper DOS werd met ex- De plaatselijke afdeling van de Anbo hield een openbare bijeen komst met als onderwerp 'Wonen voor ouderen'. Secretaresse mevr. L. Tigchelaar van de commissie Wonen van het Anbo-gewest Over ijssel leidde het onderwerp in. Zij stelde dat de ouderen van nu zo lang mogelijk zelfstandig willen blijven wonen. Aangezien de groep oudere men sen in de toekomst sterk zal stij gen, moet er in de gemeenten een beleid voor ouderenhuisvesting komen. Zo ook in de gemeente Hol ten, waar het percentage ouderen één van de hoogste in de provincie Overijssel is. Volgens cijfers van 1 januari 1987 bestaat de Holtense bevolking voor 14.8 procent uit 65- plussers. De groep ouderen van 55 jaar en ouder telt 2.208 personen, ofwel 25.6 procent. Mevr. Tigchelaar wees op de vele keuzemogelijkheden op het gebied van woonvormen voor ouderen. Naast de algemeen bekende woon vormen als bejaardenwoning, aan leunwoning, serviceflat en bejaar denhuis zette zij uiteen welke al ternatieve woonvormen er be staan. Coördinatrice mevr. P. den Hoedt van de Stichting "Welzijn Ouderen Holten gaf aan welke van die woonvormen in Holten aanwe zig zijn. Zo staan er in de Beuse- berg vijf aanpasbare woningen. Door middel van een beknopte vragenlijst trachtte het Anbo-be- stuur inzicht te krijgen in de woon wensen van de aanwezige ouderen. Enkele conclusies konden reeds tijdens de vergadering worden ge trokken. De meerderheid van de aanwezigen wil graag een kleine woning in het centrum van het dorp, terwijl het aanpasbaar wo nen ook veel bijval kreeg. Uitvoe rig werd ingegaan op de subsidie regelingen van het aanpasbaar maken van eigen woningen. Ook werd de wens geuit dat er een door ouderen gevormde wooncommis- sie tot stand komt. Het Anbo-be- stuur hoopt - mede aan de hand van de tijdens deze vergadering ge uite wensen en verlangens - in nau we samenwerking met de Stich ting Welzijn Ouderen een steentje bij te dragen aan het gemeentelij ke beleid ten aanzien van de oude renhuisvesting. tra veel inzet gespeeld. Toch moest Blauw Wit in de verdediging. DOS kwam op 1-0 na slecht wegwerken in het strafschopgebied. Snel werd het ook 2-0. Voor rust werd de scha de verder beperkt door goed kee perswerk van Marcel en door goed verdedigen. Na rust was DOS ont ketend en het was dan ook al snel 5-0. Na een goede pass van Eelco op Dirk Jan kon Gertjan scoren. Het volgende doelpunt kwam op naam van Jan Martijn, die de bal ineens op zijn slof nam. DOS liep uit naar 7-2, voordat Gert Jan uit een vrije trap scoorde. In de slotfase scoorde DOS nog twee keer: 9-3. Blauw Wit dl-DES dl In de eerste helft een goed spelend DES dat veel kansen kreeg. DES kwam dan ook al snel op 0-1. Kort voor rust werd het door een schot, dat net voor de keeper stuiterde 0- 2. In de tweede helft kwam DES op 0-3, waarna het spel op en neer ging en Blauw Wit ook goed voetbal liet zien. In de laatste tien minuten kwam DES onder zware druk en uit een mooie aanval scoorde Jor- den 1-3. DES had geluk dat het vol gende schot op de paal kwam, an ders waren de laatste minuten ze ker spannend geworden. 1-3. Blauw Wit d2-RV dl Blauw Wit heeft in een prima partij de punten van RV kunnen pakken. Een leuke opsteker voor het altijd hard werkende zevental, dat in een zware klasse is ingedeeld: 2-0. rink (2-0), Hans Dijkink (3-0), Erik de Velde Harsenhorst (4-0), Albert Slotman (5-0) en uiteindelijk stond ook Henk Stam voor zijn doelpun- tje op de juiste plaats: 6-0. DETO 7-BIauw Wit 3 Voor de wedstrijd tegen Markvo gels was ook al een inhaalwedstrijd tegen Deto afgewerkt. Dit leek eerst niet zo goed te gaan. De 1-0 ruststand gaf dit al aan. In de twee de helft werkte Blauw Wit zich ech ter naar 1-2. Deto reageerde direct 2-2. In de laatste 25 minuten kon Blauw Wit het overwicht nog in twee doelpunten uitdrukken, een prima overwinning: 2-4. Blauw Wit 4-Kloosterhaar 5 Blauw Wit 4 beleefde weinig voet- balplezier deze middag. Klooster haar kon niet voldoende spelers op de been brengen, zodat niet eens werd begonnen. Enter Vooruit 6-Blauw wit 5 Blauw Wit ging furieus uit de start blokken en stond na drie minuten al met twee doelpunten voor, door twee treffers van Rinus Bekker- nens. Enter Vooruit was toen blijk baar goed wakker geschud en pro beerde wat terug te doen. Voor rust kregen ze de mogelijkheid uit een strafschop na een handsbal: 2-1. In de tweede helft was het Enter Vooruit dat goed uit de blokken kwam en snel twee keer scoorde: 2- 3. De wedstrijd ging toen op en neer en was het aanzien meer dan waard. Martin Kerkdijk kon uit een snel genomen vrije trap de ver diende gelijkmaker op het bord brengen en daardoor kon het vijfde een punt mee naar Holten nemen: 3-3. Eversberg 3-Blauw Wit 6 Het versterkte zesde kon tegen een derde van Eversberg in de eerste helft goed volgen. In de tweede helft ging het even wat minder, wat een 1-4 achterstand opleverde. Hierna ging het beter en men kwam terug tot 3-4. Helaas was de tijd toen te kort om nog te strijden voor de gelijkmaker: 3-4. Blauw Wit 7-ExceIsior 15 In de eerste helft had Excelsior het betere van het spel en met de 0-1 achterstand kon het zevende te vreden zijn. Het had ook 0-3 kun nen zijn. In de tweede helft ging het duidelijk beter en nadat de gelijk maker gescoord was, moest Excel sior alle zeilen bijzetten om niet te verliezen. Dus over de gehele wed strijd genomen was het gelijke spel een prima uitslag: 1-1. Blauw Wit 8-Den Ham 6 Het achtste heeft zaterdag een rui me overwinning behaald. Met veel inzet en goed spel moest Den Ham terug naar de verdediging en doel punten konden niet uitblijven. Jan Dijkink moest met een blessure het veld verlaten, maar zijn ploeg genoten wisten dit verlies goed op te vangen. Direct werd er weer ge scoord. De eindstand van 5-1 geeft al aan dat het voor het achtste een grote winst was die nog niet vaak is voorgekomen: 5-1. APRIL: 8 april: Vooijaarsconcert HMV. 9 april: Regio-jeugdeross op Zuur- berg 15 april: Ouderdag St paardrijden gehandicapten bij Snorrewind; Muziekspecial de Schure; Trek kersiep in Espelo 21 april: concert Normaal 22 april: Theater in de Schure 24 april: raadsvergadering 27 april: Bloemenmarkt op Smids belt 28 april: Klaverjasavond sv Holten MEI: 4 mei: concours ponyclub De Berg- ruitertjes 5 mei: Bevrijdingsloop. De Fuji FZ-5. Een volwassen kleinbeeld- kamera. Een leuk uiterlijk. En een leuke prijs. Bovendien: gemakkelijk te bedienen. En O SI gemakkelijk aan te komen. "«Wv Want u vindt 'm bij ons. De greep lit 'm in groen. |g?|8 TELEFOON 05483-61850 DORPSSTRAAT39 7451 BS HOLTEN SNACKHOEK Oranjestraat 38 Tel. 6 13 39 Holten Speciale aanbieding Vrijdag 7 april en zaterdag 8 april Gepaneerde schnitzels g- per 100 gramH Boerenmetworst 100 gram1 Cornedbeef 100 gram.....1 „IJjO en gratis Ring zegels 't Viaduct - Tel. 6 13 66 b.g.g. 6 11 98 10 kuikenbouten10.- 6 gepaneerde kuikenschnitzels,10.- 30 jonge henne-eitjes voor5.- Natuuriijk bij: BARVELINK Oranjestraat 13 - Holten - Tel. 6 15 64 Ruime sortering vaste planten, heesters, coniferen, enz. Ook uw adres voor aanleg en onderhoud van tuinen, het bouwen van pergola's, het leggen van sierbestrating, het plaatsen van vijvers, enz. Tevens het adres voor bruids-en grafwerk Oranjestraat 57, 7451. CB Holten, tel. 05483-621 60 Voor al uw Coniferen, heesters en heide. Vaste planten, violen enz. Kwekerij bloemen en planten Deventerweg 50, Bathmen. Tel. 13 70. 05704-25 07 Bathmen Alles voor uw tuin o.a. grindtegels 40x603-95 Trottoiriegels 30x30 1.10 Waalformaat klinkers0.27 Vele maten en soorten tuinhout. Wij leveren zand en grint, alles incl. btw. 6 mei: Holterbergtoer 13 mei: Dansavond Bonte Paard; Landelijke fietsdag- en molen dag 18 mei: Pieterpadestafette (aan komst) 19 mei: Pieterpadestafette (ver trek) 20 mei: Theater in de Schure; jaar feest TC Holten 22 mei: raadsvergadering 27 mei: Heropening fietscrossbaan; Uitvoering afd. ballet sv Bato 28 mei: Senioren mix-toernooi sv Holten. 29 mei t/m 11 juni: jeugd clubka- moioenschappen TC Holten JUNI: 3 juni: Stratenvoetbaltoernooi. 4 juni: Allard van Bruggentoer- nooi. 10 juni: Bal-triathlon de Schure 11 juni: Koetsenrit Bergrijders 12 t/m 18 juni: D-toernooi TC Hol ten 23 juni: familietoemooi TC Holten 24 juni: Theater in de Schure. 24 juni: School- en volksfeesten Dijkerhoek. 26 juni: raadsvergadering JULI 8 juli: Paaltjesvoetbal De Schure 14 juli: Orgelconcert Dick Sander- man 15 JULI: Koningsschieten 18 juli: Hoolter Dag 21 juli: Orgelconcert Peter Eilan der 22 juli: Erwin Autocross 25 t/m 28 juli: Dorpsfeest 26 juli: Autocross AUGUSTUS: 1 augustus: Hoolter Dag augustus: Hoolter Dag 10 augustus: Open dag land en tuinbouw 15 augustus: Hoolter Dag 17 augustus: Profwielerronde van Nederland. 19 augustus: Triathlon Holten; Drekverspringen de Schure. 27 augustus: Motortoertocht Hol- terbergrit; invitatietoemooi TC Holten 28 augustus: raadsvergadering 31 augustus t/m 10 september: clubkampioenschappen senio ren TC Holten SEPTEMBER: 09 september: monumentendag 17 september: Kampioenscross zij span en viertakt 22 t/m 24 september: Reünie jc de Schure 23 september: Trekkerslepwed- strijden; Holterbergherfsttoer. 24 september: Erwin autocross 25 september: raadsvergadering 30 september/1 oktober: Nacht om Holten OKTOBER: 1 oktober: Nacht om Holten 4 oktober: Beestenavond de Schu re 7 oktober: slottoemooi jeugd TC Holten 8 oktober: slottoemooi senioren TC Holten 9 oktober (commissoriale raadsver- E versberg el-Blauw Wit el Tegen Eversberg kwam Blauw Wit er niet aan te pas. In een overvol veld (9-9) kwamen de snelle Blauw Wit-spitsen niet uit de verf. Na een De "ng Holten van de Hervormde Vrouwen Groep hield haar ringdag ruststand van 2-0 ging het in de 'n gebouw Irene in Holten. Presidente mevr. W. Jonkman-Blauwbroek tweede helft tot 7-0 verder. kon 125 dames van de verschillende HVG-groepen welkom heten. Mevr. Laman Trip uit Warnsveld verzorgde voor de HVG-dames een lezing Blauw Wit fl-DES fl met dia's over het protestantse klooster in het Franse plaatsje Taizé. In een gelijk opgaande wedstrijd ue Zwitserse predikantszoon enkele opnames horen van samen- wist DES reeds na enkele minuten R0ger Schutz stichtte na zijn stu- zang in vele talen in Taizé. Na deze de leiding te nemen. Blauw wit dje theologie in 1945 samen met boeiende uiteenzetting genoten de kwam hierna langszij en wist voor vier studiegenoten een protestants dames van een broodmaaltijd die rust zelfs de leiding te nemen. Na klooster. In het klooster werden was verzorgd door de dames van de rust een aanvallend DES, maar aanvankelijk krijgsgevangenen HVG Holten. Blauw Wit wist in de tegenaanval Ujt de pas geëindigde oorlog opge- de derde treffer te maken: 3-1. DES vangen en werd er een twintigtal 's Middag lieten de dames Engel kon door goed voetbalen veel inzet weesjongens opgenomen. Het man en Balkema van het Product- nog terugkomen tot 3-2 en was in klooster is nu een samenleving in schap Groente en Fruit aan de de slotfase zelfs heel dichtbij de ge- gemeenschap van goederen van hand van dia's en uitgestalde lijkmaker: 3-2. zo'n tachtig a negentig broeders, groenten en fruit zien wat er alle- Tussen de veertig- en vijftigdui- maal met deze gezonde producten Haarle f3-Blauw Wit f2 zend jongeren komen vanuit alle kan worden gedaan. Tenslotte ge- 0°^ Haarle werd aan zesekar windstreken hier samen om elkaar noten de dames van de speelfilm van f2 gebonden. In deze wedstrijd te ontmoeten en om in stilte samen 'Een weddenschap' over een week wisten de Blauw Witters zelfs tien te ziin. Ook liet mevr. Laman Trip lang zonder groenten of fruit, maal te scoren. Ook de treffer van Haarle werd door een Blauw Witter gemaakt, na een misverstand met doelman Maarten. De andere ne gen doelpunten kwamen op naam van Ferdi, Simon, Jamo, Nick en Daarle Al-Holten Al 0-7. weer Erik, die kort voor het einde Na slecht spel in het begin, nam van de wedstrijd via de keeper Holten het heft in handen. De ope- weer hard raak schoot. Holten won ningstreffer werd gescoord na een dus verdiend met 0-2. Rick: 1-9. ON 3-Blauw Wit 2 In de eerste uitwedstrijd na de win- terstrm h»t „it „„-„„f Kwartier spelen door M. v.d. Pluim, terstop is het tweede niet tot winst gekomen. In de eerste 20 minuten had men het spel goed onder con- trole en kreeg men diverse goede 2/™-,™" T Tf" mogelijkheden om te scoren. Na ShtM spelhervattmg deze periode kwam ON goed terug. daarna werd er door Erwin Leurink Holten E2-S VZW E2 3-1. uit een strafschop geseoord, nadat In de retum de Dirlf .Tan van 7.nn tvoc nanran. r o van vo rige week werd het ook deze keer een mooie partij voetbal. SVZW v d' Jluim e sta^d OP 0- Qpende de score, maar binnen een 3. Aan het eind van de eerste helft Het had echter de hulp van de "l"'t *7' Tl minuut maakte Holten gelijk, door Blauw Wit-verdedigers nodig om de keeper er iB uitgestuurd" e™ fantastisch hard schot in de de score te openen. Nog voor rust ging het opnieuw mis in de achter hoede toen een corner slecht ver werkt werd: 2-0. Na rust kwam ON al snel op 3-0. Hierna waren de counters niet ener kruising. Holten ging goed door, een strafschop volgde. Veldspeler waard0or het 3-1 bij rust stond. Na SP7Pn namHpnlaattnranflotoonor J in en stopte de strafschop. In de tweede helft werd er door Holten zeer open gevoetbald en er meer zo scherp en Johan Bolink 1<>Pende „H., oband. Eerst door Sezen nam de plaats van de keeper leek het eerst of Holten was in- gedut, maar de tegenstander maakte hier toch geen gebruik van. Toen Holten weer wakker was, kreeg het nog enkele mooie wist iets terug te doen: 3-1. Wim eerl^e,Ler van A2' kansen, maar aan de scorestand Barvelink had bepaald pech met ff ™a J001?'/,2 01 fa 20 veranderde niets meer. ziin actie die en de lat itrandde minutenweer door de A2-speler en op de valreep nog door een fantas- zijn actie die op de lat strandde. Een onnodige nederlaag van een hard werkend Blauw Wit, dat zijn tlsche 12 <™nbmaüe. kansen beter moet benutten: 3-1. Haarle El-Holten El 0-2. Eindelijk weer een overwinning van Holten El tegen het onderaan- in de eerste helft ging de strijd nog 7 t f rcdeiiiv „Uit m cl™ w t hod hele wedstrijd was Holten de bete- Blauw Wit 3-Markvogels 2 redelijk gelijk op. Blauw Wit had een overwicht, maar Markvogels kon het gevaar nog keren en ook zelf nog aan aanvallen denken. Holten E3 en Hulzense Boys E2 .8- 0. Tegen dezelfde tegenstander waar van vorige week met 7-0 gewonnen werd, moest Holten E3 nu thiiis re ploeg, alleen de afwerking liet te sPelen- De eerste helft een goed wensen over. Nadat Holten een he- sPelen<3e en aanvallende thuisclub leboel kansen had laten liggen, me^ fraa*e scoringskansen, waar- was het Erik die het net voor de van er werden benut. Na de Henk Stam stond aan de basis van U1^ "r1 vuurnQf spelhervatting een verdedigend het eerste doelpunt. Hij ging over Nineteen hard schot aan een 0-1 spemervattmg een verdedigend de rechterkant goed door en uit ™ffpr°ng de twefdf- deTvaltefDTOrd^" Hute zijn voorzet scoorde Jan Stam: 1-0. Senen HoltoSgeml Sd» B™s een tee«e pech had,®^er In de tweede helft waren de reser- Haarle nog kans 'zag de echter seen doelpunten. Zelfs niet ves van Markvogels uit gevoet- naast te schiete A m de toen een van de Holtense spelers .bald. De degradatie naar de vierde it J klasse is haast niet meer te ontlo- 1I?'aR™or,de foal da bal met de pen. Blauw Wit profiteerde volop fatbiJ<teveleschotenophetHaar- hand speelde door de doelman van en scoorde ook volop. Bert Meye 'e:f,0?,1 fe wal °P de Holtengestoptwerd. Holtenscoor- paal belandde. Maar toch was het de daarna nog drie keer. 28 oktober: Diepe Hel/Holterber- gloop; najaarsconcert HMV. 30 oktober: Begrotingsbehande ling NOVEMBER: 27 november: raadsvergadering DECEMBER: 16 december: 2009 jc de Schure Onder grote belangstelling van ouders en leden werden afgelopen zaterdag de twee nieuwe hinder nissen op het springparcours van Ponyclub De Bergruitertjes in ge bruik genomen. Naast een fraaie regenboog-hindernis zijn de jeug dige Holtense ruiters en amazones ook een muur met het opschrift: "Holten, het Groen Hart van Over ijssel" rijker. Ere wie ere toekomt. Daarom mochten de makers van de hinder nissen, H. Kappert, G. Wenink en M. Kappert zaterdag de onthulling voor hun rekening nemen. Door een kleed weg te trekken versche nen onder luid applaus van de aan wezigen de nieuwe aanwinsten. Ui teraard maakten de leden van de jTonyclub van de gelegenheid ge bruik om de nieuwe hindemissen meteen in te wijden. Aanvankelijk leverde nogal wat problemen op, maar gaandeweg raakten bedrij- ders en paarden al gewend aan het nieuwe, uitgebreide parcours. Op het jaarlijkse concours op Hemel vaartsdag (4 mei) kan heel Holten de nieuwe aanwinsten van De Bergruitertjes komen bekijken. Dressuur Voor Gerrie van Lies Met Tommy en Ilse Wenink met Daisy volgde na alle feestelijkheden weer een dressuurwedstrijd in Almelo. Zij behaalden daar in de klasse B bei den een vijfde plaats met respec tievelijk 118 en 125 punten. Henri Stegeman won in Vries met GiRsy een tweede prijs in de klasse L2 met 126 punten.

Holtens Nieuwsblad | 1989 | | pagina 11