Twenhaarsveld Uit buiten Holten Nog geen stemming over structuur sv Holten Sandra nu kampioen klasse 2 Resultaten sv Holten"! Dubbele winst voor Sv Holten naar Goor Resultaten Stal de Eik Trekkersiep in Espelo HVGhield spelletjes avond Tweede plaats zwemploeg Twenhaarsveld Postzegel- beurs in aula SGH HOLTENS NIEUWSBLAD T DONDERDAG 2 MAART 1989- Blauw Wit 2-Excclsior 5. Na een matige periode in de winterstop kwam Blauw Wit in de eerste mi nuten niet echt goed in haar spel. Excelsior dat met de sterke wind mee speelde kon echter niet profi teren. Naar mate de wedstrijd vor derde kreeg Blauw Wit steeds meer grip op de wedstrijd en Johan Bo- link kwam oog in oog met de Excel sior doelman. De prima lob ging via een verdediger over de achter lijn. Rust 0-0. Al vroeg in de 2e helft kwam Blauw Wit op voorsprong. Henk Potman schoot van grote af stand op doel. De doelman wist de bal wel te keren, maar Johan Bo- link kon de terug springende bal binnen schieten. Excelsior had niet de overtuiging om het steeds paniekeriger spel van Blauw Wit af te straffen. Kloosterhaar 4-Blauw Wit 3. Met de wind tegen wist Blauw Wit de nul goed vast te houden. Het kreeg zelfs enkele goede mogelijkheden tegen het toch wel wat tegenval lende Kloosterhaar. Rust 0-0. Na rust met de wind mee kwam dan ook al snel het eerste doelpunt. Henk Stam scoorde uit de prima voorzet van Henk Bolink. Het der de bleef goed doorgaan en Gerben Beldman scoorde de 2e treffer. Kloosterhaar gaf toen de moed op en het derde kreeg nog enkele kan sen om de score te verhogen, maar het bleef 0-2. Eversberg 2-Blauw Wit 4. Blauw Wit 4 dat een moeilijk seizoen door maakt kreeg zaterdag in vijf minu ten tijd de rekening gepresenteerd voor te weinig concentratie. Ging de wedstrijd gelijk op, in vijf minu ten tijd scoorde Eversberg 3x. Ook na rust was het 4e gelijkwaardig. Het kreeg zelfs enkele zeer goede mogelijkheden, maar het geluk ontbrak. 3-0. Blauw Wit 5-Dos*37 6. Met wind mee ging het vijfde goed van start. De mannen van Jan van de Berg drongen de tegenstander terug en wisten 2x het het te vinden. Rust 2- 0. In de 2e helft was het spel een stuk minder. Dos kwam terug in de wedstrijd en wist de gelijkmaker te scoren wat niet onverdiend was ge zien de 2e helft. 2-2. Blauw Wit6-S.V.Z.W.6. Het6ehad Eversberg bl-Blauw Wit bl. de winterstop nog in de benen. Blauw Wit speelde vanaf het begin Geen enkele combinatie lukte en een enthousiaste partij voetbal, binnen 20 seconden had de tegen- Helaas kwamen de goals niet. stander al gescoord. De klap kwam Vooral John Paul was enige malen hard aan getuige de 6-0 ruststand, ongelukkig in de afwerking. Rust- Na rust ging het iets beter, maar stand 0-0. In de 2e helft zou er defi- men kon niet voorkomen dat de nitief met de tegenstander worden ploeg uit Wierden nog 3x scoorde 0- afgerekend. Helaas pakte het an- Eversberg 4-Blauw Wit 7. De man in het zwarte tenue speelde in deze ders uit. Bij een aanval van Evers berg kwam Edwin Stijlvol zijn doel uit, passeerde nog enkele tegen- aardig bijbenen, ook doordat ieder zijn plaats en opdracht goed uit voerde. Keeper Gerben Beldman redde enkele malen uitstekend. Doordat een speler zonder afzeg gen was weggebleven moest met tien man worden gespeeld. Dit brak de ploeg in de 2e helft op. Ook werden de taken zoals afgesproken niet meer uitgevoerd. Holten profi teerde goed met 6 treffers. 6-0. Haarle d2-Blauw Wit d2. Tegen Haarle kon d2 wel voetballen, maar doordat iedereen wilde aan vallen en niet verdedigen had Haarle weinig moeite met scoren. wedstrijd een belangrijke rol. Voor standers maar strandde. De lange Na mst wat beter en wa- rust keurde hij een doelpunt af van bal dwong Henk Jan tot hands. De de Kremer Boys, waardoor de rust- toegekende strafschop betekende stand 0-0 bleef. In de 2e helft werd tevens de gelukkige overwinning in gelijke omstandigheden een voor Eversberg. doelpunt van de thuisclub wel toe- gekend. Een bedenkelijke neder- Blauw Wit cl-P.H.c3.In de le helft laag dus. 1-0. Enter Vooruit 10-Blauw Wit 8. Het 8e moest tegen de wind in alle zei len bij zetten om de nul vast te hou den. Dit lukte aardig tot ver in de eerste helft een hoge voorzet fout werd ingeschat en dat was 1-0. Na rust met de wind mee kon uit een goede combinatie met Herman Dijkink de gelijkmaker worden ge scoord. Enter Vooruit zette de za ken echter snel weer recht 2-1. Blauw Wit probeerde van alles, maar het goede verdedigen en wat pech wisten ook zeer goede kansen niet tot doelpunten om te buigen. 2-1. Blauw Wit al-Enter Vooruit al. Blauw Wit al kwam niet direkt goed uit de startblokken. Al in de 10e minuut kon Enter Vooruit de score openen. Johan wist echter met een prima vrije trap om het muurtje de gelijkmaker te scoren. Enter Vooruit kwam voor rust op nieuw op voorsprong. Henk Ool- bekkink wist met een schitterend schot met links de gelijkmaker en ruststand te noteren 2-2. Na rust was het opnieuw het „haasje" dat scoorde en opnieuw was het een prima knal welke in het Enterse doel verdween. sloeg cl gelijk toe. Gert Jan Ulf- man scoorde eerst, waarna Eelco de 2e treffer voor zijn rekening nam. P.H. kwam met enkele goede kansen terug, maar vooral dank zij Dervin bleef het bij 2-0. Voor rust wist Gert Jan nogmaals te-scoren en de ruststand op 3-0 te bepalen. Na rust ging cl gewoon verder met scoren. Met de wind mee zorgde Eelco Jager voor 4-0. Marcel moest hierna enkele malen in aktie ko men om de P.H. aanvallen onscha delijk te maken. In de laatste vijf minuten wist Gert Jan via een vrije trap de eindstand op 5-0 te bepa len. Blauw Wit meisjes-Luctor. Voor de eerste keer op een groot veld. Dat was op zich al een opgave en dan die grote doelen. Tien speel- ren de taken beter verdeeld. Om tot een goed resultaat te komen moetje allemaal meedoen. 7-0. Blauw Wit el-Daarle el. Met een nieuw el begon el aan een nieuwe competitie. Het leek een prima wedstrijd te worden, tot el alleen maar ging verdedigen. Daarle pro fiteerde 2x. Daarle wist in het be gin van de 2e helft verder te profite ren en deed dit via 2 treffers. Toen iedereen al opgegeven leek te heb ben ging Aijen Stam er van door, zijn voorzet kwam in het doel te recht doordat Rik Jan Hui ting lis tig over de bal heen stapte. 1-4. De Zweef f2-Blauw Wit fl. De eer ste wedstrijd van fl werd sterk be- invloed door de harde wind. In de eerste helft nam een sterker Blauw Wit met de wind in de rug een 3-0 voorsprong. In de 2e helft was de Zweef de sterkere ploeg en wist 2x te scoren. Door vooral hard te wer ken werd de eerste overwinning nipt behaald. 2-3. Blauw Wit f2-S.O.S. f2. In een ge lijk opgaande strijd is het de aller- De leden van de afdeling voebai van sv Holten hebben zich maandagavond tegen het voor stel uitgesproken, dat op 8 maart de verenigingsraadleden stemmen over een mogelijke structuurwijziging van de omni- vereniging. Met algemene stem men is besloten, dat er op 8 maart met de verenigingsraad- leden gediscusieerd moet wor den over de voorstellen, maar dat de bësluitvorming op een nader uit te schrijven vergade- reing plaats moet vinden. Men vind, dat er eerst binnen de af delingen over de voorstellen ge praat moet worden, alvorens er een beslissing genomen wordt. sters, een veel betere tegenstander jongsten bij Blauw Wit gelukt om en ja dan is het alleen maar verde- hun eerste wedstrijd in winst om te digen. Al met al moesten de meis- zetten. De wedstrijd was dermate jes dus 9 treffers incasseren voor de spannend dat het publiek fel roeel- pauze. Na de pauze met enkele om- eefde en de jongens van beide kan zettingen ging het beter. De tegen- ten flink werden aangemoedigd, stander kon nog maar 3x het net Blauw Wit had in de laatste verde- vinden. Voor de eerste maal was diger een prima rustpunt, terwijl het dus wat wennen. De volgende voorin ook af en toe gevaarlijk weken zal het echter steeds beter werd aangedrongen. Eén maal had gaan. 0-12. Blauw Wit succes. Dus een geluk- Holten dl-BIauw Wit dl. De eerste kige maar verdiende eerste zege. 1- helft kon Blauw Wit Holten nog 0. afloop in koor zong „Kilo-Utrecht- Tango". Holten 9-SDOL 5 0-3 Holten leek nog in diepe winter slaap te zjjn in deze sportieve ont- door de terechte winnaar. Een dui delijke revanche op de 4-1 neder laag destijds in Luttenberg. PH 15-Holten 10 4-2. MW 3-Holten 3 0-0. Holten 3 kon zich meteen na de winterstop bewijzen tegen de kop loper van de 2e klasse F. Met de fel le wind tegen had het gehavende team het in de eerste helft moeilijk, maar tot scoren kwamen de MW- ers niet. Tegen de rust kon Holten zelfs enkele keren gevaarlijk door komen. De tweede helft met de storm mee bracht geen verbete ring. Alle ballen waren te hard voor de voorwaartsen en moeilijk onder, controle te krijgen. Zo werd Holten een voor hen vreemde speelwijze opgedrongen. N.l. het spel maken ligt hun niet. Verder dan een afge keurd doelpunt kwam het niet. Omhoog 4-Holten 4 0-5. Haar eerste optreden in 1989 was meteen succesvol voor Holten. Het was een wedstrijd om positief aan het doelgemiddelde te werken. Toch bleef de eerste helft doel puntloos ondanks een tiental kan sen. Na de wisseling van speelhelft doorbrak B. J. Pokerface de ban met een frommelgoal. Even leek een uitslag met dubbele cijfers mo gelijk want Omhoog werd zoek ge speeld. Bij 0-5 stokte echter de pro- duktie toen H. ter Harmsel een pe nalty miste. Holten 5-Bornerbroek 3 4-1. Na het aftasten van eikaars krachten namen de bezoekers het heft in handen. Even leek het op een herhaling van het eerste tref fen toen de Bomerbroekers met 4-0 wonnen. Hans Hofman gaf de wed strijd voor Holten een gunstige wending, terwijl de A-keeper Mar cel Wansink als een leeuw stond te verdedigen. Al deelden de gasten na rust eerst nog een plaagstootje uit door 1-1 te maken, toch was het Holten dat de tactische aanwijzin gen van coach Miene voortreffelijk tot uitvoering bracht. Prachtig uit gespeelde kansen brachten het vfifde de dik verdiende zege. De Zweef 10-Holten 7 1-0. De koude-oorlogsvoering van De Zweef begon met het niet beschik baar stellen van een goede kleed- Aanstaande zondag treft sv Holten £p" "toeT P^m^'^'g-Okken- voor de zesde keer in dne seizoe- broekseweg We?ÏÏid r°Jdt.ge" Voor de trekkerslepwedstrijden peeld in Goor. Beide clubs heb- bestaatindezeregiobijzonderveel ben tot nu toe evenwichtig in hun belangstellingen en ook in Holten onderlinge confrontaties, twee- heeft er de afgelopen herfst al ken- maal winst voor elk en één gelijk- mee kunnen maken. ïe," o ten was de laatste twee Deelname aan deze wedstrijd staat °Pen ™or iedereen. De trekkers w n e thuiswedstrijd, welke worden ingedeeld in diverse ge- Holten met 3-2 won op Meermans- wichtsklassen ÜSë?' De„voor deze semie-derby opgave is mogelijk tot en met 31 ijd goed gemotiveerde Goorse maart, echter het aantal deelne- Së? a L teI gesplt£t op rners is aan een maximum gebon- zodat de rood-zwarten goed (jen Inlichtingen en opgave bij; op hun hoede moeten blijven om Apple Njjiand, Esplodijk, 10, te] de weegschaal in Holtens voordeel 05725-1204 of Ep Krikkink, Heihui- te laten omslaan. zenweg 6, tel 05725-1230. kamer. Een berghok diende als z.g. duiventil. Ook de wedstrijd ging voor Holten niet naar wens. Af standschoten op de lat etc., maar doelpunten waar men naar de veldverhouding aanspraak op mocht maken, ho maar. Ver in de tweede helft lukte het de thuisclub alsnog, tot grote droefenis van Hol ten, om de winnende treffer te sco ren. Geen wonder dat de ploeg na - nflnnn in ton, ,„nn Viln.ÏTf™h,_ De dame5 speelden tégéh de Zahd- Zowel het dames als het herenze vental van Twenhaarsveld heb ben zaterdag de thuiswedstrijden te Rijssen opnieuw winnend kun nen afsluiten. stuve uit Vroomshoop. In de uit wedstrijd was met 14-5 gewonnen en ook nu konden de Holtense da mes het rustig aan doen. De eerste periode werd afgesloten met een 2- 0 voorsprong en de tweede periode moeting. SDOL reageerde op alle met In *e derde werd fronten iets sneller en werd daar- H iets rustiger gespeeld maar toch werd de stand verhoogd tot 6-1. De vierde en laatste periode verliep minder rustig. Twee dames van beide teams gingen in de fout en Op een zeer vroeg tijdstip stond kregen 45 sec. straftijd. Toch wist Holten al aangetreden tegen de 15e editie van PH. Dat verhinderde Holten niet om sterk uit "de start blokken te komen. Uitstekend sa menspel resulteerde na een kwar tier in een 0-1 voorsprong voor de rood-zwarten, die regelrecht op een overwinning leken af te steve nen. De ervaring binnen de PH- ploeg speelde daarna een doorslag gevende rol. Nog voor de thee werd het 3-1. De tweede helft was een copy van de eerste en PH kwam op 4-1. Nog eenmaal kwamen de be zoekers terug. Hun snelle spits was slechts ten koste van een overtre ding te stoppen en de daarop vol gende penalty werd vakkundig be nut. Twenhaarsveld weer te scoren en Vroomshoop maakte nog een te- gengoal. Eindstand 9-2. De heren kwamen in het water te gen Piranha uit Enschede. De eer ste periode werd afgefloten met 2-0 en in de tweede periode kwam Pi ranha terug tot gelijke stand, maar Holten bracht de stand weer tot 3- 2. In de derde periode gingen de Holtenaren verder tot de aanval over wat resulteerde in drie doel punten. Piranha vocht terug, zo dat afgesloten werd met een 6-3 stand. De vierde en laatste periode werd nog spannend voor het pu bliek. Weer kwam Piranha langs zij, hetgeen Holten twee doelpun ten kostte, maar Twenhaarsveld maakte de wedstrijd af met 7-5. Tijdens de indoordressuurkami- oenschappen voor Overijssel, die zaterdag gehouden werden in ma nege de Hofmeier te Ambt Delden, is Sandra Dieperink van de Berg- ruiters met Amber kampioen ge worden in de klasse Z. Twee jaar geleden won zij reeds met Amber het kampioenschap in de klasse M. Sandra behaalde 344 punten en bleef daarmee Geke van Ankum met Day dream uit Dalfsen vijf punten voor. De Holtense combinatie is nu startgerechtigd voor het Neder lands indoor dressuurkampioen- schap, dat op 18 maart gehoduen wordt in het Federatiecentrum te Ermelo. Zennie Vincent met Especial won zondag in Nieuw Heeten tijdens de voorronde springen voor de Grote prijs van Salland de tweede prijs klasse Z klassiek en Rikus Brons voort met Zephys plaatste zich tweede bij het progressief springen klasse Z. In de laatste voorronde dresuur won Dieter Mühlenkort met Boy de eerste prijs (187 pnt.) in de klasse Z. Bij manege Stal de Eik werd zon dag een vierttallenwedstrijd ge houden voor recreatieruiters. Er werd deelgenomen door recreatie clubs uit Luttenberg, Marienheem, Lemelerveld en door de recrean- tenclub van De Eik. Overige uitslagen: Holten 2-Stevo 3 1-1, Haarle 5-Hol- Schouwburg Deventer De wereldberoemde flamenco-gi tarist Paco Pena komt vanavond, donderdag 2 maart naar Deventer in het kader van de Deventer Gi taar 11-daagse. Vrijdag 3 maart: Gedeelde liefde, halve liefde met Kitty Janssen en André v.d. Heuvel; om 22.15 uur is er een optreden van Double Bou- ble You, folkmuziek in het kader van de Deventer Gitaar 11-daagse. Toegang gratis. Hetty Blok (Ja zuster, nee zuster) verzorgt op zondag 5 maart om 12.00 uur een koffieconcert. Er kwamen zes viertallen aan de start, waarvan iedere deelnemer een dressuurproef moest rijden en een proef met vier combinaties. Alle resultaten opgeteld leverde het eindcijfer op voor het team. De uitslag was: teamwedstrijd 1. Van 25 februari tot 8 april wordt in Luttenberg, 994 pnt. 2; Holten 1, museum De Waag een educatief 989 pnt.; 3. Holten 2,952 pnt; 4. Ma- project gehouden dat jonge men- rienheem 1,930 pnt. sen leert kijken naar en omgaan met hedendaagse kunst. De bij het Individueei: i. wilma Schools met project behorende en voor het pu- Monik 138 t Ho|te 2 Dana bliek toegankelijke tentoonstel ling bestaat grotendeels uit ma quettes van uitgevoerde en niet ^ate uitgevoerde ontwerpen van beken de moderne Nederlandse architec ten. Methoeve Weerselo De Twentse vogelbeurs, die geor ganiseerd wordt door de parkieten Rovers met Antina, 132 pnt. Leme lerveld; 3. Eggie Lampink met So- 130 pnt. Holten; 4. Kees Tromp met Monika, 128 pnt. Hol ten; 5. Agnes Egbergs met Kim 126 pnt.; Luttenberg; 6. Elly Stoet met Sonate 122 pnt. Holten. ten 6 1-4, Heracles 4-Holten 8 3-2, Nel Kars brengt op woensdag 8 Sociëteit Twente, zal op zonsdag 5 Holten 11-RV 3 1-2, Holten 12-De Zweef 12 2-2. In Espelo is men momenteel druk in de weer voor de organisatie van de eerste Splose trekkerslepwed- strijd, die gehouden zal worden op 15 april aanstaande. De organisa tie van dit gebeuren berust bij de School- en Volksfeestcommissie en als wedstrijdterrein zal dienen het bekende weiland van Jan van maart in het kader van de Boeken week haar solo-voorstelling Koni- gin Sophie. Een busvoorstelling op donderdag 9 maart vertrekt om 10.10 naar de Hanzehof in Zutphen voor een so lovoorstelling van Anne-Will Blan- kers. Kaartverkoop: kassa tel. 05700- 11500. Schouwburg Lochem De voorstelling van het toneelstuk Floortje Bloem, op vrijdag 3 maart, is geheel uitverkocht. Een volledig concert brengt op zondag 5 maart om 12.00 uur het octet van de Academy of St. Mar tin in the fields in de Grote kerk te Lochem. De voorstelling van Jasperina de Jong (Victoria), op vrijdag 10 maart is geheel uitverkocht. Film Dinsdag 7 maart, 20.00 uur: Good morning Vietnam (a.l.) Museum De Waag Van 19 februari tot 27 maart is er in museum De Waag in Deventer een tentoonstelling van handschriften en zeldzame boeken onder de titel Homo Grammaticus, Arnold Moonen 1644-1711. maart in de Methoeve worden ge houden. Openingsstijden voor het publiek van 11.00 tot 16.00 uur. Op 10,11 en 12 maart wordt er in de Methoeve te Weerselo een grote tuinbeurs gehouden. Tijdens de beurs zal bloemist Coen ten Hegge- ler uit Almelo een poging doen de allegrootste Biedemeyer van de geschiedenis te laten ontstaan. De Hervormde Vrouwen Groep Holten hield op 16 februari een spelletjes avond. De avond stond onder leiding van de presidente mevr. Müller-Nijen Twilhaar. Na gebed en zang werden vragen gesteld en beantwoord over het ge lezen bijbelgedeelte. Tevens las mevrouw Muller enkele bedankjes voor die binnen gekomen waren naar aanleiding van de kerstpak- kettenactie voor Polen, waaraan ook de HVG een steentje heeft bij- gedagen. Na de pauzue werd in groepen deel genomen aan de spelletjes, die niet alleen het denkvermogen stimu leerden, maar soms ook de lach spieren. Tijdens de vierde wedstrijd van de onderlinge winterzeskamp voor re creatiezwemmers, die zaterdag 25 februari werd gehouden in het Graaf Ottobad te Zutphen, heeft de ploeg van Twenhaarsveld een welverdiende tweede plaats be haald. Aanvankelijk zag het er niet zo goed uit voor Twenhaarsveld. Bij de eerste tussenstand stonden de Holtenaren op de vierde en bij de tweede tussenstand op de vijfde plaats. Op de beide estafettes werd evenwel een tweede plaats be haald waardoor men uiteindelijk op de tweede plaats eindigde. De uitslag was: 1. Vorden, 126 pnt.; 2. Twenhaarsveld, 97 pnt.; 3. ACZ, Steenderen, 95 pnt.; 4. ABS, Bath- men, 94 pnt.; 5. De Duikelaar, La ren, 94 pnt.; 6. Brummen, 81 pnt. In het algemeen klassement staat Twenhaarsveld nu op de tweede plaats achter Vorden. Er moeten nog twee wedstrijden gezwommen worden, op 25 maart en 8 april a.s. Door burgemeester en wethouders verleende vergunningen, ontheffingen e.d. 1. Verleende bouwvergunningen: aan A. Luggenhorst voor de bouw van een werktuigen berging bij Oosterveldsweg 1; aan G. van de Pieterman voor verbouw van de woning Bergmenstraat 36; aan S. Poon voor verbouw van het pand Dorpsstraat 68; aan B. T. H. Hollegien voor de bouw van een woning aan de Hakkerstweg; 2. Verleende kapvergunningen; aan J. Post, Patrijzenweg 2; aan Gebr. Boode, Maneschijnsweg 25; aan G. D. W. Brinks, Langstraat 8 (afzetten); aan A. J. Kevelam, Kolweg 54; aan J. Klein Teeselink, Oude Deventerweg 43; aan J. Koelemay, Churchillstraat 25; aan H. J. Overmeen, Kwintenweg 9; aan J. A. Wechstapel, Larenseweg 34; 3. aan ZVV Blauw Wit '66 vergunning verleend voor het hou den van een verloting. Voor het inwinnen van informatie over de zaak zelf dan wel over eventuele mogelijkheden tot het indienen van een be zwaar- of beroepschrift kan men zich wenden tot de afdeling Algemene Zaken ter gemeentesecretarie. Aanleggen en ontsteken van een paasvuur Burgemeester en wethouders van Holten wijzen belangheb benden er op, dat alvorens met de aanleg van een paasvuur wordt begonnen, de plaats van dat paasvuur moet zijn goed bevonden door de commandant van de brandweer. Het is daarom van belang zo spoedig mogelijk een verzoek tot het aanleggen en ontsteken van een paasvuur in te dienen bij Burgemeester en wethouders van Holten, Smidsbelt 6, 7451 BL Holten. Het verzoek moet uiterlijk op 16 maart 1989 zijn ingediend, wil men in aanmerking komen voor een onthef fing voor het ontsteken van een paasvuur. In het verzoek moet de plaats van het aan te leggen paasvuur duidelijk zijn omschreven. Commissie voor woonruimtezaken De eerstvolgende zitting van de commissie voor woonruim tezaken vindt plaats op maandag 6 maart 1989 van 19.30 uur - 20.30 uur in het gemeentehuis (ingang Kerkstraat). Spreekuur burgemeester De burgemeester is verhinderd op maandag 6 maart a.s. spreekuur te houden. Openbare commissievergaderingen De commissie onderwijs vergadert op maandag 6 maart 1989 om 16.15 uur in het gemeentehuis. De agenda vermeldt o.a.: - advies inzake het voorstel tot vorming gemeenschap van scholen (voortgezet onderwijs). Vergunningen voor de verkoop van ijs op particuliere grond Burgemeester en wethouders van Holten vestigen de aan dacht van belanghebbenden op het bepaalde in artikel 13, lid 2 van de Algemene Politieverordening, waarbij het verboden is zonder ontheffing van hun college standplaats in te nemen op particuliere grond voor de verkoop van ijs en kleine eet waren. Belanghebbenden kunnen daartoe een ontheffing aanvragen vóór 20 maart 1989. Bij de beoordeling van de verzoeken om ontheffing zal onder meer nauwlettend worden nagegaan of door het innemen van de standplaats verkeersbelangen zouden kunnen wor gden geschaad. HINDERWET Terinzagelegging aanvraag om vergunning Op de afdeling Algemene Zaken van de gemeentesecretarie van Holten ligt vanaf 6 maart 1989 tot en met 6 april 1989 op werkdagen van 9.00 tot 12.30 uur ter inzage het verzoek om vergunning ingevolge de Hinderwet van: A. Muller en Zn. Internationale Transporten B.V., Larense weg 48 te Holten; tot het oprichten en in werking hebben van een transportbedrijf met opslag, garage cn wasstraat in het perceel Keizersweg (bedrijventerrein De Haar II te Holten). Deze aanvraag ligt voorts gedurende genoemde periode van 1 maand iedere dinsdagavond van 19.00 tot 22.00 uur ter in zage in de sporthal 't Mossink (kantoor beheerder), Keizers weg 22 te Holten. Schriftelijk kunnen tot 6 april 1989 gemoti veerde bezwaren worden ingediend bij het College van Burgemeester en wethouders van Holten, Smidsbelt 6, 7451 BL Holten. De persoonlijke gegevens van degene, die een bezwaarschrift heeft ingediend, worden, indien daarom uit drukkelijk verzocht wordt, niet bekendgemaakt. Een ieder kan in persoon of bij gemachtigde mondeling be zwaar inbrengen tegen de aanvraag om vergunning en wel op een openbare zitting waar gelegenheid wordt gegeven tot een gedachtenwisseling, te houden op woensdag 22 maart 1989 om 11.15 uur ten gemeentehuize van Holten. De commissie gemeentewerken vergadert op maandag 6 maart 1989 om 15.30 uur in het gemeentehuis. De agenda vermeldt o.a.: - taakopdracht aan Gewest Midden-IJssel inzake inzame ling klein chemisch afval; - verkoop stroken grond aan de Kieftenbelt in het plan „De Beuseberg". De commissie financiën vergadert op dinsdag 7 maart 1989 om 16.30 uur over de taakopdracht aan het Gewest Midden IJssel ten behoeve van de inzameling van klein chemisch afval. Komende zaterdag 4 maart, wordt in de aula van de Scholengemeen schap weer de traditionele postze gelruilbeurs gehouden. Op de beurs, die geopend is van 10.00 tot 17.00 uur, zal een select aantal postzegelhandelaren aan wezig zijn. De toegang is gratis. De consumpties zullen redelijk ge prijsd zijn.

Holtens Nieuwsblad | 1989 | | pagina 5