I Eenheid belangrijk sport ia agenda WV Holten ontwaakt uit de winterslaap Belangrijke winst handbalteams Mintonette met 'n kater huiswaarts Zaalteam Blauw Wit blijft winnen Welink, voorzitter Blauw Wit af. Resultaten sv Holten vQQr voortbestaan" Zondag: Omloop van Holten Klaverjassen Bergruiters HOLTENS NIEUWSBLAD DONDERDAG 2 MAART 1989 Zowel de heren als dames boek ten afgelopen weekend belangrijke competitiewinst. De heren hadden aan 1 punt uit de wedstrijd thuis tegen ZAC genoeg om de 3e plaats in de zaalcompetitie veilig te stel len. Uit had Holten met 15-15 gelijk gespeeld. Na een aanvankelijke 1-0 voorsprong nam ZAC echter de touwtjes in handen. De Holtense defensie sloot onvoldoende en keek na een kwartier tegen een ver diende 3-6 achterstand aan. In het laatste deel van de eerste helft pak te Holten de zaken beter aan en werd de achterstand bij rust omge zet in een 9-8 voorsprong bij rust. Na rust leidde Holten voortdu rend, maar het verzuimde de gele genheden te benutten om ZAC ver der op achterstand te zetten. ZAC kwam bij 14-14 zelfs opnieuw ge lijk. In een overtalsituatie, waarbij de ZAC-keeper voor 2 minuten aan de kant werd gezet, zag Holten kans opnieuw met 2 doelpunten voor te komen. ZAC kwam nog even terug, maar Holten zette in een goede slotfase ZAC toch nog op een ruime 21-16 nederlaag. Door deze winst is de 3e plaats zeker en heeft Holten alleen nog invloed op het kampioenschap in de 3e klasse door de thuiswedstrijd tegen kam pioenskandidaat ASVD, waar 19 maart tegen gespeeld wordt. Sco res: Meino v. Beek 8, Diederik Husslage 6, Johan Plantinga 3, Nico Vorst 2, Freek Nijkamp, Aijen Akkerman 1. De dames speelden een 4-pun- tenwedstrijd thuis tegen Voor waarts. Bij verlies zouden 4 teams met 9 punten op de laatste plaat sen terecht komen. Een sinds we ken weer eens voltallig damesteam liet er geen gras over groeien. Al in de eerste 10 minuten werd een 5-0 voorsprong genomen. Voorwaarts kwam wel iets terug, maar bij rust leidde Holten verdiend met 8-4. Na rust hield Holten het betere van het spel en werd met soms fraaie aanvallen een ruime 19-10 overwin ning geboekt. Scores: Ineke Leef- tink, Jeanet Nijland 4; Marieke Nij- land, Marty Barvelink 3; Alberta v. Essen 2; Ria Kappert; Gerda Bus- schers, Iepy Bijma 1. De junioren speelden thuis tegen koploper LHC. Vooral in het begin speelde Holten goed en werd zelfs een 2-1 voorsprong genomen. In de loop van de wedstrijd werd LHC steeds sterker en moest Holten op nieuw genoegen nemen met een nederlaag. Eindstand 3-15. Jeugd Meisjes A dat door het verlies van ABS weer kans op het kampioen schap heeft, won overtuigend van Schalkhaar. Na een 9-3 ruststand werd eenvoudig met 18-6 gewon nen. Jongens A had pech. Tot vlak voor tijd leken ze hun eerste pun ten te kunnen pakken. Twee onge lukkige situaties vlak voor tijd le verden toch een 10-11 nederlaag op. Meisjes B leverde een prima prestatie tegen Broekland. Bij rust keek men tegen een 0-2 achter stand aan. Hoewel Broekland be ter was, zag een hard werkend Hol ten er met goed individuele akties kans toe, een verrassende 3-2 over winning te boeken! De welpen speelden thuis tegen Schalkhaar. Holten speelde een leuke wedstrijd en won na een 4-1 ruststand ver diend met 7-3. Gerrit WelinJc: „Weten wat er leeft in de vereniging". Holten Cl-TVC Cl 2-2 De eerste competitiewedstrijd na de winterstop, moest Holten Cl aantreden tegen koploper TVC Cl uit Tubbergen. Holten Cl speelde in de eerste helft veel te angstig en zonder zelfver trouwen (geen goeie warming-up?) TVC profiteerde hier dankbaar van door met de wind mee 2 keer te scoren. Ruststand 0-2. Na rust, een herboren Holtenteam, er werd om elke meter gestreden. De tegenstander daarentegen dacht met een 2-0 voorsprong de zege al op zak te hebben. Na een kwartier spelen kwam Hol ten op 1-2. Holten nam nu nog meer Vooral in de eerste helft een gepin- Doch een hoekschop, die mede door de wind er in een keer inging, maakte 1-0 voor SDOL. Hierna ging Holten furieus in de aanval, maar een goal kregen ze niet. Ook de tegenstander kon enkele keren goed counteren, waarvan er een werd benut, zodat de eind stand 2-0 werd in het voordeel van SDOL. SWN E3-Holten E3 5-3 In deze eerste wedstrijd na de win terstop kon je bij onze jongens dui delijk zien, dat ze in de zaal hadden gespeeld. risico door een achterspeler extra op het middenveld te zetten. TVC kwam steeds meer onder druk te staan. Vijf minuten voor tijd kwam eindelijk de verdiende gelijkma ker. De laatste minuten van de wed strijd waren erg spannend. Holten verdedigde de gelijkmaker echter met man en macht en snoepte de koploper een puntje af. Holten Dl-BIauw Wit Dl 6-0 Op Meermanskamp werd zater dagmorgen de plaatselijke derby tussen de Dl pupillen van Holten en Blauw-Wit uitgevochten. Holten Dl nam meteen het initia tief en zette Blauw-Wit met de rug tegen de muur. Ondanks dit overwicht was de stand bij rust nog maar 1-0. Na rust bouwde Holten de voor sprong uit, met goed combinatie spel tussen middenveldspelers en voorhoede. De eindstand tenslotte werd 6-0, in het voordeel van de Rood-Zwar- ten. Holten El-Vesos El 1-1 In de eerste helft was Holten de be tere ploeg en dit resulteerde in di verse doelrijpe kansen voor de Ve- sos-goal, maar de schoten gingen netnaast of net over. Ruststand 0- 0. Na de rust kwam Vesos beter in het spel, maar het was toch Holten, die de score opende door een fraai schot laag in de hoek. Nu was het Vesos, dat alles op de aanval gooi de en in de achterhoede moesten ze alle zeilen bijzetten, om de Vesos- voorwaartsen het scoren te belet ten: De Holtense doelman was deze morgen goed op dreef en verrichtte een paar schitterende saves. Toch kwam Vesos vijf minuten voor het einde op gelijke hoogte, door een zuivere buitenspelgoal, echter jammer voor Holten, dat de gel van jewelste. In de tweede helft ging het iets be ter, maar de bal wou er gewoonweg niet in. Een verdiende overwinning voor SWN. De uitslag van de vijfde klaverjasa- vond van sv Holten is: 1. Mw. G. Pleizier, 4145 pnt.; 2. R. Slotman, 4073 pnt. 3; L. Leusink, 3991 pnty.; 4. W. Sletterink, 3980 pnt.; 5. W. ten Velde Harsehorst, 3758; 6. mej. J. Leeftink, 3749; 7. L. Schipper, 3741; 8. G. Steenbeek 3687 pnt, 9. Beldman, 3665 pnt.; 10. R. v.d. Molen, 3651 pnt. De poedelprijs was met 2655 pnt. voor H. Kappert. Het beste koppel van de avond was met 1644 pnt R. Slotman en D. Beldman. De volgende klaveijasavond van sv Holten wordt gehouden op vrij dag 31 maart. Het was duidelijk nog wennen voor Gerrit Welink zaterdagmiddag op 't Vletgoor. Als vanouds liep hij rege lend rond op het Blauw Witte bol werk, maar officieel zat zijn taak als voorzitter al een paar dagen op. Na een bestuursperiode van zestien jaar, waarvan de laatste acht jaar als voor zitter, heeft Welink vorige week zijn taak overgedragen aan Harry Dul. „De dictator is vertrokken en de Paus komt" is wordt wel eens geksche rend gezegd in de Blauw Wit-familie. Welink kan er hartelijk om lachen. „Wat mij betreft hebben ze wel een beetje gelijk" beaamt hij. „Ik wil graag op de hoogte zijn van wat er in de vereniging leeft. Daardoor heb ik veel dingen zelf gedaan, misschien wel eens teveel. Harry Dul zal een heel andere voorzitter worden, die kan veel beter delegeren. Ik ben echt een doe-voorzitter". Gerrit Welink begon zijn taak als leider van het derde, nadat hij na zijn huwelijke met Riekie Stam in het dorp aan de voet van de Holter- berg was komen wonen. „Dat leek me een goede gelegenheid om de mensen in Holten te leren ken nen". Het bleef niet bij het derde. Er werd een jeugdcommissie opge richt, waar Welink deel van uit maakte, daarna zette hij de senio rencommissie op poten en daama de activiteitencommissie, alle maal commissies die nu nog draai en. De club speelde nog op een veld aan de Markeloseweg, waar de kleedruimte bestond uit een hou ten keet. Vergaderd werd bij de Za delkamp (nu café de Preuter). Toen Bets van de Poppe het veld bij de camping trok, werd verhuisd naar Meermanskamp en weer jaren la ter kon Blauw Wit de fraaie acco- modatie op 't Vletgoor betrekken. Zelf wil Welink er niets van horen, maar zonder zijn inzet en bezielen de leiding, maar vooral door zijn vermogen de mensen op de juiste wijze.te motiveren, was dit volgens de leden van Blauw Wit niet moge lijk geweest. Dat lieten zij dan ook uitgebreid aan de scheidende voor zitter weten tijdens de vorige week gehouden bijzondere ledenverga dering waarin niet alleen hem de loftrompet werd gestoken, maar hem ook een extra editie van het huisorgaan De Blauw Witter werd overhandigd. In het speciale Wel- ink-nummer laten tal van beken den van de Blauw Wit-familie de vele kwaliteiten van Gerrit Welink de revue passeren. Voordat even wel devergadering begon, werd met een minuut stilte het overlij den van een van de oprichters, Jan Wiggers herdacht. Ook buiten de eigen kring zijn de bestuursgaven van Welink niet on opgemerkt gebleven. Eerder reeds mocht hii de bronzen speld van de KNVB ontvangen, bij zijn afscheid als voorzitter werd hem door Ger rit Boers van de Twentse Voetbal bond de zilveren Bondsspeld opge speld. „Daar ben ik echt trots op", verklaarde Welink na afloop. Trots is hij ook op zijn Blauw Wit familie. „Wij vormen hier één fami lie, zeg ik wel eens, maar dat klopt ook. Eenheid, als je die niet hebt, is de vereniging binnen de kortste keren kapot. Kijkend naar de toekomst, ziet Welink voor het zaterdagvoetbal een goede toekomst. „Het aantal pupillen is de laatste tijd weer ge groeid en je ziet steeds meer men sen, die op zaterdag gaan voetbal len om de zondag vrij te houden voor de familie. Het is dan ook een misvatting te menen dat wij een christelijke club zijn. Natuurlijk zijn er veel mensen die om princi piële redenen niet op zondag voet ballen, dat moet men respecteren, maar ook anderen zijn van harte welkom bij onze club, alleen niet op zondag". De dames van Mintonette hebben zaterdag uit tegen WW/Dok uit Dwingelo weinig kansen op de overwinning gehad. WW/Dok begon de eerste set met en goede aanval, waar Mintonette weinig tegenover kon stellen. De set-upsters moesten erg hard wer ken om nog een redelijke set-up te brengen. De set ging dan ook verlo ren met 15-6. In het begin van de tweede set liep het beter bij de Hol tense dames en o.a. via een prach tige serie van Anke ten Kampe liet Mintonette uit tot 2-9. Na een paar twijfelachtige beslissingen in het nadeel van de gasten sloeg de set helemaal om. WW/Dok profiteerde van de onzekerheid en won uitein delijk met 15-9. In de derde set maaktde Dok het karwei simpel af, 15-8. Binnen een uur kon Mintonet te met een fikse kater huiswaarts keren. Zaterdag 4 maart wordt de belang rijke wedstrijd tegen Tomado ge speeld, om 16.00 uur in de sporthal. Mintonette Medusa-Dames 2 Afgelopen vrijdag was het weer zo ver. We moesten weer spelen en wel tegen Medusa in Vroomshoop. Omdat Wilma en Frida er niet wa ren, wat ik heel jammer vond, gin gen Astrid Vosman (D3) en Corine van Ieperen (MA2) met ons mee. Ondanks het goede spel hebben we niet gewonnen, maar verloren met een setstand van 3-0. De eerste set werd 12-15, maar Mintonette heeft het zeer moeilijk gehad. We gingen ongeveer gelijk op maar verloren. 7-15 werd het in de tweede set en de derde eindigde in 8-15. In de laatste set hebben we hard gevochten en opgehaald van 2-14 tot 8-15. He laas, het mocht niet baten. Rac 4-Heren 3 Tegen het op de vierde plaats staande Rac 4 hebben heren 3 een buitengewoon knappe prestatie geleverd, door deze topper met 1-3 te winnen. Zonder Aard Borghuis en Leo Thiele, werd er veel van de mannen gevergd. Met snelle aan vallen op Wim Hartkamp en de uit stekend spelende Rob van Zoelen werd de verdediging van de Alme- loërs uit elkaar gespeeld. Al snel hadden ze twee time-outs nodig, maar het Holtense geweld kende geen halt. Bij 10-13 leek de eerste set beslist. Maar niet voor niets staat dit team zo hoog en door enorme reddingen lukte het hen 13-13 te scoren. Ondanks moedig verweer slaagde Rac erin, de Hol tense heren met 15-13 de setwinst toch nog af te pakken. Toch wel een tegenvaller en ook het vele pu bliek geloofde in de Almelose vic torie. Maar onder leiding van de ontketende Rob van Zoelen en aangevuld met enkele enorme klappen van hoofdaanvaller Pim Gruiters, werd Rac wederom on der druk gezet. Via 3-8 en 11-13, werd het na lange strijd en de koel bloedigheid van Kees Brussée na veel spanning 13-15 in Holtens voordeel. De heren, gesterkt door dit resul taat gingen door. Jan Voogt gaf de set up, Pim Gruiters sloeg, de jon ge tegenstander keek bewonde rend naar de enorme klap en ging neer voor de volle 8 tellen! Na dat er een vervanger in het veld ge komen was, ging de wedstrijd ver der. De weerstand was gebroken door deze daverende smash, de se toverwinning daar 7-15. Herman Scholten, weer uitstekend op dreef, sloeg enkele steeks in en met 3-7 leek de overwinning makkelijk. Maar weer knokte Rac om te pro beren de achterstand in te halen. De set liep naar een climax bij de 14-11 voorsprong. Maar juist toen toonde Mintonette zijn vechters mentaliteit. Punt voor punt werd de achterstand ingelopen, om ten slotte met 14-16 een overwinnings- dans rond het veld te mogen be groeten. Rac was definitief uitge schakeld in de strijd om de 3e plaats. Een knappe prestatie. Mor gen om 20.15 uur de strijd tegen nummer 2. Het zaalteam van Blauw Wit heeft ook de lastige thuiswedstrijd tegen Enter liet ook nu zien over een ge vaarlijke ploeg te beschikken. De nummer 3 van de competitie. En- Blauwwitters wisten echter met ter, in winst weten om te zetten. Met een duidelijke 5-1 zege werd re vanche genomen voor de in de uit wedstrijd geleden 5-0 nederlaang. Met de Omloop van Holten start aanstaande zondag de Wielervere niging Holten het nieuwe toersei- zoen. De racefiets is weer van zol der gehaald, al is er door veel leden in deze zachte winter doorgefiets. Anderen hielden hun conditie op scheidsrechter de enige was op het .peil met hardlopen, waren te vin- veld die dit niet zag, eindstand 1-1. SDOL E3-Holten E2 2-0. Holten moest na de winterstop voor de eerste keer aantreden te gen SDOL E3. Holten begon met veel inzet en kreeg enkele kansen in de eerste helft, maar die werden niet benut. In de tweede helft ging SDOL met de wind in de rug op het Holtens doel af, maar kwam niet door de verdediging van Holten. den op de kunstijsbaan of legden zich toe op het veldrijden. De tech nische mensen binnen de vereni ging inspecteerden het materiaal en reviseerden de oude fietskar. Tevens werd een nieuwe folder, met daarin het toerprogramma van de WV Holten, verzonden aan alle verenigingen, aangesloten bij de NRTU en KNWU. De redactie van het cluborgaan kreeg een an dere bezetting om een regelmatige verschijning te bewerkstelligen. Aanstaande zondag dus de officië- nieuw leven in blazen. Zij zal zich le start met een tocht over 50 km, buigen over een nieuwe opzet, een kleintje om de spieren wat los waarover we nader zullen berich te rijden. De route bevat wel wat ten en op 19 augustus zal de gehele klimmetjes om het sportieve ele- vereniging behulpzaam zijn bjj de ment niet uit het oog te verliezen, triathlon. Zoals gebruikelijk is de gehele rou- Tevens zal de vereniging In nieuw te geptjld Men kan starten tussen clubtenue verschijnen, dank zij en 'n ...,r h.i mrih.l hun sponsor de Rabobank 10.00 en 11.30 uur bij sporthal Mossink. Ook dit jaar zal er gestreden wor den om de toertochtentrofee, die nu in handen is van Ton Hofhuis en in de tijdritten op het parcours in de Heihuizen. Ook Luik-Bastena ken-Luik zal dit jaar niet ontbre ken, evenals de meerdaagse tocht. De Wielervereniging zal tevens de fietstocht op Koninginnedag orga niseren. Verder wil de evenemen tencommissie de fietsvierdaagse eigen bijdrage. Het ontwerp komt van eigen leden met behulp van technische adviezen van Anton Stukker. Enkele data van evenementen staan reeds vast: 5 maart Omloop van Holten (50 km.), 6 mei Holter- bergtoer (100-150-200 km.), tevens voor klimmersbrevet en 23 sep tember Holterbergherfsttoer, (80- 110-150 km). geconcentreerd spel de Entema ren van scoren af te houden, waar bij doelman Jan Aanstoot een aan tal goede reddingen verrichtte. Kort voor de pauze wist de thuis club twee keer tot scoren te ko men, waarbij vooral de treffer van André Schuppert de schoonheids prijs verdiende. Na de pauze drin gen de Entemaren nog wel aan bij een 3-1 stand, doch toen Gerrit Stam - die in totaal tot 4 treffers kwam - nog 2x wist te scoren, was de zege veilig gesteld en hadden de Blauwwitters in een goed gespeel de wedstrijd de verdiende punten binnengehaald. De Blauwwitters nemen nu de tweede positie op de ranglijst in met 20 punten uit 13 wedstrijden en 2 verliespunten meer dan koploper de Stamper uit Vriezenveen. Vanavond speelt het eerste team weer in sporthal 't Mossink en wel om 22.00 uur tegen het thans op de derde plaats staan de Wierden 1. Dit team wist on langs zowel de Stamper als Enter te verslaan, dus de Blauwwitters zijn gewaarschuwd. Steun van veel publiek is daarbij zeer welkom. Op het indoorspringconcours in Manege de Vossenbos te Wierden werden de volgende sucessen be haald: Klasse B cat. D: 2e pr. Erwin Riet berg met princes Ronja, 68 pnt.; 4e pr. Inez Weiman met Tomado Jb, 64 pnt. Progressief springen klasse M cat. A. B. le pr. Brenda Kappert met Marco. sv Holten SENIOREN Zondag 5 maart: GFC1 - Holten 1,14.30 uur (vertrek 12.45 uur); De Zweef 3 - Holten 2, 10.00 uur (vertrek 08.45 uur); Hol ten 3 - Luctor 2,10.00 uur; Holten 4 - SDOL 4, 10.00 uur; De Zweef 6 - Holten 5,10.45 uur (09.45 uur); Hol ten 6 - Hector 6,10.00 uur; Holten 7 - Wierden 6, 10.45 uur; Holten 8 - Haarle 6,09.00 uur; Holten 9 - SOS 6, 09.30 uur; SOS 7 - Holten 10, 09.30 uur (vertrek 08.30 uur); RKSV 3 - Holten 1111.45 uur (10.45 uur); Nijverdal 5 - Holten 12, 10.00 uur (09.00). PUPILLEN/JUNIOREN Zaterdag 4 maart: Almelo Al - Holten Al, 14.30 uur (vertrek 13.30 uur); SWN A2 - Hol ten A2, 12.30 uur (vertrek 11.45 uur); Holten BI - La Prem. BI, 13.00 uur; MW '69 BI - Holten B2,11.00 uur (vertrek 10.00 uur); Vr. Hoopse- boys C1 - Holten C111.00 uur (ver trek 10.00 uur. Holten C2 - SDOL Cl, 14.30 uur. De Zweef D2 - Holten Dl, 10.30 uur (vertrek 09.30 uur); Holten D2 - SOS D2,10.0 Ouur; DES El - Holten El, 09.30 uur (vertrek 08.45 uur); Enter V. E2 - Holten E2, 10.30 uur (vertrek 09.45 uur); Holten E3 - Ex celsior E4, 10.00 uur; Holten F1 - DES Fl, 11.00 uur; Omhoog F3 - Holten F2,11.00 uur (vertrek 10.15 uur); Holten F3 - Wierden F3,10.00 uur. Blauw Wit SENIOREN Zaterdag 4 maart: De Esch 1 - Blauw Wit 1,14.30 uur (vertrek 13.00 uur); Vr. hoopse boys 3 - Blauw Wit 2,14.30 uur (vertrek 13.15 uur); Blauw Wit 3 - Drienerlo 3,12.30 uur; Blauw Wit 4 - Vr. hoop se boys 4,14.30 uur; Deto 8 - Blauw Wit 5,14.30 uur (vertrek 13.15 uur); Juliana 7 - Blauw Wit 6, 11.00 uur (vertrek 10.00 uur); Blauw Wit 7 - Vesos 6, 12.30 uur; Blauw Wit 8 - Deto 10,14.30 uur. PUPILLEN/JUNIOREN Zaterdag 4 maart: TVC Al - Blauw Wit Al, 14.30 uur (vertrek 13.00 uur); Blauw Wit BI - Vesos BI, 12.30 uur; SOS Cl - Blauw Wit Cl, 12.30 uur (vertrek 11.30 uur); Blauw Wit meisjes: vrij. Blauw Wit Dl - Sp. Rijssen Dl, 10.00 uur; Enter V D3 - Blauw Wit D2, 09.30 uur (vertrek 08.45 uur); „Blauw Wit El - RKSV El, 10.00 uur; Haarle Fl - Blauw Wit Fl, 11.00 uur (vertrek 10.15 uur); Blauw Wit F2 - Excelsior F5,10.00 uur. Woensdag 8 maart: Blauw Wit dames - Vroomshoop dames. 19.15 uur. ZAALVOETBAL Donderdag 2 maart: Blauw Wit 1- Wierden 1,22.00 uur. Handbal Zaterdag 4 maart: JA 1 thuis tegen CVO om 12.00 uur en tegen Zwolle om 12.45 uur; Dl uit tegen ABS om 10.15 uur. Ver trek 09.30 uur; mini's: toernooi in Haarle. Vertrek 09.45 uur. Terug 11.45 uur. Ook niet leden kunnen meedoen. Zondag 5 maart: Dames senioren uit tegen Achilles om 10.15 uur. Vertrek 09.15 uur. Dames junioren thuis Dalfsen om 12.00. Heren vrij. Badminton 4-3: BCH 2 - Baco 2. Volleybal Atletiek Voor de week van 4 maart t/m 10 maart 1989. Zaterdag 9.00-12.00 badminton club Holten, 12.00-13.30 N.H.V. 13.30-18.00 Mintonette, 18.00-20.00 Blauw-Wit, 20.00-21.00 Holter- broek, 21.00-22.00 Beuseberg. Zondag 12.00-13.00 N.H.V. Maandag 8.10-15.40 scholenge meenschap Holten, 17.00-18.00 ge- meentepersoneel, 18.00-19.00 We genwacht, 19.00-22.30 badminton club Holten. Instruktielokaal: 20.30-21.30 mevr. Van Rappard. Dinsdag 8.10-15.40 scholenge meenschap Holten, 16.15-22.30 Mintonette, 22.30-23.45 Blauw-Wit. Woensdag 8.10-15.40 scholenge meenschap Holten, 18.30-22.30 badmintonclub Holten, 22.30-23.30 Wegstapel. Donderdag 8.10-15.40 scholenge meenschap Holten, 16.00-22.00 s.v. Holten, afd. handbal, 22.00-23.30 s.v. Holten, All Stars. Vrijdag 8.10-14.50 scholengemeen schap Holten, 19.30-22.30 G. Stam. Voor reservering van nog vrije uren in het bovengenoemde weekeinde, kan men zich a.s. vrijdag van 12.00- 22.00 uur rechtstreeks wenden tot de beheerder (sporthal, tel. 6 31 80). Overige reserveringen uit sluitend via het gemeentehuis (afd. welzijn, tel. 6 16 66 toestel 722).

Holtens Nieuwsblad | 1989 | | pagina 7