GESLOTEN Grafmonumenten Dove Natuursteen B.V. Dhr. A. G. Vorkink 05483-6 15 90 DISCO DE WIPPERT YVONNE VAN DER LINDEN DEZEWEEK M'N KOELKAST BIJ DE KLEINE ADVERTENTIES IN DIT WEEKBLAD. STRAKS VERKOCHT. charade EEN AANBIEDING WAARMEE U IN EEN SLAG 78.668yin V00RDELIGER UIT BENT AUTOBEDRIJF DRIES WILLEMS geboren op 19 februari 1989 Barend zoon van herman en dinie smit-bronsvoort broertje van karlijn 7451 ch holten, burg. v.d. borchstraat 18. Wij zijn erg blij met de geboorte van onze dochter Henrike Joanne Wij noemen haar Karin Bennie en Anja Tempelman 7451 U Holten, 16 februari 1989 Maneschijnsweg 3 In plaats van kaarten Op zondag 5 maart hopen wij met onze kinderen en kleinkinderen ons 40-jarig huwelijk te herdenken. H. Stoevenbelt R. Stoevenbelt-Welgraven Graag nodigen wij u uit dit samen met onê te vieren op vrijdag 10 maart 1989 's middags van 15.00 tot 17.30 uur of 's avonds v.a. 20.00 uur bij café-rest. .Het Bonte Paard" te Dijkerhoek. 7435 PJ Okkenbroek, Oerdijk 127a Psalm 121 Tot het laatst toe betrokken bij alles wat haar dierbaar was is, na een moedig gedragen ziekte, van ons heengegaan mijn lieve vrouw, onze zorgzame moe der en oma Jvr. Aaltje Aanstoot van Coeverden echtgenote van Jan Hendrik Aanstoot op de leeftijd van 67 jaar. Rust zacht. Holten: J. H. Aanstoot H. W. Aanstoot E. Aanstoot-Reilink Anita en Dirk Erwin Markelo: G. Klumpers-Aanstoot E. Klumpers Alïne en Dinant Annette en Erik 7451 SN Holten, 20 februari 1989 Pasopsweg 5 U wordt uitgenodigd de rouwdienst bij te wonen, die zal worden gehouden vrijdag 24 februari om 14.00 uur in gebouw .Irene", Boschkampsstraat te Holten. Aansluitend zal de begrafenis plaatshebben om 15.00 uur op de oude begraafplaats, Kerkhofsweg te Holten. Gelegenheid tot condoleren en afscheidnemen op donderdag 23 februari van 20.30-21.00 uur in aula .Memento Mori", Reilinksweg 8 te Holten. Zo bescheiden hij was in het leven, zo bescheiden gleed hij uit het leven, mijn lieve Horst en onze lieve papa Horst Louws Hij werd slechts 53 jaar. Mini Louws-Wissink Christel Martijn 7451 AS Holten, 20 februari 1989 Schoutenstraat 30 De begrafenis zal plaatshebben zaterdag 25 februari om 11.00 uur op de Nieuwe Algemene Begraafplaats te Holten Vooraf, om 10.00 uur, zal een afscheidsdienst worden gehouden in gebouw .Irene", Boschkampsstraat te Holten. Neven, nichten en belangstellenden worden uitgeno digd hierbij aanwezig te zijn. Gelegenheid tot condoleren vrijdag van 19.30 tot 20.00 uur in de Arcada-aula .Memento Mori", Rei linksweg 8 te Holten. Tot onze diepe droefheid overleed na een moedig ge dragen ziekte, onze lieve schoonzuster en tante Jonkvr. Aaltje van Coeverden echtgenote van Jan Hendrik Aanstoot op de leeftijd van bijna 68 jaar. A. F. Wansink-Aanstoot J. A. Wansink J. A. Aanstoot H. Aanstoot-Teeselink J. W. Jansen-Aanstoot G.J.Jansen Neven en nichten Holten, 20 februari 1989 Geheel onverwacht is uit ons midden weggenomen, onze zorgzame schoonzoon, zwager en oom Horst Louws echtgenoot van Mini Wissink op de leeftijd van 53 jaar. J. G. Wissink H. Wissink-Oolbekkink G. J. Wissink T. J. Wissink-Dommerholt Remco en Wendy Holten, 20 februari 1989 Wij zijn totaal verslagen nu wij weten dat wij zonder Horst verder moeten. Wij hopen dat God ook aan Miniê, Christel en Martijn de kracht zal schenken om dit verlies te dragen. Personeel: Schuppert Meubelen Schuppert Mode Holten - Borculo - Rijssen Hans Steunenberg-Schoenen Holten, 20 februari 1989 Met het overlijden van Horst Louws is van ons een vriend heengegaan die een onvoorstel bare leegte achterlaat. Moge God met Minie, Cristel en Martijn zijn om de kracht te vinden dit verlies te dragen. Gebr. Schuppert Holten, 20 februari 1989 Na een moedig gedragen ziekte is van ons heenge gaan ons geliefd familielid Aaltje Aanstoot-van Coeverden echtgenote van J. H. Aanstoot Dat zij rust in vrede is de wens van: Holten: Fam. W. Reilink Fam. G. J. Reilink Markelo: Fam. A. J. Klumpers Holten, 20 februari 1989 Verdrietig, maar dankbaar voor de vele goede herin neringen, hebben wij afscheid genomen van onze lie- Oma Lodeweges We zullen haar missen. Hellevoetsluis: Gea en Jan Jeroen Holten: Bernarda en Gerard Annelies en Marcel Hermien en Henk Heieen en René Geralt Hans Diepenveen: André Erwin Holten, 19 februari 1989 Heden overleed geheel onverwacht onze geliefde zwager en oom Willem Landuwer weduwnaar van Maria Podt in de ouderdom van 83 jaar. Rust zacht Holten: Joh. Podt-Oplaat Holten: H. Podt I. Bosman Holten: J. W. Podt J. Podt-Dikkers Holten: J. A. Podt Arnhem: A. J. Podt C. Podt-van Vlaanderen Holten: H. J. Podt A. Podt-Baltes Neven en nichten Holten, 19 februari 1989 Met groot verdriet, maar ook met diepe dankbaarheid dat wij haar nog zo lang in ons midden mochten heb ben en voor hetgeen zij voor mij en ons heeft bete kend, geven wij u kennis van het overlijden van mijn lieve vrouw, onze moeder, groot- en overgrootmoe der Aaltje Paalman echtgenote van Gerrit Jan Lodeweges op de leeftijd van 75 jaar. Holten: G. J. Lodeweges A. H. Megelink-Lodeweges G. J. Megelink H. J. Lodeweges M. J. Lodeweges-Bolink Diepenveen: H. M. van Noorel-Lodeweges G. van Noorel kleinkinderen en achterkleinkind 7451 SP Holten, 19 februari 1989 Landuwerweg 7 De begrafenis zal plaatshebben vrijdag 24 februari om 11.00 uur op de Nieuwe Algemene Begraafplaats te Holten. Vooraf, om 10.00 uur, zal een rouwdienst worden ge houden in gebouw .Irene", Boschkampsstraat te Holten. Belangstellenden worden uitgenodigd hierbij aanwe zig te zijn. Gelegenheid tot condoleren donderdag van 19.00 tot 19.30 uur in de Arcada-aula .Memento Mori", Rei linksweg 8 te Holten. Na een langdurige ziekte heeft de Here van ons weggenomen onze lieve zuster, schoonzuster en tan- Aaltje Paalman echtgenote van G. J. Lodeweges op de leeftijd van 75 jaar. Dat ze moge rusten in vrede is de wens van: Wed. M. Aanstoot-Paalman Wed. G. J. Paalman-Aaftink G. Nijkamp-Paalman H. J. Nijkamp Wed. J. Paalman-Steunenberg Holten, 19 februari 1989 DANKBETUIGING Voor de vele blijken van belangstelling, bloemen, kaarten en kado's, ter gelegenheid van mijn 80-ste verjaardag ontvan gen, zeg ik allen hartelijk dank. B. Hofman-Mossink Goor, februari 1989 Scherpenzeelseweg 71 DANKBETUIGING Voor uw belangstelling en medeleven ons betoond tijdens de ziekte en na het overlijden van onze lieve moeder en oma Jansje Verveda-Schuppert betuigen wij u onze oprechte dank. Uit aller naam: fam. Verveda Holten, februari 1989 Heden is geheel onverwacht uit onze familiekring weggenomen, onze geliefde broer, zwager en oom Willem Landuwer weduwnaar van Maria Podt op de leeftijd van 83 jaar Rijssen: G. H. Klumpers-Landuwer Holten: Fam. J. Overmeen Rijssen, 19 februari 1989 Bedroefd hebben wij vorige week afscheid genomen van onze sportvriend Jan Heyde Vele jaren heeft hij leiding gegeven aan onze jeugdaf deling. Jeugd en voetbalbestuur S.V. Holten Alg. bestuur S.V. Holten DANKBETUIGING Voor uw belangstelling en medeleven, ons betoond tijdens de ziekte en na hét overlijden van onze lieve moeder, groot- en overgrootmoeder Berendina Harmina Vorkink-Vosman betuigen wij u onze oprechte dank. fam. T. J. Vorkink Holten, februari 1989 Langstraat 18 CHARADE SPECIAL Ik zal mijn mond niet opendoen want Gij hebt het gedaan". Na een kort ziekbed is heden vredig ingeslapen onze lieve, zorgzame moeder, groot- en overgrootmoeder Wilhelmina Slijkhuis-Bannink sinds 1986 weduwe van R. Slijkhuis op de leeftijd van 89 jaar. F. D. J. Slijkhuis J. G. Slijkhuis-Jeurlink H. M. Rensen-Slijkhuis G. Rensen J. Schoolen-Slijkhuis G. H. Schooien H. E. Slijkhuis J. W. Slijkhuis-Aaltink Klein-, achterkleinkinderen en verloofden 7451 KS Holten, 21 februari 1989 Espelodijk 14 U wordt uitgenodigd de rouwdienst bij te wonen die zal worden gehouden zaterdag 25 februari om 12.00 uur in de Ned. Herv. Kerk te Holten. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de Nieuwe Algemene Begraafplaats te Holten. De overledene is opgebaard in aula .Memento Mori", Reilinksweg 8 waar vrijdag 24 februari van 20.30- 21.00 uur gelegenheid is tot condoleren en afscheid nemen voor diegenen die niet in de gelegenheid zijn de plechtigheid bij te wonen. In verband met de begrafenis van dhr. Louws zijn wij a.s. zaterdagmorgen gesloten en weer vanaf 13.30 uur geopend. Schuppert - Meubelen Schuppert - Mode Holten Hans Steunenberg - Schoenen In verband met familie-omstandigheden zijn wij donderdagavond en vrijdag Stoffenshop Annelies Larenseweg 1, Holten Voor inlichtingen kunt u contact opnemen met onze adviseur. kantoor Enschede 053-31 58 19 vrijdagavond aanvang 21.00 uur zondag aanvang 17.00 uur café Gediplomeerd hondentrimster vóór het knippen, scheren en trimmen van uw hond: Behandeling na tel. afspraak Deventerweg 72 Holten tel. 6 43 21 De Biester" Bheinhessen Kabinett p. fles 3e fles gratis Stationsstraat 10 - Holten - Tel. 05483-6 13 75. De Shogun: Net als elke Charade fraai van vorm, pittig en comfortabel. Maar, wat maakt 'm dan zo bijzonder? Om te beginnen z'n gedistingeerde Gun-grijs metallic Ideur (ook de bumpers). Plus een hele rits extra's. Aon de buitenkant: Zwarte room- en portierstijlen, rech ter buitenspiegel, sportieve striping. Gun-grijze wieldop pen, een Shogun reflectieploat tassen de ochterikhten en zwarte ochterklepspoiler. Van binnen een sportstuur, speciale versnellingsknop, Ikhf wacrschuwingszoemer, vloerconsole voor (met op- bergvak) en achter (met asbak en opbergvok), van binnen uit te openen benzine- en achterklep en een kaartenvak in het linkerportier. Met al die extra's zou de prijs van de Charade Shogun f 20.295,- zijn. U betaalt echter slechts f 18.995,-. Met andere woorden, een voordeel voor u van zon 78.668 yen, ofwel f 1.300,-*. Een goede reden om dus nu uw slag te slaon bij uw Daihatsu-deoler. Moar, doe het snel, wont er is slechts een beperkt oantal Charade Shoguns verkrijgbaar. En op is op! Deze oonbieding geldt zolang de voorraad strekt en is indusief BJW., moor exclusief afleveringsleesten. De wacrde ron de yen op 03.02.'89 wos bepolend voor het oanbod. SL&O. i HOLTEN Keizersweg61-70, Industrieterrein „De Haar", Tel. 05483-61900 DAIHATSU 82 Joar ioponse perfectie

Holtens Nieuwsblad | 1989 | | pagina 2