fi Zakendoen Sjoukje Dijkstra in jongerencentrum Volleybaltoernooi geref. commissies Opnieuw tuinman diploma Mulder Resultaten sv Holten Rockgroep So What in café De Wippert Eieraktie op markt HOLTENS NIEUWSBLAD Prijswinnaars Fienpreuvers Holten sluit zandwegen af Handbaljeugd is dichtbij kampioenschap Gezellige avond Dijkerhoek Cursus Vrouw in Techniek Fitness-test sportschool Statenleden CDA brengen werkbezoek Jaarfeest CJV Vriendenschaar Passie-concert in St. Jozefkerk [PI DONDERDAG 16 MAART 1989 Holten El-Excelsior El 3-4 Excelsior ging voortvarend van start en liep binnen tien minuten uit naar een 2-0 voorsprong tegen een „slaapwandelend" Holten. Toen werd Holten wakker en door goed combinatiespel werd de Ex- celsiorgoal onder vuur genomen. Bij één van die aanvallen was het Martij n die voor de rusttand 1-2 zorgde. Na rust ging Holten goed verder en Erik schoot Holten naar de gelijkmaker. Nu was het weer de beurt aan Excelsior om tweemaal uit duidelijk buitenspelmomenten raak te schieten, 4-2 voor Excel sior. Het was wederom Martijn die raak schoot en de stand bracht op 4-3 voor Excelsior, maar er was te weinig tijd voor Holten om de ge lijkmaker te scoren. Holten E2-Excelsior E3 0-2. In een goed gespeelde wedstrijd verloor Holten met 0-2 van Excel sior. In de eerste helft werd er van beide kanten goed gecombineerd, maar de rust brak aan met een 0-0 stand. Na rust viel Holten net als de afgelopen twee wedstrijden te rug, het heeft dan geen conditie meer en daar maakte deze keer Ex celsior dankbaar gebruik van en kon dan ook tot twee keer toe sco- ren, wat ook de eindstand bracht op 0-2. DES E3-Holten E3 1-1 Een overwegend sterker Holten wist de kansen niet te benutten, rust 0-0. In de tweede helft weer een overwicht van Holten, hetgeen re sulteerde in een doelpunt, ge scoord door Arjan. De Hol tense jongens vergaten vervolgens te verdedigen, maar de doelkansen werden door Holten niet benut. Bij een uitval van de tegenpartij was het raak: 1-1. Hierna weer een aan vallend Holten dat geen doelpun ten wist te maken. Blauw Wit Fl-Holten F11-1 In een spannende wedstrijd wer den de punten broederlijk ver deeld. Met in de eerste helft een sterk aanvallend Blauw Wit wist Holten - mede door enkele specta culaire reddingen van de keeper - de stand gelijk te houden. In de tweede helft werd Blauw Wit sterk onder druk gezet en na eerst met 1- 0 te zijn achter gekomen, werd de gelijkmaker gemaakt. Ondanks enkele kansen kwam in de stand geen verandering. Holten F2-Holten F3 1-2 Na alle afgelastingen voor de F3 pupllen, konden ze dan eindelijk hun eerste competitiewedstrijd spelen tegen Holten F2. Ze hadden er dan ook duidelijk zin in, want er zat van beide kanten veel „vuur" in het spel. Tot scoren kwam het in de eerste helft niet, het bleef 0-0. Na rust gingen ze onverstoord verder en na enige gemiste kansen aan beide kanten, kon F3 de openings score maken. Toen was het de beurt voor F2 en werd gelijk, 1-1, maar een paar minuten voor tijd, konden toch de jongens van F3 met de overwinning op zak naar huis. Holten Dl-DES Dl Dat Holten Dl goed vooruitgaat, bleek zaterdag weer eens tegen DES, een tegenstander waar vorig jaar nog van verloren werd, werd moeiteloos verslagen met 8-1. Dit betekende de derde overwinning op rij voor Holten Dl. Holten Dl pakte de zaken direkt energiek aan wat resulteerde in een 3-0 rust stand. Na rust werd er nog vijfmaal gescoord. Door overmoed in de Holtense achterhoede wist DES nog éénmaal tegen te scoren. Eind stand 8-1. Holten A2-De Zweef A2 startte de wedstrijd tegen De Zweef goed en dat resulteerde in een mooie goal van Koka na prima voorbereidend werk van Bambi. De Zweef scoorde daarna, tegen de verhouding in, de gelijkmaker. Het offensieve spel zorgde er toch nog voor dat de rood-zwarten met de verdiende voorsprong de rust in konden gaan, via een doelpunt van Peletommie. Omdat het Holtense team in de tweede helft gedwongen was enkele structurele wijzigingen aan te brengen, werd het spel van de thuisploeg zeer chaotisch. Bin nen vijf minuten kon het agressie ve De Zweef, via twee goals die on nodig waren, op een 2-3 voorsprong komen. Het ritme was toen totaal verdwenen bij de Holterboys, zo dat de Nijverdallers met de twee punten aan de haal gingen. Uit het grote aantal carnavals kleurplaten, dat door de jeugd van Holten werd ingeleverd, heeft de bewonerscommissie van bejaar dencentrum Diessenplas de uitein delijke winnaars vastgesteld. Na veel wikken en wegen, kwam de commissie tot de volgende uitslag: categorie 5 jaar en jonger: Bas van Beek, Markepad 1. Een eervolle vermelding kreeg de 2-jarige Her man Pasop, Kozakkenstraat 13. In de categorie 6/7 jarigen ging de hoofdprijs naar Thomas Blok, Ab Jansenstraat 15. De winnaar van de groep 8/9 jarigen werd Matthijs Toomeman, Okkenbroekseweg 6. De kleurplaat van Monique Ben- nink, Lageweg 15 werd in de cate gorie 10 jaar en oduer bekroond met de hoofdprijs. Alle prijswinnaars werden op woensdagmiddag 1 maart door Prins Zwatten Gait in de winkel van Speelgoed V.d. Maat beloond met een prachtige prijs. De winnaar van de puzzel uit de Fienpruevers werd de heer A. Schimmel, Vixseboxsestraat 23, Hij won een dapgrijs OAD voor 2 •personen. Blauw Wit 2 - Hulsen 3 Blauw Wit 2 heeft de eerste twee wedstrijden na de winterstop goed gepresteerd. In de wedstrijd tegen Hulsen werd de tweede overwin ning behaald. In de uitwedstrijd werd nog verloren. Ook nu was de opening voor Hulsen, maar echt ^jveel kansen kreeg de ploeg niet. Blauw Wit had echter geluk dat TV een mislukt schot op de paal te recht kwam. Hulsen moest hierna steeds meer terug en na een goede aktie van Johan Bolink kon Henri pa Kolkman de openingstreffer bin- Sr, nenschieten. 1-0. In de tweede helft had Blauw Wit bepaald geluk met de tweede treffer die door Johan mmmm Bolink uit een onoverzichtelijke si tuatie werd ingeschoten. Hulsen zette toen alles op de aanval en wist terug te komen tot 2-1 via een prachtig ingekopte voorzet. In de slotfase was Blauw Wit dichter bij 3-1 dan dat Hulsen de gelijkmaker wist te scoren. Robert Tromop knalde van bijna veertig meter de bal boven op de kruising. Excelsior 7 - Blauw Wit 3 Deze twee ploegen èn Enter Voor uit 4 gaan onder elkaar uitmaken welk team de kampioensvlag mag hijsen. In Rijssen nam Excelsior als koploper direct het initiatief te- y' gen Blauw Wit. Enkele kansjes wa- ren het gevolg. Het laatste kwar tier kwam Blauw Wit goed terug en Jan Stam kreeg de beste kans om de score te openen, maar hij miste zodat de ruststand 0-0 bleef. In de tweede helft was Blauw Wit veel sterker, maar scoren was tegen de stug verdedigende Rijssenaren erg moeilijk. De winst kwam vlak vóór tijd toch nog in Holtense handen, toen Bert Meyerink de bal op de zestien meter lijn veroverde en di rect goed in schoot: 0-1. In de laat ste minuten kwam de zege niet meer in gevaar. Des 5 - Blauw Wit 4 In Nijverdal heeft het vierde team goed partij geboden aan koploper Des. Hoewel Des het betere veld spel liet zien, kreeg Blauw Wit de beste kansen. Bij rust had het dan ook 4-1 moeten zijn, maar met 0-0 werd thee gedronken. Na rust een zelfde beeld. Het vierde wist met knap spel de koploper in toom te houden. Enkele kansen die men zelf kreeg had men moeten benut ten. Des kon vlak voor tijd de winst toch nog binnenhalen, toen Blauw Wit even verzwakte. Eén punt was het minimum, maar de winst be hoorde zeker tot de mogelijkhe den. verloren. Het op de vijfde plaats wedstrijd. Rijssen kon door beter staande Blauw Wit kon de koplo- en sterker voetbal, waarbij een per wel verontrusten, maar niet sterkere conditie de doorslag gaf, met puntverlies naar huis terug nog twee maal scoren en de winst sturen: 1-2. pakken. Het werd 2-3. Blauw Wit 5-Des 6 Ook het vijfde elftal heeft van Des Blauw Wit 6 - Hulsen 4 Ging het enige weken terug in de eerste helft mis, nu werd goed be gonnen tegen het sterke Hulsen. Met 0-3 werd de kleedkamer opge zocht voor de thee. Na rust was de snit er uit. Hulsen kon makkelijk tot 0-9 uitlopen, waar het zesde team er niet meer aan te pas kwam. Enter Vooruit 9 - Blauw Wit 7 Het zevende elftal speelde zonder zijn vaste doelman en dus stond Johan Kruithof weer eens tussen de palen. Het keepen was hij zeker nog niet verleerd, maar aan de 2-0 ruststand kon ook hij weinig doen. Na rust liep het veldspel wat beter, maar de score werd niet meer ge wijzigd. Eindstand 2-0. Excelsior 18 - Blauw Wit 8 De wedstrijd was even aantrekke lijk als het weer. Met een offensief van Excelsior-kant werd begon nen. De defensie van Blauw Wit ving dit prima op. Door slecht uit verdedigen kon Ben op het Excel- sior-doel schieten, de bal kwam via de lat terug en „kleine" Herman Dijkink wist de bal binnen te tik ken 0-1Even later was het Herman van E. die de bal wist te veroveren en met een prachtige lob voor de 0- 2 ruststand tekende. Na rust een sterk aanvallend Excelsior met snel resultaat 1-2. Via een directe corner kwam Blauw Wit op 1-3. Vijf minuten voor tijd kwam Excelsior nog tot 2-3 terug. Daarlerveen Al - Blauw Wit Al Blijkbaar vanwege het vroege aan- vangsuur werd de wedstrijd verlo ren. Men was nog niet wakker of de stand was voor Daarlerveen2-0. Na rust ging het wat beter en 2-1 was het gevolg. Verder liet de Daarler- veense ploeg het niet komen. Blauw Wit kan dit verlies op eigen rekening schrijven en de betreffen de spelers weten dit zelf ook erg goed. Blauw Wit BI - Sp. Rijssen BI Blauw Wit ging goed van start en binnen twee minuten scoorde Han 1-0. Rijssen moest wat terug doen en had het geluk aan haar kant toen de Blauw Wit defensie blun derde: 1-1. Na rust was Blauw Wit sterker en John Paul tekende voor 2-1. Dit was de ommekeer in de SOS Cl - Blauw Wit Cl Blauw Wit stond in de eerste helft met de rug tegen de muur. De te genstander was sterker en doel punten konden niet uitblijven. Voor rust scoorde SOS tweemaal. Na de rust probeerde Blauw Wit door 1 tegen 1 te spelen op het mid denveld meer ruimte te krijgen. Toen SOS na ruim 10 minuten toch weer scoorde, was het verzet gebro ken en kon SOS tot 6-0 doorstro- Omhoog Cl - Blauw Wit Cl Tegen het hoog geklasseerde Om hoog was Blauw Wit na vijf minu ten wakker. Het was toen al 3-0. Adriaan wist met een prima solo en prachtig schot iets terug te doen, maar Omhoog bepaalde de rust stand op 4-1. In de tweede helft kwam Blauw Wit niet meer onder de druk weg en liep Omhoog uit tot 9-1. Blauw Wit Dl - Eversberg Dl Vanaf het begin een sterk aanval lend Eversberg dat met goede combinaties de Blauw Wit verdedi ging uitspeelde. Ruststand 0-3. In de tweede helft hetzelfde beeld: Eversberg scoorde nog vier keer en Blauw Wit kon hier slechts één treffer tegenover stellen: 1-7. Hulzense Boys El - Blauw Wit El Door de toeloop bij de jeugdelftal- len moet er binnen dit team veel gewisseld worden. Hiervan kon Hulsen gebruik maken. Vóór de rust was het al 2-0. Na rust scoorde Hulsen nog twee keer en redde Nick Kuipers de eer na een prima solo. Eindstand 4-1. Blauw Wit F1 - Holten F1 In een spannende wedstrijd met aan beide kanten kansen, kwam Blauw Wit voor rust op voor sprong. In de tweede helft werd Holten sterker en kon de verdiende gelijkmaker scoren (1-1). Een te rechte uitslag bij een prima partij van de jongste Holtense voetbal lers. Nog voor de zomervakantie heeft het college van burgemeester en wethouders het voornemen een aantal zandwegen op het grondge bied van Holten tot aan de ge meentegrens op de Holterberg af te sluiten voor het gemotoriseerde verkeer. Aanvankelijk was het de bedoeling dat de afsluiting zou geschieden in samenwerking met de gemeente Hellendoorn, maar doordat de ge meente Hellendoorn allereerst wil afwachten hoe het loopt met de uitbreiding van Dalzicht aan de voet van de berg, neemt Holten nu het heft in handen om op eigen ter rein alvast de nodige maatregelen te treffen. Om welke wegen het gaat is nog niet helemaal bekend, daar er nog nader overleg gepleegd moet worden met grondeigenaren. De Achterhoekse rockformatie So What treedt op vrijdag 17 maart op in café De Wippert. Die avond is ook de officiële première van de nieuwe demo van de groep die in de Commodore-studio in Zelfhem is opgenomen. De demo is gepro duceerd door Dick Kemper, be kend van Vandenberg en No Excu se. Op de nieuwe demo is ook de nieuwe bassist Michel Mulder te horen. So What wil dit jaar een eerste single uitbrengen. Afgelopen jaren stond de band in voorprogram ma's van ondermeer Vegeance. EMet de laatste competitiedag voor de boeg kan het kampioenschap aan twee jeugdteams van de afde ling handbal nauwelijks meer ont gaan. Meisjes A speelt zaterdag te- ;:?r j gen het op de laatste plaats staan de Voorwaarts en is bij winst kam pioen. De welpen spelen uit tegen Heeten, maar zijn in feite al kam- jjffi pioen. j|i Afgelopen weekeinde won Al de jjP thuiswedstrijd tegen het op de der- de plaats staande V K overtui gend. De gasten hadden weinig in te brengen en werden door een ge motiveerd Holten naar een ruime 12-1 nederlaag gespeeld. J Al speelde tegen Schalkhaar. Een vol ledig Holten kon het niet bolwer ken en moest genoegen nemen met een 9-17 nederlaag. Meisjes B blijft prima presteren. Nu werd er thuis van ABS gewonnen. Door de over- k winning met 8-5 is een derde plaats iW nog te halen. De welpen wonnen •Tj van de nummer twee met 3-0. In ■M deze wedstrijd moest er echt met inzet gespeeld worden. Dank zij deze inzet won Holten verdiend. Herman Brood, de Gigantjes, en Normaal en werd live opgetreden in het NCRV-programma 'Los vast'. Dit jaar treedt So What waar schijnlijk op in het voorprogram ma van een wereldbekende band. Ook staan buitenlandse optredens op het programma en verzorgt de groep de voorprogramma's van Normaal, waarvoor zanger Hans Fles nummers schrijft. Het repertoire van So What kan omschreven worden als publieks gerichte, engelstalige rockmuziek. Naast eigen werk speelt de vier mansformatie werk van onder meer Herman Brood, Vitesse en Jimi Hendrix. Behalve bassist Mi chel Mulder en zanger Hans Fles bestaat de groep uit gitarist Jan Willem Telkamp en drummer Ing- mar Zeiss. Hun optreden in De Wippert (vorig jaar speelden ze voor een volle zaal) begint vrijdag om 20.30 uur. In Jongerencentrum De Schure gaat zaterdag het theatercircuit van start. Sjoukje Dijkstra opent met zijn programma „Betty" of wel „Een dag uit het leven van een panisch optimist"! het theatercir cuit. De cabaretier begint om 2i uur met optreden terwijl de zaal is geopend vanaf 20 uur. De entree bedraagt vijf gulden. Voor wie deze maand twintig wordt, is de entree zelfs gratis. Eric Winter is van huis uit een vrij verlegen type, maar als hij een maal op het toneel staat verandert dit als sneeuw voor de zon. In een mum van tijd weet hij - als Sjoukje Dijkstra - het toneel om te toveren in één grote chaos. Op hartver scheurende wijze geeft hij blijk van zijn liefde voor Betty. Zijn wereld stort ineen, maar hij weet zich staande te houden door zijn pa nisch optimistische levensvisie. Sjoukje Dijkstra viel tijdens het cabaretfestival in 1986 op door zijn tegendraads theater. Het pro gramma kan men het beste om- schrijvenals een driedimensionaal stripverhaal (Het decor is geba seerd op strips van Eric Schreurs' „Joop Klepzeiker"). Alles is karikatuur en de humor van Sjoukje Dijkstra kent de subti liteit van een bulldozer. Eric Win der kent een grote wens: „Wat ik het liefste wil is de mensen met Sjoukje Dijkstra laten huilen". Of deze wens in De Schure in vervul ling gaat, is zaterdag te zien en te horen. De data van de andere voorstellin gen uit het theatercircuit zijn op 22 april Mark van de Veerdonk (Natte voeten of Blond Elastiek), op 20 mei The Stuffed Puppet The atre (Underdog) en op 24 juni Box (Nachtlicht). Nu er o.a. in de metaal, elektro, in stallatietechniek en in de houtbe- roepen steeds meer technische ba nen vrijkomen, is het ook voor meisjes en vrouwen zaak een goede technische opleiding te volgen. Wie een LBO-, Mavo- of andere op leiding heeft afgemaakt en niet ou der is dan 25 jaar kan daarvoor te recht bij het Centrum voor Be roepsoriëntatie en Beroepsbeoefe- ning (CBB) in Almelo. Daar wordt 's ochtens een gratis cursus Vrouw in Techniek verzorgd, waarbij in kleine groepen de nodige techni sche kennis en vaardigheid wordt bijgebracht. Wie er meer over wil weten kan op dinsdag 21 maart om 13.30 uur naar de voorlichtingsbij eenkomst komen of telefonisch contact opnemen. CBB, Borner- broeksestraat 365, Almelo. Tel. 05490-25505. Zaterdagmiddag 18 maart ver zorgt sportschool De Haan in Goor samen met het Sport Medisch Ad viescentrum een fitness-test. Van af 14.00 uur kan men daar (na een uitgebreid medisch onderzoek naar bloeddruk, cholesterolgehal te, long- en hartfunctie en spier- lengtetests) en na een warming-up van een kwartier, de conditie tes ten. Dat kan o.a. op een roei-ergo- meter die de snelheid en afstand binnen een bepaalde tijdslimiet aangeeft. Aan de hand van de uit slag van medische en conditietes- ten evalueert een sportarts de con ditionele toestand van de testper sonen. Belangstellenden vanaf 15 jaar kunnen zich voor deze test op geven bij Sportschool De Haan (05470-76070). De kosten bedragen f2,50. Een gedeelte van de CDA-fraktie in de provinciale staten brengt op woensdag 22 maart een werkbe zoek aan Holten. Na een gesprek met burgemeester en wethouders en een rondgang door het dorp, met bezoek aan en kele instellingen, zal er 's avonds een instuif worden belegd in De Kandelaar. Vanaf 20.30 uur is iedereen, die be langstelling heeft voor provinciale politiek, hartelijk welkom om van gedachten te wisselen met deze po litici, met name op het gebied van milieu, ruimtelijke ordening en welzijn. Vorige week opende IJsseldijk/Intercoiffure haar deuren voor het Holtense publiek. De heer IJsseldijk zag onlangs zijn kans schoon toen Marylin Hairfassion het voor gezien hield. Met za ken in Lochem en Warnsveld heeft hij al een goede naam opge bouwd in deze regio. De unieke situering van het pand en de van nature toeristische omgeving van Holten sprak hem zeer aan. De heer IJsseldijk kan bogen op bijna 40 jaar ervaring op kap- persgebied, opgedaan in binnen- en buitenland zoals Amerika, Rusland en Nieuw-Zeeland. Hij is afkomstig uit een typische kappersfamilie, opa was barbier en vader en 3 broers waren/zijn ook kappers. Beweegredenen om juist in Holten een zaak te beginnen omschrijft hij met: kwaliteit ten top en lef. Vorige week is de volledig opgeknapte winkel van Klein Vel- derman B.V. (totaalinstallateurs) heropend. Het gehele interieur heeft een metamorfose ondergaan. Blauw en geel, de firma- kleuren, zijn toegepast op etalageruiten, balie en wanden. Het assortiment artikelen is nu volledig afgestemd op de aard van het bedrijf (loodgiet en sanitair) en is overzichtelijk opgesteld. Men kan er terecht voor sanitair, wasmachines, gasfornuizen, centrale verwarming etc. Voor de groeiende doe-het-zelfmarkt heeft men een keur van artikelen op voorraad. De firma staat vierkant achter de slogan: van simpel kraanleertje tot compleet CV-pakket! Reeds vorige week werden bezoekers van de wekelijkse markt betrokken in een eieraktie, georganiseerd door de geza menlijke marktkooplieden. Voor elke f 5.- boodschappen ont vangt men een bon, goed voor één ei. Ook aanstaande vrijdag en tevens Goede Vrijdag gaat men door met de aktie. De bon nen kunnen op Goede Vrijdag in de kraam van de heer Barve- ünk, worden ingeruild voor eieren. Overigens verwacht men net als in 1988, ook dit jaar weer méér dan 10.000 eieren aan de man te brengen. In sporthal 't Mossink vond vrijdag een volleybaltoernooi plaats van de commissies van de gereformeer de kerk in Holten dat door de GJV was georganiseerd. Alle partijen verschenen in de vreemdste crea- De CJV Vriendenschaar houdt vrijdag- en zaterdagavond het jaarfeest. Beide avonden spelen vóór de pauze de jongste clubs ko mische stukjes rond het thema 'Verslaafd zijn aan...!?' Na de pauze wordt het toneelstuk 'Niet elke haan kraait' gespeeld door de ou dere leden. Zowel op vrijdag- als op zaterdagavond begint het jaar feest om 19.30 uur. Zaterdagmid dag wordt het toneelstuk ook ge speeld voor bejaarden en gehandi capten (die overigens ook 's avonds welkom zijn) vanaf 14 uur. De buurtvereniging Schoolkring Dijkerhoek hield op zaterdag 4 maart haar jaarlijkse gezellige avond. Dit jaar was voor een andere opzet gekozen. Deze keer geen toneel stuk maar de hele avond live mu ziek, afgewisseld met het optreden van een conferencier, wat goed in de smaak viel. Derk en Bets verras ten hun plaatsgenoten nog met een optreden, waarin zij op rijm het reilen en zeilen van de Dijkerhoe kers in beeld brachten wat veel hi- laritiet veroorzaakte. Tuinman Eddie Mulder kan weer een diploma inlijsten. Afgelopen week slaagde de Holtense hovenier in Twello voor de cursus Snoeien Landschapsbeplanting. In deze door de gemeente Voorst georgani seerde cursus leerden de deelne mers zowel theoretisch als in de praktijk hoe een landschaps-be- heersplan kan worden opgezet. O.a. bij eenlandschapsbeheer-pro- ject in Schaesberg was te zien hoe op een zo economisch mogelijke manier toch evenwicht in een land schap kan worden gebracht. Mul der is van plan de opgedane kennis ook toe te passen bij zijn hove- nierswerk in Holten. ties binnen de lijnen. De vrouwen vereniging ging strijken met de prijs voor de meest creatieve ver schijning die door de beheerders van de sporthal beschikbaar was gesteld. De achttien teams streden in drie poules met een ludiek reglement om de hoogste eer. Uiteindelijk speelden de de commissie van be heer en de GJV om de derde en vierde plaats. De beheerscommis sie won dit duel. De finale ging tus sen de kerkeraad en de jeugdkrant. De jeugdkrant kwam vrij gemak kelijk op 15-3, maar door concen tratieverlies en het steeds verras sender spel van de kerkeraad kwam de spanning volledig terug. Het werd uiteindelijk 16-14 voor de jeugdkrant. Er werd die avond ook een inzameling gehouden voor het Foster Parents Plan. In de St. Jozefkerk in Nieuw-Hee- ten verzorgen de zang- en oratori umvereniging Raalte en het Twents Begeleidings Orkest op zondag 19 maart het passie-con cert 'Die Sieben Worte' van Joseph Haydn. Aanvang 15 uur. Met dit concert wordt ook geld bijeen ge bracht voor het dak van de St. Jo zefkerk. Kaarten a f 7,50 zijnn nog verkrijgbaar bij mevr. J. van Bus- sel-Rothengatter, Kozakkenstraat 44 in Holten. Tel. 05483-6 23 79.

Holtens Nieuwsblad | 1989 | | pagina 11