Ook Rene Froger op Goorse lentefeest Presentatie fleurige lente en zomermode Shows, standwerkers, braderie, reis- en vakantiebeurs, occasionparade Koorzang en muziek in de Goorse kerken (ADVERTENTIE) De lente begint in Goor GOOR - De lente begint in Goor met een voorjaarsfestijn van allure. Vakantie- en reisshows, paasconcerten, fleurige mode shows, camper- en caravanparade, feestbraderie, standwer kersconcours en een grote Bovag-auto-occassionshow. Het hele centrum van Het Twentse Haagje is tweede paasdag een aan eenschakeling van aantrekkelijke evenementen. Ondernemend Goor presenteert zich in al z'n geledingen. En op z'n paasbest. Het is het begin van een festijn dat een week duurt en onder meer nog een popavond met de hit-zanger van dit moment Rene Froger, en een show van de meest exclusieve old-timers en USA- legertrucks uit de tweede wereldooorlog telt. Er zullen niet minder dan dertig heuse paashazen rondlopen tweede paasdag bij de talrijke evenementen. Met hen kunnen de bezoekers het unieke spel 'wie strikt de paashaas in Goor' spe len en mooie prijzen in de wacht slepen. Voor de kinderen is er speciaal vermaak. Ze kunnen zich uitleven in mini-autootjes, op een groot springkussen en in de draaimolen. De consument komt ogen tekort tweede paasdag in het Goor- se stadscentrum. Maar ook aan de liefhebbers van zang en muziek is gedacht. In de hervormde en de katholieke kerk geven drie koren en het ApoIIo-ensemble concerten die vrij toeganke lijk zijn. De ondernemersorganisatie Goor Collectief, dat dit lentefes tijn op touw zet, heeft aan iedereen gedacht. Wie op zoek is naar een prima tweede hands automobiel kan ook in het Twentse Haagje terecht. Alle Bovag-garages van Goor presenteren hun beste occassions. Men kan ter plekke zaken doen en ook inrui len. Er is ook een omvangrijke show van campers en caravans. De reisbussen van de OAD kunnen van binnen en van buiten worden bewonderd en er zijn stands om informatie te winnen over een ontspannende reis naar welke bestemming dan ook. Standswerkers uit het hele land zullen in het centrum van Goor het publiek boeien met een verbale waterval vol vondsten en bij zondere aanbiedingen. Ze staan temidden van een grote brade rie van de Goorse middenstand die het hele winkelerf van Goor beslaat. Het wordt een aaneengesloten geheel van de meest uit eenlopende producten, aanbiedingen en demonstraties. Vlak bij de evenementen is voldoende parkeergelegenheid. Tweede Paasdag 27 maart 10.00-17.00 uur: reis- en caravanshow, Bovag auto-occassion- markt, feestbraderie, standwerkersconcours, camper- en cara vanshow in centrum Goor. 11.30-16.00 uur: paasconcerten in hervormde kerk en rk kerk. m.m.v. gemengd zangkoor Tavenu, kinderkoor De Rakkertjes, familiekoor Schlüter, Apollo-ensemble. 10.00-17.00 uur: zoek-spel 'wie strikt de paashaas' met mooie prijzen. 11.30 uur, 13.30 uur, 15.30 uur: grote modeshows in de feest tent. Entree 3,5 gulden inclusief gratis koffie. Vrij entree tot en met 12 jaar. Haarmodeshow om 15.00 uur. Dinsdag 28 maart 14.00-17.00 uur: doe-feest voor Goorse jeugd van 6-12 jaar in de feesttent. Organisatie: korfbalvereniging Phenix. Woensdag 29 maart 20.00 uur; showorkest Silvio in de feesttent met optreden hit zanger Rene Froger. Zaterdag 1 april 10.00-12.00 uur en 14.00-16.00 uur: old-timer-show en oude le ger voertuigen op feestweide. 20.00-02.00 uur: Goorse Avond met tal van Goorse artiesten, eier-buffet en Chineese hapjes. GOOR - Fleurige voorjaars- en zomermode voor alle leeftijdscatego rieën en beursen presenteren de Goorse modezaken tweede paasdag in de sfeervolle feesttent op de feestweide in het hart van Het Twentse Haagje. Een keur aan geselecteerde creaties uit het hele modespec trum wordt getoond door professionele mannequins en dressmen en door kinderen. De shows geven een compleet inzicht in de actuele mode. Ook de nieuwste schoenenmode kan worden bewonerd. Bovendien geeft kapster Riet van den Burg een haarmodeshow. De eerste modeshow is tweede paasdag om half twaalf 's morgens, 's Mid dags zijn de aanvangstijden half twee en half vier. Entree: f3,50 inclusief gratis koffie. Vrij entree tot en met 12 jaar. De haarmode show is om drie uur 's middags. GOOR - Voor de cultuur is in het Goorse lentefestijn ook een royale plaats ingeruimd. Wie na bezoek aan de evenementen even rustig wil genieten kan terecht in de hervormde en de katholieke kerk. Het ge mengde koor Tavenu, het kinderkoor de Rakkertjes en het koor van de familie Schlüter uit de Achterhoek verzorgt optredens. Bovendien speelt het Apollo-esnemble. De koren en het ensemble brengen een gevarieerd programma met lichtvoetige nummers, maar ook klassieke re werkstukken. Rene Froger wordt alom be schouwd als het grootste aanstor mende poptalent van Nederland. Voor de gerenommeerde muzi kanten Van Sylvio zal het niet moeilijk zijn de zanger professio neel en dynamisch te begeleiden. Maar voor de toeschouwers zal het een nieuw fenomeen zijn. Sil vio werkt vaker met beroemde artiesten. Lee Towers zegt van hen: "Met die jongens werk ik graag. Het zijn complete muzi kanten". Maar Silvio is beslist niet alleen een begeleidingsorkest. Woensdag 29 maart zullen ze in de tent van het Lentefeest, samen monstreren welk scala aan genres met Rene Froger, moeiteloos de- en stijlen ze beheersen. GOOR - Het grote Goorse Len tefeest wordt voor de jeugd extra aantrekkelijk door de komst van niemand minder dan de nationale 'artiest van de maand' Rene Fro ger. De zanger, die hoog geno teerd staat in de hitparade met "Alles kan een mens gelukkig •maken" dat hij samen met Het Goede Doel opnam, treedt woensdag 29 maart op in de cen trale tent van het Lentefeest op de schoolfeestweide. Bijzonder is dat het 27-jarige zangtalent waar schijnlijk live zal zingen met het door jarenlange successen gelou terde all-round orkest Silvio dat deze avond voor de muziek te kent.

Holtens Nieuwsblad | 1989 | | pagina 13